Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 186, 187, 188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 16.12.2011 04:04:36 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Sa tõesti arvad, et kui see bug esineks paljudel, siis oleks sellest nii vähe juttu? Reeglina tulevad foorumitesse abi küsima just need, kellel bug esineb, kõik teised mängivad rahumeeli edasi. Kui see bug esineks paljudel, siis oleks selle ümber ka palju rohkem kära.

Kuid eks sa usu aga edasi mida tahad, kui see su enesetunnet parandab ja aitab õhtul uinuda, sest saad endale korrutada, kui kole ja paha see Skyrim ikka on. thumbs_up.gif


See on muidugi väga tore, et sa minu enesetunde ja une peale mõtled, aga kõige rohkem teeb ikkagi head meelt see, et niivõrd olulise bugile on lõpuks ometi tähelepanu pööratud. Kahju muidugi, et minu küsimustele jäigi vastus saamata, aga sellele vaatamata on kohe palju kergem uinuda, teades, et ka minul oli antud olukorras võimalus oma tagasihoidlik panus anda. Tänan kõiki südamest ja uutele mänguritele edu selle krdi Esberni ukse avamisel! Head ööd.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 16.12.2011 04:36:41 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Ei tahaks vahele segada, aga minu meelest ei tohiks nii suurt numbrit sellest bugist teha, kuna fix on ju ometi olemas. Nokiks pigem nende kallal, millele pole veel lahendusi.

Psst, tasa! Vaata kuidas eepilised foorumiwarriorid võitlevad. Keegi peab sealt ju võitjana välja tulema!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.12.2011 06:02:12 vasta tsitaadiga

Minge p......... see oligi see main quest bug, et WAYPOINTI ei näidanud ühes kohas??? Täiesti pees kuda ma koobastes ringi kolanud olen, 1h vist :S nüüd youtubest avastan, et bug mida ei viitsita parandada thumbs_up.gif watefakk
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 16.12.2011 07:57:28 vasta tsitaadiga

dstar, just use the fucking fix and continue your adventures, lol.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.12.2011 10:28:47 vasta tsitaadiga

See argument, et bug esineb vähestel, kuna sellest on vähe juttu, on küll väga mage.

Kõik inimesed EI tule siia või kuhugi mujale foorumitesse rääkima, et vaat, missugune probleem. Otsitakse lahendust ka väljastpoolt.

Sama hästi võiks vaadata allalaadimisi: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=247 "6,831 UNIQUE D/LS"

Küsin nüüd ausalt - kas see on väike arv selle kohapealt, et main quest on neil täiesti katki ja edasipääsematu?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 16.12.2011 10:52:05 vasta tsitaadiga

Tekkis vahepeal küsimus, et kui see main story bug on ammu teada, siis miks ei ole seda fix'i pandud patch 1/2/3 sisse? Vaid tuleb eraldi mod tõmmata või miskit x moodi mässata.

Loomulikult saab bugist mööda, kuid see eeldab googeldamise oskust ja selle peale loota, et kõik seda teha oskavad on natuke palju.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.12.2011 10:54:41 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
See argument, et bug esineb vähestel, kuna sellest on vähe juttu, on küll väga mage.

Kõik inimesed EI tule siia või kuhugi mujale foorumitesse rääkima, et vaat, missugune probleem. Otsitakse lahendust ka väljastpoolt.

Sama hästi võiks vaadata allalaadimisi: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=247 "6,831 UNIQUE D/LS"

Küsin nüüd ausalt - kas see on väike arv selle kohapealt, et main quest on neil täiesti katki ja edasipääsematu?


kui oletada, et üle 7M koopia on müüdud siis ~0.1% (üks tuhandest) on päris väike arv.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.12.2011 10:56:21 vasta tsitaadiga

7M mängijat või 7M koopiat? Suur vahe.

Ja see 6.831 allalaadimist näitab vaid seda, kui paljud leidsid selle vea sellelt leheküljelt ülesse. Isiklikult usun, et neid on vähe.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gagara
HV vaatleja
gagara

liitunud: 20.01.2009




sõnum 16.12.2011 11:05:52 vasta tsitaadiga

Isiklikult mina pole veel ühestki bugist lasknud oma mängurõõmu rikkuda. Pole küll neid ka mega palju olnud.
Pealegi, kogu frustratsioon kaob kui female bandit hõikab, et ta tunneb suurt rõõmu minu tapmisest ja hetk hiljem aegluubis ta pea kehast lahutatakse.

Seega, lõpetage vingumine. Kui ei meeldi, uninstall ja võtke aastakese pärast uuesti käsile.

Ja ega enne ei saa postitust lõpetada kui ei lisa järgmist lauset:
I used to whine in HV forum about bugs, then i took an arrow in the knee. icon_wink.gif

_________________
"Let me guess, someone stole your sweetroll."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 16.12.2011 11:25:10 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Sa tõesti arvad, et kui see bug esineks paljudel, siis oleks sellest nii vähe juttu? Reeglina tulevad foorumitesse abi küsima just need, kellel bug esineb, kõik teised mängivad rahumeeli edasi. Kui see bug esineks paljudel, siis oleks selle ümber ka palju rohkem kära.

Kuid eks sa usu aga edasi mida tahad, kui see su enesetunnet parandab ja aitab õhtul uinuda, sest saad endale korrutada, kui kole ja paha see Skyrim ikka on. thumbs_up.gif


See on muidugi väga tore, et sa minu enesetunde ja une peale mõtled, aga kõige rohkem teeb ikkagi head meelt see, et niivõrd olulise bugile on lõpuks ometi tähelepanu pööratud. Kahju muidugi, et minu küsimustele jäigi vastus saamata, aga sellele vaatamata on kohe palju kergem uinuda, teades, et ka minul oli antud olukorras võimalus oma tagasihoidlik panus anda. Tänan kõiki südamest ja uutele mänguritele edu selle krdi Esberni ukse avamisel! Head ööd.


Suht õige nagu, ostad näiteks uue auto ja siis 10000km peal elektroonikas mingi bug, et auto ei lähe käima. Ja oletame, et seda ei juhtu 100% inimestel ja siis saad kompensatsioon.


viimati muutis delef 16.12.2011 11:57:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 16.12.2011 11:49:40 vasta tsitaadiga

Oleks siis bugisid vähe ... mul on kolm questi (küll kõrval-questid) bugised ja ei ole täidetavad. Loomulikult võib öelda, et ma vingun ... aga ostes esindusest auto, millel üks tuli ei põle ja üks aken ei käi alla, nõuame me kõik selle korda tegemist, mitte ei hakka ise põlve otsas nikerdama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 16.12.2011 11:58:25 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Oleks siis bugisid vähe ... mul on kolm questi (küll kõrval-questid) bugised ja ei ole täidetavad. Loomulikult võib öelda, et ma vingun ... aga ostes esindusest auto, millel üks tuli ei põle ja üks aken ei käi alla, nõuame me kõik selle korda tegemist, mitte ei hakka ise põlve otsas nikerdama.


mängurid pole veel kapist välja tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 16.12.2011 11:59:46 vasta tsitaadiga

Natuke asjalikku juttu ka vahepeal.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=455749
tsitaat:
Skyrim Online turns your single experience into an online experience, play with your friends, chat with people worldwide, trade with other players...

Currently in the alpha stage you can see other players (appearing as a spectral horse bandit), you can also chat with everybody.

The mod also includes an Arena to fight with waves of creeps.

Installation :

0) Back up your config files, this mod will rewrite them !!!
1) Unrar the file in your Skyrim root folder.
2) Create a shortcut for SkyrimOnline.exe on your desktop

Usage :

- Start SkyrimOnline.exe, it will automatically update the mod and then allow you to start the game with the mod.
- When you enter the game, you will be prompted for a username, enter whatever username you feel like using there is no authentication yet.
- To switch between UI mode and Game mode press F3.

Known bugs :

- In UI mode some keys are sill enabled such as Journal and Wait, you might want to bind these keys to keys that are not needed in the UI (I personally use £ and µ).
- Other player's movements are very awkward and animations are not played yet.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 16.12.2011 13:10:09 vasta tsitaadiga

Jaks228 kirjutas:
lightsaber ajab tarka juttu ja siraskalot mängis raudselt mängu easy peal läbi mitte hardi. Mine näiteks gigandile kallale?? saad 1 hit k0


Sarcasm - on
See võitlus võiks kõige raskemal tasemel umbes selline välja näha.
kaaslane - valvel
Hobune - valvel
Koer - valvel
Daedra - valvel
draakon - valvel (võimalik et siin eksin , tõesti ei viitsinud kontrollida kas draakonit ja daedrat saab korraga summida. Kui ei saa asenda draakon teise daedraga)

Mainchar - kuskil kivi taga - dance (õhtul külas tantsud tähtedega võistlus , selleks peab hoolega harjutama)
party-attack giant
Main char - collect loot

Jaks228 edu edaspidiseks trollimiseks. Kui mäng liiga raske tundub mine küsi abi oma vanaema käest. Ma olen suht kindel, et ta saab sinust paremini hakkama.

Sarcasm- off (aitab trollimisest)


Esberni bugist - vaadates palju inimesi siin foorumis sellega tuttavad on ütleks ma . Bug esineb PC-l massiliselt. Foorumitesse jõuab tavaliselt ainult jäämäe tipp. Enamus mängijaid ei viitsi foorumites oma aega raisata. Parandavad vea googeldades ära ja mängivad edasi.
Isiklikult eeldan RPG mängult et vähemalt mainquest on ilma bugideta läbimängitav. Skyrimi puhul mainquest nii oluline ilmselt ei ole , aga ma ei näe põhjust miks ma peaks sellepärast mängu teistmoodi suhtuma.

Loomulikult võib küsida et milleks vinguda kui asi pole eriti oluline ja on lihtsalt ka ise parandatav. Kõik taandub lõpuks sellele kuidas mängutootja suthub mängijatesse ja mida mängija mängutegijalt ootab.
Skyrimi puhul on mulje jäänud . Tegijaid PC mangijad eriti ei koti. Kui modijad suudavad asja lahendada siis nemad oma raha sellele ei raiska.

Lõpetuseks. On ka hullemaid näiteid. HOMM 6 puhul pole tegijad 3 kuu jooksul isegi vaevunud ütlema või kommenteerima kuna patch võiks tulla. Antud hetkel soovitan Ubisofti märgiga mängude ostmist vältida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 16.12.2011 14:21:42 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Kahju muidugi, et minu küsimustele jäigi vastus saamata, aga sellele vaatamata on kohe palju kergem uinuda, teades, et ka minul oli antud olukorras võimalus oma tagasihoidlik panus anda.

Mis küsimused? Oleks sa midagi asjalikku küsinud, siis ehk oleks ka vastuse saanud, kuid nähes, et sinu ainus eesmärk on mingit bugi ületähtsustada, et siis seeläbi õigustada oma pettumust mängus, siis tõesti pole mul soovi ega aega sinuga vestlust jätkata.
lkits kirjutas:
See argument, et bug esineb vähestel, kuna sellest on vähe juttu, on küll väga mage.

Kõik inimesed EI tule siia või kuhugi mujale foorumitesse rääkima, et vaat, missugune probleem. Otsitakse lahendust ka väljastpoolt.

Sama hästi võiks vaadata allalaadimisi: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=247 "6,831 UNIQUE D/LS"

Küsin nüüd ausalt - kas see on väike arv selle kohapealt, et main quest on neil täiesti katki ja edasipääsematu?

See argument, et bug esineb paljudel, kuna sellest on vähe juttu, on minu meelest veel magedam.

Me ei tea täpseid müüginumbreid, kuid kõigi platvormide peale kokku on müüdud juba 10 miljonit koopiat, mille põhjal juleks eeldada, et PC versiooni on müüdud paar miljonit koopiat. Nüüd oletame, et 20 000 inimesel esines see bug. See moodustab vaid 1% kõigist müüdud mängudest.

Muuda neid numbreid kuidas tahad, ehk ajad isegi kuidagi 10% peale selle bugi esinemise. Isegi sel juhul ütleks mina, et see pole suur probleem (vähemalt mitte nii suur, kui suureks teie siin üritate seda põikpäiselt puhuda).


Lõppudelõpuks on asja iva selles, et mõni inimene siin otsib vägisi põhjuseid, et seda mängu vihata. Ma oleks pidanud ammu selle vaidluse lõpetama, kuna ratsionaalset juttu pole sellistelt inimestelt loota. Oleks siis, et käiakse välja korralikud argumendid, ei ilguta ühe bugi kallal, vaid räägitakse ka muudest mängu vigadest ja probleemidest...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2011 14:40:29 vasta tsitaadiga

dstar on vana vingats juba ammusest ajast icon_rolleyes.gif . Sellist mängu mis talle 100% meeldib pole ja ei tule. Alati ja iga kord mingi vähegi suurema RPG teemas ta vigiseb. Mul pole isiklikult midagi ta vastu aga kettasse viskab kui palju aega ja ressurssi üks inimene võib vingumisele kulutada icon_rolleyes.gif .

Minu arvamus on, et openworld RPG on täpselt nii huvitav kuidas sa seda ise mängid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2011 14:57:27 vasta tsitaadiga

Endal juhtus selline naljakas asi:

Ülesanne oli hobune varastada, kappan siis omaniku juurde, teepeal kohtan vaenlasi, tulen hobuse seljast maha, lähen neid maha nottima, kogun soule, tagasi tulles hobune kadunud, otsin oma tund aega, et kuhu kadunud, selle aja sees jõudsin edasi tagasi jalutada, kui ka fast travelida veel oma mitu korda, lõpuks kui olin hakanud lootust kaotama, ehk olin valmis commandi kasutama, nägin läbi võsa kaljunuki peal teda, lammas oli otsustanud jalutuskäigule minna, nimelt oli oma mitusada meetrit asukohast eemale läinud.

Viisin siis uuele omanikule kui selgus, et saan hobuse endale ja maksti veel selle eest peale icon_lol.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 16.12.2011 15:25:40 vasta tsitaadiga

LightsabeR, "sellistelt inimestelt"? Inimene ei tunnegi mind, aga teeb siin mingisuguseid ebamääraseid järeldusi, kes ma tegelikult olen ja mida mõtlen. Võib-olla saad kunagi vanemaks ja taipad, kui labane selline suhtumine tegelikult on ja enam nii madalale ei lange. Ise olen selle etappi juba läbinud, ehk jõuad ka kunagi nii kaugele.

Mis puutub mängu vigadest rääkimisse, siis kuu aega tagasi kirjutasin pikalt ja laialt sellest, mis mind häiris, rääkimata nüüd, kui otsustasin mängu pooleli jätta. Selle asemel, et ennast korrata, panen selle teksti lahkesti sinu jaoks uuesti üles:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk nüüd jõuab loodetavasti kohale, et minu ainus eesmärk ei ole sugugi ainult ühe bugi ületähtsustamine vaid hoopis see, et kui midagi on valesti, siis tulen foorumisse ja annan sellest ka teada. Öelda, et otsin vägisi põhjusi mängu vihata, on lihtsalt vale ja väiklane. Pigem olen lihtsalt pettunud, et eelnev haip, mis ootused ja lootused taevasse tõstis, ei vastanud tegelikkusele. See, et mäng on vigu ja bugisi täis, teavad kõik (isegi Bethesda enda patch pani draakonid tagurpidi lendama jms.). Paljud teevad näo, et kõik on korras, aga mina seda ei suuda. Tavaliselt ongi kõik hästi - siis olen vait ja ei postita tükk aega midagi. Hetkel tundsin, et pean jälle akna lahti tegema ja nö. tuba tuulutama.

tomorrow kirjutas:
dstar on vana vingats juba ammusest ajast icon_rolleyes.gif . Sellist mängu mis talle 100% meeldib pole ja ei tule. Alati ja iga kord mingi vähegi suurema RPG teemas ta vigiseb. Mul pole isiklikult midagi ta vastu aga kettasse viskab kui palju aega ja ressurssi üks inimene võib vingumisele kulutada icon_rolleyes.gif .

Minu arvamus on, et openworld RPG on täpselt nii huvitav kuidas sa seda ise mängid thumbs_up.gif


Jälle üks tegelane, kes mind ülihästi tunneb. Sellised mänge, mis mulle meeldivad, on tohutult, aga selge, et nendest hiljutistest postitustest RE sarja ja Lineage 2 teemas vaadatakse julmalt mööda. Alati jääb just negatiivne silma ja väga hea on siis ilkuda, milline vingujast idioot ma olen, et ennast seejuures haiglasel kombel paremini tunda. Kui kettasse viskab, ära siis loe ja kuluta oma kallist aega ja energiat teiste kritiseerimise peale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 16.12.2011 16:05:43 vasta tsitaadiga

dstar, ok, sul on õigus. Kirjutada kümneid poste sellest, kui jube sinu arust üks bug on, on tõesti täiesti normaalne ja objektiivne käitumine. Sorry, minu viga. icon_biggrin.gif

Ja ei, ma ei taha sinu kohta mingeid järeldusi teha. Võibolla oled täiesti tore inimene. Lihtsalt selle konkreetse asja puhul pole ma sinuga absoluutselt nõus.

Igastahes, mina seda juttu enam ei puuduta. Head nädalavahetust! beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 16.12.2011 16:08:35 vasta tsitaadiga

Aga mulle mäng ikka tõsiselt meeldib! Pole ammu olnud sellist mängu mida ma mängiks terveid päevi järjet igal vabal hetkel! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 16.12.2011 16:12:44 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
Aga mulle mäng ikka tõsiselt meeldib! Pole ammu olnud sellist mängu mida ma mängiks terveid päevi järjet igal vabal hetkel! thumbs_up.gif

Mul oli alguses sama tunne...pole ühtegi mängu peale DA:O niimodi mänginud, aga aega mööda muutus asi igavaks kuidagi ja enam ei kisu üldse mängima kuigi teha oleks seal veel palju. Ilmselt mulle selline liivakast ei isut lihtsalt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.12.2011 17:00:09 vasta tsitaadiga

Tuleb veidi puhkust anda. Iga asi tüütab ära aja jooksul.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 16.12.2011 17:24:21 vasta tsitaadiga

Helbeke, no kui 6-7h mängitud, LVL 6 ja asi juba tüütuks muutub, siis IMHO on pigem mängul kui mängijal midagi viga.
Silmailust üksi jääb väheks... FO:1, FO:2, BG seeriat, DA:O, sai ikka huviga varahommikuni toksitud...
Aga OK, liigun veel veidi ringi, vast läheb põnevamaks ja pinevamaks. Väike lootus veel on. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2011 17:28:11 vasta tsitaadiga

Kui 6-7 tundi mängitud ja alles level 6 siis on vast viga ikka mängjas kes ei oska midagi peale asjalikku hakata.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 16.12.2011 17:35:10 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kui 6-7 tundi mängitud ja alles level 6 siis on vast viga ikka mängjas kes ei oska midagi peale asjalikku hakata.


Samad sõnad.

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 186, 187, 188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.