|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.12.2003 17:44:37
|
|
|
mul drifti jaoks subaru ja muudeks sõitudeks skyline
aga krt minu meelest saab kõige ilusamaks teha rx-7
ükspäev nokkisin natike ja oi kui ilus aparaat välja tuli 8)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
31.12.2003 20:23:53
|
|
|
| tsitaat: |
mul drifti jaoks subaru
|
Ai krt see läks meelest, driftin alati Subaruga
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blazer
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2003
|
31.12.2003 23:42:52
|
|
|
| irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
01.01.2004 03:46:29
|
|
|
300k vabalt tehtud 4 ringiga
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
01.01.2004 05:10:37
|
|
|
| blazer kirjutas: |
| irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi? |
Krt, maha lasin selle mängu, niiet seda 4 ringi asja proovida ei saa, aga ühe driftiga suurim punktide arv on 76k ja siis nac veel peale ja 10 ringi ja 900k 8)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.01.2004 08:33:05
|
|
|
Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
02.01.2004 11:46:29
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast  |
Nu näed, et saavad ja ega ta pask nüüd ka polnud , minu jaoks üsna hea ajaviide . Kui sulle ei meeldi, ega ei pea mängima, las teised mängivad
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
02.01.2004 11:53:04
|
|
|
Ega ta pask nüüd kah pole(kuigi see on maitse asi),aga mina seda ennem mängima vist ei viitsi hakata,kui leian cheadi mis keelab liikluse singleplayeris
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
02.01.2004 12:38:08
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast  |
Nuh olen suht nõus ,et ega ta ka miski meeletult parim asi polnud ,aga kuna hetkel tõesti miskit head siukest võiduuhamist väljas pole ,siis läks lihtsalt see loosi.Parem ikka kui midnight club
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.01.2004 15:04:25
|
|
|
kuskil mujal foorumis nägin millalgi sellist teemat, kus oli n.ö. võistlus, kes suudab ilusaima(d) auto(d) valmis klopsida.
võiks siin kah midad taolist korraldada
näiteks igaüks saaks panna 3 autot ülesse.
siis paneks mingi ürii kokku, kes siis hindab neid autosi aga ise osaleda ei saa
et siis see ka, et iga auto peab olema näiteks eest, tagant, külje pealt ja siis veel vbl kuskilt selgelt näha olema
lihtsalt kerge mõttevälgatus, on's keegi huvitatud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
02.01.2004 15:44:08
|
|
|
minuarvates suht mõttetu...igaüx suudab samasuhuse ka ju valmis klopsida kuna jubinad kõik samad....ei tea kah...mis teised arvavad??
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
02.01.2004 16:06:38
|
|
|
mina oleksin hea meelega züriis
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
02.01.2004 16:35:08
|
|
|
ürii oleks suht võimatu ma usun. Igaühel ju oma maitse. Seega tulemus ei tuleks eriti adekvaatne
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
02.01.2004 17:40:41
|
|
|
| blazer kirjutas: |
| irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi? |
Ära hirmuta
Kui tagasi koju saan, siis teeme võrgus...ja vaatame, kes nõrk on
Võrgus on tüüpe, kes panevad väga lõdva randmega 300K-400K nii et silm kah ei pilgu
Mis autoga muidu sõidad?
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
02.01.2004 19:22:01
|
|
|
| blazer kirjutas: |
| irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi? |
irw parim ühe drifti tulemus oleks 120k nii et uvitav kes siin nõrga on
a kasutuses oleks sis sellised masinad nigu skyline ringi ajamiseks ning driftiks oleks subaru ja eclipse
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
02.01.2004 23:28:34
|
|
|
| Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks.....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 00:12:02
|
|
|
| Zajats kirjutas: |
| Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks..... |
on kui asja settingutes natu ringi mängida, jõudu ja tõmmet jagub
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 01:28:48
|
|
|
| Zajats kirjutas: |
| Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks..... |
minu meelest saab S2000 eriti kõvaks pilliks teha. pole mingeid leeke ega selliseid asju vajagi
värvisin pilli kollaseks ja wide body kit peale
aga siis kui S2000 sõita tahtsin siis ikka tagumik lendas nii et vähe pole
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 02:55:25
|
|
|
peabki lendama ju uvitav kuidas sa muidu driftid ?? sirgjooneliselt ?
a kui liiga palju lendab sis võta mootorilt vähe jõudu ära
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 02:59:04
|
|
|
lendas liiga palju......kohe nii et kurv ja siis sein.
sõitmisviga ei tohiks nii eriti olla kuna saan põmst kõikide teiste autodega hakkama.
peaks jah proovima seda mootori jõua ära võtmist
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 03:12:50
|
|
|
mnjah eks ma lase undergroundi käima ja tsekka mis selle s 2000 juures teha annab, eclipse oled proovinud muide ?
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 03:14:37
|
|
|
kuule eclipse-il on vaja lihtsalt tuled ja paar iluviga originaalil ära parandada ja siis juba tip-top masin valma...
aga krt see minu meelest yks ilusamaid autosid mängus....
ja juhitavus oli ka viimati täitsa ok
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 03:24:19
|
|
|
icc a nuh kui wide body ka ikka panna ja korralik värvi töö ka teha sis annab eclipse välimusest ikka viimast võtta
niih a s 2000 selline soovitus et performance all kõik extreme peale välja arvatud kummid ja vedrustus need jäta street performance tasemele. proovi ja jookseb ilusti drifti esimese ooga mingi 70k drifti välja meelitasin
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 03:27:13
|
|
|
heh kas kummid asja just libedamaks ei tee.....
et pidamine puudub ja puha
aga ja panen endale kõrva taha ja siis kui uuesti mängu isu peale tuleb siis teen selle asja kindlasti ära
aga selle wide body kohta selline asi et kumma sa võtsid kui sa valida said...
tahaks teada ilma mängu teist korda läbi tegemata kui normaalne see teine ka on
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
03.01.2004 03:30:31
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
heh kas kummid asja just libedamaks ei tee.....
et pidamine puudub ja puha
aga ja panen endale kõrva taha ja siis kui uuesti mängu isu peale tuleb siis teen selle asja kindlasti ära
aga selle wide body kohta selline asi et kumma sa võtsid kui sa valida said...
tahaks teada ilma mängu teist korda läbi tegemata kui normaalne see teine ka on  |
Kas driftimises mitte polexki vaja et libedam oleks ...loe tähelepanelikult ikka
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 03:30:58
|
|
|
http://www.zone.ee/19th_lg/Eclipse.JPG <--- there it is my little love ilus kena armas
wide body mul mõlemad lahti sõidetud on, selle kohapealt ütlen nii et see rohkem autost sõltub kuhu body läheb, ühele näiteks paremini sobib kui teisele jne.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
03.01.2004 03:33:37
|
|
|
| Tuletegija kirjutas: |
http://www.zone.ee/19th_lg/Eclipse.JPG <--- there it is my little love ilus kena armas
wide body mul mõlemad lahti sõidetud on, selle kohapealt ütlen nii et see rohkem autost sõltub kuhu body läheb, ühele näiteks paremini sobib kui teisele jne. |
Nime panid küll ehtsa endal mängus ...see see firma mis ülihäid fotokaid teeb
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 03:36:32
|
|
|
irf sis ma sellepeale ei mõelnud, miude trust ka usaldus tähendab
ma praegu undergroundi uuesti läbi teen et omale unique performance upgradega eclipse kätte saada, driftis see grammike jõudu puudu jääb onlines vahel täitsa puudust tunnen asjast.
muide onlines ma sama nimega mis siin ( Tuletegija )
http://www.zone.ee/19th_lg/eclipse2.JPG <-- siin sis minu teine eclipse a seekord erineva wide body kitiga, saab võrrelda erinevusi jne
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 03:50:12
|
|
|
kuule jah väike vahe on ikka sees jah..suured tänud sulle
peaks ikka ise kah vaatama äkki pigistab midagi ullemat eclipse-ist välja aga mitte öösel
siis ei tule tavaliselt mitte kohe häid ideid
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 03:55:29
|
|
|
Kui miskit välja pigistanud oled siis viska siia kah pilt, nö teste rõõmuks, saab ka näha mida kohalikud tuuningu meistrid teha suudavad
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 04:03:53
|
|
|
heh pildi võin täitsa teha küll ja võibolla siis sõbra omaga ka üles panna
mida rohkem seda uhkem või mis...ega sõber ka papist poiss ole
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
03.01.2004 11:51:45
|
|
|
Tõmba 206-le see kandiline wide body kit peale. Asi muutub peaaegu tundmatuseni
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
03.01.2004 12:00:01
|
|
|
Jaa,mina züriisse ei kõlba;enamus neist pellaritest on jubedad koeraputkad-0 punkti neile.Aga see RX-7 see tundub auto moodi olema-sellele i punkt
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.01.2004 12:16:48
|
|
|
mul on ainult üks body kit ja see teeb 206 kõike muud kui ilusaks IMO
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
03.01.2004 12:33:13
|
|
|
civik oli kena, ülejäänud nigu juudi jõulupuud
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 13:26:16
|
|
|
mnjaa pole miskit öelda ilusad masinad, kui viitsimist leian sis panen oma kogumiku ka välja siia.
skyline nägi küll peris sünge välja
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 15:08:40
|
|
|
arm2004 meeldivad sellised süngemad värvid
rx-7 oli heledate värvidega tehtud......
äkki proovid teistele kah heledad värvid käiku lasta ja siis näed kui ilusad pillid tlevad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 15:13:29
|
|
|
OK siit tuleb sis minu pildikogu, kuna ma lasik sis ma ei viitsinud neid üksikult siisa kokku laduda ja annan asjad oopis kokkupakitult rahvale imetlemiseks 8) http://www.zone.ee/19th_lg/NSFU.zip
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 15:21:36
|
|
|
ma vaatasin alguses, et sul autodel kõigil on üks ja sama kapott pandud aga pärast poole see ikka muutus ka
muidu osad pillid olid väga hästi tehtud ja teised mitte nii hästi
aga kõik olid üle harju keskmise
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 15:28:33
|
|
|
eks ta ole jah ma rohkem selle järgi vaatasin mis autole paremini sobib.
nih a kus sinu iludused sis on ? tahass ka näha
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 15:31:54
|
|
|
eiei ma veel ei viitsi akata neid publikule aretama......
kas sa siis ei tea et kunstnikul läheb väga kaua aega enne kui ta julgeb välismaailmale oma teoseid näidata 8)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 15:38:09
|
|
|
mmh jah eks teada ole see
egas miskit maestro eks kannatame
kle sa online võimeline ka oled ? teeks paar drifti ?
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.01.2004 15:41:08
|
|
|
kuule muidugi olen võimeline aga praegu ma kahjuks ei jõua/viitsi
teinekord annan sulle teada siis teeme kindlalt....
enne teen ühe auto korralikult valmis kah
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
03.01.2004 15:44:42
|
|
|
shelge, msn on olemas jne eks ma sis ise kah areta ühe korralikuma masina valmis
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
04.01.2004 00:08:44
|
|
|
| klge kas kellelgi on savegame kus 86 rada on tehtud? like 87 tahaks teha
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
04.01.2004 01:09:21
|
|
|
mul on savegame kus kõik rajad on tehtud 8)
aga äkki saame sind siin praegu ja kohe aidata selle sõiduga
siis küsiksingi kohe...milles on probleemi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.01.2004 01:14:23
|
|
|
kolm korda võid arvata, kaks esimest ei loe
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
04.01.2004 01:32:16
|
|
|
heh egas ma kah kõiki sõite enam mäleta....
mul tekkis ikka lõpupoole raskusi, enne vedas acura kenasti välja
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
04.01.2004 03:33:07
|
|
|
kas seda saab kusagilt tallinnast osta? või pole veel myygil
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|