Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 13:20:07 vasta tsitaadiga

ausaltöeldes ega ei kujuta ette küll kuidas osad kliendid mul sellist asja kasutama hakkaksid, sesssuthes et neile oli juba üsna valus üleminek vistalt windows 7-le, rääkimata siis xp pealt vista peale, aga noo kui win8 on juba minujaoks raske siis nende inimeste jaoks on see 100% vastuvõetamatu, aga noo eks näis mis saab, ootame täis versiooni ära...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja
HGtafka

liitunud: 09.07.2002




sõnum 03.03.2012 13:33:50 vasta tsitaadiga

Sai HP DV5 peale pandud ja töötab väga kenasti! Kahjuks ei saa aga Snap'i tööle (appe integreerida äärtesse) sai proovitud nii registry key lisamist, snap enabler programmi kui ka theme vahetust, ei aita :S
Reso on 1280x800 ja Nvidia 9200M viimased driverid. kellelgi lahendust pole pakkuda?

_________________
www.osomesites.com - Kodulehe teenus madala kuutasuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.03.2012 14:14:57 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Marie: Aga milles probleem, see Start-Up tekitatakse mõne väikse lisaprogrammiga. Mingid õpetused olid juba netis täiesti olemas selle uue CP tarbeks.
Ja eks mingi pisikese skriptiga tõstetakse ka Desktop esimeseks avanemisjärjekorras ja valmis.

Igasugu Windowse on,läbi ajaloo, kogu aeg twiigitud. Ja pole see Windows 8 ka sugugi esimene, mida twiikima ei hakata. Küll ta varsti ära twiigitakse ja sini-must-valgeks värvitakse. icon_smile.gif

Maakera enamus kasutajaid seda tegema ei hakka ja Windowsi populaarsus kukub kui kolinal.
Seda start-menüüd imiteerivat programmi ehk saaks soovi korral suht kiirelt ja kergelt teha aga see oleks alles pool tööd. Kõik sissekanded sinna tuleks käsitsi teha, sest programmide installikaid sinna sissekandeid tegema panna on sügavam pusimine. Lihtsam on töölauale lihtsalt ikoone teha kõigi kasutusel olevate programmide jaoks, see paistab töötavat. Seega käivitamise järel saadad MetroUI kuradile töölauale minekuga ja kõike vajalikku käivitad ikoonidest. Sellega saab igaüks soovi korral hakkama kui vähegi pingutada viitsib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris82
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2011




sõnum 03.03.2012 14:24:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata. Kui soovin näiteks MSN käivitada, ütleb, et interneti ühendus puudub. Samas interneti lehtede peal saan käia(siin ka hetkel) Kui ühendus avada, siis ütleb limited. Milles võib probleem olla?

Ette tänades,
Kris
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 14:59:54 vasta tsitaadiga

Miks kirevase päralt on mul messaging, mail, kalender saksakeelsed thumbs_down.gif

EDIT: DXVA ei tööta ja kuupäev on laupäev, 3. märtsi LOL icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 03.03.2012 16:06:24 vasta tsitaadiga

Kasutades Windows 8-t juba teist päeva leian, et tegemist on tegelikult väga mugava operatsioonisüsteemiga (Laptopil), nurkade süsteem on üllatavalt mugav ning kõik muu on väga kiire ning ilus. Metro pole nii hull midagi kui paistab ja minuarust on tegelikult kõik ainult harjumise asi. Pole veel ühtegi bugi esinenud ning kõik tomib nii nagu peab.

Lisaks ei saa unustada minujaoks ülimugavat programmide kinni panemist, lihtsalt lohistad appi alla ning ta juba sulgub. Samuti pakub Cut the Rope mäng palju lõbu icon_biggrin.gif

Positiivne thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 03.03.2012 16:27:11 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Lisaks ei saa unustada minujaoks ülimugavat programmide kinni panemist, lihtsalt lohistad appi alla ning ta juba sulgub.

Varasem X nupp üleval nurgas oli tunduvalt keerulisem? (pidin lihtsalt seda ütlema) thumbs_up.gif

Aga eks sellel Metrol on omad eelised ka, ehk viimaks leiavad tavakasutajad, et lihtsam on hakata mingit pingviini kasutama kui Metro kasutajaliides selgeks saada. (jutt siis mitte-touchscreen arvutite kasutajatest)

_________________
Mess with the best, die like the rest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 03.03.2012 16:32:33 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
M@x kirjutas:
Lisaks ei saa unustada minujaoks ülimugavat programmide kinni panemist, lihtsalt lohistad appi alla ning ta juba sulgub.

Varasem X nupp üleval nurgas oli tunduvalt keerulisem? (pidin lihtsalt seda ütlema) thumbs_up.gif

Aga eks sellel Metrol on omad eelised ka, ehk viimaks leiavad tavakasutajad, et lihtsam on hakata mingit pingviini kasutama kui Metro kasutajaliides selgeks saada. (jutt siis mitte-touchscreen arvutite kasutajatest)
Vot ma ei tea, minujaoks on see mugav. Samamoodi nagu tuli Windows 7-ga ekraani suurendamine (kui lohistada lahtiolev programm ülesse äärde läheb ta automaatselt suureks). Ka sellega harjusin nii kergelt ära, et enam põhimõtteliselt X-i kõrval "suureks" nuppu ei vajutanudki.

Aga põhipoint on selles, et hiirega, eriti veel touchpadiga on mitmeid kordi kergem lahtiolev aken alla lohistada ja lahti asetada, kui näpuga touchscreenil otsida seda X-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 03.03.2012 16:54:54 vasta tsitaadiga

Hetkel sikutab installer windows 8 -t. Kas see kukub kohe installima või saan ma ikka virtuaalmasinas installida?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 17:01:29 vasta tsitaadiga

igapäevaseks kasutamiseks juba kõlbab?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 17:02:09 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
igapäevaseks kasutamiseks juba kõlbab?

Minuarust mitte icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 17:31:36 vasta tsitaadiga

ma olen loll vist aga kust ma selle aktiveerimis koodi veel saan?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 17:31:41 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus. Virtualbox annab mulle käivitades veateate:
tsitaat:
VT-x/AMD-V hardware acceleration has been enabled, but is not operational. Certain guests (e.g. OS/2 and QNX) require this feature.
Please ensure that you have enabled VT-x/AMD-V properly in the BIOS of your host computer.

Windows installima ei hakka, annab lihtsalt errori ja nõuab restarti. Kas saan õigesti aru, et kui ma BIOSist virtualiseerimist eraldi sisse ei lülita, siis lootust virtuaalmasinas Win 8 tööle saada ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 03.03.2012 17:37:00 vasta tsitaadiga

Aga mine masina BIOSi ja lülita sisse virtualiseerimine, samuti võid proovida see Virtualboxis kinni keerata: Settings > System > Acceleration > Linnuke maha Enable VT-x/AMD-V
_________________
Mess with the best, die like the rest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 18:05:47 vasta tsitaadiga

Keegi võiks esimese posti ära muuta ja tähtsamad lingid ja info sinna ka lisada...
http://preview.windows.com/
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/iso

Product Key: DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 18:12:13 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Aga mine masina BIOSi ja lülita sisse virtualiseerimine, samuti võid proovida see Virtualboxis kinni keerata: Settings > System > Acceleration > Linnuke maha Enable VT-x/AMD-V

Võtsin linnukese maha, aga ikka annab sama errori, justkui oleks see jätkuvalt sisse lülitatud.
Offtopicuna: kui kellelgi on häid ideid kuidas Elitebook 6930p BIOSi paroolist lahti saada, siis kuulaks huviga. Sai kunagi arvuti ostetud, ja müüja arvas, et bioskilli vms saab paroolist lahti, aga kui lõpuks nii kaugele jõudsin, et seda proovida vaja oli, siis ei tulnud midagi välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.03.2012 18:19:37 vasta tsitaadiga

pinTero: Aga eesti keeles on juba ju neetult hea ülevaade olemas. icon_wink.gif

http://landfield.pri.ee/Windows-8/Windows_8.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 03.03.2012 18:58:52 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Offtopicuna: kui kellelgi on häid ideid kuidas Elitebook 6930p BIOSi paroolist lahti saada

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mess with the best, die like the rest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2012 21:41:58 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Gap kirjutas:
Kas seda niimoodi on võimalik ka installida et mu Windows 7 jääks alles ka siis kui enam ei taha seda win 8-t ? mul on ainult üks kõvaketas arvutis ... tundub huvitav tahaks ka õudsalt proovida icon_razz.gif


Tee uus partitsioon kõvakettale, kuid soovitan proovida lihtsamal viisil:

http://www.techspot.com/guides/503-windows-8-virtual-machine/



Ma kõigepealt proovisin teha uue partitsiooni kõvakettale aga ta andis mulle seda unallocated space ainult 12Gb,sellest ei piisa ju Win8 jaoks ? Mul on 500GB suurune kõvaketas ja sellest momendil on 129gb vaba ma ei saa aru miks ta mulle rohkem ei taha anda ? Ma tahaks ikka täielikult seda win8 oma vanaraua peal proovida.... ei tahaks nagu lihtsalt mingis aknas seda jooksutada .... Kunagi tahtsin win 7 samamoodi proovida ja oli samasugune jama selle unallocated spacega mul icon_biggrin.gif Oskab keegi öelda on äkki veel mingit võimalust ? tahaks ka niiväga seda proovida icon_neutral.gif aga kui lasen praegu lihtsalt enda windows 7 peale ja enam ei taha siis jään pärast enda win7 ka ilma st et pean täis formati tegema jah ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 21:49:17 vasta tsitaadiga

Gap, ära Win7 partioni peale lase icon_biggrin.gif
Tee oma partionid korda (nt Acronis Disk Creator nimelise programmiga) ja lase eraldi partioni peale.
Dualbooti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-priit-
HV kasutaja
-priit-

liitunud: 23.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 22:10:01 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Miks kirevase päralt on mul messaging, mail, kalender saksakeelsed thumbs_down.gif


Klaviatuuri keele seadetega saab selle korda. Oli endal sama asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.03.2012 22:19:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Gap, ära Win7 partioni peale lase icon_biggrin.gif
Tee oma partionid korda (nt Acronis Disk Creator nimelise programmiga) ja lase eraldi partioni peale.
Dualbooti icon_smile.gif



Tänud sulle thumbs_up.gif tõmbasin selle programmi ära (trial versioon) aga ei oska seal momendil oma lambaaruga midagi teha icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif Mismoodi ma nagu need partionid korda teen ja kuidas ma saan teha nagu eraldi partioni ?

Kunagi kui kasutasin Vistat siis sain niimoodi ka Win7 betat proovida et tõmbasin ka mingi programmi mida sai nagu trial versioonina kasutada ja sain niimoodi proovitud win7.

sry et niimoodi tüütan aga suur kihk on ka win8 proovida. icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.03.2012 00:47:35 vasta tsitaadiga

No nii sain lollusega hakkama.
Installisin win8 partisonile kus juba win7 peal, loomulikult kõik pees.
Õnneks asjad alles ja näen neid windows.old kaustas.
Kuidas nüüd kõige kergem see asi taastada et ära taastada et installitud programmid ära ei kaoks.
Süü enda oma, tegelesin asjaga väga ebakaines olekus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2012 01:14:20 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Süü enda oma, tegelesin asjaga väga ebakaines olekus

Nagu ka kasutajanimi ütleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.03.2012 01:16:32 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Gap, ära Win7 partioni peale lase icon_biggrin.gif
Tee oma partionid korda (nt Acronis Disk Creator nimelise programmiga) ja lase eraldi partioni peale.
Dualbooti icon_smile.gif


Proovisin seal mingit partitioni teha siis ta visaks pildi mustaks tegi restardi ja hakkas mingeid erroreid loopima ja nüüd ei saa ma enam ei saa enda windows 7 enam ülesse icon_cry.gif


Mida ma nüüd teen siis mu kõik pildid ja muusika ja elukaaslase töögraafikud on seal icon_sad.gif startup repair ütleb et ei saa parandada ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.