djstallion, tahad öelda et Chrome sööb vähem mälu ?
Mitte ainult ei taha öelda, vaid ütlengi. Lisaks on Fx-i juba aastaid mälulekked kummitanud, asi ei suuda mälu enam jooksvalt vabastada, aitab vaid Fx-i restart. Chrome'iga pole antud probleemi enam kui poole aasta jooksul kordagi täheldanud. _________________ www.meybo.ee
Uskumatu, lõpuks suudab ka Firefox Acid3 testi puhtalt läbida. Võibolla suutis juba mingid versioonid tagasi, ei tea, kuna ise läksin enne v5 väljatulekut Chrome'ile üle. Seda just Fx-i uimasuse, ebastabiilsuse ja röögatu mäluõgardluse tõttu.
See on seetõttu, et acid3 läbimise tingimusi tehti lõdvemaks. Nüüd läbivad selle praktilised kõik brauserid ja test on sellega muutunud mõttetuks.
Uskumatu, lõpuks suudab ka Firefox Acid3 testi puhtalt läbida. Võibolla suutis juba mingid versioonid tagasi, ei tea, kuna ise läksin enne v5 väljatulekut Chrome'ile üle. Seda just Fx-i uimasuse, ebastabiilsuse ja röögatu mäluõgardluse tõttu.
See on seetõttu, et acid3 läbimise tingimusi tehti lõdvemaks. Nüüd läbivad selle praktilised kõik brauserid ja test on sellega muutunud mõttetuks.
Seda ma ei teadnud. Siis on see acid3 tõesti mõttetu, varem oli see vähemalt lehitsejatele veebistandardite mõõdupuuks.
Jah, nüüd suudab ka IE9 testi puhtalt läbida, varem oli tulemuseks midagi üle 90, täpselt ei mäleta. _________________ www.meybo.ee
Mina ei nurise FF üle algusest peale siiamaani.
Õgib palju õgib, lekib palju lekib. Minu poolt kasutatava
raua võimsust pole ta kunagi suutnud kinni puua.
Olgu selleks profiilimasin või 32-bit XP-d jooksutav S10. _________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Tjah ei kasuta, pole probleemi _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Mul sai FF8 HTML5 testis mingi 32*? Ja mälu tarbis Chrome 16 -st 34% vähem. BrowserMarkis sai küll ädised 250k Chrome 500k vastu (räägin 8.0 -ist, pole viitsinud 9 -t peale sikutada).
Kedag üldse huvitab mingi html test, ei saa ju nii nerd olla _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Eile pidin sundkorras kasutama IE9...Igal leheküljel viskas mingi akna ette... Happily back in FF9 _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kedag üldse huvitab mingi html test, ei saa ju nii nerd olla
Ja mis sind huvitab siis?...nerd
Profiilis kirjas _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Pärast 9. versioonile uuendamist Pentium 4 HT prosega arvutis, opsüsteem XP Pro SP3, algasid anomaaliad. Kui üle kahe tabi lahti on või miskit alla laadida (failisuurus ei loe), siis prose koormus tõuseb 99%. Mälukasutus kahe tabiga Firefoxil on üle 300MB. Proovisin samu asju Opera ja IE8-ga alla laadida, aga nende puhul oli protsessor rahulik ja mälutarve alla 60MB. Firefoxil mingeid lisasid peale ID-kaardi softi värgi pole. Proovisin restartida, puhast reinstalli brauserile, antiviirust välja lülitada jne. Mitte mingit kasu. Veider. Igaks juhuks ülejäänud kasutajatel Firefoxi uuendama ei hakka.
Betamax, mul mingi aja jooksul endal muutus places.sqlite vigaseks, eriti tore seeläbi et mul see syncitud kolme arvuti vahel, seega esines probleem kõigis.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/places-maintenance/
See siis ajaloofail ja hangumine toimus pidevalt, enamus ajast oli brauser koomas.
Eile pidin sundkorras kasutama IE9...Igal leheküljel viskas mingi akna ette... Happily back in FF9
Jooksutasin see nädal jõudlusteste ja tõesti IE9 on kõige tüütum. Iga 5 sekundi tagant tuleb ette aken mis küsib midagi. Mujale klikkamisest kasu pole. Kohustuslikus korras pead vastuse andma muidu edasi kasutada ei lasta. Nagu mini UAC juba
mikk36: Muide, FF9-ga pole midagi ära parandatud, vaid kõikvõimalikud 3-date firmade Downloaderid, nii fail-downloaderid kui Stream-Downloaderid on täpselt samamoodi endiselt keelatud.
Oli aega järgi kontrollida - pilt kah, kus iga asja taga kiri, et "keelatud" ja ainus lubatud tegevus "Eemalda".
http://www.upload.ee/image/1938659/ff9ga_keelatud.png
------------------------------------
PS: Ega see Download muidu polekski nii aktuaalne, kuid kuna on kasutusel Mobiilinternet, siis sellega on väga tihti hädavajalik, et info ajutiselt arvutisse alla laadida ja siis arvutist hoopis vaadata.
tahanteada, kui täpsemalt vaatad, siis seal on ka kirjas, et need ei ühildu lihtsalt selle versiooniga.
See tähendab seda, et need addon-id ei läbinud automaatset kontrolli ja arendajad peavad neid ise uuendama.
Kui arvad, et addon peaks töötama 9.0'ga, siis on sul võimalus käsitsi suruda infot, et addon on ühilduv, seda vastava addoniga.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.