Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 13:23:18 vasta tsitaadiga

Mul mänguga mingi kala, ühe raundi saab maksimaalselt ära teha siis lihtsalt Crash to Desktop, uuendasin videokaardi draivereid, ikka ei midagi, kellelgi veel see jama on?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 18:09:39 vasta tsitaadiga

Jaga invaiti ja ma ütlen, kas mul on sama probleem.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 19:18:22 vasta tsitaadiga

Paljudel oli peale uut update'i selle uue mapi ja game mod'iga jamasid. Fps drop, crashid jne.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.03.2012 19:30:10 vasta tsitaadiga

keegi paari euriga ei taha betast loobuda? või kutset jagada thumbs_up.gif ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 20:56:52 vasta tsitaadiga

oleks ka soovi.
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 21:04:03 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Jaga invaiti ja ma ütlen, kas mul on sama probleem.

Sain isegi mängu sõbra antud invaiti teel, nii et jagada kuidagi ei saa.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mine
HV vaatleja
mine

liitunud: 09.08.2005




sõnum 13.03.2012 22:36:13 vasta tsitaadiga

kui leidub keegi sõbralik ja tore inimene võiks pm kaudu ühendust võtta, oleks ka soovi. valve ei taha kohe mitte kuidagi anda icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 22:56:31 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks küsin, et sul ikka survey tehtud?
Iga uuendusega, mis Valve teeb betas, peaks jagatama mingid uued key'd ka. citation needed

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mine
HV vaatleja
mine

liitunud: 09.08.2005




sõnum 13.03.2012 23:34:12 vasta tsitaadiga

kui minult küsid siis ikka tehtud jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 23:47:19 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2012/03/13/pro-counter-strike-player-slams-csgo-%E2%80%9Cit%E2%80%99s-not-fun-it%E2%80%99s-a-terrible-game-right-now-%E2%80%9D/

loodetavasti pole veel läbi käinud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 03:36:43 vasta tsitaadiga

peab ikka päris meeleheitel olema et läbi vmWare proovida sellist asja mängida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.03.2012 12:08:38 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
peab ikka päris meeleheitel olema et läbi vmWare proovida sellist asja mängida.
yep, seda ma olen
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 01:10:56 vasta tsitaadiga

Fuck yeah! Sain beetasse! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.03.2012 01:22:27 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
<b>piix</b> yeah! Sain beetasse! icon_biggrin.gif


ditto
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.03.2012 01:47:14 vasta tsitaadiga

graafika on küll aastaid hiljaks jäänud
tundub et valve pole muud teinud kui pappi oma taskusse ajanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 02:18:35 vasta tsitaadiga

rastaman, parem graafika = kõrgemad süsteeminõuded = vähem ostjaid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.03.2012 02:34:52 vasta tsitaadiga

ei ole tõsiseltvõetav põhjendus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 17.03.2012 05:26:54 vasta tsitaadiga

arvestades kellele see suunatud on keeravad niikuinii segavad kellad viled maha niiet vahet pole ...
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 06:15:12 vasta tsitaadiga

KaarelK, progameritele? vaevalt et see progameritele suunatud on. ja konsoolidel ei saa nagunii midagi maha keerata.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 17.03.2012 07:10:34 vasta tsitaadiga

nagu ma olen arusaanud, siiis tahavad nad et cs go vahetaks v2lja 1.6 ja css`i v6itlustel just, kuigi ise ytlevad nad nii "It is intended to appeal to both casual and competitive gamers."
ja ei m6ista yldse mida need kraanajuhid cssis tegema hakkavad, v2heamalt crossplatvorm(loodan et kasutasin sõna 6igesti) vist kaotati 2ra, et ei kujuta ette tavalist kraanajuhti klaveri ja hiirevastu v6rdne v6rdsega m2ngimas(j22gu siis m6ndadele need spets varustus konsoolidel)

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.03.2012 09:46:47 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
graafika on küll aastaid hiljaks jäänud
tundub et valve pole muud teinud kui pappi oma taskusse ajanud
niikuinii 90% inimestest panevad graafika niilowks kui võimalik, ei näe paremal graafikal mõtet
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 13:16:57 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
rastaman kirjutas:
graafika on küll aastaid hiljaks jäänud
tundub et valve pole muud teinud kui pappi oma taskusse ajanud
niikuinii 90% inimestest panevad graafika niilowks kui võimalik, ei näe paremal graafikal mõtet

Mida sa ajad?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 13:35:15 vasta tsitaadiga

Ei oleks vist pidanud ausalt vastama küsitlust täites, kuna valetades oma andmed suuremaks oleks saanud key juba icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaio
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2011




sõnum 17.03.2012 14:29:26 vasta tsitaadiga

Mina näiteks vastasin päris ausalt, et ega ma eriti ei mängi FPS'e ja et K/D on suht madal, aga näe, beta sain ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.03.2012 14:35:44 vasta tsitaadiga

Kaio kirjutas:
Mina näiteks vastasin päris ausalt, et ega ma eriti ei mängi FPS'e ja et K/D on suht madal, aga näe, beta sain ikka.



sama siin. ju neil oli siis noobe vaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 11:42:46 vasta tsitaadiga

Ei saa aru neist, kes ütlevad, et visuaalselt on kole. Kuigi see pole Crysis, siis stiil on ikka väga hea ja tehnilise poole pealt ei saa ka kurta. Mitte, et see üldse CS'i puhul väga tähtis oleks, aga siiski.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.03.2012 13:36:54 vasta tsitaadiga

põhi on olemas aga detaile oleks juurde vaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 14:00:18 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
põhi on olemas aga detaile oleks juurde vaja

"progamerid" ei saa ju hakkama, kui liiga reaalseks läheb icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 14:12:12 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Ei saa aru neist, kes ütlevad, et visuaalselt on kole. Kuigi see pole Crysis, siis stiil on ikka väga hea ja tehnilise poole pealt ei saa ka kurta. Mitte, et see üldse CS'i puhul väga tähtis oleks, aga siiski.

Spoiler Spoiler Spoiler

Neid pilte vaadates tuli meelde üks huvitav seik. Kui tõmbame paralleele CS 1.6 / CS:Condition Zero ning CS:S / CS:GO vahele, siis nii CZ kui GO on suures osas oma eellase graafiline uuendus. Mu teada CZ pole kaugeltki nii populaarne kui oma eellane, seega kes teab kas GO-d võib tabada sama saatus...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 15:21:52 vasta tsitaadiga

CS:CZ keskendus ju single playerile
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.03.2012 16:51:20 vasta tsitaadiga

Player1 kirjutas:
rastaman kirjutas:
põhi on olemas aga detaile oleks juurde vaja

"progamerid" ei saa ju hakkama, kui liiga reaalseks läheb icon_lol.gif
Juba praegult on dust2 B lobbys mingi reddel, mida seal reaalselt vaja pole, takistab alamtunneli vaatamist
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:26:21 vasta tsitaadiga

Väga hea performance on. Minu läpaka peal jookseb see kõik sätted põhjas ja reso 1680x1050 pideva fpsiga 60. thumbs_up.gif
HL2: EP2 jookseb maks sätetel 45 fpsiga mis on imelik. Proovisin ka Left 4 Dead 2 mis jooksis fpsiga 55-60.
Tuleb välja, et CS: Go on kõige paremini optimiseeritud Source mäng minu läpaka peal.


viimati muutis SinineSiil 18.03.2012 17:30:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:29:20 vasta tsitaadiga

Võin väikese aitäh kutse eest öelda thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.03.2012 17:30:03 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Võin väikese aitäh kutse eest öelda thumbs_up.gif
ma võin paar eurot ka anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:31:48 vasta tsitaadiga

kas CS GO's hitbox'id on paremaks, toimivamaks, täpsemaks tehtud kui CS S ?

kui kellelgi kutseid üle on vms siis prooviks kah hea meelega seda uut cs'i

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.03.2012 17:40:39 vasta tsitaadiga

CSSis korralikus serveris on ka hitboxid korralikult täpsed, CS:GOs pidi aga ära kaduma see, et jooksupealt lasta saab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 18.03.2012 21:18:07 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki, et siin selle tulevase hiti jaoks nii suur teema on icon_razz.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 21:34:30 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
CS:GOs pidi aga ära kaduma see, et jooksupealt lasta saab thumbs_up.gif

See on küll ebausutav mu meelest...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.03.2012 21:37:55 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
ertr2 kirjutas:
CS:GOs pidi aga ära kaduma see, et jooksupealt lasta saab thumbs_up.gif

See on küll ebausutav mu meelest...
niipalju kui ma videote pealt recoili olen vaadanud, siis on see jooksupealt ikka selline, et pole mingit võimalust pihta saada, samas kes teab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 19.03.2012 18:21:00 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
siLc kirjutas:
ertr2 kirjutas:
CS:GOs pidi aga ära kaduma see, et jooksupealt lasta saab thumbs_up.gif

See on küll ebausutav mu meelest...
niipalju kui ma videote pealt recoili olen vaadanud, siis on see jooksupealt ikka selline, et pole mingit võimalust pihta saada, samas kes teab icon_rolleyes.gif

no minuarust on cssis ka jooksupealt laskmine võimatu, aga osad vennad ainult nii kille saavadki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 18:33:29 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
siLc kirjutas:
ertr2 kirjutas:
CS:GOs pidi aga ära kaduma see, et jooksupealt lasta saab thumbs_up.gif

See on küll ebausutav mu meelest...
niipalju kui ma videote pealt recoili olen vaadanud, siis on see jooksupealt ikka selline, et pole mingit võimalust pihta saada, samas kes teab icon_rolleyes.gif

no minuarust on cssis ka jooksupealt laskmine võimatu, aga osad vennad ainult nii kille saavadki icon_biggrin.gif


mp5 oli ikka väga täpne jooksu pealt.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 19:01:45 vasta tsitaadiga

jooksu pealt, kui viimati mängisin oli suht hit and miss. vahest lendas headshotte nõnda et ei saanud arugi et pihta oleks pidanud minema, vahest lasid palju tahad kas või seistes ja ikka läksid kõik mööda. vast jah serveris kinni aga imo oli mingi teema cs s nende hitbox'idega et nad kas jäid maha kui jooksid või olid sust ees poo. sellepärast vist kuuldu järgi cs 1.6 veel pop on et pidavat vist täpsem olema... või ma ei tea, keegi kursis paremini kindlasti tõstab kisa.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.03.2012 19:15:40 vasta tsitaadiga

p90 on küll täielik WASD relv cssis, hitboxid peaksid korras olema peale seda, kui zblock forceb cl_interpi normaalseks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 19:20:17 vasta tsitaadiga

mnjah loota võiks et hitbox'id oleks "out of the box" korras enamvähem et ei pea häid ja paremaid servusid jahtima ning confi failiga mängima, kui selline asi võimalik on.

FOV valik võiks kah tulla ning option relvad väiksemaks teha, aga sellest võib vist ainult unistada. icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 19.03.2012 21:38:03 vasta tsitaadiga

a kes sai 38€ ebays cs:go võtme eest ? icon_biggrin.gif beer_yum.gif

ja btw, kas teil on ka scoreboardiga probleeme? Mul tihtipeale lihtsalt tab ei toimi

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 20.03.2012 14:10:14 vasta tsitaadiga

Loll jutt see css'i hitboxide teema. Algusest saati mänginud igasugustes serverites igasuguste confidega. Mitte mingit probleemi pole olnud.

Teemasse. Kas see matchmaking ka juba funka? Siin kaitseväes läheb ikkka tohutult väärtuslikku aega kaduma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.03.2012 15:04:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Loll jutt see css'i hitboxide teema. Algusest saati mänginud igasugustes serverites igasuguste confidega. Mitte mingit probleemi pole olnud.
ei ole kunagi vaadanud, et näed, kuul läheb pähe, aga dmg tuleb ikka 87in3?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 15:42:24 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Loll jutt see css'i hitboxide teema. Algusest saati mänginud igasugustes serverites igasuguste confidega. Mitte mingit probleemi pole olnud.
ei ole kunagi vaadanud, et näed, kuul läheb pähe, aga dmg tuleb ikka 87in3?

pole kunagi pähe lasknud
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 21.03.2012 08:10:30 vasta tsitaadiga

No mõned yksikud korrad on tulnud ette probleeme aga siis on mul configa/netiga endal midagi mäda olnud. Võrrelda css-i 1.6ga siis tõesti css on väheke tundlikum neti performance'le. Aga üldiselt on 1.6'es rohkem hitboxide segavaid omapärasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.03.2012 14:23:20 vasta tsitaadiga

jurissaar kirjutas:
No mõned yksikud korrad on tulnud ette probleeme aga siis on mul configa/netiga endal midagi mäda olnud. Võrrelda css-i 1.6ga siis tõesti css on väheke tundlikum neti performance'le. Aga üldiselt on 1.6'es rohkem hitboxide segavaid omapärasi.
ja vastasel saabki olla selline conf, et isegi lanis olles ta warpib, ja sa ei saa talle pihta....
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.