|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
11.01.2012 18:00:54
|
|
|
| JVU-l paneb Phone.apk pange jälle. JW1 ma seda probleemi ei täheldanud. Täna 3x juba resa teinud peale helistamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.01.2012 18:30:41
|
|
|
| Kas siis ekraani rotatsioon on JVU-ga kiirem nagu rahvas raagib?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
11.01.2012 20:18:56
|
|
|
| Kalkulaator keerab ennast ~0.3 sekundiga. Ma ei tea on se palju või vähe, pole erilist tähelepanu suunanud sellele varem :p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
14.01.2012 14:53:37
|
|
|
Päris korralik akuõgard tundub olevat see JVU... Otseselt nagu midagi silma ka ei hakka, mis seda mahla imeb nii palju :S JW1 tundus selles mõttes tagasihoidlikum olevat akuga ringikäimisel
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
15.01.2012 13:04:20
|
|
|
Selline probleem, et "Kodu" deskilt ei lase telefon eemaldada ikoone ja ka terveid lehti! Milles võib viga olla?
_________________ www.gamepark.ee |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
15.01.2012 13:29:26
|
|
|
ega sul screen lockitud pole?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
15.01.2012 13:32:47
|
|
|
| limp kirjutas: |
| ega sul screen lockitud pole? |
Kuidas seda näeb?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
15.01.2012 13:35:05
|
|
|
mis launcherit sa kasutad? samsungi enda omaga vist ei saagi seda lockida...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
15.01.2012 13:37:22
|
|
|
| limp kirjutas: |
| mis launcherit sa kasutad? samsungi enda omaga vist ei saagi seda lockida... |
Juu vist samsungi enda oma, ma nagu midagi muutnud pole.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
15.01.2012 14:01:03
|
|
|
rebooti oled proovinud? muud eriti nagu ei oska soovitada, default launcheri desktopi minuarust lockida ei saa
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
15.01.2012 14:43:35
|
|
|
| JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
15.01.2012 17:10:06
|
|
|
Mõtlesin et häkiks ka oma telefoni, korra seda varem teinud. Tekkis selline küsimus et hetkel mul siin peal selline asi Püsivara 2.2.1 I9000XXJPY ja FROYO. Hetkel Kies arvab et tema seda telefoni uuendada ei saa siit kaks küsimust:
1. Mida peaks tegema et Kies jälle tahaks asja uuendada.
2. Mida võiks siia Odiniga peale lasta?
_________________ www.gamepark.ee |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
15.01.2012 18:35:49
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| mustjaak, stock JW1 + Semaphore kernel on hea valik. |
Tirisin nüüd uue Odini alla ja selle JW1 zipitud faili ka. Pakkisin selle lahti ka. Nüüd ei saanud päris hästi aru kas ma nüüd peaksin läbi Odini miskit browsema või lihtsalt sinna kuhugile linnukese ette tegema ja siis telefon taha ja tuld? Õpetuses räägib miskisest pit ja pda failist kuid neid ma sellest alla tiritud paketist ei leidnud millegipärast.
Hea nõu oleks teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
17.01.2012 18:39:35
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
Nüüd on keegi lõpuks ka midagi välja öelnud:
| tsitaat: |
Teamhacksung looks like more modified ROM, because it based on CM. Onecosmic is more smooth so based on Stock ICS, but have an USB issue (as you can see on therad) however this is not a big deal so, you can easyle solve it.
But! If you using Simtoolkit based service, such as login to bank account via your mobile phone, mobile signature etc. you must away from Teamhacksung, so this ROM can't work with simtoolkit service like all of other CM ROM!!! And as i see developers don't interest this issue (i think they don't use it and so can't see this problem)...
In this time my perefer Onecosmic! |
Teema ise siis siin |
Siin mainitakse, et ühel ICS rommil on sim toolkit sees. Arvatavasti on see mobiil-id jaoks kasutu, kuid kui kellelgi on aega ja tahtmist testida, siis andke tuld. Endal kahjuks hetkel see võimalik ei ole.
http://samsung-updates.com/483-rom-ice_cream_sandwitch_rc3-plus_v2-by-stockplus/
[ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS v3 by STOCKPLUS
This version is based on Onecosmic’s RC3 and provides variety of FIXES and ADDITIONAL APPS that were not present in Onecosmic’s RC3 release.
It is exact same framework and kernel as you will find in Onecosmic’s RC3 but there are some FIXES and UPGRADES provided with STOCKPLUS package listed below.
This is why it is called RC3-PLUS by STOCKPLUS not ICS by STOCKPLUS.
In this package will find all fixes from RC3 by Onecosmic PLUS ones listed below.
FULL changelog for v3 release:
+ Instalation Script – cleaned
+ Instalation Package – compressed
+ modem change: to XXJVU (the ‘value pack’ leak one) – not changed in 9000B version
+ visual change: boot animation (darker + more vivid)
+ deleted doubled busybox in /system/bin/
+ system app: change: Contacts for T9 dialer (number->contacts)
+ system app: fix: NetworkLocation (so it actually works)
+ system update: busubox updated from 1.8.1 to 1.19.3
+ app added: OI File Manager
+ app added: Aries Parts (to control kernel functions)
+ app added: NSTools (to control kernel functions) – updted in v3
+ app added: Galaxy Live Wallpaper
+ app added: Google Books Tablet
+ app added: Google Movie
+ app added: ThinkFree Office
+ app added: Google Music application
+ app added: Spirit FM (you still need to set it up manualy)
+ app added: Sim Toolkit App
- app removed: Google Plus (incorrect signature)
- app removed: Phonesky (doubled market)
red color marks v3 changes
green color marks v2 changes
yellow color marks v1 changes
black color marks rc3-plus release
You can find latest versions here: http://ics.samsung-updates.com/
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.01.2012 21:08:50
|
|
|
| õllekas kirjutas: |
| JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi. |
see nagu enamus muid vigu (aku tühjenemine jms.) ei ole ainult konkreetse fw probleem. mul oli see ekraani probleem jw1'ga samuti.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loomet
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
17.01.2012 21:32:07
|
|
|
ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS'is on küll "App added STK.." aga kas ta ka toimib, see on ise asi. Keegi usin võiks proovida siiski
ei mäleta täpselt millist viimati proovisin, onecosmicu oma oli mu meelest. Appi ei olnud, pookisin juurde ja kõik nagu oleks toiminud, aga ei authentinud ikkagi. tahtsid m-id kasutada, telefon sai teavituse, avas rakenduse ja küsis pin'i.. peale seda aga täielik vaikus - vastust lihtsalt ei saatnud ja veateadet ei andnud. CM baasil rommidel vähemasti viskas siis veateate
_________________ /R. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
18.01.2012 00:35:42
|
|
|
Oh krt, homme tshekin järgi. Kui keegi ette jõuab, siis võiks teada anda. Tegelt on üks dealbreaker veel tekkinud - viber ei funka ics peal...
Natuke OT ka - kellelegi pole mingit head 10.1 galaxy tabi jaoks ics rom'i ette jäänud? Olen ise eemalt vähe teemat jälgind ja kõik paistavad olevat ikka suht poolikud. Sihtgrupp ilmselt ka tükk maad tagasihoidlikuma hulgaga, kui sgs puhul...
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2012 01:17:50
|
|
|
| mustjaak kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| mustjaak, stock JW1 + Semaphore kernel on hea valik. |
Tirisin nüüd uue Odini alla ja selle JW1 zipitud faili ka. Pakkisin selle lahti ka. Nüüd ei saanud päris hästi aru kas ma nüüd peaksin läbi Odini miskit browsema või lihtsalt sinna kuhugile linnukese ette tegema ja siis telefon taha ja tuld? Õpetuses räägib miskisest pit ja pda failist kuid neid ma sellest alla tiritud paketist ei leidnud millegipärast.
Hea nõu oleks teretulnud. |
Spoiler 
Veel... puust ja punaseks: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1102881
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
18.01.2012 02:54:37
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| õllekas kirjutas: |
| JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi. |
see nagu enamus muid vigu (aku tühjenemine jms.) ei ole ainult konkreetse fw probleem. mul oli see ekraani probleem jw1'ga samuti. |
Pole varem ühelgi ROM-il täheldanud sellist ekraani jama. JW1 ma pole mudimata moel proovinud, Amestris JW1-l igatahes ekraan ei jama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
18.01.2012 09:13:26
|
|
|
Kahju küll siis...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.01.2012 11:35:58
|
|
|
... kunagi sai asi ette võetud ja proovitud tuimalt läbi hunnik ROM'e ja pidama jäin MitRa ROM'ile:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1272837
... väga stabiilne ja normaalse kiirusega ROM, kõik vajalikud asjad toimivad ja aku peab võrreldes teistega minu kasutamise juures vähemalt +24h
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
19.01.2012 22:27:21
|
|
|
Küsin nüüd selliselolli küsimuse,et mõtlesin proovida üle pika aja Kiesi,aga nagu harilikult annab sellise teate
Spoiler 
Enda telefonil peal 2.2.1 ja Darkyś v9.3.XWJS5
Et kas uuendused siis kõik edasi kah läbi Odini?
Sry,et teie tarkade klubile selline loll küsimus
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.01.2012 22:33:31
|
|
|
Et läbi kies'i uuendada peab sul olema (vist regioonile vastav) stock rom ja kernel.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
19.01.2012 23:10:57
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Et läbi kies'i uuendada peab sul olema (vist regioonile vastav) stock rom ja kernel. |
ehk siis maakeeli originaal,mis oli kunagi ammu ostes?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
20.01.2012 07:49:26
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| ehk siis maakeeli originaal,mis oli kunagi ammu ostes? |
Kas just täpselt see versioon, aga põhimõtteliselt jah. Versioon ei pea vast ilmtingimata sama olema, kui ostes oli peal 2.1 vms, siis kies jaoks sobib ka sama regiooni 2.2 või 2.3 (vist, üsna kindel)
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
20.01.2012 10:31:26
|
|
|
Ma olen saanud Kiesi silmis taas "puhtaks" kui panin froyo JPY peale ja muutsin csc taas SEB peale. Kiesi kaudu hetkel viimane soft on GB JVQ - iseenesest täitsa mõistlik (kuigi igav) versioon
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JohnT
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
20.01.2012 18:01:42
|
|
|
Mul on GT-i9001 mudel 2.3.3 Gingerbread.
Kies uuendust ei paku, kas meite maal polegi midagi uuemat ametlikult saadaval?
_________________ Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta! |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
21.01.2012 17:05:57
|
|
|
Kiesist "ametlikumat" pakkumist ilmselt ei ole.
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
22.01.2012 05:42:55
|
|
|
appi appi,
telefon ei taha minna puhkereziimi kui küljenupust vajutan. Viskab ette selle joonistatava parooli ja plingib kogu aeg: ekraan must-ekraan parooliga-ekraan must-ekraan parooliga- jne. Ja seda joonistatavat parooli ei saa mahagi võtta.
Kui aku ja kaardi tagant ära võtan ning uuesti sisse lülitan, töötab tlf mõnda aega ok. Siis hakkab jälle kordama jama.
Kas seda saab ise lahendada või peab minema remonti, on kellelgi sellist asja ette tulnd?
Ette tänades, ja lootuses et keegi vastab,
tumbuser.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
22.01.2012 11:32:29
|
|
|
Aku tagant ära ja peale seda otse recoverysse - seal esialgu cache ära puhastada ning vaadata, mis edasi juhtub. Kui see mingit tulemust ei anna, siis varunda telefoni sisu ja tee factory reset. Soovitavalt koos sd kaardi formatiga (dialeris: *2767*3855#)
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SideWinder
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002
|
22.01.2012 21:57:41
|
|
|
Selline mure, et mobiilset netti saab kasutada ainult netibrowseriga, kõik muud app'd ei saa ühendust. Telefon Galaxy S+ peal stock 2.3.3 Android ja viimane Kiesi firmware. Oskab ehk keegi aidata?
_________________ Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna) |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
23.01.2012 10:07:00
|
|
|
Vaata oma APNidele otsa. Tõenäoliselt on sul vaikimisi aktiveeritud WAP APN.
EMT ühenduse puhul:
Kui sul on seal olemas WAP, INTERNET ja MMS, siis kustuta ära INTERNET APN. Ava WAP ja nimeta ümber APNi nimi [EMT WAP -> EMT INTERNET] ja pöörduspunkt [wap.emt.ee -> internet.emt.ee].
Miks nii?
Sest mingil põhjusel on "WAP" pöörduspunkt täidetud eelnevalt juba proxy aadressiga aga "INTERNET" mitte. Mingitel juhtudel aga kipub ühendus ikalduma ilma selleta. Võite küll vaielda, kuid usina flashija kogemus näitab, et sedasi talitades ei ole vaja mingisuguste ühendusprobleemidega tegelda rohkem
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SideWinder
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002
|
29.01.2012 15:05:12
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
| Vaata oma APNidele otsa. Tõenäoliselt on sul vaikimisi aktiveeritud WAP APN. |
Tänud! Elisa kodulehe juhendi järgi sain toimima.
_________________ Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna) |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandrew
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
30.01.2012 11:31:57
|
|
|
Kasutasin Onesonicu esimest versiooni jõuludest eilseni, selle aja jooksul ühtegi olulist puudujääki või viga polnud, kõik töötas nii nagu peab, vähemalt minu kasutuse juures.
Hoidsin ta lehel aeg-ajal silma peal ( http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ ) ning viimastel nädalatel erilisi uuendusi ei näinud. Seega eeldan, et asi suht lõppvormis. Nüüd päevakese seda uusimat RC3.1 kasutanud ja ei saa väita, et midagi varasemast versioonist teisiti oleks, kõik töötab senini nii nagu peab (change log'i ei vaevunud lugema muidugi). Nii et soovitan julgesti, mina enam GB peale tagasi minna ei soovi. Lõpuks paistab Android lapseeast väljas olevat.
PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.01.2012 11:35:37
|
|
|
| Sandrew kirjutas: |
| PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis. |
... minuteada see ei tööta mobiili-ID-ga, kui kellelgi on vastupidine kogemus, siis võiks teada anda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandrew
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
30.01.2012 19:20:25
|
|
|
| Seljuhul vabandused eksitava informatsiooni pärast, ise pole veel m-ID peale kolinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
30.01.2012 20:03:33
|
|
|
| Sandrew kirjutas: |
Kasutasin Onesonicu esimest versiooni jõuludest eilseni, selle aja jooksul ühtegi olulist puudujääki või viga polnud, kõik töötas nii nagu peab, vähemalt minu kasutuse juures.
Hoidsin ta lehel aeg-ajal silma peal ( http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ ) ning viimastel nädalatel erilisi uuendusi ei näinud. Seega eeldan, et asi suht lõppvormis. Nüüd päevakese seda uusimat RC3.1 kasutanud ja ei saa väita, et midagi varasemast versioonist teisiti oleks, kõik töötab senini nii nagu peab (change log'i ei vaevunud lugema muidugi). Nii et soovitan julgesti, mina enam GB peale tagasi minna ei soovi. Lõpuks paistab Android lapseeast väljas olevat.
PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis. |
Sellega sai viimati 2.1 vist proovitud ja ei toiminud (m-id).
Kuidas muidu aku pidavus on?
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.01.2012 20:50:55
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Sandrew kirjutas: |
| PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis. |
... minuteada see ei tööta mobiili-ID-ga, kui kellelgi on vastupidine kogemus, siis võiks teada anda  |
Semaphore kerneli looja avaldas arvamust, et kui Samsung ise selle tuge ei avalikusta, siis seda ilmselt tööle ei saadagi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
postal
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
01.02.2012 12:05:29
|
|
|
Mul selline probleem, et arvuti ei tunne usb ühendust ära.
Telefon laeb akut läbi usb aga usb ühendusest teada ei anna.
Sooviks siis telefoni ja arvuti vahel kontakti saada.
Telefon on uus, stock os.
Juhe on see, mis telefoniga kaasa tuli, teist juhet minul ei ole.
Restart ei aidanud, usb draiverite reinstall ei aidanud.
Telefoni restart ei aidanud.
Proovisin settings>mass storage.
Tegu SGS 9001 (plus) fööniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.02.2012 14:34:24
|
|
|
| postal, Lylita USB Debugging valja ja vaata, kas siis saab.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
postal
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
01.02.2012 17:04:11
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| postal, Lylita USB Debugging valja ja vaata, kas siis saab. |
Ei aita.
Nagu ma aru saan siis usb kaabliga ühendamisel peaks tekkima üles ikoon.
Minul ikooni ei teki mitte mingisuguse valemiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.02.2012 17:35:36
|
|
|
Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
postal
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
01.02.2012 17:39:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale. |
Selles probleem ongi, olen igat järjekorda proovinud, mul ei tule usb ühendamise teadet.
Arvuti ütleb, et doesn't recognize usb device ja mobiilis ei muutu midagi.
Tegemist windows 7'ga
Hetkel teen windows update, võibolla aitab midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.02.2012 17:46:50
|
|
|
| postal kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale. |
Selles probleem ongi, olen igat järjekorda proovinud, mul ei tule usb ühendamise teadet.
Arvuti ütleb, et doesn't recognize usb device ja mobiilis ei muutu midagi.
Tegemist windows 7'ga
Hetkel teen windows update, võibolla aitab midagi. |
kui muud moodi ei saa, siis tõmba samsung kies alla, seal mingid driverid olemas, kuigi mass storage peaks niisama ka töötama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
01.02.2012 18:05:00
|
|
|
võid igaks juhuks proovida ka teist usb auku mõnes arvutis ei ole enda telefongi ees olevatest portidest midagi näidanud
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
postal
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
01.02.2012 18:27:56
|
|
|
| limp kirjutas: |
võid igaks juhuks proovida ka teist usb auku mõnes arvutis ei ole enda telefongi ees olevatest portidest midagi näidanud |
Juba proovitud, kõik teised usb-ga ühendatavad asjad töötavad aga telefon ei saa kusagil ühendust.
Kies arvutis ütleb samuti " please connect device".
Tegin windows update ära kuid ikka ei toimi.
Samas telefon laeb praegu akut läbi usb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
01.02.2012 18:50:48
|
|
|
Ilma kiesita saab ka lihtsalt tõmma samsa driverid..
_________________ You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free... |
|
| tagasi üles |
|
 |
|