|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
11.01.2012 12:53:00
ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) |
|
|
Esmaspäeval, 23-ndal jaanuaril toimub HV Online esimene intervjuu Elioniga - teie küsimustele vastavad Silver Soomre – eraklientide segmendijuht, Remo Tiigirand – eraklientide osakonna ärijuht ja Ingrid Piirsalu – meediasuhete juht.
(Küsimustele vastamise aeg on orienteeruvalt 14.00 - 16.00)
Ootame siia kõiki küsimusi Elion pakutavate teenuste kohta (nii (üli-kiire) interneti kui TV valdkonnas).
Teemasse mittepuutuvad või laialivalguvad küsimused võidakse selguse huvides eemaldada.
HinnaVaatlus jätab endale õiguse kõikide küsimuste modereerimiseks.
Küsimusi võite esitada juba praegu!
Intervjuu ajal saabunud küsimustele vastatakse võimaluste ja aja piires.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 23.01.2012 19:11:17, muudetud 7 korda |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
11.01.2012 12:59:52
|
|
|
| kui mul on tellitud 12 allalaadimist ja 1 üles, miks mul on siis maksimaalne kiirus 5 mb/s ja upload 0,1 mb/s speedtesti andmetel... downloadi kohta ei nurise aga natukene aeglaseks jääb oodatud kiirusest.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.01.2012 14:10:07
|
|
|
Miks elioni pildikvaliteet (eesti kanalid) Iga aastaga aina kehvemaks läheb? Mürafiltrid julmalt peale keeratud, ekraan ruute täis, teravus annab soovida jne. Ütleks, et elionil on üks kehvemaid pilte eestis (siiski edestab veel viasati, aga ilmselt enam mitte kaua). Pikemalt ei viitsi sellest enam kirjutada, lugege ise allpool olevalt lingilt.
Mingit telerit, liinikvaliteeti ja muud taolist jama pole mõtet hakata ajama/süüdistama. Räägime puhtast striimist.
Soovitaks külastada vahelduseks ka teie enda foorumit (Mäletate ikka, et selline veel olemas on?), seal mitu päris pikka teemat selle kohta koos igasugu võrdluste ja asjadega.
Soovitaks näiteks selle teemaga tutvuda http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=20259&st=0&sk=t&sd=a
Näide nr2: http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=67842#p67842
Enne, kui igasugu mõttetud jama oma teenusele külge topite, võiks põhilise asja korda teha
Kui tõeti on mädanevate kaablitega klientidele vaja mobiilikaamera kvaliteediga DTV pakkuda siis krt olge head, ja tehke eraldi kvaliteetsemad striimid neile, kel liin ei mädane.
Mingit tehnilist tuge ärge hakake siin soovitama - Seal aetakse kõik liinide kaela (mis sellest et optika otsas istutakse)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2012 15:38:55
|
|
|
Tere
Millal tuleb dtv valikusse Discovery HD, viasat sport baltic HD ja miks näidatakse eurosport 2-te saksa versiooni( nädalavahetusel tuleb jalgpalli bundesliigat), samas kui teised vaatavad muud sporti?
Millal võtate kasutusse uued ruuterid, millel on kasutamise tugi olemas? Ausalt öeldes need ei kannata kriitikat 100M yhenduse taga. Paar kolm kuud töötab normaalselt ja siis hakkab juhtuma. Upload kadunud/või pea nulli läinud, download on 100M asemel 40M ja vähem. Aitab vaid restart ruuterile. Aga lõpuks viskab kopa ette kui iga paari päeva tagant peab restarte tegema, vahel suisa paar korda päevas . Muud ei jäänud yle, kui pidin switchi vahele panema ja neti ruuterist mööda juhtima. Peale seda pole kordagi probleeme olnud, vaid lisaraha/ruumikulu
Ja kas on lootust, et lähitulevikus upload kiirust tõstetakse?
hetkel max 20 Mbit/s
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
11.01.2012 16:47:53
|
|
|
Millal plaanite hakata hüperkiire võrguga ühendama ka eramajasid? Maja asub hüperkiire võrgust 400m kaugusel, ning elioni klienditeenindus väidab igakord, et eramaju ei ühendata, kui ei asu just võrgu läheduses. Samas estwin projekt mida te nii usinasti ära kasutate, ütleb
"Selle tulemusena peavad 98% majapidamistest, ettevõtetest ja asutusest olema võrgule lähemal kui 1,5 km"
Asukoht lääne-virumaa, Tapa linn
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
11.01.2012 16:48:57
|
|
|
Miks Kloostrimetsa tee Tallinnas (näiteks ridaelamu nr. 71) Elioni levialast välja on jäänud? Kas on plaanis millalgi seal teenust pakkuda?
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
11.01.2012 17:19:06
|
|
|
| Millal hakatakse eraklientidele VDSL tehnoloogial ühendusi pakkuma, kiiremat, kui 12mb/s kasutades vaskkaablit?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
11.01.2012 17:20:11
|
|
|
Millal hakatakse eramajades (Tallinnas) pakkuma VDSL'il (VDSL2) põhinevat ühendust? Tähtajad/plaanid?
E: Ette jõuti
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
11.01.2012 17:32:00
|
|
|
Alo.Ko, nad võiksid optika tuppa vedada. Võtke Äri 2.0 lahendus kiirustega 30/10, veetakse optika tuppa tasuta
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.01.2012 17:44:56
|
|
|
Miks nimetatakse 100Mbps ühendust hyperkiireks? enne hyperkiiret on tavaliselt superkiire ja superkiire on muul ARENENUD maailmas 10gigabitti, hyperkiire peaks olema järelikult 100gigabitti. 100mbps on lihtsalt hea kiire ühendus.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.01.2012 17:58:08
|
|
|
Kas on sellel aastal ette näha ka uute ruuterite ja digibokside tulekut?
Pean siis silmas Thomson TG784/789vn ja Motorola VIP1003 asendust
Eelkõige tahaks näha N ja AC standardit toetavaid seadmeid WiFi jaoks. a/b/g on juba suht vana.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
11.01.2012 17:59:38
|
|
|
RCC, ma usun, et "hyperkiire" on hea reklaam, aga hüperkiire on ta tõesti võrreldes elioni kõige lahjema paketiga, mille neti kiiruseks oli 1mb/s "stardipakett"
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
11.01.2012 18:11:02
|
|
|
Kas Elionis saab ka kunagi digi-tv'd nautida ilma eraldi digiboksita? St. kõiki toiminguid teha vaid teleri puldiga.
Senimaani on minu jaoks see olnud kindel põhjus jääda konkurendi kliendiks.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
11.01.2012 18:22:39
|
|
|
| Kas on plaanis eramajadele ka optilist hakata vedama või jääb see uute elamute ja kortermajade pärusmaaks?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
11.01.2012 19:56:29
|
|
|
Tere!
Selline probleem on, et pilt vahepeal hakib päris jubedalt. Elioni tehnik käis kohapeal ja vastuseks sai, et viga ei saa parandada. Viga peituvat kusagil kaugemal, kui korteris. Kas sellisel juhul, kuna Elion pakub ebakvaliteetset teenust, on õigus tähtajaline leping enne tähtaega ilma trahvideta lõpetada?
Ranel
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
11.01.2012 23:45:57
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Kas on sellel aastal ette näha ka uute ruuterite ja digibokside tulekut?
Pean siis silmas Thomson TG784/789vn ja Motorola VIP1003 asendust
Eelkõige tahaks näha N ja AC standardit toetavaid seadmeid WiFi jaoks. a/b/g on juba suht vana. |
+2
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
12.01.2012 00:30:08
|
|
|
Miks elion amino salvestavat digiboksi enam ei toeta aga veel vanemat amino aminet 110-t toetab?
Miks elion on usb salvestusfunksiooni motorola vip1903 ja vip1003-lt ära võtnud?
Miks motorolal on originaalis usb salvestuvõimalus olemas aga elioni softiga on see funktsioon keelatud?
Kas elion kavatseb usb salvestusvõimaluse lisada (algsed omadused taastada) või jätkata ainult tasulise pilvteenuse pakkumisega?
Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.01.2012 01:06:37
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus |
Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.
Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.01.2012 01:15:52
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus |
Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.
Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima? |
saate salvestus hakkab varem ja lõppeb hiljem kui saade (loomulikult ei kehti see mõnede kanalite nihete vastu nii 15-20 min, siis tõesti ei näe lõppu )
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
12.01.2012 10:18:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus |
Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.
Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima? |
saate salvestus hakkab varem ja lõppeb hiljem kui saade (loomulikult ei kehti see mõnede kanalite nihete vastu nii 15-20 min, siis tõesti ei näe lõppu ) |
Varem sai salvestava boxi korral ise seadistada millal salvestama hakkab ja millal lõppeb. Nüüd paras porno see salvestusteenus....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
12.01.2012 10:44:55
|
|
|
PCman, nüüd on ta puhtalt ÄRIKS tehtud ja mitte kliendisõbralikuks, tahetakse iga asja eest viimanegi sent kätte saada nad võivad vabanduseks mida iganes tuua
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cul
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2001
|
12.01.2012 10:50:39
|
|
|
Kas (ja millal) Elion plaanib (oluliselt) täiendada oma HD kanalite paketti?
Kahjuks ma HD kanalite näitamisõiguste hinnast ja muust ei tea midagi, aga lihtsa inimesena ma näen, et väga mitmetest, praegu Elionis DigiTV abil vaadatavatest kanalitest, on olemas ka HD versioonid.
Kas oleks võimalik luua mingi lahendus, et Elioni DigiTV kliendid saaksid vaadata seda ka arvutis (mitte ainult vabu kanaleid)?
Nagu Teie foorumis oleva küsitluse tulemustest näha, siis see oleks väga paljude soov.
_________________ Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
12.01.2012 13:00:16
|
|
|
Mõned küsimused küll olnud, aga kuna kõik on seotud ühe asjaga, siis panen järjest:
1) Millal hakatakse eramajadesse pakkuma "hyperkiiret"?
2) Millal ja mis kiirusteni on plaanis seda "hyperkiiret" netti tõsta? 2012, 2013, 2014 aastal.
3) Kui ruttu vastatakse veebi vormi kaudu tehtud päringule? Otsest emaili kontakti kodulehel ei ole, seega sai seal vormiga täidetud EELMINE AASTA, vastust pole siiani.
4) Kui ühes kohas on ehitus käimas, kas oleks mõttekas praegu näiteks cat6 kaabel majast vedada väljas tänaval oleva elektripostini (kilbini), et saaks tulevikus sinna normaalse neti, või eeldate et valgus veetakse kohe tuppa ja tuleb kogu kaevandamine uuesti teha?
5) Palju valguskaabli meetri vedamise eest raha küsitakse?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
12.01.2012 14:37:22
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
4) Kui ühes kohas on ehitus käimas, kas oleks mõttekas praegu näiteks cat6 kaabel majast vedada väljas tänaval oleva elektripostini (kilbini), et saaks tulevikus sinna normaalse neti, või eeldate et valgus veetakse kohe tuppa ja tuleb kogu kaevandamine uuesti teha? |
Võib juhtuda, et läheb teemaga vastuollu, aga minu poolt praktiline soovitus - kui läheb kaevamiseks, vea kraavi
paar tühja kõri, läbi mille saab tõmmata millist vajalikku kaablit tarvis. Eeldusel, et selle kraavi ots läheb sinna,
kust sidefirma majast tulevale kaablile ühenduse saab teha ja et vahemaa on taoline, et saab kõrist trossi läbi lükata.
Ei pea keegi siis pärast kaevama vmt.
Ise tegin nii ja kui koitis see õnnis päev, oli valguskaabel 20 m kauguselt tänaval olevast kapist tuppa 20 minutiga veetud.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
13.01.2012 02:45:04
|
|
|
| Millal on oodata valguskaabli jõudmistTallinna vanalinna niguliste tänava piirkonda? olen korduvalt vestelnud tehnilise toega, infoga jms. see rohkem nagu seinaga rääkimine. Sooviks konkreetsemaid tähtaegu, mitte vastust stiilis: "täitke blankett ja jääge ootele".
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
13.01.2012 11:12:52
|
|
|
Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk
Küsimus: Miks pakutakse juba pool aastat VDSL2 tehnoloogial ärilahendusi, aga eraklientidele ei pakuta VDSL2 tehnoloogial lahendusi. Miks?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
13.01.2012 11:55:33
|
|
|
| noxton kirjutas: |
Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk  |
Siit siis küsimus, et kellega rääkima peab?
info@elion.ee sai saadetud eelmise aasta suve lõpus kiri. Taheti, et ma mingid tehnilised tingimused võtaks. Selle jaoks mingeid planeeringuid ja ma ei tea mida veel vaja.
Kirjutasin siis piirkonna tehniliste tingimuste väljastajale. Temalt sain vastuse (õigemini tema suunas kirja edasi) et Elasa veetud kaabliga pole Elionil mingit pistmist ning Elion ei ehita. Soovitas sideehitusfirmaga ühendust võtta (Eltel). Eltel minu kirjale ei vastanud.
Maja eest veeti ca kuu enne minu kirja info@elion.ee'le Elasa kaabel. Krundist ca 2m kaugusel sidekaev ja majani umbes 10m. Naaber ehitajatelt uuris ja nemad vastasid, et sinna saab liituda.
Elasa ehitab ainult magistraalvõrgu ja ühenduspunktidest veavad sideoperaatorid juba klientidele edasi.
Nii meie majja kui ka kahele kõrval olevale naabrile ühtegi vasepaari vmt sisse ei jookse. Üle tee naabritel vasepaarid majas.
Tegu Põltsamaa linnaga.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
13.01.2012 12:39:55
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| noxton kirjutas: |
Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk  |
Siit siis küsimus, et kellega rääkima peab?
Tegu Põltsamaa linnaga. |
senine kogemus aastast 1989 kui nett üldse alustas on selline, et julgen soovitada elukoha vahetust, võta endale nimeks älis ja otsi see imedemaa üles. SEST selle aja jooksul ei ole nendes kohtades kus midagi ei ole/ega tule mitte midagi muutunud ja sellest elasast saavad kasu vaid vähesed. või kui siis meie lapselapselapsed kunagi saavad 3,89G mingi virelemise või mõne taolise ühenduse, seniks aga elukoha vahetus
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
13.01.2012 15:59:40
|
|
|
Kuna selle aasta jooksul jõuab optiline kaabel tänu EstWin projektile (ELA_053) minu kodukohta Laupale siis tekkisid sellega seoses mõned küsimused:
1. Kas Elion rajab siin piirkonnas ise juurdepääsuvõrgud klientideni või teeb seda mõni teine operaator?
2. Millist tehnoloogiat Elion juurdepääsuvõrkude rajamisel kasutaks (optiline kaabel, vasepaar või mõni traadita lahendus vms)?
3. Mis tingimustel Elion juurdepääsuvõrke klientideni rajama hakkab? Kas klient peab maksma mingi osa või kogu summa juurdepääsuvõrgu rajamiseks või on see ainult teenusepakkuja finantseerida?
4. Kui suured saavad olema reaalsed internetiühenduse kiirused mu kodukohas peale ELA_53 valmimist ja sellega ühenduse loomist?
5. Kui kaugele ühenduspunktist (antud juhul Laupa telefonikeskjaamast) on võimalik juurdepääsuvõrku rajada (ise elan umbes kilomeeter keskjaamast ja vahele jäävad jõgi ja park)?
6. Kui Elion tõesti siin piirkonnas kiiret internetti pakkuma hakkab siis mida ma saaks juba praegu ära teha et võimalikult kiirelt saaksin omale kiire ühenduse peale valguskaabli valmimist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
valdur55
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2009
|
15.01.2012 19:01:40
|
|
|
Mis seisus on amino 140 projekt?
viimati muutis valdur55 15.01.2012 19:19:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
15.01.2012 20:59:00
|
|
|
1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?
2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?
3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa".
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.01.2012 21:16:30
|
|
|
| Marxs kirjutas: |
1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?
2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?
3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa". |
1) Hind kehtib üle eesti, mitte ainult linnast väljaspool elavatele:
kuni 12 Mbit/s kuni 1 Mbit/s 20 € kuus
kuni 50 Mbit/s kuni 10 Mbit/s 20 € kuus
2) teist vaatajakohta lihtsalt ei saa ilmselt panna kuna liin ehk kehva, aga tehnilise toega oled rääkinud, et ehk saab siiski proovida?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2012 22:22:23
|
|
|
Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.01.2012 23:03:26
|
|
|
Kuna Võrus Niine tn piirkonnas saab kasutada mingit elioni teenust ? Hetkel olev lahendus jääb aeglaseks. Kuna hakatakse siin miskit tegema ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
15.01.2012 23:13:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?) |
Tasuta Tallinna TV HD ei sobi?
Aga muidu on ju ka teisi HD noppekanaleid. Arvestades seda, et ühe HD noppekanali hind on 2.49€, siis ei usu et mõni nendest sul 3 eurisesse põhikanalite paketti millegi asemel tuleb, siis peaks pea kõik kanalid sealt välja viskama.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marxs
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003
|
15.01.2012 23:44:39
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| Marxs kirjutas: |
1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?
2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?
3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa". |
1) Hind kehtib üle eesti, mitte ainult linnast väljaspool elavatele:
kuni 12 Mbit/s kuni 1 Mbit/s 20 € kuus
kuni 50 Mbit/s kuni 10 Mbit/s 20 € kuus
|
Point oli lihtsalt selles, et üks klient saab sama raha eest rohkem teenust kui teine (sõltuvalt oma elukohast). Kaarti vaadates jäi lihtsalt mulje, et rohelised täpikesed on enamjaolt linnades.
| tsitaat: |
2) teist vaatajakohta lihtsalt ei saa ilmselt panna kuna liin ehk kehva, aga tehnilise toega oled rääkinud, et ehk saab siiski proovida? |
2007 aastast saati olen käinud elioni esinduses uurimas, seal siis uuritakse puuritakse ja helistatakse siia sinna tehnikutele. Siiani mitte kunagi ei ole siiani öeldud kindlat ei-d ja põhjust, vaid, et tulge a la poole aasta pärast uuesti uurima. Tõsi sel aastal pole uurimas käinud veel, kuna sai lõpuks kõrini ning suvel sai zoombox ostetud teisele telekale.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
15.01.2012 23:47:16
|
|
|
| Marxs kirjutas: |
2007 aastast saati olen käinud elioni esinduses uurimas, seal siis uuritakse puuritakse ja helistatakse siia sinna tehnikutele. Siiani mitte kunagi ei ole siiani öeldud kindlat ei-d ja põhjust, vaid, et tulge a la poole aasta pärast uuesti uurima. Tõsi sel aastal pole uurimas käinud veel, kuna sai lõpuks kõrini ning suvel sai zoombox ostetud teisele telekale. |
Helista 6069966 (tehniline tugi), las nad mõõdavad su ühenduse üle. Nad näevad mis on see reaalne kiirus mida su liin läbi praegu laseb. Nad siis vähemalt saavad öelda, kas antud tehnolooiga/jaama taga sul üldse on mõtet ootama jääda teist vaatamiskohta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.01.2012 00:17:46
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?) |
Tasuta Tallinna TV HD ei sobi?
Aga muidu on ju ka teisi HD noppekanaleid. Arvestades seda, et ühe HD noppekanali hind on 2.49€, siis ei usu et mõni nendest sul 3 eurisesse põhikanalite paketti millegi asemel tuleb, siis peaks pea kõik kanalid sealt välja viskama. |
No kuna mul pole nutitv siis kehtib minul endiselt "põhipakett" oma ~70vms kanaliga. Täpsustame siis, et kas mõni tuleb ka Lisakanalite paketti?
Aga mis muudab üldse HD kanali nii kalliks? Kogu materjal võetakse nagunii HDs üles tänapäeval ning andmemaht on ~3x suurem vaid. Samas küsitakse oma 5x suuremat tasu nende eest
Ning miks History HD-l eesti subtiitreid pole? Saated mis näidatakse on samad...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
16.01.2012 00:21:44
|
|
|
| Aga miks sa eKoduks ei tee? Samad 70 kanalit ka jäävad kui ei taha muuta või võta vähemaks, saad selle arvelt mõne HD kanali. Või siis Lisakanalite paketi asemel võta sama hinnaga HD kanalite pakett.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
16.01.2012 01:09:55
|
|
|
Sorry, sai jah jutuga mujale mindud.
Minu küsimus:
Kuna on on selge, et Salvestamise teenus jääb sellisena nagu ta on, ehk siis Elion kontrollib mis kanaleid salvestatakse, kui palju salvestatakse ja kaua see säilib, siis küsin, kas ja millal on plaanis pikendada salvestuste talletamise kestust? 8 päeva on vähe ja tõesti kasulik ainult siis kui sa ei jõua mingiks saateks õigeks ajaks koju, aga mingi lemmik filmi/kontserdi/ürituse salvestamiseks see ei kõlba.
Samuti millal lisatakse Salvestamise (või ka KordusTV) teenusesse ka vene kanaleid? Mis kasu praegu on vene keelt kõnelevatele klientidele nendest teenustest? Oleks siis vähemalt TV3+ nende hulgas.. (jah, olen teadlik, et ka Sony Entertainment ja Foxid peaksid olema vene audioga, aga need pole Vene kanalid). Usun, et sellega saaks tunduvalt turgu laiendada.. või jälle kanalite tootjad ei luba?
Millal lisatakse veel teisigi kanaleid Salvestamise teenusesse? Eesti kanalid on toredad aga enamus sealsetest saadetest netis olemas, ning filmid mida seal mängitakse.. neid keritakse kordusena juba viimased 10 aastat. Rohkem meeldiks salvestada mõned huvitavad saated nt Discoveryte pealt. Olen aru ju saanud, et Motorola tegelt võimaldab mälupulgale salvestada, see lihtsalt tarkvara poolt maha keeratud (v-o ka eksin). Niiet lisaks sellele, et piirate salvestuste mahtu, säilimise aega, kanalite valikut, piirate ka kohta kuhu salvestada võib. Lõpuks siis küsite üsna suurt summat täiesti jaburaks piiratud teenuse eest.. Küsige siis rohkem raha või tehke erinevate hindadega salvestamise pakette, aga võiks ju pakkuda teenust täisrauaga. Ja pole vaja rääkida, et kanalite tootjad ei luba teisi kanaleid salvestada jne.. teised firmad ju saavad, v-o teistmoodi aga saavad, miks siis Elion ei saa? Muidu meenutab juba Apple't, hind lakke ja siis veel näidatakse kuidas tuleb "õigesti hoida".
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
17.01.2012 15:20:53
|
|
|
| Kas kunagi on oodata, et vanad digiboxid vahetatakse tasuta välja HD valmidusega boxide vastu?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.01.2012 16:46:40
|
|
|
Mind huvitaks selline asi - miks peavad 12 megase neti kasutajad doteerima hüperkiire kasutajaid?
Miks karistatakse neid kasutajaid kelleni ei ulatu see hüperkiire? Maksad viletsa ühenduse eest ikka ropult palju....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
17.01.2012 17:08:40
|
|
|
PCman, Samahästi võiks ju küsida, et miks peavad pealinna magalates elavad kodanikud doteerima võrgu ehitamist kuskile pommiauku
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
18.01.2012 09:26:09
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
PCman, Samahästi võiks ju küsida, et miks peavad pealinna magalates elavad kodanikud doteerima võrgu ehitamist kuskile pommiauku  |
No arvestades seda, et palju võrke ehitatakse selle estwin`i abil siis pole neil midagi kobiseda.
Ja vaevalt pommiaukudesse pealinna arvelt ehitatakse....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.01.2012 13:16:18
|
|
|
Estwinile ma väga ei loodaks, ja teine asi, kaablimeeter maksab nii vähe, et ei ole vahet kas km2 linnas või km2 maal, küll aga maksab bürokraatia ja kooskõlastuste kooskõlastamiste kooskõlastamine, sellepärast oleme taandarengumaa
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|