Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 19:13:24 vasta tsitaadiga

Endal ka kahjuks kasutajanimed ja värgid meelest läinud, suht ammu sai ikka pelatud. Aga kui lõpetasin, siis oli ka just see uuendus, kui trade limitid maha võeti jne. Minu jaoks muutus mäng aina lihtsamaks, kuigi skillide 99 leveldamine pole lihtne, siis ikkagi palju lihtsam kui ikka alguses. Ja noh kui mingit armorit ikka vaja oli, tuli korralikult tööd teha ja siis ka veel varrocki panga juures inimesi taga ajada, enam sellist asja eriti ei näe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 19:19:00 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
gan3b kirjutas:
Khaark kirjutas:
gan3b kirjutas:
Heikz kirjutas:
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada.

Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d


tahad öelda et sul praegu kõik flat 99 ? icon_eek.gif

Enne lõpetamist ja acci maha müümist jäi thieving, farming ja dung 99 tegemata.


miks edasi ei pelanud siis kasutajaga?

Kadus huvi.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 21:19:03 vasta tsitaadiga

keegi siit igapäevaselt pkmas ka käib v?
_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 21:42:32 vasta tsitaadiga

Jaa, ma käin igapäev icon_smile.gif , päris norm värk beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 21:45:51 vasta tsitaadiga

kermo144 kirjutas:
Jaa, ma käin igapäev icon_smile.gif , päris norm värk beer_yum.gif


sina? icon_biggrin.gif , vat kus lops, minu teada sa ei logi sinna sissegi igapäev, vb nädalas korra, kui sedagi, icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 17:40:56 vasta tsitaadiga

Mul uus kasutaja, mida sa ei tea icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 19:08:52 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 19:26:11 vasta tsitaadiga

Mul hetkel cb 81 icon_cool.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 28.03.2012 20:28:13 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85


see oleneb täiesti, purena oleks 89-90 perfect kui õiged lvlid 99 tehtud, aga maxed , no seal võid ise arvata mis lvlid on 99 icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2012 20:42:39 vasta tsitaadiga

Ise nö "failisin" enda kontoga, Gravite 2h pärast.
Alguses oli konto pure, peale seda zerker, ja nüüd failed zerker.
1 kuu olin selle kontoga member ka, päris korralike dds specce tegi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 16:28:00 vasta tsitaadiga

Andke pappi seal kellel üle on icon_biggrin.gif tahaks normaalselt mängima hakata ükskord icon_biggrin.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2012 17:53:40 vasta tsitaadiga

Lõpetage no see kerjamine juba ära ükskord icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 17:55:47 vasta tsitaadiga

IGN: Kur4t

Ise hakkasin ka mingi kuu tagasi mängima. cb89
Kellel igav võib kirjutada / kutsuda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 17:56:53 vasta tsitaadiga

OnuUno89, Jagab ka mängus sees tasuta raha, pole probleemi. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 29.03.2012 19:35:36 vasta tsitaadiga

Minu kasutaja pärineb aastast 2005 ja combat vaid 91, eelmine aasta sai arendatud 59 pealt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 22:36:13 vasta tsitaadiga

Hea oleks kuskilt mingit tasuta hunter botti saada aga ei leia kuskilt. Epic on tasuline hunteri kohapealt ja power ei tööta praegu nagu ma aru sain. Samas inimesed botivadc hunterit.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 13:58:19 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
OnuUno89, Jagab ka mängus sees tasuta raha, pole probleemi. thumbs_up.gif beer_yum.gif


Ära häma icon_lol.gif

Teen Sinuga võidu ükskõik, mis skill 99 nelipaki peale. beer_yum.gif
Sinul peaks rohkem eeliseid olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 21:33:32 vasta tsitaadiga

mingil hetkel sai loetud siit foorumist nende kasutajate hacki/scam kohta..
Mine veel sisse, sellest ajast saadik pelanud juba(paar nädalat).
Kuid kui kunagi sai kerge "rage quit" pandud pärast 100-130M scammi tõttu, siis ega just kerge pole olnud mingite levelite tegemisel jne thumbs_down.gif
Kui kellelgi mingit raha jagada on lahkelt ja sõbralikult, siis ära ei ütleks, pm me thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 22:44:15 vasta tsitaadiga

Mina tunnistan ausalt ülesse icon_lol.gif , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 23:21:47 vasta tsitaadiga

kermo144 kirjutas:
Mina tunnistan ausalt ülesse icon_lol.gif , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll icon_biggrin.gif


Kaks aastat tagasi kasutasin RsBot'i või midagi säärast. Tegin smithingu 99 ja järgmine päev tuli permanent ban... Olin ära teeninud kah selle icon_razz1.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 16:36:48 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
kermo144 kirjutas:
Mina tunnistan ausalt ülesse icon_lol.gif , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll icon_biggrin.gif


Kaks aastat tagasi kasutasin RsBot'i või midagi säärast. Tegin smithingu 99 ja järgmine päev tuli permanent ban... Olin ära teeninud kah selle icon_razz1.gif

Kaua sa kasutasid seda? ma kasutasin ka kunagi RsBoti, see läks kinni vms, nüüd alles minuarust ainult Epicbot icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 13:53:10 vasta tsitaadiga

Ikka üsna mitu kuud vist. Täpselt ei mäletagi, aga töötas suht 24/7. Aga no eks nad teevad põhjalikuma kontrolli inimestele, kes mingi lvl 99 saavutavad.
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 16:28:33 vasta tsitaadiga

Tasub siis 98'ga piirduda thumbs_up.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2012 18:21:48 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi küll nii anuda, aga ega kellelgi raha üle pole, piisaks ka 100k-st vabalt.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 09.04.2012 20:39:24 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Mulle ei meeldi küll nii anuda, aga ega kellelgi raha üle pole, piisaks ka 100k-st vabalt.



Raha just üle pole aga sellise summa andmist võib kaaluda küll. Kel ka huvi, saatku sõnum..


E: Lõputult ka ei saa jagada, ükskord saab raha kahjuks otsa.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 10:18:46 vasta tsitaadiga

Haha, huvitav juhtum..
Logisin täna sisse ning nägin, et keegi oli käinud accounti näperdamas. Viimasest log-in'ist pole just palju möödas.





Huvitavaks teeb selle asjaolu, et enne minu viimasest sisselogimisest (enne, kui ta mind 12 jan. 2012 memberiks jälle tegi) oli möödunud 2-3 kuud.
Lisaks sellele oli mul registered e-mail ning account ei jaganud pw'd foorumitega. Kuid võibolla siiski see oli selle põhjuseks...kurat ei mäleta.. Igastahes e-maili ei saadetud, et membership on makstud või et e-mail (mis on gmail) on canceldatud :/ Igastahes on ta registreerinud uue e-maili ? Sest kui ma panen recover account, küsib ta e-maili,mis ei ole minu oma. Kuigi esimest korda, kui ma taastasin accounti, siis ta e-maili ei küsinud, vaid viskas kohe küsimuste juurde... What do ? thumbs_down.gif

edit: St. et vanad recovery questionid siiski kehtivad veel, kui ma sain alguses nendega sisse logitud ning kuigi log-in display näitab, et i have no recovery questions set ... regades uued ära, ütleb,et kasutage senimaani vanu kopp.gif

Tundub, et viimane logija ei olnud eriti taibukas (vanusest tingituna probably), kui oma õige ip'iga teist eestlast tülitama tuli. Tema kahjuks olin kaotanud enne quiti duel arenal 2x santa hat + 200mil. icon_rolleyes.gif ja accounti bank value oli 1m icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 25.04.2012 10:23:30 vasta tsitaadiga

Njh, eks ta kusagilt foorumist vms sai ikka selle parooli, aga vaata asja positiivsemast küljest, said tasuta leveleid icon_biggrin.gif
Ise muidugi läksin lollipeaga scamm e-maili ohvriks, kaotasin oma raskelt teenitud 130-150m panga ära icon_neutral.gif
Nii et kui kellelgi vedeleb quited kasutaja peale 100m siis võtke ühendust icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 10:33:49 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
Njh, eks ta kusagilt foorumist vms sai ikka selle parooli, aga vaata asja positiivsemast küljest, said tasuta leveleid icon_biggrin.gif
Ise muidugi läksin lollipeaga scamm e-maili ohvriks, kaotasin oma raskelt teenitud 130-150m panga ära icon_neutral.gif
Nii et kui kellelgi vedeleb quited kasutaja peale 100m siis võtke ühendust icon_lol.gif


You wish, olles max cb lvl ning skill totaliga 2100+ (farming ja rc olid ainukesena alla 70), siis kulub leveldamiseks raha või viitsimist/aega ,et grindida : D
Ta oli käinud seal barrowsis raha tegemas vist, with not much luck icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 25.04.2012 21:57:18 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab rune raha osta siis võib ühendust võtta icon_smile.gif
Ei ole scammiga teenitud, vaid quit.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J_V
HV vaatleja
J_V

liitunud: 03.04.2011




sõnum 25.04.2012 23:10:15 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt saab vaadata ka, millal rune kasutaja tehtud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 23:18:01 vasta tsitaadiga

Jah selline asi on nagu adventurers log vms, seal aeg kaua mängitud ja millal kasutaja tehtud jne.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 07:54:06 vasta tsitaadiga

Members only on see.

Logisin ka sisse uuesti, 122 päeva möödas viimasest loginist.

Kasutajal kõik väärtuslik läinud, raha on 1k alles, kümned tuhanded runed, memberarmor jne kõik on läinud.

Ja krdi palju queste on tulnud, kunagi sai kõik ära tehtud ja keep kätte saadud icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2012 00:13:23 vasta tsitaadiga

Kas ühtegi smithing botti polegi enam? Ainult smelter, mis on jube aeganõudev..
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 21:29:16 vasta tsitaadiga

combat systemit hakatakse ümber tegema. tahetakse teha seda "voolavamaks, interaktiivsemaks ja põnevamaks." oi jumal, mis sealt tulla võib. icon_lol.gif
industry standard quicktime eventid ja WoW stiilis 1-2-3 numbripressimised? jääb ootama.
http://services.runescape.com/m=news/the-evolution-of-combat
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 14.05.2012 22:42:48 vasta tsitaadiga

keegi mult asju ei taha ära "varastada"? Eeldan, et ei hakka seda enam niipea mängima või kui kunagi hakkan siis vast teen uue kasutaja...
_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 22:43:54 vasta tsitaadiga

GamerHD kirjutas:
keegi mult asju ei taha ära "varastada"? Eeldan, et ei hakka seda enam niipea mängima või kui kunagi hakkan siis vast teen uue kasutaja...


Saatsin PS

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2012 00:05:33 vasta tsitaadiga

mis ajast rs 14 päevast members trialit pakub? email registration awardide hulka kuulub see?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 16.05.2012 13:52:57 vasta tsitaadiga

Avastasin, et peale 2006 aastat on "keegi" minu accountiga kõvasti ringi möllanud. Isegi youtube videosid tehtud, kuidas minu raske vaevaga kogutud mithril ja coal ore hunnikuid müüb :S Haige- lihtsalt haige, ja tagasi ei saa. Tee Mis tahad.... fakk.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2012 16:17:51 vasta tsitaadiga

Mul ka kasutajas sees käidud, sara full rotti pandud ja raha ka 5 miljonit ära vöetud ja 1 mil alles jäetud icon_biggrin.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 16.06.2012 16:55:50 vasta tsitaadiga

No siis vast sõber keegi, ükski häkker ei jätaks sulle 1milli alles.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 12:50:14 vasta tsitaadiga

Millega free maailmas köige kiiremini raha teenida oleks hea?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 13:35:07 vasta tsitaadiga

rainisk, pkimine.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 14:35:00 vasta tsitaadiga

Pkmine ja mida see tähendab ei ole väga kursis slängidega seal, ja kus seda tegema peaks?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 15:11:38 vasta tsitaadiga

Player killimine, wildis teiste mängijate tapmine.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2012 18:39:35 vasta tsitaadiga

kellegagi siit koos ei saaks pelada v üksi on igav lisage mu nimi rainis1225
Keegi moparscapet või midagi sarnast oskab soovitada v tahaks nagu lihtsalt asju näha ja värki proovida icon_biggrin.gif

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.07.2012 00:58:20 vasta tsitaadiga

Meil siin kohalikus lehes oli huvitav artikkel. "uuest riigist maailmas mis edestab isegi USA-d populatsioonilt". Ja tegemist üllatuseks Runescape-iga, millel on üle 200.000.000 kasutaja icon_biggrin.gif Way to Go thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2012 03:27:40 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Meil siin kohalikus lehes oli huvitav artikkel. "uuest riigist maailmas mis edestab isegi USA-d populatsioonilt". Ja tegemist üllatuseks Runescape-iga, millel on üle 200.000.000 kasutaja icon_biggrin.gif Way to Go thumbs_up.gif


Pakun, et 100-125 miljonit nendest on bottide tarbeks tehtud.
Mul endal on ~60 kasutajat ning osadel klannikaaslastel 200+. (Ei ole bottide pärast, spinnidega sai mingi aeg kerge raha teenitud.)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 01.08.2012 13:13:44 vasta tsitaadiga

Täna nägin telekast reklaami... no tõesti.. Runescape icon_biggrin.gif Normaalne.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 13:28:11 vasta tsitaadiga

mis kanalist..?

E: ah, inglismaal? pole ime kah siis.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 01.08.2012 19:04:34 vasta tsitaadiga

Inglismaal jah. Lihtsalt varem pole runet reklaamind, alati on WoW, ja muud uued mängud mis tulevad, esmakordselt tuli RuneScape icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.