Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 186, 187, 188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 15:29:06 vasta tsitaadiga

Tuletab Picassot meelde:
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auditehh
HV kasutaja
auditehh

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.02.2012 22:44:46 vasta tsitaadiga

Tee peale jäevate külade elanikke pole miskipärast võimalik kõiki maha lüüa. Punane kriips läheb 0´i, siis on maas küürakil ja ründab uuesti. Elu jällegi 100% täis. Mängu bug või peabki nii olema ?

viimati muutis auditehh 04.02.2012 22:55:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 04.02.2012 22:54:49 vasta tsitaadiga

peabki olema, sest ilma nendeta ei sa gueste teha.

muide sain ise ka uuesti otsast pääle alustatud icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auditehh
HV kasutaja
auditehh

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.02.2012 23:04:39 vasta tsitaadiga

Elder Knowledge mission´is peaksin ma Foralda´ga rääkida saama, kui ta hoiatab mind ja kui edasi lähen siis saan madistada ja jälle otsast alustada. Olen midagi tegemata jätnud ? Quest listis kõik teinud nagu peab.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 04.02.2012 23:17:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
fuuuuck nüüd siis crash to desktop, kui üritan koopasse minna
tra ülemõistuse praak on see toode



L47, 130H played ja ainult 1 crash to desktop tuli, süüdistasin selles windowsi ja lasin aga edasi. Siiani kõik fine olnud. Imo on tegemist Bethesda softi ühe putuka vabama tootega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.02.2012 23:45:03 vasta tsitaadiga

fallout oli oluliselt bugivabam,
hetkel mul mission listis 3 missiooni, mida ei saagi tehtud, lisaks pidin konsoolikaudu endalt kaks mingit rasket asja inventoryst eemldama ning Markathis pidin oma bounty konsooliga eemaldama, kuna ei olnud võimalik enam edasi mängida - maksmisvõimalust ega vangiminekut enam ei saanud valida
nüüd salvestangi peale tavalise savega ikka iga poole tunni tagant, quick savest ei piisa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 05.02.2012 00:27:58 vasta tsitaadiga

hahaa, mul oli fallout 3 selline peaga vastu seina ja console command list kõrval tegemine. mis paranes peale nende DLCde ja fixide lisamist küll. Ma ei tea kas see on määrav, aga Skyrim mul saab steamist alati auto update, et ehk sealt on asjad paika loksunud enne kui ma nad leidnud olen. fallout NW vanilla oli ka selline crash into the crash kuni esimesed patchid ja fixid tulid. Aga noh ma daggerfellist saati bethesdale nii truu olnud, et kui nad ka lauslollusega hakkama saaks, olen mina ikka poes ja mängu ostmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2012 02:35:28 vasta tsitaadiga

mul skyrimil kõik patchid peal, kuid ikka on probleeme icon_confused.gif
need crash to desktop ei häirigi, kuna vaja vaid 20s et jätkata, kuid mingid vigased missioonid häirivad küll

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gagara
HV vaatleja
gagara

liitunud: 20.01.2009




sõnum 05.02.2012 10:40:46 vasta tsitaadiga

Pagan....Skyrimis elavad ikka jubedad bandiidid ma ütlen...vaadake mis nad vaese hobusega teinud on....

_________________
"Let me guess, someone stole your sweetroll."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 05.02.2012 12:32:27 vasta tsitaadiga

IRW, gagara see on päris hea, seal ikkaneid buge jagub küllaga icon_smile.gif
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2012 21:41:17 vasta tsitaadiga

Endal main quest ja veel ilge hulk queste läbi ja tegelane level 79. Üsna pikka aega putukaid polnud aga mingil hetkel hakkas neid ikka hulgi olema. Üks üldlevind bug on see kus peale questi ärategemist quest itemit ära ei eemaldata intentoryst. Samuti saavad mõned lambiasjad omale vahest quest item flag'i külge. Noh nendega pole hullu kuna console abiks. Samas päris palju buge on selliseid kus kui leiad mingi quest nänni enne kui sind seda leidma saadetakse siis rääkides questi andjaga ei saa öelda, et sul see nänn juba olemas. Näiteks bardide kolledži questid kõik bugised kui asjad ennem leidnud oled. Saab küll setstage käskusi kasutada aga alati need ei toimi. Samuti on paar bugist Jarl'i questi kus kui questide alt paned nooled ette siis reaalselt nigu questi kohta ei näita ja isegi kui tead kuhu minna ja keda maha lüüa siis see ei aita. Ka sellistest asjadest saaks üle kuna need pole niitähtsad. Jama on aga see, et osad nö. spetsimad questid saavad kahh pekki minna mõnda teist questi tehes. Näiteks (ei ole väga spoiler aga panen ikkagi spoilerisse) :

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.02.2012 21:45:26 vasta tsitaadiga

No see ongi selle mängu mõte ju... ei peagi saama kõiki stsenaariumeid läbi teha... icon_rolleyes.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.02.2012 22:00:05 vasta tsitaadiga

Custom ENB mod, mis varsti välja peaks tulema: http://imgur.com/a/n07pn
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2012 22:12:54 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No see ongi selle mängu mõte ju... ei peagi saama kõiki stsenaariumeid läbi teha... icon_rolleyes.gif
kui ei saaks, siis oleks ok, aga ometi ta laseb - missioonide ja niisama ringikolamise omavahelised seosed on vigaseks jäetud - on mindud maksimaalse kogusega kõrvalmissioonide teed, kuid testimisel on kombinatsioone liialt olnud ja nüüd maailm kannatab
erinevate missioonide puhul on prioriteedid panemata jäänud või muu kala, aga kohe alguses markathi vanglast põgenemisega suutsin endale probleemi tekitada, mis venis kuni 40nda levelini kaasa, kuniks lõpuks konsooliga asja ära ajasin thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 06.02.2012 04:54:22 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Endal main quest ja veel ilge hulk queste läbi ja tegelane level 79. Üsna pikka aega putukaid polnud aga mingil hetkel hakkas neid ikka hulgi olema. Üks üldlevind bug on see kus peale questi ärategemist quest itemit ära ei eemaldata intentoryst. Samuti saavad mõned lambiasjad omale vahest quest item flag'i külge. Noh nendega pole hullu kuna console abiks. Samas päris palju buge on selliseid kus kui leiad mingi quest nänni enne kui sind seda leidma saadetakse siis rääkides questi andjaga ei saa öelda, et sul see nänn juba olemas. Näiteks bardide kolledži questid kõik bugised kui asjad ennem leidnud oled. Saab küll setstage käskusi kasutada aga alati need ei toimi. Samuti on paar bugist Jarl'i questi kus kui questide alt paned nooled ette siis reaalselt nigu questi kohta ei näita ja isegi kui tead kuhu minna ja keda maha lüüa siis see ei aita. Ka sellistest asjadest saaks üle kuna need pole niitähtsad. Jama on aga see, et osad nö. spetsimad questid saavad kahh pekki minna mõnda teist questi tehes. Näiteks (ei ole väga spoiler aga panen ikkagi spoilerisse) :


Kuna see on neil samamoodi ikaldanud Morrowindist ja läbi Oblivionide ja falloutide, siis ma nt ei hakanudki enne ringi kolama kui just vaja polnud. see on natuke kummaline, et üheltpoolt räägitakse et mine avasta maailma ning teiseltpoolt avastamine tuleb sulle kahjuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gagara
HV vaatleja
gagara

liitunud: 20.01.2009




sõnum 06.02.2012 06:32:36 vasta tsitaadiga

Ma hetkeks mingi 150 tundi mänginud. Ja hakkasin siis lõpuks main story'ga ka pihta.
Isiklikult mulle see meeldib, et pakutakse võimalust ka kõige muuga tegeleda nii, et see peamine eesmärk kusagil kaugusel kumab. Ma küll jah tean, et pealiini lugu on paljudele pettumuseks ja pidavat...mitte nii väga erutavalt, lõppema...
Aga....samas on mõned teised kõrval liinid päris ägedad.
Thieves Guild
Spoiler Spoiler Spoiler

Kodusõda
Spoiler Spoiler Spoiler

Eile õnnestus Alduinile, kes parasjagu mingit draakonit maaseest üles ajas, Fus Ro Dah'ga mööda perset lajatada icon_biggrin.gif Raibe lendas minema....

_________________
"Let me guess, someone stole your sweetroll."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 06.02.2012 07:20:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Ja veel Alduinist ...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 06.02.2012 12:46:57 vasta tsitaadiga

http://www.playerattack.com/news/2012/02/05/report-skyrim-high-res-pack-out-tuesday/

Terakese soolaga icon_smile.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2012 12:50:22 vasta tsitaadiga

Main quest läheb magedaks just seetõttu, et palju mängjad mängivad enne maini tegemist enda tegelase ulmekapiks ära ja siis main tundub joke. Mitte, et siin süü mängjatel oleks, see ju ongi selle "mine tee mis tahad, ole kes tahad bläblä" asja point. Main quest võiks lihtsalt paremini raskusastet skaleerida. Raske on ainult alguses ja ainult siis kui masteri peal mängida ja loomulikult siis kui lihtsalt lollisti mängid a'la karjale võluritele peale jooksed.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 06.02.2012 19:37:21 vasta tsitaadiga

Nii on, ma alustasin mängu nii, et tatsasin esimesse külla ja lobisesin kõigiga, sain posu igasuguseid ülesandeid, panin mingi suvalise peale minema teise küla poole, sain seal ülesande tehtud, lobisesin ka kõigiga ja kõigest, sain veel hunniku ülesandeid, vaatasin ringi, kus aga üleval suunaribal läheduses mõni avastamata koobas vms paistis, kütsin selles suunas minema ja nii see läks.
Algul ma nagu ei viitsinud süvenedagi milline see peaülesanne on, avastamist ja uurimist oli niigi küllaga. Alles mingi lvl38 peal hakkasin seda põhiülesannet tõsisemalt võtma ja siis oli see ikka tõesti lihtne. Hoopis raskem oli kuskil lvl8 juures mingis suvalises koopas falmerite ja nõidade vastu madistada.
Vahepeal oli ülesandeid korraga rohkem käes kui ekraani peale mahtus - koos misc all olevatega mingi 50 ringis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.02.2012 15:20:03 vasta tsitaadiga

Peaks vist algusest alustama. Ma olen igal pool ringi tõmmanud, isegi kuskile kolledzisse jõudsin, ning viimati kui mängisin, jõudsin vist kuskile Solitude nimelisse kohta.

Ma ei taba aga ära seda värki, et isegi kui ma Whiterunis tegin selle kunni queste, siis kõik valvurid ikka alati "tundsid" mind mingi võrukaelana ära (sellest sai muidugi ilusti mööda, aga ikkagi)... Teinekord mingi tühermaa keskel tuli draakon ja mingi wizard juba tümitas seda... läksin ka draakonit tapma ja mingi hetk lihtsalt see maag lampi hakkas mind tapma... krdi värdod raisk!

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2012 15:48:30 vasta tsitaadiga

mine thievs guildi ja tee mõned questid ära, saad valvuritele altkäemaksu anda et nad sind taga ei ajaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 07.02.2012 15:48:33 vasta tsitaadiga

carlking, miks see maag oleks pidanud su sõber olema? Igaüks seisab ikka enda eest ning nõrgem saab alati pasunasse...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 07.02.2012 16:30:34 vasta tsitaadiga

Sai ka alustatud otsast. kuna ei sa vana op systemi kausta et sealt save game file üle tõsta.
Nüütseks mängind ainult 13h 40 minutit. ning level 21 alles.

kõikse masendavam on see et peab kaarti uuesti lahti kooberdama.

Profiilis aruti pole just mängu kast.. eriti normal seadetega icon_biggrin.gif
et ringijalutades suure kaardi pääl. jookseb suht iga natukese aja tagant kinni nii natukeseks ajaks.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 07.02.2012 16:53:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
carlking, miks see maag oleks pidanud su sõber olema? Igaüks seisab ikka enda eest ning nõrgem saab alati pasunasse...


No aga enamus rahvast ju on sõbrad... pmst nii kui mõnda tegelast näen, lähen kohe mõõgaga kallale või teen kaugemalt mõne shouti?

võiks olla mingi loogika, et kes on su poolel ja kes mitte... niisama lampi on ka nõme kui kõik mu vastu oleks icon_biggrin.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 186, 187, 188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.