|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.11.2011 22:02:11
|
|
|
Sithide pool on kordades rohkem polishit saanud kui Reppide oma. Lausa mängitav
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
26.11.2011 22:11:44
|
|
|
| Heroic questid võiks raskemad olla... Alates advanced klassini jõudmisest on need solotavad senimaani :/
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
26.11.2011 23:59:02
|
|
|
| Varjudega on mingi kala, kohutav fpsi langus kohati. Ilma näeb mäng aga täielik plastik välja. Äkki on varjud puhtalt CPU selga topitud nagu EQ2-s, seal oli sarnane fenomen. Üldmulje ongi midagi EQ2 ja LOTRO vahepealset. Kohati on ilus, stooril pole ka viga, aga tegelased on ebadetailsed ja maailm on elutu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
27.11.2011 03:44:43
|
|
|
Miks nad küll Unreal3-e mootorit ei valinud omale : / Se Hero Engine jurakas on ikka saast nagu näha, korralikke varje isegi ei pigista välja, ja isegi need koledad teevad mängimise võimatuks. Usun, et ka combat oleks sujuvam. Story element ja vastuste valikuvõimalus on head + Flashpointid, loodan, et neid aint 1 iga 10 lvli tagant pole? Combat on ikka väga puine kuidagi. Smuggler on pms coveri peale ehitatud nagu ma aru saan, aga vahest sellega läheb nii kaua aega või ei taha coverisse minna... masendav : p Esimeses FP-s olin tava packide peal suht kasutu, ei jõudnud suurt põmmutadagi. Bosside peal ka kuskil maal saab energia otsa ja siis paned tühja ?!? Ilmastiku efekte, päikse näkku säramist, lindude lendamist, midagi pole mis maailmale elu lisaks.+ veel ambient helid paistavad pooleldi puuduvat või kehvad. Kõik on Liialt sile ja puhas!
Aah just vaatasin ühte streami kus mängib Sithi vms, jooksis seal pealinnas ringi Mis oli täpselt samasugune ( eri textuurid ) kui Republiku poolel : D Ongi siis nii ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.11.2011 04:55:39
|
|
|
Naljakas on lugeda teemasid selle kohta et miks graafika selline on. Ma ei saa aru, ausaltõeldes, miks te selle üle vingute?
Ma saan aru, et vingutakse selle üle, et liiga sarnane WOW'ile kuid imho see polegi alati väga paha. Praaguseks piisavalt setinguid ringi tõstnud ja mõnusaks saanud oma kogemuse. Ma olen küll WOW'i mänginud kuid mitte vb. elupõhiselt. Alguses sai mängitud, siis sai jätkatud kui lisapakett välja tuli, pärast sai veel veidikene. Kogemus oli IMHO väga mänus WOW'is ja mulle meeldib, et see sama kogemus on tõstetud nüüd üle Star Warsi maailma ja seda koos väikese twistiga - cinematic kogemus lausa kutsub mängima.
Kui saaks nüüd korda selle, et AFK puhul mäng crashib (jääb lihtsalt see poster ette) ja alt+tab puhul läheb veidi aega kuni kõik tekstuurid tagasi laetakse võiks juba täitsa rahule jääda esimese releasi kohta.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
27.11.2011 05:05:07
|
|
|
see et alt tabides tekstuurid laadivad pool päev aon viimase buldi miski bugi..
eelmises buildis sellist kala ei olnud, hetkega oli kõik laetud.
aga nagu ikka mmo'de puhul... parandatakse 3 viga, juurde tehakse 8
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
27.11.2011 10:13:02
|
|
|
no kui plajud siis nuud pre orderi ära teevad kes ennem pole teinud? kas tuleb ultse normaalselt eestlasi kokku?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
27.11.2011 10:56:52
|
|
|
Vähemalt oli neil vaja Age of Conanilt üks hea feature võtta, nimelt et world on jagatud omakorda veel instanciteks, miski ~250 players per world. Oled partys nelja sõbraga, saad DC, tagasi logides oled teises worldis, saad iga 30 min tagant instant vahetada, saad uuesti DC ja siis kellad, pead solo edasi laskma. Töötab.
Kui tänapäeva tehnoloogia neil ei võimalda kõike mängijaid ühte worldi toppida siis on see ikka väga fail.
Mäng on ise ok, maailm suur ja combat/gameplay/liikumine enamvähem, aga paljud asjad häirivad eriti performance puhul või et UI confimiseks nii vähe optioneid on, suure reso peal on UI scale ikka jubedalt suur, kellel neid ikoone vaja vahtida on. Itemite tooltipid on ikka täiesti lollus - võtad mingi vendori ette, vaatad random epic itemit ja vastu vahib sulle KUUES erinevas värvis teksti. Treeneri juures talenteid resettida ei saa, pole siiani leidnud kuhu perse selle jaoks minema peab. Smart camerat ei saa maha võtta, tere? Jube sitt on mängida kui sa ei saa jooksmise pealt seljatagust jälgida. Buge kui sellised pole üllataval kombel ette juhtunud veel.
Kuni ühe chari maxi mängid on huvitav, eriti kui kellegagi koos teha. Ei tea mis end-games saama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2011 12:06:02
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Ma saan aru, et vingutakse selle üle, et liiga sarnane WOW'ile kuid imho see polegi alati väga paha. |
Oleks siis WOW. Mulle meenub seda mängides igal sammul TF2. Char mudelid on täiesti debiilsed.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.11.2011 12:08:56
|
|
|
| mind isiklikult häiris melee klassi välimuses seljast rämedalt eemal õhus seisev mõõk... 2011 võiks ikka osata teha nii, et mõõk ei hõljuks selja taga.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2011 14:41:28
|
|
|
Minule piisab. Minu viimane post ametlikus foorumis, mille järel ma sain bänni. Loodetavasti mu Origini mängud ikka töötavad
My character arrives at the Sith Empire home planet space port. This is the center of the Empire that brought the Jedi lead Galactic Republic to its knees and I am a new apprentice to one of the most powerful Sith Lords around. This is the home of the Sith, here is where the mighty live and scheme, here is where I will become a force so unstoppable that I will be able to massacre entire armies who are foolish enough to stand in my way.
I step outside the giant space sport, marvel at the green grass and gigantic trees after the red dry desert of Korriban and breathe in the rain that's falling. An Imperial officer runs to my side, gasping for air and tells me that he needs my help, this is a mission that only a Sith, a god among men can accomplish. I ready my hands on my lightsabre hilts, ready to tackle any Jedi incursion that might have taken place here, in our home of the dark Empire. I imagine in my mind a huge spacebattle in orbit and landing pods crashing down through the foliage, bringing enemies to our doorstep. My lightsabers are ready. I am ready. I will destroy them for I am Sith!
"My lord, nothing like that. I need you to kill ten pigs at the gates of the Empire Capital." "Oh, OK then."
Oh how the mighty have fallen. RIP Bioware.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.11.2011 14:43:39
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Minule piisab. Minu viimane post ametlikus foorumis, mille järel ma sain bänni. Loodetavasti mu Origini mängud ikka töötavad
My character arrives at the Sith Empire home planet space port. This is the center of the Empire that brought the Jedi lead Galactic Republic to its knees and I am a new apprentice to one of the most powerful Sith Lords around. This is the home of the Sith, here is where the mighty live and scheme, here is where I will become a force so unstoppable that I will be able to massacre entire armies who are foolish enough to stand in my way.
I step outside the giant space sport, marvel at the green grass and gigantic trees after the red dry desert of Korriban and breathe in the rain that's falling. An Imperial officer runs to my side, gasping for air and tells me that he needs my help, this is a mission that only a Sith, a god among men can accomplish. I ready my hands on my lightsabre hilts, ready to tackle any Jedi incursion that might have taken place here, in our home of the dark Empire. I imagine in my mind a huge spacebattle in orbit and landing pods crashing down through the foliage, bringing enemies to our doorstep. My lightsabers are ready. I am ready. I will destroy them for I am Sith!
"My lord, nothing like that. I need you to kill ten pigs at the gates of the Empire Capital." "Oh, OK then."
Oh how the mighty have fallen. RIP Bioware. |
Aitähh, ma sain just hea kõhutäie naerda:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
27.11.2011 16:27:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Minule piisab. Minu viimane post ametlikus foorumis, mille järel ma sain bänni. Loodetavasti mu Origini mängud ikka töötavad
My character arrives at the Sith Empire home planet space port. This is the center of the Empire that brought the Jedi lead Galactic Republic to its knees and I am a new apprentice to one of the most powerful Sith Lords around. This is the home of the Sith, here is where the mighty live and scheme, here is where I will become a force so unstoppable that I will be able to massacre entire armies who are foolish enough to stand in my way.
I step outside the giant space sport, marvel at the green grass and gigantic trees after the red dry desert of Korriban and breathe in the rain that's falling. An Imperial officer runs to my side, gasping for air and tells me that he needs my help, this is a mission that only a Sith, a god among men can accomplish. I ready my hands on my lightsabre hilts, ready to tackle any Jedi incursion that might have taken place here, in our home of the dark Empire. I imagine in my mind a huge spacebattle in orbit and landing pods crashing down through the foliage, bringing enemies to our doorstep. My lightsabers are ready. I am ready. I will destroy them for I am Sith!
"My lord, nothing like that. I need you to kill ten pigs at the gates of the Empire Capital." "Oh, OK then."
Oh how the mighty have fallen. RIP Bioware. |
LOL. aga otse kümnesse
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makaak
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2006
|
27.11.2011 18:59:39
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| Treeneri juures talenteid resettida ei saa, pole siiani leidnud kuhu <b>piix</b> selle jaoks minema peab. |
See vend asub Coruscant'il seal all kus kõik vendorid on, keskel kus bank ja AH automaadid on...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
27.11.2011 20:41:27
|
|
|
| makaak kirjutas: |
| gloom kirjutas: |
| Treeneri juures talenteid resettida ei saa, pole siiani leidnud kuhu <b>piix</b> selle jaoks minema peab. |
See vend asub Coruscant'il seal all kus kõik vendorid on, keskel kus bank ja AH automaadid on... |
Jah sai leitud lõpuks, aga väga hea plaan on see panna treeneritest eemale kuhugi. Super.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.11.2011 11:19:44
|
|
|
| Tegin level 12-ni end ja tuleb tunnistada, et pärast level 10 läheb mäng tunduvalt paremaks. Pealinn oli võimas, sai kaaslase ja crew skillid, kaart tunduvalt suurem ja atmosfäär palju parem (Sithi poolel vähemalt). Algusetsoonide üksluisus annab mängust vale mulje. Kui varjude tohutu performance hit ära peaks parandatama, kaaluksin isegi mängu ostmist.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.11.2011 11:24:53
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Tegin level 12-ni end ja tuleb tunnistada, et pärast level 10 läheb mäng tunduvalt paremaks. |
Jooksmist on rohkem, sa tahtsid öelda? Nii tühja maailma kohta on vahemaad tõeliselt eepilised. Viis minutit questgiveri juurest nonstop questialasse joosta on põnev.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
28.11.2011 12:36:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| s4nder kirjutas: |
| Tegin level 12-ni end ja tuleb tunnistada, et pärast level 10 läheb mäng tunduvalt paremaks. |
Jooksmist on rohkem, sa tahtsid öelda? Nii tühja maailma kohta on vahemaad tõeliselt eepilised. Viis minutit questgiveri juurest nonstop questialasse joosta on põnev. |
Ma olin vist nii lasermõõkade lummuses, et mulle kohe meeldis joosta metsa vahel ja siis kellelegi krasse karata kaks valgusvihku peos.
Paistab, et siin tuleb tõesti rahakott välja otsida ja pre-order ärateha, sest mulle igatahes läks väga hästi see NV peale.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
28.11.2011 12:39:27
|
|
|
| Scart, siin on sulle üks hea link ...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
28.11.2011 12:42:29
|
|
|
lvl 17 trooper/commando reporting in. Eile öösel jõudsin ka laevani, mille missionid tundusid sellised rail shooterid, mitte midagi erilist.
Voice acting, asi, mis mulle alguses enne mängu mängimata tundus ülim mõtetus, osutus minu jaoks tema üheks tugevamaks osaks, sest aitas oluliselt kaasa sisse elada stoorisse ning ma pean tunnistama, et trooperi stoori oli isegi suht huvitav minu jaoks.
Jooksmine oli tüütu. Kus võimalik kasutasin speederi teenust (oma speeder tuleb lvl 25) + siis see quicktravel. mingi hetk lvl 13 kanti sain sprinti osta endale (35% kiirem liikumine)
Combatis mingi hetk tulid trooperi AOE erisused kenasti välja, ta on vist BH kõrval hetkel parimaid ranged klasse, mingi hetk kindlasti see muutub nerfide käigus.
Selle beta põhjal ma leidsin, et kuu paar seda taguda täiesti võiks mõnusa seltskonnaga.
Keegi oskab jagada infot, et kust leiaks soodsalt early accessiga pre-orderi saiti? Kust keegi ostnud o n?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.11.2011 12:50:02
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| s4nder kirjutas: |
| Tegin level 12-ni end ja tuleb tunnistada, et pärast level 10 läheb mäng tunduvalt paremaks. |
Jooksmist on rohkem, sa tahtsid öelda? Nii tühja maailma kohta on vahemaad tõeliselt eepilised. Viis minutit questgiveri juurest nonstop questialasse joosta on põnev. |
Epic Flashpoindid, Heroic missioonid jne? Maailm on mõnus, soovikorral saad minna ja lihtsalt tappa või võtta takso ja sõita linnade vahel. Alati on võimalik kasutada teleporti. Lisaks sai vist juba level 13 sprindi kätte. Praegu level 17, flashpoindid 4 kesi on suht epicud, kogu tiim peab koos töötama jne.
Mida kõrgem level, seda kiiremaks, põnevamaks ja huvitavamaks mäng läheb.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
28.11.2011 13:37:46
|
|
|
| keegi üle lvl 30 ka on ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.11.2011 14:02:21
|
|
|
| karvane kirjutas: |
Voice acting, asi, mis mulle alguses enne mängu mängimata tundus ülim mõtetus, osutus minu jaoks tema üheks tugevamaks osaks, sest aitas oluliselt kaasa sisse elada stoorisse ning ma pean tunnistama, et trooperi stoori oli isegi suht huvitav minu jaoks. |
Voice acting ja sellega kaasnev stoori on ainus, mis on tõeliselt hästi tehtud. Bioware'i kvaliteeditempel on igatahes ausalt peale pandud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
28.11.2011 14:18:16
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| karvane kirjutas: |
Voice acting, asi, mis mulle alguses enne mängu mängimata tundus ülim mõtetus, osutus minu jaoks tema üheks tugevamaks osaks, sest aitas oluliselt kaasa sisse elada stoorisse ning ma pean tunnistama, et trooperi stoori oli isegi suht huvitav minu jaoks. |
Voice acting ja sellega kaasnev stoori on ainus, mis on tõeliselt hästi tehtud. Bioware'i kvaliteeditempel on igatahes ausalt peale pandud. |
Ta ongi selline 8 stoorilainiga co-op mäng. Ma tõega ei tea mis seal annab üle paari kuu teha ilma et ära ei tüdineks. Kuid ma ise plaanin need paar kuud investeerida sinna, ootan et bioware täiendab mängu hooga, aga ex ta läheb nagu alati.
sandbox tüüpi mmo oleks palju parem olnud, kuid seekord siis proovitakse sedasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.11.2011 14:19:47
|
|
|
karvane, warzoned on ka päris lõbusad seal, täiesti realne alternatiiv tavapäarsele leveldamisele
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
28.11.2011 14:20:11
|
|
|
| d3t kirjutas: |
karvane, warzoned on ka päris lõbusad seal  |
Nagu ma teada sain, on ka täna veel beta teemaks, seega üritan ka need ära checkida
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
28.11.2011 14:25:53
|
|
|
Serverid on siiani avatud?
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
28.11.2011 14:27:20
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Serverid on siiani avatud?  |
Meie ajatsooni järgi pannakse serverid teisipäeva hommikul kell 06.00 kinni.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
28.11.2011 14:47:20
|
|
|
Hei.
veetsin ka kogu nädalavahetuse seal (ilm oli väga hea mängimiseks) ja annan ka . Sain korralikku kurja inkvisiitorit mängida, tekkis pidevalt vanade bioware mängude flashbacke seoses storyline questide ja poliitiliste intriigiidega (kõiks meetmed on õigustatud sithide poliitikas). Kui võrrelda wowiga siis oleks peamiselt toimiv mehaanika üle võetud ning siis storyline questide, crew interaction jms asjadega mindud uuele levelile - wrath of the lich kingi epic story questid koos cinematicuga tundusid eriti lapsikud nendega võrreldes.
mulle meeldis ka see, et osade questide puhul, mida uurida ei viitsi, saad lasta mõttetu questiandja lihtsalt oma companionil maha lüüa ning lisaks kurjuse punkte juurde teenida
Nüüd võtan pvp ja space combati ette.
PS seda tahaks ka veel mainida, et pelasin 2004 lõpus ka wowi beta end-game välja ja pean mainima, et swtor on selles mõttes ikka palju parema kvaliteediga või siis sain liiga hilja betasse sisse ja esmaseid jamasid ei näinudki. muide see fun-factory vormide süsteem mängijate tagasiside küsimiseks on ka väga hea, loodetavasti pirisejad täidavad neid ikka usinasti
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
28.11.2011 16:06:19
|
|
|
| Mis värk nende proffessionitega on, ongi nii et saadad companioni 3 minutiks kuhugi questile ja tagasi tulles saad proff. leveli ning matse? Ise ei peagi midagi tegema, lilli noppima või minima?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.11.2011 16:12:26
|
|
|
| Saab ka ise asju korjata. Minimapil on näha vastav ikoon resource'i kohta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
28.11.2011 16:17:47
|
|
|
| Mulle jättis igatahes beta väga positiivse mulje. Mõnus ajaröövel ainult, nädalavahetusel oma 36 tundi sai mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
28.11.2011 16:30:35
|
|
|
flying mounts, weee
Spoiler 
_________________ Anar kaluva tielyanna!
viimati muutis nardae 28.11.2011 18:37:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
28.11.2011 17:10:27
|
|
|
njah DAoC näeb kah parem välja.
pildi võiks väiksemaks muidu teha...läheb natuke liiga suureks kätte ära
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.11.2011 18:04:06
|
|
|
| Imelik, mul ei näita sisselogituna enam seda teemat mängude foorumis. Login välja ja on olemas esimesel lehel. Cookiede kustutamine ei aidanud. Mis sellist asja võiks põhjustada?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
28.11.2011 18:22:07
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Imelik, mul ei näita sisselogituna enam seda teemat mängude foorumis. Login välja ja on olemas esimesel lehel. Cookiede kustutamine ei aidanud. Mis sellist asja võiks põhjustada? |
ei tasu kõiki linke vajutada siin.
keegi postitas linki et see topic ignoreda
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.11.2011 18:28:25
|
|
|
Selge, asi oligi gemini poolt Scartile soovitatud lingis, mille ohvriks sain hoopis mina. Nüüd on korras vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
28.11.2011 18:38:31
|
|
|
panin pildi spoilerisse
ja tegu ofc siiski ei ole flying mountiga.. tavaline takso hoopis
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
28.11.2011 21:39:12
|
|
|
Tahaks ka teada, kus saab Early Access Code'i osta
Kas mõni arvutimänge müüv firma ehk Ma ei tea ühtegi nimeliselt sellist
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
28.11.2011 22:32:05
|
|
|
| Kui Eestist eeltellida, siis ei saa koodi? Progames, Andrico?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
28.11.2011 22:55:36
|
|
|
Eelostetud koodiga saaksid alustada teistest 5 päeva varem. See, mis Andricost ostes saab, on tavaline ja algab väljalaske päeval. Ja üle 800 krooni/50+€
Igakuine makse on miski 12.99 - 13.99€ vms
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.11.2011 23:21:04
|
|
|
| Siit saab early game accessiga näiteks kätte. Ma mängu esialgu ei osta, kui pärast väljatulekut on mõni free trial või asi, proovin uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
28.11.2011 23:32:20
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Ma mängu esialgu ei osta, kui pärast väljatulekut on mõni free trial või asi, proovin uuesti. |
Pakun, et siis pead äratuskella umbes 12 kuu peale panema, sest kuuldujärgi väga mitme miljoni pre-orderiga neil ilmselt niipea pole mõttekas kommi pakkuma asuda.
-----------
Swtor republic eesti guild: http://www.swtor.com/guilds/108259/kalevlased
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
29.11.2011 00:50:37
|
|
|
Tahtsin veel korra sisse logida, hakkas turvaküsimust küsima. Sisestasin kindlalt õige vastuse, ütles ikka, et vale. Nii kolm korda järjest ja account locked. Hüvasti, SWTOR.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
29.11.2011 01:15:31
|
|
|
kindel et locked vä?
ma ise ka 3 korda valesti pannud, aga pole midagi teinud
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
29.11.2011 04:45:24
|
|
|
| nardae kirjutas: |
kindel et locked vä?
ma ise ka 3 korda valesti pannud, aga pole midagi teinud |
paned forgot password, saad maili, vahetad ära ja proovid uuesti.
põhilised vead salaküsimustega on sellised kus space unustati ette taha või vahepeale pandi kogemata 2x jne.
Soovitaks siis pigem lühikesi selgeid vastuseid
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
29.11.2011 11:42:54
|
|
|
| Endal läks ka salaküsimuse vastus meelest. Tükk aega nuputasin ning lõpuks ikka meenus. Nüüdseks olen küsimustest ja vastustest screenshoti teinud. Niikuinii läheb jälle meelest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
29.11.2011 12:24:23
|
|
|
| ragface kirjutas: |
| PS seda tahaks ka veel mainida, et pelasin 2004 lõpus ka wowi beta end-game välja ja pean mainima, et swtor on selles mõttes ikka palju parema kvaliteediga või siis sain liiga hilja betasse sisse ja esmaseid jamasid ei näinudki. |
Kas ma saan õigesti aru, et sa võrdled 2k4 aasta ning siiani kõige edukamat MMO-d 2k11 omaga?
WoW-i development on ikka pika puuga ühesti teisest ees, ma ei mõista kuidas sellest on osadel raske aru saada. Esimene asi mis kohe silma jäi swtori puhul olid talentid mis on ikka täis fail, oleks võinud siis kasvõi selle juures midagi ümber teha. 2/2 talent mis annab 2 sekundit väiksema cooldowni 30 sekundilisel abilitil või 3% crit chance abilitile millel cooldown 1 minut on lollus kui minu käest küsida.
Siin natuke odavam kui g2plays.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|