Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.01.2012 17:46:58 vasta tsitaadiga

ma ootan sõbra lapse telefonikilesid UK-st. kuramus, 5-ndal pandi teele ja ikka pole siin icon_evil.gif raudselt EP kaotas jälle ära!
kui esmaspäeval ei tule, tuleb müüjat torkida. ja tal omakorda RM-i.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2012 13:29:54 vasta tsitaadiga

Sai üks eBay claim enda kasuks lahendatud jälle. Peale ostu müüja väitis et probleemid PayPali kontoga ja siis müüja konto haihtus...
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pontus
HV vaatleja
pontus

liitunud: 05.02.2005




sõnum 24.01.2012 00:15:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

täna jõudis mu usa pakk kohale icon_smile.gif
nii kaua pole ma veel pakki oodanud thumbs_up.gif

Ehh, 12 dets2010 ostsin usast saapad.Mingi veebruar kandis müüa raha tagasi.Märtsis sulges saabaste müüa oma kontod ja 07.apr 2011 helises uksekell ja väga imelikul kombel tõi eesti post isiklikult icon_idea.gif need saapad uksetaha ja isegi ei küsitud tollimaksu icon_idea.gif . Nali veel see ,et kuna usa saapad siis olid väiksed niikuinii icon_lol.gif
Mõtlesin,et olen see aasta targem ja tellisin jõulukungi juba 09nov2011 ära , pakk jõudis Hiinast täna kohale ja küljepeal oli suur auk icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gaerne
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 24.01.2012 11:57:22 vasta tsitaadiga

küsiks sellist asja, et kas olete kursis, et miks paypal broneerib kohati 1€ rohkem kaardi pealt. paypalis endas seda kuskil ei näita, et oleks rohkem raha läinud.
Esimest korda läks rohkem raha kaardi tuvastamisel kus broneeriti 1,5€(koodiga) ja 1€, see 1€ broneering on ikka veel õhus, kuigi 1,5€ broneering on maha läinud. Eile tellisin 6,71€ eest ja lisaks eraldi broneeriti ka 1€. vahepeal tellisin paar juhet ja ekraanikaitsekilesid siis võeti maha õige summa...
Mõlema 1€ broneeringu nr on 35314369001

esimesel korral kui 1€ broneeriti muutsin krediitkardi andmeid ja teine kord muutsin postitus aadressit, on need omavahel seoutud?

tänud abi eest ette ära
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2012 12:33:13 vasta tsitaadiga

jah nii ta on, et kui muudad krediitkaardi andmeid siis läheb mingi osa broneeringusse. Ma tihti peale lisan uusi aadresse. Aga õnneks see raha kunagi realselt maha ei ole läinud. Sirka nädal ja siis broneering kaob ja raha jääb alles.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalaluu
HV kasutaja
kalaluu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 24.01.2012 12:59:28 vasta tsitaadiga

pontus kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

täna jõudis mu usa pakk kohale icon_smile.gif
nii kaua pole ma veel pakki oodanud thumbs_up.gif

....
Mõtlesin,et olen see aasta targem ja tellisin jõulukungi juba 09nov2011 ära , pakk jõudis Hiinast täna kohale ja küljepeal oli suur auk icon_lol.gif icon_lol.gif


Yeah, Hiinast peaks eriti kaua asjad tulema praegu. Sellest oli vist eespool juttu ka...

Dear x,

Right now is Chinese new year holidays till 25th Jan.
Thanks ordering. I will arrange the item to HK Post through regular mail in 26th Jan. Then please allow AT LEAST 17-21 business days to get it in normal postage period.
Sometime maybe delay more up to 22-29 days if there is heavy loading in post office/custom's clearance/post office shipping error...

Since you selected economy shipping that is without tracking service. If you do not get the purchased item within 35 days, or any other problems. Please email me through ebay message and I shall reply you in next 6-12 hours.
Have a nice day!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markus808
HV kasutaja
markus808

liitunud: 27.07.2004




sõnum 24.01.2012 21:30:32 vasta tsitaadiga

Kuidas saab ebayst läbi paypali tellides raamatupidamiskõlbuliku kinnituse tehingu kohta? Ning kas siis sellisel juhul peab maksma firma kaardiga või saab selle tehingu teostada ka keegi kolmas isik ning kuidas sellisel juhul siis see üldse välja näeks.
_________________
"You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 26.01.2012 00:27:27 vasta tsitaadiga

hei, kinnitasin uue krediitkaardi paypalis ja seal ütles, et võtavad 1,5 euri aga tegelt võtsid ühe euro lisaks. Mis värk sellega on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2012 08:15:32 vasta tsitaadiga

visalik kirjutas:
hei, kinnitasin uue krediitkaardi paypalis ja seal ütles, et võtavad 1,5 euri aga tegelt võtsid ühe euro lisaks. Mis värk sellega on?
Kui sa muutsid peale kinnitamist krediitkaardi andmeid siis iga muutmisega kaasneb 1€ broneering. Seda summat maha avelt ei võeta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 26.01.2012 11:21:05 vasta tsitaadiga

ma lisasin uue kaardi, sest vana aegus ära
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2012 21:58:30 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole USA-s usaldusväärset sõpra, kes telliks tahvelarvutile koti ja saadaks selle siis Eestisse, sest ei taheta siia saata... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tissu
Aeg Maha 2a

liitunud: 24.01.2012




sõnum 26.01.2012 22:38:25 vasta tsitaadiga

Kas SwedBank Deebet+ kaarti ei saagi paypaliga ühendada? oma 10x olen proovinud andmeid sisestada ja erinevaid moodi ja ikka ütleb, et ei saa ühendada. MasterCard vist ei meeldi paypalile väga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.01.2012 23:02:11 vasta tsitaadiga

Kas sul see ohutu interneti ostmise asi on tehtud swedpangas? Selle peab ära tegema ,et saaks osta paypaliga.

https://www.swedbank.ee/private/home/security/security/3dSecure?language=EST

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedy
Piiratud kasutaja

liitunud: 20.08.2011




sõnum 30.01.2012 21:35:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ega kellelgi pole USA-s usaldusväärset sõpra, kes telliks tahvelarvutile koti ja saadaks selle siis Eestisse, sest ei taheta siia saata... icon_neutral.gif


osta ära ja siis küsi kas saadab v. mitte
ma pidevalt UKst tellin asju, kus müüja tegelt ei müü väljaspoole UK
mõned panevad näkku, aga osad saadvad ka ära thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 30.01.2012 22:12:41 vasta tsitaadiga

weedy kirjutas:
miga kirjutas:
Ega kellelgi pole USA-s usaldusväärset sõpra, kes telliks tahvelarvutile koti ja saadaks selle siis Eestisse, sest ei taheta siia saata... icon_neutral.gif


osta ära ja siis küsi kas saadab v. mitte
ma pidevalt UKst tellin asju, kus müüja tegelt ei müü väljaspoole UK
mõned panevad näkku, aga osad saadvad ka ära thumbs_up.gif


Ära nii küll tee. Mõni küsib pärast kulleriga transpordi eest ulme numbreid.

Kõige pealt ära osta/võita oksjon ja siis hakata alles transpordi kohta uurima on debiilsus, kui müüja ei taha saata väljaspoole oma riiki või kuhugi kindlasse riiki, siis see on tema enda asi. Selliste ajaraiskajate pärast tuleb ese uuesti relistida. Kahju et sellistele tegelastele enam negatiivset panna ei saa. Ise olen ka kahjuks mõne sellise pakkuja otsa sattunud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedy
Piiratud kasutaja

liitunud: 20.08.2011




sõnum 30.01.2012 22:25:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
weedy kirjutas:
miga kirjutas:
Ega kellelgi pole USA-s usaldusväärset sõpra, kes telliks tahvelarvutile koti ja saadaks selle siis Eestisse, sest ei taheta siia saata... icon_neutral.gif


osta ära ja siis küsi kas saadab v. mitte
ma pidevalt UKst tellin asju, kus müüja tegelt ei müü väljaspoole UK
mõned panevad näkku, aga osad saadvad ka ära thumbs_up.gif


Ära nii küll tee. Mõni küsib pärast kulleriga transpordi eest ulme numbreid.

Kõige pealt ära osta/võita oksjon ja siis hakata alles transpordi kohta uurima on debiilsus, kui müüja ei taha saata väljaspoole oma riiki või kuhugi kindlasse riiki, siis see on tema enda asi. Selliste ajaraiskajate pärast tuleb ese uuesti relistida. Kahju et sellistele tegelastele enam negatiivset panna ei saa. Ise olen ka kahjuks mõne sellise pakkuja otsa sattunud.


Ma olen nendelt mitte ostnud kes ulme numbreid küsinud transa eest. Siiamaani kõik laabunud. Ega ebay sul osta.ee pole kus trahviarvet saab kergelt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2012 13:21:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

kui korra laksu kirja saad, siis ära tule siia halama icon_wink.gif
Edit:
Kui pakk on jõudnud eesti posti kandekeskusesse (tln) ja sealt välja läinud, kas see tähendab, et pakk juba tollist läbi käinud ja mind enam seekord ei tyydata?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 14:48:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sellist kogemust on Dealextremest tellimisega, et teed tellimuse ja makse ära ning tellimust ei ilmugi Dealextreme kontole "My account" alla?

Tegin 22 Jan tellimuse, maksin kohe PayPaliga. Paypal saatis kinnituse ka e-mailile makse tegemise kohta ning krediitkaardilt broneeriti ka raha.
Senimaani (2 nädalat) pole isegi tellimuse kohta infot tulnud Dealextreme lehele.

Olen saatnud ka kaks kirja nende poole teele, aga kummalegi vastust saanud pole.

Olen ka varem sama kontoga tellinud ning siis on olnud tarneajad päris pikad (2+ kuud), aga sellist nalja pole kunagi olnud, et isegi tellimuse kohta infot "My account" alla ei jäädvustu...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 14:52:33 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas kellelgi sellist kogemust on Dealextremest tellimisega, et teed tellimuse ja makse ära ning tellimust ei ilmugi Dealextreme kontole "My account" alla?

Tegin 22 Jan tellimuse, maksin kohe PayPaliga. Paypal saatis kinnituse ka e-mailile makse tegemise kohta ning krediitkaardilt broneeriti ka raha.
Senimaani (2 nädalat) pole isegi tellimuse kohta infot tulnud Dealextreme lehele.

Olen saatnud ka kaks kirja nende poole teele, aga kummalegi vastust saanud pole.

Olen ka varem sama kontoga tellinud ning siis on olnud tarneajad päris pikad (2+ kuud), aga sellist nalja pole kunagi olnud, et isegi tellimuse kohta infot "My account" alla ei jäädvustu...

ma sain eile dx'st paki, mille tellisin ca 2-3 nädalat tagasi. Unustasin enne tellimist sisse logida, aga leht viskas peale maksmist asjad kohe mu konto alla.
Pommita edasi kirjadega, mul pole nendega veel kunagi probleeme olnud( sylitasin 3 korda yle õla icon_rolleyes.gif )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 15:51:49 vasta tsitaadiga

_marek, mul on ühe teise poega niimoodi juhtunud. PayPal'ist polnud nende süsteemi makse kinnitust läinud. Saatsin ülekande ID ning siis hakkas asi liikuma. Selline probleem hakkas pihta kui uueks krediitkaardiks sai MasterCard, Visaga polnud kunagi sellist probleemi.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.02.2012 17:44:38 vasta tsitaadiga

jeesus188, mis valemiga sa DX-i pakid nii kiiresti saad?! mul isegi ei saadeta nii kiiresti välja (viimane kord läks üle kuu välja saatmiseks ja ~3 nädalat kohale jõudmiseks) icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 19:37:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188, mis valemiga sa DX-i pakid nii kiiresti saad?! mul isegi ei saadeta nii kiiresti välja (viimane kord läks üle kuu välja saatmiseks ja ~3 nädalat kohale jõudmiseks) icon_rolleyes.gif

kust ma seda tean icon_lol.gif
tellisin emale 2 käevõru/kella, selline keskmine pakk oli icon_rolleyes.gif
6 jaanuaril tellisin, 8 sain maili, et shipped

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 21:59:51 vasta tsitaadiga

Eks see vist oleneb kaubast ka. Dealextreme, nagu ma aru olen saanud, on ainult vahendaja ning tellib ise kaupa paljudest eri kohtadest.
Et siis sõltub tarneaeg ka sellest, kaua nende tarnijad kaupa saadavad.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 03.02.2012 22:24:57 vasta tsitaadiga

nendel ikka oma kesklaod ka (põhiladu Hong Kongis, väiksemad UK-s, USA-s ja Austraalias), ning kõik asjad mida olen tellinud, on olnud "in stock".
selline tunne, et proriteete seatakse tellimuse suuruse järgi. mul üldjuhul väga odavad pakid ja ehk sellepärast viibivad.
pakilisemad asjad tellin niiehknaa eBay-st, sealt tuleb alati kiiresti (ka ühe erandiga - UK=>Austraalia=>Eesti icon_lol.gif ), üle 3 nädala pole kunagi läinud, vahet pole kust pakk reaalselt tuleb thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2012 22:50:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
nendel ikka oma kesklaod ka (põhiladu Hong Kongis, väiksemad UK-s, USA-s ja Austraalias), ning kõik asjad mida olen tellinud, on olnud "in stock".
selline tunne, et proriteete seatakse tellimuse suuruse järgi. mul üldjuhul väga odavad pakid ja ehk sellepärast viibivad.
pakilisemad asjad tellin niiehknaa eBay-st, sealt tuleb alati kiiresti (ka ühe erandiga - UK=>Austraalia=>Eesti icon_lol.gif ), üle 3 nädala pole kunagi läinud, vahet pole kust pakk reaalselt tuleb thumbs_up.gif

mu paki maksumus oli 10€
ei ole just kallis, nii, et hinnas asi küll pole icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 326, 327, 328 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.