Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 19:52:03 vasta tsitaadiga

40 min. venitasin Hugo vaatamist ära. Ju mul ei ole lapselikku külge enam icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 01:22:00 vasta tsitaadiga

The Fountain - Väga hea film. Võibolla mitte kõigile meeltmööda, aga filmina midagi väga omapärast ja selles mõttes kordumatut.
Hea meel et Aronofsky tegi selle filmi, selleasemel et tolleaegset uut Supermani filmi teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 22:24:03 vasta tsitaadiga

eile vaatasin Dream House ja Puss in Boots, kumbki ei avaldanud eriti muljet aga päris raisatud ajaks ka nimetada ei saa.
üle-eile vaatasin The Grey ja see meeldis küll.

tuli lõpuks teema ära märkida, ei püsi meeles koguaeg alamfoorumist otsida..

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 08:42:10 vasta tsitaadiga

My Summer of Love - Kui aus olla, ootasin midagi palju igavamat ja tüüpilisemat. Väga meeldiv üllatus ühesõnaga. thumbs_up.gif
Meeldiv vaatamine.

Silent Souls - Ilmselt üks veidramaid road trip filme mida ma näinud olen. Igas mõttes väga hea film, eriti kui õige meeleolu ja state of mind vaatamise ajal on.
Soovitan väga. Filmihuvilistele kohustuslik.

House of Fools - Tore film. icon_razz.gif
Veider kombinatsioon draamast, mustast huumorist ja hullumajateemast 96nda aasta Tšetšeenia sõja ajast.
Eraldi mainimist väärivad ka need kaadrid lõpupoolsed kaadrid kus suurem sõjategevus jmt käib, aga seda kõike sisuliselt näeb peategelase vaatevinklist nö. Mitte küll otseselt, aga vast saate aru küll mida siinkohal mõtlen.
Igatahes, hea vaatamine.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.03.2012 11:42:39 vasta tsitaadiga

Looraks http://www.imdb.com/title/tt1482459/

Väga meeldis see animafilm, Dr Seussi fantaasiamaailmad on alati mulle meeldind oma sürr loomade ja maailmade pärast. Looraksi tegelane oli ka väga äge (Disaini poolest) Tea kas kunagi uus Grinch ka tuleb animeerituna icon_razz.gif?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 20:36:44 vasta tsitaadiga

Märts 18 sajab internetti Prometheuse täispikk trailer.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 15:57:18 vasta tsitaadiga

Midagi vahvat tulemas.

http://www.imdb.com/title/tt1912398/
God Bless America
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 17:22:45 vasta tsitaadiga

Heh, nagu Hobo with a Shotgun. Ainult, et visuaalselt ilusam.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2012 23:55:57 vasta tsitaadiga

Vertigo (1958) - Meeldis väga. Tempo oli just paras ja hoolimata, et tegu on 2h filmiga aastast 58, igav kordagi ei hakanud. Stoory jooksis mõnusalt ja kõik see filmi olustik paitas silmi. Sel ajal oli ikka rohi rohelisem ning naised ja autod ilusamad icon_biggrin.gif beer_yum.gif Seni nähtud Hitchcocki filmidest hindaks seda oma maitse järgi parimaks 8/10
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 21:03:57 vasta tsitaadiga

Avastasin, et Ender's Game põhjal tuleb 2013 film välja. Jään huviga ootama igatahes thumbs_up.gif

http://www.imdb.com/title/tt1731141/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 22:33:58 vasta tsitaadiga

Kanal2 pealt hakkas kõigi laste lemmik Brüno icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 22:47:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kanal2 pealt hakkas kõigi laste lemmik Brüno icon_lol.gif


Ainus õhtu, mil teleka mitteomamist kahetsen icon_razz1.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 23:36:04 vasta tsitaadiga

Internet on olemas, niiet milles probleem? icon_biggrin.gif
Saad ka ju arvutist vaadata.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 01:23:17 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1306980/

50/50

Fantastiline.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 07:05:47 vasta tsitaadiga

The Legend of 1900 - lihtsalt võrratu film.
Ühtlasi ka üks vähestest filmidest mille soundtrack juba iseenesest on väärt kuulamist.

Igaksjuhuks mainin veel ära, et ma vaatasin extended editionit. Tõenäoliselt nö "kinoversioon" päris nii hea ei ole(see on mingi 40-45 minutit lühem ja ma tõesti ei kujuta ette kui palju ja kui tähtsat sealt ära lõigatud on, aga arvestades kui palju ajaliselt puudu on, siis tõenäoliselt ühtteist tähtsat ikkagi välja lõigatud küll, ehk siis soovitan extended editionit vaadata kui huvi on).

Drag Me to Hell - Sam Raimi on ikka tore tegelane selles mõttes. Kuradima äge vaatamine. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kahetsen et varem ei vaadanud... korduvalt alustanud aga misiganes põhjusel pausile jäänud pärast esimesi sekundeid... aga vähemalt vaadatud lõpuks sai, parem hilja kui mitte kunagi.

The Adventures of Tintin - Pretty damn awesome overall. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 11:38:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Märts 18 sajab internetti Prometheuse täispikk trailer.



Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.03.2012 14:44:21 vasta tsitaadiga

Prometheuse - mingi täisvaimuvaene film. segu predatorist, alienist ja mõnest filmist veel. isegi sündmused jooksevad sama rada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:12:30 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:46:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:33:02 vasta tsitaadiga

Te ikka saite aru, et lavastajaks on söör Ridley Scott?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:43:17 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:46:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneM
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2012




sõnum 18.03.2012 19:57:59 vasta tsitaadiga

Margin Call oli väga hea http://www.imdb.com/title/tt1615147/
Lähivaade ühe investeerimispanga tegevusse finantskriisi alguses, pani veidi mõtlema icon_smile.gif

_________________
SimplBooks veebipõhine raamatupidamisprogramm väikeettevõtetele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.03.2012 21:27:38 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
no siis pole imestada, et Xenod seal ringi möllavad.

Ega jah, eelloost oleks imelik neid ka oodata jah?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 01:17:13 vasta tsitaadiga

xenosid selles filmis ei tohiks üldse olla...ridley jutu järgi
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 01:20:36 vasta tsitaadiga

The Artist

No... ei olnud minu teema kohe pekstes ka. Kunstilise väärtuse jätan hindamata. Meelelahutuslik väärtus 1/10
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:32:33 vasta tsitaadiga

A Dangerous Method - Üllatavalt huvitav. Alguses küll kartsin, et tehakse sisu poolest liiga lihtsustatuks, lolliks ja igavaks, et rohkematele inimestele peale läheks, aga siis juba nägin David Cronenbergi nime ja sellega see hirm ka piirdus. Ja ei pidanud pettuma.
Väga huvitav vaatamine. thumbs_up.gif

The Virgin Spring - Teine Ingmar Bergmani film mida ma üldse näinud(esimeseks oli The Seventh Seal). Väga hea film, kokkuvõttes. Eraldi mainimist väärib veel Sven Nyqvist'i kaameratöö ja valgustus, mis on lihtsalt võrratu.
Huvitav asi noore Max von Sydow kohta, nimelt meenutab hääle ja välimuse poolest natuke Kevin McKidd'i millegipärast. eusa_think.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:54:14 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Prometheuse - mingi täisvaimuvaene film. segu predatorist, alienist ja mõnest filmist veel. isegi sündmused jooksevad sama rada.


Sa vist pole selle žanri austaja ning kohe kindalsti pole sa selle filmiga kursis. See selleks.

Ise avastasin suht hiljuti sellised lühifilmid (kas lühifilmide jaoks on mõtet eraldi teema teha või sobib ka siia postitada?):
Paths of Hate
Spoiler Spoiler Spoiler

RUIN
http://vimeo.com/38591304

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 01:10:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Pole sõnu"


Link


Esimest korda astuvad avalikkuse ette Balti Filmi- ja Meediakooli Filmiosakonna kõige nooremad, 3. lennu tudengid. Esimeste filmide puhul oli kaks piiravat tegurit: 1) film ei tohi sisaldada verbaalset dialoogi ja 2) kogu keskkond peab olema stuudios üles ehitatud.

Uus lend alustavaid filmitegijaid käsitleb elulisi teemasid armastusest, sõprusest, usaldamisest ja kuidas neid hoida. Nii tuuaksegi vaatajani üks lõppematu raamatukogu, kaks ulmelist kosmoselaeva, üks klassikaline tummfilm, üks müütiline Minotaurus, üks sotsiaalkriitiline keldridraama, üks agressiivne rott, üks seinatagune armastuslugu, üks pea kaotanud pruut.


Väga positiivne kogemus.
Märgitud kolm olid enim sümpatiseerivamad.
"Klassikaline tummfilm" oma konventsionaalse helivalikuga saatis igati eeskujulikku tehnilist ning süžeelist arengut (konksud ning ebaharilikud omapärad on nunnud); "Lõppematu raamatukogu" on rohkem müstiline-kunstiline teos. Rott saavutas oma tempo ja lihtsusega publiku aplodeeringu.

Nende seas leiab ka kontrasti pakkuvaid kehvikuid.

Usun, et tänu väga aktiivsele vastuvõtule toimub tudengiloome demonstreerimine ka järgmine aasta.
Jään ootama.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 20.03.2012 07:10:05 vasta tsitaadiga

Suvel tuleb uus "õudukas" Holliwoodist: Chernobyl Diaries ! http://www.imdb.com/video/imdb/vi3718815769/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:23:46 vasta tsitaadiga

See nädalavahetus toob siis Hunger Games'i, millest saab ilmselt pika puuga suurima avanädalavahetusega film maailmas, mis pole järg. Ainuüksi USAs oodatakse kuni 150 miljoni taala kassat.

http://www.imdb.com/title/tt1392170/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 09:52:32 vasta tsitaadiga

Persona - Kuramuse huvitavalt kummaline film... ja nagu ka eelnevate Ingmar Bergmani filmide puhul mida vaadanud olen, visuaalselt väga ilus... võibolla et isegi ilusam kui The Seventh Seal ja The Virgin Spring.

Nosferatu: Phantom der Nacht - Veel üks meistriteos Werner Herzogi ja Klaus Kinski koostööst. thumbs_up.gif
Tõenäoliselt ka parim vampiirifilm mida ma näinud (siinkohal mainin ära, et ma 1922 aasta Nosferatu tummfilmi pole näinud).
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2012 22:23:08 vasta tsitaadiga

Act of Valor

Korralik 8.5/10

Live Ammo FTW thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 15:59:32 vasta tsitaadiga

Orwelli 1984-st tehakse uus film.
http://www.firstshowing.net/2012/imagine-entertainment-looks-to-bring-1984-back-to-the-big-screen/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 16:11:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Orwelli 1984-st tehakse uus film.
http://www.firstshowing.net/2012/imagine-entertainment-looks-to-bring-1984-back-to-the-big-screen/
Võib ju sama hästi aknast välja vaadata lihtsalt, USA-s vähemalt icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 16:53:10 vasta tsitaadiga

Veel miskit huvitavat tulemas, Exit Through the Gift Shop
http://trailers.apple.com/trailers/independent/exitthroughthegiftshop
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.03.2012 22:43:21 vasta tsitaadiga

Kanal12 pealt hea film. " Kung Fu madin"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 23:25:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Act of Valor

Korralik 8.5/10

Live Ammo FTW thumbs_up.gif


Kus sa seda nägid?!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 23:55:27 vasta tsitaadiga

meerika sugulane vilmis kinos üles ja saatis icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 24.03.2012 01:37:58 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kus filmist see kaader pärit on ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 01:45:14 vasta tsitaadiga

Rallih007, Addam's Family?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 24.03.2012 01:47:17 vasta tsitaadiga

Draax, On jah, Tänan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 15:17:47 vasta tsitaadiga

Beetlejuice - icon_lol.gif
Michael Keaton on ikka äge näitleja.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 20:56:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Veel miskit huvitavat tulemas, Exit Through the Gift Shop
http://trailers.apple.com/trailers/independent/exitthroughthegiftshop


tulemas?
see ammu väljas ju... aasta tagasi vaatasin sõpruses.

film oli mõnus.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2012 21:56:44 vasta tsitaadiga

Exit Through the Gift Shop oli ses mõttes pettumus, et banksyst rääkis see film küll kahetsusväärselt vähe, põhiliselt näidati ju selle prantsuse tropi tegevust. jah, saan aru, et point oligi selles, et näidata, et igast suvalisest tüübist võib hea promoga saada kuulus kunstnik. kokkuvõttes mitte midagi erilist see film ei olnud va. see laul oli muidugi väga hea
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 07:32:32 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
SKG kirjutas:
Veel miskit huvitavat tulemas, Exit Through the Gift Shop
http://trailers.apple.com/trailers/independent/exitthroughthegiftshop


tulemas?
see ammu väljas ju... aasta tagasi vaatasin sõpruses.

film oli mõnus.

Tundub jah, et USA-sse alles tuleb.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 07:56:35 vasta tsitaadiga

Punch-Drunk Love - Ilmselt parim(st. huvitavaim) film milles Adam Sandler üldse olnud, which, granted, is not saying much, aga ikkagi, tegemist on väga hea filmiga.
Jällegi kiidusõnad Paul Thomas Andersonile, kelle teisi filme soovitan ka vaadata, kui võimalik, eriti Magnolia.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2012 15:19:54 vasta tsitaadiga


Link

---

According to Randy Couture, Expendables 3 is already greenlit and will start filming just two months after Exp 2 is released this August.

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif dance.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 09:18:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
See nädalavahetus toob siis Hunger Games'i, millest saab ilmselt pika puuga suurima avanädalavahetusega film maailmas, mis pole järg. Ainuüksi USAs oodatakse kuni 150 miljoni taala kassat.
http://www.imdb.com/title/tt1392170/
Heh, see on ju "Battle Royale". http://www.imdb.com/title/tt0266308/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 17:51:33 vasta tsitaadiga

Sai just vaadatud miskit põnevat üle pika aja. Intrigeerivalt huvitavaid parelleele võis leida tolle ajaga.

Seven Days in May
http://www.imdb.com/title/tt0058576


edit:
tsitaat:
This documentary details the root causes of the systemic value disorders and detrimental symptoms caused by our current established system. This video presentation advocates a new socio-economic system, which is updated to present-day knowledge, featuring the life-long work of Social Engineer, Futurist, Inventor and Industrial Designer Jacque Fresco, which he calls a Resource-Based Economy.

The film details the need to outgrow the dated and inefficient methods of politics, law, business, or any other "establishment" notions of human affairs, and use the methods of science, combined with high technology, to provide for the needs of all the world's people. It is not based on the opinions of the political and financial elite or on illusionary so-called democracies, but on maintaining a dynamic equilibrium with the planet that could ultimately provide abundance for all people.

Paradise or Oblivion, by The Venus Project, introduces the viewer to a more appropriate value system that would be required to enable this caring and holistic approach to benefit human civilization. This alternative surpasses the need for a monetary-based, controlled, and scarcity-oriented environment, which we find ourselves in today.

Paradise or Oblivion
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 22:36:47 vasta tsitaadiga

ReneM kirjutas:
Margin Call oli väga hea http://www.imdb.com/title/tt1615147/
Lähivaade ühe investeerimispanga tegevusse finantskriisi alguses, pani veidi mõtlema icon_smile.gif

pool filmi norm ja siis läks asi jaburaks ära. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 23:51:25 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:45:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.