praegune kellaaeg 21.06.2025 02:01:08
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Raz0r
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2008
|
02.04.2012 18:52:54
Toiteploki vent |
|
|
Tervist,
Kustkohast ma võiksin leida sellise vendi 120mm, mis sobib minu toiteplokki. Visuaalsel vaatlusel olen kindlaks teinud, et pistik on olemas, kuid kahe juhtmega.
Kõik vendid, mis ntks AK-s müügil on 3 juhtmega. Seega visake linke. Ostan eraisikult ka kui tegu on uue ja pakendis tootega ja on väga vaikne.
|
|
Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.04.2012 19:41:48
|
|
|
Suvaline vent mis piisavalt vaikne 12v pealt,pistik nagunii 99% ei ühildu,seega pead lõikuma. 3 juhtmest ühendad vaid 2,selle kolmanda kiiruselugeja jätad ühendamata Enamjaolt vist peaks kollane olema vms.
|
|
Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|