Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 21:55:16 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 17:04:35 vasta tsitaadiga

Desire S-ile on uus OTA firmware update väljas.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 19:58:27 vasta tsitaadiga

norm, peale selle viimase uuenduse paigaldamist nägin esimese crashi ära. ~5min peale paigaldamist jooksis niimoodi kokku, et ainult [i]notification[i] riba oli näha, mitte miski muu ei toiminud. Seda pilti pidin ka paar-kolm minutit vahtima peale mida telefon taaskäivitus ja küsis, kas saata teada ka HTC-le.
Ma hakkasin juba akut tagant kakkuma, aga see kuradi luuk on nii kõvasti kinni, et ei saanudki seda lahti.

Hetkel pole pooleteise tunni jooksul rohkem anomaaliaid esinenud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 23:00:51 vasta tsitaadiga

Huvitav mida seal uuenduses parandati? Ise veel update´da ei saa, ei luba alla 35% aku kestvusega suuri uuendusi installida.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 23:20:00 vasta tsitaadiga

Väidetavalt bugfix/performance enhancement update. Ja asi ju suht tilluke, alla 7 mega.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 15:17:02 vasta tsitaadiga

Nii. Tundub et mu htc desire hd ekraan andis otsad. Touch osa ei tööta enam. Peal muidugi rootitud rom ja muud imed.

Mis teha ? Vahetasin tarkvara juba et äkki selle viga aga ei.

Garantii peaks olema aga kuidas teha nii et rooti eemaldada saaks ja clockworkmodi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 15:27:16 vasta tsitaadiga

RUU-ga lase üle. Minuteada see ei tahtnud isegi mingeid nupuvajutusi. Lased lihtsalt käima ja teeb sul selliseks nagu vabrikust ostes.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 16:32:30 vasta tsitaadiga

Originaal tarkvaraga osa ekraanist töötab. Kui olla welcome screenil siis ei tööta vasakul väike "ruut" vaid. Kui olla klahvi luku juures siis töötab vaid umbes 0.5cm triip alt. Menüüs olles töötab kõik
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 23:33:19 vasta tsitaadiga

ufo56, see ju vihjaks nagu ikkagi tarkvaralisele probleemile?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 03:56:58 vasta tsitaadiga

Nagu oleks jah aga igast trikke proovinud. Ei miskit. Nüüd on hakanud ekraani alumine vasak pool ka tööle. EI tööta vaid see osa kui võtta ette keypad ja tahaks kirjutada 4578.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 20:47:59 vasta tsitaadiga

HD ja S kohta Muljeid? Plusse Miinuseid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 14:17:21 vasta tsitaadiga

HTC Desire Z ekraani valgus hakkab vahest hästi kergelt virelema. Paremini on aru saada siis kui peale näppimist natukese aja pärast ise tumedamaks tõmbab. On see normaalne? Telefon paar nädalat kasutatud ja algusest peale olen seda vahest tähele pannud. Algul tundus, et tühjema akuga. Aga siiski täis akuga samamoodi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 02.12.2011 19:44:20 vasta tsitaadiga

Mul kah õrnalt vireleb, kui minimaalse valgustuse peal on
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 20:03:37 vasta tsitaadiga

Mul valgustus 20% ja power saveris 10%, et ka suht madalal. Veel kellelgi sama tunnusmärk? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 23:54:46 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
HD ja S kohta Muljeid? Plusse Miinuseid?

Seda on sul kõige lihtsam youtube reviewsid vaadates ise teha. Siin kiidab iga vend pigem enda riista. Pead lihtsalt videosid vaatama ja plussid miinused kokku lööma.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 00:24:54 vasta tsitaadiga

HD - 8MP kaamera ja füüsiliselt suurem ekraan (4,3")
S - 5MP kaamera ja väiksem ekraan (3,7")

muidu täpselt sama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 10:55:46 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
HD - 8MP kaamera ja füüsiliselt suurem ekraan (4,3")
S - 5MP kaamera ja väiksem ekraan (3,7")

muidu täpselt sama.


Lisaks võiks kaaluda ka Incredible S - selle kaamera on samuti parem ja ekraan suurem kui Desire S puhul ning ta on uuem kui Desire HD ehk saab uuendusi tõenäoliselt tootja poolt kauem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 11:49:48 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
HD - 8MP kaamera ja füüsiliselt suurem ekraan (4,3")
S - 5MP kaamera ja väiksem ekraan (3,7")

muidu täpselt sama.

S-l on metallist unibody, HD-l vist ei ole.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qexer
HV vaatleja
Qexer

liitunud: 06.04.2011




sõnum 05.12.2011 16:30:29 vasta tsitaadiga

Kuskil lubati ICS(Ice Cream Sandwich, Android 4.0) Desire S'ile. Kas ongi loota või kuulukas?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 16:35:31 vasta tsitaadiga

Qexer kirjutas:
Kuskil lubati ICS(Ice Cream Sandwich, Android 4.0) Desire S'ile. Kas ongi loota või kuulukas?
Hetkel kuulukas.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 18:19:32 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Anti kirjutas:
HD - 8MP kaamera ja füüsiliselt suurem ekraan (4,3")
S - 5MP kaamera ja väiksem ekraan (3,7")

muidu täpselt sama.
S-l on metallist unibody, HD-l vist ei ole.

HD'l on ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 19:00:38 vasta tsitaadiga

Proovisin DHD-lt portitud Android 4.0-i alpha versiooni oma Incredible S-i peal ning tuleb tunnistada, et päris muheda välimusega on küll. Alpha kohta jooksis üllatavalt stabiilselt, isegi ilma riistvaralise kiirenduseta.

Mõistagi ei jätnud ma seda peale ning naasesin CM7-le.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamm85
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2011




sõnum 07.12.2011 00:03:07 vasta tsitaadiga

Kuna,tervet teemat ei jaksa läbi käia,siis küsiks Desire Z kohta.

Mis on selle vead ja head ? kuskil räägiti et ekraan tuhmub ja päiksekäes ei olevat näha,usun et siin on küllalt inimesi kes oskavad seda kommenteerida icon_biggrin.gif

Ja kas desire Z on eesti keelse androidiga või on võimalik seda uuendada eesti keelseks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 00:24:03 vasta tsitaadiga

Poolteist kuud kasutanud, päris muhe asi.
Ei ole eestikeelne, vb mõne custom ROMiga saad.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 13:08:19 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi veel juhtunud vana Desire'ga, et BT handsfree ei toimi korrektselt?
Mul Jabra BT8040 ning vahest näitab küll, et BT handsfree on järgi, vastav >B< ikoon ilmub, kuid reaalselt kõned siiski HF ei suunata.
Mõnikord aitab HF välja-sisse lülitamine, paar korda on vaja olnud uuesti paaritada, et toimima hakkaks.

Kasutusel stock 2.2.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 15:20:26 vasta tsitaadiga

peale Desire S-ile update peale laskmist on "HTC ekraani avamise riba" asendunud "mullikesega".
Kuidas selle mullikesega mitte vastata kõnele või kuidas riba tagasi saada? Ribaga oli lihtne - tõmba üles ja keeldusid kõnest
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 07.12.2011 16:16:57 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas on kellelgi veel juhtunud vana Desire'ga, et BT handsfree ei toimi korrektselt?
Mul Jabra BT8040 ning vahest näitab küll, et BT handsfree on järgi, vastav >B< ikoon ilmub, kuid reaalselt kõned siiski HF ei suunata.
Mõnikord aitab HF välja-sisse lülitamine, paar korda on vaja olnud uuesti paaritada, et toimima hakkaks.

Kasutusel stock 2.2.


kui handsfreega kõnele vastad, siis peaks kohe kõrva tulema heli. Aga jah, üldine hinne Desire BT handsfreele on küll 2/10 - kui saad korrektselt tööle, on helikvaliteet alla igasuguse piiri ja aku peab max 4 tundi kõnet.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 16:44:18 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kas on kellelgi veel juhtunud vana Desire'ga, et BT handsfree ei toimi korrektselt?
Mul Jabra BT8040 ning vahest näitab küll, et BT handsfree on järgi, vastav >B< ikoon ilmub, kuid reaalselt kõned siiski HF ei suunata.
Mõnikord aitab HF välja-sisse lülitamine, paar korda on vaja olnud uuesti paaritada, et toimima hakkaks.

Kasutusel stock 2.2.


kui handsfreega kõnele vastad, siis peaks kohe kõrva tulema heli. Aga jah, üldine hinne Desire BT handsfreele on küll 2/10 - kui saad korrektselt tööle, on helikvaliteet alla igasuguse piiri ja aku peab max 4 tundi kõnet.


Helikvaliteedi üle väga ei nuriseks ning väga pikki kõnesid pole pidanud. Kas kõne läheb HF'sse või mitte on hästi näha telefoni ekraanilt. Ülesse ribale tekib telefonitoru ikoon, kui see on roheline on kõne telefonis ja kui sinine, siis suunatud BT.

Miks ma selle küsimuse esitasin? Tekkis mõte, et kuna konkreetne BT HF on mul juba omajagu aastaid kasutusel, siis ehk on HF vanuse tõttu hakanud jukerdama ja polegi telefon süüdi.

Seega huvitaks just teiste kasutajate kogemused Desire vs BT HF - kõnede HF'sse suundumise töökindlus nii vastamisel kui valimisel.


viimati muutis Draqula 07.12.2011 16:51:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 07.12.2011 16:47:47 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
peale Desire S-ile update peale laskmist on "HTC ekraani avamise riba" asendunud "mullikesega".
Kuidas selle mullikesega mitte vastata kõnele või kuidas riba tagasi saada? Ribaga oli lihtne - tõmba üles ja keeldusid kõnest


Lohistad decline nupu mullikese sisse icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 07.12.2011 19:58:41 vasta tsitaadiga

Njah, võibolla mulle on sattunud siis sita bluetoothiga isend. Olen proovinud mitmeid ROM-e, erinevaid handsfreesid aga ainult ühe telefoni peal. Seega siis üsna subjektiivne arvamus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 07.12.2011 20:44:36 vasta tsitaadiga

Draqula, mul on Desire (originaal 2.2) ning Nokia J, kuid ei ole veel väga pikalt jõudnud nende kooslust kasutada. Siiani üldiselt ei kurda. Ühel korral kui ekraani pealt vastamis nuppu automaatselt vajutasin, siis kõnet kohe BT seadmesse küll ei saadetud. Aga peale vastava nupu vajutamst ekraanil, siis sain ka kõne BT seadmesse.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 21:54:36 vasta tsitaadiga

Mu DHD sai ka lõpuks uuenduse kätte - Andorid 2.3.5 (3.12.405.1) ja Sense 3.0. Näeb tiba teistsugune välja küll, eriti lock screen. Üks hea asi mis lisandus on see, et nüüd käivad lehed ringiratast, mitte ühest otsast teise nagu varem. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 10.12.2011 23:46:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drifter71
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2011




sõnum 10.12.2011 22:29:04 vasta tsitaadiga

Kas HTC Desire Z on võimalik eesti keelne android peale lasta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 00:39:18 vasta tsitaadiga

Mjah, fck, üldiselt tundub, et see viima update on paras kräpp. Aku kestis napilt 10 tundi (kusjuures sisuliselt ei kasutanudki telefoni), 60% akust võtab Dialer. Korra on telefon juba kõnet vastu võttes kokku ka jooksnud. Guugeldades selgus, et levinud probleemid. icon_neutral.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 12:13:46 vasta tsitaadiga

Pakub minu Desire HD'le samuti uuendust: Android 2.3.5 with HTC Sense 3.0 227.16 MB
Paneme peale ja vaatame ka järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 12:19:53 vasta tsitaadiga

Vahur, proovi jah. Hetkel mulle tundub, et akuprobleem vist sai lahenduse. Hakkasin tegema uuesti aku kalibreerimist, hetkel paistab aku normaalselt vastu pidavat.

Ja see kõne vastuvõtmisel kokku jooksmine pidavat seotud olema Facebookiga seotud kontaktidega.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 12.12.2011 13:59:04 vasta tsitaadiga

Plaanis endale ka HD soetada, aga see sõltub....kas seal on ka õige GPS peal? Olen kuulnud, et pidavat olema mingi kaartide netist laadimisega saast, mis tekitab sulle suure arve. Kuidas sellega on? Kas selle GPS võimaldab toimimist nii, nagu näiteks tomtom, et kaart on sees ja navigeerib ka, et mingit tasulist netijura ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 14:05:24 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
Plaanis endale ka HD soetada, aga see sõltub....kas seal on ka õige GPS peal? Olen kuulnud, et pidavat olema mingi kaartide netist laadimisega saast, mis tekitab sulle suure arve. Kuidas sellega on? Kas selle GPS võimaldab toimimist nii, nagu näiteks tomtom, et kaart on sees ja navigeerib ka, et mingit tasulist netijura ei ole?


GPS ja kasutatav programm on kaks eri asja, tee mõisted endale selgeks, saad ka vastuse ja loe ka seda teemat: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 12.12.2011 23:49:44 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
GPS ja kasutatav programm on kaks eri asja, tee mõisted endale selgeks, saad ka vastuse ja loe ka seda teemat: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused

Ootasin pigem ei/jah vastust sellele, kas saab selle telefoniga tasuta normaalset GPS-i lahendust saavutada või ei olegi võimalik tasuta navigeerida? "Tasuta" all mõtlen seda, et ei tuleks lambist mingit kaartide vms. internetist laadimise jama. Hetkel huvitab vaid Eesti kaart.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 23:58:08 vasta tsitaadiga

poroloon, jah saab. Programmi ja selle kaardid laed oma mälukaardile ja kõik töötab ilma andmesideta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 23:58:16 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
striker13 kirjutas:
GPS ja kasutatav programm on kaks eri asja, tee mõisted endale selgeks, saad ka vastuse ja loe ka seda teemat: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused

Ootasin pigem ei/jah vastust sellele, kas saab selle telefoniga tasuta normaalset GPS-i lahendust saavutada või ei olegi võimalik tasuta navigeerida? "Tasuta" all mõtlen seda, et ei tuleks lambist mingit kaartide vms. internetist laadimise jama. Hetkel huvitab vaid Eesti kaart.


sellepärast ka sellele teemale viitasin, seal mõlemat sorti programme tutvustatut.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 13.12.2011 00:11:30 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
poroloon, jah saab. Programmi ja selle kaardid laed oma mälukaardile ja kõik töötab ilma andmesideta.

Tänan icon_smile.gif Ometi mingid EMT inimesed väitsid, et ainult Nokia telefonidel on GPS sees, et muud kõik olevat nö liba GPSid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 00:45:00 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
Olaf kirjutas:
poroloon, jah saab. Programmi ja selle kaardid laed oma mälukaardile ja kõik töötab ilma andmesideta.

Tänan icon_smile.gif Ometi mingid EMT inimesed väitsid, et ainult Nokia telefonidel on GPS sees, et muud kõik olevat nö liba GPSid.

Kohe sees polegi, lihtsalt pead tirima ja peale installima. A'la Sygic (Teleatlase kaardid, sama mis Tomtom'il), Navigon (Navteq kaardid, sama mis Nokial), iGo (Regio kaart) .. ja nii edasi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.12.2011 09:23:53 vasta tsitaadiga

Liba gps icon_lol.gif eriti tühmad elukad seal emtis.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 17:34:05 vasta tsitaadiga

Gorilla glass olemas?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 21:07:54 vasta tsitaadiga

Karu7899, millel? icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 01:13:04 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Gorilla glass olemas?

kõigile Desire'itel on gorilla glass ju
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 10:47:06 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Gorilla glass olemas?
kõigile Desire'itel on gorilla glass ju
Ei tohiks nagu olla.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 12:32:18 vasta tsitaadiga

Vahur, http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/htc selles nimekirjas ju kõik Desire mudelid esindatud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 16.12.2011 13:46:39 vasta tsitaadiga

Nii, juba aasta probleemidevabalt töötanud HD täna hommikul pilti ette ei võta. Vahetasin akusid aga midagi. Annab ainult 7 järjestikulist vibratsiooni igakord kui üritad käivitada või kui sorkad laadija külge.
Muidu täitsa kutu.
Keegi teab milles kala?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.