Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 01:56:17 vasta tsitaadiga

GamerHD kirjutas:
Õelge siis oma kasutajad, kui ükskord mängima saan seda(äkki juba neljapäeval), siis vaataks edasi. icon_lol.gif


E: Täna tegin umbes 2 tunniga endal ühe asja 15 leveli võrra suuremaks.. Rohkem ei viitsi, sel korral oli selleks Magic icon_lol.gif


tegid 1-15 siis ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 24.03.2012 10:09:43 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
GamerHD kirjutas:
Õelge siis oma kasutajad, kui ükskord mängima saan seda(äkki juba neljapäeval), siis vaataks edasi. icon_lol.gif


E: Täna tegin umbes 2 tunniga endal ühe asja 15 leveli võrra suuremaks.. Rohkem ei viitsi, sel korral oli selleks Magic icon_lol.gif


tegid 1-15 siis ? icon_biggrin.gif



unista edasi.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 14:42:19 vasta tsitaadiga

2-16
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 15:51:04 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
2-16


vb kui natuke tublin oli siis isegi 3-17 :O thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 24.03.2012 17:50:58 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
2-16



45-60 < oled rahul we

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 20:03:44 vasta tsitaadiga

GamerHD kirjutas:
heretic666 kirjutas:
2-16



45-60 < oled rahul we


icon_eek.gif mitu tundi tegid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 24.03.2012 20:05:08 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
GamerHD kirjutas:
heretic666 kirjutas:
2-16



45-60 < oled rahul we


icon_eek.gif mitu tundi tegid? icon_biggrin.gif


Ei ütle, isegi kui mäletaks.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:05:21 vasta tsitaadiga

Rsist ikka räägiks ju icon_biggrin.gif , isegi mul seal acc olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 20:06:30 vasta tsitaadiga

kermo144 kirjutas:
Rsist ikka räägiks ju icon_biggrin.gif , isegi mul seal acc olemas icon_wink.gif


maxed ?? icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:09:15 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
kermo144 kirjutas:
Rsist ikka räägiks ju icon_biggrin.gif , isegi mul seal acc olemas icon_wink.gif


maxed ?? icon_eek.gif
Täiega, cb oli vist 81 vms icon_biggrin.gif , ikkagi minu tehtud beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 20:10:29 vasta tsitaadiga

kermo144 kirjutas:
Khaark kirjutas:
kermo144 kirjutas:
Rsist ikka räägiks ju icon_biggrin.gif , isegi mul seal acc olemas icon_wink.gif


maxed ?? icon_eek.gif
Täiega, cb oli vist 81 vms icon_biggrin.gif , ikkagi minu tehtud beer_yum.gif


Bot Alot
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:13:21 vasta tsitaadiga

Kunagi mängisin ka nii et silmad punnis peas icon_eek.gif kasutaja oli ikka sama noob, kui alustades icon_lol.gif



E: bottides sain banni ka veel thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:14:25 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
kermo144 kirjutas:
Khaark kirjutas:
kermo144 kirjutas:
Rsist ikka räägiks ju icon_biggrin.gif , isegi mul seal acc olemas icon_wink.gif


maxed ?? icon_eek.gif
Täiega, cb oli vist 81 vms icon_biggrin.gif , ikkagi minu tehtud beer_yum.gif


Bot Alot
Nope icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 21:22:40 vasta tsitaadiga

üldiselt, keegi natuke raha ei tahaks anda ? bow.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 24.03.2012 21:26:02 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
üldiselt, keegi natuke raha ei tahaks anda ? bow.gif



oleneb kui palju sul vaja on

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 21:39:12 vasta tsitaadiga

GamerHD kirjutas:
Khaark kirjutas:
üldiselt, keegi natuke raha ei tahaks anda ? bow.gif



oleneb kui palju sul vaja on


sain scammi eile, et nagu oleneb palju sa nõus oleksid välja käima, kõik võtan vastu icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bayback900
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2010




sõnum 25.03.2012 00:09:04 vasta tsitaadiga

Hehe,vaatasin ka siis seda teemat ja mõtlesin,et viskan ka vanale accountile silma peale ja ennenäe accounti passwordi oli muudetud,noh jamasin sellega mingi tund aega ja sain oma accounti tagasi koos levl 95 accounti ja membershipiga icon_biggrin.gif Millel oli veel whip ja dragon asjad seljas! thumbs_up.gif Ise mängisin mingi 75 leveli peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 03:07:14 vasta tsitaadiga

bayback900 kirjutas:
Hehe,vaatasin ka siis seda teemat ja mõtlesin,et viskan ka vanale accountile silma peale ja ennenäe accounti passwordi oli muudetud,noh jamasin sellega mingi tund aega ja sain oma accounti tagasi koos levl 95 accounti ja membershipiga icon_biggrin.gif Millel oli veel whip ja dragon asjad seljas! thumbs_up.gif Ise mängisin mingi 75 leveli peale icon_biggrin.gif



mõni sõber äkki mõtles, et mängis su kasutajaga edasi ? icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bayback900
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2010




sõnum 25.03.2012 03:44:10 vasta tsitaadiga

Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 18:12:21 vasta tsitaadiga

bayback900 kirjutas:
Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif


aga ütle kasutaja nimi icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 25.03.2012 18:20:14 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
bayback900 kirjutas:
Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif


aga ütle kasutaja nimi icon_biggrin.gif


Kuule ma lähen kohe mängima. Tule ka siis sisse, ma eeldan et sa tead juba mu kasutajanime seal, sul oli vist sama mis siin, eks ma siis lisan sind.

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 18:30:07 vasta tsitaadiga

GamerHD kirjutas:
Khaark kirjutas:
bayback900 kirjutas:
Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif


aga ütle kasutaja nimi icon_biggrin.gif


Kuule ma lähen kohe mängima. Tule ka siis sisse, ma eeldan et sa tead juba mu kasutajanime seal, sul oli vist sama mis siin, eks ma siis lisan sind.

teeme nii.

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bayback900
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2010




sõnum 25.03.2012 18:48:18 vasta tsitaadiga

Endal on baybackAM kasutajanimi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 19:10:09 vasta tsitaadiga

bayback900 kirjutas:
Endal on baybackAM kasutajanimi.


võid lisada mul kasutaja nimi: khaark

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 25.03.2012 22:54:26 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab, siis võib mind ka lisada seal. Mu kasutaja on risto515.

Hetkel teen seda Miningut ja Smithingut mis peaks olema vastavalt 46 ja 31 ehkki uus level pole neis kaugel, kui aega üle jääb üritan teha Attacki vms see seal nendes tasemetes vms vasakul üleval on(ristis mõõgad olid vist kujutis...), see mul 48 - tahaks seda ka 50. peale saada.. icon_lol.gif

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 26.03.2012 19:16:38 vasta tsitaadiga

Tundub, et siin kõik ausad poisid, aga ega keegi teist ehk ei tea hetkelisi bottimis võimalusi.
Ise eriti mängida enam ei jõua, aga lisa levelitest küll ära ei ütleks icon_rolleyes.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerHD
HV vaatleja
GamerHD

liitunud: 13.11.2011




sõnum 26.03.2012 19:18:20 vasta tsitaadiga

Heikz kirjutas:
Tundub, et siin kõik ausad poisid, aga ega keegi teist ehk ei tea hetkelisi bottimis võimalusi.
Ise eriti mängida enam ei jõua, aga lisa levelitest küll ära ei ütleks icon_rolleyes.gif beer_yum.gif



Avalda siis oma pass. Küll siis sul levelid tõusevad ilma et sa ise oleks seal sees käinud. icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
team of the year http://tinypic.com/r/2rww0sx/6
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 26.03.2012 19:41:55 vasta tsitaadiga

googelda natuke, minuteada siin keegi ennem vihjas ka kust siukest asja teada saab, aga kui ise ei leia midagi siis Pmi mulle ja ütlen paar nime icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 26.03.2012 19:53:51 vasta tsitaadiga

Heikz kirjutas:
Tundub, et siin kõik ausad poisid, aga ega keegi teist ehk ei tea hetkelisi bottimis võimalusi.
Ise eriti mängida enam ei jõua, aga lisa levelitest küll ära ei ütleks icon_rolleyes.gif beer_yum.gif


linnuke siristas et kuskilt pidi saama mingi ebic boti vms.. ise täpselt ei oska öelda kust :/

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 19:54:52 vasta tsitaadiga

Ma tegin nalja, võib eemaldada selle postituse.

viimati muutis purexpure 26.03.2012 21:19:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 26.03.2012 20:57:51 vasta tsitaadiga

Eks olen leidnud selliseid, mis vajavad natuke tööd, ehk siis pead tegema ennem käigud ära ja pärast hakkab bot sama järgi tegema.
Kuid see ei päästa tegelast random questidest, mis aeg-ajalt tulevad.

Edit: Minu poolsed vabandused. Tuleb tõesti natuke otsida. Epicbot täiesti olemas ja töötab icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 21:24:10 vasta tsitaadiga

RS 2D wildy pk pure funnn. RS 3d sucks. Vot nii icon_biggrin.gif
Ma alati üllatunud, kui see asi avalehel esimesel kohal on icon_lol.gif Mängitakse seda ikka v yawn.gif icon_confused.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 26.03.2012 21:52:13 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
RS 2D wildy pk pure funnn. RS 3d sucks. Vot nii icon_biggrin.gif
Ma alati üllatunud, kui see asi avalehel esimesel kohal on icon_lol.gif Mängitakse seda ikka v yawn.gif icon_confused.gif


ikka mängitakse, korraga on ikka päris palju matse sees icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 01:23:59 vasta tsitaadiga

Bot või asi. RS 2D ajal lasime tavalise autoclickeriga ringi. Fishing, mining, smithing jms. tüütud asjad 99+ icon_biggrin.gif
Ja siis ununesid paroolid ära 3D ülemineku ajal. Santa/party hatid jms. event itemid jäid kadunuks >_<
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 01:31:14 vasta tsitaadiga

Dominus, jah, paroolid mida sai tuhandeid kordi sisse trükkida login ekraanil ununesid ära.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 09:13:35 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Dominus, jah, paroolid mida sai tuhandeid kordi sisse trükkida login ekraanil ununesid ära.


Inimesed on erinevad, mul samuti ununes rsc accoundi parool ära, mis sellest et pikka aega sai tollega mängitud, ka nime taga asuv numbrite jada ununes ajapikku.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 15:07:46 vasta tsitaadiga

ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu icon_eek.gif , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?
_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 15:15:21 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu icon_eek.gif , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?

Palju parem. Kõik oli lihtsam ja graafika oli isegi kenam kui see 3D. Wilderness oli õige wilderness, mitte nagu praegu.
Rahvas oli ka siis sõbralikum, abivalmim ja lõbusam. 2D-ga on tohutult häid mälestusi erinevatest seiklustest, eriti wildernessis.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 15:15:50 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Khaark kirjutas:
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu icon_eek.gif , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?

Palju parem. Kõik oli lihtsam ja graafika oli isegi kenam kui see 3D. Wilderness oli õige wilderness, mitte nagu praegu.
Rahvas oli ka siis sõbralikum, abivalmim ja lõbusam. 2D-ga on tohutult häid mälestusi erinevatest seiklustest, eriti wildernessis.


icon_eek.gif , missugune wild oli ?

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 15:23:06 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
icon_eek.gif , missugune wild oli ?

Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid õigel ajal õiges kohas võisid omale kena varanduse saada ja siis elu eest panka joosta, enne kui sind maha ei võeta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 15:28:35 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Khaark kirjutas:
icon_eek.gif , missugune wild oli ?

Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid õigel ajal õiges kohas võisid omale kena varanduse saada ja siis elu eest panka joosta, enne kui sind maha ei võeta icon_biggrin.gif


vot praegu ma hakkan küll kahetsema et varem ei alustanud RSi mängimist icon_biggrin.gif , oleks ka lõbust osa saanud. praegu muutub mängimine üsna igavaks juba tegelt, wildis ka, ise olen cb 120 ja kui kuskil sügavamas wildis 138 torvaga peale hüppab siis ei ole midagi teha icon_biggrin.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 15:52:38 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Khaark kirjutas:
icon_eek.gif , missugune wild oli ?

Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid õigel ajal õiges kohas võisid omale kena varanduse saada ja siis elu eest panka joosta, enne kui sind maha ei võeta icon_biggrin.gif

Praegune wilderness peaks samasugune olema.
RSC on aga lihtsalt mälestuste vili, kui rohi oli rohelisem ja linnud laulsid ilusamalt. Endal ka head mälestused, aga kui oli võimalus RSC-d ametlikult uuesti mängida, siis no ikka üldse ei tahtnud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 16:05:22 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Dominus kirjutas:
Khaark kirjutas:
icon_eek.gif , missugune wild oli ?

Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid õigel ajal õiges kohas võisid omale kena varanduse saada ja siis elu eest panka joosta, enne kui sind maha ei võeta icon_biggrin.gif

Praegune wilderness peaks samasugune olema.
RSC on aga lihtsalt mälestuste vili, kui rohi oli rohelisem ja linnud laulsid ilusamalt. Endal ka head mälestused, aga kui oli võimalus RSC-d ametlikult uuesti mängida, siis no ikka üldse ei tahtnud.


aga kui mu acc on tehtud 3d ajal siis ma rsc ei saa mängida ja ? :S

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heikz
HV kasutaja
Heikz

liitunud: 10.07.2010




sõnum 27.03.2012 16:21:22 vasta tsitaadiga

Kui mina mängimist alustasin, aasta oli siis 2003, oli ka sõbralikku rahvast päris kõvasti ja wildis kükitades võis päris rikkaks saada. Mitmeid oli selliseid, kes peale kaklust vara kohe ära ei korjanud.
Nüüdne RS on küll uuendustega ära solgitud.
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada. Kuna aja raiskamine lõbu ei paku, siis otsustasingi lasta arvutil enda eest mängida.
Eelmine suvi alustasin bottimist, siis tuli paus tänu "nuke dayle" sisse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 16:24:01 vasta tsitaadiga

Heikz kirjutas:
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada.

Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 17:30:40 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Heikz kirjutas:
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada.

Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d


tahad öelda et sul praegu kõik flat 99 ? icon_eek.gif

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 17:36:14 vasta tsitaadiga

Khaark, Suht nii paistab jah.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 17:58:45 vasta tsitaadiga

dung on 99 või 120? eusa_wall.gif rofl.gif
_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 18:15:32 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
gan3b kirjutas:
Heikz kirjutas:
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada.

Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d


tahad öelda et sul praegu kõik flat 99 ? icon_eek.gif

Enne lõpetamist ja acci maha müümist jäi thieving, farming ja dung 99 tegemata.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 27.03.2012 18:50:50 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Khaark kirjutas:
gan3b kirjutas:
Heikz kirjutas:
Tüütav on see, et kõik tegevused on korduvad ja pead tõsiselt aega raiskama, et tugevat tegelast kasvatada.

Ja kuidas erineb see RSC-st kus oli kõik veel monotoomsem? Tol ajal polnud lihtsalt kõigil flat 99-d


tahad öelda et sul praegu kõik flat 99 ? icon_eek.gif

Enne lõpetamist ja acci maha müümist jäi thieving, farming ja dung 99 tegemata.


miks edasi ei pelanud siis kasutajaga?

_________________
müün 15,6" ekraani - LP156WH1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Runescape mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.