|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.03.2012 21:18:59
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| Keegi miskise uue vaikse madal klaveri hankinud ja teab seda arvustada? |
DigeBeni soovitus tundub praegu parim - Fujitsu KB400. Kui sama hinnaklassiga piirduda. Solar on UltraX-st ca 3x kallim, KB400-st peaaegu 2. Illuminated KB on veel törts kallim.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
15.03.2012 16:59:05
|
|
|
Keegi ei oska öelda kas seda Fujitsu KB900-d kuskilt mujalt ka leitav on peale MarkIT ja sinise valgusega?
Endal Fujitsu KB400 ja väga rahul aga oleks veel ühte vaja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
15.03.2012 17:43:36
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Küsi Fujitsu enda poest. |
Tänan... Leidsin veel parema sealt Fujitsu KB910
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.05.2012 19:24:19
|
|
|
| Nii mehed/naised. Kellel siit Fujitsu KB400? Muljetage. Nagu aru saan, siis ainult markitist saab seda?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
25.05.2012 23:19:06
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Nii mehed/naised. Kellel siit Fujitsu KB400? Muljetage. Nagu aru saan, siis ainult markitist saab seda? |
Endal tööl kasutusel ja väga meeldib. Endale koju võtsin samas stiilis KB910.
Klahvid käivad lihtsalt ja kergelt. KB400 on minu jaoks natuke vaiksem kui KB910.
Igatahes ära harjunud KB400 ja KB910-ga ja enam eriti midagi muud ei taha
Või mis sind täpselt huvitab ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
10.09.2012 14:46:01
|
|
|
Microsofti wireless klaviatuur ütles mõnda aega tagasi üles ja olen klõbistanud ühe vana ORDI klaviatuuriga pikemat aega ja nüüd aitab, ei viitsi teiste hala enam kuulata, et ära klõbista.
Klaviatuuril seda wireless eelist aastate jooksul paar korda vist oli vaja, rohkem oli jura nende akude/patareidega, et wireless klavet ei taha, juhtmega võiks ikkagi olla.
Kas kõrge või madal, seal vist väga vahet pole. Peaasi, et oleks vaikne, multimeedia nupud, EST/SWE klahvid, juhtmega ja kasuks tuleks ka valgustus. Praegune hiir on ka hakanud jebima, et kui mõni komplekt on, kus hiir on wireless, siis kõlbaks selline ka.
Mida odavamalt, seda parem.
Logitech Illuminated, on kellelgi kogemusi?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Klaviatuurid/96774/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.09.2012 16:18:36
|
|
|
Üllatavalt vaikne, peaaegu hääletu on võileivahinnaga pakutav Defender Slim KS-930BUE - aga oi kuidas mulle ei istu selle klahvide käik. Ma vist sellest pikema käiguga klahve pole elus kohanudki veel...
Nii et kui kellelgi pole pika käigu vastu midagi, siis proovige seda. Suured klahvid ka, sepa sõrmedele.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.09.2012 23:05:48
|
|
|
overclock3d.net andmetel on vaid US, UK ja DE klaviatuurid Enermaxil, vähemalt mis Aurora Lite'i puutub. Muidu paistab küll kena.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilpa
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
12.09.2012 10:33:56
|
|
|
Võrreldes logitech ultrax media keyboard'iga on tegu päris kalli riistapuuga. Arusaadav, et hinda annab juurde alumiinium ja teemantlõikega nurgad ning servad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.09.2012 18:21:01
|
|
|
Hinnad on jah päris korralikud aga kuna neil EE klaverit ei ole, siis jääb minu valikust nagu nii välja.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
24.09.2012 18:58:32
|
|
|
| jaagupk kirjutas: |
Endal tööl kasutusel ja väga meeldib. Endale koju võtsin samas stiilis KB910.
Klahvid käivad lihtsalt ja kergelt. KB400 on minu jaoks natuke vaiksem kui KB910.
Igatahes ära harjunud KB400 ja KB910-ga ja enam eriti midagi muud ei taha
Või mis sind täpselt huvitab ? |
Tänasest ka KB910 omanik, ning wooow kui mõnus praktiliselt hääletu ning nupud nii pehmed ja mõnnad... super asi!
AK's müügil 33€
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
25.09.2012 19:23:27
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| jaagupk kirjutas: |
Endal tööl kasutusel ja väga meeldib. Endale koju võtsin samas stiilis KB910.
Klahvid käivad lihtsalt ja kergelt. KB400 on minu jaoks natuke vaiksem kui KB910.
Igatahes ära harjunud KB400 ja KB910-ga ja enam eriti midagi muud ei taha
Või mis sind täpselt huvitab ? |
Tänasest ka KB910 omanik, ning wooow kui mõnus praktiliselt hääletu ning nupud nii pehmed ja mõnnad... super asi!
AK's müügil 33€ |
Kui asjalik see taustvalgustus on? Ei leia netis ühtegi videot selle kohta
Logitech illuminated vs KB910 oskab keegi kommenteerida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
25.09.2012 20:52:52
|
|
|
| Valgustus 3 astmega, mul enamasti kõige tugevama peal. Ei oska nagu kurta, täiesti piisav/asjalik minuarust...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
25.09.2012 21:49:07
|
|
|
| Kas need multimedia nupud on F nuppudega või on seal eraldi? Jube väiksed pildid selle kohta netis leitavad, ei saa aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
25.09.2012 22:03:46
|
|
|
| Eraldi nupukesed ülemises reas
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.09.2012 22:07:36
|
|
|
microsoft arc keyboard > all
nupud tavasuuruses, eemaldatud mittevajalikud nupud, odav, ilus, ei võta laual liiga palju ruumi, näeb soliidne välja.
Muide te selle enermaxi klaveriga saate sellise üllatuse osaliseks, kui toas langeb temperatuur alla 20 kraadi, et anna olla. Omasin ise aastaid ka logitech dinovo klaverit (nagu enermaxi teatud klaveritel, oli sellel osa kaetud metalliga). ning oh mis kino sai, kui tuli tali ning temperatuur natuke tubades langes. randmetel alati hea jahe (loe rõve ja ebameeldiv), kui klaverile toetusid.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
26.09.2012 01:11:39
|
|
|
Kuidas mängida sellise kaveriga on? Vahet pole või on?
Otsin ka midagi vaikset, sest naist on ära tüütanud, kuidas ma õhtuti Battlefieldi mängides klõbistan, kui tema magada tahab
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
26.09.2012 01:45:08
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
Kuidas mängida sellise kaveriga on? Vahet pole või on?
Otsin ka midagi vaikset, sest naist on ära tüütanud, kuidas ma õhtuti Battlefieldi mängides klõbistan, kui tema magada tahab  |
Kui aus olla siis eelmine klaviatuur oli natuke väiksem, et esimesed 2-3 h BF tagudes vajutasin natuke mööda aga pärast enam probleeme polnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
26.09.2012 04:23:59
|
|
|
Huvitav kas samat tüüpi klavereid odavamalt kas saab? AK hinnakirjas paistab vähemalt Geniusel olevat palju slim klaviauure mis näevad pildi järgi kenad välja aga kahjuks pole esindustes midagi kohal, ainult tellitavad.
Tahaks ikka ise käega katsuda. Või omab keegi midagi head ja vaikset ka alla 20 euri?
KX-100 pakub just väga huvi. Aga seda vist peaks saama kohapeal katsuda kah õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
26.09.2012 09:48:01
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
microsoft arc keyboard > all
nupud tavasuuruses, eemaldatud mittevajalikud nupud, odav, ilus, ei võta laual liiga palju ruumi, näeb soliidne välja.
Muide te selle enermaxi klaveriga saate sellise üllatuse osaliseks, kui toas langeb temperatuur alla 20 kraadi, et anna olla. Omasin ise aastaid ka logitech dinovo klaverit (nagu enermaxi teatud klaveritel, oli sellel osa kaetud metalliga). ning oh mis kino sai, kui tuli tali ning temperatuur natuke tubades langes. randmetel alati hea jahe (loe rõve ja ebameeldiv), kui klaverile toetusid. |
vaatasin, et see maksab oma 50 ja peale euri, kellelgi sellega kogemust?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
26.09.2012 13:08:29
|
|
|
| Ausalt öelda , näeb see päris kole välja.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
26.09.2012 23:40:45
|
|
|
Ohh.. aitäh!
See siis Nordic klahvidega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
27.09.2012 08:03:38
|
|
|
Jep, KB910 USB NORD
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.09.2012 02:15:55
|
|
|
pwn13 - oma pool aastat olen kasutanud. võrreldes ultrax'ga võtab laual vähem ruumi ja juhet pole taga, klahvid on piisavalt jäigad, et võimaldada pikemat kirjatööd ning piisavalt tundlikud, et võimaldada mängimist ilusti. juhtmega jändamine jääb ära. kaasa tulnud patareidega on terve selle aja tööd tublilt teinud. minu arust 50 euri väärt, kuigi ise ostsin "nagu uus" kasutatuna, maksis vist 20€vms, siit samast hvst.
tegin enne ka kõva turuuuringu, sest omal ajal jättis ultrax väga hea mulje ja dinovo edge vihastas lõpuks mu välja. pmst tulemus oli, et kas ultrax võtta, kui tahta flatti, siis paar võimalust oli veel, aga lõpuks võtsin selle, sest see oli kõige väiksem, nupud tavasuuruses, ma ei vajanud numpadi, saan pangaasjade ajamise ja numbrite toksimise tavalsite numbritega hakkama, patareidega töötab kalver KUID, hinna/kvaliteed isuhe jõhralt hästi paigas + pakub silmailu.
... ja mis kõige tähtsam ning enne mainitud. see klaver ei ole suur. tegemist on TAVALISTE NUPPUDE SUURUSEGA Flat klaveriga ja laual võtab rämedalt vähe ruumi.
... ja mis veel tähtsam olen siiani suur ultrax austaja, kuid käisin enne ostu poes erinevaid klavereid uurimas, mitu tundi guugeldasin, sai ahvidega konsulteeritud ja kõva maa kuulamine käis.
Samas... eks ilu ja funktsionaalsus... mõlemad on vaataja silmades/näppudes. Küsimus on lõpuks selles, milline on sinu jaoks ideaalne klaver. Minu väike, funktsionaalne ja võrdlemisi odav klaver ei pruugi olla sinu nägemus. Vb sulle meeldib ülehinnatud metalljunn, mis pakub sama funktsionaalsust või hoopis vana hää ultrax, mille ilmselge eelis on numpad (osade jaoks) ja miinus suurus?
Ah jah, poes näppisin ka KB910, mille ostu kaalusin. täitsa okei oli, aga jättis vähemaltm inule ultrax ja selle msi klaveriga võrreldes võrdlemisi halva mulje.
Ah jah veel. Ma ei soovita ahvide hypega kaasa minna. Kui vähegi võimalik, mine ise poodi ja enne ostu katsu oma käega klaverit, mis huvi pakub. Hvs on teatud tootegruppides kujunud välja nö "popid tooted", mis tihti on väga head, aga kohati ka paras pask (jällegi "maitse" küsimus, kellele pask/kellele eepiliselt kvaliteetne toode), mida soovitatakse.
Lõpetuseks ma arvan, et kui sa just silikoonist komponentidega või kummist klaverit ei osta, mis mängimiseks pole parimad lahendused, siis vaikset "gaming"/ mängimiseks "head" klaverit sa ei leia. selllist tehnoloogiat lihtsalt pole.
http://www.youtube.com/watch?v=u3R7BlGxSQI pidavat vaikne olema, ise katsunud pole. üldiselt nett on rämedalt "vaikseid" keyboarde täis, millest enamusi pole siin teemas mainitudki. googelda "most silent keyboard" vms.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2012 11:42:15
|
|
|
Sai ka siis omale KB910 rabatud kuna tundus, et UltraX hakkab vaikselt ära väsima.
+: vaiksem, hämaras mõnus kasutada
-: UltraX tundlikkus oli parem, st. kui klahv all oli seda hetke paremini sõrmeotstega tunda, KB910 puhul on üks pehme allavajumine kõik
... tagatipuks selgus, et mitte UltraX-l ei hakka paar klahvi kinni jääma, vaid app mida kasutan on 'kööbakas' ning kinnijäämise efekt tekib ka kui KB910 kasutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veiks96
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.09.2012 13:58:53
|
|
|
US layout sellel. Üsna nöga on eesti keelt selle peal trükkida. Lisaks on ta alumiiniumist ja nagu siin märgiti, külma toaga võid sellise kasutamisest liigesepõletiku saada. Pead sinna mingi soojenduse sisse orgunnima
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
29.09.2012 14:54:11
|
|
|
Ostsin endale selle: Link ja olen väga rahul!
Mõnus pisike, õhuke ning vaikne!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veiks96
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2010
|
30.09.2012 22:56:39
|
|
|
| Tahaks osta selle Fujitsu KB910, aga üks tuttava tuttav ütles, et see on nagu liiga pehme ja pole tagasisidet. Mulle aga meeldiks, kui oleks sellised klõbisevad klahvid. Kuidas muidu see klaviatuur tundub? On see ikka scissor-switch(nagu laptopil)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.10.2012 13:40:54
|
|
|
Pehme ja veidi tundetu on ta tõesti, st. võrreldes UltraX-ga.
Aga kui selline veidi kompaktsem istub, siis Logitech K120 on selline veidi pisem ja suht mugavate klahvidega.
Kasutan seda igapäevases programmeerimistöös. Lihtne, ilma lisadeta klaviatuur.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veiks96
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2010
|
01.10.2012 17:34:58
|
|
|
| Aga on see KB910 scissor-switch või nagu Microsoft Comfort Curve 3000, et väga madalad klahvid, aga tavalise klaviatuuri klahvid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.10.2012 18:07:08
|
|
|
Tundub et mitte.
http://www.overclock.net/t/1100749/fujitsu-kb910-led-keyboard-now-with-review
Kahju küll, ma juba mõtlesin, et on midagi, aga jah... Eks ta sellepärast pehme ja ebamäärane ongi - kui membraan on nii õhukeseks aetud, et scissori käigupikkusega võistleb, siis ega oluliselt paremat ei annagi vist teha. Olen neid lühikese käiguga membraanikaid prooviks näppinud küll ja kõik on pehmed ja ebamäärased... ja klobisevad.
Kusjuures mul tekkis nüüd juba kahtlus KB400 suhtes ka. On see ikka scissor? Väga kahtlane. Keegi omanik võiks kommenteerida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.10.2012 21:32:53
|
|
|
No panin nüüd omal kõrvuti KB910 ja UltraX-i.
Üldiselt tunnetuses siiski märgatavat vahet pole, samas pimetestis teeks vahet küll.
Heli on veidike tuhmim ja võibolla tõesti sobib iseloomustuseks sõna 'klobisev'.
Aga see klobin on igatahes kokkuvõttes vaiksem kui UltraXi tekitatav heli.
Üldiselt olen enda omaga igatahes rahul, see 33€ pole tappev hind kah. Oleks >60€, siis võiks nuriseda ja enamat nõuda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.10.2012 21:56:28
|
|
|
Aga scissor switche ei ole ikkagi?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.10.2012 08:19:34
|
|
|
Dogbert pani selle lingi juba paar postitust varem.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.10.2012 10:01:37
|
|
|
Jah, ma ootasin pigem mõne omaniku n.ö vahetut kommentaari.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.10.2012 11:47:46
|
|
|
Aitäh! Selge pilt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
04.10.2012 09:51:24
|
|
|
Timberg, kuidas see noolte nupp töötab?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.10.2012 21:31:54
|
|
|
Küllap on kallutatav, mitte otse vajutatav.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.10.2012 23:53:00
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Timberg, kuidas see noolte nupp töötab? |
Töötab hästi. Vajutad üles, liigub üles, vajutad alla, liigub alla. Youtube videodes vinguti selle klaveri üle enim teemal, et "omg pole eraldi nooli, ei saa mängida" - samas enamus "mängijad" kasutavad wasdi. teoreetiliselt on ka selle noolenupuga võimalik mängida, agam ina kasutan seda vahel scrollimiseks, rohkem mitte.
Kui nüüd täpsemalt rääkida, siis... kurat kuias seletada. Saab nii vajutada, et hoiad näppu peal ja liigutad vasakule/paremale või kuhu iganes... eo pea tõstma, aga saab ka vajutada eraldi
Ja ikka peale lükkamisega (nagu teised nupud) teeb oma tööd.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
09.10.2012 21:31:59
|
|
|
Vana UltraX nägi juba õudne välja ja igatepidi kööbakas. Uut UltraX-i leiab korra aastas Ostu-müügifoorumist kui kellelgi voodi alt karbist välja ujunud.
Võtsin selle Fujitsu 910 ligi, kui on vaiksem kui Ultrax siis on tore, majalised hakkasid vinguma, et õudne klobistamine käib õhtuti.
EDIT: klaver käes.
Klahvid on absoluutselt erinevad UltraX-ist, palju pehmemad, lõppu pole tunda ja ka vaiksemad. Tegu on membraanklaveriga, mitte kääride põhise klahviga.
Kõik lisanupud töötavad out-of-box. Kui klavatuur pole klassikalises tööasendis siis taustvalgus on väga ebaühtlane, aga see on vist vältimatu.
Kolme kümpsi eest klaverit küll.
Aga jah, UltraX on ikka kõige parem
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaiden
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2012
|
31.10.2012 18:32:08
|
|
|
| kust kohast te 30 euriga selle Fujitsu KB910 saate? Tundub väga hea klaver olevat ning tahaks ka tellida endale (arvutkeskuses on hind 40 euri)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaiden
HV vaatleja
liitunud: 30.10.2012
|
01.11.2012 12:18:13
|
|
|
Ohhoo, 10 euri odavam kui arvutikeskuses, kust ma muidu oleksin tellinud. Tänud AJ
|
|
| tagasi üles |
|
 |
korjusk
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2006
|
08.11.2012 12:35:00
|
|
|
Mis te arvate kas on mõtet osta Fujitsu KB910 kui ma backlighti ei kasuta?
tundub muidu korralik keyboard aga samas vist ei ole mõtet raha raisata backlighti peale kui toas nagunii tuli põleb
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|