Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis firma monitori kasutad?
Acer
2%
 2%  [ 7 ]
AG Neovo
0%
 0%  [ 1 ]
AOC
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
0%
 0%  [ 1 ]
Asus
2%
 2%  [ 8 ]
BenQ
9%
 9%  [ 26 ]
Dell
14%
 14%  [ 43 ]
Elo
0%
 0%  [ 0 ]
Iiyama
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
1%
 1%  [ 5 ]
HP
3%
 3%  [ 11 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
LaCie
0%
 0%  [ 1 ]
Lenovo
0%
 0%  [ 1 ]
LG
18%
 18%  [ 52 ]
NEC
0%
 0%  [ 1 ]
Philips
2%
 2%  [ 7 ]
Samsung
33%
 33%  [ 97 ]
ViewSonic
5%
 5%  [ 15 ]
Miski muu ..
3%
 3%  [ 10 ]
hääli kokku : 287

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rain
Kreisi kasutaja
Rain

liitunud: 06.04.2002




sõnum 12.12.2003 12:03:41 vasta tsitaadiga

Minul Samsung SyncMaster 959NF Ja te ei kujuta ette kuidas silmad puhkavad pärast 2 aastat Nec MultiSync XV17+ taga olemist.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 12.12.2003 15:37:14 vasta tsitaadiga

Endal istub ´laua peal SONY Trinitron g220 ja siiamaani pole veel ühtegi halba sõna selle monitori kohta.Ilus ja värvirikas pilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 12.12.2003 15:58:48 vasta tsitaadiga

LG F700P
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 17:05:27 vasta tsitaadiga

philips 107mb!aastast 00! icon_razz.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 12.12.2003 17:07:11 vasta tsitaadiga

samsung 757nf .....laeb ilmselt parandusse.... icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
märt
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 12.12.2003 22:57:16 vasta tsitaadiga

hitachi cm621f
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 02:50:30 vasta tsitaadiga

Suhteliselt tobe teema IMHO, kuna üldjuhul saab iga kasutaja profiilist vaadata mitte ainult trema monitori vaid ka näiteks videokaarti. Aga et teemasse minan siis minul on profiilis nähtav LG 19" flat.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 03:10:30 vasta tsitaadiga

armsake kirjutas:
mul on mingi hitachi icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_cry.gif

Hitachi on minu andmetel üldjuhul hea ju icon_wink.gif
endal kah Hitachi, kui täpsem olla, siis Hitachi CM615ET thumbs_up.gif
kumer küll on, aga pilt on ikkagi üli thumbs_up.gif
Ei saa aru kuidas inimesed saavad oma 0,25-... pitchiga molude taga olla icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 13:37:02 vasta tsitaadiga

OF: g-nome, kas sa oled vasaku käeline icon_question.gif (vaatan et hiir on vasakul pool)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 13.12.2003 22:39:42 vasta tsitaadiga

Uus Kasutaja kirjutas:
Aga mul on 17" Philips 107E (tp)
http://www.hot.ee/stealth1/P4.jpg


sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 22:42:55 vasta tsitaadiga

LG 795ft+ 17"
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 13.12.2003 22:50:50 vasta tsitaadiga

Mingi 17 tolline lite-on
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 14.12.2003 16:17:31 vasta tsitaadiga

NEC MultiSync FE700+
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speedo
HV vaatleja
speedo

liitunud: 21.09.2003




sõnum 14.12.2003 16:22:22 vasta tsitaadiga

mul mingi kahtlane HP 15" monitor on ! icon_rolleyes.gif
_________________
just dont hurt me !!

O/V: Mingi võimendit, peaasi et töötax ja maxax alla 200 equ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.12.2003 17:07:47 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
OF: g-nome, kas sa oled vasaku käeline icon_question.gif (vaatan et hiir on vasakul pool)


ei...ma lahmin kohe mõlemaga icon_smile.gif http://www.hot.ee/genom/art/wacom2.jpg

(tegelikult siiski vasakukäeline...kunagi oli hiirt vaja, siis oligi probleem, et head hiired olid ainult paremakäelistele)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GOD
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002




sõnum 02.01.2004 14:26:00 vasta tsitaadiga

Samsung 152S LCD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 16:38:19 vasta tsitaadiga

profiilis on küll kirjas, aga Dell P991 19" trinitron vahib vastu.
enne oli Dell D1025HE 17" trinitron.

mõlemad on väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2004 19:13:27 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 959NF thumbs_up.gif
päris Hyundai Q17 pildikvaliteeti ei anna välja aga hea on ta küll icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 02.01.2004 19:14:43 vasta tsitaadiga

NEC MultiSync FE 700 thumbs_up.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 02:42:49 vasta tsitaadiga

Samtron 76DF (17" lameekraan) thumbs_down.gif
ei soovitaks sellist kuvarit küll...vähemalt minul taneb ta täiega näkku vahetevahel icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2004 18:08:17 vasta tsitaadiga

Fujitsu ICL ErgoPro ( aastast 95 icon_smile.gif ) 15" hullult kõva kuvar ! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 03.01.2004 18:12:14 vasta tsitaadiga

17" (flat) Dell icon_rolleyes.gif ise olen rahul... icon_smile.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolz
HV kasutaja
wolz

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 18:18:03 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 757MB thumbs_up.gif

minu silmad igatahes valutama ei hakka..
MagicBright ja Highlight on ka igati toredad funktsioonid
värvid ja pilt ka ilusad IMHO
ühesõnaga: ülirahul icon_smile.gif

ainuke asi mis nati pinda käib on see, et peale sisselülitamist on pilt mõned millimeetrid kõrgemal kui vaja,
aga monitori soojenedes liigub jälle paika - see probleem esineb aga enamikel CRT-del

_________________
If I throw a stick, will you leave?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 04.01.2004 01:42:33 vasta tsitaadiga

Mul samsungi SAMTRON 76E
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 05.01.2004 16:10:42 vasta tsitaadiga

Samsung Syncmaster 735dfx
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 06.01.2004 12:37:39 vasta tsitaadiga

Hitachi 17" LCD-TFT CML174SXW
thumbs_up.gif

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002




sõnum 07.01.2004 01:31:44 vasta tsitaadiga

sugulane ostis Samsung 755DFX - 3 päeva töötas, siis hakkas lollusi tegema icon_evil.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 07.01.2004 15:01:33 vasta tsitaadiga

DELL D1025HE thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.01.2004 17:16:11 vasta tsitaadiga

ADI 15"
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2004 18:03:28 vasta tsitaadiga

Samsung 152B LCD 15" 1024*768
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.01.2004 18:22:58 vasta tsitaadiga

tundurundu "vesine" LG Flattron 795+, ülikõva pill sellise raha eest, sain hea eksempläri, ühtegi defekti pole ette tulnud, pilt selgemast selgem (saan võrrelda Viewsonicu g90f või samsung 753dfx), täiesti lame, 1024x768@100hz, 1700 eegu eest molli enam kui piisab. Tõsiselt hea investeering kodumonitori otstarbeks.
vahest kasutan 14' läpaka LCD, töö juures vaheldumisi 753DFX ja Hp 7550 (ilge juust on 1024x768@85hz, kumer nagu illuminaator icon_evil.gif, kuigi veebis flatiks nimetatud, pildi kvaliteet kesine, aga maksab rohkem kui samsung 757nf, oli vaja firmal siukest paska osta)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.01.2004 18:13:08 vasta tsitaadiga

zeppelin kirjutas:
DELL D1025HE thumbs_up.gif


sama. väga hää monitor. kahju et winist ei saa ilma lisaprogedeta 110hz peale panna @1024x768. muidu töötab küll selle peal. jama on veel see et xp ei toeta seda monitori korralikult, pole draivereid icon_sad.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2004 18:16:30 vasta tsitaadiga

mul samsung SyncMaster 765MB - v2ga hea minu jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 08.01.2004 18:17:58 vasta tsitaadiga

kodus Samsung 757NF, tööl NEC FE700. Samsung on parem icon_razz1.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 08.01.2004 18:45:16 vasta tsitaadiga

7a vana 15" kärssas siis aasta tagasi maha...
sai siis kohe midagi suuremat vaadatud.

19" vibrant VM9K 4100.- rsk. kallis... või on microlink kallis... aga muud võimalust polnud icon_neutral.gif
http://www.vibrantdirect.co.uk/monitor/Images/VM9K9DA3.jpg

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2004 18:55:12 vasta tsitaadiga

LG Studioworks 575N , neljandat aastat teenib mind. resol 800x600x32 käib 100hz peal
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morena
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003




sõnum 08.01.2004 19:01:23 vasta tsitaadiga

20"EIZOFlexScan T662-T professional.Kasutatud aga kvaliteedi üle nuriseda ei anna.
_________________
Morena
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumm
HV vaatleja
lumm

liitunud: 08.11.2003




sõnum 08.01.2004 19:10:08 vasta tsitaadiga

COMPAQ MV720
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelp
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2004 22:06:39 vasta tsitaadiga

mul on samsung syncmaster 755dfx 17" ning olen t2iesti rahul sellega, emal on ka 17" samsungi lcd, aga see tundub kuidagi - hmm, lame icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 10.01.2004 02:22:57 vasta tsitaadiga

must icon_wink.gif Hansol h750 17 tolline LCD icon_rolleyes.gif näis kaua vastu peab!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CFJ
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 10.01.2004 02:24:29 vasta tsitaadiga

Acer AcerVeiw 56c
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2004 12:01:30 vasta tsitaadiga

Iiyama Visionmaster 17 icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 11.01.2004 17:26:47 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:
Mina jätaks kogu süsteemi ennem upgrademata ,kui on võimalus soetada korralik keyb,mouse ja molu (molu neist kõige tähtsam) ... pff, enamustel on mingi leet masin ja tavapärane kulunud monitor... Imho mõttetu icon_biggrin.gif Monitor kõige tähtsam üldse (eriti noortele ). No monitori keskmiseks elueaks loetakse siiski 3a, parematel on hea pilt ka 5+ aastate pärast... 10a monitori kasutaks mina pigem paadiankruks,kui sinna sisse vaatamiseks...vaevalt,et see pilt ikkagi nii hea on,et kriitikat kannatab!

minu monit kannatab kriitikat kohe on saamas 10a täis Eizo Flex Scan T662-T20" +14"samatron, 1280*1024/75 & 1024*768/75
uuem monitor 21" on ka ostetud jõuab homme kohale. icon_razz.gif
eriti ei mõista selliseid mehi, kes 3dmark tulemusi teevad kõvasti ja omal on mingi viimane juust kust tulemust vaadata.

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2004 17:30:58 vasta tsitaadiga

samsung 753dfx thumbs_up.gif jube hää.........2 aastat juba icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2004 17:56:32 vasta tsitaadiga

sethtanel kirjutas:
eriti ei mõista selliseid mehi, kes 3dmark tulemusi teevad kõvasti ja omal on mingi viimane juust kust tulemust vaadata.


Panid kümnesse thumbs_up.gif

Endal kah "vesine" Flatron 795 FT. Kärab korralikult.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 11.01.2004 23:42:00 vasta tsitaadiga

kõige naljakam on see et minu monitor peaks ka juustu alla käima aga pilt on nii kuradi ilus ja selge ja 100hz ka (vähema taha istudes akkavad kohe silmad vett jooksma pärast 2aastast kasutust). elusees pole veel silmad selle jõllitamisest punaseks läinud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2004 23:48:09 vasta tsitaadiga

su dell 1025he ei käi kudagi juustu alla , asi on tegelt parema pildiga kui üksi teine moll mida ma näinud olen icon_razz.gif seega sul ikka tase moll thumbs_up.gif isegi resol 1600x1200 on seda delli lust vaadata pilt selga ja ilus ei mingeid anomaaliaid ja mis kõige tähtsam hz on mingi 75 vms aga tundub nagu 85+ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 12.01.2004 16:41:41 vasta tsitaadiga

mis tollist te räägite...imo, ainus toll, mis kannatab selgelt 1600x1200 vaadata, on 21" (mul P95f+ ei anna kül 1600 normaalset pilti...juhul kui herts 60 peale ei tõmbal..aga 60 !...plz. )
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 12.01.2004 17:17:55 vasta tsitaadiga

1152x864@100Hz nigunadinunniadi ja pilt supercrisp. 16x12 proovisin ka uvi pärast aga läks liiga kirbusitaks. muidu udune ei olnud. niipalju kui punktisuurus lubas nii ta töötas ka (72hz)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluee
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 14.01.2004 17:31:48 vasta tsitaadiga

LG Studioworks E700B
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.