Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 12:53:00 ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) vasta tsitaadiga


Esmaspäeval, 23-ndal jaanuaril toimub HV Online esimene intervjuu Elioniga - teie küsimustele vastavad Silver Soomre – eraklientide segmendijuht, Remo Tiigirand – eraklientide osakonna ärijuht ja Ingrid Piirsalu – meediasuhete juht.

(Küsimustele vastamise aeg on orienteeruvalt 14.00 - 16.00)

Ootame siia kõiki küsimusi Elion pakutavate teenuste kohta (nii (üli-kiire) interneti kui TV valdkonnas).

Teemasse mittepuutuvad või laialivalguvad küsimused võidakse selguse huvides eemaldada.
HinnaVaatlus jätab endale õiguse kõikide küsimuste modereerimiseks.

Küsimusi võite esitada juba praegu! icon_smile.gif thumbs_up.gif
Intervjuu ajal saabunud küsimustele vastatakse võimaluste ja aja piires.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 23.01.2012 19:11:17, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 12:59:52 vasta tsitaadiga

kui mul on tellitud 12 allalaadimist ja 1 üles, miks mul on siis maksimaalne kiirus 5 mb/s ja upload 0,1 mb/s speedtesti andmetel... downloadi kohta ei nurise aga natukene aeglaseks jääb oodatud kiirusest.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 13:25:53 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, Elion tehnilise toega oled sellest ikka rääkinud?
See intevjuu siin on rohkem üldisemate küsimuste, mitte tehnilise toe jaoks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 14:10:07 vasta tsitaadiga

Miks elioni pildikvaliteet (eesti kanalid) Iga aastaga aina kehvemaks läheb? Mürafiltrid julmalt peale keeratud, ekraan ruute täis, teravus annab soovida jne. Ütleks, et elionil on üks kehvemaid pilte eestis (siiski edestab veel viasati, aga ilmselt enam mitte kaua). Pikemalt ei viitsi sellest enam kirjutada, lugege ise allpool olevalt lingilt.

Mingit telerit, liinikvaliteeti ja muud taolist jama pole mõtet hakata ajama/süüdistama. Räägime puhtast striimist.

Soovitaks külastada vahelduseks ka teie enda foorumit (Mäletate ikka, et selline veel olemas on?), seal mitu päris pikka teemat selle kohta koos igasugu võrdluste ja asjadega.
Soovitaks näiteks selle teemaga tutvuda http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=15&t=20259&st=0&sk=t&sd=a
Näide nr2: http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=67842#p67842
Enne, kui igasugu mõttetud jama oma teenusele külge topite, võiks põhilise asja korda teha icon_idea.gif

Kui tõeti on mädanevate kaablitega klientidele vaja mobiilikaamera kvaliteediga DTV pakkuda siis krt olge head, ja tehke eraldi kvaliteetsemad striimid neile, kel liin ei mädane.

Mingit tehnilist tuge ärge hakake siin soovitama - Seal aetakse kõik liinide kaela (mis sellest et optika otsas istutakse) thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 15:38:55 vasta tsitaadiga

Tere

Millal tuleb dtv valikusse Discovery HD, viasat sport baltic HD ja miks näidatakse eurosport 2-te saksa versiooni( nädalavahetusel tuleb jalgpalli bundesliigat), samas kui teised vaatavad muud sporti?

Millal võtate kasutusse uued ruuterid, millel on kasutamise tugi olemas? Ausalt öeldes need ei kannata kriitikat 100M yhenduse taga. Paar kolm kuud töötab normaalselt ja siis hakkab juhtuma. Upload kadunud/või pea nulli läinud, download on 100M asemel 40M ja vähem. Aitab vaid restart ruuterile. Aga lõpuks viskab kopa ette kui iga paari päeva tagant peab restarte tegema, vahel suisa paar korda päevas icon_mad.gif . Muud ei jäänud yle, kui pidin switchi vahele panema ja neti ruuterist mööda juhtima. Peale seda pole kordagi probleeme olnud, vaid lisaraha/ruumikulu icon_idea.gif

Ja kas on lootust, et lähitulevikus upload kiirust tõstetakse?
hetkel max 20 Mbit/s

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 16:40:26 vasta tsitaadiga

Mis kiirused 100Mbit/s ühendusele järgneda võiks ja mis ajalises plaanis?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 16:47:53 vasta tsitaadiga

Millal plaanite hakata hüperkiire võrguga ühendama ka eramajasid? Maja asub hüperkiire võrgust 400m kaugusel, ning elioni klienditeenindus väidab igakord, et eramaju ei ühendata, kui ei asu just võrgu läheduses. Samas estwin projekt mida te nii usinasti ära kasutate, ütleb
"Selle tulemusena peavad 98% majapidamistest, ettevõtetest ja asutusest olema võrgule lähemal kui 1,5 km"
Asukoht lääne-virumaa, Tapa linn
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 16:48:57 vasta tsitaadiga

Miks Kloostrimetsa tee Tallinnas (näiteks ridaelamu nr. 71) Elioni levialast välja on jäänud? Kas on plaanis millalgi seal teenust pakkuda?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:19:06 vasta tsitaadiga

Millal hakatakse eraklientidele VDSL tehnoloogial ühendusi pakkuma, kiiremat, kui 12mb/s kasutades vaskkaablit?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:20:11 vasta tsitaadiga

Millal hakatakse eramajades (Tallinnas) pakkuma VDSL'il (VDSL2) põhinevat ühendust? Tähtajad/plaanid?

E: Ette jõuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:32:00 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, icon_biggrin.gif nad võiksid optika tuppa vedada. Võtke Äri 2.0 lahendus kiirustega 30/10, veetakse optika tuppa tasuta thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:44:56 vasta tsitaadiga

Miks nimetatakse 100Mbps ühendust hyperkiireks? enne hyperkiiret on tavaliselt superkiire ja superkiire on muul ARENENUD maailmas 10gigabitti, hyperkiire peaks olema järelikult 100gigabitti. 100mbps on lihtsalt hea kiire ühendus.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:58:08 vasta tsitaadiga

Kas on sellel aastal ette näha ka uute ruuterite ja digibokside tulekut?
Pean siis silmas Thomson TG784/789vn ja Motorola VIP1003 asendust icon_wink.gif

Eelkõige tahaks näha N ja AC standardit toetavaid seadmeid WiFi jaoks. a/b/g on juba suht vana.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 17:59:38 vasta tsitaadiga

RCC, ma usun, et "hyperkiire" on hea reklaam, aga hüperkiire on ta tõesti võrreldes elioni kõige lahjema paketiga, mille neti kiiruseks oli 1mb/s "stardipakett" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 18:11:02 vasta tsitaadiga

Kas Elionis saab ka kunagi digi-tv'd nautida ilma eraldi digiboksita? St. kõiki toiminguid teha vaid teleri puldiga.
Senimaani on minu jaoks see olnud kindel põhjus jääda konkurendi kliendiks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 11.01.2012 18:22:39 vasta tsitaadiga

Kas on plaanis eramajadele ka optilist hakata vedama või jääb see uute elamute ja kortermajade pärusmaaks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 19:56:29 vasta tsitaadiga

Tere!

Selline probleem on, et pilt vahepeal hakib päris jubedalt. Elioni tehnik käis kohapeal ja vastuseks sai, et viga ei saa parandada. Viga peituvat kusagil kaugemal, kui korteris. Kas sellisel juhul, kuna Elion pakub ebakvaliteetset teenust, on õigus tähtajaline leping enne tähtaega ilma trahvideta lõpetada?

Ranel

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2012 23:45:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kas on sellel aastal ette näha ka uute ruuterite ja digibokside tulekut?
Pean siis silmas Thomson TG784/789vn ja Motorola VIP1003 asendust icon_wink.gif

Eelkõige tahaks näha N ja AC standardit toetavaid seadmeid WiFi jaoks. a/b/g on juba suht vana.


+2

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 12.01.2012 00:30:08 vasta tsitaadiga

Miks elion amino salvestavat digiboksi enam ei toeta aga veel vanemat amino aminet 110-t toetab?
Miks elion on usb salvestusfunksiooni motorola vip1903 ja vip1003-lt ära võtnud?
Miks motorolal on originaalis usb salvestuvõimalus olemas aga elioni softiga on see funktsioon keelatud?
Kas elion kavatseb usb salvestusvõimaluse lisada (algsed omadused taastada) või jätkata ainult tasulise pilvteenuse pakkumisega?

Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 01:06:37 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:

Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus

Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.

Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 01:15:52 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
marxveix kirjutas:

Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus

Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.

Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima?

saate salvestus hakkab varem ja lõppeb hiljem kui saade (loomulikult ei kehti see mõnede kanalite nihete vastu nii 15-20 min, siis tõesti ei näe lõppu icon_lol.gif )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 10:18:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
PCman kirjutas:
marxveix kirjutas:

Pilvteenuse miinused:
Saab ainult teatud kanaleid salvestada.
Kliendil pole salvestise füüsilist osa
Ei saa meediat jäädavalt talletada
Tasuline teenus

Üks miinus veel - kui saate algus hilineb siis on samapalju ka lõpust puudu.... Ja seadistada seda ei anna.

Üks küsimus ka - miks karistatakse neid kes ei saa üle 12 megase ühenduse - miks nemad peavad neid hüperkiire neti omanikke doteerima?

saate salvestus hakkab varem ja lõppeb hiljem kui saade (loomulikult ei kehti see mõnede kanalite nihete vastu nii 15-20 min, siis tõesti ei näe lõppu icon_lol.gif )

Varem sai salvestava boxi korral ise seadistada millal salvestama hakkab ja millal lõppeb. Nüüd paras porno see salvestusteenus....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2012 10:44:55 vasta tsitaadiga

PCman, nüüd on ta puhtalt ÄRIKS tehtud ja mitte kliendisõbralikuks, tahetakse iga asja eest viimanegi sent kätte saada icon_biggrin.gif nad võivad vabanduseks mida iganes tuua thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 12.01.2012 10:50:39 vasta tsitaadiga

Kas (ja millal) Elion plaanib (oluliselt) täiendada oma HD kanalite paketti?
Kahjuks ma HD kanalite näitamisõiguste hinnast ja muust ei tea midagi, aga lihtsa inimesena ma näen, et väga mitmetest, praegu Elionis DigiTV abil vaadatavatest kanalitest, on olemas ka HD versioonid.

Kas oleks võimalik luua mingi lahendus, et Elioni DigiTV kliendid saaksid vaadata seda ka arvutis (mitte ainult vabu kanaleid)?
Nagu Teie foorumis oleva küsitluse tulemustest näha, siis see oleks väga paljude soov.

_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.01.2012 13:00:16 vasta tsitaadiga

Mõned küsimused küll olnud, aga kuna kõik on seotud ühe asjaga, siis panen järjest:

1) Millal hakatakse eramajadesse pakkuma "hyperkiiret"?
2) Millal ja mis kiirusteni on plaanis seda "hyperkiiret" netti tõsta? 2012, 2013, 2014 aastal.
3) Kui ruttu vastatakse veebi vormi kaudu tehtud päringule? Otsest emaili kontakti kodulehel ei ole, seega sai seal vormiga täidetud EELMINE AASTA, vastust pole siiani.
4) Kui ühes kohas on ehitus käimas, kas oleks mõttekas praegu näiteks cat6 kaabel majast vedada väljas tänaval oleva elektripostini (kilbini), et saaks tulevikus sinna normaalse neti, või eeldate et valgus veetakse kohe tuppa ja tuleb kogu kaevandamine uuesti teha?
5) Palju valguskaabli meetri vedamise eest raha küsitakse?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 12.01.2012 14:37:22 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:

4) Kui ühes kohas on ehitus käimas, kas oleks mõttekas praegu näiteks cat6 kaabel majast vedada väljas tänaval oleva elektripostini (kilbini), et saaks tulevikus sinna normaalse neti, või eeldate et valgus veetakse kohe tuppa ja tuleb kogu kaevandamine uuesti teha?


Võib juhtuda, et läheb teemaga vastuollu, aga minu poolt praktiline soovitus - kui läheb kaevamiseks, vea kraavi
paar tühja kõri, läbi mille saab tõmmata millist vajalikku kaablit tarvis. Eeldusel, et selle kraavi ots läheb sinna,
kust sidefirma majast tulevale kaablile ühenduse saab teha ja et vahemaa on taoline, et saab kõrist trossi läbi lükata.
Ei pea keegi siis pärast kaevama vmt.
Ise tegin nii ja kui koitis see õnnis päev, oli valguskaabel 20 m kauguselt tänaval olevast kapist tuppa 20 minutiga veetud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim Sipelgas
Kreisi kasutaja
Siim Sipelgas

liitunud: 08.03.2006




sõnum 13.01.2012 02:45:04 vasta tsitaadiga

Millal on oodata valguskaabli jõudmistTallinna vanalinna niguliste tänava piirkonda? olen korduvalt vestelnud tehnilise toega, infoga jms. see rohkem nagu seinaga rääkimine. Sooviks konkreetsemaid tähtaegu, mitte vastust stiilis: "täitke blankett ja jääge ootele".
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 11:12:52 vasta tsitaadiga

Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk icon_biggrin.gif

Küsimus: Miks pakutakse juba pool aastat VDSL2 tehnoloogial ärilahendusi, aga eraklientidele ei pakuta VDSL2 tehnoloogial lahendusi. Miks?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.01.2012 11:55:33 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk icon_biggrin.gif


Siit siis küsimus, et kellega rääkima peab?


info@elion.ee sai saadetud eelmise aasta suve lõpus kiri. Taheti, et ma mingid tehnilised tingimused võtaks. Selle jaoks mingeid planeeringuid ja ma ei tea mida veel vaja.
Kirjutasin siis piirkonna tehniliste tingimuste väljastajale. Temalt sain vastuse (õigemini tema suunas kirja edasi) et Elasa veetud kaabliga pole Elionil mingit pistmist ning Elion ei ehita. Soovitas sideehitusfirmaga ühendust võtta (Eltel). Eltel minu kirjale ei vastanud.

Maja eest veeti ca kuu enne minu kirja info@elion.ee'le Elasa kaabel. Krundist ca 2m kaugusel sidekaev ja majani umbes 10m. Naaber ehitajatelt uuris ja nemad vastasid, et sinna saab liituda.
Elasa ehitab ainult magistraalvõrgu ja ühenduspunktidest veavad sideoperaatorid juba klientidele edasi.

Nii meie majja kui ka kahele kõrval olevale naabrile ühtegi vasepaari vmt sisse ei jookse. Üle tee naabritel vasepaarid majas.
Tegu Põltsamaa linnaga.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2012 12:39:55 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
noxton kirjutas:
Dumbledore, valede inimestega oled rääkinud, bürokraatia värk icon_biggrin.gif


Siit siis küsimus, et kellega rääkima peab?
Tegu Põltsamaa linnaga.


senine kogemus aastast 1989 kui nett üldse alustas on selline, et julgen soovitada elukoha vahetust, võta endale nimeks älis ja otsi see imedemaa üles. SEST selle aja jooksul ei ole nendes kohtades kus midagi ei ole/ega tule mitte midagi muutunud ja sellest elasast saavad kasu vaid vähesed. või kui siis meie lapselapselapsed kunagi saavad 3,89G mingi virelemise või mõne taolise ühenduse, seniks aga elukoha vahetus

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 13.01.2012 15:59:40 vasta tsitaadiga

Kuna selle aasta jooksul jõuab optiline kaabel tänu EstWin projektile (ELA_053) minu kodukohta Laupale siis tekkisid sellega seoses mõned küsimused:
1. Kas Elion rajab siin piirkonnas ise juurdepääsuvõrgud klientideni või teeb seda mõni teine operaator?
2. Millist tehnoloogiat Elion juurdepääsuvõrkude rajamisel kasutaks (optiline kaabel, vasepaar või mõni traadita lahendus vms)?
3. Mis tingimustel Elion juurdepääsuvõrke klientideni rajama hakkab? Kas klient peab maksma mingi osa või kogu summa juurdepääsuvõrgu rajamiseks või on see ainult teenusepakkuja finantseerida?
4. Kui suured saavad olema reaalsed internetiühenduse kiirused mu kodukohas peale ELA_53 valmimist ja sellega ühenduse loomist?
5. Kui kaugele ühenduspunktist (antud juhul Laupa telefonikeskjaamast) on võimalik juurdepääsuvõrku rajada (ise elan umbes kilomeeter keskjaamast ja vahele jäävad jõgi ja park)?
6. Kui Elion tõesti siin piirkonnas kiiret internetti pakkuma hakkab siis mida ma saaks juba praegu ära teha et võimalikult kiirelt saaksin omale kiire ühenduse peale valguskaabli valmimist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valdur55
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2009




sõnum 15.01.2012 19:01:40 vasta tsitaadiga

Mis seisus on amino 140 projekt?

viimati muutis valdur55 15.01.2012 19:19:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:04:14 vasta tsitaadiga

Kuidas kommenteerite seda uudist? icon_arrow.gif Eestis maailma kiireim internet?

Kas olete täheldanud oma võrgus kasvanud liiklust www.speedtest.net suunal?
Kui jah, siis kas majasiseselt või hüperkiire interneti kasutajate poolt?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marxs
HV vaatleja
Marxs

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 20:59:00 vasta tsitaadiga

1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?

2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?

3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 21:16:30 vasta tsitaadiga

Marxs kirjutas:
1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?

2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?

3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa".

1) Hind kehtib üle eesti, mitte ainult linnast väljaspool elavatele:
kuni 12 Mbit/s kuni 1 Mbit/s 20 € kuus
kuni 50 Mbit/s kuni 10 Mbit/s 20 € kuus

2) teist vaatajakohta lihtsalt ei saa ilmselt panna kuna liin ehk kehva, aga tehnilise toega oled rääkinud, et ehk saab siiski proovida?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 22:22:23 vasta tsitaadiga

Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 23:03:26 vasta tsitaadiga

Kuna Võrus Niine tn piirkonnas saab kasutada mingit elioni teenust ? Hetkel olev lahendus jääb aeglaseks. Kuna hakatakse siin miskit tegema ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 23:13:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?)


Tasuta Tallinna TV HD ei sobi? icon_biggrin.gif
Aga muidu on ju ka teisi HD noppekanaleid. Arvestades seda, et ühe HD noppekanali hind on 2.49€, siis ei usu et mõni nendest sul 3 eurisesse põhikanalite paketti millegi asemel tuleb, siis peaks pea kõik kanalid sealt välja viskama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxs
HV vaatleja
Marxs

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 23:44:39 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Marxs kirjutas:
1) Kas kunagi lõpetatakse ka väljaspool linna elavata inimeste diskrimineerimine? Linnas pakute 20€ eest kuus interneti püsiühenduse 50/10 Mbit/s ja sama raha eest maakohas pakutakse kõigest 12/1 Mbit/s.
Miks ei pakuta kordi kehvema ühenduse puhul odavamat kuumaksu?

2) Kas on plaanis ka selline aeg lähitulevikus, kui kõik digiTV kasutajad saaksid endale teise vaatajakoha tellida, mida nad hetkel "tehnilistel põhjustel" ei saa ?

3) Millal saab digitv kanaleid ise valima hakata ilma põhikanalite kupatuse tellimiseta? Näiteks vanemad inimesed sooviksid võimalust ainult eesti kanaleid tellida, ilma nende muukeelsete kanaliteta, "milleta eestimaalane hakkama ei saa".

1) Hind kehtib üle eesti, mitte ainult linnast väljaspool elavatele:
kuni 12 Mbit/s kuni 1 Mbit/s 20 € kuus
kuni 50 Mbit/s kuni 10 Mbit/s 20 € kuus

Point oli lihtsalt selles, et üks klient saab sama raha eest rohkem teenust kui teine (sõltuvalt oma elukohast). Kaarti vaadates jäi lihtsalt mulje, et rohelised täpikesed on enamjaolt linnades.
tsitaat:

2) teist vaatajakohta lihtsalt ei saa ilmselt panna kuna liin ehk kehva, aga tehnilise toega oled rääkinud, et ehk saab siiski proovida?


2007 aastast saati olen käinud elioni esinduses uurimas, seal siis uuritakse puuritakse ja helistatakse siia sinna tehnikutele. Siiani mitte kunagi ei ole siiani öeldud kindlat ei-d ja põhjust, vaid, et tulge a la poole aasta pärast uuesti uurima. Tõsi sel aastal pole uurimas käinud veel, kuna sai lõpuks kõrini ning suvel sai zoombox ostetud teisele telekale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 23:47:16 vasta tsitaadiga

Marxs kirjutas:

2007 aastast saati olen käinud elioni esinduses uurimas, seal siis uuritakse puuritakse ja helistatakse siia sinna tehnikutele. Siiani mitte kunagi ei ole siiani öeldud kindlat ei-d ja põhjust, vaid, et tulge a la poole aasta pärast uuesti uurima. Tõsi sel aastal pole uurimas käinud veel, kuna sai lõpuks kõrini ning suvel sai zoombox ostetud teisele telekale.


Helista 6069966 (tehniline tugi), las nad mõõdavad su ühenduse üle. Nad näevad mis on see reaalne kiirus mida su liin läbi praegu laseb. Nad siis vähemalt saavad öelda, kas antud tehnolooiga/jaama taga sul üldse on mõtet ootama jääda teist vaatamiskohta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:17:46 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kunagi HD kanaleid põhipaketti ka jõuab? (näiteks hunniku vene kanalite asemel läänemeelsetele inimestele?)


Tasuta Tallinna TV HD ei sobi? icon_biggrin.gif
Aga muidu on ju ka teisi HD noppekanaleid. Arvestades seda, et ühe HD noppekanali hind on 2.49€, siis ei usu et mõni nendest sul 3 eurisesse põhikanalite paketti millegi asemel tuleb, siis peaks pea kõik kanalid sealt välja viskama.

No kuna mul pole nutitv siis kehtib minul endiselt "põhipakett" oma ~70vms kanaliga. Täpsustame siis, et kas mõni tuleb ka Lisakanalite paketti?

Aga mis muudab üldse HD kanali nii kalliks? Kogu materjal võetakse nagunii HDs üles tänapäeval ning andmemaht on ~3x suurem vaid. Samas küsitakse oma 5x suuremat tasu nende eest icon_rolleyes.gif
Ning miks History HD-l eesti subtiitreid pole? Saated mis näidatakse on samad...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:21:44 vasta tsitaadiga

Aga miks sa eKoduks ei tee? Samad 70 kanalit ka jäävad kui ei taha muuta või võta vähemaks, saad selle arvelt mõne HD kanali. Või siis Lisakanalite paketi asemel võta sama hinnaga HD kanalite pakett.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 00:29:04 vasta tsitaadiga

Jäägem konkreetse küsimuste juurde palun icon_idea.gif
Vastasel korral intervjueeritavatel on raske konkreetseid küsimusi leida ja neile vastata.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 01:09:55 vasta tsitaadiga

Sorry, sai jah jutuga mujale mindud.

Minu küsimus:
Kuna on on selge, et Salvestamise teenus jääb sellisena nagu ta on, ehk siis Elion kontrollib mis kanaleid salvestatakse, kui palju salvestatakse ja kaua see säilib, siis küsin, kas ja millal on plaanis pikendada salvestuste talletamise kestust? 8 päeva on vähe ja tõesti kasulik ainult siis kui sa ei jõua mingiks saateks õigeks ajaks koju, aga mingi lemmik filmi/kontserdi/ürituse salvestamiseks see ei kõlba.

Samuti millal lisatakse Salvestamise (või ka KordusTV) teenusesse ka vene kanaleid? Mis kasu praegu on vene keelt kõnelevatele klientidele nendest teenustest? Oleks siis vähemalt TV3+ nende hulgas.. (jah, olen teadlik, et ka Sony Entertainment ja Foxid peaksid olema vene audioga, aga need pole Vene kanalid). Usun, et sellega saaks tunduvalt turgu laiendada.. või jälle kanalite tootjad ei luba?

Millal lisatakse veel teisigi kanaleid Salvestamise teenusesse? Eesti kanalid on toredad aga enamus sealsetest saadetest netis olemas, ning filmid mida seal mängitakse.. neid keritakse kordusena juba viimased 10 aastat. Rohkem meeldiks salvestada mõned huvitavad saated nt Discoveryte pealt. Olen aru ju saanud, et Motorola tegelt võimaldab mälupulgale salvestada, see lihtsalt tarkvara poolt maha keeratud (v-o ka eksin). Niiet lisaks sellele, et piirate salvestuste mahtu, säilimise aega, kanalite valikut, piirate ka kohta kuhu salvestada võib. Lõpuks siis küsite üsna suurt summat täiesti jaburaks piiratud teenuse eest.. Küsige siis rohkem raha või tehke erinevate hindadega salvestamise pakette, aga võiks ju pakkuda teenust täisrauaga. Ja pole vaja rääkida, et kanalite tootjad ei luba teisi kanaleid salvestada jne.. teised firmad ju saavad, v-o teistmoodi aga saavad, miks siis Elion ei saa? Muidu meenutab juba Apple't, hind lakke ja siis veel näidatakse kuidas tuleb "õigesti hoida".
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 15:20:53 vasta tsitaadiga

Kas kunagi on oodata, et vanad digiboxid vahetatakse tasuta välja HD valmidusega boxide vastu?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 16:46:40 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks selline asi - miks peavad 12 megase neti kasutajad doteerima hüperkiire kasutajaid?

Miks karistatakse neid kasutajaid kelleni ei ulatu see hüperkiire? Maksad viletsa ühenduse eest ikka ropult palju....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2012 17:08:40 vasta tsitaadiga

PCman, Samahästi võiks ju küsida, et miks peavad pealinna magalates elavad kodanikud doteerima võrgu ehitamist kuskile pommiauku icon_rolleyes.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 09:26:09 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
PCman, Samahästi võiks ju küsida, et miks peavad pealinna magalates elavad kodanikud doteerima võrgu ehitamist kuskile pommiauku icon_rolleyes.gif

No arvestades seda, et palju võrke ehitatakse selle estwin`i abil siis pole neil midagi kobiseda.

Ja vaevalt pommiaukudesse pealinna arvelt ehitatakse....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 09:27:55 vasta tsitaadiga

estwin ju alles ehitamisel ja võrk ehitatakse välja 2015 aastaks.
Seniks on maapiirkonda ehitamine siiski kallim kui urbaniseerunud piirkonda.

Mõtle ise, kas km2 kohta 5 klienti (eramaja(d)) või 1000 klienti (korterelamud), kumba tundub rentaablim teenust pakkuda? icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 13:16:18 vasta tsitaadiga

Estwinile ma väga ei loodaks, ja teine asi, kaablimeeter maksab nii vähe, et ei ole vahet kas km2 linnas või km2 maal, küll aga maksab bürokraatia ja kooskõlastuste kooskõlastamiste kooskõlastamine, sellepärast oleme taandarengumaa
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.