Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377, 378, 379  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.12.2011 02:40:04 vasta tsitaadiga

Hasta la vista, baby icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif nuked
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffello
HV vaatleja
muffello

liitunud: 12.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.01.2012 17:02:08 vasta tsitaadiga

Mul on 32bit Windows Vista Home Premium (karbiversioon ja inglise keelne) ning tahaks uuendada 64bit Windows 7 peale. Vastavalt Microsofti kodulehel http://windows.microsoft.com/et-EE/windows7/upgrading-to-windows-7-frequently-asked-questions olevale saan osta täiendusversiooni (karbitoote) kas Win 7 Home Premium või Ultimate. Siit lähtuvalt ka mõned küsimused:

1. Kas ma pean ostma inglise keelse või saab ka osta eesti keelse täiendusversiooni (version upgrade)?
2. Lähen poodi, ostan ära ja jooksen saadud täiendusversiooni karbiga õnnelikult koju. Kuidas see install välja näeb? Kas:
a) teen kõvaketta osale, kus Windows peal on, format C ja pistan täendusvesriooniga CD masinasse ning sealt bootib üles ja toimub install või
b) pean tegema Microsoft kodulehel kirjeldatud nn. "kohandatud" installi (mida iganes ka see ei tähenda) ehk Vistat enne maha võtta ei tohi.

Põhimure on ikkagi see, et ma olen oma Windowsile u. iga paari aasta tagant puhta installi (clean install) teinud. Kui ma seda teha tahan, siis kas selleks peab enne Vista peale installim ja alles siis Win 7 versiooni uuenduse või saab kohe Win 7 versiooni uuenduse plaadi masinasse toppida, siis format C süsteemikettale ja kohe asuda Win 7 paigaldama.

_________________
80-ndate kung-fu filmid on tegijad. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.01.2012 01:35:55 vasta tsitaadiga

Selline mure siis et sai arvutist välja võetud videokaart kuna kahtlus oli et see kaart on läbi omadega ( Nvidia Club 3D 7900GS ) võtsin kaardi välja ilusti arvutist kuna selle arvutil on integreeritud videokaart et peaks ju töötam küll ilma õige videokaardita siis olen nüüd mitu korda püüdnud uuesti Windows Vistat instaleerida aga teeb mingi 70% ära siis teeb restardi ja üles bootimisel tuleb selline kiri et : windows\system32\config\system status 0xc00000e9 you need to restart (reboot) your computer using the installation disc. If you do not restart your computer from the disc, the option to repair your computer. Windows failed to load because the system registry file is missing, or corrupt.


Siis ta annab mulle sela valiku võimalustek need repairid ja diagnostic tools proovisn neid ka aga ei midagi icon_neutral.gif


Kui emalplaat või midagi on tuksis siis ta ei tohiks ju üldse pilti ette võtte veel vähem et ma saan pool windowsi ära instaleerida ja siis ta annab alles veateate ?

Oskab keegi palun aidata kas on seda võimalik üldse korda teha kuidagi ? Algselt oli sellel arvutil WindowsXp peal sinna sai Vista peale pandud äkki peaks xp-ga proovima vms ? või see pole oluline ? integreeritud kaardiga peaks Vista ju ikka tööle hakkama ? Ma ei saa seda ka veel aru miks ta ei ütle siis mulle mis registry file on puudu ja vigane siis ? olen terve neti läbi tuhninud selle veakoodiga ka aga ei leia seda lahendust kuidagi icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2012 01:40:53 vasta tsitaadiga

kui installid, siis 2kki proovid m6ne teise vista install plaadi pealt installida ja vaata kas veel seda errorit viskab? kas ennem samalt plaadilt installides errorit ei tulnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.01.2012 13:55:22 vasta tsitaadiga

mismõttes teise plaadi pealt ? Mul on nagu üks plaat ikka nii rikas ka pole et endale mitu op süsteemi osta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2012 15:13:14 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mismõttes teise plaadi pealt ? Mul on nagu üks plaat ikka nii rikas ka pole et endale mitu op süsteemi osta icon_biggrin.gif


jah aga on sul see plaat korralik? kriime pole? kas karbi versioon v6i OEM (litsentsi kleeps arvuti korpusel)
tiri netist m6ni vista install, kirjuta plaadile ja kasuta oma litsentsi v6tit ning proovi uuesti installida, 2kki ei viska seda errorit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.01.2012 15:20:46 vasta tsitaadiga

Tänud sulle! Karbi versioon on ikka... aga kas kriime on peal selles ma pole kindel kontrollin igaks juhuks järgi... eks siis tuleb ka proovida plaadile kirjutamise versiooni... kui mingi arvuti detail on vigane siis ei tohiks üldse arvuti pilti ette võtta veel vähem op süsteemi installimist ? siis on viga ikka plaadis vms icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.01.2012 16:24:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Tänud sulle! Karbi versioon on ikka... aga kas kriime on peal selles ma pole kindel kontrollin igaks juhuks järgi... eks siis tuleb ka proovida plaadile kirjutamise versiooni... kui mingi arvuti detail on vigane siis ei tohiks üldse arvuti pilti ette võtta veel vähem op süsteemi installimist ? siis on viga ikka plaadis vms icon_rolleyes.gif
Vale! Näiteks veidi vigase mäluga töötab teinekord rahumeeli (eriti olevat selle suhtes silma paistnu w95 ja w98 arvutid...) aga installi kontrollid/rutiintoimingud löövad arvuti kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2012 00:56:23 vasta tsitaadiga

nu kui teise plaadiga sama errori viskab siis ilmselt tuleb hakata mujalt viga otsima, memtest-i v6id igajuhux ka tirida ja m2lu yle kontrollida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.01.2012 01:03:41 vasta tsitaadiga

tõmba Hiren's BootCD ja lase plaadile, seal igavene peetäis raua kontrollimise softi - http://www.hirensbootcd.org/files/Hirens.BootCD.15.1.zip
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.01.2012 13:43:52 vasta tsitaadiga

Suured Tänud teile abi eest thumbs_up.gif ma ei saa ju neid programme käima panna ega testida kui ma ei saa windowsi üldse peale installitud icon_confused.gif Ma täna proovin ühte asja veel mida soovitasite siis ma ei tea tuleb see kast juppideks maha müüa odava hinnaga,võib olla keegi kes tahab ja oskab saab selle korda teha. Ma ei saa aru kui ma võtsin videokaardi välja lihtsalt siis ju peaks integreeritud videokaardiga asi tööle minema miks ta mul siis windowsi peeti keeras icon_neutral.gif see 7900GS oli kindlasti omadega läbi mingi 6 aastat vana kaart juba...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.01.2012 14:13:34 vasta tsitaadiga

mu ülal antud lingi saad plaadile keevitada (image-t ikka oskad kirjutada?) sama arvuti taga millelt siia postitad. buudid sellega ja testid kõigi sealt käivitatavate vahenditega.
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.01.2012 18:00:55 vasta tsitaadiga

Tänud teile abi eest thumbs_up.gif Sain esiaalgu siis uue Vista peale... device manager näitab graafikakaardiks Nvidia GeForce 6100 seega siis integreeritud videokaart.. tegin sellele igaksjuhuks driveri update siis tõmbas uue driveri ja tegi restardi peale seda viskas errori jälle et Unexpected I/O error has occured. Status: 0xc00000e9 Windows Vista boot manager ? siis kirjutas midagi et kontrolli kas kõvaketas ja lugeja on korralikult ühendatud ja eemalda mingid usb driverid ? Ma sain Vista uuesti peale leidsin ühe õpetuse kus öeldi et 1 boot device pead olema siis dvd rom,vaatasin siis järgi ja seal oli mul hdd millegipärast muutsin selle ära tegin restardi eelnevalt siis tõmbasin plaadi ka lapiga igaksjuhkus üle peale seda ta installis ilusti vista ära icon_rolleyes.gif Esiaalgu sain nüüd pildi ette mis iganes viga polnud aga saan ma mingi programmiga nüüd kontrollida ka kas mingi riistvara on siis tõesti vigane ? või miks ta pärast selle integreeritud graafika kaardi driverite uuendamist mul jälle errorit loopis ja win üles ei loadinud ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2012 21:16:57 vasta tsitaadiga

kontrolli igax juhux k6ik kaablid ka k6vaketaste ja dvd lugeja taga yle ning samuti need otsad mis emaplaadile l2hevad, 2kki sealt miskit lahti, samuti k2i k6vaketas igaxjuhux mingi programmiga yle, scandisk näiteks k6ik lihtsam mis windowsis endas olemas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 10.03.2012 12:18:03 vasta tsitaadiga

Abi vaja internetiga, kõik pulgaga connectitud, netti minnes ei lase kuhugi minna nagu poleks nett ühendatud.
Jagasin juhtmega ka netti lauaarvutist läpakale, eimidagi. Ootan abi

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=529772
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.::A::.
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2003




sõnum 16.04.2012 15:58:52 vasta tsitaadiga

Vista 32 bit sp2
HP DV2000

Mure järgmine: windows jookseb kokku peale mõningast kasutamist (30 sek kuni 7 minutit) ja olenemata sellest, kas teed midagi või mitte. Crt-alt-del ei lase ka teha. Safe modes töötab ilusti. System restore ei saa teha, kuna ei ole neid punkte alles enam. CCcleaneriga lasin üle, muud ei oska midagi teha. Täpsustaks veel, et enne kokku jooksmist installis ilmselt windowsi update. Ja ammusest ajast on mul installimata sellise nimega update nagu "windows security update kb2564958" kuna installimisel esines pidevalt error. Selle updatede tegemisega on nüüd vähe keeruline, sest safe modes ma seda teha ei saa. Soovitusi, kuskohast alustada?

_________________
A BEAUTIFUL WEBSITE FOR YOUR PHOTO STORIES - Exposure.co!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 16.04.2012 16:56:24 vasta tsitaadiga

Kas sul nod32 on installitud?
Meil kontoris mõni aeg tagasi hakkasid windowsiga masinad sinist viskama ja restarti tegema, siis aitas nod32 uuendamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.::A::.
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2003




sõnum 16.04.2012 17:39:24 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Kas sul nod32 on installitud?
Meil kontoris mõni aeg tagasi hakkasid windowsiga masinad sinist viskama ja restarti tegema, siis aitas nod32 uuendamine.


AVG on peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2012 23:23:17 vasta tsitaadiga

Fakt et Safe Mode-s töötab viitab pigem tarkvaralisele probleemile ja just driveri/tarkvara probleemile mitte windowsi enda uuendustega seonduvale.
Mingeid drivereid uuendatud alates sellest kui probleem tekkis või mingeid uusi programme kasutusele võetud?
Võib ka proovida ajutiselt AVG väljalülitamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.::A::.
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2003




sõnum 17.04.2012 16:39:14 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan siis lisaks tavalistele windows updatedele tegi tol päeval veel Windows Essnenial 2011 ja adobe readeri updated. Kumbagi mul safe modes eemaldada ei õnnestu.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2012 18:07:25 vasta tsitaadiga

.::A::., Pane start menüüst paremklikiga Run as Administrator käima Command Prompt ja sisesta järgnev käsk:
sfc /scannow


See vaatab üle windowsi failid ja parandab kui midagi on katki. Peaks lahendama windowsi uuenduste installimise läbikukkumise ja loodetavasti ka hangumise probleemid.
Safe Mode-s see ei tööta paraku. Kui hangub keset skänni ehk probleem ei lase skänni lõpule viia, siis: http://www.sevenforums.com/tutorials/139810-sfc-scannow-run-command-prompt-boot.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.::A::.
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2003




sõnum 19.04.2012 15:47:26 vasta tsitaadiga

Nii, sain lõpuks eemaldatud adobe readeri ja windows essential 2011. See ei parandanud olukorda.
Proovisin sfc /scannow, aga 40% peal jooksis kokku. Siiski parandas see updatede errori ja lasi windows updated installida, mis varem installimata olid. Olukorda ikka ei parandanud.
Lõpuks proovisin bootimise ajal F11 ja CHKDSK ning peale seda on nüüd 3 tundi ilusti töötanud.
Tegin nüüd veel korra seda sfc /scannow ja lõpuks ütles, et leidis mingid vead, aga ei saa neid parandada ja et täpsem info on c:/windows/logs/cbs/sbs.log. Sellele failile on aga access denied. Kuidas oleks seda võimalik vaadata?
Igastahes praegusel hetkel kõik toimib ja proovin nüüd veel AVG-ga üle lasta ja siis adobe readeri uuesti peale installida ja eks siis paistab, mis edasi saab. Tänud, kes nõu andsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2012 07:54:59 vasta tsitaadiga

.::A::., Adobe Readeri asemel soovitan Foxit Readerit, kui sul mingil eripõhjusel just AR pole vaja kasutada?
C:/Windows/Logs/CBS/CBS.log peaksid saama vaadata administraatori konto alt kui UAC väljas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 07.06.2012 23:52:46 vasta tsitaadiga

vinge, mu Vista elas emaplaadi surma ja sellega kaasneva vägistamise edukalt üle ja kuu ning ühe päeva pärast tähistab neljandat sünnipäeva icon_cool.gif
jätkuvalt ei saa Vista-kirujatest aru...

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja


liitunud: 04.03.2003




sõnum 11.06.2012 11:24:25 vasta tsitaadiga

Tere,

Kuidas Vista Home Premiumile kettaruumi juurde tekitada ?
Hetkel ketas 2 jaotatud.
C: 30GB ja vaba 400MB
D: 90GB ja vaba 60GB.
Mõlemal kettal peab data alles jääma.
Disk managment ei lase nagu midagi muuta. Admini õigused olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 375, 376, 377, 378, 379  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.