|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
25.02.2012 13:45:47
|
|
|
Heh, korras! Proovisn enne market enabler-ga ja ei toiminud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
07.03.2012 11:01:46
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Kellelgi muidu veel UNO ei funka? |
Mul DS-i peal UNO koguaeg toiminud. Eile tuli mingi uuendus - proovi järgi ehk nüüd käivitub.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.03.2012 11:40:22
|
|
|
| Tuli uuendus jah, aga ikka ei toota. Paris hea "teenindus".
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
07.03.2012 11:43:01
|
|
|
Skype androidil on paras õnnetus ikka, viber on palju parem
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
07.03.2012 12:02:55
|
|
|
| nah kirjutas: |
Skype androidil on paras õnnetus ikka, viber on palju parem  |
Mille poolest see Viber parem on ehk kommenteerid ?
Kas seda Viberit saab ka lauakasse installida ,kui vaja suhelda inimesega kes ei asu Eestis ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.03.2012 12:34:05
|
|
|
| tsitaat: |
Mille poolest see Viber parem on ehk kommenteerid ?
|
Sinu mobiilinumber on ka üksiti "kasutajanumber" ning mingit registreerimise protsessi pole.
Viber ühildub ilusti olemasolevasse kontaktinimistusse.
Muud suurt eelist vast ei kipu olema.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
07.03.2012 18:32:09
|
|
|
| Kuidas tasuliste appide eest maksmine käib?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.03.2012 18:59:59
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Kuidas tasuliste appide eest maksmine käib? |
Google Wallet-is lisad oma voi kellegi teise pangakaardi andmed, pidi tootama ka 6 nadalat kehtiva SEB virtuaalkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.03.2012 21:36:15
|
|
|
| Virtuaaliga töötab.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.03.2012 13:58:02
|
|
|
| Camera ZOOM FX on praegu Google play's 0.20€ eest müügil.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.03.2012 16:26:36
|
|
|
SoundHound jällegi 0.49
Proovisin ka SoundHound vs Shazam ja esimene oli parem
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
13.03.2012 01:58:54
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Camera ZOOM FX on praegu Google play's 0.20€ eest müügil. |
Võtsin ka ligi. Väga mõistlik programm ja üks mu lemmikutest kaamerarakendustest kindlasti.
Soundhoundi puhul ajan tasuta versiooniga läbi, aga nt. Osmosis HD eest ei pidanud paljuks 49c välja käia
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.03.2012 10:35:01
|
|
|
Ka posu tarkvara pildistamiseks soetatud, aga kõik on uimased ning jätkuvalt olen jäänud Androidi enda vaikekaamera juurde - sest on nobe.
Äri nii ei tööta, aga ebavajalikku tarkvara võiks saada edasi saata või ära anda.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
13.03.2012 22:37:38
|
|
|
Mulle meeldib Camera360 rohkem, see on nüüd tasuta ka.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.03.2012 09:40:37
|
|
|
Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.
Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) funktsiooni pakub .5GB ruumi lisaks .... kuni 3GB'ni.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
15.03.2012 12:29:26
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.
Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) funktsiooni pakub .5GB ruumi lisaks .... kuni 3GB'ni. |
Saan ma õieti aru, et kui korra 3GB pilte läbi "jooksutan" ja pärast lihtsalt ära kustutan siis saan 3GB juurde isegi kui pärast camera uploadi kinni keeran?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
15.03.2012 12:40:20
|
|
|
| yxkala, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
15.03.2012 22:21:42
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| yxkala, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna. |
Huvitav, DB ei hakka .avi faile uppima ku ma nad Camera katalogi, piltide juurde kopeerin..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.03.2012 23:44:46
|
|
|
| Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
15.03.2012 23:57:10
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides. |
Vata selle Camera Uploadiga, millega automaatselt pildid/videod üles laeb ja iga üles laetud 500mb eest .5GB DP ruumi juurde saad.
Ja kõik kaameraga tehtud pildid/videod lähevad ilusti automaatselt üles aga ma tahtsin ööseks uppima jätta, et 3-5GB üles laetud oleks (tasuta lia DropBox ruum) ja mõtlesin, et kopeerin lihtsalt mõne suvalise filmi .avi faili sinna "Camera" kausta kuhu kaamera muidu pilte salvestab aga neid .avi faile DP üles laadima ei hakka.
Aga ega vahet pole, ma leidsin juba teise lahenduse - kaamera max. kvaliteediga "lakke" videot salvestama tunniks-paariks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.03.2012 20:29:02
|
|
|
| Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
18.03.2012 20:43:29
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse. |
Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.03.2012 11:32:47
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| Mario. kirjutas: |
| Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse. |
Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so.. |
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox"
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.03.2012 21:09:05
|
|
|
| Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
21.03.2012 21:45:14
|
|
|
| tsitaat: |
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox" |
Kus kohas androidil (antud juhul 2.3.7 CM7) autorun peidus on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.03.2012 21:57:02
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks. |
Teise kandi pealt on ehk parem?
Näiteks lisad enimkasutatavad lemmikutesse ja ülejäänud on niisama?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
21.03.2012 22:23:53
|
|
|
| lkits kirjutas: |
On olemas äkki mõnda appi, millega saaks lisada kontaktide juurde märkme (automaatselt), mis sidefirmas number on? Päringuks kasutataks näiteks seda: https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx
Võib-olla ka mingi perioodiline kontroll, kiirema ühenduse otsas ei tohiks see üldse kaua aega võtta. |
Ei ole
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
21.03.2012 22:33:09
|
|
|
| lkits kirjutas: |
| Eks peab siis ise manuaalselt import-export ja mõne koodijupi kirjutama, mis kuhugi märkme lisab. |
Kui java ja muidu arendamine käpas siis muidugi aga paraku on tööd päris palju ja sa pead saama numbrite andmebaasile mingi otse ligipääsu sest kui teha mingi proge mis antud veebilehte paarisaja numbriga pommitama hakkab siis kardan, et saad floodimise eest lehe bänni.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shadow25
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
21.03.2012 22:38:20
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks. |
Pole päris see, mida soovid, aga mina pean sama heaks: https://play.google.com/store/apps/details?id=kz.mek.DialerOne
Minu arvates parim telefoniraamatu rakendus Androidile. Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla. Minule sobis selline lahendus väga hästi. Seadistusvõimalused ka päris mõnusad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
21.03.2012 22:52:14
|
|
|
| tsitaat: |
| Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla. |
Seda teeb ju androidi native tel raamat kah. Favorites alla tekib samamoodi pingerida + saad sinna ka "jõuga" nimesid tõsta, et mõni kellele juhuslikult nädalakese ei helista kohe kusagile ära ei kaoks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
21.03.2012 23:06:56
|
|
|
Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shadow25
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2010
|
21.03.2012 23:28:17
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| tsitaat: |
| Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla. |
Seda teeb ju androidi native tel raamat kah. Favorites alla tekib samamoodi pingerida + saad sinna ka "jõuga" nimesid tõsta, et mõni kellele juhuslikult nädalakese ei helista kohe kusagile ära ei kaoks. |
Dialer One ikka mugavam. Esiteks Androidi enda telefoniraamatu avaleheks on numbri sisestamine(Phone) ja seda muuta ei saa. Dialer One puhul määrad avaleheks kõnelogi ja kaob vajadus teha lisaliigutus kõnelogi valmiseks. Lisaks Androidi enda kõnelogi ei grupeeri mõistlikult samu inimesi. Dialer One grupeerib kõik sama nimega isikud.
Lemmikud on muu teema ja pole nii mugav.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
21.03.2012 23:52:18
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha? |
Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.03.2012 23:53:04
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| tsitaat: |
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox" |
Kus kohas androidil (antud juhul 2.3.7 CM7) autorun peidus on? |
Androidil? Ei.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
22.03.2012 01:02:32
|
|
|
| Mario., kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist???
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.03.2012 01:20:38
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| Mario., kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist??? |
Camera Upload funktsioon on ka DB-betal PC peal, millest, nagu sa nüüd tähelepanelikult loed, juttu ongi:
| tsitaat: |
| Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides. |
| tsitaat: |
| Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox" - nii laeb PC Dropbox telefoni kaustast kogu materjali läbi arvuti ülesse, mis läheb ka arvesse. |
| tsitaat: |
How do I get free space for using Camera Upload?
- Use Camera Upload from your Android phone
- Use Camera Upload from the desktop application
Users can also receive up to a total of 3 GB additional free space for photos and videos automatically uploaded via the desktop or mobile apps. |
http://dl-web.dropbox.com/u/17/Dropbox%201.3.24.exe
Autorun'i näpi registrist ja mälukaardi sätetest "AutoPlay" alt märkida pildi- ning videofailidele "import videos & pictures with dropbox".
viimati muutis Mario. 22.03.2012 01:24:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.03.2012 01:21:10
|
|
|
Olgu, tänud, eks katsetan erinevaid lahendusi siis.
Ühtlasi, Samsungilt Sony Ericssoni ridadesse liikununa häirib, et pole nii mugavat võimalust kiiremaks helistamiseks. Samsungil libistasin kontakti ühele poole, helistas; teisele poole, avanes sõnumisaatmine.
Sellisest dialerist tunnen puudust. On midagi head ja sarnast silma jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
22.03.2012 01:53:03
|
|
|
| tsitaat: |
| Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox" |
Jutt käis sellest, et kas telefon hakkab juhuslikke .avi filme üles laadima. Miks sa siis vastates hakkad telefoni mountimisest rääkima? Sellest lausest on väga keeruline(võimatu) aru saada nii nagu sina mõtlesid
Lihtsam oleks olnud öelda:
"Telefonist ei toimi jah, kasuta arvuti beta varianti ja lae sellega 3GB suvalist .avi videomaterjali üles"
EDIT: Alles nüüd sain pihta, DP PC ei lae mitte kõvakettalt vaid eeldab kaameraat, telefoni vms. seadet. Oleks ma seda kohe teadnud, oleks digipeegli järgi visanud ja asi korras. Ega enam vahet pole kah, sain edukalt telefoniga tehtud filmides tühja max. resoga 60min
viimati muutis yxkala 22.03.2012 01:58:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.03.2012 01:57:38
|
|
|
Kui telefon ei lae, ma eeldan, et proovitakse teistmoodu ning seega probleem on seal.
Nüüd on selge.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.03.2012 01:59:45
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha? |
Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog |
Sense 3.0-l küll sellist asja menüüst ei leia :/
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
22.03.2012 02:07:06
|
|
|
| gan3b, sry, minu paha - mul pole siiani sensega telefoni olnud, ülejäänud androididel käib asi nii.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
30.03.2012 13:47:28
|
|
|
Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
30.03.2012 15:36:18
|
|
|
| Katseta My Tracks, mis google enda oma ja töötab ta koostöös Google Mapsiga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.03.2012 15:56:55
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500 |
Locus
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Octavianus
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2010
|
02.04.2012 07:41:22
|
|
|
soovitage: Mail + Kalender rakendus koos widgetiga, eeskätt Exchange jaoks. Analoog moxieriga http://www.moxier.com/ aga ei pruugi nii palju maksta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|