|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
27.03.2012 12:45:41
|
|
|
Tallinnast on 5 inimest hetkel juba koos (kui keegi soovib, jõuab veel liituda).
2 inimese (+ mu enda muidugi) tellimused on mul olemas, kahele saatsin ps-i.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
27.03.2012 12:51:34
|
|
|
| märgin teema ära.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.03.2012 22:13:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
No jalatsitega on see minul siiani olnud, et firma ja stiili järgi saab ikka valida küll. Näiteks Puma kitsa liistuga jalatsid on ikka üle euroopa ühesugused (ja seda saab pildi järgi aru).
Ehk siis tasub jälgida paari asja ja ei tohiks probleeme olla (kui eelnev päriseluline proovimiskogemus olemas). |
Seda küll, aga lisaks suurusele on ka veel tähtis jalatsi mugavus, kuidas see jalas istub. Sai hiljuti Ecco jalatseid ka proovitud, kaks paari jäid silma, mõlema puhul oli sobiv suurus 43 seekord, aga jalga istusid nagu öö ja päev. Üks oli väga mugav, teine absoluutselt mitte. Ehk siis mugavus on sama tähtis kui õige suurus.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
28.03.2012 00:46:06
|
|
|
Eccot toodetakse nii euroopas kui hiinas, vähemalt eelmisel aastal toodeti. Ehk sealt erinevus.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
28.03.2012 18:20:44
|
|
|
| kas see grupiga tellimus läks nüüd juba ära või saaks veel liituda?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
28.03.2012 20:06:01
|
|
|
Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
28.03.2012 20:55:47
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Eccot toodetakse nii euroopas kui hiinas, vähemalt eelmisel aastal toodeti. Ehk sealt erinevus. |
Seda minagi... . Aga point oli ju siiski selles, et lihtsalt peale vaadates (netipoes) pole üldse garanteeritud, et ka mugava jalatsi saad. Kui see ei oma tähtsust, siis pole ka probleemi...
| ot: |
| Alvaaro kirjutas: |
Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud.  |
Nad ei jõua ju, massilise Eestist tellijate suurenemise tõttu on tekkinud ülekoormus... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.03.2012 21:50:54
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud.  |
mul läks esma- ja senini ainutellimusel umbes-täpselt 2 päeva shippimiseks (laupäeva õhtul tellisin, pühapäeval sai üks rida "kirvest" ja siis esmaspäeval pandi teele). vbl kui nädala sees tellida ja kõik nänn olemas on, peaks kiiremini minema.
ausalt-öelda mu arvates natuke imelik paari päevaga juba pabistama hakata
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.03.2012 14:33:44
|
|
|
M&M Directi tellimus jõudis kohale.
DPD'le poest minu telefoninumbrit ei antud (see pidavat sellel poel tavaline olema), kogu mant pakiti ühte suurde kilekotti.
Kõik jalatsikarbid ja sportriiete pakendid katki pressitud transpordi käigus
Vähemalt tooted ise on terved ja puhtad.
On seletamist sõpradele, et mis ma nende hilpude karpe lõhun
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
29.03.2012 17:45:46
|
|
|
Järgmises Tallinna Sportsdirecti tellimuses oleksin käpp, viimase magasin kahjuks maha...
Ehk peaks selle tarbeks eraldi teema tegema? Hoiaks teema puhtana.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.03.2012 17:48:48
|
|
|
mis see saatekulu on siis, et mingi kambatellimuse pärast vaja nussida
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.03.2012 17:50:30
|
|
|
15£
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.03.2012 18:10:30
|
|
|
.... =17,87€
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.03.2012 18:22:34
|
|
|
Arvestades, et paki suurusel piiranguid pole sisuliselt, siis pole see üldse hull summa.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oksakoor
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2009
|
29.03.2012 18:47:27
|
|
|
| Aga ei tea kui mingi jalgratas tellida ja paar hantlit,siis küll vast muutub.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
29.03.2012 19:00:26
|
|
|
| oksakoor kirjutas: |
| Aga ei tea kui mingi jalgratas tellida ja paar hantlit,siis küll vast muutub. |
Tallinna ühistellimuses oli nüüd 26 eset, neist 3 laste jalgratast, postikulu oli ikka sama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.03.2012 20:58:44
|
|
|
ilmselt sellepärast küsitaksegi ka väikeste tellimuste eest nii palju, et siis sealt doteerida suurtellimusi. IMO väga pro lähenemine
edit: sain siis oma esimese SD paki ka kätte. krt naiste jope sain omale, meeste oma nagu sobiks mulle paremini ei viitsi isegi uurida oli minu või SD pläss, jäägu pisikeseks koolirahaks ja õde ehk ikka tahab.
aga kas igale tellimusele pannakse SD kruus kaasa? meeldiv üllatus oli igavene jõhkard igatahes!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.03.2012 14:04:39
|
|
|
Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.03.2012 16:02:01
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist. |
mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
30.03.2012 16:42:21
|
|
|
| Minul esimesele tellimusele küll midagi lisaks ei pandud. Pigem osad asjad olid praagid - mingid lastejalanõud olid erinevad (väike tooni erinevus, midagi oli liimist ka lahti).
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.03.2012 18:02:49
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist. |
mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua  |
Palju sinna mahub vedelikku? Pole mõõtanumat käepärast kunagi kui tuleb meelde, et peaks mõõtma.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.03.2012 19:53:18
|
|
|
| softis kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist. |
mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua  |
Palju sinna mahub vedelikku? Pole mõõtanumat käepärast kunagi kui tuleb meelde, et peaks mõõtma. |
... no ega liitrist palju puudu ei jää
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.03.2012 21:11:00
|
|
|
mõõtsin ära, pooleliitrine (siis jäi äärest mingi cm jagu loksumisruumi).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.03.2012 14:48:22
|
|
|
SElge, siis hakkan ka hommikukohvi sellest jooma
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
31.03.2012 15:43:09
|
|
|
| keegi ei ole sportsdirectsist tellimust tegemas? mul oleks üks laar valmis mille siis kasvõi üksi ära tellin lähipäevil.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
31.03.2012 19:05:19
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| keegi ei ole sportsdirectsist tellimust tegemas? mul oleks üks laar valmis mille siis kasvõi üksi ära tellin lähipäevil. |
Mina oleks ka käpp, Soccerneti foorumist ja tutvusringkonnast otsin veel lisa, hiljemalt esmaspäevaks tahaks ära teha.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
31.03.2012 20:21:37
|
|
|
Kas ühine tellimus tehtud või mahuks ka veel paati
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.03.2012 20:27:23
|
|
|
Täna 10 paari boksereid €30 eest, hea diil.
Mäletan, mis ulmehinnaga Eestis bokserid olid. Korralikud spordisokid samuti.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.03.2012 22:55:01
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Täna 10 paari boksereid €30 eest, hea diil.
Mäletan, mis ulmehinnaga Eestis bokserid olid. Korralikud spordisokid samuti. |
kuskilt selverist ostetuna on jubeda hinnaga jah
10€ paar või enamgi veel
sokkide kohapealt ei oska öelda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
01.04.2012 17:44:23
|
|
|
Kaup, mida tahtsin tellida kadus SportsDirect lehelt ära just sellel päeval, kui pidime tellimuse esitama. Praegu vaatan, et sama kaup jälle tagasi tekkinud ja asjadel, millel ennem sobivat suurust ei olnud, on see äkitselt juurde tekkinud, samas kui kõik teised suurused on ära kadunud. Sellist tsirkust on näha mitmetel erinevatel kaupadel.
Tundub, et SD ei tea ise ka mis neil tegelikult laos olemas on ja mis mitte. Kas HV rahvas on kõik asjad õigetes suurustes ja värvides ikka kätte saanud?
Kui otsida netist klientide tagasisidet SD kohta, siis üllatavalt suur osa sellest on negatiivne.
Kui mõni Tartu HV-lane on lähiajal ostu sooritamas, siis oleksin huvitatud postikulu jagamisest. Soov oleks teha tellimus nii pea kui võimalik, et kaubast jälle mitte ilma jääda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
02.04.2012 19:34:05
|
|
|
Kellel on huvi, saab veel tellimusega liituda.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
03.04.2012 11:02:01
|
|
|
| Matti kirjutas: |
Kellel on huvi, saab veel tellimusega liituda.  |
Millal tellima hakatakse ja palju rahvast koos juba ?
Tunneks isegi huvi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.04.2012 11:43:03
|
|
|
Mina ilmselt töönädala lõpus tellin M&M Directist üht-teist.
Kes liituda tahab, siis kindla sooviga PS.
http://euro.mandmdirect.com/default.aspx
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
03.04.2012 20:44:59
|
|
|
Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.04.2012 21:16:51
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen. |
Liituks.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.04.2012 21:21:50
|
|
|
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.04.2012 21:29:48
|
|
|
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
03.04.2012 21:31:58
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
03.04.2012 21:33:21
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega  |
Mul vend sai tapal mingid kasutatud tossud ja ütles ära nendest...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.04.2012 21:42:43
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega  |
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.04.2012 21:54:00
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen. |
ise kasutan ca 3 nädalat neid http://www.javari.co.uk/dp/B0055YSHW4?ie=UTF8&ie=UTF8
erilist vatti pole näinud, mõned korras jooksulindil jooksmist, kuid põhiliselt on nad lihtsalt jõusaalis jalas.
aga oma hinna kohta tunduvad täitsa asjalikud.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
04.04.2012 00:25:23
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Kontakt kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega  |
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole  |
Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.
http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.04.2012 00:45:27
|
|
|
| Kontakt kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Kontakt kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega  |
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole  |
Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.
http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134 |
see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
04.04.2012 08:09:41
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Kontakt kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Kontakt kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.
Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega |
Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud? |
100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega  |
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole  |
Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.
http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134 |
see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad  |
Just, mis kuradi tosse te kaitseväes tahate.Ma veetsin aastatel 95-96 aega Kupis ja sell ajal vähemalt polnud mingitest tossudest jooksmises juttugi.
Ma jooksin veel 2 aastat peale teenistust ka tsiviilis saabastega
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
04.04.2012 08:38:23
|
|
|
| Mul oli mingis paberis kirjas, et kaasavõetavate asjade hulgas peab olema jooksutossud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
04.04.2012 12:33:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad  |
Sa üldse ajateenistuses oled käinud? Ei ole mõtet targutada, kui midagi ei tea. Spordi tegemiseks on spordivorm: KV dressid, lühikesed püksid, särk ja jooksutossud. Kõik eelnimetatu saab väeosast. EKV on teinud hanke sporditossude jaoks. Kuna Asicsid saadi kõige odavamalt, otsustati nende kasuks. Või arvad, et suvel joostakse lühikeste pükste ja saabastega?
| jeanman kirjutas: |
Just, mis kuradi tosse te kaitseväes tahate.Ma veetsin aastatel 95-96 aega Kupis ja sell ajal vähemalt polnud mingitest tossudest jooksmises juttugi.
Ma jooksin veel 2 aastat peale teenistust ka tsiviilis saabastega  |
No 90ndatel tehti ka palju muud toredat. Õnneks ei ole enam 90ndad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
04.04.2012 14:12:10
|
|
|
Asics - pole paha... Mōned aastad tagasi vōitis hanke vist hinnapomm mingite noname pasteldega.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
04.04.2012 14:20:57
|
|
|
Nädalaga peaks sportsdirect asjad kjohale saabuma ?
Ja nad saadavad DHL-ga?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.04.2012 14:40:41
|
|
|
päris nädalaga ei tule. s.t nädalaga jõuab Eestisse ja siis EP tõmbab piduri peale.
saadavad DHL-iga aga Eestis veab laiali EP (pole kindel, kas Tallinnas ka või viib seal DHL ise kohale).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|