|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.08.2009 14:33:01
|
|
|
| 8600GS videokaart omab eraldiseisvat mälu ja seetõttu ei muutu selle jõudlus sellest tulenevalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
30.08.2009 14:35:58
|
|
|
ok tänud info eest
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
31.08.2009 21:00:29
|
|
|
| noo krt ei saa mina muid graafika draivereid peale peale selle mis talle nagu mõeldud on plaadil ja netis ühed, kui alla 185.85 proovida miskiseid siis niisama ala folderist otsima panna draiverit siis ei leia ja kui niiöelda peale forcida siis küll installib ära kuid peale restarti jooks draiver iga natsa ajatagant kinni ja win teatab et draiver jooksis kinni ja tegi talle restardi vms... aga samas kui panna mingi draiver peale ja restarti veel mitte teha ja teha seda windows skooori siis seal tõuseb 3d mängimine 4.1 pealt mingi 6 peale niiet isenesest kiiremaks läheb kindlasti, jaaa webcami ple ka siiamaani tööle saand :/
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
31.08.2009 23:26:09
|
|
|
| ja ikka jah, aga eii miskit kasu kokkuj jookseb samamoodi, support.asus.com lehepealt sain miskise teistsuguse draiveri nüüd mis töötab ja vist uuem kuid performanccile küll miskit juurde ei andnud
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
01.09.2009 07:29:43
|
|
|
Sa võid tegelt nüüd kontrollida kui töötavad draiverid peal, kas selles custom .inf failis on ikka sinu videokaardi Hardware ID defineeritud. Selleks pead lahti tegema Devie Manageri (MyComputer->parem klik ->Propertis->Devce Manager).
Seal siis otsima ülesse Dsiplay Adapters ->Propertis. Sealt lehelt siis Details-Property-Hardware Ids ja Compatible Ids. Sinna peaks tulema üksteise alla koodid näiteks (PCI\VEN_10DE&DEV_0628&SUBSYS_0696107B&REV_A1 ; PCI\VEN_10DE&DEV_0628 ....) on minul- kokku 4 kirjet. Compatible ID aknas mul näiteks 6 kirjet.
Teed nendest eraldi copy ja siis võtad selle .inf faili lahti notepadiga ning Ctrl+F'ga kasutad otsingut. Vaata kas leiab mingi vaste. Otsi kõik 1 haaval läbi, ei võta kaua aega. Kui seal .inf failis pole jälegi sellise ID'ga kaardist siis on teada miks ei installeeru.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
01.09.2009 12:40:56
|
|
|
kas keegi oma asust lahti ka on kruvinud,teeks väikse puhastuse
?? keegi saaks väikse ülevaate anda,kust ja palju kruve peal lahti võtma... EElmise Hp oli suur jama kruve oli mingi 20 tükki ja kõik ime pisikesed...
plaad läpakas lolliks läinud.. USB Device not Reconized iga Usb kohaga :S wtf ... nii lampi hakkas sellist kelbast ajama ... ainuke asi mida olen teinud,olen Graafika driverit uuendanud,Aga no see ei saa probleemiks olla ju ... PS - ma ei ole läpakat lahti teinud
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.09.2009 11:51:53
|
|
|
laulasmaa, vähe vale teema ei ole oma muredeks? Z96S erineb Z97V-st märgatavalt, et mitte ühe teema alla kuuluda. S96S/Z96S-e olen mitmeid kümneid, saada PS kui tahad, et väikese tasu eest ära puhastaksin
Buudi masin Ubuntu plaadilt üles, kui seal USB-d ei ikalda, siis on Win pees.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
06.09.2009 11:53:55
|
|
|
asi oli hiires hoopis ...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
submarine
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
04.11.2009 19:09:01
|
|
|
| Kas keegi hdmi kaabliga heli ka kuskile telekasse on suutnud saada või ei saagi? Ise olen 3 erineva telekaga proovind aga heli pole ühegagi tuld, ainult pilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
04.11.2009 19:40:49
|
|
|
| Kas heli edastavaks seadmeks on "nVidia HDMI Audio" valitud?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
submarine
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
05.11.2009 16:13:23
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Kas heli edastavaks seadmeks on "nVidia HDMI Audio" valitud? |
Tänud vihje eest. Hetkel ei saa katsetada, aga Win 7 all isegi leidsin muidu sellise valiku (varem ei teadnud otsida). Aga XP all ma ei leia sellist kohta. siLc on sul aimu, kus seda XP puhul määrata saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.11.2009 19:07:49
|
|
|
| submarine kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| Kas heli edastavaks seadmeks on "nVidia HDMI Audio" valitud? |
Tänud vihje eest. Hetkel ei saa katsetada, aga Win 7 all isegi leidsin muidu sellise valiku (varem ei teadnud otsida). Aga XP all ma ei leia sellist kohta. siLc on sul aimu, kus seda XP puhul määrata saab? |
Siit...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
submarine
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
06.11.2009 11:36:30
|
|
|
| Sealt saab jah aga ainult siis, kui hdmi kaabel järgi tekib nVidia valikuvariantide sekka. 7 vähe arenenum näitab koguaeg et nVidia output ka olemas. Kokkuvõttes sain nii XP kui 7-mega heli kätte, tänud siLc
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elarolen
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2009
|
08.11.2009 14:33:52
|
|
|
Mis drivereid keegi 9650M GT 1GB puhul kasutab?
Endal probleem sellega, et panin w7 peale, siis desktopil, stardimenüüs, IE-s pikslid "vilkusid" suvaliste kohtade peal.
Wini sisse jõudes vilkusid veidikene, siis viskas teate, et driverid lakkasid töötamast ja edasi ei vilkunud.
Proovisin uuemaid drivereid (186.81), seejärel 195.39 BETA omi, aga kõigiga oli see probleem. Esialgu proovisin neid, mis ta ise tiris, aga ka nendega oli sama mure.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
08.11.2009 14:43:03
|
|
|
| Aga see anomaalia ongi 9650M GT puhul normaalne. Proovi draivereid, mis on vanemad kui 185 seeria. Kui muu ei aita, siis draiveriplaadi omad töötavad nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elarolen
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2009
|
08.11.2009 14:59:04
|
|
|
siLc, suued tänud kiire vastuse eest. Eks proovin hiljem järgi ja vaatan, mis saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sweepr
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2009
|
13.11.2009 20:56:59
|
|
|
Nii siis , minu Asus Z97V on jõudnud garantisse ära kulus touchpad ning koos sellega andis otsad ka vasak nupp. Kui veab läheb korpus vahetusse. Kuidas teistel omanikel korpused vastu peavad, või olen ma ainuke higiste näppudega kasutaja ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
14.11.2009 15:29:49
|
|
|
| hm vasaku käe alla on kulumist märgata küll jah, aga ei midagi väga ulmelist veel..
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elarolen
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2009
|
15.11.2009 13:29:13
|
|
|
Minul igatahes siiani see kile peal veel. Palju parem kasutada kuidagi, kui plastikul kätt hoides.
Nupud on ainult nõmedalt kriime täis.
Ainuke probleem on selles, et see plastik, mis Line Out-i ümber on, see on katki. Ehk siis emaplaadi küljest. Huvitav, kas selline asi ka garantiisse läheks või mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sweepr
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2009
|
15.11.2009 15:44:00
|
|
|
| Elarolen kui sa oled arvuti AK st ostsnud siis tee pilt ja saada neile ning küsi järgi... Teine asi mis mind läpaka puhul häiris oli laadijajuhe. Arvutit natukene liigutades tuli kohe agant ära... !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elarolen
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2009
|
15.11.2009 17:46:31
|
|
|
Arvuti tõesti ostetud AKst. Tänud, Sweepr, Järgmisel nädalal teen pilti ja saadan, eks siis paistab.
Proovisin täna ja panin siis plaadilt driverid w7-le. Toimivad ilusti ja hetkel pole veel probleeme esinenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
15.11.2009 17:54:14
|
|
|
Minu arust on selle seeria läpakad supper läpakad ise olen mingi 5 läpakat omanud.
See läpakas mis mul oli z96s polnud vist mitte kunagi mingeid probleeme kui W7 peale panin,vistaga oli enam vähem.Aga Xp ei tahtnud üldse endale peale,driverid ei töötanud korralikult ja kalas koguaeg.
Kui soov W7 kasutada  
Soovitan neid läpakad heasüdamega vaiksed,võimsad,stiilsed mida veel tahta
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cole
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2006
|
09.12.2009 09:30:38
Temp |
|
|
Arvuti ise on 6 kuud vana, aga kuidagi imelikult valju on viimasel ajal. Vent töötab täisvõimsusel pea koguaeg.
Tahaks siis teada palju on teie sama mudeli temperatuurid nii idledes kui ka midagi graafilisemat jooksutades.
Idle: GPU - 53C
Core 1 - 52C
Core 2 - 54C
Mõõdud on võetud SpeedFan'iga ja arvuti ise on olnud töös mingi 8h. Mängides tõusid temperatuurid 75ni, mis tekitas natuke muret.
Et kuidas on siis teil lood?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
09.12.2009 09:36:54
|
|
|
Cole, pane arvuti koormuse alla, ühtlasi hoia kätt jahutuse väljalaske ees - kui sealt tuntavat õhuvoolu ei tule, siis on jahutusel tolmuvaip ees ja vajab puhastamist. Alumine kaas käib ära kolme kruviga, ventilaator teise kolmega
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
09.12.2009 16:23:57
|
|
|
ma arvan ka pigem et mingit tolmu vms täis jah, kuna see on üks vaiksemaid läppareid muarust, oma võimsuse klassis
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2bi
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
02.02.2010 13:51:13
|
|
|
Arvuti juba 8 kuud vana, suht 24/7 töös olnud ning tundub, et vent ei pidand koormusele vastu. Õige kurja häält teinud minu peale viimasel ajal.
Arvutikeskuse garantii asub minu teada ainult Tallinnas, niiet pole aega pealinna vahet joosta. Keegi ehk teab kust oleks võimalik tellida/osta, et ise ära vahetada? Ordi jms niisama ei taha juppe müüa, neil käib läbi garantii ju.
See asi ka veel, et üks kahtlane lillakas (õrnalt vikerkaarevärviline vms) laik on ekraani nurka ilmunud. Kehv pilt aga natuke näha. http://wisher.planet.ee/k2bi/DSC00062a.JPG
Seda laiku on ainult tumeda taustaga näha ja isegi siis tähelepanelikult vaadates (eelkõige pimedas, päikesevalgusega pmst ei näe), seetõttu pole sellele eriti tähelepanu pööranud. So what is it? Backlight'i viga? Filme vaadates on seda märgata ainult, muidu ei sega. Garantiilaks või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.02.2010 19:58:32
|
|
|
| Kõrisema hakkav ventilaator on Z97V üks nõrku kohti ja pole ka ime kuna S96S/Z96S-st teada-tuntud venditootja Sunoni MagLev vendid asendati mingi tundmatu tootja omadega. Viimase 2,5a jooksul pole ühtegi nimetet mudeli venti läbi läinud oma praktikas aga Z97V omi mõne kuuga mõned tükid ikka läinud.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2bi
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
03.02.2010 00:43:39
|
|
|
| silc, ehk oskad öelda ka kust konkreetsele mudelile venti nö. vabamüügist oleks võimalik sebida, kui sul neid juba nigu saia läheb?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
03.02.2010 02:22:05
|
|
|
| Kas keegi on proovinud samale läpparile installeerida ka uusimad nVidia graafika draivereid (19. algusega?)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
10.02.2010 23:56:39
|
|
|
| endal 9 kuud z79v olnud ja vent teeb samuti kurja häält...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andyco
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
17.02.2010 19:50:14
|
|
|
Olen Z97V omanud 4-5 kuud (Ordi Pro950 tegelikult, peale minule müümist rohkem seal seda mudelit müüdud pole miskipärast, võeti hinnakirjast maha... kuna üks töötaja on seal tuttav, sebis mu läpparisse T9600 2.8 GHz prose peale, millega olen umbe rahul). Olen täitsa rahul tema võimsuse ja külma põhjaga. Muidugi on hämmastav, et läpakaga saab uuemaid mänge mängida, mis veel paar aastat tagasi ulmeline mõte ja unistus oli.
Touchpadil on näpuga näppimisest juba must auk sees, millest on aga tegelikult suht poogen, kuna mind lummab ikka pilli sisu.
Jahutuse ümbrust olen vähemalt korra kuus madratsipumbaga puhastanud, mõnikord võtan põhjakatte lahti seks otstarbeks, käib vaid kolme kruviga kinni. Statsionaarselt kasutades nii tihedat vajadust pole, aga kuna liigun ja reisin natuke ringi, siis pääseb tolmu rohkem ligi.
Selle raha eest on relva enam kui küllalt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2bi
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
28.02.2010 02:52:13
|
|
|
| Sai nüüd format tehtud ja imelik jama pärast ATK0100 draiveri installi: "Can't Open ACPI ATK0100 Kernel Mode Driver", kellelgi sama kala esinend? Pärast eelmist formatit polnud imo küll mingit probleemi selle installil.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
28.02.2010 11:12:22
|
|
|
| ATKACPI jäi installimata, installi see ka ära. Kui muidu ei tuvasta milline see on, lase Windows Updatel see peale panna. Peaks aitama...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiker21
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2008
|
13.09.2010 18:59:48
|
|
|
| Äkki vastaks siis keegi,kust neid ventikaid saaks,mis sinna sobiks?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.09.2010 21:58:32
|
|
|
| ML ja Ordi äkki? Kuigi arvestama pead, et need hakkavad tõenäoliselt taas kõrisema ja/või kinni kiiluma nagu vana vent.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiker21
HV vaatleja
liitunud: 25.12.2008
|
15.09.2010 18:13:25
|
|
|
Ja ,mis oleks parem lahendus.Pea valutab juba sellest kõrinast
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rashin
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2008
|
21.09.2010 00:32:35
|
|
|
| Kas keegi oskaks aidata uue ventika leidmisega, sest saatsin juba korra garantiise ning 1 kuu kestis ja juba läbi, tahaks paigaldada mingi kvaliteetsema sisse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51938773
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2008
|
13.10.2010 16:01:04
Küsimus..... |
|
|
ostsin eelmisel aastal endale selle isendi
http://www.whiteboxworld.com/asmobile/z9/Z97V/overview.htm
graafika draiverid jamasid alati, aga nüüd uuematega hakkas tööle aga
probleem selline et vasakul pool olev ventilaator on plärisema hakanud
ei ole kiired pöörded, vaid kui käima paned hakkab pihta ja ära ei lõppe
kohalik itimees ütles et tolm vahele sattunud kuskil et vaja väljavahetada ventikas,
äkki keegi oskab öelda kus seda vahetust teostatakse või kust saab ventikat osta et ära saaks lasta vahetada?
ise elan valgaamaal tõrvas, niiet ei tahaks eriti tallinnasse kah, et äkki siis kuskil tartus? või kuskil lõuna eestis kui võimalik on kuskil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51938773
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2008
|
13.10.2010 20:21:02
|
|
|
lugesin küll, ostetud on see aga arvutikeskuse kaudu... aga pole lihtsalt mõtet ju 4 tundi sinna sõita ja 4 tagasi, ja postiga ei taha saata kuna arvutit igapäevaselt vaja.
aga siis ordi teeks ära selle väikse vendi vahetuse?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
15.10.2010 11:54:09
|
|
|
| Võtsin ventika välja ja õlitasin,,,nüüd mõneks ajaks vaikus...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helen881
HV vaatleja
liitunud: 29.05.2010
|
18.06.2011 03:36:28
|
|
|
Minul mure akuga, ei lae teine sugugi, põhimõtteliselt on mul lauaarvuti. Kellelgi pole akut üle või teaks, kust soodsalt saaks?
Videokaardi sain Asuse kodukalt saadud draiveriga tööle ja Windows 7 on parandanud meie koostööd kõvasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k2bi
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
16.11.2011 15:41:08
|
|
|
| Kas keegi Z97V puhul ketta krüpteerimist on ka kasutanud? Nimelt tootja koduleht väidab, et emaplaadil on TPM olemas, Windowsi TPM Management seda aga üles ei leia. Uurisin ka BIOS'ist, et ehk peab sisse lülitama, seal aga TPM'ist mingit märki ei olnud. olnud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kleptomaan
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
02.04.2012 12:15:14
|
|
|
Mul hakkas ventilaator plärisema detsembri lõpust. Tegin Servisa ICT-st tellimuse 2011. detsembris, pole siiamaani ventilaatorit kätte saanud. Kas kellelgi on pakkuda või oskab soovitada, kust võiks saada sobiva ventilaatori antud isendile?
_________________ iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
02.04.2012 12:23:09
|
|
|
| asusparts.eu nimekirjas tundub ta ka olevat..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
18.05.2012 10:15:11
|
|
|
| kas keegi on sellele driveriküsimusele lahenduse leidnud ? Tahaks uuema driveri panna...vanaga Diablo 3'es artifactid...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oijks
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2013
|
02.11.2013 17:34:14
|
|
|
Mul sama probleem driveritega, et pikslid hakkavad vilkuma ja lõpuks hangub , Praegu need peal mis z97v'ga ostes plaadiga kaasa anti. Muidu ordist pärit masin enduro 8697bf super vist.
Probleem pidi olema ka Asus M50Vn, M70Vn, N80Vn, X72VN, M50.
Mingi lehekülg kirjutas, et m50 probleemi lahendab biose uuendamine, proovisin endal ka uuendada 0704 pealt 0804le aga ei midagi. Probleem jätkub
Teab keegi lahendust sellele siis lõpuks ? sry kui vana teema üles tõin vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|