Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.12.2011 14:40:05 vasta tsitaadiga

ewil-apple kirjutas:
Tahan juba AK-d lahti saada icon_razz.gif!
ei ole väga hea relv, niipalju kui ma teda SPs proovisin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2011 15:52:22 vasta tsitaadiga

no proovisin nüüd paljukiidetud ACRi kick + red dotiga.
suht sama nagu g36c aga miskipärast kuidagi imelik tundub.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ENTREZ
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2010




sõnum 09.12.2011 17:51:53 vasta tsitaadiga

Millal famasi saab lahti?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 17:53:30 vasta tsitaadiga

Pole ju famast. Ja relvi valides on ju juures mis levelit vaja unlockimiseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 17:53:39 vasta tsitaadiga

polgi sellist!
http://www.themodernwarfare3.com/mw3/weapons-list/assault-rifles/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ENTREZ
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2010




sõnum 09.12.2011 17:56:17 vasta tsitaadiga

Vabandust, minu viga... CSiga harjunud, mõtlesin seda Type 95 icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 18:27:00 vasta tsitaadiga

Ei saa aru miks IW arvas, et keegi ei soovi nende relvadega mängida:
TAR 21
FAMAS
AK74u(üksikmängus täitsa olemas)
Vector
M9
M93 raffica
M1014
AUG(vahet pole kas LMG või AR)
jne.

Vägisi kisub MW2 alteriw juurde tagasi.
icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.12.2011 18:28:22 vasta tsitaadiga

TAR21=Famas=type95, võiksid natukene mängu uurida enne kui rääkima hakkad.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 18:33:19 vasta tsitaadiga

Kusotsast see tar21 sul famas on? Ainuke asi mis neid ühendab on bullup disain. Siiski on tegu eri relvadega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 18:33:35 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
TAR21=Famas=type95, võiksid natukene mängu uurida enne kui rääkima hakkad.

Imelik oled?
Famas made in France
Type95 made in China
Tavor Assault Rifle 21 sajand made in Israel

Tee omale relvad selgeks enne kui plärtsuma hakkad
kopp.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.12.2011 20:20:05 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
TAR21=Famas=type95, võiksid natukene mängu uurida enne kui rääkima hakkad.


Sa oled raudselt see vend, kes IW foorumis kisas, et miks Famas ümber nimetati? icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.12.2011 21:37:55 vasta tsitaadiga

Skin on sama, samamoodi tapab suht ühe brustiga ära, ma ei näe vahet icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 21:51:42 vasta tsitaadiga

Jah, mängus võib relv olla sarnaste omadustega ja sarnane välja näha, kuid siiski on tegu eri relvadega. Samas on tobe vaielda ka nii tobeda asja pärast. On mis nad on, ühed bullupid kõik icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pauljj
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 09.12.2011 23:37:30 vasta tsitaadiga

Co-opi?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 10.12.2011 01:59:31 vasta tsitaadiga

Tegin korra mingit lennukimissiooni co-opis ja alati lõpus kaaslane lasi presidendi maha. Lõpuks viskas üle ja eemaldusin. Aga ma ei ropendanud. Olin korralik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 10.12.2011 04:02:58 vasta tsitaadiga

Kahekesi on see lennukimissioon, millest sa räägid üsna lihtne, tee ikka üksi veterani peal, saad korralikult närve kulutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 10.12.2011 05:14:40 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Skin on sama, samamoodi tapab suht ühe brustiga ära, ma ei näe vahet icon_rolleyes.gif


sa ei ole vist famasiga mitte kunagi mänginud...

ertr2 kirjutas:
TAR21=Famas=type95, võiksid natukene mängu uurida enne kui rääkima hakkad.


/facepalm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 10.12.2011 11:03:11 vasta tsitaadiga

MW3 siis, täpselt selline tunne nagu mängiks MW 1 parema graafikaga icon_biggrin.gif mis omamoodi positiivne, mängus on ikka see tüüpiline MW kiirus ja recoil.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2011 11:10:56 vasta tsitaadiga

Kordame siis üle: plaanin vene key osta ja on siis nii, et sisestan selle steami ja saan kohe inglise keeles alla laadida ja mängida ja peale uuendusi jääb endiselt inglise keelseks ja ei pea mingite failide ümbertõstmisega jamama? Registreerimiseks ei pea mingit VPN-i kasutama?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pauljj
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 10.12.2011 11:24:03 vasta tsitaadiga

täpselt nii
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.12.2011 13:58:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sa ei ole vist famasiga mitte kunagi mänginud...
Nii csis kui mw2es olen suht palju kasutanud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 10.12.2011 18:52:59 vasta tsitaadiga

kuidas saab survivalis ready up mingi nupu alla panna, et ei peaks 30sek ootama ? controlide alt seda võimalust ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 10.12.2011 19:11:05 vasta tsitaadiga

Options, controls, actions(on vist õigesti) ja seal on next wave (default on f5) icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2011 19:32:35 vasta tsitaadiga

Sain kah mängu läbi. Tegelikult väga meeldis, suht huvitavad pöörded olid vahepeal icon_smile.gif Ja lõpp oli ka väga badass icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
See mäng nõuab vist kõvasti proset, videokasutus oli seal 20-30% vahel, fps 30+.

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 10.12.2011 20:48:20 vasta tsitaadiga

da hell, mul ei ole kuskil next wave controlide alt
mis configis selle nimetus on, äkki saab sinna lisades funkama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 10.12.2011 21:10:30 vasta tsitaadiga

Keegi steami GIFTina ei taha mängu veidikene soodsamalt osta ?
mingi paarkümmend euri ja mängu saate enda steam kontole !


viimati muutis kaurrrr 10.12.2011 21:51:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 10.12.2011 21:32:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, kummagist config failist ma seda next wave bindi ei leidnud. Samas sp runides, sealt spec ops ja settingud leiab üles selle asja.
Edit: pilt ka sellest
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 10.12.2011 21:50:57 vasta tsitaadiga

miks mul siis selline ta on..
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 10.12.2011 21:52:41 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda. Sa lähed settingutesse ikka specops menüüs olles?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.12.2011 22:01:17 vasta tsitaadiga

minujaoks on ikkagi cod4 parim ja ainult ühe asja pärast, milleks on leaning.
lihtsalt ilma selleta ei ole mängud enam huvitavad
pinda käib see et story-t tehes või survivorit või missionit tehes on vastased arvuti bottid kes lasevad rahus leaninguga ja mina ei saa
eriti reaalne mäng on küll kui vaja nurgatagant laskma minnes terve kehaga välja ronida
aga jah cod ei ole reaalne mäng ka kust reaalsust taga otsida
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2011 23:08:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
minujaoks on ikkagi cod4 parim ja ainult ühe asja pärast, milleks on leaning.
lihtsalt ilma selleta ei ole mängud enam huvitavad
pinda käib see et story-t tehes või survivorit või missionit tehes on vastased arvuti bottid kes lasevad rahus leaninguga ja mina ei saa
eriti reaalne mäng on küll kui vaja nurgatagant laskma minnes terve kehaga välja ronida
aga jah cod ei ole reaalne mäng ka kust reaalsust taga otsida

tru dat!
aga siiski parim cod ever on cod4.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 10.12.2011 23:23:47 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Sa lähed settingutesse ikka specops menüüs olles?


ikka ikka. eriti jama asi, ei viitsi survivalis seda 30 sekundit oodata iga kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 10.12.2011 23:44:11 vasta tsitaadiga

Leaningu kohta nii palju, et siin peate arvama, et te olete lihtsalt nii bad ass vennad, et ei vaja seda. Hüppate ja paugutate!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.12.2011 11:23:15 vasta tsitaadiga

seda, et leaningut pole võite kõik konsoolide süüks ajada rahumeeli icon_razz.gif neil lihtsalt ei jätku nuppe selle jaoks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 11:26:17 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
seda, et leaningut pole võite kõik konsoolide süüks ajada rahumeeli icon_razz.gif neil lihtsalt ei jätku nuppe selle jaoks.


kas Blopsi konsooli versioonil siis ei ole :O ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.12.2011 11:47:06 vasta tsitaadiga

heh ikka on.

mw3-s kasutatakse suuna nuppe killstreakide scrollimiseks ja kasutamiseks - seega ei jätku nuppe leani jaoks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.12.2011 12:43:40 vasta tsitaadiga

Kes on huvitatud Survivalit aeg-ajalt tegema võiks mind listi lisada. Hetkel lemmik Seatown. Nurgamajas kahe centryga väga huvitav vastu panna icon_smile.gif
Online'is satub harva mängijate peale kes saavad aru kus olla ja kuidas ennast kaitsta.

Steam kasutaja: Lightning [EST]
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.12.2011 13:38:44 vasta tsitaadiga

Puhas kämp ju thumbs_down.gif
Mismõttes "saavad aru kuidas kaitsta". See on nurgas kükitamine mitte aru saamine mängust icon_biggrin.gif

Arvestad spawnidega, rushid peale , lased pähe ja arvestad niiöelda seljatagusega, et backrapet ei saaks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 11.12.2011 13:41:13 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Puhas kämp ju thumbs_down.gif
Mismõttes "saavad aru kuidas kaitsta". See on nurgas kükitamine mitte aru saamine mängust icon_biggrin.gif

Arvestad spawnidega, rushid peale , lased pähe ja arvestad niiöelda seljatagusega, et backrapet ei saaks.


Esialgu on lihtne ringi joosta ja killida aga kui tahad üle 20+ lainet teha siis varem või hiljem pead minema kaitsesse - üksinda mööda mappi ringi joostes kaua ei kesta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 19:56:18 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas seda call of duty elite jagada ka annab?
Näiteks linkid Xbox live ühe kasutaja ja siis näiteks PC/PS3 peale teise kasutaja.
Põhimõtteliselt saaks niimoodi ju mitme peale osta elite subscriptioni.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 22:14:01 vasta tsitaadiga

PC'l pole ega ilmselt tule Elite.

Isiklikult annan veel nädala härra Stealth Clownile oma mäng korda teha, muidu läheb krõpsuga mw2 tagasi menüüsse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 11.12.2011 23:02:35 vasta tsitaadiga

Mingi talvemapp on kogu aeg korrast ära. Üle viskab! Küll on mingi tünni sees vennad ja suvalt kusagil maa all.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 00:17:03 vasta tsitaadiga

Outpost jah väga tuksis ikka - koguaeg keegi mapi all v tsisternis...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.12.2011 00:33:18 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
InterFace kirjutas:
Puhas kämp ju thumbs_down.gif
Mismõttes "saavad aru kuidas kaitsta". See on nurgas kükitamine mitte aru saamine mängust icon_biggrin.gif

Arvestad spawnidega, rushid peale , lased pähe ja arvestad niiöelda seljatagusega, et backrapet ei saaks.


Esialgu on lihtne ringi joosta ja killida aga kui tahad üle 20+ lainet teha siis varem või hiljem pead minema kaitsesse - üksinda mööda mappi ringi joostes kaua ei kesta.


Eks ta oleneb mängijast ja oskustest kah icon_smile.gif
Tõsi, MOABi ma kätte pole saanud kuid 18se spree tegin üleeile küll. Lihtsalt ole piisavalt tark ja lase silma kiiremini kui vastane icon_smile.gif
Ja samas olen ma alles 1 kuu mängid üldse CODi seega teab mis skilli pole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 12.12.2011 02:09:31 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
BanTIIT kirjutas:
InterFace kirjutas:
Puhas kämp ju thumbs_down.gif
Mismõttes "saavad aru kuidas kaitsta". See on nurgas kükitamine mitte aru saamine mängust icon_biggrin.gif

Arvestad spawnidega, rushid peale , lased pähe ja arvestad niiöelda seljatagusega, et backrapet ei saaks.


Esialgu on lihtne ringi joosta ja killida aga kui tahad üle 20+ lainet teha siis varem või hiljem pead minema kaitsesse - üksinda mööda mappi ringi joostes kaua ei kesta.


Eks ta oleneb mängijast ja oskustest kah icon_smile.gif
Tõsi, MOABi ma kätte pole saanud kuid 18se spree tegin üleeile küll. Lihtsalt ole piisavalt tark ja lase silma kiiremini kui vastane icon_smile.gif
Ja samas olen ma alles 1 kuu mängid üldse CODi seega teab mis skilli pole.


Kindlasti oskustest oleneb. Proovisin siis ka igaksjuhuks järele mööda mappi ringi joosta. Probleem tekkis sellest, et kui kaaslane või mina sain 20+ laines surma siis lihtsalt ei jõudnud teda päästma. Peab hoidma kokku, et oleks võimalik kiiresti terveks ravida. Undergroundis tuli ühe normaalse tüübiga level 35 centridega ja kaitses alates miski 18 levelist. Kõige hullemad hävitajad on ikkagi juggernautid. Way too owerpower icon_biggrin.gif Võtan tavaliselt maha neid predatoriga enne kui nad esimese sammu saavad astuda icon_smile.gif Aga kui neid 3tk korraga tuleb siis läheb keeruliseks vähe, positsioon peab olema air supporti lähedal pidevalt, et uusi centry gune, predatore ja squade võtta.

Survival hetkel minu jaoks teema - leida uusi lahendus kuidas kaugemale jõuaks icon_smile.gif Väga kaasahaarav
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.12.2011 11:09:23 vasta tsitaadiga

Ah me rääkisime mööda üksteisest.

Mina rääkisin multiplayerist ja killing spreedest . sina rääkisin survivali wavedest icon_biggrin.gif
mul seal rekord 24 esimeses mapis kuid pole tükk aega viitsind uuesti proovida
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.12.2011 22:24:56 vasta tsitaadiga

"reliable command buffer overflow"

Mida see tähendab? Tuli keset missiooni. icon_mad.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IP
HV vaatleja
IP

liitunud: 17.09.2007




sõnum 13.12.2011 00:26:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

destiny12
"reliable command buffer overflow"

Mida see tähendab? Tuli keset missiooni. icon_mad.gif

sellest peaks abi olema icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.12.2011 13:37:17 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news/cod-modern-warfare-3-patched/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.12.2011 14:35:36 vasta tsitaadiga

Esimene lõik sul on vana juba osaliselt (va see map exploit). icon_wink.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.