Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 11.01.2012 18:00:54 vasta tsitaadiga

JVU-l paneb Phone.apk pange jälle. JW1 ma seda probleemi ei täheldanud. Täna 3x juba resa teinud peale helistamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 18:30:41 vasta tsitaadiga

Kas siis ekraani rotatsioon on JVU-ga kiirem nagu rahvas raagib?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 11.01.2012 20:18:56 vasta tsitaadiga

Kalkulaator keerab ennast ~0.3 sekundiga. Ma ei tea on se palju või vähe, pole erilist tähelepanu suunanud sellele varem :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 14.01.2012 14:53:37 vasta tsitaadiga

Päris korralik akuõgard tundub olevat see JVU... Otseselt nagu midagi silma ka ei hakka, mis seda mahla imeb nii palju :S JW1 tundus selles mõttes tagasihoidlikum olevat akuga ringikäimisel
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 15.01.2012 13:04:20 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et "Kodu" deskilt ei lase telefon eemaldada ikoone ja ka terveid lehti! Milles võib viga olla?
_________________
www.gamepark.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.01.2012 13:29:26 vasta tsitaadiga

ega sul screen lockitud pole?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 15.01.2012 13:32:47 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ega sul screen lockitud pole?
Kuidas seda näeb?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.01.2012 13:35:05 vasta tsitaadiga

mis launcherit sa kasutad? samsungi enda omaga vist ei saagi seda lockida...
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 15.01.2012 13:37:22 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
mis launcherit sa kasutad? samsungi enda omaga vist ei saagi seda lockida...


Juu vist samsungi enda oma, ma nagu midagi muutnud pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.01.2012 14:01:03 vasta tsitaadiga

rebooti oled proovinud? muud eriti nagu ei oska soovitada, default launcheri desktopi minuarust lockida ei saa
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 15.01.2012 14:43:35 vasta tsitaadiga

JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 15.01.2012 17:10:06 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et häkiks ka oma telefoni, korra seda varem teinud. Tekkis selline küsimus et hetkel mul siin peal selline asi Püsivara 2.2.1 I9000XXJPY ja FROYO. Hetkel Kies arvab et tema seda telefoni uuendada ei saa siit kaks küsimust:
1. Mida peaks tegema et Kies jälle tahaks asja uuendada.
2. Mida võiks siia Odiniga peale lasta?

_________________
www.gamepark.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 17:12:08 vasta tsitaadiga

mustjaak, stock JW1 + Semaphore kernel on hea valik.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1117579

Odin õpetus: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=7152078#post7152078


edit:
Lisasin lingid.


viimati muutis SKG 15.01.2012 17:28:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 15.01.2012 18:35:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
mustjaak, stock JW1 + Semaphore kernel on hea valik.


Tirisin nüüd uue Odini alla ja selle JW1 zipitud faili ka. Pakkisin selle lahti ka. Nüüd ei saanud päris hästi aru kas ma nüüd peaksin läbi Odini miskit browsema või lihtsalt sinna kuhugile linnukese ette tegema ja siis telefon taha ja tuld? Õpetuses räägib miskisest pit ja pda failist kuid neid ma sellest alla tiritud paketist ei leidnud millegipärast.
Hea nõu oleks teretulnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 18:39:35 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Nüüd on keegi lõpuks ka midagi välja öelnud:

tsitaat:
Teamhacksung looks like more modified ROM, because it based on CM. Onecosmic is more smooth so based on Stock ICS, but have an USB issue (as you can see on therad) however this is not a big deal so, you can easyle solve it.

But! If you using Simtoolkit based service, such as login to bank account via your mobile phone, mobile signature etc. you must away from Teamhacksung, so this ROM can't work with simtoolkit service like all of other CM ROM!!! And as i see developers don't interest this issue (i think they don't use it and so can't see this problem)...

In this time my perefer Onecosmic!


Teema ise siis siin


Siin mainitakse, et ühel ICS rommil on sim toolkit sees. Arvatavasti on see mobiil-id jaoks kasutu, kuid kui kellelgi on aega ja tahtmist testida, siis andke tuld. Endal kahjuks hetkel see võimalik ei ole.
http://samsung-updates.com/483-rom-ice_cream_sandwitch_rc3-plus_v2-by-stockplus/



[ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS v3 by STOCKPLUS

This version is based on Onecosmic’s RC3 and provides variety of FIXES and ADDITIONAL APPS that were not present in Onecosmic’s RC3 release.

It is exact same framework and kernel as you will find in Onecosmic’s RC3 but there are some FIXES and UPGRADES provided with STOCKPLUS package listed below.

This is why it is called RC3-PLUS by STOCKPLUS not ICS by STOCKPLUS.

In this package will find all fixes from RC3 by Onecosmic PLUS ones listed below.

FULL changelog for v3 release:

+ Instalation Script – cleaned

+ Instalation Package – compressed

+ modem change: to XXJVU (the ‘value pack’ leak one) – not changed in 9000B version

+ visual change: boot animation (darker + more vivid)

+ deleted doubled busybox in /system/bin/


+ system app: change: Contacts for T9 dialer (number->contacts)

+ system app: fix: NetworkLocation (so it actually works)

+ system update: busubox updated from 1.8.1 to 1.19.3

+ app added: OI File Manager

+ app added: Aries Parts (to control kernel functions)

+ app added: NSTools (to control kernel functions) – updted in v3

+ app added: Galaxy Live Wallpaper

+ app added: Google Books Tablet

+ app added: Google Movie

+ app added: ThinkFree Office

+ app added: Google Music application

+ app added: Spirit FM (you still need to set it up manualy)

+ app added: Sim Toolkit App

- app removed: Google Plus (incorrect signature)

- app removed: Phonesky (doubled market)

red color marks v3 changes
green color marks v2 changes
yellow color marks v1 changes
black color marks rc3-plus release

You can find latest versions here: http://ics.samsung-updates.com/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 21:08:50 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi.

see nagu enamus muid vigu (aku tühjenemine jms.) ei ole ainult konkreetse fw probleem. mul oli see ekraani probleem jw1'ga samuti.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loomet
HV kasutaja
loomet

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 21:32:07 vasta tsitaadiga

ROM] OC’s Ice Cream Sandwitch RC3-PLUS'is on küll "App added STK.." aga kas ta ka toimib, see on ise asi. Keegi usin võiks proovida siiski icon_smile.gif

ei mäleta täpselt millist viimati proovisin, onecosmicu oma oli mu meelest. Appi ei olnud, pookisin juurde ja kõik nagu oleks toiminud, aga ei authentinud ikkagi. tahtsid m-id kasutada, telefon sai teavituse, avas rakenduse ja küsis pin'i.. peale seda aga täielik vaikus - vastust lihtsalt ei saatnud ja veateadet ei andnud. CM baasil rommidel vähemasti viskas siis veateate icon_smile.gif

_________________
/R.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 18.01.2012 00:35:42 vasta tsitaadiga

Oh krt, homme tshekin järgi. Kui keegi ette jõuab, siis võiks teada anda. Tegelt on üks dealbreaker veel tekkinud - viber ei funka ics peal... icon_smile.gif

Natuke OT ka - kellelegi pole mingit head 10.1 galaxy tabi jaoks ics rom'i ette jäänud? Olen ise eemalt vähe teemat jälgind ja kõik paistavad olevat ikka suht poolikud. Sihtgrupp ilmselt ka tükk maad tagasihoidlikuma hulgaga, kui sgs puhul...

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 01:17:50 vasta tsitaadiga

mustjaak kirjutas:
SKG kirjutas:
mustjaak, stock JW1 + Semaphore kernel on hea valik.


Tirisin nüüd uue Odini alla ja selle JW1 zipitud faili ka. Pakkisin selle lahti ka. Nüüd ei saanud päris hästi aru kas ma nüüd peaksin läbi Odini miskit browsema või lihtsalt sinna kuhugile linnukese ette tegema ja siis telefon taha ja tuld? Õpetuses räägib miskisest pit ja pda failist kuid neid ma sellest alla tiritud paketist ei leidnud millegipärast.
Hea nõu oleks teretulnud.

Spoiler Spoiler Spoiler

Veel... puust ja punaseks: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1102881
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 18.01.2012 01:53:51 vasta tsitaadiga

Süda ei andnud rahu ja proovisin siiski ära - ei tööta see m-id ikkagi icon_sad.gif Proovisin seda: http://samsung-updates.com/483-rom-ice_cream_sandwitch_rc3-plus_v2-by-stockplus/
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 18.01.2012 02:54:37 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
õllekas kirjutas:
JVU-l see häda ka veel, et ekraan ei tule sleepist välja vahetevahel. Peab telefonile restarti forssima. Panin Amestrise JW1 peale tagasi.

see nagu enamus muid vigu (aku tühjenemine jms.) ei ole ainult konkreetse fw probleem. mul oli see ekraani probleem jw1'ga samuti.


Pole varem ühelgi ROM-il täheldanud sellist ekraani jama. JW1 ma pole mudimata moel proovinud, Amestris JW1-l igatahes ekraan ei jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 09:13:26 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Süda ei andnud rahu ja proovisin siiski ära - ei tööta see m-id ikkagi icon_sad.gif Proovisin seda: http://samsung-updates.com/483-rom-ice_cream_sandwitch_rc3-plus_v2-by-stockplus/


Kahju küll siis... kopp.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 11:35:58 vasta tsitaadiga

... kunagi sai asi ette võetud ja proovitud tuimalt läbi hunnik ROM'e ja pidama jäin MitRa ROM'ile:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1272837
... väga stabiilne ja normaalse kiirusega ROM, kõik vajalikud asjad toimivad ja aku peab võrreldes teistega minu kasutamise juures vähemalt +24h thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 22:27:21 vasta tsitaadiga

Küsin nüüd selliselolli küsimuse,et mõtlesin proovida üle pika aja Kiesi,aga nagu harilikult annab sellise teate

Spoiler Spoiler Spoiler


Enda telefonil peal 2.2.1 ja Darkyś v9.3.XWJS5
Et kas uuendused siis kõik edasi kah läbi Odini?

Sry,et teie tarkade klubile selline loll küsimus icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 22:33:31 vasta tsitaadiga

Et läbi kies'i uuendada peab sul olema (vist regioonile vastav) stock rom ja kernel.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2012 23:10:57 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Et läbi kies'i uuendada peab sul olema (vist regioonile vastav) stock rom ja kernel.


ehk siis maakeeli originaal,mis oli kunagi ammu ostes?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 07:49:26 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
ehk siis maakeeli originaal,mis oli kunagi ammu ostes?

Kas just täpselt see versioon, aga põhimõtteliselt jah. Versioon ei pea vast ilmtingimata sama olema, kui ostes oli peal 2.1 vms, siis kies jaoks sobib ka sama regiooni 2.2 või 2.3 (vist, üsna kindel)

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 20.01.2012 10:31:26 vasta tsitaadiga

Ma olen saanud Kiesi silmis taas "puhtaks" kui panin froyo JPY peale ja muutsin csc taas SEB peale. Kiesi kaudu hetkel viimane soft on GB JVQ - iseenesest täitsa mõistlik (kuigi igav) versioon icon_smile.gif
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004




sõnum 20.01.2012 18:01:42 vasta tsitaadiga

Mul on GT-i9001 mudel 2.3.3 Gingerbread.
Kies uuendust ei paku, kas meite maal polegi midagi uuemat ametlikult saadaval?

_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 21.01.2012 17:05:57 vasta tsitaadiga

Kiesist "ametlikumat" pakkumist ilmselt ei ole.
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 05:42:55 vasta tsitaadiga

appi appi,

telefon ei taha minna puhkereziimi kui küljenupust vajutan. Viskab ette selle joonistatava parooli ja plingib kogu aeg: ekraan must-ekraan parooliga-ekraan must-ekraan parooliga- jne. Ja seda joonistatavat parooli ei saa mahagi võtta.
Kui aku ja kaardi tagant ära võtan ning uuesti sisse lülitan, töötab tlf mõnda aega ok. Siis hakkab jälle kordama jama.
Kas seda saab ise lahendada või peab minema remonti, on kellelgi sellist asja ette tulnd?




Ette tänades, ja lootuses et keegi vastab,

tumbuser.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 22.01.2012 11:32:29 vasta tsitaadiga

Aku tagant ära ja peale seda otse recoverysse - seal esialgu cache ära puhastada ning vaadata, mis edasi juhtub. Kui see mingit tulemust ei anna, siis varunda telefoni sisu ja tee factory reset. Soovitavalt koos sd kaardi formatiga (dialeris: *2767*3855#)
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2012 21:57:41 vasta tsitaadiga

Selline mure, et mobiilset netti saab kasutada ainult netibrowseriga, kõik muud app'd ei saa ühendust. Telefon Galaxy S+ peal stock 2.3.3 Android ja viimane Kiesi firmware. Oskab ehk keegi aidata?
_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 23.01.2012 10:07:00 vasta tsitaadiga

Vaata oma APNidele otsa. Tõenäoliselt on sul vaikimisi aktiveeritud WAP APN.

EMT ühenduse puhul:

Kui sul on seal olemas WAP, INTERNET ja MMS, siis kustuta ära INTERNET APN. Ava WAP ja nimeta ümber APNi nimi [EMT WAP -> EMT INTERNET] ja pöörduspunkt [wap.emt.ee -> internet.emt.ee].

Miks nii?

Sest mingil põhjusel on "WAP" pöörduspunkt täidetud eelnevalt juba proxy aadressiga aga "INTERNET" mitte. Mingitel juhtudel aga kipub ühendus ikalduma ilma selleta. Võite küll vaielda, kuid usina flashija kogemus näitab, et sedasi talitades ei ole vaja mingisuguste ühendusprobleemidega tegelda rohkem icon_wink.gif

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 14:01:45 vasta tsitaadiga

Milline see koige paremini tootav ICS ROM praegu on?

See, Onecosmic-u oma?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1398223
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2012 15:05:12 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Vaata oma APNidele otsa. Tõenäoliselt on sul vaikimisi aktiveeritud WAP APN.

Tänud! Elisa kodulehe juhendi järgi sain toimima.

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 30.01.2012 11:31:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Milline see koige paremini tootav ICS ROM praegu on?

See, Onecosmic-u oma?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1398223


Kasutasin Onesonicu esimest versiooni jõuludest eilseni, selle aja jooksul ühtegi olulist puudujääki või viga polnud, kõik töötas nii nagu peab, vähemalt minu kasutuse juures.
Hoidsin ta lehel aeg-ajal silma peal ( http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ ) ning viimastel nädalatel erilisi uuendusi ei näinud. Seega eeldan, et asi suht lõppvormis. Nüüd päevakese seda uusimat RC3.1 kasutanud ja ei saa väita, et midagi varasemast versioonist teisiti oleks, kõik töötab senini nii nagu peab (change log'i ei vaevunud lugema muidugi). Nii et soovitan julgesti, mina enam GB peale tagasi minna ei soovi. Lõpuks paistab Android lapseeast väljas olevat.

PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 11:35:37 vasta tsitaadiga

Sandrew kirjutas:
PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis.

... minuteada see ei tööta mobiili-ID-ga, kui kellelgi on vastupidine kogemus, siis võiks teada anda icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 30.01.2012 19:20:25 vasta tsitaadiga

Seljuhul vabandused eksitava informatsiooni pärast, ise pole veel m-ID peale kolinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 30.01.2012 20:03:33 vasta tsitaadiga

Sandrew kirjutas:
SKG kirjutas:
Milline see koige paremini tootav ICS ROM praegu on?

See, Onecosmic-u oma?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1398223


Kasutasin Onesonicu esimest versiooni jõuludest eilseni, selle aja jooksul ühtegi olulist puudujääki või viga polnud, kõik töötas nii nagu peab, vähemalt minu kasutuse juures.
Hoidsin ta lehel aeg-ajal silma peal ( http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ ) ning viimastel nädalatel erilisi uuendusi ei näinud. Seega eeldan, et asi suht lõppvormis. Nüüd päevakese seda uusimat RC3.1 kasutanud ja ei saa väita, et midagi varasemast versioonist teisiti oleks, kõik töötab senini nii nagu peab (change log'i ei vaevunud lugema muidugi). Nii et soovitan julgesti, mina enam GB peale tagasi minna ei soovi. Lõpuks paistab Android lapseeast väljas olevat.

PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis.

Sellega sai viimati 2.1 vist proovitud ja ei toiminud (m-id).
Kuidas muidu aku pidavus on?

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2012 20:50:55 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Sandrew kirjutas:
PS. kes sim toolkiti tahab, siis võtke Stockplus'i reliis.

... minuteada see ei tööta mobiili-ID-ga, kui kellelgi on vastupidine kogemus, siis võiks teada anda icon_rolleyes.gif

Semaphore kerneli looja avaldas arvamust, et kui Samsung ise selle tuge ei avalikusta, siis seda ilmselt tööle ei saadagi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postal
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010




sõnum 01.02.2012 12:05:29 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et arvuti ei tunne usb ühendust ära.
Telefon laeb akut läbi usb aga usb ühendusest teada ei anna.
Sooviks siis telefoni ja arvuti vahel kontakti saada.
Telefon on uus, stock os.
Juhe on see, mis telefoniga kaasa tuli, teist juhet minul ei ole.
Restart ei aidanud, usb draiverite reinstall ei aidanud.
Telefoni restart ei aidanud.
Proovisin settings>mass storage.

Tegu SGS 9001 (plus) fööniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2012 14:34:24 vasta tsitaadiga

postal, Lylita USB Debugging valja ja vaata, kas siis saab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postal
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010




sõnum 01.02.2012 17:04:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
postal, Lylita USB Debugging valja ja vaata, kas siis saab.

Ei aita.
Nagu ma aru saan siis usb kaabliga ühendamisel peaks tekkima üles ikoon.
Minul ikooni ei teki mitte mingisuguse valemiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2012 17:35:36 vasta tsitaadiga

Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postal
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010




sõnum 01.02.2012 17:39:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale.

Selles probleem ongi, olen igat järjekorda proovinud, mul ei tule usb ühendamise teadet.
Arvuti ütleb, et doesn't recognize usb device ja mobiilis ei muutu midagi.

Tegemist windows 7'ga
Hetkel teen windows update, võibolla aitab midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2012 17:46:50 vasta tsitaadiga

postal kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Peast ei mäleta, aga sa vajuta usb mass storage peale vms
paned juhtme taha, tõmbad ylevalt alla ikoonide juurest ja sulle tekib sinna usb teada, vajuta sinna peale.

Selles probleem ongi, olen igat järjekorda proovinud, mul ei tule usb ühendamise teadet.
Arvuti ütleb, et doesn't recognize usb device ja mobiilis ei muutu midagi.

Tegemist windows 7'ga
Hetkel teen windows update, võibolla aitab midagi.

kui muud moodi ei saa, siis tõmba samsung kies alla, seal mingid driverid olemas, kuigi mass storage peaks niisama ka töötama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.02.2012 18:05:00 vasta tsitaadiga

võid igaks juhuks proovida ka teist usb auku icon_smile.gif mõnes arvutis ei ole enda telefongi ees olevatest portidest midagi näidanud
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
postal
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010




sõnum 01.02.2012 18:27:56 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
võid igaks juhuks proovida ka teist usb auku icon_smile.gif mõnes arvutis ei ole enda telefongi ees olevatest portidest midagi näidanud

Juba proovitud, kõik teised usb-ga ühendatavad asjad töötavad aga telefon ei saa kusagil ühendust.

Kies arvutis ütleb samuti " please connect device".
Tegin windows update ära kuid ikka ei toimi.

Samas telefon laeb praegu akut läbi usb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 01.02.2012 18:50:48 vasta tsitaadiga

Ilma kiesita saab ka lihtsalt tõmma samsa driverid..
_________________
You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.