|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
12.12.2011 23:58:54
Teema -:Palve Facebooki omanikele:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Palve Facebooki omanikele
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" KASTI "
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.12.2011 00:10:11
Teema -:Praktikakohta:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : Praktikakohta
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" möla puhastust"
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
13.12.2011 09:52:07
Teema -:Bluelounge Milo - elegantne alus Sinu nutitelefonile:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Bluelounge Milo - elegantne alus Sinu nutitelefonile
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" hulgiteema "
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.12.2011 15:47:00
Teema -:Cool Feet - ja sinu arvuti ei lähe enam kuumaks:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele
Teema : Cool Feet - ja sinu arvuti ei lähe enam kuumaks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele"->"HULGITEEMA"
| emaisa169 kirjutas: |
| ...10tk saadaval... |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.12.2011 17:44:56
Re: Teema -:Bluelounge Milo - elegantne alus Sinu nutitelefonile:- vajaks tähelepanu |
|
|
| waux kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Bluelounge Milo - elegantne alus Sinu nutitelefonile
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" hulgiteema " |
Aga see ongi hulgiteema. Pealkirja ees on 10»
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 18:15:49
Teema -:MSI GeForce 8800GT 512MB 256bits DDR3 PCI-E:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : MSI GeForce 8800GT 512MB 256bits DDR3 PCI-E
Selgitus : Müük lõppenud, teema sulgemata.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 18:17:58
Teema -:HP ProLiant ML110 G4 lauaarvutiks või serveriks!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : HP ProLiant ML110 G4 lauaarvutiks või serveriks!
Selgitus : Müüja viimase postituse järgi on teema katkestatud, kuid müügiteema staatus vastavalt muutmata.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 18:24:11
Teema -:LCD Monitor HP L1940T, 19'':- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : LCD Monitor HP L1940T, 19''
Selgitus : Müük lõppenud, teema sulgemata.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 18:33:04
Teema -:Müüa juhtmevaba netikaamera:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Müüa juhtmevaba netikaamera
Selgitus : Müük lõppenud, teema sulgemata.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 18:33:23
Teema -:Vanemaid arvutijuppe ja Hiirematt:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Vanemaid arvutijuppe ja Hiirematt
Selgitus : Müük lõppenud, teema sulgemata.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 19:12:54
Teema -:Erinevaid vanu videokaarte ja vanu mälusid jms:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Erinevaid vanu videokaarte ja vanu mälusid jms
Selgitus : Hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.12.2011 19:38:04
Teema -:Suur kola müük:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Suur kola müük
Selgitus : Tegemist peaks olema hulgiteemaga, kuna sisaldab mitmeid samasse tootegruppi kuuluvaid kaupu.
Samas võin ka eksida, kuna müügiteema reeglites ei ole hulgiteema üheselt defineeritud.
[edit]
Õige jah, leidsin paar hulgiteemal arutlevat teemat, kus seda veidi seletatud.
viimati muutis UrmoZ 14.12.2011 20:31:37, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
14.12.2011 19:42:35
|
|
|
hulgiteema on ikka samasuguste ja uute kaupade myyk, oma isiklik vanakraam selle alla enamasti ei kuulu...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.12.2011 21:25:16
Teema -:PSP:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PSP
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" "
ise lahti murtud seadmete müük on keelatud
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
17.12.2011 14:43:46
Teema -: Nokia N95 8GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Nokia N95 8GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
yleskutse pakkumistele ps'is...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.12.2011 13:00:32
Teema -:ALIEN ANTHOLOGY Limited Edition blu-ray:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : ALIEN ANTHOLOGY Limited Edition blu-ray
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" Tarkvara ost/müük "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
18.12.2011 20:04:03
Teema -:Gamer Lauaarvuti:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Gamer Lauaarvuti
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
Eksitava infoga teemad kasti ei peaks minema? või keegi võiks korrigeerida seda tiba
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
18.12.2011 23:57:48
Teema -:DDR2, DDR, SDRAM, SDRAM ECC, 2GB, 1GB, 512MB, 256MB, 128MB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : DDR2, DDR, SDRAM, SDRAM ECC, 2GB, 1GB, 512MB, 256MB, 128MB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
makstud 1 kauba eest , aga teemas on müügil 500 mälu ?
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.12.2011 00:01:03
|
|
|
Ei käi hulgiteema alla...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
19.12.2011 00:04:10
|
|
|
väga kahtlane... sest ma võin kuskil prügimäel üles leida terve kasti mälusid ja panna siia müüki... Sellest ma teenin endale 50-100 euro, see on juba päris suur raha.
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
19.12.2011 00:11:38
Teema -:Q6600, x1300, Asus P5KC, toide APS-550S, 24port switch, 2*2GB ddr2 800 jne:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Q6600, x1300, Asus P5KC, toide APS-550S, 24port switch, 2*2GB ddr2 800 jne
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
aga see ei ole hulgimüügi teema siis? Miks keegi ei jälgi mis foorumis siis toimub!?
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
19.12.2011 00:13:27
|
|
|
p33rs6, -1) Ei! 2) Ka see teema on näiteks, et jälgitakse
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
viimati muutis dud66 19.12.2011 00:13:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
19.12.2011 00:16:11
|
|
|
Pole õige teema aga see hulgiteemade asi võiks kuskil veidi selgemini kirjas olla - mis läheb hulgiteemaks ja mis mitte
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
19.12.2011 00:17:59
|
|
|
| dud66, olen sinuga nõus... Sest kuidas tõestada, et minu videokaardid ei olnud kuskil mujal ostetud, aga vaid on minu omand ja ma neid ostsin juba 2 aasat tagasi, kui olen võitnud Eesti Lotos 100 000 eeki!?!?
|
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p33rs6
HV Guru

liitunud: 05.03.2009
|
19.12.2011 00:24:11
|
|
|
Andrus Luht, mul ei olnud kunagi uusi videokaarte....kahjuks
ma ikka ei saa aru mitte midagi.. Kõik siin müüvad mida tahavad ... väga palju asju ühes teemas ja ei maksa mitte midagi selle eest, mõned maksavad (p33rs6 näiteks) .... Mingi segadus siin toimub!
Andrus Luht sellest oli vaja alustada, et sa annad mulle vihje toetusele
viimati muutis p33rs6 19.12.2011 00:30:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
379 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.12.2011 12:07:21
|
|
|
p33rs6, asja idee on selles, et algselt olid ärifoorumid mõeldud foorumikasutajatele oma isikliku varaga kauplemiseks, kuid ajapikku populaarsus kasvas ja siia imbusid ka kõiksorti müügimehed ja hangeldajad ning seetõttu sai lisatud reegleid. Hulgiteema ideest võib aru saada umbes nii nagu on realiseeritud paljudel juhtudel tarkvara levitamine - isiklikuks kasutamiseks tasuta aga ärilise suunitluse korral tasuline. Seda ideed ongi väga raske kitsastesse raamidesse suruda sest toetub pigem kaupleja mõistvale suhtumisele ja arusaamisele, et kui ise teenid, siis võiks toetada ka keskkonda, mis seda sulle võimaldab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
21.12.2011 15:26:43
Teema -:Uued 3TB USB 2.0 kõvakettad (Western Digital Elements Desktop 3TB Black):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Uued 3TB USB 2.0 kõvakettad (Western Digital Elements Desktop 3TB Black)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" VIIMANE POSTITUS KASTI "
Mitmete ärifoorumite reeglite rikkumine.
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
21.12.2011 17:05:12
Teema -:Uued 2TB USB 3.0 kõvakettad (Seagate Expansion 2TB Black):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Uued 2TB USB 3.0 kõvakettad (Seagate Expansion 2TB Black)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" Viimane postitus palun kasti. Ostuabi käib mujal... "
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kullar
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2006
|
21.12.2011 23:22:37
Teema -:Kütte service OÜ vajab logo:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : Kütte service OÜ vajab logo
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" "
Tere, sooviks esimest postitust muuta, et uus tähtaeg on 15 jaanuar ja uus auhinna fond on 90 eurot. Kas see oleks võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
22.12.2011 22:52:02
Teema -:Uued 3TB USB 2.0 kõvakettad (Western Digital Elements Desktop 3TB Black):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Uued 3TB USB 2.0 kõvakettad (Western Digital Elements Desktop 3TB Black)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" Viimane postitus palun kustutada "
Teiste hinnasoove ei kommenteerita ning teiste netipoodidega ei võrrelda. Tänan!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
23.12.2011 15:35:58
Teema -:Emaplaat, Intel Pentium 820D, 2G RAM, Radeon 9550 Soodsalt!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Emaplaat, Intel Pentium 820D, 2G RAM, Radeon 9550 Soodsalt!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->"kasti "
kola minu käes
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.12.2011 16:19:53
Teema -:Battlefield 3:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus
Teema : Battlefield 3
Selgitus : Tõsta Foorumist "Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus"->"KASTI"
| tsitaat: |
| - kaubelda ei tohi CD võtmete, kasutajakontode, koodide, kasutamisõiguse/ajaga või muude sarnase iseloomuga toodetega, kui nendega ei kaasne füüsilist ja legaalset originaalmeediat, tarkvaralise või kirjandusliku meedia kujul (VAJALIK PILT KONKREETSEST MÜÜDAVAST MEEDIAST), millega võtmed, kontod, koodid jne. seotud on (loe lisaks); |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
24.12.2011 12:14:02
Teema -:LG P500:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : LG P500
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Paluks eemaldada müüki mittepuutuv kasutaja Mustpanter postitus.
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
25.12.2011 01:14:49
Teema -:KINNI!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : KINNI!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Muu tehnika ost/müük/vahetus"->" " Kustutada!
Ei saa teemaalgataja vist selle sulgemisega ise hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
25.12.2011 01:16:00
Teema -:Intel® Core™ i7 lauaarvuti:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Intel® Core™ i7 lauaarvuti
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
Paluks eemaldada postitused peale minu 24.12.2011 15:06 posti.
Ei soovi läbustamist sinna.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
25.12.2011 03:44:00
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
Pole õige teema aga see hulgiteemade asi võiks kuskil veidi selgemini kirjas olla - mis läheb hulgiteemaks ja mis mitte |
Algselt oligi kasutatud asjad üks suur tavateema ja uued läksid hulgi alla.
Aga kuna päris paljud inimesed ei saanud aru sellest ja panid oma vanakraami teemale ikka hulgimaksu peale, siis vast ajapikku on mõnele modele hakanud tunduma et nii peabki olema.
Mis aga puudutab väidet et müügimehed olevat hiljem tulnud , siis lubage muiata.
Kui siin üldse taga ajada seda et mõned mehed võiks nn keskkonda äri teenimise all toetada (tegelikult keskmine müügimees toetabki rohkem, kui tavakasutajad eales), siis tasuks silm pöörata nende nn hulgi ja kiirmüügi hinnaga ostvatele vennikestele.
Mõnel neist on teema juba mitu aastat aktiivne. ( Vähemalt hiljuti veel ühte silmasin). Ja seda vaid korra makstes. Pole eriti aus teiste suhtes.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
25.12.2011 07:06:51
Teema -:Veaga mobiilsed ja kiired asused:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Veaga mobiilsed ja kiired asused
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" puhastust vajav "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
25.12.2011 22:32:02
Teema -:Vaja abi osta.ee-st kauba ostmisel:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
teema kustutada.
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Vaja abi osta.ee-st kauba ostmisel
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
26.12.2011 18:09:51
Teema -:2 12V SMD LED pirni(BA15s):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : 2 12V SMD LED pirni(BA15s)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
pole arvutitega seotud.
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boss888
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2008
|
27.12.2011 12:51:15
Teema -:Kenwood KRF-V5050D:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Kenwood KRF-V5050D
Selgitus : Tõsta Foorumist "Muu tehnika ost/müük/vahetus"->" " müüdud, kustutada.
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
27.12.2011 12:52:12
|
|
|
| Boss888, teema-algataja peab ise esimese posti päises olevast rippmenüüst teema staatuse määrama.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
27.12.2011 16:21:55
Teema -:HTC Desire, kasutatud, garantiiga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : HTC Desire, kasutatud, garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" Prügikast " (telefon juba ammu minu käes)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
27.12.2011 18:58:50
Teema -:4GB mälu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : 4GB mälu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->"koht "
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.12.2011 17:37:56
Teema -:AMD FX-4100 Buldozer 4-core 3,6GHZ, ASUS 9800GX2 Beast Gamer Generation II:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : AMD FX-4100 Buldozer 4-core 3,6GHZ, ASUS 9800GX2 Beast Gamer Generation II
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" kasti "
Pira
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|