|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.03.2012 16:22:50
|
|
|
| Jep.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
27.03.2012 18:02:57
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
D3s on single player ju olemas. MMOdes pole sellist valikut. Väga lihtne.  |
SP ja MP on sama chariga võimalik? |
Kuid mõlemad on ainult online.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
28.03.2012 16:01:59
|
|
|
Huvitav kas diablo 3-e saab torrentist ka kusagilt tõmmata kui välja peaks tulema?
Pole ennem siukest sorti mängu mänginud ei hakkaks kohe raha tuulde viskama, tahaks ära proovida ennem.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
28.03.2012 16:04:20
|
|
|
Tõmba d2 ja proovi!
D3 ei saa suure esialgu üldse pirada
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.03.2012 16:06:08
|
|
|
Usun, et seda on üpris keeruline teha ja isegi kui midagi sellist oleks ka võimalik, siis kindlasti mitte järgnevate nädalate jooksul peale reliisi.
Minu arust on youtubes olevad videod piisavad, et aru saada, kas sa tahad seda mängida või ei.
viimati muutis Azatris 28.03.2012 16:06:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
28.03.2012 16:06:12
|
|
|
| tompan kirjutas: |
Huvitav kas diablo 3-e saab torrentist ka kusagilt tõmmata kui välja peaks tulema?
Pole ennem siukest sorti mängu mänginud ei hakkaks kohe raha tuulde viskama, tahaks ära proovida ennem. |
Mäng sõltub battle.net teenusest, seega niipea ei tule mingit piraatvarianti. Arvatavasti tekib ametlik "Starter" versioon testimiseks aga ka see vaevalt, et kohe alguses ilmub.
Aga sul on võimalus kohe mängida Diablo 2, ja selle põhjal otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.03.2012 16:09:41
|
|
|
| Siiski võiks tõdeda, et need, kes pole varem D1 ja D2-ga kokku puutunud, võivad neid "mitte eriti headeks" pidada, kuid D3-e jällegi väga heaks. Nii paljutki on vahepeal muutunud inimeste ootustega mängude suhtes. Kas või graafika võib ära hirmutada. Ma ei ole küll üks neist, aga lihtsalt tuleks kõigi võimalustega arvestada, enne kui huupi D2-e selle eesmärgi jaoks soovitada, mida tal tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.03.2012 16:14:18
|
|
|
| Strom kirjutas: |
| Arvatavasti tekib ametlik "Starter" versioon testimiseks aga ka see vaevalt, et kohe alguses ilmub. |
Miks mitte? Teevad D3'le sarnase dünaamilise mängimise ajal contendi alla tirimise kui Wow'ilgi ning lihtsalt serveri poolt keelavad ilma mängu kontoga sidumata tegelastel mingist X kohast mööda saada või panevad levelcap'i peale ning ongi sul demo olemas ilma, et peaks hakkama eraldi klienti genereerima vmt ning samuti ei pea kogu mängu alla tirima.
| Strom kirjutas: |
| Aga sul on võimalus kohe mängida Diablo 2, ja selle põhjal otsustada. |
Ei ütleks et D2'st eriliselt hea ettekujutuse D3 kohta saab.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
28.03.2012 16:18:09
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Strom kirjutas: |
| Arvatavasti tekib ametlik "Starter" versioon testimiseks aga ka see vaevalt, et kohe alguses ilmub. |
Miks mitte? Teevad D3'le sarnase dünaamilise mängimise ajal contendi alla tirimise kui Wow'ilgi ning lihtsalt serveri poolt keelavad ilma mängu kontoga sidumata tegelastel mingist X kohast mööda saada või panevad levelcap'i peale ning ongi sul demo olemas ilma, et peaks hakkama eraldi klienti genereerima vmt ning samuti ei pea kogu mängu alla tirima. |
Küsimus pole tehniline. Kui Starter versiooni pole testimiseks siis nii mõnigi inimene ostab täisversiooni ja siis leiab, et pole ikkagi tema jaoks. Pärast release'i on väike time window olemas sellise asja jaoks ja ma päris kindel, et Blizzard kasutab seda ära.
| Ho Ho kirjutas: |
| Strom kirjutas: |
| Aga sul on võimalus kohe mängida Diablo 2, ja selle põhjal otsustada. |
Ei ütleks et D2'st eriliselt hea ettekujutuse D3 kohta saab. |
Nonoh, miks mitte? Ma mõlemat mänginud ja minu meelest väga sarnased. Osad soundeffectid on isegi konkreetselt copy-paste tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.03.2012 16:21:13
|
|
|
Kas juhtimine käib ikka vaid M1 või saab ka klaviatuuri kasutada?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
28.03.2012 20:34:59
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Usun, et seda on üpris keeruline teha ja isegi kui midagi sellist oleks ka võimalik, siis kindlasti mitte järgnevate nädalate jooksul peale reliisi.
Minu arust on youtubes olevad videod piisavad, et aru saada, kas sa tahad seda mängida või ei. |
Videode järgi ei saa midagi otsutada ikka, ise 2 korda videode järgi mängu ostnud ja peale paari tunnilist mängimist on mängud seisma jäänud.
Eks jääb siis ootama millal blizzard trial versiooni välja laseb, siis vaatab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
28.03.2012 20:40:34
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Kas juhtimine käib ikka vaid M1 või saab ka klaviatuuri kasutada? |
MMOC foorumist käis see küsimus läbi ning minu teada oli vastus, et ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
28.03.2012 21:52:14
|
|
|
| Villemk2 kirjutas: |
Tõmba d2 ja proovi!
D3 ei saa suure esialgu üldse pirada  |
küll saab
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
28.03.2012 21:55:50
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
| Villemk2 kirjutas: |
Tõmba d2 ja proovi!
D3 ei saa suure esialgu üldse pirada  |
küll saab  |
Võib ju saada, kuid ma eeldan, et piratud versioon tuleb suhteliselt vigane. Eks see ajapikku areneb, nagu WoW'i privaserveridki. Miks teil üldse sellist mängu pirada vaja on?
E: typo
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
28.03.2012 22:53:32
|
|
|
| mina sain 10 minutit betat proovida ja minu arvamus m2ngust on... klick, klick, klick ... jne. pmst mingit ahaaa effekti ei tekkinud, graafika on parem jah kui d2-s a d2 meeldib rohkem. ilmselt ootan veel pikalt kui seda yldse tellima hakkan, s6brad on pre-orderi teinud, ex n2is mis nad esimese paari kuu jooxul r22givad. 2kki on ka asi vanuses kinni? kunagi kui d2 tuli oli igatahes ahaa efekt palju suurem. mingid pira versioonid liiguvad d3-st ka, kas need toimivad v6i mitte ei oska kommida, et kui kellelgi huvi proovida otsigu. beta pikkusex v2ideti mingi 2 tundi vist m2nguaega ja act 1 olevat tunduvalt lyhem kui d2-s.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
28.03.2012 23:02:51
|
|
|
Ega ühe acti põhjal kogu mängu võlu enivei kätte ei saa. D2-s polnud selleks ajaks veel Horadric Cube-gi veel. Liiatigi olid kõik actid erineva pikkusega ning kes teab, esimene act vbl meelega lühem või betast midagi välja jäetud.
D2 tõeline võlu jõudis IMO siiski alles expansioni ja patchidega kohale. Vanilla versioon oli hea, aga lihvimata teemant. Pole ime, et D2 praegust aastakümnega lihvitud versiooni ei saagi paugust üle teha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
29.03.2012 00:07:41
|
|
|
| minake kirjutas: |
| act 1 olevat tunduvalt lyhem kui d2-s. |
Allikas?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.03.2012 01:08:10
|
|
|
blizzardi poolse kinnitusega on keeruline, aga on olnud jutuks, et hetkel beetas nähtav pole veel kogu act1.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
29.03.2012 08:30:01
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Ega ühe acti põhjal kogu mängu võlu enivei kätte ei saa. D2-s polnud selleks ajaks veel Horadric Cube-gi veel. Liiatigi olid kõik actid erineva pikkusega ning kes teab, esimene act vbl meelega lühem või betast midagi välja jäetud.
D2 tõeline võlu jõudis IMO siiski alles expansioni ja patchidega kohale. Vanilla versioon oli hea, aga lihvimata teemant. Pole ime, et D2 praegust aastakümnega lihvitud versiooni ei saagi paugust üle teha. |
oli alguses küll kuubik, samuti oli classic d2 v2ga m2ngitav ja p6nev, expansion kui selline ajas asja lihtsalt suuremax ja relvad ning kollid v6imsamax.
classicus olid rare-d v2ga hinnas ning k6igil oli erinev kola millega madistada, nyydsex on aga k6ik yhesugused, enamv2hem sama stuff on vennal n2pus mingit unikaalsust kui sellist v2ga ei ole.
Pealegi on see minu isiklik arvamus hetkel lihtsalt, asjast tulex ka negatiivses valguses r22kida mitte ainult plussidest, et raffal kes loeb n2eb asja iga kylje pealt.
| Killer85 kirjutas: |
| minake kirjutas: |
| act 1 olevat tunduvalt lyhem kui d2-s. |
Allikas? |
allikas on s6bra jutt kes beta l2bi m2ngis.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ObNixilis
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
29.03.2012 08:39:36
|
|
|
| minake, alguses ikkagi ei olnud kuubikut.... selle sai alles act 2's olles
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
29.03.2012 08:54:05
|
|
|
okei, ma sain valesti aru, m6tlesin, et jutt oli tervest m2ngust kus polnud kuubikut
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
29.03.2012 09:55:18
|
|
|
| minake kirjutas: |
classicus olid rare-d v2ga hinnas ning k6igil oli erinev kola millega madistada, nyydsex on aga k6ik yhesugused, enamv2hem sama stuff on vennal n2pus mingit unikaalsust kui sellist v2ga ei ole.
Pealegi on see minu isiklik arvamus hetkel lihtsalt, asjast tulex ka negatiivses valguses r22kida mitte ainult plussidest, et raffal kes loeb n2eb asja iga kylje pealt.
|
Selleks et kritiseerida tuleks ennast asjaga kõigepealt kurssi viia. Beta pikkuseks peavad tegijad ise umbes 40 minutit. Mängu läbimängimisel esimesel raskusastmel on saadaval suht väike osa mängus olevatest asjadest. Oli vist kuskil 20 või 30 protsendi kandis. Sinine jutt kus seda selgitati on mitu kuud vana. Kui keegi täpsemalt mäletab võib täpsustada.
Tee nüüd oma matemaatka ja arvuta palju asju esimese 40 minuti sisse mahub.
Samuti võid meile selgitada paljudes mängudes kohe alguses suurem osa kraamist mängijatele kätte jagatakse. (skyrimi suguse blacksmith exploit õnnetuse võid välja jätta)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
29.03.2012 09:59:36
|
|
|
| minake kirjutas: |
| allikas on s6bra jutt kes beta l2bi m2ngis. |
Sõber ajas sulle kärbseid pähe, beta on vaid murdosa A1'st.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.03.2012 10:10:00
|
|
|
D2's oli iga act jagatud omakorda kuni 6'ks questiks, D3 beta siis ainult esimene noist questidest?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
29.03.2012 10:19:26
|
|
|
nu tore, v2hemalt sain oma arvamust avaldada, ex ole n2ha kui asi v2lja tuleb, 2kki mu arvamus asjast muutub. keegi meist ju hetkel t2pselt ei tea missugune see m2ng olema hakkab, seega aeg annab arutlust.
ilmselt l2x minu arvamus kellelegi tugevalt hinge ka, 2rge siis kohe nii sydamesse v6tke
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
29.03.2012 10:58:13
|
|
|
| minake kirjutas: |
nu tore, v2hemalt sain oma arvamust avaldada, ex ole n2ha kui asi v2lja tuleb, 2kki mu arvamus asjast muutub. keegi meist ju hetkel t2pselt ei tea missugune see m2ng olema hakkab, seega aeg annab arutlust.
ilmselt l2x minu arvamus kellelegi tugevalt hinge ka, 2rge siis kohe nii sydamesse v6tke  |
| ot: |
Kuule minake, ehk oled tähele pannud, et me ei ela enam ammu sajandis, kus täpitähtede asemel tuli numbreid ja muid vigureid kasutada? Kui sa arvad, et selline ajast ja arust kirjaviis on cool / hot / võimisiganes siis vaat ei ole enam. Teretulemast 21. sajandisse!
Vabandust, aga lihtsalt pinda käivad sellised poosetajad. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tr00evil
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2006
|
29.03.2012 11:10:04
|
|
|
See täpitähtede asemel numbrite kirjutamine jääb ju vahest külge, kui mängid mängu päevad läbi, mis ei toeta täpitähti.. Ise olen MMO-d tagunud aastaid ja on endalegi mitu korda see külge jäänud.. ISEGI 21. sajandil!!!!
Topicu juurde tagasi tulles.. ma vahest panen viimasel ajal D2 tööle ja toksin hardcore (ja ülla ülla.. täpitähti pole D2 ka)
_________________ too evil to be tr00... |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
29.03.2012 11:14:56
|
|
|
| tr00evil kirjutas: |
See täpitähtede asemel numbrite kirjutamine jääb ju vahest külge, kui mängid mängu päevad läbi, mis ei toeta täpitähti.. Ise olen MMO-d tagunud aastaid ja on endalegi mitu korda see külge jäänud.. ISEGI 21. sajandil!!!!
Topicu juurde tagasi tulles.. ma vahest panen viimasel ajal D2 tööle ja toksin hardcore (ja ülla ülla.. täpitähti pole D2 ka) |
ever since TERM=vt100:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avila
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
29.03.2012 13:58:15
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| blizzardi poolse kinnitusega on keeruline, aga on olnud jutuks, et hetkel beetas nähtav pole veel kogu act1. |
D2-s olid vähemalt osad aread järgnevates raskusastmetes kordades suuremad, ma loodan et nad seda ideed D3-s ka kasutavad.
Ja võrdluseks D2 beta oli kuni Cold Plainsini, kus sail level 25-ni väga aeglaselt grindida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
31.03.2012 11:07:59
|
|
|
Veits lisa infot raskusastme kohta. (peamiselt nendele kes muretsesid , et beta liiga kerge on)
| tsitaat: |
This is may be a good a time as any to REVEAL TEH SEKRITS! that Inferno monster levels aren't linear any longer. They get progressively more difficult. This was really a reaction to Inferno playtesting. Our original intent was to have a flat difficulty level where you could go wherever you want, farm for items, and it'd be no more or less difficult than any other area in Inferno. This caused a few inherent issues for us, though:
It just felt wrong. It didn't feel right to be progressing through the game and have it stay pretty much the same difficulty the whole time. It felt like a letdown to get to the final boss of the game and it be no more difficult than the first.
There’s a wide variety of players out there and we wanted to make sure everybody had something to sink their teeth into. We expect that anybody with enough time and dedication will reach level 60. But the jump in difficulty to Inferno needed to be different amounts for different people. For the crazy people they need a HUGE ramp in difficulty, for a more “casual but still hardcore” audience you want an obvious but milder increase in difficulty. So for the crazy people who play non-stop they’ll hit Act I and get a challenge, but 1 month later they’ll still have something to work on (Acts II, III and IV). For the “hardcore-casual” they will reach level 60 later and not get brick walled when they reach Inferno. They can experience some “small victories” working on Act I with the dream of maybe someday reaching the later acts.
Longevity. We know people really want goals to work towards and challenges to overcome. We made Act III and Act IV really, really brutally hard, for the most elite players only. It felt wrong to make ALL of Inferno that brutally hard.
Now, you may be saying “I thought you wanted us to be able to farm anywhere we wanted. Now we only have half as much area in the game to farm in? What gives?” Our goal is to make the loot mathematically better in the later acts without making the earlier gear completely obsolete. We feel Diablo II actually did a very good job with this and we expect Diablo III to perform similarly.
Specifically, people in D2 did Diablo runs, Mephisto runs, Pindleskin runs, Pit runs, Baal runs, etc. because the loot in Diablo is extremely random. Even though the theoretical best items might come from the later Acts, well-rolled items from earlier acts will still be better. Internally we find sometimes after an intense session of brutally hard Inferno it can be really fun to cruise through Hell Act III or IV and it’s not too uncommon surprise when an upgrade drops. We expect this to carry through to Inferno difficulty where somebody who can theoretically farm Act IV will likely still enjoy romping through Act I simply because the drop potential is still there. It’s all because of the highly random items having lots of overlap in their power distribution curves.
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
31.03.2012 23:38:13
|
|
|
| Ons keegi mõelnud , et see RMAH meenutab väga item shoppi ,muudest F2P MMOdest(mitte, et ma ei arvaks ,et Diablo3 on MMO)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
31.03.2012 23:44:03
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Ons keegi mõelnud , et see RMAH meenutab väga item shoppi ,muudest F2P MMOdest(mitte, et ma ei arvaks ,et Diablo3 on MMO) |
Natuke meenutab küll, kuid keegi peab reaalselt vaeva nägema, et mõni teatud ese omandada ning siis müüki panna, mitte ei visata see lihtsalt sülle, kui raha plekid.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
01.04.2012 00:18:43
|
|
|
| Aga kust sina tead , et see "jonh" kellelt sa itemi ostad=müüd ei ole Blizzard?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
01.04.2012 00:42:08
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| Aga kust sina tead , et see "jonh" kellelt sa itemi ostad=müüd ei ole Blizzard? |
| tsitaat: |
Does Blizzard plan to post weapons, armor, and other such items for sale in the currency-based version of the auction house?
The currency-based auction house is a place for players to purchase or sell items they’ve obtained within the game. Blizzard does not plan to post items that affect gameplay, such as gear or character-enhancing runes, for sale in the auction house.
Will Blizzard sell anything directly through the auction house?
We don't have any plans at this time to post items for sale in the auction house. |
http://us.blizzard.com/en-us/company/events/diablo3-announcement/index.html#auction:auction-faq
Edit: Ahjaa, õigus, sa oled see suvaline troll. Vabandust, et sulle vastasin.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
01.04.2012 01:13:46
|
|
|
Ja sa tõesti usud kõike mida sulle öeldakse? (eriti kui mängus on raha ja mitte vähe)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
01.04.2012 02:15:28
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Ja sa tõesti usud kõike mida sulle öeldakse? (eriti kui mängus on raha ja mitte vähe) |
Sinu loogika järgi ostab Blizzard sinult ära need asjad mida sina müüd?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
01.04.2012 05:59:56
|
|
|
Blizzard on äriühing, mille eesmärk on teenida kasumit(ja võimalikult palju), nad loovad mängu miskit ,mis meenutab väga tavalist aktsiabörssi, hmm....
Kurat, siin trollimine on tõenäoliselt lõbusam kui Diablo ise (okei kui mäng väljas on ma enam ei trolli, luban) või ei?) viskad kivi herilasepessa, vaatad mis saab, või ei saa
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.04.2012 10:14:11
|
|
|
thargun, vaata d2jsp või lihtsalt d2 trademise poole.
blizzardil pole mingit head põhjust miks nad ise peaks ingame kukkuvaid asju müüma. selle töö teevad mängijad nende eest ära. niikaua kuni blizzard sellelt oma kümnise saab on nende jaoks ju win.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.04.2012 13:00:47
|
|
|
Kui ma oma asju korraliku summa eest saan maha müüdud siis pohh ju. Kas mingit CSi ei tule kus Blizz juurde saaks teenida?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.04.2012 13:45:03
|
|
|
Kui blizz hakkaks omalt poolt nodi müüma viiks see üldise hinnataseme alla ning kokkuvõttes teeniksid nad vahendustasude pealt vähem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
01.04.2012 14:08:14
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Kui blizz hakkaks omalt poolt nodi müüma viiks see üldise hinnataseme alla ning kokkuvõttes teeniksid nad vahendustasude pealt vähem. |
kas mitte see number mis nad võtsid polnud kindel? ala vahet pole kas 2$ või 10$ nad võtavad ikka 0.5$. Sellisel juhul hinnataseme langus = rohkem ostetakse nodi = rohkem pappi blizzile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.04.2012 14:12:45
|
|
|
Pole kursis mis see vaheltkasu oli kuid protsendi asemel kindla summa kasutamine kõlab äärmiselt kahtlase ettevõtmisena kuna siis kaob igasugune mõte vähe odavama nodi müügiks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
01.04.2012 14:21:48
|
|
|
Ma vaatasin natuke Act1 walkthroughi ja kas levelid ongi nii tunnelid kõik? D2 suuri põlde ei tulegi? Suht nõme kui pole võimalik vaenlasi vältida.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
01.04.2012 14:29:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Pole kursis mis see vaheltkasu oli kuid protsendi asemel kindla summa kasutamine kõlab äärmiselt kahtlase ettevõtmisena kuna siis kaob igasugune mõte vähe odavama nodi müügiks. |
Odavamat nodi saab näiteks kulla eest müüa ning siis mingi kindel kogus kulda € eest müüki panna.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
01.04.2012 17:13:54
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Ma vaatasin natuke Act1 walkthroughi ja kas levelid ongi nii tunnelid kõik? D2 suuri põlde ei tulegi? Suht nõme kui pole võimalik vaenlasi vältida. |
Corridor Shooter on väga trendikas mängu mehhanika. D3 käib ajaga kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
01.04.2012 20:22:15
|
|
|
| vutt kirjutas: |
| ahvilõust kirjutas: |
| Ma vaatasin natuke Act1 walkthroughi ja kas levelid ongi nii tunnelid kõik? D2 suuri põlde ei tulegi? Suht nõme kui pole võimalik vaenlasi vältida. |
Corridor Shooter on väga trendikas mängu mehhanika. D3 käib ajaga kaasas.  |
Ahsoh. D1 ikka oled mänginud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
01.04.2012 23:23:35
|
|
|
No d1 oli ka nagu põllu moodi ikka, sa ei olnud sunnitud käima mingit kindlat koridori pidi. Valida sai paljude koridoride vahel
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|