Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:28:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?

Paar korda aastas ikka pesus käisid, noh ca 360 päeva aastas kandsin ikka. icon_biggrin.gif
Alt narmendavad, aga suht paremas korras kui praegused nokuhoidjad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:30:05 vasta tsitaadiga

Mida vähem pesta, seda kauem kestavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:40:23 vasta tsitaadiga

Vist küll, aga küsimus on endiselt õhus: kust leida mittemoekaid teksaseid icon_question.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:50:47 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
SKG kirjutas:
Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?

Paar korda aastas ikka pesus käisid, noh ca 360 päeva aastas kandsin ikka. :D
Alt narmendavad, aga suht paremas korras kui praegused nokuhoidjad.
Millised on "nokuhoidjad" teksad? Google pakkus ainult midagi sellist - http://www.osta.ee/17926047
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:52:15 vasta tsitaadiga

Mina ostsin omale ZARA-st korralikud teksad(Zara jeans), muidugi ma ei tea kas need on moodsad või mitte(heledad teksad), aga mugavad on nad küll. Kvaliteet tundub ka korralik (2 aastat juba vastu pidanud. Muidugi päris igapäev neid ei kanna, aga keskeltläbi 160päeva aastas kindlasti ja mingeid katkiminemise märke(ptüi ptüi ptüi) pole thumbs_up.gif

Arvan, et need nokuhoidjad on need slimfit teksad, mida kõik hipsterid kannavad, liibukad pmst.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 23:07:02 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
SKG kirjutas:
Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?

Paar korda aastas ikka pesus käisid, noh ca 360 päeva aastas kandsin ikka. icon_biggrin.gif
Alt narmendavad, aga suht paremas korras kui praegused nokuhoidjad.
Millised on "nokuhoidjad" teksad? Google pakkus ainult midagi sellist - http://www.osta.ee/17926047

Algne post: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6959816#6959816
No kuidas nimetada teksaseid, mis vaevu üle kubeme ulatuvad ning vöökoht on puusadel???

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 23:41:01 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
SKG kirjutas:
Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?

Paar korda aastas ikka pesus käisid, noh ca 360 päeva aastas kandsin ikka. icon_biggrin.gif
Alt narmendavad, aga suht paremas korras kui praegused nokuhoidjad.
Millised on "nokuhoidjad" teksad? Google pakkus ainult midagi sellist - http://www.osta.ee/17926047

Algne post: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6959816#6959816
No kuidas nimetada teksaseid, mis vaevu üle kubeme ulatuvad ning vöökoht on puusadel???

järgmine kord proovi meeste osakonda.

too siit üks näide:
http://www.sportsdirect.com/mens/mens-jeans
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.03.2012 00:14:16 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:34:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 00:18:23 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
SKG kirjutas:
Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?

Paar korda aastas ikka pesus käisid, noh ca 360 päeva aastas kandsin ikka. icon_biggrin.gif
Alt narmendavad, aga suht paremas korras kui praegused nokuhoidjad.
Millised on "nokuhoidjad" teksad? Google pakkus ainult midagi sellist - http://www.osta.ee/17926047

Algne post: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6959816#6959816
No kuidas nimetada teksaseid, mis vaevu üle kubeme ulatuvad ning vöökoht on puusadel???


Noh naiste puhul OK, kui kena tagumine pool, aga meeste perseid pükstest piilumas on küll suht rõve näha.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.03.2012 00:23:42 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:33:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 00:31:08 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
mul <b>piix</b> ei piilu teksadest,aga istuvad puusadel,ma ei kannataks kui oleks ma ei tea kus see ülemine äär


No "puusadel" on suhteline mõiste ja selle ülemine ja alumine äärmus on päris kõva vahega. Ega jah, sellised ka muidugi normaalsed püksid pole, mis kuskil naba all on

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 01:09:25 vasta tsitaadiga

teksade ostmiseks soovitan seda saiti..... http://euro.mandmdirect.com/ProductList.aspx
sealt paned kohe oma mõõdud sisse ja vali ainult välja millised meeldivad!


viimati muutis villu70 04.03.2012 01:29:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2012 01:16:09 vasta tsitaadiga

madala värvliga teksad on mugavad, ei kujuta ettegi neid kaenlaaluseid teksasid okse.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 01:24:01 vasta tsitaadiga

Pükse saan küll ainult peale jalga proovimist osta. Väga raske poestki leida, millel vöökoht oleks 32 pükste oma, reiekohad 36 pükste omad ja pikkus 34 pükstele vastav.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2012 01:25:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Pükse saan küll ainult peale jalga proovimist osta. Väga raske poestki leida, millel vöökoht oleks 32 pükste oma, reiekohad 36 pükste omad ja pikkus 34 pükstele vastav.
camelil on selliseid, materjal ka elastne
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 01:29:42 vasta tsitaadiga

edit: (muinas)jutujätkuks, naisele tulid pakkumised sportlandist feissi..... -30 prossa icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

netist pakkumised sellised
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei leia enam ühtegi põhjust miks eestist veel midagi osta. Ma võin poes asju proovimas käia aga mitte ostmas. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 01:45:42 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, seda küll. Hinna vahe on ikka räme suur. Jalanõusid saan vabalt netist proovimata osta, peaasi, et nr EUR46/UK12 oleks. Siiani on kõik ka kenasti jalga sobinud. Teiseks on poes on sellise numbri puhul valik väga kitsas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 01:49:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
võtas-uxu, seda küll. Hinna vahe on ikka räme suur. Jalanõusid saan vabalt netist proovimata osta, peaasi, et nr EUR46/UK12 oleks. Siiani on kõik ka kenasti jalga sobinud.

Siis ju ok kui asjad klapivad. thumbs_up.gif Endal koot sinna 45 kanti ja pole siiani väga ämbrisse astunud.
Tegelikult eelistan netist tellida selliseid lahtiseid jalatseid kus poool numbrit sinna/tänna midagi ei määra.


.... samas praegu on inglismaalt teel need papud ja ju ma siis pajatan kas läks täkkesse või .... thumbs_down.gif
http://www.sportsdirect.com/firetrap-smarti-canvas-mens-246045?colcode=24604533
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.03.2012 01:53:08 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 02:33:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 04.03.2012 04:11:03 vasta tsitaadiga

Ma olen viimastel aastatel kõik oma riided Inglismaalt ostnud, kuna seal on need lihtsalt nii odavad võrreldes Eesti hindadega. Lennupiletid on samuti jube odavad, Londonisse olen ühe otsa saanud ka vahel alla 10 euro icon_biggrin.gif Märtsi keskpeigaks sain edasi-tagasi piletid alla 40 euro pisut (15+20 euri, ostsin umbes kuu aega ette), seega tasub täiega ära. Kui sõpra/sugulast seal ei ela, siis läheb muidugi kallimaks, juhul kui öömaja vaja.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 10:18:00 vasta tsitaadiga

Märt., Levis 501 on üks väga vanakooli teksa. Ise kannan ja ei kurda. Sellest on mingeid moodsaid ka, aga klassikaline on täitsa ok.
Lee teeb ka suht vastupidavaid ja klassikalisi. Aga jah, vanasti oli muru rohelisem...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 11:11:06 vasta tsitaadiga

heikis, Virukeskuse "Seppälä"-s sai kaetud, seal oli ale, aga meeste püksid olidki just sellised, kuhu tagumik vaevu ära mahub. Ja ma olen vaid 75-kilone 180-se kasvu juures.
mario20031, need ongi normaalsed püksid.

EDIT: teksad vaid 7,8 € (6.50 £)?
Seppälä soodus oli 19 €....
Kui muud kulusid juurde ei tule, siis saab sealt 2 paari teksaseid ja raha jääb ülegi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.03.2012 11:22:29 vasta tsitaadiga

Seppälä teksad on väga õhukesest riidest, need ei peagi väga kaua vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 11:28:00 vasta tsitaadiga

Seda küll, praegused rõvedad räbalad ongi sealt. Tookord ei olnud võimalust naisele vastu vaielda ka icon_lol.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 11:42:14 vasta tsitaadiga

Märt., klassikalise lõikega Wrangleri teksaseid oled vaadanud? Arvatavasti ei ole kõige odavamad, aga need kestsid 3 aastat, kuni ise naelaga augu sisse rebisin. Mustang on ka kestnud, hea materjal. Jällegi mitte odavaim.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 12:06:40 vasta tsitaadiga

MelesMeles, ka odav võib olla imehea. Püksid, millest ma ülevalpool pajatasin, said ostetud 2002 Maardu Hinnapommist 200.-EEK eest, on senini alles, lihtsalt pole eriti nüüd kandnud viimase 1,5 aasta jooksul.
Aga siiski, kus poes sinu mainitud pükse leida võib?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 12:14:41 vasta tsitaadiga

200kroonise hinnaga ei võistle kuidagi. (Viimase Mustangi paari eest maksin 72€, ilma soodukata. Sest lõige sobis samal põhjusel nagu SKG kirjutas - kitsam vöö ja sääred, laiad reied. Sellisele on pükse keeruline leida.)

Mustangit on sama nime kandvates teksapoodides, ka Denim Dreamis. Wranglerit võib/võis samadest kohtadest leida. Võimalusel vali kõige paksemast teksariidest püksid.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.03.2012 12:33:54 vasta tsitaadiga

Olen ka kunagi omanud Hinnapommi odavaid teksasid. Tõsi, need ei kulugi praktiliselt. Kui aga võrrelda selle riide omadusi nn "moepükste" omaga, siis pigem on see present kui teksariie icon_biggrin.gif Vastikult jäik, paks ja kratsib jalga nagu liivapaber. Pigem ostan neid õhemaid 3x tihedamini aga vähemalt on inimese tunne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 13:03:31 vasta tsitaadiga

teitur, jumalikud teksad on, sulle sattusid vist kehvemad, endal seda muret polnud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 13:12:38 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:

Lee teeb ka suht vastupidavaid ja klassikalisi. Aga jah, vanasti oli muru rohelisem...


Mul ka ühed Leed, mis vist kadmist saanud 4-5 aastat, mitte küll igapäevast, aga vähemalt mõned korrad nädalas ikka ning peale pesu näevad täiesti värsked välja thumbs_up.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2012 13:50:01 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
teitur, jumalikud teksad on, sulle sattusid vist kehvemad, endal seda muret polnud.
vaevalt hinnapomm need letilt ära korjanud on, mine vaata, ehk on veel thumbs_up.gif

aga need paksu teksaga püksid peavad 2 numbrit suuremad olema, et jalas mugavad tunduksid thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:07:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Märt. kirjutas:
teitur, jumalikud teksad on, sulle sattusid vist kehvemad, endal seda muret polnud.
vaevalt hinnapomm need letilt ära korjanud on, mine vaata, ehk on veel thumbs_up.gif

aga need paksu teksaga püksid peavad 2 numbrit suuremad olema, et jalas mugavad tunduksid thumbs_down.gif


Kas hinnapommi mitte kinni ei pandud?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:08:46 vasta tsitaadiga

Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi icon_razz.gif
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:12:25 vasta tsitaadiga

libe, Läheks, aga Hinnapommi poode pole vist enam kuskil.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:22:34 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
libe, Läheks, aga Hinnapommi poode pole vist enam kuskil.


veebileht on ju üleval http://www.hinnapomm.ee/
ning kadaka hinnapommi sildid olid viimati ka alles.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:27:06 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Märt. kirjutas:
libe, Läheks, aga Hinnapommi poode pole vist enam kuskil.


veebileht on ju üleval http://www.hinnapomm.ee/
ning kadaka hinnapommi sildid olid viimati ka alles.


Umm, ma ei tea, kui ema mulle sõjaväeks sealt neid rohelisi t-särke käis ostmas, siis ütles, et Hinnapomm pannakse Kadakas kinni ja kui netis ringi vaadata, siis enamus Hinnapommi poode on pankrotis ja suletud... Aga võib-olla tõesti pole poode kinni pandud...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:40:39 vasta tsitaadiga

Tallinna poodide nimistu on jah ühele kokku kuivanud, iseasi, kas see pood ka veel töötab, aga eks ma homme helistan.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 14:43:50 vasta tsitaadiga

WsaN kirjutas:
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi icon_razz.gif
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.


http://www.sarenza.co.uk/mustang-shoes-men-shoes
http://www.mr-shoes.co.uk/Mens/G/ST/C/MnP/MxP/CO/mustang-shoes/
http://www.mustangshoes.de/Herrenschuhe:::2.html?XTCsid=b4f0d4099e4c8bdc01924aebc2375235
http://www.zalando.co.uk/men/mustang/
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 15:27:39 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
WsaN kirjutas:
Mustangi jalanõudele on kuskil head pakkumist praegu? Väga mugavad olid, aga kannad kulusid läbi icon_razz.gif
Pole Eesti poodidesse vaatama jõudnud veel, aga viskaks mõnele netipoele pilgu peale.


http://www.sarenza.co.uk/mustang-shoes-men-shoes
http://www.mr-shoes.co.uk/Mens/G/ST/C/MnP/MxP/CO/mustang-shoes/
http://www.mustangshoes.de/Herrenschuhe:::2.html?XTCsid=b4f0d4099e4c8bdc01924aebc2375235
http://www.zalando.co.uk/men/mustang/

Tänan.

Nendelt saitidelt nii head pakkumist ei leinud, kui eelmisel suvel SHU-st. Eks tuleb kohalikesse poodidesse jahile minna. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.03.2012 15:30:09 vasta tsitaadiga

Mul Mustangiga ainult kehvad kogemused kahjuks. Esimesed olid praagid ja teised nii õhukese tallaga, et valus oli käia.
WsaN, Shu ongi vist mingi põhi edasimüüja Eestis Mustangil. NS Kingas on ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 15:39:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mul Mustangiga ainult kehvad kogemused kahjuks. Esimesed olid praagid ja teised nii õhukese tallaga, et valus oli käia.

Ma sain SHU-st mingi 20€ eest suvel kätte need. Selle raha eest susse piisavalt minu arvates. Eks see talvel kandmine ka mõjutas vastupidavust minu puhul.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.03.2012 15:41:08 vasta tsitaadiga

Mul nii raske samm, et ma ei hakka enam nendega riskima, kui juba nii on kulunud nagu sul pildil icon_razz.gif
Talvel Sketchers/Timberland, suvel Pumad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 08:32:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Talvel Sketchers/Timberland, suvel Pumad.



Hea valik, kuigi Eestis ei leia head Timberlandi valikut. Netipoodides on kll leidub, jalanõud tahaks ikka enne proovida kui ostma hakkan.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.03.2012 19:19:45 vasta tsitaadiga

sangaris on hea allahindlus praegu, mõnedki executive seeria tooted on -50% thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 20:15:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tallinna poodide nimistu on jah ühele kokku kuivanud, iseasi, kas see pood ka veel töötab, aga eks ma homme helistan.


Oled kuulnud midagi? On kuskil veel Tallinnas hinnapomm alles, oleks vaja neid rohelisi särke sõjaväeks osta.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 06.03.2012 23:54:53 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada hea valikuga hoodide valikuga netipoodi/kaubandusasutust ?
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 00:14:33 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Oskab keegi soovitada hea valikuga hoodide valikuga netipoodi/kaubandusasutust ?


Huvitavad hoodid on Roccal mares seal DC poes (teisel korrusel) ja siis seal Extreme spordis ja siis kindlasti tasuks vaatama minna Surfhouse.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.03.2012 16:12:17 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Märt. kirjutas:
Tallinna poodide nimistu on jah ühele kokku kuivanud, iseasi, kas see pood ka veel töötab, aga eks ma homme helistan.


Oled kuulnud midagi? On kuskil veel Tallinnas hinnapomm alles, oleks vaja neid rohelisi särke sõjaväeks osta.


Akadeemia teel vms kuradi pommiauk Õismäe-Mustamäe vahel on olemas igatahes.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 21:57:55 vasta tsitaadiga

päevapakkumine SP-s icon_biggrin.gif
http://www.sportsdirect.com/airwalk-goggle-jkt-sn13-608086

panen pildi ka, see päevapakkumine ja kaob mingiaega ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 00:59:06 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
päevapakkumine SP-s icon_biggrin.gif
http://www.sportsdirect.com/airwalk-goggle-jkt-sn13-608086

panen pildi ka, see päevapakkumine ja kaob mingiaega ära.
Spoiler Spoiler Spoiler


Võtsin ühe jope ligi, siis paar mütsi ja siis paar trennikindaid (kokku 10naela+post), odavam kui eestist osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.