|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
28.03.2012 13:38:10
|
|
|
tumbuser, kas leiad täpsema nimetuse või pildi korpusest, Thermaltake tegi nii korralikke kui ka mitte nii häid korpuseid.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
28.03.2012 14:00:17
|
|
|
Plaan on lähikuudel kasti sisu uuendada.
Vaja oleks siis prose, emaplaati ning mälusi.
Protsessor oleks i5 2500k(tundub kõige mõistlikum lahendus?!) ja mälu kindlasti DDR3 1600MHz.
Emaplaadi osas jääb kõige suurem kahtlus, mida valida üldse? Gigabyte ja Asus on iseenesest eelistatud.
Kindlasti peaks emaplaat taluma 24/7 OC-d ning ka tulevikule mõeldes SLi-d.
Alles jäävad siis profiilis olev toide, video, korpus, optiline seade ja ketas(ajutiselt). Tulevikus tulevad SATAIII ja SSD kettad juurde.
Võite soovitada prose, mälusi ja emaplaati. Mälu tahaks vähemalt 8GB(2x4GB).
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
28.03.2012 15:56:39
|
|
|
Siit tundub kõige mõistlikum olevat GA-Z68XP-UD3, siiski kipun ka GA-Z68XP-UD3P poole vaatama. On see ligi 30 EUR vahe seda väärt?
Hind võikski olla emaplaadil muidu tõesti 100-150 vahel olla. Lisaks siis DDR3 mälusi vaja, kas 1600 Kingston HyperX on hea valik või tasub mingi teise tootja poole vaadata?
Võib-olla peaks üldse Ivy Bridge peale minema?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.03.2012 16:03:40
|
|
|
| GTR kirjutas: |
| Võib-olla peaks üldse Ivy Bridge peale minema? |
See peaks tulema Aprilli kuus jah. Kuidas saadavus on alguses, seda ei tea.
Üldiselt kui kannatab veidi oodata, siis võib selle ära oodata.
Kui kohe vaja on, siis pole mõtet oodata. Eeldatakse kuskil 15-20% kiiremat proset samal taktil võrreldes Sandy Bridge-ga.
Kiibistikud tulevad kah uued Z77 jne. Kuigi IB peaks töötama ka enamuse praeguste P67 ja Z68 kiibistikega emaplaatidel.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
28.03.2012 17:08:47
|
|
|
Z77A-GD55 või P8Z77-V ning siis Ivy Bridge i5 sappa?!
Keegi prose hindu ennustada ei oska? Ei raatsi suuri summasi välja käima hakata vaid sellepärast, et tegu on "uue" asjaga.
150 max plate eest ning 160-180 prose eest.
Mälud vast mingi 30-40 EUR.
Uued, garantiiga KHX1600C9D3B1K2/8GX saaksin umbes 44ga.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
28.03.2012 17:51:07
|
|
|
Prosed peaks võtma SB prosede kohad hindade osas. St. 3570k ~ 2500k; 3770k ~ 2600k jne. Kui saadavus nadi, võib alguses hind kõrgem ka olla.
Ülal selle toite, graafika ja tasakaalu kohta nii palju, et miks vaadata hinna järgi, mitte tarbimise järgi? 7950 ei taha võimsat toidet ka 600w corsair igal juhul saaks tublisti hakkama. Muidugi kvaliteetsem ja võimsam on alati parem, aga poole rohkem maksta märgi pärast pole mõistlik imo.
Eks see kõige hullem osa ikka 180€ emaplaat
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
28.03.2012 18:10:24
|
|
|
Z77A-GD55 - ~140
P8Z77-V LE(mõtlesin LE-d mitte ilma selleta) - ~134
Nende hindadega on siis võimalik mul need plated saada.
Tundub, et oleks hea lahendus.
Siiski ootan mingit kindalt pakkumist mida osta.
Prose, emaplaat ja mälud.
Kõige parem oleks veel kui hind kokku oleks umbes 300 või veidi vähem.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sooknar
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
28.03.2012 19:45:24
|
|
|
Jah, serverimäludel on ECC, mis avastab ja parandab erroreid, muud vahet ei ole ja vaata, mis hinnaga midagi kõige paremini saad, kui sul tavaarvuti on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sooknar
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2008
|
29.03.2012 14:49:16
|
|
|
| johhu12 kirjutas: |
Jah, serverimäludel on ECC, mis avastab ja parandab erroreid, muud vahet ei ole ja vaata, mis hinnaga midagi kõige paremini saad, kui sul tavaarvuti on. |
Selge, tänud vastuse eest
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chryisler
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2012
|
30.03.2012 01:13:25
|
|
|
| Ma paluks teie abi arvuti kokkupanemisel. Arvutit hakatakse kasutama lihtsamaks videotöötluseks ja mängimiseks. Ilmselt läheb järgi kaks monitori 1440*900 resolutsiooniga. Hinnapiiriks oleks 400€. Monitorid, hiir ja klaver on olemas. Jupid võivad olla kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
31.03.2012 23:17:14
|
|
|
Tervitus, kuna alljärgnev kast ei jõua isegi Firefoxi ilma läägimata vedada, tuleb vististi sammud poodi seada.
CPU: AMD XP 2500+ Barton
Jahutus: Thermaltake Volcano 9
VGA: GeForce 7600 GT
Mälu: Viking 512 ddr 400 mhz
Mobo: Abit nf7
HDD: Seagate Barracuda 320 GB; Maxtor 40 GB - mõlemad IDE/ATA
CD-RW: Samsung 16x8x32
Case: Nexus Breeze
PSU: 350 w Nexus, 12 cm fan
Monitor: eakam ViewSonicu LCD, DVI sisendiga.
1. Kas uuemad emaplaadid mahuvad/sobivad mu vanasse Nexuse kasti või tuleb see raudselt uus osta? (Kast on ilus ja vaikne, loobuda ei tahaks.)
2. Kas ma saan SATAt toetavale emaplaadile kuidagigi oma vanad IDE kõvakettad külge? (40+320 GB on umbes 200 GB rohkem, kui tegelikult vaja.)
3. Kas 350 vatine PSU tuleb raudselt välja vahetada? Kui jah, siis kas see mu vana kastiga sobib?
4. Kas vana prose, mobo, mälu, jahutuse ja video peaks kohe prügikasti panema või oleks mõtet neid siin keskkonnas kahe õlle eest müüa üritada?
Uuenduse eesmärk. 1. Tahaks neli aastat pärast turule tulemist lõpuks ometi GTA 4 ära proovida (Hitman 2 ja San Andreas on vahvad küll, aga kaua sa jaksad?!). 2. Normaalselt Firefoxis HD videot vaadata. 3. Tüütust Thermaltake 80mm ventilaatori mühinast lahti saada. (Naabrid kuulevad isegi 2800 RPM pihul.) 4. Kasutada uTorrentit ilma, et CPU kasutus oleks 100% ja arvuti täiesti koomas.
Eelarve kuni 300 €. Tingimusel, et pakkuja on võimeline kogu krempli tööle panema, võtan ligi ka kasutatud juppide pakkujaid.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.04.2012 02:06:50
|
|
|
| mad kirjutas: |
| 1. Kas uuemad emaplaadid mahuvad/sobivad mu vanasse Nexuse kasti või tuleb see raudselt uus osta? (Kast on ilus ja vaikne, loobuda ei tahaks.) |
Isegi kui sul miditower, siis mahub täis ATX mõõdus plaat sinna, seega kasti pole vist vaja välja vahetada.
| mad kirjutas: |
| 2. Kas ma saan SATAt toetavale emaplaadile kuidagigi oma vanad IDE kõvakettad külge? (40+320 GB on umbes 200 GB rohkem, kui tegelikult vaja.) |
Sõltub emaplaadist. Inteli prosesid toetavatel plaatidel on IDE üldiselt ajalugu kui plaadi tootja seda eraldi mingi nipiga lisanud pole. AMD poole peal on lootus suurem seda leida.
Kuigi kõigil mida ma vaatasin oli ainult 1 pesa mis toetab max 2 seadet (ilmselt siis Y kaabliga vms). Paraku sul 2 kõvaketast ja CD kirjutaja kõik IDE, seega vaja on 3 pesa.
| mad kirjutas: |
| 3. Kas 350 vatine PSU tuleb raudselt välja vahetada? Kui jah, siis kas see mu vana kastiga sobib? |
Mitte tingimata aga sõltub millised uued komponendid tulevad. Nexus pole õnneks kõige hullem. Tavaliselt on 350W Codegen enamusel.
| mad kirjutas: |
| 4. Kas vana prose, mobo, mälu, jahutuse ja video peaks kohe prügikasti panema või oleks mõtet neid siin keskkonnas kahe õlle eest müüa üritada? |
Video ja mälu ehk õnnestub müüa. Prose,plaadi ja jahutuse suhtes pigem kahtlen.
Nagu ma aru saan on ka vaikus oluline uue komplekti puhul?
Üldiselt parem vast võtta kellegi terve komplekt. Vaatasin mõned välja:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=530197 (videokaart ise juurde osta)
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=525414 (samuti video ise juurde osta)
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=531077 (paistab täiskomplektne)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
azL
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2011
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
azL
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2011
|
05.04.2012 15:34:25
|
|
|
pole vaja enam , käib tipatapa mustika arvutikeskuse esinduses ja võtab selle:Arctic Cooling CPU Cooler Freezer 7 PRO Rev.2
_________________ ----- |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
05.04.2012 16:22:25
|
|
|
Lõdvalt saab hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
05.04.2012 17:07:14
|
|
|
eks mängimiseks oleks 6850 ikka parem (kui ~30€ juurde saaks) ning emaplaadil pole usb3 porte.
Muu kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
05.04.2012 18:15:20
|
|
|
Aitüma pakkumast aga tellisin juba kraami ära. Kõvakettad on rämedalt kirved, mitte et see mulle uudis oleks aga ma pole pidanud 2 aastat ühtegi ketast ostma.
Samuti ajaks hetkel asja ära SATA>IDE üleminek aga need on ka kõik ettetellimisel. Või kui on mõnda head ideed kuidas ajutiselt kasutada IDE ketast antud komplektis?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
05.04.2012 19:07:06
|
|
|
| Selliseid adaptreid link ja sellised link
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
05.04.2012 20:56:31
|
|
|
Andsin idee nagu näha siis soovia ei osanud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
05.04.2012 22:04:17
|
|
|
Mida muuta? Eriti hea kui suti odavamaks saaks.
Tegemist tööarvutitega mis veab Archicadi, Artlantis jms 3d.
DELL LCD U2312HM 23"
Intel Core i5 2500k
Gigabyte GA-Z68P-DS3
Crucial 8GB kit (4GBx2) DDR3 Ballistix Sport
CRUCIAL M4 SSD SATA2.5" 64GB
CHIEFTEC 500W GPA-500S8
LG DVD-/+RW GH22NS70
Microsoft Windows 7 Pro SP1 64bit English
Asus HD7750-1GD5
THERMALTAKE V3 MID TOWER BLACK
LOGITECH MEDIA KEYBOARD K200 EE
GIGA-BYTE MOUSE USB LASER/GM-M6580V2
Xigmatek Gaia SD1283 Heatpipe CPU-Kühler - 120mm
Akasa AK-ICR-05 Internal 8-Port Card Reader 3,5
Arctic Cooling Arctic F12 PWM - 120mm
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
05.04.2012 22:07:41
|
|
|
typical, kas kellama ka hakkad kui ei siis tavaline i5 2500 ehk
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
05.04.2012 22:28:22
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
typical, kas kellama ka hakkad kui ei siis tavaline i5 2500 ehk  |
Suuremate projektide juures oleks abiks, kui saaks kellasid peale keerata ja kogu võrgu arvutid renderdama panna.
Kui valida tavaline prose, siis mida emaplaadiks valida?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
07.04.2012 10:40:15
|
|
|
Nojaa, leidsin selle sata>IDE ülemineku aga miskipärast peab neid ette tellima. Oomipoodi ei vaadand ja tundub et seda vist HV's pole või ma lihtsalt ei leidnud.
johhu12, väga hea. Ma arvan et see läheb käiku.
Pekki, jahutus ununes täitsa ära
Oskate soovitada mis jahutus oleks odavaim selle prose jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
07.04.2012 15:54:15
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Nojaa, leidsin selle sata>IDE ülemineku aga miskipärast peab neid ette tellima. Oomipoodi ei vaadand ja tundub et seda vist HV's pole või ma lihtsalt ei leidnud.
johhu12, väga hea. Ma arvan et see läheb käiku.
Pekki, jahutus ununes täitsa ära
Oskate soovitada mis jahutus oleks odavaim selle prose jaoks? |
Hinna/jahutamise suhtes üks parimaid: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/197218/
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
07.04.2012 17:23:56
|
|
|
| Päris kirves aga no muud teha pole ja peab ära võtma.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.04.2012 18:13:50
|
|
|
No ega selle raha või odavama eest paremat ei saa. Kõik paremad on juba alates 40€ ja up.
Endal on see 2500K peal ja talub ka kellamist kenasti. LinX-ga muidugi näeb ulmelisi tempe aga see ka kuumutab ulmeliselt (kohati 30 kraadi karmimalt kui suvaline mäng vms).
Tavakasutuses isegi OC-ga hoiab vabalt alla 65 kraadi. IDLE 30 kraadi ringis.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
08.04.2012 17:36:51
|
|
|
| Kas 350.- eelarve juures, vaid kast ja enamjaolt kasutatakse PC-d netis käimiseks ja office kasutamiseks ning Sims 2 mängimiseks, piisab kastist link
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
08.04.2012 23:47:00
|
|
|
| 350-400€ eest peaks juba läpaka ka saama, millega kannatab Sims 2 mängida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.04.2012 00:51:25
|
|
|
| murjam kirjutas: |
| Kas 350.- eelarve juures, vaid kast ja enamjaolt kasutatakse PC-d netis käimiseks ja office kasutamiseks ning Sims 2 mängimiseks, piisab kastist link |
Vabalt.
Mu profiilis olev läppargi jooksutas sims2 suht vabalt ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
09.04.2012 21:47:05
|
|
|
| Kuidas need kaasaja integreeritud videokaardid end tõestanud on? Ühe ca 8.a tagasi soetatud PC int. videoga emaplaadil oli pidevalt erinevaid probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
09.04.2012 23:18:59
|
|
|
| murjam kirjutas: |
| Kuidas need kaasaja integreeritud videokaardid end tõestanud on? Ühe ca 8.a tagasi soetatud PC int. videoga emaplaadil oli pidevalt erinevaid probleeme. |
Väga hästi on ennast tõestanud, siit saad vähe rohkem aimu: http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37948.0.html 8 aastaga muutub nii mõndagi Kohe välja tulevalt Ivy Bridge'ilt, millel on Intel HD4000 on oodata ca 50% jõudluse kasvu võrreldes HD3000'ga nii, et asjad aina paranevad.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.04.2012 17:55:43
|
|
|
mw3 saab vist ivy bridge int. graafikaga med'i peal kuskil 70 fps kandis mängida.. see on juba normaalne
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.04.2012 23:08:09
|
|
|
kuidas selle int käkiga bf3 jookseb ei tea ? 5fps ?
codi järgi ei saa eriti võtta see näeb sama välja nagu 10.a tagasi
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.04.2012 23:09:21
|
|
|
no kui bf3 jooksis praeguse gen. int graafikaosakonna peal 7fps low seadetel, siis uus peaks olema 50% parem, seega toores matemaatika ütleb, et fps 14 low seadetel..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
11.04.2012 08:17:26
|
|
|
| rmc kirjutas: |
no kui bf3 jooksis praeguse gen. int graafikaosakonna peal 7fps low seadetel, siis uus peaks olema 50% parem, seega toores matemaatika ütleb, et fps 14 low seadetel..  |
7 + 50% = 10,5. Matemaatika tõesti toores
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toataim
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2008
|
11.04.2012 09:13:55
|
|
|
mind teenib ustavalt HD 4850 x2 videokaart ning varsti on plaanis uus masin kokku panna.
suhteliselt palju googles ringi otsinud vastust küsimusele, kas on mõtet uue masina puhul
osta hd 6950 kaart sisse ? Tom's Hardw. graphic chartis on ka samad kaardid ühe pulga peal.
_________________ ...midagi võiks siin olla.... |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
11.04.2012 10:04:57
|
|
|
Oskab keegi mingi komplekti kokku panna.
Hinnaklass suht lai, 800-1400. Mängimiseks.
Monitori pole vaja. Hiire klaveri valikuga saab ise hakkama.
Ilmselt tuleks vaadata ainult inteli i7 poole?
Kaart mingi Radeoni 7xxx seeriast?
16gb rami?
Võiks tulla selline kast mida kohe uuendama ei peaks et saaks ikka asju tükkaega high/ultra peal mängida.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.04.2012 10:15:05
|
|
|
See corsairi TX seeria toide on küll ääretult vilets valik undab nagu pasun.
Ja üldse kui võimalik siis hetkel ootaks selle masina ostuga kuni ivybridge väljas on aga üldiselt:
Seasonix X seeria toide
500R korpus on fine
videoks võtaks gtx680
SSD on nüüd juba küll nii odav et see võiks igas masinas olla
mälu mängimiseks 16GB vast vaja pole aga kuna see midagi erilist ei maksa siis miks mitte.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
11.04.2012 16:41:41
|
|
|
Võta miskine performance SSD ka juurde.
corsair force 3, ocz agility või kui rahakott puuga seljas, siis intel 520 seeria toode.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
11.04.2012 19:45:39
|
|
|
Kui juba niipalju raha kulutada, siis võiks kuus intel 520 seeria SSD'd raid 10 panna ja elu ongi ilus
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.04.2012 21:27:31
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Oskab keegi mingi komplekti kokku panna.
Hinnaklass suht lai, 800-1400. Mängimiseks.
Monitori pole vaja. Hiire klaveri valikuga saab ise hakkama.
Ilmselt tuleks vaadata ainult inteli i7 poole?
Kaart mingi Radeoni 7xxx seeriast?
16gb rami?
Võiks tulla selline kast mida kohe uuendama ei peaks et saaks ikka asju tükkaega high/ultra peal mängida.
Spoiler 
|
S2011 pole erilist mõtet imo. Kuu aja pärast on Ivy Bridge müügis, mis enamus asjades kiirem niikuinii.
Spoiler 
Eeldasin, et hakatakse ka klokkima. Sellest ka emaplaadi-prose valik. Kui mitte, siis annab veel kenasti säästa.
Aga üldiselt korralik miditower kast,16GB mälu,korralik 120GB SSD,korralik 3TB ketas andmete jaoks (3 aastat garantii,korralik konstruktsioon jne). 660W enam kui piisav, kui teist graafikakaarti ei plaani tulevikus lisada.
Graafikakaartidega veidi kehv ikka olukord hetkel. Kui nvidia GTX 670Ti jms tulevad, siis peaks selles segmendis asi veidi paremaks minema. Mälud low-profile, et jahutit segama ei jääks jne.
Lisaks kõik kraam kohal mis kiirendab tellimuse täitmist. Komplekteerimist ei lisanud, kuna eeldasin, et seda teeb ostja ise?
Muidu see lisab mingi 20€ vist hinnale.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|