Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 25.02.2012 12:28:36 vasta tsitaadiga

GS2 saab kohe kindlasti ICS-i, iseasi millal. beetad ammu lekkinud. aga enne suve eriti ei ootaks ametlikku reliisi icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2012 17:27:22 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
GS2 saab kohe kindlasti ICS-i, iseasi millal. beetad ammu lekkinud. aga enne suve eriti ei ootaks ametlikku reliisi icon_lol.gif

nad on seda ikka tublisti edasi lükanud. krt ei saa aru, et miks nad seda stabiilseks ei saa eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 25.02.2012 19:08:08 vasta tsitaadiga

see on Samsungi stiil, krt teab miks see nii on. tasulistele appidele ligipääsemist oodatakse juba aastates, mitte enam kuudes! ikka "lätlased testivad" jne.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eemarko
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2012 02:26:57 vasta tsitaadiga

Noh hea, kui vähemalt stabiilseks saavad icon_biggrin.gif
Vanematel samsungitel leidis mitu muret, kuid uuenduse tulekut polnud vaja üldse oodata.
Ka telekas laeb otseses mõttes üle minuti sugulasel hommikul. (32" LCD ikka, mitte vana kineskoop)
Pole ime muidugi, et tekivad vead, kui üks ettevõte soovib teha pm. igat asja mis elektritoitega (mikrokiipidest pesumasinani).
Kõike ei jõua sellisel juhul muidugi 10x testida, kuid võibolla soovivad kvaliteeti parandada ikkagist icon_smile.gif
Mobiilidel see asi veidi keerulisem, seal ikka igast sensorid ja modemid ning raadiod koos.
Samas OS uuendus ei tohiks nii palju muuta, et see uuendamine nüüd eestlastele kõvasti rohkem aega võtab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 28.02.2012 23:02:17 vasta tsitaadiga

Mida teha, kui Kies väidab, et ta ei toeta uut Samsung Galaxy S Plus telefoni?
Lasin uusima Kiesi peale, driverid installeerisin tööriistade alt ära ning telefonis on USB seadete alt Samsung Kies valitud.
Kasutan Mac OSX 10.6
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eemarko
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2012 00:52:44 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Mida teha, kui Kies väidab, et ta ei toeta uut Samsung Galaxy S Plus telefoni?
Lasin uusima Kiesi peale, driverid installeerisin tööriistade alt ära ning telefonis on USB seadete alt Samsung Kies valitud.
Kasutan Mac OSX 10.6

Nagu näha, siis pole sellest ametlikust teemast siin eriti kasu.
Proovi samsungi tehnilise toe meestele ise kiri saata.
Võimalik, et suudavad sind sealt paremini aidata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.03.2012 01:05:52 vasta tsitaadiga

ma tahaks küsida millal lahendatakse bada2 ja error 3013 probleem (ehk ei pääse SamsungApps-ile ligi, kontod lihtsalt "hapnevad")? peale pikka agooniat see bada2 kuidagi poolikuna siiamaile jõudis ja nii, et suisa nullis igasuguse edasise huvi bada-t kasutada!

teine küsimus on, et millal on Galaxy S Advance siia oodata?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eemarko
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2012 04:21:53 vasta tsitaadiga

On seal samsungis ikka jobud.
Jälle kaob austus selle firma vastu...
Samas ma mõtlesin, et võtavad mõistuse pähe lõpuks aga suurettevõttel on täiesti pohhui eraklientidest, nii uskumatu kui see ka ei tundu...
Ei vasta siin keegi praegu ja ei vasta ka tulevikus icon_mad.gif
Loodan et saan enda telefonile vähemalt uue androidi.
Seekord maksin küll liiga palju telefoni eest.
Selle foorumi tekkides mõtlesin, et samsungi ikka huvitab klientide arvamus, aga mnjah.
Ma olen 94.5% kindel et ametliku esindaja vastust siia teemasse ei tule icon_mad.gif
Ja ma ei mõtle enda "case'i" aga üldiselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2012 19:54:08 vasta tsitaadiga

eemarko kirjutas:
On seal samsungis ikka jobud.
Jälle kaob austus selle firma vastu...
Samas ma mõtlesin, et võtavad mõistuse pähe lõpuks aga suurettevõttel on täiesti pohhui eraklientidest, nii uskumatu kui see ka ei tundu...
Ei vasta siin keegi praegu ja ei vasta ka tulevikus icon_mad.gif
Loodan et saan enda telefonile vähemalt uue androidi.
Seekord maksin küll liiga palju telefoni eest.
Selle foorumi tekkides mõtlesin, et samsungi ikka huvitab klientide arvamus, aga mnjah.
Ma olen 94.5% kindel et ametliku esindaja vastust siia teemasse ei tule icon_mad.gif
Ja ma ei mõtle enda "case'i" aga üldiselt.

Ega nad eriti vastata taha jah. Ei siin ega facebuugis. Aga jah - oli plaanis ka päris heade näitajatega samsungi telefon osta - aga kui selgus, et sellele androidi uuendusi enam ei tule siis loobusin mõttest ja liigun edasi Sony Ericsoni - ehk siis nüüd Sony leeris.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 05.03.2012 13:39:09 vasta tsitaadiga

eemarko kirjutas:
Sooviks saada ikkagi ametlikut vastust küsimusele, kas Galaxy SII-le tuleb ikkagi Android 4 (ICS)?
Olen lugenud ameeriklaste uudistest, et neile on tulnud juba selle aasta esimeses kvartalis. icon_neutral.gif
Kas eesti kuulub siis "Muu maailma" hulka nagu alati?


Mis uudistest sa ICS ametliku reliisi kohta lugesid?

Leakitud mitte-ametlikud ICS buildid on tõesti juba ammu väljas aga need ei põhine lõppkasutajale mõeldud tarkvaral ja nende installimine muudab garantii kehtetuks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 05.03.2012 14:06:51 vasta tsitaadiga

Vabandame viivituse pärast.

ICS ehk Andoid 4.0 tuleb märtsi jooksul saadavaks Galaxy S II-le ja Galaxy Note´le.
Teised telefoni mudelid kahjuks ei saa.
Tahvlite 10.1, 8.9 ja 7.7 uuendused saabuvad aprill/mai.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 05.03.2012 14:07:31 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Mida teha, kui Kies väidab, et ta ei toeta uut Samsung Galaxy S Plus telefoni?
Lasin uusima Kiesi peale, driverid installeerisin tööriistade alt ära ning telefonis on USB seadete alt Samsung Kies valitud.
Kasutan Mac OSX 10.6



Meil pole võimalik kahjuks Mac´ga testida. Tundub siiski, et tegu on driverite probleemiga ja tasuks uuesti installida.
Võib proovida ka telefoni restarti koos aku eemaldamisega ning siis USBga ühendada (võimalusel mõlemale seadmele korraga restart).

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2012 16:30:32 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Vabandame viivituse pärast.

ICS ehk Andoid 4.0 tuleb märtsi jooksul saadavaks Galaxy S II-le ja Galaxy Note´le.
Teised telefoni mudelid kahjuks ei saa.
Tahvlite 10.1, 8.9 ja 7.7 uuendused saabuvad aprill/mai.

Ehk siis samsung tõmbab endale vee peale. Piisava võimsusega galaxy s pluss mudel ei saagi uuendust - täiesti mõttetu on osta samsungi tooteid siis sest juba alguses on seade vanarauaks mõeldud....
Hea seegi, et 10.1 tabile tuleb.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanu131
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2012




sõnum 06.03.2012 18:27:45 Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) Gingerbread?!? vasta tsitaadiga

Tere,
mul selline küsimus, et millal ja kas üldse on lootust, et Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) saab uuenduse Gingerbread?!?
Olen seda küsimust esitanud Samsungi klienditoele korduvalt, nii telefoni kui ka meili teel ja tulemuseks on olnud veider vassimine ja caletamine.
Kord lubati ühte tähtaega, siis jälle teist jne. Kui ma siis eile taaskord telefoni teel klienditoega ühendust võtsin, sain teada, et kõiges on süüdi Google.
Klienditeenindaja soovitas mul pöörduda Google poole ja küsida neilt, et miks sellele SAMSUNGI tootele pole veel uuendust (Gingerbread) icon_rolleyes.gif !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 06.03.2012 18:40:58 Re: Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) Gingerbread?!? vasta tsitaadiga

jaanu131 kirjutas:
Tere,
mul selline küsimus, et millal ja kas üldse on lootust, et Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) saab uuenduse Gingerbread?!?
Olen seda küsimust esitanud Samsungi klienditoele korduvalt, nii telefoni kui ka meili teel ja tulemuseks on olnud veider vassimine ja caletamine.
Kord lubati ühte tähtaega, siis jälle teist jne. Kui ma siis eile taaskord telefoni teel klienditoega ühendust võtsin, sain teada, et kõiges on süüdi Google.
Klienditeenindaja soovitas mul pöörduda Google poole ja küsida neilt, et miks sellele SAMSUNGI tootele pole veel uuendust (Gingerbread) icon_rolleyes.gif !!!


Teistes regioonides ammu Galaxy TAB 7-le Gingerbread olemas, seega pigem Eesti tegijate taga seisab mingil põhjusel ja mina sain viimati vastuseks,
et tuleb 2012 I kvartalis...
Ootan samamoodi pikisilmi seda uuendust, et saaks Skype videokõne normaalselt kasutuda :S
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 10.03.2012 16:27:04 Re: Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) Gingerbread?!? vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
jaanu131 kirjutas:
Tere,
Klienditeenindaja soovitas mul pöörduda Google poole ja küsida neilt, et miks sellele SAMSUNGI tootele pole veel uuendust (Gingerbread) icon_rolleyes.gif !!!


Teistes regioonides ammu Galaxy TAB 7-le Gingerbread olemas, seega pigem Eesti tegijate taga seisab mingil põhjusel ja mina sain viimati vastuseks, et tuleb 2012 I kvartalis...
Ootan samamoodi pikisilmi seda uuendust, et saaks Skype videokõne normaalselt kasutuda :S


+1 re Gingerbread ja P1000 teema.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 10.03.2012 19:38:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma tahaks küsida millal lahendatakse bada2 ja error 3013 probleem (ehk ei pääse SamsungApps-ile ligi, kontod lihtsalt "hapnevad")? peale pikka agooniat see bada2 kuidagi poolikuna siiamaile jõudis ja nii, et suisa nullis igasuguse edasise huvi bada-t kasutada!

teine küsimus on, et millal on Galaxy S Advance siia oodata?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 13.03.2012 13:59:46 Re: Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) Gingerbread?!? vasta tsitaadiga

jaanu131 kirjutas:
Tere,
mul selline küsimus, et millal ja kas üldse on lootust, et Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) saab uuenduse Gingerbread?!?
Olen seda küsimust esitanud Samsungi klienditoele korduvalt, nii telefoni kui ka meili teel ja tulemuseks on olnud veider vassimine ja caletamine.
Kord lubati ühte tähtaega, siis jälle teist jne. Kui ma siis eile taaskord telefoni teel klienditoega ühendust võtsin, sain teada, et kõiges on süüdi Google.
Klienditeenindaja soovitas mul pöörduda Google poole ja küsida neilt, et miks sellele SAMSUNGI tootele pole veel uuendust (Gingerbread) icon_rolleyes.gif !!!


Kahjuks nii see on, et Android tarkvara arendab Google mitte Samsung. Lootust oli, et P1000 saab uuenduse juba eelmise aasta lõpuks kuid hetkel on täielik vaikus selles osas Google poolt.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 13.03.2012 14:00:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ma tahaks küsida millal lahendatakse bada2 ja error 3013 probleem (ehk ei pääse SamsungApps-ile ligi, kontod lihtsalt "hapnevad")? peale pikka agooniat see bada2 kuidagi poolikuna siiamaile jõudis ja nii, et suisa nullis igasuguse edasise huvi bada-t kasutada!

teine küsimus on, et millal on Galaxy S Advance siia oodata?


Märtsi lõpuks saab korda, varem ei saa lubada.


Galaxy S Advance ootame lettidele mai alguseks.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.03.2012 17:43:23 Re: Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) Gingerbread?!? vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
jaanu131 kirjutas:
Tere,
mul selline küsimus, et millal ja kas üldse on lootust, et Samsung galaxy TAB 7 (GT-P1000) saab uuenduse Gingerbread?!?
Olen seda küsimust esitanud Samsungi klienditoele korduvalt, nii telefoni kui ka meili teel ja tulemuseks on olnud veider vassimine ja caletamine.
Kord lubati ühte tähtaega, siis jälle teist jne. Kui ma siis eile taaskord telefoni teel klienditoega ühendust võtsin, sain teada, et kõiges on süüdi Google.
Klienditeenindaja soovitas mul pöörduda Google poole ja küsida neilt, et miks sellele SAMSUNGI tootele pole veel uuendust (Gingerbread) icon_rolleyes.gif !!!


Kahjuks nii see on, et Android tarkvara arendab Google mitte Samsung. Lootust oli, et P1000 saab uuenduse juba eelmise aasta lõpuks kuid hetkel on täielik vaikus selles osas Google poolt.


WAT. Samsungi OSe arendab Google isiklikult? icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elvis123
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2011




sõnum 18.03.2012 21:30:24 vasta tsitaadiga

Tere

Selline mure. Liitusin Starmani digi-tv paketiga. Teleriks on Samsungi plasma PS42C450C1B millel on sisseehitatud digiboks olemas. Seadistamisel ei saadud pilti ette ja öeldi, et pean TV softi uuendama. Samas kuulsin, et seadistamisel tuleb asukoha maaks valida Soome mitte Eesti, et muidu ei leiagi kanaleid üles. Kuna ise polnud paigaldamise ajal kodus, ei teagi milles probleem on. Kas on võimalik kuskilt internetis antud mudeli softi näiteks mälupulgale tõmmata ja siis softi uuendada. Hetkel pandi väline digiboks mida ei soovi, kuna loogiline on, et peab ju saama kaardilugejaga pildi ette. Tänan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bonzo
HV kasutaja
bonzo

liitunud: 20.09.2002




sõnum 21.03.2012 22:04:08 vasta tsitaadiga

Ostsin omale UE46D6000TWXXH. Kui avada Smart TV kaudu "Youtube on TV" ja sealt 3D sisu (mida ta ka ise esimese soovitusliku variandina pakub), siis 3D videod avab küll, aga pilt on side-by-side. Kui puldil 3D nuppu näppida, siis ei juhtu midagi. Juhendis oli kirjas, et Smart TV puhul on 3D automaatselt välja lülitatud, aga mis nipiga neid Youtube 3D videosid siis vaadata saab? Funktsionaalsus tundub telekal olemas olema, muidu ta seda ju näitamiseks ei pakuks, aga pilti 3D-sse lülitada ei saa (või ei oska..)

EDIT: täna õhtul (21.märts) telekat käima pannes saabus tarkvarauuendus ja peale seda volia! Youtube 3D sisul ilus läbi prilli vaadatav pilt ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mulk2
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2004




sõnum 21.03.2012 23:36:34 vasta tsitaadiga

Mida kostab Samsung HT-D7200 3D bluray kodukino kohta mis ei mängi tava cd-DVd plaate. 3D bluray ja bly-ray toimib nagu peab.Netist vaadatesx ule euroopa sama probleem.tarvara uuendused pole aitand, euroopas samsung raha tagastand oamnikele.Kuna väga vähe levind mudel ja eelmisel suvel saamisega oli väga palju ootamist. Kas on rohtu tulemas tarvavara näeol?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 21.03.2012 23:43:14 vasta tsitaadiga

Mul netis surfates Samsung Galaxy Tab 10.1-ga päris mitmeid kordi viimastel päevadel, mil kasuta(si)n seda suhteliselt tihedalt, browser kokku jooksnud. Mõni kord kogu tahvel ise ka ja peab seetõttu restardi tegema.
Milles viga võib olla? Tavaliselt umbes 2 tabi lahti ja midagi suurt ressurssrikast küll nendel ei jooksuta. Kas see võib tõesti sellest tingitud olla, et nö liiga kiiresti tegutsen nendes tabides? Nt vahest ei oota korralikult ära, mil leht ilusti kõik ära laeb jne.
Kasutan default browserit.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 27.03.2012 00:04:30 vasta tsitaadiga

1. Mis firma remondib Eestis (Tallinnas) samsung galaxy S telefoni. Väljalülimise nupu vajutamisel sulgeb mobiil ekraani kuna ise tahab, aga mitte siis kui mina seda tahan, vajan abi.

2. Kuna tuleb Samsung Galaxy S III?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.