|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.02.2012 21:02:07
|
|
|
libe, Kas sa tõesti usud et, kui eestis mingi kaltsu/kingapood teeb alet nt. 50%, et siis müüb pood kahjumiga "kola" maha? Tegelikult pole meil ka haruldased -70% alega "odavmüügid"
Igasugused "diivanimöllud - mustad müügid - sportlandi spordipäevad" ja muu sarnane on tegelikult näide palju nad hinnale otsa keevitavad ennem kauba müüki paiskamist.
Ja sõna "jõuluallahindlus" ajab mind ainult muigele.
Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.02.2012 21:09:04
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
libe, Kas sa tõesti usud et, kui eestis mingi kaltsu/kingapood teeb alet nt. 50%, et siis müüb pood kahjumiga "kola" maha? Tegelikult pole meil ka haruldased -70% alega "odavmüügid"
Igasugused "diivanimöllud - mustad müügid - sportlandi spordipäevad" ja muu sarnane on tegelikult näide palju nad hinnale otsa keevitavad ennem kauba müüki paiskamist.
Ja sõna "jõuluallahindlus" ajab mind ainult muigele.
Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. |
ta võib teada niimõndagi, kuid fakt on, et kui kaup jääb seisma, siis see kaup hoiab kasutult kallist riiulipinda kinni
riietepoes hooajad vahetuvad, uued kollektsioonid - nii tekivadki olukorrad, kus majanduslikult on mõistlikum kasvõi alla omahinna maha müüa - meil siin arvutipoed aga ei kipu sellest aru saama, kui müüvad 3 aastat vana graafikakaarti endiselt kerge kasumimarginaliga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.02.2012 21:22:14
|
|
|
| libe kirjutas: |
ta võib teada niimõndagi, kuid fakt on, et kui kaup jääb seisma, siis see kaup hoiab kasutult kallist riiulipinda kinni
riietepoes hooajad vahetuvad, uued kollektsioonid - nii tekivadki olukorrad, kus majanduslikult on mõistlikum kasvõi alla omahinna maha müüa - meil siin arvutipoed aga ei kipu sellest aru saama, kui müüvad 3 aastat vana graafikakaarti endiselt kerge kasumimarginaliga |
Õigus, vanast kaubast tuleb ennem uue peale tulekut lahti saada aga mitte alla ostuhinna. See "osturaha" tuleb nui neljaks kätte saada ja mingit "kingitust" kellelegi ei tehta.
Ennem viiakse müümata staff kuskile sügavale laourkasse. Paari aasta pärast otsitakse see kaup välja ja proovitakse uuesti õnne see ikkagi maha parseldada.... ja taaskord korraliku kasumiga.
Mina räägin rõivastest ja pastaldest, arvutikola kohta ei oska kaasa rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
10.02.2012 21:46:24
|
|
|
| Aga küsin siis veelkord et kuskohast netipoest leiab columbia saapaid mõistliku hinnaga. Lihtsalt nii kvaliteetsed asjad et vaja oma 5a vanadele saabastele asendust lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
10.02.2012 22:57:46
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. |
Sai ka väga rikkaks?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.02.2012 23:27:07
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
Minu elukaaslane on kaubanduses aastaid juhatajana töötanud ja teab sellest ärist nii mõndagi. |
Sai ka väga rikkaks? |
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
11.02.2012 00:05:35
|
|
|
| Noh, et kümnekordsed hinnad ja hull röövkaubandus.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.02.2012 00:37:24
|
|
|
haigo, kas mina käin sinu rahakotti uurimas
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.02.2012 00:43:42
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
haigo, kas mina käin sinu rahakotti uurimas  |
ära nüüd südamesse võta, kui keegi sult internetis midagi küsis - alati võid ju valetada, kui häbi teeb
kuid Haigo argument oli päris mõjus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.02.2012 00:47:20
|
|
|
internetis vastates tuleb alati ikka 100% aus olla...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.02.2012 00:50:15
|
|
|
libe, sorry aga nii lolli nendertaalase küsimuse peale ei oska midagi vastata.
haigo, esimese asjana tee omale selgeks kes on firmas omanik/ud ja kes on juhataja/direktor.
kas sinu madala lauba arust saab nt. järve selveri juhataja ilgelt osa firma kasumist või?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2012 10:26:58
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Õigus, vanast kaubast tuleb ennem uue peale tulekut lahti saada aga mitte alla ostuhinna. See "osturaha" tuleb nui neljaks kätte saada ja mingit "kingitust" kellelegi ei tehta.
Ennem viiakse müümata staff kuskile sügavale laourkasse. Paari aasta pärast otsitakse see kaup välja ja proovitakse uuesti õnne see ikkagi maha parseldada.... ja taaskord korraliku kasumiga. |
see on jah igast kohalikest portaalidest läbi käinud, et hindasid kleebitakse üle ja "sooduka" eelne hind on madalam justkui vaadataks inflatsiooni ning mitmekordistataks seda
praegu on hea näide Overalli leiunurk: http://www.overall.ee/tootekataloog/Foto.aspx?kategooria=1732
IXUS 210 maksab seal 171€, HV odavaim IXUS 220 154€, go kaubandusloogika
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
11.02.2012 10:50:41
|
|
|
Ok, lähen sügisel kooli
Kas siis selles riideäris osteti jopesid 12 euri eest ja müüdi 112-ga?
Eks need asjad lähevad lõpuks ikka nii nagu lähevad. Kuniks kõik inimesed ei viitsi oodata või ei julge tellida netist omale asju, jätkub meile ka poode.
Tuleb rõõmu tunda, et saab enne proovimas ja pildistamas käia asju.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.02.2012 11:17:14
|
|
|
Kaubanduskeskustes on pildistamine ilma loata keelatud ju... sildid sissekäigu juures väljas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
11.02.2012 11:52:28
|
|
|
| Ongi põnevam pilti teha, kui see lubatud pole. Adrekas on laes, et äkki tuleb G4S turvamees ja viskab välja. Koguaeg võib varitseda seljataga oht. See ei ole nalja asi, see on real deal.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.02.2012 11:55:53
|
|
|
Jah... teinekord salaja filmin Rimis makaroni ja lemmik kohupiima hindasid ning panen oma videoblogisse ülesse... tunnen siis end nagu Investigation Discovery töötaja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
11.02.2012 13:54:16
|
|
|
Käisin jälle kohalikus Rakvere "salakaupluses" shoppamas. Tore on Montoni teksaseid 13 euroga soetada.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.02.2012 14:21:38
|
|
|
| haigo kirjutas: |
Ok, lähen sügisel kooli
Kas siis selles riideäris osteti jopesid 12 euri eest ja müüdi 112-ga?
Eks need asjad lähevad lõpuks ikka nii nagu lähevad. Kuniks kõik inimesed ei viitsi oodata või ei julge tellida netist omale asju, jätkub meile ka poode.
Tuleb rõõmu tunda, et saab enne proovimas ja pildistamas käia asju. |
ega reaalsetele (riide)poodidele pruugigi pikka põli olla! eestlased ju töötasid välja miski veebilahenduse, mida nüüd aktiivselt implementeeriatakse, et sisuliselt saad ennast riietada.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
11.02.2012 22:40:14
|
|
|
| See oli see virtuaalne mannekeen? Töötab see ka juba kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.02.2012 23:30:49
|
|
|
Noh, tegelikult ma kevadel nägin - esimest korda elus Eestimaal - enam-vähem tõelist allahindlust, nagu neid mujal maailmas kohata võib. Tõsi küll, kauplus oli Haapsalu Kaubamajas asuv Seppälä esindus, nii et mitte päris eesti oma kaubanduskultuuri esindaja. Oli õhema voodriga jopet vaja uut osta ja nägin seal enda meelest täitsa kobedat eksemplari. Valmistusin maksma mingit, vist 60€ arvet, aga küsiti kõigest 20€. Ma mõtlesin, et ajasid midagi sassi, aga alles siis märkasin allahindluse silte ümberringi ja hiljem leidsin muidugi jope küljest ka kusagilt selle õige, uue hinna üles
Nüüd, enne jõule vaatasin, et täpselt sama jope on amazon.de poes 60€. Ma vist esimest korda elus üldse sattusin Eestis allahindlusele, kus õigest hinnast on järel vaid 30%, mitte pole allahindlus 30% - või nagu enamasti ikka tavaks, 10% või "lausa" 5% "soodukas", millele ka tormi joostakse nagu kiimas kuked.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
17.02.2012 22:14:50
|
|
|
| Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.02.2012 22:18:04
|
|
|
600€ mingi tagi peale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
17.02.2012 22:22:32
|
|
|
| libe kirjutas: |
600€ mingi tagi peale  |
Kui pappi on siis miksmitte Ehk vitis HV kambakas Selle raha eest saab päris kvaliteetse asja.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.02.2012 22:26:10
|
|
|
selle raha eest saab mitusada euri turunduskoolitust, mitte kvaliteeti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.02.2012 22:53:40
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda. |
Mine vaata Camelisse.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2012 22:58:57
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| Leiab eestimaa lettidelt miskit sellist, slim-fit tagi > link ? Hinna poolest võiks alla 600€ jääda. |
Mine vaata Camelisse. |
camelis küll sellist pole
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.02.2012 23:00:31
|
|
|
No hinna poolest midagi ligilähedast võib isegi leida.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2012 23:01:05
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| No hinna poolest midagi ligilähedast võib isegi leida. |
küsimus oli ju lõikes
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.02.2012 08:01:37
|
|
|
| Savi peasi,et hind klapib.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
28.02.2012 08:09:40
|
|
|
| petrroff, kristiines.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
29.02.2012 15:24:05
|
|
|
Keegi hea mode võiks tegelikult need lingid teema esimesse postitusse lisada... oleks kõikidel kergem ostelda netis
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
29.02.2012 18:29:00
|
|
|
| ostsin huvitavad spordi lühikesed püksid, neil on sees omakorda aluspüksid. huvitav, kas käiaksegi ilma alukateta?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.02.2012 18:54:41
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| ostsin huvitavad spordi lühikesed püksid, neil on sees omakorda aluspüksid. huvitav, kas käiaksegi ilma alukateta? |
Ee... sa motled seda vorkvoodrit neil sees voi? Enamusel shortsidel jms kraamil ju ongi need.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
29.02.2012 19:02:19
|
|
|
| kusjuures ei olegi võrgust vaid tavalisest valgest riidest. treeningshortsid on nad nimejärgi jah.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.02.2012 19:17:03
|
|
|
Täna tegin sportdirectist 160€ tellimuse
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.02.2012 19:30:03
|
|
|
Pane detailid ka kirja. Seal sokke müüakse? Mul alatasa sokikriis... ostaks 25 paari korraga
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
29.02.2012 19:34:45
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Täna tegin sportdirectist 160€ tellimuse  |
Suht mõttetu koht ju. Vaatasin oma lemmikjalanõusid e. Converse All Star ketse. Maksavad seal 40£ e. 47.8€. Eelmisel kevadel maksin Pärnu Sportlandis nende eest 37,95€. Kuna tahtsin lisaks mustadele ka punaseid ja neid ei olnud, siis tellisin E-bayst. Hinnaks oli 33.5£ e. siis keskeltläbi 40€. Muidugi postikulude eest küsitakse ka tavaliselt 10£ lisaks. Ei saa aru sellest vingumisest, et Eestis kõik nii kallis on
| carlking kirjutas: |
| Pane detailid ka kirja. Seal sokke müüakse? Mul alatasa sokikriis... ostaks 25 paari korraga |
Mine välja, hinga värsket õhku ja siis astu mõnest kohalikust kaubanduskeskusest läbi. Kogu elu ei saa ju ainult interneti teel elada ja kokkupuuteid teiste inimestega vältida. Mulle on jäänud küll mulje, et need, kes riideid jm interneti teel ostavad, ei tee seda mitte hinna pärast, vaid ebakindluse ja mingite tobedate foobiate pärast. Milleks teil neid riideid siis üldse vaja on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
29.02.2012 19:37:10
|
|
|
| Kontakt, sinu üksikule tossunäitele saab tuua sadu vastupidiseid näiteid. ütle veel, et mõttetu koht
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.02.2012 19:53:47
|
|
|
| Kontakt, ostsin Javary.co.uk-st DC Shoe rulatossud ~€30 eest, Eestis poes tapselt sama mudel €75-80.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.02.2012 19:56:51
|
|
|
Sügisel sai tellitud ports asju sportsdirect'ist. Sealhulgas Dunlop safety boots, no suht korralikud saapad(vähemalt esmapilgul). Sai siis kantud kui talv lõpuks kohale jõudis ja umbes 2 kuud kasutamist ja kannad täiesti lõhki lahti... Suht masendav. Sai siis kirjutatud paar nädalat tagasi neile et selline lugu et mis siis nüüd peale hakata. Täna tuli kiri vastu et saadavad raha tagasi. Väga positiivne.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.02.2012 20:57:48
|
|
|
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida
erinevad teeninduskultuurid erinevates kauplustes, kuid mõnes on teenindus nii hea, et see 20-30€ ei olegi enam oluline
üks koht mis Tallinnas on väga positiivse mulje jätnud, on Gentlemens club kristiines
ega sangargi palju kehvem pole
_________________ ☠
viimati muutis libe 29.02.2012 20:59:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.02.2012 20:58:47
|
|
|
| libe kirjutas: |
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida
|
... millises poes sedasi teenindatakse????
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
29.02.2012 20:59:11
|
|
|
Al Bundy pood
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.02.2012 21:00:47
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| libe kirjutas: |
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida
|
... millises poes sedasi teenindatakse???? |
seal, kus su abikaasa töötab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
29.02.2012 21:02:50
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Al Bundy pood  |
al ju higine vanamehe päss, siin oli juttu daamest.
E:
| libe kirjutas: |
| võtas-uxu kirjutas: |
| libe kirjutas: |
eelistan kauplusest osta, ilus daame tuleb ja aitab isegi soki prooviks jalga rullida
|
... millises poes sedasi teenindatakse???? |
seal, kus su abikaasa töötab  |
abikaasa on kodune ja päris juppa ega juba
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.03.2012 21:25:55
|
|
|
Teab keegi, kust saaks vanu häid teksaseid osta? Praegused "moekad" nokuhoidjad on rõvedad, vöökoht on puusaliigeste kõrgusel, see pole ju normaalne.
Krt, vanad teksad pidasid vastu 8 aastat, siis sai uued ostetud, poolteist aastat pole täiski ja juba lõhki, kogu aeg kergita pükse, sest on tunne, et kohe kukuvad jalast, täielik ämber, peab vist need vanad teksad kasutusel võtma uuesti, kui normaalseid ei leia.
Mood, my ass, pole seda iial sallinud. Ja mis sest, et naise sõnutsi näen neis hea välja? Loeb see, et jalas on vastikud ja ebamugavad.
Nii et kui keegi teab juhatada, kust normaalsed pükse leiaks, oleks tänulik.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.03.2012 22:06:30
|
|
|
| Tekasd kestsid 8 aastat? Käisid ainult pühapäeviti poes ja kirikus nendega või?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|