Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Flight märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2012 16:39:46 vasta tsitaadiga

Mul üks beta kood - Kui keegi tahab, siis väikse repi eest olen nõus loovutama. Praegu piisavalt mänge taldrikul, pole aega Flighti pelada.
Inff: PS
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 26.01.2012 21:09:19 vasta tsitaadiga

Üks huvitav asi mida veel märkasin, et vähemalt selle uuema lennukiga tagurpidi lennates sureb mootor mingi ~5 sekundi jooksul välja. Tagasi keerad õigesse asendisse siis läheb jälle tööle.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2012 00:37:47 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/games/flight/#news-flight_launch
tsitaat:
Väljalaskekuupäev mängule on 29 veebruar!

Samal päeval tuleb ka DLC/Expansion "Hawaiian Adventure Pack" - 1600 Microsoft Points
-Hundreds of miles to explore
-Stunning recreations of landmark features, from the breathtaking Waimea Canyon in Kaua’i to the high-rise hotels of Waikiki
-New challenges
-20 new missions
-The Vans RV-6A, a two-seat, single-engine, low-wing homebuilt airplane made famous for its speed and maneuverability.

Samuti saab osta juba sel päeval kaks lisa lennukit:
-Maule M-7-260C - 1200 MP
-North American P-51 Mustang - 640 MP

Mustang on odavam, sest sellega lennates saab kasutada ainult välist vaadet, Maule pakub aga ka cockpit vaadet.



Jube! icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 07.02.2012 21:47:42 vasta tsitaadiga

DefXtreme, Suhteliselt masendav jah icon_neutral.gif Ma pole muidugi väga uurinud aga kas suuri reisilennukeid polegi? Praegu vaatasin, et scriinid ainult mingitest väikestest punnidest.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 07.02.2012 21:57:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mustang on odavam, sest sellega lennates saab kasutada ainult välist vaadet


Kui käiku lähevad lennukid, millel pole isegi cockpiti vaadet, siis mis simust siin enam rääkida saab.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2012 00:16:55 vasta tsitaadiga

Täna oli siis release!
http://www.microsoft.com/games/flight/


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 02.03.2012 18:53:15 vasta tsitaadiga

Sai tiba näpitud ja tundus enamvähem. Lennukeid on vähevõitu. Proovisin siis natukenegi käbedamalt liikuvat lennukit muretseda, aga võta näpust. Paypali kaudu minu raha võtta neile ei sobinud. Krediitkaarti otse ka lisada ei saanud, sest konto on tehtud asukohaga UK (aastaid tagasi tahtsin ainult ingliskeelset keskkonda ja ei midagi muud). Nüüd pakub ainuvõimalikuks asukohaks UK ja sellega minu kaardi andmed ei klapi. Ainuke võimalus tundub mujalt mingeid punktikesi osta, et siis nende eest käbedam lennuk muretseda. thumbs_down.gif Võttis ära igasuguse tahtmise neile mingit raha anda.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.03.2012 00:16:46 vasta tsitaadiga

Mul loobib installimise lõpu poole mingi errori ja ei saagi peale... beta töötas samas ilusti.

edit: olin jätnud beta kustutamata, sellest ka see jama

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 04.03.2012 00:41:28 vasta tsitaadiga

See nali muutub juba tõsiselt piinarikkaks. Mängul justkui potentsiaali oleks, aga: Originaalis kaasa antud tikutopsid näitavad 50% lennuajast paremal ekraaninurgal "Stall! Drop Your nose". Mis akrobaatikatrikke sellistega ikka teeb. Surmasõlme ei saa veel alustadagi, kui juba täisgaasiga horisontaalsel hoovõtul teatab, et "Stall! Drop Your nose". Minu Steamile ja Paypalile sobiv krediitkaart Microsofi poistele ei sobi. Minu € neile lihtsalt ei kõlba. Ikka peab ostma mingeid mingeid lokaalse kapitalisti kasumimarginaaliga korrutatud punktikesi, et natukenegi kobedamalt uimerdav lennumasin mängu panna. kopp.gif

Ilmselge on see, et minggeid mode antud mängule oodatud ei ole. Kui on plaanis iga tiivapaari ja maalapi ruutmeetri eest raha juurde kasseerida, siis modid on viimane asi, mis Microsoft näha tahab.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 04.03.2012 11:17:49 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka eile peale kiiret mängimist, et võtaks ühe või paar lennukit juurde, aga hinnad on ikka päris krõbedad sellise väikese asja eest. Pigem ostaks normaal hinnaga mängu ja saaks kõik kaasa...
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 04.03.2012 12:45:07 vasta tsitaadiga

ei saa mängu käima. exe käivitamisel viskab errori.
_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 05.03.2012 02:24:35 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kas ainult mulle tundub, aga minuarust lähevad iga aastaga mängud aina kehvemaks ja kehvemaks. Jah graafika jms. võib küll üüber olla, aga kõike tehakse justkui massidele. Igaljuhul väga masendav. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2012 01:42:05 vasta tsitaadiga

Microsoft Flight development stops
PCGamer
tsitaat:
All work has ceased on free to play flight sim, Microsoft Flight. A report on Kotaku mentions lay-offs at Microsoft’s Vancouver studio, and Microsoft has since confirmed that there will be no more updates for the game as a result, though the client will still be downloadable for those who want to try it.

“Microsoft Studios is always evaluating its portfolio of products to determine what is best for gamers, families and the company, and this decision was the result of the natural ebb and flow of our portfolio management,” they said in a statement.

“Many factors were considered in the difficult decision to stop development on “Microsoft Flight” and “Project Columbia,” but we feel it will help us better align with our long-term goals and development plans. For “Microsoft Flight,” we will continue to support the community that has embraced the title and the game will still be available to download for free at http://www.microsoft.com/games/flight/.”



Mnjah, korras!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2012 19:23:53 vasta tsitaadiga

Jep, "rahakotiga hääletamine" tegi ikkagi oma töö, arvan ma. icon_smile.gif
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




sõnum 30.07.2012 19:57:30 vasta tsitaadiga

Üritasin hea mitu korda oma rahakotiga hääletada, aga icon_neutral.gif

tsitaat:
Sai tiba näpitud ja tundus enamvähem. Lennukeid on vähevõitu. Proovisin siis natukenegi käbedamalt liikuvat lennukit muretseda, aga võta näpust. Paypali kaudu minu raha võtta neile ei sobinud. Krediitkaarti otse ka lisada ei saanud, sest konto on tehtud asukohaga UK (aastaid tagasi tahtsin ainult ingliskeelset keskkonda ja ei midagi muud). Nüüd pakub ainuvõimalikuks asukohaks UK ja sellega minu kaardi andmed ei klapi. Ainuke võimalus tundub mujalt mingeid punktikesi osta, et siis nende eest käbedam lennuk muretseda. Võttis ära igasuguse tahtmise neile mingit raha anda.


Steamis jäid vahepeal Flight treilerid silma, aga "This item is currently unavailable in your region". Ei teagi, kas lisasid/mängu saada on, aga isegi treilerite peale annab sellise teate.

Kui rahakotiga hääletamine võimatuks muuta, siis jätan hääletamata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Flight mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.