Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 12:45:41 vasta tsitaadiga

Tallinnast on 5 inimest hetkel juba koos (kui keegi soovib, jõuab veel liituda).
2 inimese (+ mu enda muidugi) tellimused on mul olemas, kahele saatsin ps-i.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 12:51:34 vasta tsitaadiga

märgin teema ära.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 22:13:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
No jalatsitega on see minul siiani olnud, et firma ja stiili järgi saab ikka valida küll. Näiteks Puma kitsa liistuga jalatsid on ikka üle euroopa ühesugused (ja seda saab pildi järgi aru).
Ehk siis tasub jälgida paari asja ja ei tohiks probleeme olla (kui eelnev päriseluline proovimiskogemus olemas).

Seda küll, aga lisaks suurusele on ka veel tähtis jalatsi mugavus, kuidas see jalas istub. Sai hiljuti Ecco jalatseid ka proovitud, kaks paari jäid silma, mõlema puhul oli sobiv suurus 43 seekord, aga jalga istusid nagu öö ja päev. Üks oli väga mugav, teine absoluutselt mitte. Ehk siis mugavus on sama tähtis kui õige suurus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 00:46:06 vasta tsitaadiga

Eccot toodetakse nii euroopas kui hiinas, vähemalt eelmisel aastal toodeti. Ehk sealt erinevus.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 18:20:44 vasta tsitaadiga

kas see grupiga tellimus läks nüüd juba ära või saaks veel liituda?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 20:06:01 vasta tsitaadiga

Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 20:55:47 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Eccot toodetakse nii euroopas kui hiinas, vähemalt eelmisel aastal toodeti. Ehk sealt erinevus.

Seda minagi... icon_smile.gif . Aga point oli ju siiski selles, et lihtsalt peale vaadates (netipoes) pole üldse garanteeritud, et ka mugava jalatsi saad. Kui see ei oma tähtsust, siis pole ka probleemi...
ot:
Alvaaro kirjutas:
Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud. icon_rolleyes.gif

Nad ei jõua ju, massilise Eestist tellijate suurenemise tõttu on tekkinud ülekoormus... icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 21:50:54 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kellelgi esmatellimusel sportdirectis on probleeme olnud?
St kaup tellitud ja makstud aga pole juba paari päeva jooksul teele pandud. icon_rolleyes.gif

mul läks esma- ja senini ainutellimusel umbes-täpselt 2 päeva shippimiseks (laupäeva õhtul tellisin, pühapäeval sai üks rida "kirvest" ja siis esmaspäeval pandi teele). vbl kui nädala sees tellida ja kõik nänn olemas on, peaks kiiremini minema.
ausalt-öelda mu arvates natuke imelik paari päevaga juba pabistama hakata icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.03.2012 14:33:44 vasta tsitaadiga

M&M Directi tellimus jõudis kohale.
DPD'le poest minu telefoninumbrit ei antud (see pidavat sellel poel tavaline olema), kogu mant pakiti ühte suurde kilekotti.

Kõik jalatsikarbid ja sportriiete pakendid katki pressitud transpordi käigus thumbs_down.gif
Vähemalt tooted ise on terved ja puhtad.

On seletamist sõpradele, et mis ma nende hilpude karpe lõhun icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 17:45:46 vasta tsitaadiga

Järgmises Tallinna Sportsdirecti tellimuses oleksin käpp, viimase magasin kahjuks maha... thumbs_down.gif

Ehk peaks selle tarbeks eraldi teema tegema? Hoiaks teema puhtana.

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.03.2012 17:48:48 vasta tsitaadiga

mis see saatekulu on siis, et mingi kambatellimuse pärast vaja nussida icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 17:50:30 vasta tsitaadiga

15£
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 18:10:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
15£
.... =17,87€ icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.03.2012 18:22:34 vasta tsitaadiga

Arvestades, et paki suurusel piiranguid pole sisuliselt, siis pole see üldse hull summa.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 18:47:27 vasta tsitaadiga

Aga ei tea kui mingi jalgratas tellida ja paar hantlit,siis küll vast muutub.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 19:00:26 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Aga ei tea kui mingi jalgratas tellida ja paar hantlit,siis küll vast muutub.


Tallinna ühistellimuses oli nüüd 26 eset, neist 3 laste jalgratast, postikulu oli ikka sama.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 20:58:44 vasta tsitaadiga

ilmselt sellepärast küsitaksegi ka väikeste tellimuste eest nii palju, et siis sealt doteerida suurtellimusi. IMO väga pro lähenemine thumbs_up.gif

edit: sain siis oma esimese SD paki ka kätte. krt naiste jope sain omale, meeste oma nagu sobiks mulle paremini icon_lol.gif ei viitsi isegi uurida oli minu või SD pläss, jäägu pisikeseks koolirahaks icon_razz1.gif ja õde ehk ikka tahab.
aga kas igale tellimusele pannakse SD kruus kaasa? meeldiv üllatus oli thumbs_up.gif igavene jõhkard igatahes!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.03.2012 14:04:39 vasta tsitaadiga

Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 16:02:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist.

mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 30.03.2012 16:42:21 vasta tsitaadiga

Minul esimesele tellimusele küll midagi lisaks ei pandud. Pigem osad asjad olid praagid - mingid lastejalanõud olid erinevad (väike tooni erinevus, midagi oli liimist ka lahti).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.03.2012 18:02:49 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
softis kirjutas:
Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist.

mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua icon_biggrin.gif


Palju sinna mahub vedelikku? Pole mõõtanumat käepärast kunagi kui tuleb meelde, et peaks mõõtma.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 19:53:18 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
softis kirjutas:
Esimesele tellimusele pannakse see suur kruus kaasa vist.

mulle tuli ka kruus kaasa.... hommikuti sealt hea kohvi juua icon_biggrin.gif


Palju sinna mahub vedelikku? Pole mõõtanumat käepärast kunagi kui tuleb meelde, et peaks mõõtma.

... no ega liitrist palju puudu ei jää icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 21:11:00 vasta tsitaadiga

mõõtsin ära, pooleliitrine (siis jäi äärest mingi cm jagu loksumisruumi).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.03.2012 14:48:22 vasta tsitaadiga

SElge, siis hakkan ka hommikukohvi sellest jooma icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 15:43:09 vasta tsitaadiga

keegi ei ole sportsdirectsist tellimust tegemas? mul oleks üks laar valmis mille siis kasvõi üksi ära tellin lähipäevil.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 19:05:19 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
keegi ei ole sportsdirectsist tellimust tegemas? mul oleks üks laar valmis mille siis kasvõi üksi ära tellin lähipäevil.
Mina oleks ka käpp, Soccerneti foorumist ja tutvusringkonnast otsin veel lisa, hiljemalt esmaspäevaks tahaks ära teha.
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 20:21:37 vasta tsitaadiga

Kas ühine tellimus tehtud või mahuks ka veel paati icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 20:27:23 vasta tsitaadiga

Täna 10 paari boksereid €30 eest, hea diil.

Mäletan, mis ulmehinnaga Eestis bokserid olid. Korralikud spordisokid samuti.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2012 22:55:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Täna 10 paari boksereid €30 eest, hea diil.

Mäletan, mis ulmehinnaga Eestis bokserid olid. Korralikud spordisokid samuti.
kuskilt selverist ostetuna on jubeda hinnaga jah icon_biggrin.gif
10€ paar või enamgi veel
sokkide kohapealt ei oska öelda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 01.04.2012 17:44:23 vasta tsitaadiga

Kaup, mida tahtsin tellida kadus SportsDirect lehelt ära just sellel päeval, kui pidime tellimuse esitama. Praegu vaatan, et sama kaup jälle tagasi tekkinud ja asjadel, millel ennem sobivat suurust ei olnud, on see äkitselt juurde tekkinud, samas kui kõik teised suurused on ära kadunud. Sellist tsirkust on näha mitmetel erinevatel kaupadel.
Tundub, et SD ei tea ise ka mis neil tegelikult laos olemas on ja mis mitte. Kas HV rahvas on kõik asjad õigetes suurustes ja värvides ikka kätte saanud?
Kui otsida netist klientide tagasisidet SD kohta, siis üllatavalt suur osa sellest on negatiivne.

Kui mõni Tartu HV-lane on lähiajal ostu sooritamas, siis oleksin huvitatud postikulu jagamisest. Soov oleks teha tellimus nii pea kui võimalik, et kaubast jälle mitte ilma jääda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 19:34:05 vasta tsitaadiga

Kellel on huvi, saab veel tellimusega liituda. thumbs_up.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 02.04.2012 23:21:09 vasta tsitaadiga

Kas selliseid asju kusagilt mõistliku hinnaga ka saab?

https://www.rammsteinshop.de/catalog/product_info.php?cPath=23_30_34&products_id=530
https://www.rammsteinshop.de/catalog/product_info.php?cPath=23_30_37&products_id=817

Kirjadega või ilma - vahet pole. Aga muidu peaks olema võimalikult sarnased ja võimalikult heast materjalist.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 03.04.2012 11:02:01 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Kellel on huvi, saab veel tellimusega liituda. thumbs_up.gif

Millal tellima hakatakse ja palju rahvast koos juba ?
Tunneks isegi huvi
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.04.2012 11:43:03 vasta tsitaadiga

Mina ilmselt töönädala lõpus tellin M&M Directist üht-teist.
Kes liituda tahab, siis kindla sooviga PS.

http://euro.mandmdirect.com/default.aspx

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 20:44:59 vasta tsitaadiga

Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 21:16:51 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen.


Liituks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2012 21:21:50 vasta tsitaadiga

kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 21:29:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 03.04.2012 21:31:58 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 21:33:21 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif


Mul vend sai tapal mingid kasutatud tossud ja ütles ära nendest...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2012 21:42:43 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 21:54:00 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Keegi mingeid jooksutosse oskab soovitada? Mingi 30-50€ eest.
Kaitseväe jaoks vaja, aga ostaks ära juba ja jookseks sisse kui väljas veel olen.


ise kasutan ca 3 nädalat neid http://www.javari.co.uk/dp/B0055YSHW4?ie=UTF8&ie=UTF8
erilist vatti pole näinud, mõned korras jooksulindil jooksmist, kuid põhiliselt on nad lihtsalt jõusaalis jalas.
aga oma hinna kohta tunduvad täitsa asjalikud.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 04.04.2012 00:25:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kontakt kirjutas:
t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole icon_idea.gif


Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2012 00:45:27 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
libe kirjutas:
Kontakt kirjutas:
t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole icon_idea.gif


Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134
doh.gif see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 08:09:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kontakt kirjutas:
libe kirjutas:
Kontakt kirjutas:
t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
kaitseväkke võite osta mingit vastupidavad ja odavad - ei ole vaja mingit ülimugavat.
jooksete anyway aeglases tempos kuskil pehme pinnasega maastikul.

Pärnus jooksin vapsee saabastega, ka usa test läks saabastega


Kui suur tõenäosus on saada kaitseväest jooksutossud?


100%. Kõik saavad. Kupis sai mingid musta värvi Asicsu tossud. Anti pärast ajateenistuse lõppu koju kaasa ja siiamaani jooksen nendega icon_lol.gif
ära aja mingid joga, kõik sõltub pataljonist.
Mingid seaduslikku kohust neil ei ole icon_idea.gif


Muidugi on. Spordijalatsid ei kuulu esemete hulka, mida peab kohustuslikus korras kaasa võtma.

http://www.kra.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=155&Itemid=134
doh.gif see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad icon_idea.gif


Just, mis kuradi tosse te kaitseväes tahate.Ma veetsin aastatel 95-96 aega Kupis ja sell ajal vähemalt polnud mingitest tossudest jooksmises juttugi.

Ma jooksin veel 2 aastat peale teenistust ka tsiviilis saabastega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 08:38:23 vasta tsitaadiga

Mul oli mingis paberis kirjas, et kaasavõetavate asjade hulgas peab olema jooksutossud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 04.04.2012 12:33:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
doh.gif see, et spordijalatsid ei kuulu kohustusliku tavaari hulka, ei tähenda, et kaitseväelane peab jooksma spordijalatsitega
selleks antakse sulle kaitseväe poolt saapad icon_idea.gif


Sa üldse ajateenistuses oled käinud? Ei ole mõtet targutada, kui midagi ei tea. Spordi tegemiseks on spordivorm: KV dressid, lühikesed püksid, särk ja jooksutossud. Kõik eelnimetatu saab väeosast. EKV on teinud hanke sporditossude jaoks. Kuna Asicsid saadi kõige odavamalt, otsustati nende kasuks. Või arvad, et suvel joostakse lühikeste pükste ja saabastega? icon_lol.gif

jeanman kirjutas:
Just, mis kuradi tosse te kaitseväes tahate.Ma veetsin aastatel 95-96 aega Kupis ja sell ajal vähemalt polnud mingitest tossudest jooksmises juttugi.

Ma jooksin veel 2 aastat peale teenistust ka tsiviilis saabastega icon_biggrin.gif


No 90ndatel tehti ka palju muud toredat. Õnneks ei ole enam 90ndad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 14:12:10 vasta tsitaadiga

Asics - pole paha... Mōned aastad tagasi vōitis hanke vist hinnapomm mingite noname pasteldega. icon_smile.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 04.04.2012 14:20:57 vasta tsitaadiga

Nädalaga peaks sportsdirect asjad kjohale saabuma ?
Ja nad saadavad DHL-ga?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 14:40:41 vasta tsitaadiga

päris nädalaga ei tule. s.t nädalaga jõuab Eestisse ja siis EP tõmbab piduri peale.
saadavad DHL-iga aga Eestis veab laiali EP (pole kindel, kas Tallinnas ka või viib seal DHL ise kohale).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.