Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 17:43:45 vasta tsitaadiga

Iseteenindus, jah, näitab, aga võiks olla veidi mugavam süsteem. Näiteks samalaadne, mis selle kõneajaga. Et kui kasutad netipulgaga, siis vajutad nuppu ja näed palju oled kasutanud ning süsteem võiks olla tasuta. Praegu selle kõneaja/-rahaga on vist 3 senti.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 20:46:57 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 21:50:42 vasta tsitaadiga


Vana-Lõuna tänav, Mint Medium, üsna "tippajal" mõõdetud...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2012 22:42:17 vasta tsitaadiga

ewur nõrk sul:D mul´strong pakett, 3g lukustatud kuna edge on veel aeglasem.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.01.2012 22:59:35 vasta tsitaadiga

alartt: Anna Rikkena selline aeglane kiirus üles, kuna see olukord pole tingitud mitte ülekoormusest, vaid tuleb hoopis Elisa seadmete poolt tekitatud probleemist.

Kusagil novembri alguses andsin ise taolise nähtuse Rikkena üles ja siis igatahes mässasid tehnikud keskseadme kallal ning pärast seda läksid kiirused normi tagasi.
-----------------------
Sellise vale käitumise, nagu antud viga, tunnebki selle järgi ära, et 3G peal jookseb pidevalt aeglane, 2G-ga või ks GPRS-iga võrreldav kiirus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 19:01:06 vasta tsitaadiga

Kas Elisal on mingi andmeside mahu piirang, millal rakendatakse teatud kiirus? Tele2 puhul on vist 30GB ning see on kusagil kasutajatingimustes kirjas ka, aga kuidas Elisaga on?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 19:02:39 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Kas Elisal on mingi andmeside mahu piirang, millal rakendatakse teatud kiirus? Tele2 puhul on vist 30GB ning see on kusagil kasutajatingimustes kirjas ka, aga kuidas Elisaga on?

50 GB
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 19:40:39 vasta tsitaadiga

On see kusagil kirjas ka? Palun mingit viidet otse nende leheküljel ning, mis juhtub, kui see andmemaht ületada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 20:05:17 vasta tsitaadiga

http://www.elisa.ee/mint/#/milleks-mint-sobib

Otsinguga leia üles 50 GB ja sealt saad veel lugeda, et mida Mintiga teha EI TOHI. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 21:04:43 vasta tsitaadiga

http://elisa.ee/et/Ariklient/ring/612/Nutikad-k%C3%B5nepaketid

Aga see? See pole mu MiNT või on? Mis andmemahu piirang sellega kaasneb?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 21:23:22 vasta tsitaadiga

MINTiga iga õhtu mingi 20% packets lost kui midagi pingida üritada. icon_eek.gif Sõlmitud küll mobiiilse püsiühenduse lepingu aga midagi püsivat seal pole kui nett lampi pmst ära kaob iga natukese aja tagant icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realmadrid
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2011




sõnum 12.01.2012 21:24:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siit on kogemusi mindi kasutamisega Tallinnas Mustamäel? Kui on, siis tahaks teada, kui hästi toimib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 20:32:22 vasta tsitaadiga

realmadrid kirjutas:
Kas kellelgi siit on kogemusi mindi kasutamisega Tallinnas Mustamäel? Kui on, siis tahaks teada, kui hästi toimib.

Tütar kasutas peaaegu aasta (Magistrali lähedal, alguses Light, seejärel Medium) ja nüüd juba pool aastat EMT Internet M.
Vahetasime operaatorit, sest:
- Skype kasutamine oli pea võimatu. Päeval veel kuidagi toimis, aga õhtuti oli kas "täishäälikute pakett" või "kaashäälikute pakett" - hakkis metsikult. Kui video ka sisse lülitasid, siis hangus kõik.
- Isegi niisama netis olles katkes ühendus pidevalt. Päeval vähem, õhtul rohkem.
- Youtube kasutamine oli praktiliselt võimatu - kogu aeg puhverdas isegi madala resoga asju. EMT-ga saab Youtubest ka HD-videosid vaadata.
Arvutiks Lenovo Thinkpad Edge13 sisseehitatud 3G modemiga. Arvuti asukoha muutmine ei aidanud midagi, sest kogu aeg näitas maksimaalset levi. Oleks pidanud juba varem üle kolima, kuid Elisast lubati kogu aeg kvaliteedi paranemist. Läks ajaga aga ainult hullemaks. Samas Tallinna kesklinnas ja ka näiteks Hiiumaal toimis täitsa kenasti.

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 14:41:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Medium jookseb täna päris kiirelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.01.2012 18:45:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Medium jookseb täna päris kiirelt thumbs_up.gif


See info on kasutu mobiilsidevõrku iseloomustades, kui ei öelda kohta ja aega.
Sest samal ajal mujal Mint medium ei pruugi megabittigi välja venitada.

Mobiilse interneti puhul on iga kasutaja võrk tema tugijaama suurune ja iga 500 m mõjutab
teenust arvestatavalt.

Ülaltoodud number oleks nagu haigla keskmise temperatuuri hõikamine... mida see ütleb inimkonna
kohta - ei midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:19:01 vasta tsitaadiga

Jap, aeg ja koht ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 19:23:00 vasta tsitaadiga

wints on Kolga elurajoonis, aeg on enamvähem postituse aeg ilmselt. problems
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.01.2012 22:50:22 vasta tsitaadiga

vana_urr, aeg on ju testi peal kirjas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.01.2012 23:28:39 vasta tsitaadiga

Väike OT: Eks Speedtest sobibki neile, kes taga ajavad kiiruse-piigi mõõtmist ja et sellega paremat tulemit kuvada saaks. icon_cool.gif
------------------------------
Väike, aga halastamatu võrdlus Speedtesti ja (antud hetkel) TestMy.net vahel:
1. Testmy.net, kolm järjestikust mõõtmist:
Sat Jan 14 2012 @ 10:15:44 pm
6 MB 1.87 Mbps 239 kB/s
Sat Jan 14 2012 @ 10:15:11 pm
6 MB 1.84 Mbps 235 kB/s
Sat Jan 14 2012 @ 10:14:16 pm
6 MB 1.9 Mbps 243 kB/s
---------------------------------
Järjest tehtud 3 Speedtesti mõõtmist:
Speedtest 1: 2,14Mb, graafikult on näha, et mõõtis "piiki"
Speedtest 2: 2,22Mb, graafikult on näha, et mõõtis "piiki"
Speedtest 3: 2,00Mb, graafikult on näha, et mõõtis "piiki".

PS: Graafik on näha, kui sõita hiirega "tulemuse akna peale", siis asendub Downloadi tulemus Download-graafikuga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 23:48:29 vasta tsitaadiga

tahanteada, hästi paned icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif Speedtesti server asub eestis, testmy.net server krt teab kus USAs. Vähe kehv võrdlus pole icon_question.gif

Hull teema küll kui ühel on tulemus ~0.3Mbps suurem kui teisel. Maailmalõpp kohe...
Mõõda millega tahad, pole olemas 100% täpset kiirusetesti. See sõltub alati millestki, eriti mobiilse neti puhul, ning sedasi ei saa öelda, et näe, see test näitab õiget tulemust ja too teine valetab.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.01.2012 18:43:54 vasta tsitaadiga

Väike OT: Täna 15.01.12, mõned minutid tagasi, on siis keegi teinud Elisa võrgus 314-326-355Mbitise kiirusega testid. thumbs_up.gif

http://testmy.net/host-history/elisa_eesti_as
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 15.01.2012 19:33:15 vasta tsitaadiga

tahanteada, selle testmy.net'i abil pole väga mõtet testida - kuna vahepeal on mingi liiga suur pudelikael ning see server on nii kaugel.
Sealse tulemuse kohaselt oleks mul Elioni 12M DSL ühenduse kiiruseks 2.3 Mbps - 299 kB/s - reaalselt saan aga ~12Mbps kätte.
Samahästi võiks ju ka teha võistluse, et kes saab 56K ühenduse taga jooksvast serverist parema tulemuse kätte...

Aga jah, ega Sa ju ei kuula... Mõne aja pärast jälle soovitad kellelgi seda sama lehte kasutada.

Lihtsam oleks ehk mingist normaalsest serverist mõnda Linuxi ISO alla laadida ja pärast vaadata DL graafikut. (saad ka seal oma piike mõõta)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 16.01.2012 16:38:16 vasta tsitaadiga

Hm, elisa hinnakirja on tekkinud nüüd netipakettide juurde kirja konkreetsed mahud... ei ole enam piiramatu kirjas enamikel...

http://elisa.ee/mint/#/paketid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 16:56:22 vasta tsitaadiga

Tegemist siis ikkagi MiNT pakettidega, mitte kõikide netipakettidega.
Elisal on samuti Nutikad paketid, mis sisaldavad samuti Internetti: http://www.elisa.ee/et/Ariklient/Mobiilikoned/614/Nutikad-äripaketid-

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 17:08:27 vasta tsitaadiga

kas elisal äripaketti kah valida saab? avatud pordid, Piiramatu maht? emt-l on tärniga xl, aga elisal ja teleka kahel vist midagi sarnast ei ole
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 18:00:15 vasta tsitaadiga

ärikliendil on omad mindid http://www.elisa.ee/et/Ariklient/mint/510/MiNT-arvutis
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.01.2012 18:23:03 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Hm, elisa hinnakirja on tekkinud nüüd netipakettide juurde kirja konkreetsed mahud... ei ole enam piiramatu kirjas enamikel...

http://elisa.ee/mint/#/paketid

Elisa klienditeenindud ajas mulle siis suvalist pada, kui ütles et ka Extra Strong paketile kehtib 50GB limiit. icon_rolleyes.gif
Mitte et ma nüüd hakkaks non stop tõmbama ja kogu süsteemi umbe ajama vaid et nüüd ei pea pinksalt jälgima seda DL/UL kasutust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 18:36:39 vasta tsitaadiga

mul on mint light ja olen rahul,ma seda 50 gb nagunii ei puudu thumbs_up.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 16.01.2012 18:55:18 vasta tsitaadiga

Seda Mint Business Premiumi saavad ka eraisikud teha ? Selle ja extra strongi vahe on ~4 euri. Kuigi muidu paketid samad pmst. See, et Strongi maht 50gb peale muudeti ei kõlba küll kuhugi. Eelmine kuu sai see mitmekordselt nt ületatud.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 16.01.2012 19:09:10 vasta tsitaadiga

mul selline totakas küsimus,et mul on 2 arvutit kodus(üks esimesel korrusel ja teine teisel korrusel)aga 1 netipulk(mint).ja kuidas ma saaks seda jagada teise arvutisse võimalikult lihtsalt ja odavalt icon_smile.gif . mõlemad on lauaarvutid!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 19:15:37 vasta tsitaadiga

Peaksid leidma mingisuguse 3G ruuteri, kuhu saad kas netipulga sisse lükata, või topid SIM kaardi sisse ning, millel oleks vähemalt 2 etherneti porti (võrgukaabli pesa).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 16.01.2012 19:37:21 vasta tsitaadiga

Oskab keegi midagi veel pakkuda?Mingit konkreetset linki kindlast asjast või midagi.Ise ma nendest ruuteritest ei jaga eriti midagi icon_redface.gif .Hea oleks võimalikult odav lahendus.Suured tänud ette!!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 19:44:41 vasta tsitaadiga

Kõige odavam on otse kaabliga, kuid see eeldab, et see arvuti, millel netipulga järgi, see peab töötama ning netti jagama.

See on odavaim viis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 19:58:55 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Seda Mint Business Premiumi saavad ka eraisikud teha ? Selle ja extra strongi vahe on ~4 euri. Kuigi muidu paketid samad pmst. See, et Strongi maht 50gb peale muudeti ei kõlba küll kuhugi. Eelmine kuu sai see mitmekordselt nt ületatud.

+1
Business Standard on küll väga hea hinnaga - kiirus kuni 5Mb/s ja maht piiramatu, hind kõigest 1€ kõrgem kui Mint Mediumil!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 16.01.2012 20:15:42 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Kõige odavam on otse kaabliga, kuid see eeldab, et see arvuti, millel netipulga järgi, see peab töötama ning netti jagama.

See on odavaim viis.
ja milline ruuteri variant oleks kõige odavaim ja mõistlikum?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:30:31 vasta tsitaadiga

Endale hankisin selle, väga norm thumbs_up.gif http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-MR3420
See peaks tegelikult suht sama olema, lihtsalt LANs wifi kiirus väiksem vms http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Wireless/117079

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:31:41 vasta tsitaadiga

Rääkides sellest 50GB limiidist. Kellelgi on mingi leping käepärast, kas seal on midagi limiidist kirjas ka? Mingi aeg oli vist seal piiramatu kirjas? Pannes nüüd 50GB ühepoolselt limiidi, kas siis on õigus näiteks 2a leping üles öelda?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 20:33:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Endale hankisin selle, väga norm thumbs_up.gif http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-MR3420


Mul tiksub TL-MR3220, selle raha eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 21:40:42 vasta tsitaadiga

mida 3g ruuteritest eestis veel saada on peale elisa ja teiste esinduste, kus hinnad on ulmekad.
mul oli ennemuiste ebayst pärit no name netiruuter, mis mingi hetk löpetas koostöö..olen ka kogunud hoogu, et nüüd eestist leida midagi, et kui peaks juhtuma, saaks garantiiga kohalikke tüütada.

mida peale nende kahe tp-linki veel eestist saab?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.01.2012 21:51:01 vasta tsitaadiga

busse: Arvutikeskus ja Ordi näiteks, kus vahemikus a 25-35 euri on saada mitmed, erineva kiirusega, TP-Link 3G (3,5G ja 3,75G modemite toetus) ruuterite mudelid.

Aga pead ise üle vaatama, mis parajasti kohapeal olemas on ning mis tellitavad on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 21:52:54 vasta tsitaadiga

Ärimindil lisndub sellele hinnale km.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 22:01:20 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
mida 3g ruuteritest eestis veel saada on peale elisa ja teiste esinduste, kus hinnad on ulmekad.
mul oli ennemuiste ebayst pärit no name netiruuter, mis mingi hetk löpetas koostöö..olen ka kogunud hoogu, et nüüd eestist leida midagi, et kui peaks juhtuma, saaks garantiiga kohalikke tüütada.

mida peale nende kahe tp-linki veel eestist saab?


http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Wireless106/D-LINK-DIR-412-EEUB-3G-Mobile-Wireless-Router-Black-EVDO-CDMA-HSUDPA-HSDPA-UMTS-35G-70100
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.01.2012 22:09:52 vasta tsitaadiga

Nende 3G-ruuteritega on väga tihti mitte üksnes hinnaprobleem, vaid see, et ruuter "ei söö" tihti neid USB-modemeid, mida kasutada soovitakse.

Selles suhtes on TP-Link konkurentidest A-Link ja D-Link kõvasti ette rebinud ja toetab väga paljude tootjate väga paljusid USB-modemeid. Nii, et TP-Link on kõvasti kriitikast õppust võtnud ja palju parema toe välja mõelnud.
---------------------
PS: 3,75G-st niipalju, et mõistlik on, kui see olemas on, kuna see tähendab, et toetatakse ka "kuni" 21 megabitti kiirusega modemeid ja uskuda võib, et ehk ka "kuni" 42 megabitti modemeid. 21 megabitise modemi toetus on reaalselt järgi kontrollitud, oli täiesti olemas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 22:21:25 vasta tsitaadiga

kas 3.77G ka on olemas? tahaks proovida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 22:37:25 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Rääkides sellest 50GB limiidist. Kellelgi on mingi leping käepärast, kas seal on midagi limiidist kirjas ka? Mingi aeg oli vist seal piiramatu kirjas? Pannes nüüd 50GB ühepoolselt limiidi, kas siis on õigus näiteks 2a leping üles öelda?
See 50GB limiit on ainult MiNT puhul ning Interneti kasutajatingimustes. Tava teenusetingimustes seda kirjas ei ole.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 22:48:05 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
kas 3.77G ka on olemas? tahaks proovida

mul on 3,73

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 22:50:10 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Dijital kirjutas:
Rääkides sellest 50GB limiidist. Kellelgi on mingi leping käepärast, kas seal on midagi limiidist kirjas ka? Mingi aeg oli vist seal piiramatu kirjas? Pannes nüüd 50GB ühepoolselt limiidi, kas siis on õigus näiteks 2a leping üles öelda?
See 50GB limiit on ainult MiNT puhul ning Interneti kasutajatingimustes. Tava teenusetingimustes seda kirjas ei ole.


Ma Minti silmas pidasingi.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 01:58:35 vasta tsitaadiga

mul on mingi 3,500000G vist...

igatahes proovisin Mintiga erinevaid erinevaid modemeid: EMT antud HUAWEI versus Elisa antud ZTE...

1. tiir EMT antud Huawei E173 - ping Average = 45ms
2. tiir Elisa antud ZTE MF100 - ping Average = 136ms
Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation.  All rights reserved.

C:\Users\Henri>ping www.ee -t

Pinging www.ee [194.106.111.42] with 32 bytes of data:
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=47ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=36ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=46ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=55ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=43ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=43ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=42ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=51ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=50ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=49ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=37ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=55ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=45ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=44ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=52ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=40ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=39ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=38ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=56ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=44ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=43ms TTL=54
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=42ms TTL=54

Ping statistics for 194.106.111.42:
    Packets: Sent = 22, Received = 22, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 36ms, Maximum = 56ms, Average = 45ms
Control-C
^C
C:\Users\Henri>ping www.ee -t

Pinging www.ee [194.106.111.42] with 32 bytes of data:
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=379ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=156ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=95ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=253ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=91ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=90ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=89ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=87ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=85ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=474ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=122ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=100ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=128ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=116ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=114ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=112ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=111ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=109ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=107ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=106ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=105ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=103ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=102ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=102ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=120ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=99ms TTL=55
Reply from 194.106.111.42: bytes=32 time=118ms TTL=55

Ping statistics for 194.106.111.42:
    Packets: Sent = 27, Received = 27, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 85ms, Maximum = 474ms, Average = 136ms
Control-C
^C
C:\Users\Henri>




väike vahe vist...arvestades et täpselt sama SIM kaardiga proovisin täpselt sama koha peal, mõlemal 3G lukus


viimati muutis HA 03.02.2012 17:05:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 09:23:26 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Endale hankisin selle, väga norm thumbs_up.gif http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-MR3420

Mul tiksub TL-MR3220, selle raha eest thumbs_up.gif

On sellel TL-MR3420 kahe antenniga parem WIFI levi ka kui ühe antenniga TL-MR3220-el või aint kiiruse vahe (150mbit/s vs 300mbit/s)?
Ei suuda otsustada kumba osta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 10:53:52 vasta tsitaadiga

tundub, et kell 1 öösel viskab elisa võrgust end hetkeks maha ja siis hakkab nett uuesti tööle. vb töesti on tegemist sellega, et seadistatakse rohkem porte lahti.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.