Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 171, 172, 173  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 29.11.2011 11:55:41 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Mina olen e-bayst ostnud, osad panevad oksjonile kirja, et mis subtiitrid on, osadelt olen ise küsinud. Olen ka zavvist saanud eesti supakatega filme aga neil toote info juures tavaliselt kirjas ei ole, et mis supakad plaadil on. Paljud ostan eestist, nii poest uuena kui foorumitest kasutatuna.


Lase oma filmid siis uuesti müüki:) Äkki sul midagi mida ma pole veel näinud:)

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 12:24:41 vasta tsitaadiga

Pole kahjuks sulle midagi müüa, ma ostan ainult neid filme, mida kindlasti tahan, et kogusse jääksid. Mingit niisama odavalt saadud kraami pole. Paar filmi on küll, mida ei taha, enamasti need mida sõbrad on teadmatuses kinkinud, kuid neilgi pole kõigil eesti supakaid, kuna ise vaatan filme inglise keeles ja tõlget pole tavaliselt vaja.

Ebay on muidu alati hea koht, seal on müüjaid palju ja saab alati küsida huvipakkuva filmi kohta.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 30.11.2011 10:42:06 vasta tsitaadiga

Tere

Kas kellelgi pole olnud juhust, et tellib välis riigist mängu ja kohalejõudes see ei tööta? Ja kuidas see siis lahenes?

Nimelt, sai tellitud game.co.uk'st kaks PS3 mängu (Pre owned) ja nendest üks ehk GTA IV ei toimi.
Laeb data alla hakkab esimene osa isegi jooksma aga enne osa lõppu jookseb kinni ja muud teha pole, kui plaat välja võtta või nupust kinni panna.
Vahest jookseb juba algus video ajal kokku.
Olen proovinud ka data maha lasta ja uuesti laadida kuid ei midagi.
Konsool ise ostetud elionist mingi kuu aega tagasi.

Game'i on saadetud ka kiri, kuid veel pole vastust tulnud ja ei usu et ka tuleb midagi.

On kellelgi midagi sarnast ette tulnud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 12:07:31 vasta tsitaadiga

Pole endal õnneks veel kunagi sellist probleemi olnud, kuigi gamest tellitud juba sadu kordi, pre-owned mängud neil üldjuhul väga korralikud, üksikutelt olen vahest mõned mikrokriimud leidnud. Aga muid jamasid on nendega küll olnud, kuid customer support on neil väga viisakas ja meeldiv, olen kõikidele oma muredele alati positiivse lahenduse saanud. Oota väheke, küll nad vastu kirjutavad. Kas kirja saatsid kodulehel oleva vormi kaudu või lihtsalt oma e-maili pealt?
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 30.11.2011 12:27:36 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Pole endal õnneks veel kunagi sellist probleemi olnud, kuigi gamest tellitud juba sadu kordi, pre-owned mängud neil üldjuhul väga korralikud, üksikutelt olen vahest mõned mikrokriimud leidnud. Aga muid jamasid on nendega küll olnud, kuid customer support on neil väga viisakas ja meeldiv, olen kõikidele oma muredele alati positiivse lahenduse saanud. Oota väheke, küll nad vastu kirjutavad. Kas kirja saatsid kodulehel oleva vormi kaudu või lihtsalt oma e-maili pealt?


Sai kasutatud kodulehe vormi.
See GTA oli ikka suht kasutatud välimusega, raamatut kaasas polnud, kriimud ja plaat pealt mingi jamaga koos...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 12:38:57 vasta tsitaadiga

Oi,oi, siis juba puhtalt komplektsuse ja välimuse mõttes kiri teele, vahet pole kas töötab või mitte. Keegi neil siis erilise jamaga hakkama saanud, et sellises seisukorras mängu müüki lasi.
Kodulehega vormile saab üldjuhul kiirema vastuse ja jäävad ära igasugu tellimuse detailide üle küsimised. Mul on paar pre-owned mängu tulnud sutsu katkise karbiga (see plaati hoidev plastmass osa on katki ja plaat liigub karbis ringi), olen kohe kirja teele pannud ja on mingisugune hüvitis makstud reward kaardi peale, vahel ka -10% discount koode antud jne... Aga ära kaota lootust.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 30.11.2011 12:52:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See GTA oli ikka suht kasutatud välimusega, raamatut kaasas polnud, kriimud ja plaat pealt mingi jamaga koos...

Algatuseks võiks plaadi ära puhastada - "kergema" mustuse vastu aitab hingeõhk + mikrokiud lapp (nt. prillide ja/või objektiivide puhastamiseks mõeldu). Suuremat "jama" leotada nt. piiritusega.
NB! lapiga puhastades liikuda plaadi tsentrist väljapoole; tahkemad lahtised osad eemaldada puhumisega või õhkpumbaga!

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 30.11.2011 17:20:12 vasta tsitaadiga

Tänud soovituste eest.
Ootab Inglismaa kommentaari ära.

Eks teda on saanud ikka puhastatud kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 30.11.2011 17:49:52 vasta tsitaadiga

endal viimasel aastal samamood game.co.uk'ga probleeme olnud 3 korda valed asjad saadetud. PS3 mäng ratchet & clank future tools of destruction tundus olevat veidi lihvitud ning mäng jooksis masinas poole pealt kinni (tellisin zavvist uue, sellega probleeme polnud). Üldiselt game.co.uk uuemate asjade hinnad on viimasel ajal kahtlaselt kõrgmad olnud, isegi reward pointsid ei kata seda enam ära ning kasutatud asjadega parem maksan paar naela juurde ning võtan zavvist uue mängu kui seal on. Lisaks probleeme viimasel ajal et kui on saada uus ja kasutatud mäng ning tellides uue, pannakse teele pre-owned. Kahjuks on probleem tekinud just viimase aastaga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 30.11.2011 19:42:06 vasta tsitaadiga

Ise ühe korra ainult game.co-st tellinud ja tuli küll korralikult kohale õige mäng icon_smile.gif

Aga vaatan, et BF3 seal hetkel out of stock. Tasuks homme näiteks zavvist teele panna ja loota, et nädala tuleb ära?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.11.2011 21:41:45 vasta tsitaadiga

enda viimaseid kogemusi soovitaks shopto-st võtta.
Mul tuli forza 3 tööpäevaga kohale icon_eek.gif mille zavvgi oli ära kaotanud vms.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 30.11.2011 22:04:57 vasta tsitaadiga

Oot kas see zavvi saadetis mis alguses saadeti ei jõudnudki kohale? icon_eek.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.11.2011 22:11:19 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Oot kas see zavvi saadetis mis alguses saadeti ei jõudnudki kohale? icon_eek.gif

jep, nii palju siis preorderist. icon_biggrin.gif
Ma forza teemas kahe sõnaga muljetasin.
Kõik suhtlus oli korrektne ja selle eest võiks lausa kiita zavvit aga see, et ma prorderi 6 nädalat hiljem teisest poest pidin ostma ei olnud postiivne kogemus.
Samas varem pole kammi olnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2011 08:42:19 vasta tsitaadiga

Surnu kirjutas:
[...]ning kasutatud asjadega parem maksan paar naela juurde ning võtan zavvist uue mängu kui seal on.


Nujah aga mitte alati ei ole zavvis odavamad pakkumised ja seal kipub ikkagi väga tihti see "usually despatched within a month" olema asjade juures kirjas, mis kogemuste põhjal on näidanud, et võid oma tellimust ka vähemalt paar kuud oodata. Mina olen ka viimasel ajal Game natuke vältima hakanud, üldjuhul tellin sealt kust odavam on. Vaatan põhiliselt läbi Ebay, Zavvi, Game, Gamestation, The hut ja 365games, kusjuures paljud neist müüvad ka ebays ja vahest on seal soodsamad hinnad kui nende kodulehel. Kui otsid mõnda mängu mida raske leida või küsitakse Ebays liiga palju, siis Amazonis on vahel ikka umbeodavad pakkumised, just collectors editionitele või klassikalistele PS2 ning Wii mängudele.

_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 01.12.2011 15:32:38 vasta tsitaadiga

zavvi kohta niipalju, et nad panevad mulle kohe juba kolmanda BF3 tulema... pre-orderiga tellitud BF3 siis... sest eelmised kaks lihtsalt ei ole kohale jõudnud.
Ehk siis edaspidi võtan ainult postiga, mida saab ka trackida. Muidugi sellele tellimusele juurde maksta ei saa, et saadaks nüüd ka priority shippingu. kopp.gif

Klienditeenindus on muidugi endiselt hea ning abivalmis, mis aga ei tee olukorda vähem frustreerivaks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 01.12.2011 21:10:52 vasta tsitaadiga

Mis värk on, mul ei tee shopto.net-i kasutajat ära. On kellelgi registreerimisega probleeme olnud? Krediitkaardilt 1 euri kontrolliks võtsid maha küll. Ei julge tellida ka nii midagi icon_biggrin.gif Võimalik, et ei saagi.

edit: Regasin uuesti ja nüüd tegi ära.


viimati muutis ECMadis 01.12.2011 21:39:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 01.12.2011 21:12:28 vasta tsitaadiga

Lepa, su pakid on nagunii eesti posti tollis kinni, arvutatakse makse. Jaanuaris saad kolm arvet kolme mängu eest...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.12.2011 22:00:15 vasta tsitaadiga

Zavvi reklaamib tooteid hea hinnaga ja saadab reklaame postkasti praktiliselt iga päeva aga välja ei taha saata. 4 päevaga pole suutnud tellitud Uncharted 3-e välja veel saata. thumbs_down.gif
Availability: Usually despatched within 3 working days.

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008




sõnum 01.12.2011 22:11:27 vasta tsitaadiga

Selle aja peale võiks ju esimene juba tollist väljas olla icon_smile.gif Saan aru, kui üks kaob ära, aga et juba teine ka kusagil... miks peaks ka kolmandaga teisiti minema. no fakit, minu poolest olgu või tollis. Omahind hetkel 17£, väga just ei murra, aga põhimõtteliselt ajan asja seni kuni käes. Õnneks või õnnetuseks tundub, et ka BF3 titevigasid täis, kui kunagi mängimiseni jõuan, siis loodetavasti on need juba ravitud.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 01.12.2011 23:49:25 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
Availability: Usually despatched within 3 working days.

Ilma kindla laoseisuta tooteid osta pole eriti mõtet. Hea kui nädalaga midagi toimub - minul on tavaliselt kahe nädala jooksul sellised asjad välja saadetud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.12.2011 19:19:49 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Pimp kirjutas:
Availability: Usually despatched within 3 working days.

Ilma kindla laoseisuta tooteid osta pole eriti mõtet. Hea kui nädalaga midagi toimub - minul on tavaliselt kahe nädala jooksul sellised asjad välja saadetud.


kusjuures tellimisel oli in stock ja within 24h, nii on ka kinnitusel kirjas. Kas jäin sellest partiist ilma või pole neil seda reaalselt laos olnudki. Ise kahtlustan viimast.
Igatahes aega on selle kiire asjaga.

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 19:30:02 vasta tsitaadiga

Vau. Wacomi e-storest sai teisipäeva pealelõunal tellimus tehtud, neljapäeva õhtul koku jõudes oli pakk postkastis. Tuli saksamaalt ja postitusvariant oli kõige odavam 2,99€. icon_eek.gif

Ehk siis u 48h
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumiis1
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 17:23:17 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus kuidas shoptops kasutajaks reg. kui asukoha linnas ei saa kasutada õ tähte?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008




sõnum 03.12.2011 17:31:45 vasta tsitaadiga

võhik123, kasuta "o"-d icon_wink.gif

Eesti Post peaks aru saama, sihtnumber ju olemas.

Samuti tasub ka nt Game's kõik "ä"-d ja "ö"-d ära muuta... Elukohaks saan mina Värska asemel V~?Rska thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drussik
HV vaatleja
Drussik

liitunud: 01.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 17:34:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka ShopTo-s regada kuna viimasel etapil nõuab krt mingit krediitkaarti... Ise saaksin maksta ainult Paypaliga
Ei saa aru miks ta vajab sellist info, Zavvi küll ei taha. Muidu küll tore sait soodsate kaupadega ja kiire transpordiga...aga peab siis Zavvi juurde jääma kes aeglane kui tigu :s
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Välismaa netipoed & tellimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 171, 172, 173  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.