Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:02:07 vasta tsitaadiga

libe, Kas sa tõesti usud et, kui eestis mingi kaltsu/kingapood teeb alet nt. 50%, et siis müüb pood kahjumiga "kola" maha? Tegelikult pole meil ka haruldased -70% alega "odavmüügid"
Igasugused "diivanimöllud - mustad müügid - sportlandi spordipäevad" ja muu sarnane on tegelikult näide palju nad hinnale otsa keevitavad ennem kauba müüki paiskamist.
Ja sõna "jõuluallahindlus" ajab mind ainult muigele.


Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2012 21:09:04 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
libe, Kas sa tõesti usud et, kui eestis mingi kaltsu/kingapood teeb alet nt. 50%, et siis müüb pood kahjumiga "kola" maha? Tegelikult pole meil ka haruldased -70% alega "odavmüügid"
Igasugused "diivanimöllud - mustad müügid - sportlandi spordipäevad" ja muu sarnane on tegelikult näide palju nad hinnale otsa keevitavad ennem kauba müüki paiskamist.
Ja sõna "jõuluallahindlus" ajab mind ainult muigele.


Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. icon_razz1.gif
ta võib teada niimõndagi, kuid fakt on, et kui kaup jääb seisma, siis see kaup hoiab kasutult kallist riiulipinda kinni
riietepoes hooajad vahetuvad, uued kollektsioonid - nii tekivadki olukorrad, kus majanduslikult on mõistlikum kasvõi alla omahinna maha müüa - meil siin arvutipoed aga ei kipu sellest aru saama, kui müüvad 3 aastat vana graafikakaarti endiselt kerge kasumimarginaliga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:22:14 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ta võib teada niimõndagi, kuid fakt on, et kui kaup jääb seisma, siis see kaup hoiab kasutult kallist riiulipinda kinni
riietepoes hooajad vahetuvad, uued kollektsioonid - nii tekivadki olukorrad, kus majanduslikult on mõistlikum kasvõi alla omahinna maha müüa - meil siin arvutipoed aga ei kipu sellest aru saama, kui müüvad 3 aastat vana graafikakaarti endiselt kerge kasumimarginaliga

Õigus, vanast kaubast tuleb ennem uue peale tulekut lahti saada aga mitte alla ostuhinna. See "osturaha" tuleb nui neljaks kätte saada ja mingit "kingitust" kellelegi ei tehta.
Ennem viiakse müümata staff kuskile sügavale laourkasse. Paari aasta pärast otsitakse see kaup välja ja proovitakse uuesti õnne see ikkagi maha parseldada.... ja taaskord korraliku kasumiga.
Mina räägin rõivastest ja pastaldest, arvutikola kohta ei oska kaasa rääkida.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:46:24 vasta tsitaadiga

Aga küsin siis veelkord et kuskohast netipoest leiab columbia saapaid mõistliku hinnaga. Lihtsalt nii kvaliteetsed asjad et vaja oma 5a vanadele saabastele asendust lõpuks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:54:23 vasta tsitaadiga

http://www.nextag.com/columbia-boots/compare-html
http://www.alltheshoes.co.uk/columbia/columbia_boots.html
http://www.ski-trek.co.uk/brands/columbia/columbia-outdoor-footwear/columbia-snow-boots.html
http://www.fitnessfootwear.com/Columbia~b386.htm
thumbs_up.gif
head otsimist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:57:54 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:57:46 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. icon_razz1.gif


Sai ka väga rikkaks?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 23:27:07 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:

Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. icon_razz1.gif


Sai ka väga rikkaks?
shocking.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 00:05:35 vasta tsitaadiga

Noh, et kümnekordsed hinnad ja hull röövkaubandus.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 00:37:24 vasta tsitaadiga

haigo, kas mina käin sinu rahakotti uurimas icon_evil.gif thumbs_down.gif kopp.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.02.2012 00:43:42 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
haigo, kas mina käin sinu rahakotti uurimas icon_evil.gif thumbs_down.gif kopp.gif
ära nüüd südamesse võta, kui keegi sult internetis midagi küsis - alati võid ju valetada, kui häbi teeb icon_lol.gif

kuid Haigo argument oli päris mõjus thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 00:47:20 vasta tsitaadiga

internetis vastates tuleb alati ikka 100% aus olla...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 00:50:15 vasta tsitaadiga

libe, sorry aga nii lolli nendertaalase küsimuse peale ei oska midagi vastata.

haigo, esimese asjana tee omale selgeks kes on firmas omanik/ud ja kes on juhataja/direktor.
kas sinu madala lauba arust saab nt. järve selveri juhataja ilgelt osa firma kasumist või?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 10:26:58 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Õigus, vanast kaubast tuleb ennem uue peale tulekut lahti saada aga mitte alla ostuhinna. See "osturaha" tuleb nui neljaks kätte saada ja mingit "kingitust" kellelegi ei tehta.
Ennem viiakse müümata staff kuskile sügavale laourkasse. Paari aasta pärast otsitakse see kaup välja ja proovitakse uuesti õnne see ikkagi maha parseldada.... ja taaskord korraliku kasumiga.

see on jah igast kohalikest portaalidest läbi käinud, et hindasid kleebitakse üle ja "sooduka" eelne hind on madalam icon_biggrin.gif justkui vaadataks inflatsiooni ning mitmekordistataks seda icon_lol.gif
praegu on hea näide Overalli leiunurk: http://www.overall.ee/tootekataloog/Foto.aspx?kategooria=1732
IXUS 210 maksab seal 171€, HV odavaim IXUS 220 154€, go kaubandusloogika thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 10:50:41 vasta tsitaadiga

Ok, lähen sügisel kooli icon_smile.gif
Kas siis selles riideäris osteti jopesid 12 euri eest ja müüdi 112-ga?
Eks need asjad lähevad lõpuks ikka nii nagu lähevad. Kuniks kõik inimesed ei viitsi oodata või ei julge tellida netist omale asju, jätkub meile ka poode.
Tuleb rõõmu tunda, et saab enne proovimas ja pildistamas käia asju.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:17:14 vasta tsitaadiga

Kaubanduskeskustes on pildistamine ilma loata keelatud ju... sildid sissekäigu juures väljas icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:52:28 vasta tsitaadiga

Ongi põnevam pilti teha, kui see lubatud pole. Adrekas on laes, et äkki tuleb G4S turvamees ja viskab välja. Koguaeg võib varitseda seljataga oht. See ei ole nalja asi, see on real deal.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 11:55:53 vasta tsitaadiga

Jah... teinekord salaja filmin Rimis makaroni ja lemmik kohupiima hindasid ning panen oma videoblogisse ülesse... tunnen siis end nagu Investigation Discovery töötaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 13:54:16 vasta tsitaadiga

Käisin jälle kohalikus Rakvere "salakaupluses" shoppamas. Tore on Montoni teksaseid 13 euroga soetada.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 14:21:38 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Ok, lähen sügisel kooli icon_smile.gif
Kas siis selles riideäris osteti jopesid 12 euri eest ja müüdi 112-ga?
Eks need asjad lähevad lõpuks ikka nii nagu lähevad. Kuniks kõik inimesed ei viitsi oodata või ei julge tellida netist omale asju, jätkub meile ka poode.
Tuleb rõõmu tunda, et saab enne proovimas ja pildistamas käia asju.

ega reaalsetele (riide)poodidele pruugigi pikka põli olla! eestlased ju töötasid välja miski veebilahenduse, mida nüüd aktiivselt implementeeriatakse, et sisuliselt saad ennast riietada.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 22:40:14 vasta tsitaadiga

See oli see virtuaalne mannekeen? Töötab see ka juba kuskil?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 23:30:49 vasta tsitaadiga

Noh, tegelikult ma kevadel nägin - esimest korda elus Eestimaal - enam-vähem tõelist allahindlust, nagu neid mujal maailmas kohata võib. Tõsi küll, kauplus oli Haapsalu Kaubamajas asuv Seppälä esindus, nii et mitte päris eesti oma kaubanduskultuuri esindaja. Oli õhema voodriga jopet vaja uut osta ja nägin seal enda meelest täitsa kobedat eksemplari. Valmistusin maksma mingit, vist 60€ arvet, aga küsiti kõigest 20€. Ma mõtlesin, et ajasid midagi sassi, aga alles siis märkasin allahindluse silte ümberringi ja hiljem leidsin muidugi jope küljest ka kusagilt selle õige, uue hinna üles icon_lol.gif
Nüüd, enne jõule vaatasin, et täpselt sama jope on amazon.de poes 60€. Ma vist esimest korda elus üldse sattusin Eestis allahindlusele, kus õigest hinnast on järel vaid 30%, mitte pole allahindlus 30% - või nagu enamasti ikka tavaks, 10% või "lausa" 5% "soodukas", millele ka tormi joostakse nagu kiimas kuked.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.02.2012 22:14:50 vasta tsitaadiga

Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.02.2012 22:18:04 vasta tsitaadiga

600€ mingi tagi peale
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 17.02.2012 22:22:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
600€ mingi tagi peale


Kui pappi on siis miksmitte icon_smile.gif Ehk vitis HV kambakas icon_biggrin.gif Selle raha eest saab päris kvaliteetse asja.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.02.2012 22:26:10 vasta tsitaadiga

selle raha eest saab mitusada euri turunduskoolitust, mitte kvaliteeti icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 22:10:35 vasta tsitaadiga

kellelegi pakuksid huvi Merrell Chameleon Evo Goretex saapad? link: http://www.merrell.com/UK/en-GB/Product.mvc.aspx/20603M/49406/Mens/Chameleon-Evo-Mid-Syn-GTX

suurus UK12/EU47. kui ülevaateid uskuda, siis pigem on nad EU45-46 vahemikus.
müüksin 95EUR, KUI mulle peaksid suureks osutuma. käes on selle nädala lõpuks või uue nädala alguseks. on huvilisi? mustamäel saaks jalga proovida.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 22:53:40 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda.

Mine vaata Camelisse.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2012 22:58:57 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
iDemon kirjutas:
Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda.

Mine vaata Camelisse.
camelis küll sellist pole icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2012 23:00:31 vasta tsitaadiga

No hinna poolest midagi ligilähedast võib isegi leida.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2012 23:01:05 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
No hinna poolest midagi ligilähedast võib isegi leida.
küsimus oli ju lõikes
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2012 08:01:37 vasta tsitaadiga

Savi peasi,et hind klapib.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2012 08:09:40 vasta tsitaadiga

petrroff, kristiines.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.02.2012 15:24:05 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:


http://www.javari.co.uk/
http://www.surfdome.com/
http://euro.mandmdirect.com/
http://www.sportsdirect.com/



Keegi hea mode võiks tegelikult need lingid teema esimesse postitusse lisada... oleks kõikidel kergem ostelda netis thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.02.2012 18:29:00 vasta tsitaadiga

ostsin huvitavad spordi lühikesed püksid, neil on sees omakorda aluspüksid. huvitav, kas käiaksegi ilma alukateta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 18:54:41 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
ostsin huvitavad spordi lühikesed püksid, neil on sees omakorda aluspüksid. huvitav, kas käiaksegi ilma alukateta?

Ee... sa motled seda vorkvoodrit neil sees voi? Enamusel shortsidel jms kraamil ju ongi need.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.02.2012 19:02:19 vasta tsitaadiga

kusjuures ei olegi võrgust vaid tavalisest valgest riidest. treeningshortsid on nad nimejärgi jah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:17:03 vasta tsitaadiga

Täna tegin sportdirectist 160€ tellimuse boss.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:30:03 vasta tsitaadiga

Pane detailid ka kirja. Seal sokke müüakse? Mul alatasa sokikriis... ostaks 25 paari korraga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 29.02.2012 19:34:45 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Täna tegin sportdirectist 160€ tellimuse boss.gif


Suht mõttetu koht ju. Vaatasin oma lemmikjalanõusid e. Converse All Star ketse. Maksavad seal 40£ e. 47.8€. Eelmisel kevadel maksin Pärnu Sportlandis nende eest 37,95€. Kuna tahtsin lisaks mustadele ka punaseid ja neid ei olnud, siis tellisin E-bayst. Hinnaks oli 33.5£ e. siis keskeltläbi 40€. Muidugi postikulude eest küsitakse ka tavaliselt 10£ lisaks. Ei saa aru sellest vingumisest, et Eestis kõik nii kallis on icon_rolleyes.gif

carlking kirjutas:
Pane detailid ka kirja. Seal sokke müüakse? Mul alatasa sokikriis... ostaks 25 paari korraga


Mine välja, hinga värsket õhku ja siis astu mõnest kohalikust kaubanduskeskusest läbi. Kogu elu ei saa ju ainult interneti teel elada ja kokkupuuteid teiste inimestega vältida. Mulle on jäänud küll mulje, et need, kes riideid jm interneti teel ostavad, ei tee seda mitte hinna pärast, vaid ebakindluse ja mingite tobedate foobiate pärast. Milleks teil neid riideid siis üldse vaja on icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:37:10 vasta tsitaadiga

Kontakt, sinu üksikule tossunäitele saab tuua sadu vastupidiseid näiteid. ütle veel, et mõttetu koht
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:53:47 vasta tsitaadiga

Kontakt, ostsin Javary.co.uk-st DC Shoe rulatossud ~€30 eest, Eestis poes tapselt sama mudel €75-80.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 19:56:51 vasta tsitaadiga

Sügisel sai tellitud ports asju sportsdirect'ist. Sealhulgas Dunlop safety boots, no suht korralikud saapad(vähemalt esmapilgul). Sai siis kantud kui talv lõpuks kohale jõudis ja umbes 2 kuud kasutamist ja kannad täiesti lõhki lahti... Suht masendav. Sai siis kirjutatud paar nädalat tagasi neile et selline lugu et mis siis nüüd peale hakata. Täna tuli kiri vastu et saadavad raha tagasi. icon_exclaim.gif thumbs_up.gif Väga positiivne.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.02.2012 20:57:48 vasta tsitaadiga

eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida

erinevad teeninduskultuurid erinevates kauplustes, kuid mõnes on teenindus nii hea, et see 20-30€ ei olegi enam oluline icon_cool.gif
üks koht mis Tallinnas on väga positiivse mulje jätnud, on Gentlemens club kristiines thumbs_up.gif
ega sangargi palju kehvem pole

_________________
☠


viimati muutis libe 29.02.2012 20:59:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 20:58:47 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida

... millises poes sedasi teenindatakse????
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.02.2012 20:59:11 vasta tsitaadiga

Al Bundy pood icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.02.2012 21:00:47 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
libe kirjutas:
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida

... millises poes sedasi teenindatakse????
seal, kus su abikaasa töötab thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2012 21:02:50 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Al Bundy pood icon_lol.gif icon_lol.gif

al ju higine vanamehe päss, siin oli juttu daamest.

E:
libe kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
libe kirjutas:
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida

... millises poes sedasi teenindatakse????
seal, kus su abikaasa töötab thumbs_up.gif

abikaasa on kodune ja päris juppa ega juba icon_razz1.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 21:25:55 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kust saaks vanu häid teksaseid osta? Praegused "moekad" nokuhoidjad on rõvedad, vöökoht on puusaliigeste kõrgusel, see pole ju normaalne. icon_evil.gif
Krt, vanad teksad pidasid vastu 8 aastat, siis sai uued ostetud, poolteist aastat pole täiski ja juba lõhki, kogu aeg kergita pükse, sest on tunne, et kohe kukuvad jalast, täielik ämber, peab vist need vanad teksad kasutusel võtma uuesti, kui normaalseid ei leia. thumbs_down.gif

Mood, my ass, pole seda iial sallinud. Ja mis sest, et naise sõnutsi näen neis hea välja? Loeb see, et jalas on vastikud ja ebamugavad. icon_sad.gif

Nii et kui keegi teab juhatada, kust normaalsed pükse leiaks, oleks tänulik. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 22:06:30 vasta tsitaadiga

Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.