|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
27.03.2012 19:13:24
|
|
|
Endal ka kahjuks kasutajanimed ja värgid meelest läinud, suht ammu sai ikka pelatud. Aga kui lõpetasin, siis oli ka just see uuendus, kui trade limitid maha võeti jne. Minu jaoks muutus mäng aina lihtsamaks, kuigi skillide 99 leveldamine pole lihtne, siis ikkagi palju lihtsam kui ikka alguses. Ja noh kui mingit armorit ikka vaja oli, tuli korralikult tööd teha ja siis ka veel varrocki panga juures inimesi taga ajada, enam sellist asja eriti ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.03.2012 19:19:00
|
|
|
| Khaark kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Khaark kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Heikz kirjutas: |
| Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada. |
Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d |
tahad öelda et sul praegu kõik flat 99 ?  |
Enne lõpetamist ja acci maha müümist jäi thieving, farming ja dung 99 tegemata. |
miks edasi ei pelanud siis kasutajaga? |
Kadus huvi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
27.03.2012 21:19:03
|
|
|
keegi siit igapäevaselt pkmas ka käib v?
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
27.03.2012 21:42:32
|
|
|
Jaa, ma käin igapäev , päris norm värk
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
27.03.2012 21:45:51
|
|
|
| kermo144 kirjutas: |
Jaa, ma käin igapäev , päris norm värk  |
sina? , vat kus lops, minu teada sa ei logi sinna sissegi igapäev, vb nädalas korra, kui sedagi,
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
28.03.2012 17:40:56
|
|
|
Mul uus kasutaja, mida sa ei tea
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.03.2012 19:08:52
|
|
|
Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
28.03.2012 19:26:11
|
|
|
Mul hetkel cb 81
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Khaark
Piiratud kasutaja

liitunud: 19.08.2011
|
28.03.2012 20:28:13
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85 |
see oleneb täiesti, purena oleks 89-90 perfect kui õiged lvlid 99 tehtud, aga maxed , no seal võid ise arvata mis lvlid on 99
_________________ müün 15,6" ekraani - LP156WH1 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.03.2012 20:42:39
|
|
|
Ise nö "failisin" enda kontoga, Gravite 2h pärast.
Alguses oli konto pure, peale seda zerker, ja nüüd failed zerker.
1 kuu olin selle kontoga member ka, päris korralike dds specce tegi.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
29.03.2012 16:28:00
|
|
|
Andke pappi seal kellel üle on tahaks normaalselt mängima hakata ükskord
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
29.03.2012 17:53:40
|
|
|
Lõpetage no see kerjamine juba ära ükskord .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
29.03.2012 17:55:47
|
|
|
IGN: Kur4t
Ise hakkasin ka mingi kuu tagasi mängima. cb89
Kellel igav võib kirjutada / kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.03.2012 17:56:53
|
|
|
OnuUno89, Jagab ka mängus sees tasuta raha, pole probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heikz
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2010
|
29.03.2012 19:35:36
|
|
|
| Minu kasutaja pärineb aastast 2005 ja combat vaid 91, eelmine aasta sai arendatud 59 pealt.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.03.2012 22:36:13
|
|
|
| Hea oleks kuskilt mingit tasuta hunter botti saada aga ei leia kuskilt. Epic on tasuline hunteri kohapealt ja power ei tööta praegu nagu ma aru sain. Samas inimesed botivadc hunterit.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
30.03.2012 13:58:19
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
OnuUno89, Jagab ka mängus sees tasuta raha, pole probleemi.  |
Ära häma
Teen Sinuga võidu ükskõik, mis skill 99 nelipaki peale.
Sinul peaks rohkem eeliseid olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
03.04.2012 21:33:32
|
|
|
mingil hetkel sai loetud siit foorumist nende kasutajate hacki/scam kohta..
Mine veel sisse, sellest ajast saadik pelanud juba(paar nädalat).
Kuid kui kunagi sai kerge "rage quit" pandud pärast 100-130M scammi tõttu, siis ega just kerge pole olnud mingite levelite tegemisel jne
Kui kellelgi mingit raha jagada on lahkelt ja sõbralikult, siis ära ei ütleks, pm me
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
03.04.2012 22:44:15
|
|
|
Mina tunnistan ausalt ülesse , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
03.04.2012 23:21:47
|
|
|
| kermo144 kirjutas: |
Mina tunnistan ausalt ülesse , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll  |
Kaks aastat tagasi kasutasin RsBot'i või midagi säärast. Tegin smithingu 99 ja järgmine päev tuli permanent ban... Olin ära teeninud kah selle
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
04.04.2012 16:36:48
|
|
|
| Invention kirjutas: |
| kermo144 kirjutas: |
Mina tunnistan ausalt ülesse , mina olen tänu sellele http://www.epicbot.com/ paar levelit teinud, töötab küll  |
Kaks aastat tagasi kasutasin RsBot'i või midagi säärast. Tegin smithingu 99 ja järgmine päev tuli permanent ban... Olin ära teeninud kah selle  |
Kaua sa kasutasid seda? ma kasutasin ka kunagi RsBoti, see läks kinni vms, nüüd alles minuarust ainult Epicbot
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
09.04.2012 13:53:10
|
|
|
Ikka üsna mitu kuud vist. Täpselt ei mäletagi, aga töötas suht 24/7. Aga no eks nad teevad põhjalikuma kontrolli inimestele, kes mingi lvl 99 saavutavad.
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
09.04.2012 16:28:33
|
|
|
Tasub siis 98'ga piirduda
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
09.04.2012 18:21:48
|
|
|
Mulle ei meeldi küll nii anuda, aga ega kellelgi raha üle pole, piisaks ka 100k-st vabalt.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerHD
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2011
|
09.04.2012 20:39:24
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| Mulle ei meeldi küll nii anuda, aga ega kellelgi raha üle pole, piisaks ka 100k-st vabalt. |
Raha just üle pole aga sellise summa andmist võib kaaluda küll. Kel ka huvi, saatku sõnum..
E: Lõputult ka ei saa jagada, ükskord saab raha kahjuks otsa.
_________________ team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
25.04.2012 10:18:46
|
|
|
Haha, huvitav juhtum..
Logisin täna sisse ning nägin, et keegi oli käinud accounti näperdamas. Viimasest log-in'ist pole just palju möödas.
Huvitavaks teeb selle asjaolu, et enne minu viimasest sisselogimisest (enne, kui ta mind 12 jan. 2012 memberiks jälle tegi) oli möödunud 2-3 kuud.
Lisaks sellele oli mul registered e-mail ning account ei jaganud pw'd foorumitega. Kuid võibolla siiski see oli selle põhjuseks...kurat ei mäleta.. Igastahes e-maili ei saadetud, et membership on makstud või et e-mail (mis on gmail) on canceldatud :/ Igastahes on ta registreerinud uue e-maili ? Sest kui ma panen recover account, küsib ta e-maili,mis ei ole minu oma. Kuigi esimest korda, kui ma taastasin accounti, siis ta e-maili ei küsinud, vaid viskas kohe küsimuste juurde... What do ?
edit: St. et vanad recovery questionid siiski kehtivad veel, kui ma sain alguses nendega sisse logitud ning kuigi log-in display näitab, et i have no recovery questions set ... regades uued ära, ütleb,et kasutage senimaani vanu
Tundub, et viimane logija ei olnud eriti taibukas (vanusest tingituna probably), kui oma õige ip'iga teist eestlast tülitama tuli. Tema kahjuks olin kaotanud enne quiti duel arenal 2x santa hat + 200mil. ja accounti bank value oli 1m
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
25.04.2012 10:23:30
|
|
|
Njh, eks ta kusagilt foorumist vms sai ikka selle parooli, aga vaata asja positiivsemast küljest, said tasuta leveleid
Ise muidugi läksin lollipeaga scamm e-maili ohvriks, kaotasin oma raskelt teenitud 130-150m panga ära
Nii et kui kellelgi vedeleb quited kasutaja peale 100m siis võtke ühendust
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
25.04.2012 10:33:49
|
|
|
| tompan kirjutas: |
Njh, eks ta kusagilt foorumist vms sai ikka selle parooli, aga vaata asja positiivsemast küljest, said tasuta leveleid
Ise muidugi läksin lollipeaga scamm e-maili ohvriks, kaotasin oma raskelt teenitud 130-150m panga ära
Nii et kui kellelgi vedeleb quited kasutaja peale 100m siis võtke ühendust  |
You wish, olles max cb lvl ning skill totaliga 2100+ (farming ja rc olid ainukesena alla 70), siis kulub leveldamiseks raha või viitsimist/aega ,et grindida : D
Ta oli käinud seal barrowsis raha tegemas vist, with not much luck
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
25.04.2012 21:57:18
|
|
|
Kui keegi tahab rune raha osta siis võib ühendust võtta
Ei ole scammiga teenitud, vaid quit.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J_V
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2011
|
25.04.2012 23:10:15
|
|
|
| Kas kuskilt saab vaadata ka, millal rune kasutaja tehtud on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.04.2012 23:18:01
|
|
|
| Jah selline asi on nagu adventurers log vms, seal aeg kaua mängitud ja millal kasutaja tehtud jne.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
26.04.2012 07:54:06
|
|
|
Members only on see.
Logisin ka sisse uuesti, 122 päeva möödas viimasest loginist.
Kasutajal kõik väärtuslik läinud, raha on 1k alles, kümned tuhanded runed, memberarmor jne kõik on läinud.
Ja krdi palju queste on tulnud, kunagi sai kõik ära tehtud ja keep kätte saadud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.05.2012 21:29:16
|
|
|
combat systemit hakatakse ümber tegema. tahetakse teha seda "voolavamaks, interaktiivsemaks ja põnevamaks." oi jumal, mis sealt tulla võib.
industry standard quicktime eventid ja WoW stiilis 1-2-3 numbripressimised? jääb ootama.
http://services.runescape.com/m=news/the-evolution-of-combat
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerHD
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2011
|
14.05.2012 22:42:48
|
|
|
keegi mult asju ei taha ära "varastada"? Eeldan, et ei hakka seda enam niipea mängima või kui kunagi hakkan siis vast teen uue kasutaja...
_________________ team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
14.05.2012 22:43:54
|
|
|
| GamerHD kirjutas: |
| keegi mult asju ei taha ära "varastada"? Eeldan, et ei hakka seda enam niipea mängima või kui kunagi hakkan siis vast teen uue kasutaja... |
Saatsin PS
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
15.05.2012 00:05:33
|
|
|
| mis ajast rs 14 päevast members trialit pakub? email registration awardide hulka kuulub see?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
16.05.2012 13:52:57
|
|
|
Avastasin, et peale 2006 aastat on "keegi" minu accountiga kõvasti ringi möllanud. Isegi youtube videosid tehtud, kuidas minu raske vaevaga kogutud mithril ja coal ore hunnikuid müüb :S Haige- lihtsalt haige, ja tagasi ei saa. Tee Mis tahad.... fakk.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
16.06.2012 16:17:51
|
|
|
Mul ka kasutajas sees käidud, sara full rotti pandud ja raha ka 5 miljonit ära vöetud ja 1 mil alles jäetud
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
16.06.2012 16:55:50
|
|
|
| No siis vast sõber keegi, ükski häkker ei jätaks sulle 1milli alles.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
17.06.2012 12:50:14
|
|
|
Millega free maailmas köige kiiremini raha teenida oleks hea?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.06.2012 13:35:07
|
|
|
rainisk, pkimine.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
17.06.2012 14:35:00
|
|
|
Pkmine ja mida see tähendab ei ole väga kursis slängidega seal, ja kus seda tegema peaks?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.06.2012 15:11:38
|
|
|
Player killimine, wildis teiste mängijate tapmine.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
17.06.2012 18:39:35
|
|
|
kellegagi siit koos ei saaks pelada v üksi on igav lisage mu nimi rainis1225
Keegi moparscapet või midagi sarnast oskab soovitada v tahaks nagu lihtsalt asju näha ja värki proovida
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.07.2012 00:58:20
|
|
|
Meil siin kohalikus lehes oli huvitav artikkel. "uuest riigist maailmas mis edestab isegi USA-d populatsioonilt". Ja tegemist üllatuseks Runescape-iga, millel on üle 200.000.000 kasutaja Way to Go
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
24.07.2012 03:27:40
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Meil siin kohalikus lehes oli huvitav artikkel. "uuest riigist maailmas mis edestab isegi USA-d populatsioonilt". Ja tegemist üllatuseks Runescape-iga, millel on üle 200.000.000 kasutaja Way to Go  |
Pakun, et 100-125 miljonit nendest on bottide tarbeks tehtud.
Mul endal on ~60 kasutajat ning osadel klannikaaslastel 200+. (Ei ole bottide pärast, spinnidega sai mingi aeg kerge raha teenitud.)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
01.08.2012 13:13:44
|
|
|
Täna nägin telekast reklaami... no tõesti.. Runescape Normaalne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
01.08.2012 13:28:11
|
|
|
mis kanalist..?
E: ah, inglismaal? pole ime kah siis.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
01.08.2012 19:04:34
|
|
|
Inglismaal jah. Lihtsalt varem pole runet reklaamind, alati on WoW, ja muud uued mängud mis tulevad, esmakordselt tuli RuneScape
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|