Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 02.12.2011 01:56:49 vasta tsitaadiga

mapid on liga pisikesed... muud midagi.
akimbotamine käib aint ja snipal pole üldse mõtet.

kes vähegi oldschool on alati cheateri staatuses icon_smile.gif interfeissi ma tean küll...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 02.12.2011 09:34:48 vasta tsitaadiga

Proovin õhtul S&D ära!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 11:01:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Proovin õhtul S&D ära!
okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.12.2011 11:42:48 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Proovin õhtul S&D ära!
okse.gif
Ma eile ESLis proovisin- ei olnud kõige meeldivam, aga kuna mapid on väiksed siis sünnivad kõik palju kiiremini
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 02.12.2011 13:46:57 vasta tsitaadiga

Teie kõigi sõnul kohutav mode, aga ma juba kibelen koju, et ära proovida icon_biggrin.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 14:32:06 vasta tsitaadiga

Saast tõesti, liiga ränk campimine käib seal.

viimati muutis badtouch 02.12.2011 21:41:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.12.2011 14:51:24 vasta tsitaadiga

MW3's on SnD isegi kiire.
MW2 oli räige campfest (suuremad mapid).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 02.12.2011 19:01:01 vasta tsitaadiga

Bakaara

Normaalne kaart, aga ainult sellepärast, et keskmisest suurem ja lagedam. Saab ringiratast lasta, keskel olev minigun on mõttetu gimmick. Meenutab mingil määral Crashi. Saab vahelduseks AR kasutada.

Bootleg

Kaart, mis tundub väiksem, kui tegelikult on. Lihtne "paremalt, vasakult või keskelt" mäng, käib kah. SMG sõbralik.

Carbon

Väike ja mudrune, aga parem, kui Arkaden. SMG only.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 02.12.2011 20:04:29 vasta tsitaadiga

tehke mingi nimekiri nickidest keda ma saan steami lisada.
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.12.2011 20:08:08 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/id/soapsgtkuus
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 21:42:01 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/profiles/76561198039556507
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.12.2011 22:26:33 vasta tsitaadiga

muudetud

viimati muutis M8T0 15.02.2019 14:09:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 22:27:25 vasta tsitaadiga

On mäng väärt ostmist ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 22:32:46 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
On mäng väärt ostmist ?

Otseselt mängu maha ei tee aga mõtle hoolega järele...... eks see oleneb ka mängustiilist ja ka rahakotist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.12.2011 00:03:38 vasta tsitaadiga

Osad mapid on väiksed tõesti ja igast mudru täis kus camperitel on hea kükitada... kui ma näen et mingi vend kükitab kuskil nurgas ja võtab mind maha siis ma ei jäta enne kui ma olen krdi maha saanud ja ta sinna nurka enam ei lähe icon_smile.gif eks MW2 ja black opsis oli ka neid campimis mäppe aga jah siin MW3-es on minumeelest nagu rohkem... snipriga pole midagi seal teha.üks map on kus mulle meeldib sniprit kasutada see on see Fallen meenutab seda Owergrowni natuke.... kohutavatl palju on neid akimboga ringi jooksvaid noobe nende jaoks on hea see bouncing betty ja claymore icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 00:19:47 vasta tsitaadiga

kurask kirjutas:
tehke mingi nimekiri nickidest keda ma saan steami lisada.


http://steamcommunity.com/profiles/76561197981930211/

to:Gap

Minuarust suurt ei saa üldse campida MW3-es. Kellel ikka asi käpas, siis tuleb ja notib ikka maha kui vaja. BF3-es võib rahulikult suitsu vahepeal tegema minna. Snaiprid on tõesti suht mõttetud siin mängus ja suurt teha pole.

_________________
Futurist


viimati muutis Meshboy28 03.12.2011 00:34:19, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.12.2011 00:28:39 vasta tsitaadiga

Mis see Trophy System teeb, mida saab ka maha panna? Ei ole aru saanud icon_biggrin.gif ...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
badtouch
HV kasutaja
badtouch

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 00:37:53 vasta tsitaadiga

Kaitseb kahe lõhkekeha ja/või tactical granaadi eest. Lõhkekehade hulka kuuluvad preda, AC 2 suuremat kaliibrit, reaper jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 03.12.2011 02:15:05 vasta tsitaadiga

Aa, arvasin et teeb vastastele midagi. Sellepärast mu selle loopimine mingit XP-d ei toonudki juurde. Aitäh icon_smile.gif!

Edit:

Tegin S&D-d. Ei saanud midagi aru. Imelik aeglane liikumine ja kõik on tasa. Korraga käib madin. Siis jälle oota. Ei mängi enam seda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 15:22:32 vasta tsitaadiga

Eile kohtusin sellise vennikesega, kes selles lumises mapis(outpost?) istus A lipu juures oleva tsisternauto paagis - Venda pole näha, aga tal pole ühtegi visuaalset takistust ees.

Muidu mäng on enamvähem, mapid on jamad - ise eelistan snipereid, aga kahjuks pole mapi, kus korralikult nendega mängida saab. Tuleb oodata map packi - ehk IW paneb mõne korralikuma MW2 mapi ka sisse(Afghan, Highrise, terminal etc)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 04.12.2011 16:33:48 vasta tsitaadiga

tegin eile üle pika pärast bf3 pelamist mw3e.
kahetsen, et ostsin, no tõesti ikka igav on see mw3
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 04.12.2011 16:46:34 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei ole viitsinud bf3 osta, sest bc2 oli igav.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 04.12.2011 17:01:17 vasta tsitaadiga

Ma ei ole MW2 multiplayerit teinud, aga kas seal oli palju suuremaid kaarte ka? Ma tõesti ootan praegu siin MW3 puhul ka mõnda lisapaketti, kus tuleks välja vähemalt neli korda suuremad kaardid, et oleks veidikene rohkem põnevust ja võimalusi ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 23:18:15 vasta tsitaadiga


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 04.12.2011 23:49:07 vasta tsitaadiga

IW võiks teha ülima ime ja mw2 mapid mw3-e tuua. Skidrowi, afganit ja mõnda mapi sooviks kül mängida mw3-s. Võikski siis väike mw2 mappack tulla paremate mappidega, siis isegi hädapärast ostaks selle.
Edit: paremate mw2 mapide list (puhtalt minu arvamus): afghan, skidrow, karachi, sub base, terminal ning wasteland.


viimati muutis thenoob 05.12.2011 01:23:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 05.12.2011 00:40:28 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
IW võiks teha ülima ime ja mw2 mapid mw3-e tuua. Skidrowi, afganit ja mõnda mapi sooviks kül mängida mw3-s. Võikski siis väike mw2 mappack tulla paremate mappidega, siis isegi hädapärast ostaks selle.


+1
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 04:40:12 vasta tsitaadiga

eriti hea, preorderisin mängu game.co.uk´st, järelpärimisele kaugel mu mäng on, pole ikka veel vastatud
GG
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.12.2011 08:55:23 vasta tsitaadiga

Peale seda lehe uuendust neil on kõik seal alla käinud thumbs_down.gif
Vaata oma tellimuste alt, kas on ikka shipped vms.
MW3 ja BF3 saatmiste ajal tuli kiri, et osad tellimused võivad auto-canceli saada icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 17:10:05 vasta tsitaadiga

Väidetavalt tuli plaaster välja

No Recoil glitch

Infinite Laptop killstreak glitch (Stealth Bomber Glitch)

Map Exploits (Getting into trucks, under maps) Fix

Prevent Slow-mo and Super Fast lobbies

Ja väidetavalt on tulemas järgmise plaastriga:

TU6: Additional improvements to address lag. Fix for Melee Jump. Clan Tag Validation (remove buttons from clan tags). Improve Host Migration logic. Prevent stat Loss.

Hot Fixes after TU6:

Weapon Rebalancing (Dual FMG-9, Type-95, CM-901 Attachments)

Hitmarker Sound on Ps3

Reticle fix for certain weapons.


Aga mitte sõnagi muudetavst FOV'ist icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

Allikas: http://community.callofduty.com/message/106065898#106065898
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 17:15:36 vasta tsitaadiga

Õh, loodetavasti nerfivad FMG ära. Akimbo on ikka eriti odav.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 17:32:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Infinite Laptop killstreak glitch (Stealth Bomber Glitch)

see on mingi nädala jagu juba kadunud icon_rolleyes.gif
Pigem rookigu aimbotterid välja, paar konkreetset vend alasevad õhtuti ring ja juba teist kolmandat nädalat.
Mul pole raske välja tulla ja uus party võtta aga põhimõtteliselt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 14:40:42 vasta tsitaadiga

Patch või mitte, aga eile kohtusin selliste meestega

Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 14:43:52 vasta tsitaadiga

Pinda käib praktiliselt ühtegi mängu ei saa enam mängida ilma et mingid abuserid kõik ära rikuvad....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2011 15:00:37 vasta tsitaadiga

ei tea kus te mängite. ise olen korra mingi nädal tagasi näinud aint ühte samas mapis maa all olijat ja see on ka kõik.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 15:57:50 vasta tsitaadiga

Kusjuures need sellid on esimesed keda olen mapi all näinud. 6 vastasest 4 üritasid sinna saada - 3 õnnestus ka.

Pointi sellisel tegevusel ma ei näinud, kaotasid nad ikkagi suht haledalt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ENTREZ
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2010




sõnum 08.12.2011 20:51:03 vasta tsitaadiga

Hmmm... Proovisin, siis MW3 MPsse minna. Launchisin steamiga, siis laadis, et on launchima mängu. Siis korra läks nimi roheliseks ja, siis uuesti sinine ning mängu ei avagi. Kuid SP saad laitmatult mängida :OO Milles on kala??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 22:20:06 vasta tsitaadiga

Proovi siis läbi single playeri multiplayer avada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 00:28:59 vasta tsitaadiga

Fmg akimbokangelastele tahaks kül klaviatuuriga näkku tõmmata, kurat isegi nuubtuberid ei aja nii närvi, kui need taandarenenud neandertaalid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 01:06:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kurat isegi nuubtuberid ei aja nii närvi

Muidugi kuna need on nii ära kohitud võrreldes MW2-ga.
Tundub et pätsi veel peal pole, ikka paar joobarit kükitasid map-i all täna.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 01:23:53 vasta tsitaadiga

IW mehed ise ajavad raskelt balanssi taga. Võtku nuubtubid ja akimbod välja ja ongi mäng balansis. Natuke siit-sealt OP relvi ka timmida ja oleks ju väga mõnus mäng mida sõpradega lasta õhtuti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2011 01:34:33 vasta tsitaadiga

akimbo vastu aitab lihtsalt see , et lase talle enne pähe icon_smile.gif
ei sega need eriti
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 01:46:17 vasta tsitaadiga

Kasutan silent classe, kus puudub quickdraw, siis on see üsna raske arvestades, et nemad ei pea sihtima ja paljud neist viskavad tagatipuks prone-i kah icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 09.12.2011 02:42:19 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Kasutan silent classe, kus puudub quickdraw, siis on see üsna raske arvestades, et nemad ei pea sihtima ja paljud neist viskavad tagatipuks prone-i kah icon_neutral.gif

kasuta relvi, millega saab ilma ads-ta täpselt ja kaugele lasta, näiteks mp7

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 02:47:57 vasta tsitaadiga

Kasutangi mp7, igati väärt relv on.
edit: aga mul on lihtsalt harjumus isegi lähedalt ads lasta. Üsna harva juhtub kui puusalt lasen.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 09.12.2011 02:48:33 vasta tsitaadiga

ja noh, alati saab neist vastu akimboga lasta ju><
_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 09.12.2011 02:49:44 vasta tsitaadiga

Ei lasku nii madalale. Odav viis kergelt kille saada. Puhtalt minu arvamus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2011 09:53:08 vasta tsitaadiga

g36c + kick + red dot
+ sleight of hand
+ quickdraw
+ steady aim

ei ole paremat asja veel leidnud ja ilmselt ei olegi seda olemas. vähemalt minujaoks
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 10:36:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võtku nuubtubid ja akimbod välja ja ongi mäng balansis.

Imo on OP ainult QS, mis on täis debiilne.
Kuna aga IW boss on armunud antud idiootsusesse siis seda välja ei võeta (vähemalt nii ta intervjuus ütles) thumbs_down.gif
Mis on asja point kui sihid kuskile karup*rse ja ikka vastane kukub.
vat nennde vastu lasen külmakõhuga ekstra klassiga kus akimbo, nagu öeldakes hammas hamba vastu icon_lol.gif
Muidugi oleneb mapist, kuna enamus selliseid noobe saavad pihta sulle ainult close range siis ACR võtab kah kenasti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 09.12.2011 11:10:36 vasta tsitaadiga

MK14, 2 attach, red dot, rapid fire.

see lõhub nii hullult, et jube... ligidalt, kaugelt - 2 laksu kerre ja pikali, 1 näkku ja pikali.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 09.12.2011 13:37:40 vasta tsitaadiga

Tahan juba AK-d lahti saada icon_razz.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.