Jojo, kui keegi ei tea siis mingi tüüp nimega trolololo on avastanud viisi, kuidas saada edasi avatud beta contentist, 4-6 uut maailma edasi. Miks küll Blizzard selle kõik hoidis Beta cliendis?
Jojo, kui keegi ei tea siis mingi tüüp nimega trolololo on avastanud viisi, kuidas saada edasi avatud beta contentist, 4-6 uut maailma edasi. Miks küll Blizzard selle kõik hoidis Beta cliendis?
Jojo, kui keegi ei tea siis mingi tüüp nimega trolololo on avastanud viisi, kuidas saada edasi avatud beta contentist, 4-6 uut maailma edasi. Miks küll Blizzard selle kõik hoidis Beta cliendis?
Sai ka lõpuks käed külge aetud. Tükkaega tuli nusperdada. Ei oska öelda, kuidas asi edasi läheb, praegu ei tundunud, et seal gameplay time väga pikk võiks olla. Aga keegi siin rääkis, et on leitud moodus rohkem contenti unlockida?
Kuna tegu on blizzardiga ja nad on seda NII KAUA valmistanud, siis mul pole kahtlustki, et tegu on väärt asjaga. Aga proovinud ma seda pole.. _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
no all around monster damage suurendati mingi patchiga peaagu 2x, nagu ma lugesin.(patch 14 vist?) _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Ma just panin Diablo 2 peale ja jooksin esimesed 4 waypointi või fieldi läbi ilma ühtki skillpointi või statpointi panemata. Selles mõttes oli ka D2 ikka äärmiselt kerge esimeses osas.
Nii on ta kõigis osades olnud, et Normal raskusastme jooksed kinnisilmi läbi, Nightmare on juba normaalne ning Hellis on teatud kohad teatud charidega suht võimatud läbida (jutt käib single playerist).
Ma just panin Diablo 2 peale ja jooksin esimesed 4 waypointi või fieldi läbi ilma ühtki skillpointi või statpointi panemata. Selles mõttes oli ka D2 ikka äärmiselt kerge esimeses osas.
Võid ju läbi joosta, aga kaugele ei jõua, dark woodis hakkad lutti saama niiet koliseb
Kui keegi lahke inimene on nõus jagama kontot beta eesmärgil (vaid täna mingi pool tundi), võib märku anda. Klient on olemas, World of Warcrafti ja muid mänge arvutis ei oma (ei lähe vargile st, nagu enamustele paistab, et nüüd kõik varastavad ja röövivad).
Tahaks enne preorderit ära proovida, kas ta on preorderit väärt.
Võite ära jätta järgnevad postitused, et see on hale ja ma soovin teile ainult halba. Palun.
Päris hea, paneb ka mõtlema. _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
"Here at MMOGA,you can pre-order your Diablo 3 Key and secure you your direct access to the game and the related multiplayer platform Battle.net by Blizzard. Also, you can download Diablo 3 before the official release date so that you can start immediately when Diablo 3 launches. "
Kuidas viimane siis võimalik on?
Preloading on aastaid vana asi ning blizzi puhul töötanud nii viimase kahe wow'i expansioni kui starcraftiga. Asi siis d3 sama asja toetama panna on _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Sa saad mänug alla laadida ja installida aga mängida ei saa. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Peaks saama nii downloadida kui installida, lihtsalt mängu sisse saamiseks tuleb sisse logida ning serverid enne launchi sind sisse ei lase. Täpselt nagu wow'iski. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Hetkel on muidugi suts vara, tavaliselt tulevad blizzi preloadingud paar-kolm nädalat enne launchi. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kas siin leidub inimesi, kes oleksid huvitatud Diablo III väljalaske kuupäeval eestikeelse kommenteerimisega ning hea kvaliteediga livestreamist?
Plaanis on sõpradele mängu näidata ning tekitada neis huvi mäng osta. Mõtlesin, et ehk leidub ka siin huvilisi.
Ma just panin Diablo 2 peale ja jooksin esimesed 4 waypointi või fieldi läbi ilma ühtki skillpointi või statpointi panemata. Selles mõttes oli ka D2 ikka äärmiselt kerge esimeses osas.
Blizzardi filosoofia on juba aastaid olnud , et kõige lihtsamal tasemel suudab mängu aru saada ja selle läbi mängida ka su vanaema. Kõige raskemal tasemel on asi üsna karm. Diablo 3-ga endal veel kogemusi pole, aga ma ei näe põhjust miks nad oma filisoofiat muutma peaks.
tsitaat:
Hetkel on muidugi suts vara, tavaliselt tulevad blizzi preloadingud paar-kolm nädalat enne launchi.
Klient peaks olema blizzi enda serveris saadaval (vähemalt nendele , kes aastase WoW-i võtsid). Üsna mitu inimest kilkasid ,et nad loevad seda alla. Ise ei hakanud vaeva veel nägema. Enne 15 maid ei juhtu niikuinii midagi.
Keegi teab kas kuskil Eestis kah karbi versiooni liigub, sorry et siin purjus peaga trollisin, ma kipun purjus olles olema lärmakas ja kole(mitte, et ma muidu ilus oleks)
Tõenäoliselt on lihsalt piirid hägustunud ja tänasel päeval on raske öelda mis on MMO ja mis mitte.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.