Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 774, 775, 776 ... 870, 871, 872  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2012 14:50:03 vasta tsitaadiga

2003 peaks olema uk mudel. 2004 muu euroopa. muidu sama mudel aga erinev regioon.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 15.02.2012 18:40:10 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
2003 peaks olema uk mudel. 2004 muu euroopa. muidu sama mudel aga erinev regioon.


Just tarbjaõigustes on kirjas:"Kui kaupleja pakub asenduseks sama mudeli teist värvi asja või kokkulepitust erinevat asja, ei ole tarbija kohustatud seda vastu võtma" seega on ju tegu ju teise mudeliga? Kui teist värvi toodet ma nagu vastu võttma ei pea siis ei pea ju ka regiooni toodet mis on värvist isegi tähtsam või mis? Muidu konsool käis paranduses ja sealt anti sony leht kaasa kus kirjas,et tootel on uus serial Nr. ja kusjuures korpusel on sisust erinev icon_eek.gif (kõik see on nendepoolsel lehel alkirjaga kinnitatud),nüüd plaan minna ANTTILA'sse kohale ja nõuda kas raha tagasi või uus konsool,sest kaua ma teiste vanu remonti viin.Mis arvate kas on lootust,kuna sony poolne remont juba eri osadest konsooli kokku klopsind mulle ja see ei ole normaalne.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2012 19:15:24 vasta tsitaadiga

Twisted Metal 2, ei näe kust sellist mängu saaksin tõmmata PStorest, seal näen ainult 1-st osa või on siis region locked ja ainult US mail saadaval see teine osa?
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2012 19:18:07 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
pealuu kirjutas:
2003 peaks olema uk mudel. 2004 muu euroopa. muidu sama mudel aga erinev regioon.


Just tarbjaõigustes on kirjas:"Kui kaupleja pakub asenduseks sama mudeli teist värvi asja või kokkulepitust erinevat asja, ei ole tarbija kohustatud seda vastu võtma" seega on ju tegu ju teise mudeliga? Kui teist värvi toodet ma nagu vastu võttma ei pea siis ei pea ju ka regiooni toodet mis on värvist isegi tähtsam või mis? Muidu konsool käis paranduses ja sealt anti sony leht kaasa kus kirjas,et tootel on uus serial Nr. ja kusjuures korpusel on sisust erinev icon_eek.gif (kõik see on nendepoolsel lehel alkirjaga kinnitatud),nüüd plaan minna ANTTILA'sse kohale ja nõuda kas raha tagasi või uus konsool,sest kaua ma teiste vanu remonti viin.Mis arvate kas on lootust,kuna sony poolne remont juba eri osadest konsooli kokku klopsind mulle ja see ei ole normaalne.


ma arvan, et helista tarbijakaitse telefonile, r22gi oma lugu 2ra ja vaata mis nad sulle sealt soovitavad, v6ta seda kui soovitusi ja siis k2itu ise nii nagu 6igex pead.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.02.2012 19:42:09 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Twisted Metal 2, ei näe kust sellist mängu saaksin tõmmata PStorest, seal näen ainult 1-st osa või on siis region locked ja ainult US mail saadaval see teine osa?

See on ainult US ja JAP Stores saadaval...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2012 19:43:11 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Kui teist värvi toodet ma nagu vastu võttma ei pea siis ei pea ju ka regiooni toodet mis on värvist isegi tähtsam või mis?


ma ei ütle mida sa pead tegema või mida mitte.
kui suure vahe rauas see 03 või 04 mudelinumbris teeb? ma saaks ehk aru kui sul oleks 2500 asemel 2000 antud. siis oleks tõesti teine mudel. antud juhul ma ise küll ei oska näha et see uk/euroopa mudelinumber miskit olulist vahet omaks. uk's on inimesed vastupidiselt 2003 vastu garantiist 2004 saanud.
värv oleks minu arusaamise järgi selgem vahe. lihtsalt sellepärast et kellelegi võib värv olla oluline.

muidu ess lugu muidugi kui oma aparaat sureb. peale 40gb paksu suremist loodan, et praegune slim on surematu icon_smile.gif


viimati muutis pealuu 15.02.2012 19:49:25, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 15.02.2012 19:45:18 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
virx kirjutas:
Twisted Metal 2, ei näe kust sellist mängu saaksin tõmmata PStorest, seal näen ainult 1-st osa või on siis region locked ja ainult US mail saadaval see teine osa?

See on ainult US ja JAP Stores saadaval...


EU versioonile tehakse "tsensuur" ja release date lükati 7. märtsile
http://www.joystiq.com/2012/02/03/twisted-metal-launch-stalled-in-europe-pushed-back-to-march/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.02.2012 19:52:27 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2012-02-15-ps3-exclusive-jrpg-ni-no-kuni-out-in-europe-q1-2013
Anisse, see mis EU-s edasi lükati, on täiesti uus mäng icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 15.02.2012 20:35:06 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitsese ma nüüd kohe küll ei tõtta,loodan,et saab poes oma mure ära räägitud ja esialgu usun mõistvasse suhtumisse.Ega kliendi jooksutamine ka vast endast lugupidavale firmale head varju ei heida.Esmalt ostan kuu alguses uue HDD (oli enne plaanis juba) proovin sellega ära ja siis vaatan mis edasi teha.Garantiiaeg veel 8 kuud jõuan minna ja vahetada veel mitu korda icon_biggrin.gif Arvan,et viga on HDD's sest kokku hakkab jooksma siis kui midagi kettale juurde/maha installin aga kui midagi ei muuda siis töötab File restore tegemist korralikult ainult et jah kõvaketas teeb imelikku kõrisevat häält mida eelmisel konsoolil polnud (eelmine ehk algne tutikas oli väga vaikne panin kõrva ligidale ja siis oli vaid väikest häält kuulda)
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 15.02.2012 21:11:17 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Tean jah icon_smile.gif Selle tegin juba ära siis kui see võimalus tekkis ja egas ma tolle kontoga pole midagi ostnud kah niiet see deaktiveerimine pole nii väga vajalik isegi. Tuleb poodi minna ja uus konsool osta, oli küll plaanis soomest järgm kuu valge ps3 osta aga mis seal ikka, must kärab kah.

Hästi räägid, müün oma valge sulle maha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 15.02.2012 22:21:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks natuke abistada. Nimelt sõber soetas PS3 ning ühendas HD juhtmega Full HD teleri taha. Settingutest paneb 1920 24 hz peale, korraks lööb terava HD pildi ette ja paari sekundi pärast muutub pilt samasuguseks nagu oli alguses (720p-le). Kas teleka settingutest tuleb midagi muuta või mida ta valesti teeb?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 15.02.2012 22:39:07 vasta tsitaadiga

Mis mõttes paari sekundi pärast? Kas selles mõttes, et alguses on menüüs ja siis läheb mängu? Kui jah siis enamus mängud ongi 720p, vb. asi selles.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 15.02.2012 23:10:38 vasta tsitaadiga

Ta ei jõua mängu käima pannagi, kohe seal samas kohas, kus saab video settinguid muuta lööb graafika algseks tagasi. HD kvaliteedist on asi kaugel icon_smile.gif

Edit: youtube õpetus aitas hädast välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008




sõnum 15.02.2012 23:34:54 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Vabandan, et ebaviisakas olen aga EstBeast, kas iga kord, kui sul midagi katki läheb või muud põnevat juhtub PS3'ga peab mitu lehte teemat neid sündmusi täis pasandatud olema? Ei taha küll midagi paha, aga ma juba x korda loen, et sul jälle YLOD või Internet ei tööta.

Milles probleem? Anna andeks, aga ma lihtsalt küsisin nõu/abi, mida ma ka mingil määral sain. Kas ei või midagi küsida enam?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2012 02:07:55 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
jones9999 kirjutas:
Vabandan, et ebaviisakas olen aga EstBeast, kas iga kord, kui sul midagi katki läheb või muud põnevat juhtub PS3'ga peab mitu lehte teemat neid sündmusi täis pasandatud olema? Ei taha küll midagi paha, aga ma juba x korda loen, et sul jälle YLOD või Internet ei tööta.

Milles probleem? Anna andeks, aga ma lihtsalt küsisin nõu/abi, mida ma ka mingil määral sain. Kas ei või midagi küsida enam?


Vaadates su allkirja ja su küsimusi siin teemas, aga mille eest sa 35€ kasseerid, kui sa selle tööga ilmselgelt hakkama ei saa?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.02.2012 10:08:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
EstBeast kirjutas:
jones9999 kirjutas:
Vabandan, et ebaviisakas olen aga EstBeast, kas iga kord, kui sul midagi katki läheb või muud põnevat juhtub PS3'ga peab mitu lehte teemat neid sündmusi täis pasandatud olema? Ei taha küll midagi paha, aga ma juba x korda loen, et sul jälle YLOD või Internet ei tööta.

Milles probleem? Anna andeks, aga ma lihtsalt küsisin nõu/abi, mida ma ka mingil määral sain. Kas ei või midagi küsida enam?


Vaadates su allkirja ja su küsimusi siin teemas, aga mille eest sa 35€ kasseerid, kui sa selle tööga ilmselgelt hakkama ei saa?icon_biggrin.gif

Vähemalt on vahepeal endale vajalikud tööriistad vist soetanud - enne käis neid ka siin küsimas icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2012 14:39:49 vasta tsitaadiga

eShelobik - beastbeats - täpselt, mõtlesin seda sama.
_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008




sõnum 16.02.2012 18:54:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
EstBeast kirjutas:
jones9999 kirjutas:
Vabandan, et ebaviisakas olen aga EstBeast, kas iga kord, kui sul midagi katki läheb või muud põnevat juhtub PS3'ga peab mitu lehte teemat neid sündmusi täis pasandatud olema? Ei taha küll midagi paha, aga ma juba x korda loen, et sul jälle YLOD või Internet ei tööta.

Milles probleem? Anna andeks, aga ma lihtsalt küsisin nõu/abi, mida ma ka mingil määral sain. Kas ei või midagi küsida enam?


Vaadates su allkirja ja su küsimusi siin teemas, aga mille eest sa 35€ kasseerid, kui sa selle tööga ilmselgelt hakkama ei saa?icon_biggrin.gif

20-30 korda olen saanud. Ju siis on emaplaat omadega peetis ja kogu moos.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 17.02.2012 10:56:03 vasta tsitaadiga

Sony on täiesti ära pööranud, mul on õnnestunud 3 korda järjest ps3 niimoodi sisselülitada, et iga kord tahab system update. Kõigepealt 4.0, siis 4.10 ja eile 4.11. Ära hakkab juba tüütama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.02.2012 12:48:29 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Sony on täiesti ära pööranud, mul on õnnestunud 3 korda järjest ps3 niimoodi sisselülitada, et iga kord tahab system update. Kõigepealt 4.0, siis 4.10 ja eile 4.11. Ära hakkab juba tüütama.

Selle eest võime PS Vita't "tänada" icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 17.02.2012 13:31:53 vasta tsitaadiga

PS3 JA PS Vita omavaheline ühendamine on nagu näha väga vale ainus kes sellest aru ei saa on SONY kes püüab kõik ühte patta panna,lisades PS3 menüüsse vita'ga ühilduvuse,muutes PSN to SEN'iks ilmselt,et oleks ühine keskus kõigil platvormidel.Kannatajateks on praegusel juhul PS3 kasutajad (vitat ei oma ei tea kas ka seal muresi) omast kogemusest kui vita menüüd lisati 4.00 firwarega tulid ka minu PS3 probleemid ja googeldades tundus,et pole ainuke.SONY võiks õppida,et"veoautole pole mõtet ralliauto detaile külge kruvida las iga seade elab oma elu ja omab neid funktsioone mis tema arengus on ette nähtud". Vevalt PS3 arendajad Vita tulekut ette nägid,sellest ka nende mitteühilduvused PS3 update tuleb vaat et iga nädal välja ja ainus mis mutub on,et parandavad Fix'e no kurat kust kohast nad koodikirjutajaid palkavad,ilmselt allhanke korras viiakse koolitusi koristajate hulgas läbi või on radioaktiivne kiiritus terve mõistuse maha murdnud.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.02.2012 14:40:40 vasta tsitaadiga

Karmalaks, mis probleemidest sa räägid icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsellu
HV vaatleja
tsellu

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 17:50:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sony on täiesti ära pööranud, mul on õnnestunud 3 korda järjest ps3 niimoodi sisselülitada, et iga kord tahab system update. Kõigepealt 4.0, siis 4.10 ja eile 4.11. Ära hakkab juba tüütama.


tundub et väga tihe mängumees pole... kui igapäev sisse lülitada oma ps3 siis ehk pole nii tüütav icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 17.02.2012 18:17:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Karmalaks, mis probleemidest sa räägid icon_rolleyes.gif


Alustusek ehk sellest http://community.us.playstation.com/thread/4649184?start=0&tstart=0 jah tean,et googlist otsides leiab,et iga uuendusega kellelgi mingi jama ja paljud võivad ka ise tekitatud olla aga kui ikka massiliselt inimestel peale updatet samad vead ilmnevad siis on Sony midagi valesti kooku keevitanud.Endal ka saba probleem (õnneks laheneb loe garantii olemas) aga 4.00-ga tuli see vita lisa ja sellega seoses peavad ju mingid jamad olema kuna vaadake mitu uuendust on tulnud viimase paari nädalaga,muidku FIX ja FIX aga küsin MIKS? Tehke kohe nii et ei oleks hiljem vaja parandada aga sellel firmal käib selline asi üle jõu.Ei ole PS3 vastane ainult veidi konsooli töökindluses pettunud aga muidu on tore loom kui töötab icon_smile.gif

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsellu
HV vaatleja
tsellu

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 23:30:04 vasta tsitaadiga

aga millest see tuleneb, et mõnel jookseb täiega kokku süsteem peale update ja mõnel mitte...
mul pole kunagi sellist muret olnud, et pärast update kokku jookseks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 774, 775, 776 ... 870, 871, 872  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.