Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2003 17:44:37 vasta tsitaadiga

mul drifti jaoks subaru ja muudeks sõitudeks skyline icon_smile.gif
aga krt minu meelest saab kõige ilusamaks teha rx-7 thumbs_up.gif
ükspäev nokkisin natike ja oi kui ilus aparaat välja tuli 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 31.12.2003 20:23:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul drifti jaoks subaru

Ai krt see läks meelest, driftin alati Subaruga icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blazer
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 31.12.2003 23:42:52 vasta tsitaadiga

irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2004 03:46:29 vasta tsitaadiga

300k vabalt tehtud 4 ringiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 01.01.2004 05:10:37 vasta tsitaadiga

blazer kirjutas:
irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi?

Krt, maha lasin selle mängu, niiet seda 4 ringi asja proovida ei saa, aga ühe driftiga suurim punktide arv on 76k ja siis nac veel peale ja 10 ringi ja 900k 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 08:33:05 vasta tsitaadiga

Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 02.01.2004 11:46:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast icon_eek.gif

Nu näed, et saavad ja ega ta pask nüüd ka polnud icon_neutral.gif, minu jaoks üsna hea ajaviide icon_wink.gif . Kui sulle ei meeldi, ega ei pea mängima, las teised mängivad icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 02.01.2004 11:53:04 vasta tsitaadiga

Ega ta pask nüüd kah pole(kuigi see on maitse asi),aga mina seda ennem mängima vist ei viitsi hakata,kui leian cheadi mis keelab liikluse singleplayeris icon_wink.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2004 12:38:08 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mis point sellel pelal üldse oli? Täiesti ajaraisk... kuda niipalju inimesi suudav huvitatud olema sellisest arkaad pasast icon_eek.gif


Nuh olen suht nõus ,et ega ta ka miski meeletult parim asi polnud ,aga kuna hetkel tõesti miskit head siukest võiduuhamist väljas pole ,siis läks lihtsalt see loosi.Parem ikka kui midnight club icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 15:04:25 vasta tsitaadiga

kuskil mujal foorumis nägin millalgi sellist teemat, kus oli n.ö. võistlus, kes suudab ilusaima(d) auto(d) valmis klopsida.
võiks siin kah midad taolist korraldada icon_smile.gif
näiteks igaüks saaks panna 3 autot ülesse.
siis paneks mingi žürii kokku, kes siis hindab neid autosi aga ise osaleda ei saa icon_razz.gif
et siis see ka, et iga auto peab olema näiteks eest, tagant, külje pealt ja siis veel vbl kuskilt selgelt näha olema icon_smile.gif
lihtsalt kerge mõttevälgatus, on's keegi huvitatud icon_question.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 15:44:08 vasta tsitaadiga

minuarvates suht mõttetu...igaüx suudab samasuhuse ka ju valmis klopsida kuna jubinad kõik samad....ei tea kah...mis teised arvavad?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 16:06:38 vasta tsitaadiga

mina oleksin hea meelega züriis icon_evil.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 02.01.2004 16:35:08 vasta tsitaadiga

Žürii oleks suht võimatu ma usun. Igaühel ju oma maitse. Seega tulemus ei tuleks eriti adekvaatne icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 02.01.2004 17:40:41 vasta tsitaadiga

blazer kirjutas:
irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi?


Ära hirmuta icon_lol.gif
Kui tagasi koju saan, siis teeme võrgus...ja vaatame, kes nõrk on icon_razz1.gif
Võrgus on tüüpe, kes panevad väga lõdva randmega 300K-400K nii et silm kah ei pilgu thumbs_up.gif

Mis autoga muidu sõidad?

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 19:22:01 vasta tsitaadiga

blazer kirjutas:
irw, n6rgad olete, tegin yhe driftiga 52k ja 4 ringise raja rekord on 300k. tehke j2rgi?


irw parim ühe drifti tulemus oleks 120k nii et uvitav kes siin nõrga on icon_razz.gif

a kasutuses oleks sis sellised masinad nigu skyline ringi ajamiseks ning driftiks oleks subaru ja eclipse

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2004 23:28:34 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks.....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 00:12:02 vasta tsitaadiga

Zajats kirjutas:
Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks.....


on kui asja settingutes natu ringi mängida, jõudu ja tõmmet jagub

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 01:28:48 vasta tsitaadiga

Zajats kirjutas:
Kusjuures ma avastasin et S2000 on ka üllatavalt hea drifrimiseks.....


minu meelest saab S2000 eriti kõvaks pilliks teha. pole mingeid leeke ega selliseid asju vajagi
värvisin pilli kollaseks ja wide body kit peale thumbs_up.gif
aga siis kui S2000 sõita tahtsin siis ikka tagumik lendas nii et vähe pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 02:55:25 vasta tsitaadiga

peabki lendama ju uvitav kuidas sa muidu driftid ?? sirgjooneliselt ?

a kui liiga palju lendab sis võta mootorilt vähe jõudu ära

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 02:59:04 vasta tsitaadiga

lendas liiga palju......kohe nii et kurv ja siis sein.
sõitmisviga ei tohiks nii eriti olla kuna saan põmst kõikide teiste autodega hakkama.
peaks jah proovima seda mootori jõua ära võtmist beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:12:50 vasta tsitaadiga

mnjah eks ma lase undergroundi käima ja tsekka mis selle s 2000 juures teha annab, eclipse oled proovinud muide ?
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 03:14:37 vasta tsitaadiga

kuule eclipse-il on vaja lihtsalt tuled ja paar iluviga originaalil ära parandada ja siis juba tip-top masin valma...
aga krt see minu meelest yks ilusamaid autosid mängus.... beer_yum.gif thumbs_up.gif
ja juhitavus oli ka viimati täitsa ok icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:24:19 vasta tsitaadiga

icc a nuh kui wide body ka ikka panna ja korralik värvi töö ka teha sis annab eclipse välimusest ikka viimast võtta icon_wink.gif

niih a s 2000 selline soovitus et performance all kõik extreme peale välja arvatud kummid ja vedrustus need jäta street performance tasemele. proovi ja jookseb ilusti drifti esimese ooga mingi 70k drifti välja meelitasin icon_wink.gif beer_yum.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 03:27:13 vasta tsitaadiga

heh kas kummid asja just libedamaks ei tee.....
et pidamine puudub ja puha
aga ja panen endale kõrva taha ja siis kui uuesti mängu isu peale tuleb siis teen selle asja kindlasti ära
aga selle wide body kohta selline asi et kumma sa võtsid kui sa valida said...
tahaks teada ilma mängu teist korda läbi tegemata kui normaalne see teine ka on icon_question.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:30:31 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
heh kas kummid asja just libedamaks ei tee.....
et pidamine puudub ja puha
aga ja panen endale kõrva taha ja siis kui uuesti mängu isu peale tuleb siis teen selle asja kindlasti ära
aga selle wide body kohta selline asi et kumma sa võtsid kui sa valida said...
tahaks teada ilma mängu teist korda läbi tegemata kui normaalne see teine ka on icon_question.gif


Kas driftimises mitte polexki vaja et libedam oleks icon_evil.gif ...loe tähelepanelikult ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:30:58 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/19th_lg/Eclipse.JPG <--- there it is my little love ilus kena armas

wide body mul mõlemad lahti sõidetud on, selle kohapealt ütlen nii et see rohkem autost sõltub kuhu body läheb, ühele näiteks paremini sobib kui teisele jne.

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:33:37 vasta tsitaadiga

Tuletegija kirjutas:
http://www.zone.ee/19th_lg/Eclipse.JPG <--- there it is my little love ilus kena armas

wide body mul mõlemad lahti sõidetud on, selle kohapealt ütlen nii et see rohkem autost sõltub kuhu body läheb, ühele näiteks paremini sobib kui teisele jne.



Nime panid küll ehtsa endal mängus icon_razz1.gif thumbs_up.gif ...see see firma mis ülihäid fotokaid teeb icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:36:32 vasta tsitaadiga

irf sis ma sellepeale ei mõelnud, miude trust ka usaldus tähendab icon_razz.gif

ma praegu undergroundi uuesti läbi teen et omale unique performance upgradega eclipse kätte saada, driftis see grammike jõudu puudu jääb onlines vahel täitsa puudust tunnen asjast.

muide onlines ma sama nimega mis siin ( Tuletegija )

http://www.zone.ee/19th_lg/eclipse2.JPG <-- siin sis minu teine eclipse a seekord erineva wide body kitiga, saab võrrelda erinevusi jne thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 03:50:12 vasta tsitaadiga

kuule jah väike vahe on ikka sees jah..suured tänud sulle beer_yum.gif
peaks ikka ise kah vaatama äkki pigistab midagi ullemat eclipse-ist välja aga mitte öösel icon_wink.gif
siis ei tule tavaliselt mitte kohe häid ideid
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 03:55:29 vasta tsitaadiga

Kui miskit välja pigistanud oled siis viska siia kah pilt, nö teste rõõmuks, saab ka näha mida kohalikud tuuningu meistrid teha suudavad icon_smile.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 04:03:53 vasta tsitaadiga

heh pildi võin täitsa teha küll ja võibolla siis sõbra omaga ka üles panna beer_yum.gif
mida rohkem seda uhkem või mis...ega sõber ka papist poiss ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 05:49:59 vasta tsitaadiga

ma loodan, et mina olen see eelpool mainitud sõber icon_razz.gif
aga tegin kerge kogu, kõik autod icon_wink.gif
206
240SX
350Z
Celica
Civic
Eclipse
Focus
GolfGTI
Impreza
Integra
Lancer
MX-5 Miata
Neon
RSX
RX-7
S2000
Sentra
Skyline
Supra
Tiburon

Neile kah midagi, kes ei viitsi neid pilte ükshaaval vaadata icon_razz.gif Kõik .rar failina, 1,2MB icon_razz1.gif
Isiklik lemmik neist on välimuse poolest RX-7 8)
Ja siis see Impreza on mu drifti auto thumbs_up.gif
Aga circuit'i ja muude sõitude autot pole, see on teise Skyline'ga, mis on väliselt suht lahja, aga lippab kuradima häste icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 03.01.2004 11:51:45 vasta tsitaadiga

Tõmba 206-le see kandiline wide body kit peale. Asi muutub peaaegu tundmatuseni icon_razz1.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 03.01.2004 12:00:01 vasta tsitaadiga

Jaa,mina züriisse ei kõlba;enamus neist pellaritest on jubedad koeraputkad-0 punkti neile.Aga see RX-7 see tundub auto moodi olema-sellele i punkt icon_wink.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 12:16:48 vasta tsitaadiga

mul on ainult üks body kit ja see teeb 206 kõike muud kui ilusaks IMO icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 12:33:13 vasta tsitaadiga

civik oli kena, ülejäänud nigu juudi jõulupuud
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 13:26:16 vasta tsitaadiga

mnjaa pole miskit öelda ilusad masinad, kui viitsimist leian sis panen oma kogumiku ka välja siia.

skyline nägi küll peris sünge välja icon_smile.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 15:08:40 vasta tsitaadiga

arm2004 meeldivad sellised süngemad värvid
rx-7 oli heledate värvidega tehtud......
äkki proovid teistele kah heledad värvid käiku lasta ja siis näed kui ilusad pillid tlevad beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 15:13:29 vasta tsitaadiga

OK siit tuleb sis minu pildikogu, kuna ma lasik sis ma ei viitsinud neid üksikult siisa kokku laduda ja annan asjad oopis kokkupakitult rahvale imetlemiseks 8) http://www.zone.ee/19th_lg/NSFU.zip
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 15:21:36 vasta tsitaadiga

ma vaatasin alguses, et sul autodel kõigil on üks ja sama kapott pandud aga pärast poole see ikka muutus ka thumbs_up.gif
muidu osad pillid olid väga hästi tehtud ja teised mitte nii hästi icon_wink.gif
aga kõik olid üle harju keskmise beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 15:28:33 vasta tsitaadiga

eks ta ole jah ma rohkem selle järgi vaatasin mis autole paremini sobib.

nih a kus sinu iludused sis on ? tahass ka näha icon_biggrin.gif

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 15:31:54 vasta tsitaadiga

eiei ma veel ei viitsi akata neid publikule aretama......
kas sa siis ei tea et kunstnikul läheb väga kaua aega enne kui ta julgeb välismaailmale oma teoseid näidata 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 15:38:09 vasta tsitaadiga

mmh jah eks teada ole see

egas miskit maestro eks kannatame icon_razz.gif

kle sa online võimeline ka oled ? teeks paar drifti ?

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.01.2004 15:41:08 vasta tsitaadiga

kuule muidugi olen võimeline aga praegu ma kahjuks ei jõua/viitsi
teinekord annan sulle teada siis teeme kindlalt....
enne teen ühe auto korralikult valmis kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2004 15:44:42 vasta tsitaadiga

shelge, msn on olemas jne eks ma sis ise kah areta ühe korralikuma masina valmis icon_smile.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.01.2004 00:08:44 vasta tsitaadiga

klge kas kellelgi on savegame kus 86 rada on tehtud? like 87 tahaks teha
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 04.01.2004 01:09:21 vasta tsitaadiga

mul on savegame kus kõik rajad on tehtud beer_yum.gif 8)
aga äkki saame sind siin praegu ja kohe aidata selle sõiduga
siis küsiksingi kohe...milles on probleemi icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2004 01:14:23 vasta tsitaadiga

kolm korda võid arvata, kaks esimest ei loe icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 04.01.2004 01:32:16 vasta tsitaadiga

heh egas ma kah kõiki sõite enam mäleta....
mul tekkis ikka lõpupoole raskusi, enne vedas acura kenasti välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2004 03:33:07 vasta tsitaadiga

kas seda saab kusagilt tallinnast osta? icon_wink.gif või pole veel myygil icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.