Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 15:58:01 vasta tsitaadiga

Said WGsse tööle? icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 16:03:36 vasta tsitaadiga

Seal ma olen ajutiselt tööl olnud, aga see on veidi teine teema.
Leidsin lihtsalt väikese mooduse vähe soodsamalt saada. icon_smile.gif
100 € laksu pealt võidad juba 30 € kuskil. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2012 17:25:34 vasta tsitaadiga

<3 t5 Wolverine. 76 peneb nagu loom ja laeb nagu prantslane icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 12.03.2012 20:57:05 vasta tsitaadiga

oleks yks kysimus, nimelt selline, mul on yhel sakslasel treenitud meeskond 100% peale ning valitud k6igile skilliks repair hetkel kuskil 35% kandis kui m2lu ei peta nüüd, et siis kui ma ostan uue tanki, kannan nn meeskonna yle uude tanki, 6petan nad sellega nn s6itma , ja nad saavad vist expi omal 75% peale 20k makstes per face, et siis kas see repair l2heb ka kaduma ?
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:02:41 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
oleks yks kysimus, nimelt selline, mul on yhel sakslasel treenitud meeskond 100% peale ning valitud k6igile skilliks repair hetkel kuskil 35% kandis kui m2lu ei peta nüüd, et siis kui ma ostan uue tanki, kannan nn meeskonna yle uude tanki, 6petan nad sellega nn s6itma , ja nad saavad vist expi omal 75% peale 20k makstes per face, et siis kas see repair l2heb ka kaduma ?


Ei lähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:02:53 vasta tsitaadiga

Lisa skillid jäävad alles
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 12.03.2012 21:05:57 vasta tsitaadiga

live and learn, t2nud.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2012 22:20:12 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
oleks yks kysimus, nimelt selline, mul on yhel sakslasel treenitud meeskond 100% peale ning valitud k6igile skilliks repair hetkel kuskil 35% kandis kui m2lu ei peta nüüd, et siis kui ma ostan uue tanki, kannan nn meeskonna yle uude tanki, 6petan nad sellega nn s6itma , ja nad saavad vist expi omal 75% peale 20k makstes per face, et siis kas see repair l2heb ka kaduma ?
Kui sul hetkel mehed 100% peamine oskus on ja sa viid nad sama tüüpi tanki peale üle (rasketank -> rasketank näiteks), siis ostes 20 000 krediidi eest ümberõppimise jäävad mehed 90% peale, mitte 75% peale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 19:45:16 vasta tsitaadiga

Kas see viimane uuendus mingeid muudatusi ka tõi? Ise nagu otseselt midagi ei märganud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 19:59:21 vasta tsitaadiga

Parem modide tugi ja mingi uuem failide hoidmise süsteem kiiremaks laadimiseks olid muudatused.

EDIT: http://worldoftanks.com/news/1091-update-711-release-13-march/

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 13.03.2012 21:13:55 vasta tsitaadiga

Täna siis toimub massiline uninstall?

On March 15th we’ll add a new feature to the Clan Wars: the Tank Freezing.
Ehk siis Tier 10 läheb pärast lahingut nädalaks CW jaoks lukku!
Ametlikus foorumis kisa kui palju - http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/95914-tank-freezing/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 21:28:27 vasta tsitaadiga

See feature on ju täitsa arusaadav: et klannilahingutes oleks ka muud masinad kasutusel kui T10 koletised.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmell
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2012




sõnum 13.03.2012 22:52:42 vasta tsitaadiga

HaXoR, Olen huvitatud sellest odavama kulla võimalusest WOT-is. Ehk täpsustad mis ja kuidas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 23:38:56 vasta tsitaadiga

mmell kirjutas:
HaXoR, Olen huvitatud sellest odavama kulla võimalusest WOT-is. Ehk täpsustad mis ja kuidas.


Endal oleks sama küsimus icon_smile.gif

Mingit suuremat update.i teeb icon_question.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 13:02:14 vasta tsitaadiga

Kulla ostmine toimub kingituse kujul.
Teie kannate minu kontole raha.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.03.2012 16:00:42 vasta tsitaadiga



Epic lahing, kahju, et team idioodikari oli ja ma pidin sisuliselt algusest peale üksi meie baasis kogu selle karjaga kaklema (e75 tuli hiljem).
Korduvalt palusin abi aga mitte kedagi ei kottinud
icon_evil.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 14.03.2012 16:12:33 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif pole ju hullu! Mängi vene servus ja kui lapsi palju siis ikka mõttetud enamus lahingud+venelaste temperament icon_wink.gif või äkki isad pole suureks saanud icon_smile.gif)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 14.03.2012 16:32:27 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:


Epic lahing, kahju, et team idioodikari oli ja ma pidin sisuliselt algusest peale üksi meie baasis kogu selle karjaga kaklema (e75 tuli hiljem).
Korduvalt palusin abi aga mitte kedagi ei kottinud
icon_evil.gif


Saadud tabamuste arv on küll suht eepiline icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2012 18:14:12 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
See feature on ju täitsa arusaadav: et klannilahingutes oleks ka muud masinad kasutusel kui T10 koletised.


Vaevalt. Pigem, et mängijad rohkem kulda lehvitaksid, et endale kiiremini kõik võimalikud T10 aparaadid kätte saada. Positiivsest küljest, ehk aitab just see klannis toimuvat stagneerumist peatada/takistada.

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 14.03.2012 23:05:48 vasta tsitaadiga

Nüüdsest saab siis neljanda klanniga liituda - http://worldoftanks.eu/community/clans/500006905-EES4/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 08:15:06 vasta tsitaadiga

IGale mehele oma klann icon_confused.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.03.2012 08:51:16 vasta tsitaadiga

Kõik tahavad EES'i tähesära nautida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.03.2012 08:53:31 vasta tsitaadiga

Jajah, kõik icon_lol.gif

Lahkusin laupäeval, tähesära ei paku pinget...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 15.03.2012 10:03:17 vasta tsitaadiga

Las ma arvan, Kindrali ülbamisest klannilahingutes sai kõrini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 15.03.2012 10:42:40 vasta tsitaadiga

Sa ajad vist midagi segamini, mina(mängunimega Kindral) ei räägi clanilahinugte ajal enamasti mitte ühte sõna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 10:50:36 vasta tsitaadiga

ega vist ei olnud mõeldud isikuliselt seda "Kindral" osa pigem kui siis üldist tiimijuhti mis on minu arust must have ja samas kui tegutsed nagu "rambo" (kui kellegi mängunimi siis ei midagi isiklikku, viide filmide seeriale RAMBO) CW-de ajal siis jah on ka põhjust miks inimesed tigedaks saavad. Kui võita tahetakse siis peab ikkagi olema keegi kes "ülbitseb" ja "juhendab" mida alatasa ülbitsemisega segi aetakse. Ja kui juht siis ka tõesti ülbitseb siis vb on aeg "kindrali" staatus kellegi viisakamale kuid sama osavale üle anda. Klann on ikkagi kuni 100 inimest ja kui enamusele juht ei meeldi ei tasu silmi tasku peita ja saba jalgevahel järgi lonkida vaid tehke vastu kisa ja valige uus juht. Kui see ei aita siis ei pea ju kohe soloma hakata vaid liituda mõne rahulikuma pundiga. Hetkel siiski juba 4 punti eestlaste jaoks.
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 11:09:05 vasta tsitaadiga

Seoses selle tankide lukku minekuga võib tulla olukord kus hakatakse eri klannide tipptegijaid ühte kohta kokku koondama et üldse kaardil püsida. Hetkeseisuga näiteks konkreetselt EES2 olukord on selline et POA kelle vastu me kalmykia astrakhani piirkonnas sõdime lööb meid tuimalt ainult arvudega kaks nende T10 vs 1 meie T10. sama kurb on ka olukord mediumite ja artyde osas, ehks siis vastasel on 2 kordne ülekaal.

Eks nüüd nädalake tuleb ära sõdida et näha kui metsa meil see asi minema hakkab.

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 15.03.2012 11:37:52 vasta tsitaadiga

Njah, ja veelgi rohkem võib tekkida olukorda kus lahingusse saamist peab ootama nädala.
Mul näiteks ainult IS7. Tier 7-9 enam müüa ei tohiks, ehk siis papist jääb väga rämedalt puudu seetõttu.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 15.03.2012 12:52:44 vasta tsitaadiga

Roomik kirjutas:
Las ma arvan, Kindrali ülbamisest klannilahingutes sai kõrini.


See + mõned põhjused leiab veel.

Ja kes EES4 liituvad, palun kirjutada mõned eestikeelsed laused liitumisavaldusse, muidu vastu ei võta klanni.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.03.2012 12:53:48 vasta tsitaadiga

paberimajandus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roomik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 16.03.2012 01:05:03 vasta tsitaadiga

DelMar kirjutas:
Sa ajad vist midagi segamini, mina(mängunimega Kindral) ei räägi clanilahinugte ajal enamasti mitte ühte sõna.


Seda ma arvasin, et "Kindrali" nimeline tegelane on tankimängus olemas. Vabandan sügavalt, mõtlesin rohkem vägede juhti klannilahingute ajal.

"Tankid külmikusse" teemal, vaatame mida aeg näitab ja tegutseme vastavalt. Omal nii palju tanke, et peaks jätkuma icon_razz1.gif
Kuna kõik tier 10 olemas siis tuleb pisitasa tier 9 tagasi soetada jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 07:45:03 vasta tsitaadiga

Oskab keegi targem öelda kas oma kontot saab ka kustutada?Asi selles,et oman kahte ühesuguse e-mailiga kontot EU ja RU serveris ja testmängus laeb RU konto kus pole midagi mängitud.
Ei viitsi otsast peale alustada kui EU kontoga saaks jätkata sealt maalt kus mäng on.Saaks proovida tanke mida võibolla ei tahakski õiges mängus.Võibolla on mõni seadistus mis aitaks serverit
ära petta.Huvitav on see,et eelmise betaga laadis EU konto icon_rolleyes.gif
Tänud ette beer_yum.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.03.2012 08:45:46 vasta tsitaadiga

Supportile kiri.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 18:04:52 vasta tsitaadiga

Saigi nii tehtud ja nüüd lahingusse icon_razz1.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2012 20:57:32 vasta tsitaadiga

http://worldoftanks.eu/news/1634-paypal-payments-temporarily-unavailable/

Hetkel jääb odavamalt tegemine katki. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.03.2012 23:32:07 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
http://worldoftanks.eu/news/1634-paypal-payments-temporarily-unavailable/

Hetkel jääb odavamalt tegemine katki. icon_biggrin.gif


Arghhh

Kurat master deebetiga ka maksta ei saa - time out pidevalt.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 17.03.2012 00:37:23 vasta tsitaadiga

no mina kasutasin moneybooker (nüüd kannab nime skrill). Töötas täitsa edukalt ja krediitkaarti pole vaja
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 20.03.2012 18:03:12 vasta tsitaadiga

Millal 7.2 siis välja tuleb orienteeruvalt?

Üritan praegu KV-sid lahti grindida, aga ligemale 60k xp on ikka liig. saaksin 30k free xp-st konvertida, aga ülejäänud 30 saab olla vast ainult meeletu pika grindi tulemus, mida saab leevendada vaid premium icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 20.03.2012 19:11:54 vasta tsitaadiga

KV-ga oli üllatavalt lihtne minu arust grindida. Ise olen peaaegu poolel teel juba S-51 lahti saamiseni KV-ga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 20.03.2012 19:42:59 vasta tsitaadiga

see grind suhteline jah, praegu t2is varustuses Tiger P, et j2rgmist VK 4502 lahti saada on migni 90k expi suht jah, esimest korda tunne et peaga vastu seina, USA T20 umbes 200k raha puudu, et see tuleb n6ks paremini aga tunda on kuidas Tiger raha s88b. praegu nagu esimest korda kui tunne et nüüd l2heb alles kauem aega et yldse midagi saada.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 20.03.2012 20:18:23 vasta tsitaadiga

s-51 on jah alguses nii, et fak mitte iial ei saa seda vist kätte aga mul läks mingi nädal ~15k päevas
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:55:16 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
HaXoR kirjutas:
Saan WOT-is veits odavamalt kulda.
1500 kulda maksab näiteks 6.95 € - minu hind 5 €
2500 kulda maksab 9.95 € - minu hind 7.5 €
5500 kulda maksab 19.95 € - minu hind 15 €
Kui kellelgi peaks soovi olema siis andku märku. icon_wink.gif


Kaua antud pakkumine kehtib ka?


Ütleme nii, et kaua. icon_biggrin.gif

Paistab,et pakkumine enam ei kehti kuna sell ei vasta ps-idele aga loeb neid icon_smile.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.03.2012 20:58:57 vasta tsitaadiga

Tüütasid ära vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulus6
HV vaatleja
paulus6

liitunud: 20.03.2012




sõnum 20.03.2012 21:04:01 vasta tsitaadiga

Suht lahe mäng ju:d KV on suht hea jah aga liigub liiga aeglaselt...IS tankide vastu ta eriti ei saa.Prantsusmaa tankid aga on vist ühed jubedamad.Hea amor ja liiguvad kah suht norm kiirusega:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:07:11 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Tüütasid ära vist icon_lol.gif

Ainult üks ja esimene ps icon_wink.gif
Paistab,et tuleb ikka legaalne kuld osta,ilgelt tahaks rahamassinat osta Löwet icon_biggrin.gif

paulus6 kirjutas:
Suht lahe mäng ju:d KV on suht hea jah aga liigub liiga aeglaselt...IS tankide vastu ta eriti ei saa.Prantsusmaa tankid aga on vist ühed jubedamad.Hea amor ja liiguvad kah suht norm kiirusega:D

Üks nõmedamaid uimerdisi,KV3 on üldse vene tankide katastroof kuna liigub nagu tigu,relv saast ja satub suurte tieridega väga tihti kokku thumbs_down.gif KV-l veab rohkem kuna satub allapoole tieridega kokku ja kui meeskond vastasel ka
algajalik siis võib oma kõvera toruga mängida kah kui juhuslikult vastane ise toru otsa ei torma icon_biggrin.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.


viimati muutis rycyve 20.03.2012 21:13:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 20.03.2012 21:11:59 vasta tsitaadiga

Prantuse tankidel EI ole hea armor, pmst kõik on paberist...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:16:28 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Prantuse tankidel EI ole hea armor, pmst kõik on paberist...

See eest damage ja kiirus mis on ka tähtis ja ruulib.Tihti olen näinud kuidas nad teamis paanikat külvavad icon_biggrin.gif
ja aeglaste kuplitega heavydele head kahju teevad.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.


viimati muutis rycyve 20.03.2012 21:17:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulus6
HV vaatleja
paulus6

liitunud: 20.03.2012




sõnum 20.03.2012 21:16:47 vasta tsitaadiga

No ise olen küll vastupidist prantslaste juures näinud..Tegelased müttavad nagu hullud aga essugi..aga noh,eks siis vedamise värk mul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 21:23:29 vasta tsitaadiga

paulus6 kirjutas:
No ise olen küll vastupidist prantslaste juures näinud..Tegelased müttavad nagu hullud aga essugi..aga noh,eks siis vedamise värk mul...

Olenb mis tieri tankidega tegemist ja loeb ka oskus.Algajale võid ka is-7 kätte anda see võib selle looma juba mängu esimestel minutitel ära lammutada icon_smile.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 22:28:21 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
crazyxman kirjutas:
Prantuse tankidel EI ole hea armor, pmst kõik on paberist...

See eest damage ja kiirus mis on ka tähtis ja ruulib.Tihti olen näinud kuidas nad teamis paanikat külvavad icon_biggrin.gif
ja aeglaste kuplitega heavydele head kahju teevad.

Jah, endal KV3ga sarnaseid olukordi ette tulnud, lihtsalt ei saa nende prantsuse light tankide vastu midagi teha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.