Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 25.02.2012 13:45:47 vasta tsitaadiga

andree kirjutas:
Market Unlocker

https://market.android.com/details?id=com.evanhe.marketunlocker&hl=en


Heh, korras! Proovisn enne market enabler-ga ja ei toiminud...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2012 16:41:36 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit andmebaasi nagu näiteks Google Maps, mis näitab poodide asukohad, kui kirjutan märksõnaks Humana vms? praegu tundub näitavat ainult mingit peakontorit.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2012 11:01:46 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kellelgi muidu veel UNO ei funka?

Mul DS-i peal UNO koguaeg toiminud. Eile tuli mingi uuendus - proovi järgi ehk nüüd käivitub.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 11:40:22 vasta tsitaadiga

Tuli uuendus jah, aga ikka ei toota. Paris hea "teenindus".
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 07.03.2012 11:43:01 vasta tsitaadiga

Skype androidil on paras õnnetus ikka, viber on palju parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 07.03.2012 12:02:55 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Skype androidil on paras õnnetus ikka, viber on palju parem icon_smile.gif


Mille poolest see Viber parem on ehk kommenteerid ?
Kas seda Viberit saab ka lauakasse installida ,kui vaja suhelda inimesega kes ei asu Eestis ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 12:34:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mille poolest see Viber parem on ehk kommenteerid ?

Sinu mobiilinumber on ka üksiti "kasutajanumber" ning mingit registreerimise protsessi pole.
Viber ühildub ilusti olemasolevasse kontaktinimistusse.

Muud suurt eelist vast ei kipu olema.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 16:55:49 vasta tsitaadiga

PAKKUMINE, App-id poolmuidu: https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2012_03_06_AppsFavorites

Ise ostsin omale TuneIn Radio Pro neist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 18:32:09 vasta tsitaadiga

Kuidas tasuliste appide eest maksmine käib?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 18:39:08 vasta tsitaadiga

market.android.com käib vist läbi Google Walleti ehk VISA vms.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 18:59:59 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Kuidas tasuliste appide eest maksmine käib?

Google Wallet-is lisad oma voi kellegi teise pangakaardi andmed, pidi tootama ka 6 nadalat kehtiva SEB virtuaalkaardiga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 21:36:15 vasta tsitaadiga

Virtuaaliga töötab.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 13:58:02 vasta tsitaadiga

Camera ZOOM FX on praegu Google play's 0.20€ eest müügil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 16:26:36 vasta tsitaadiga

SoundHound jällegi 0.49

Proovisin ka SoundHound vs Shazam ja esimene oli parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 01:58:54 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Camera ZOOM FX on praegu Google play's 0.20€ eest müügil.


Võtsin ka ligi. Väga mõistlik programm ja üks mu lemmikutest kaamerarakendustest kindlasti.
Soundhoundi puhul ajan tasuta versiooniga läbi, aga nt. Osmosis HD eest ei pidanud paljuks 49c välja käia icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 10:35:01 vasta tsitaadiga

Ka posu tarkvara pildistamiseks soetatud, aga kõik on uimased ning jätkuvalt olen jäänud Androidi enda vaikekaamera juurde - sest on nobe.

Äri nii ei tööta, aga ebavajalikku tarkvara võiks saada edasi saata või ära anda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 22:37:38 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib Camera360 rohkem, see on nüüd tasuta ka.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 09:40:37 vasta tsitaadiga

Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.

Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) funktsiooni pakub .5GB ruumi lisaks .... kuni 3GB'ni.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 15.03.2012 12:29:26 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Kes soovivad .5GB lisa oma dropbox'i kontole, uuendage app ning laadige automaatselt vähemalt üks pilt/video.

Iga ülesse laetud .5GB läbi Photo Upload (droidist või DB beta aplikatsioonist) funktsiooni pakub .5GB ruumi lisaks .... kuni 3GB'ni.


Saan ma õieti aru, et kui korra 3GB pilte läbi "jooksutan" ja pärast lihtsalt ära kustutan siis saan 3GB juurde isegi kui pärast camera uploadi kinni keeran?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 12:40:20 vasta tsitaadiga

yxkala, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 15.03.2012 22:21:42 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
yxkala, Jah. Mul õnnestus lausa 5 GB juurde saada. Seda siis, kui lisaks fotodele ka videosid laed sinna.


Huvitav, DB ei hakka .avi faile uppima ku ma nad Camera katalogi, piltide juurde kopeerin..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 23:44:46 vasta tsitaadiga

Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 15.03.2012 23:57:10 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.


Vata selle Camera Uploadiga, millega automaatselt pildid/videod üles laeb ja iga üles laetud 500mb eest .5GB DP ruumi juurde saad.
Ja kõik kaameraga tehtud pildid/videod lähevad ilusti automaatselt üles aga ma tahtsin ööseks uppima jätta, et 3-5GB üles laetud oleks (tasuta lia DropBox ruum) ja mõtlesin, et kopeerin lihtsalt mõne suvalise filmi .avi faili sinna "Camera" kausta kuhu kaamera muidu pilte salvestab aga neid .avi faile DP üles laadima ei hakka.

Aga ega vahet pole, ma leidsin juba teise lahenduse - kaamera max. kvaliteediga "lakke" videot salvestama tunniks-paariks icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 20:29:02 vasta tsitaadiga

Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 18.03.2012 20:43:29 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.


Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 11:32:47 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
Mario. kirjutas:
Minul laeb ilusti videomaterjali; läheb ka arvesse.


Hakkab ka siis laadima kui suvalise 700MB .avi filmi kaamera kausta kopeerid? Don't think so..

Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.

Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox"
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 21:09:05 vasta tsitaadiga

Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 21:45:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.

Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox"


Kus kohas androidil (antud juhul 2.3.7 CM7) autorun peidus on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 21:57:02 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks.

Teise kandi pealt on ehk parem?
Näiteks lisad enimkasutatavad lemmikutesse ja ülejäänud on niisama?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 22:03:26 vasta tsitaadiga

On olemas äkki mõnda appi, millega saaks lisada kontaktide juurde märkme (automaatselt), mis sidefirmas number on? Päringuks kasutataks näiteks seda: https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx
Võib-olla ka mingi perioodiline kontroll, kiirema ühenduse otsas ei tohiks see üldse kaua aega võtta.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 22:23:53 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
On olemas äkki mõnda appi, millega saaks lisada kontaktide juurde märkme (automaatselt), mis sidefirmas number on? Päringuks kasutataks näiteks seda: https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx
Võib-olla ka mingi perioodiline kontroll, kiirema ühenduse otsas ei tohiks see üldse kaua aega võtta.


Ei ole
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 22:26:31 vasta tsitaadiga

Eks peab siis ise manuaalselt import-export ja mõne koodijupi kirjutama, mis kuhugi märkme lisab.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 22:33:09 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Eks peab siis ise manuaalselt import-export ja mõne koodijupi kirjutama, mis kuhugi märkme lisab.


Kui java ja muidu arendamine käpas siis muidugi aga paraku on tööd päris palju ja sa pead saama numbrite andmebaasile mingi otse ligipääsu sest kui teha mingi proge mis antud veebilehte paarisaja numbriga pommitama hakkab siis kardan, et saad floodimise eest lehe bänni.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 21.03.2012 22:38:20 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Kas on kellelegi silma jäänud sellist telefoniraamatu-appi, kus saaks vähekasutatavaid kontakte peita? Gruppidesse jaotamine on ka üks võimalusi, aga pole päris see, mida sooviks. Pool telefoniraamatust on selline, mida igapäevaselt vaja ei lähe, aga maha ka muidugi ei kustutaks.

Pole päris see, mida soovid, aga mina pean sama heaks: https://play.google.com/store/apps/details?id=kz.mek.DialerOne
Minu arvates parim telefoniraamatu rakendus Androidile. Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla. Minule sobis selline lahendus väga hästi. Seadistusvõimalused ka päris mõnusad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 22:52:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla.


Seda teeb ju androidi native tel raamat kah. Favorites alla tekib samamoodi pingerida + saad sinna ka "jõuga" nimesid tõsta, et mõni kellele juhuslikult nädalakese ei helista kohe kusagile ära ei kaoks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 23:06:56 vasta tsitaadiga

Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 21.03.2012 23:28:17 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
tsitaat:
Soovitan nö avaleheks määrata helistamiste logi, nii ongi esimesed need kontaktid, kellega tohedamalt suhtled. Kellega üldse ei suhtle, need sellesse logisse ei teki ju ja kellega harvem suhtled, need vajuvad alla.


Seda teeb ju androidi native tel raamat kah. Favorites alla tekib samamoodi pingerida + saad sinna ka "jõuga" nimesid tõsta, et mõni kellele juhuslikult nädalakese ei helista kohe kusagile ära ei kaoks.

Dialer One ikka mugavam. Esiteks Androidi enda telefoniraamatu avaleheks on numbri sisestamine(Phone) ja seda muuta ei saa. Dialer One puhul määrad avaleheks kõnelogi ja kaob vajadus teha lisaliigutus kõnelogi valmiseks. Lisaks Androidi enda kõnelogi ei grupeeri mõistlikult samu inimesi. Dialer One grupeerib kõik sama nimega isikud.
Lemmikud on muu teema ja pole nii mugav.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 21.03.2012 23:52:18 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?


Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2012 23:53:04 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
tsitaat:
Miks ei hakka.
Proovitud ja tehtud.

Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox"


Kus kohas androidil (antud juhul 2.3.7 CM7) autorun peidus on?

Androidil? Ei.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 22.03.2012 01:02:32 vasta tsitaadiga

Mario., kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist???
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 01:20:38 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
Mario., kus siis veel?? Jutt käib ju camera upload'ga teenitavas tasuta ruumist???

Camera Upload funktsioon on ka DB-betal PC peal, millest, nagu sa nüüd tähelepanelikult loed, juttu ongi:
tsitaat:
Videod/fotod peaks vastavalt Androidis või PC peal ülesse laaditama automaatselt, mitte ise kopeerides.

tsitaat:
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox" - nii laeb PC Dropbox telefoni kaustast kogu materjali läbi arvuti ülesse, mis läheb ka arvesse.




tsitaat:
How do I get free space for using Camera Upload?
- Use Camera Upload from your Android phone
- Use Camera Upload from the desktop application

Users can also receive up to a total of 3 GB additional free space for photos and videos automatically uploaded via the desktop or mobile apps.


http://dl-web.dropbox.com/u/17/Dropbox%201.3.24.exe
Autorun'i näpi registrist ja mälukaardi sätetest "AutoPlay" alt märkida pildi- ning videofailidele "import videos & pictures with dropbox".


viimati muutis Mario. 22.03.2012 01:24:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 01:21:10 vasta tsitaadiga

Olgu, tänud, eks katsetan erinevaid lahendusi siis.
Ühtlasi, Samsungilt Sony Ericssoni ridadesse liikununa häirib, et pole nii mugavat võimalust kiiremaks helistamiseks. Samsungil libistasin kontakti ühele poole, helistas; teisele poole, avanes sõnumisaatmine.
Sellisest dialerist tunnen puudust. On midagi head ja sarnast silma jäänud?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 22.03.2012 01:53:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ühendad telefoni arvutusmasinaga, "mountid" mälukaardi, kopeerid oma 3GB jagu videomaterjali kaamera kausta, mountid lahti ja uuesti sisse, ning autorun'ist "import videos & pictures with dropbox"


Jutt käis sellest, et kas telefon hakkab juhuslikke .avi filme üles laadima. Miks sa siis vastates hakkad telefoni mountimisest rääkima? Sellest lausest on väga keeruline(võimatu) aru saada nii nagu sina mõtlesid icon_biggrin.gif

Lihtsam oleks olnud öelda:
"Telefonist ei toimi jah, kasuta arvuti beta varianti ja lae sellega 3GB suvalist .avi videomaterjali üles" icon_wink.gif

EDIT: Alles nüüd sain pihta, DP PC ei lae mitte kõvakettalt vaid eeldab kaameraat, telefoni vms. seadet. Oleks ma seda kohe teadnud, oleks digipeegli järgi visanud ja asi korras. Ega enam vahet pole kah, sain edukalt telefoniga tehtud filmides tühja max. resoga 60min


viimati muutis yxkala 22.03.2012 01:58:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 01:57:38 vasta tsitaadiga

Kui telefon ei lae, ma eeldan, et proovitakse teistmoodu ning seega probleem on seal.

Nüüd on selge.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 01:59:45 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
gan3b kirjutas:
Kas HTC Senses appide nimistus saab kaustu teha?


Appide nimistus: menu > choose catalog > new catalog
ja pärast menu > setup catalog

Sense 3.0-l küll sellist asja menüüst ei leia :/

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 22.03.2012 02:07:06 vasta tsitaadiga

gan3b, sry, minu paha - mul pole siiani sensega telefoni olnud, ülejäänud androididel käib asi nii.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 13:47:28 vasta tsitaadiga

Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 15:36:18 vasta tsitaadiga

Katseta My Tracks, mis google enda oma ja töötab ta koostöös Google Mapsiga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2012 15:56:55 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500

Locus
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 02.04.2012 07:41:22 vasta tsitaadiga

soovitage: Mail + Kalender rakendus koos widgetiga, eeskätt Exchange jaoks. Analoog moxieriga http://www.moxier.com/ aga ei pruugi nii palju maksta icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.