Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 17:28:21 vasta tsitaadiga

Keegi seda pesapilti tahab äkki lähemalt selgitada?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 17:33:55 vasta tsitaadiga

Taux007, vetikad on kivide pealt maha hõõrutud. Arvatavasti ka juba mari sinna maetud.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 16:34:46 vasta tsitaadiga

Täna sai, arvatavasti sel aastal viimane, spinnaring linnavahel tehtud, ning kena punkt hooajale pandud:
Spoiler Spoiler Spoiler

L81/3,55kg - isiklik rekord icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 17:33:02 vasta tsitaadiga

ceemic, ära nüüd ütle, et ikka liiga väike ja läks tagasi ujuma? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 17:50:52 vasta tsitaadiga

Täpselt samasuguse landi leidsin kord emajõe kaldalt, järgmine kord püüdma minnes sain sellega selle aasta esimese haugi icon_biggrin.gif
Ega see sinu lant polnud icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Keegi laisk ei viitsinud paar meetrit vist kõndida, et lanti kätte saaks...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.11.2011 18:36:01 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Täpselt samasuguse landi leidsin kord emajõe kaldalt, järgmine kord püüdma minnes sain sellega selle aasta esimese haugi icon_biggrin.gif
Ega see sinu lant polnud icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Keegi laisk ei viitsinud paar meetrit vist kõndida, et lanti kätte saaks...


Asi ei ole laiskuses vaid veetaseme languses icon_wink.gif Kaotamise hetkel oli ilmselt lant sügaval-sügaval vees icon_wink.gif Ise mitmeid donka rakendusi ja lante välja korjanud sedasi "mõõna" ajal.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 18:36:41 vasta tsitaadiga

Taux007, ei. See oli üle pika aja üks haug, mille koju otsustasin viia. Kohe läheb ahju icon_cool.gif

The_Boss, ei, mu oma oli üsna "värske", pole veel vedelema jätnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.12.2011 13:07:07 vasta tsitaadiga

Läheb vaatab natsa emajõe kaldal mis saab. Proovin uue Abu Garcia ridva ka ära kohe icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 13:25:05 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Läheb vaatab natsa emajõe kaldal mis saab. Proovin uue Abu Garcia ridva ka ära kohe icon_razz.gif

Miks sa vastu talve uue ridva ostsid ?
Mingi soodne pakkumine oli või ? icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 14:01:31 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Läheb vaatab natsa emajõe kaldal mis saab. Proovin uue Abu Garcia ridva ka ära kohe icon_razz.gif

Miks sa vastu talve uue ridva ostsid ?
Mingi soodne pakkumine oli või ? icon_rolleyes.gif

Et ikka hooajast viimast võtta icon_cool.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 14:56:00 vasta tsitaadiga

Kui pragu väga soodsalt just ei saaks siis ootaks rida ostuga ikka jää kadumiseni icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.12.2011 17:13:48 vasta tsitaadiga

Ei olnud soodukas,kuid viimane kalalkäik läks käest ära vähe jooma.gif Suutsin landi paadimootorisse ajada ja edasine oli paratamatus icon_lol.gif
Aga ritv oli nagunii otsast lapitud mitmel korral ja natsa liiga jäik ja lühike juba. Samas ei viitsinud jämedama terve ridvaga ka pommitada suuri lante.
Sai siis käreveres jällegi käidud ja peale paari võtu ei miskit,ainult hambajäljed landil(silikon)
Sellega lõpetaks vist ära selleks aastaks,nüüd vaja oodata kuniks pakane veekogud ää kaanetab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 16:43:30 vasta tsitaadiga

Polnudki viimane kord hooaja lõpp. Käisin täna jällegi tiiru "sauna taga" ja veelgi õnnestus isiklikku haugi-rekordit parandada:
http://ceemic.pri.ee/kalastus/haug1_16.12.11.jpg
http://ceemic.pri.ee/kalastus/haug3_16.12.11.jpg
L87/4,3kg icon_smile.gif

Oleks C&R teinud, kuid kõrval kalastanud vanahärra oli nõus kala ära praadima icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2011 17:34:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Polnudki viimane kord hooaja lõpp. Käisin täna jällegi tiiru "sauna taga" ja veelgi õnnestus isiklikku haugi-rekordit parandada:
http://ceemic.pri.ee/kalastus/haug1_16.12.11.jpg
http://ceemic.pri.ee/kalastus/haug3_16.12.11.jpg
L87/4,3kg icon_smile.gif

Oleks C&R teinud, kuid kõrval kalastanud vanahärra oli nõus kala ära praadima icon_razz.gif


Äge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 17:56:29 vasta tsitaadiga

Head uut aastat kalasõpradele!

Selle aasta esimene vee-elukas käes:
Spoiler Spoiler Spoiler

L70/2,37kg - sauna tagant icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 19:13:56 vasta tsitaadiga

ceemic, jälle tagasi ujuma, jah? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2012 19:18:47 vasta tsitaadiga

Oleks läinud, aga sõber lubas ära süüa icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.01.2012 12:07:06 vasta tsitaadiga

Krt lähen proovin täna vähe jalutada mööda emajõe kallast icon_smile.gif Ilmselt nüüd viimane võimalus,ilm läheb aina külmemaks icon_smile.gif Eelmine nv sõber kiskus mitu 4+Kg välja käreverest icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 12:12:26 vasta tsitaadiga

ma ei imesta kui maardu järvele täna juba peale minnakse... või hiljemalt homme icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 12:17:50 vasta tsitaadiga

Kaskadöörid juba käivad järvede jääl icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 12:18:36 vasta tsitaadiga

Hommikul mööda sõites oli keskelt veel veidi vaba vett näha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2012 17:28:25 vasta tsitaadiga

Haage järvel olid mehed. Ei mingit kaskadöörlust.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.01.2012 17:32:06 vasta tsitaadiga

Käidud ja ei miskit,krt ei võtnud jõhviga pooli kaasa ja nöör ei mahtunud poolile enam peale 40 minutit loopimist icon_lol.gif Jäätus nii ära ja läks paksuks tänu sellele,et nöör üle aasta juba peal ja võtab vett sisse tänu kulumisele. Loobusin ja tulin tulema,külm hakkas ka näppudel icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:30:42 vasta tsitaadiga

Kes talipüügis ennast veel väga tugevalt ei tunne, siis siit leiab natuke lugemismaterjali.

Lugupeetud taevaisand võiks nüüd natuke külma juurde paugutada, saaks selle aasta esimesed sammud jää peal ära teha...

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.


viimati muutis RedFish 14.01.2012 13:39:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2012 13:37:40 vasta tsitaadiga

RedFish kirjutas:
............

Lugupeetudu taevaisand võiks nüüd natuke külma juurde paugutada, saaks selle aasta esimesed sammud jää peal ära teha...

Just, pärnu laht minu pesast ca. 600-700 metra kaugusel. Siiani pole jõelgi kirmet peal... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:07:44 vasta tsitaadiga

Täna oli jällegi au üks uus kalaliik ära näha. Norras tursapüügi käigus hakkas otsa nolgus:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nägi ikka peletis välja...

Õnneks sain ühe tursajunni ka, mis kohe pannile läheb:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:13:34 vasta tsitaadiga

ceemic, kas see esimeneon elukas või.... http://www.kalapeedia.ee/merikurat.html
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:19:06 vasta tsitaadiga

Nolgus: http://et.wikipedia.org/wiki/Nolgus
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:24:09 vasta tsitaadiga

ceemic, thumbs_up.gif
krt, ma ei teadnudki et ka meie vetes võib selliseid " kolle" elutseda, ega see "oinas" vist süüa ei kannata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2012 19:38:35 vasta tsitaadiga

Ei hakanud maitsma icon_lol.gif

Hoiatati ka, et ogad pidid mürki sisaldama...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 16.01.2012 01:24:00 vasta tsitaadiga

RedFish kirjutas:
Kes talipüügis ennast veel väga tugevalt ei tunne, siis siit leiab natuke lugemismaterjali.

Lugupeetud taevaisand võiks nüüd natuke külma juurde paugutada, saaks selle aasta esimesed sammud jää peal ära teha...


Hehh-hehh,mul töökaaslane kais reedel kaisma järve nörritamas juba.Järv nörritas vasta,vana tuli tilkuvana tagasi icon_lol.gif
Endalgi lastele lubadus antud,et see aasta jääle jääpüüki proovima lähme,nii et lgp ilmataat tee nüüd külmakoti suu rohkem lahti.Tahaks ikka sõnapidajaks jääda.

Ceemic,sellist elukat näinud ja ühe sellele suht sarnase ka kätte saanud,esimese hooga ei julgend katsudagi teist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 16.01.2012 01:50:42 vasta tsitaadiga

Meiekandis kutsutakse neid nn. nolguseid siiski merikuraditeks , jääb teisi suht tihti võrku kesksuvest kuni sügisepoole välja kui lesta/kammeljat tuleb sügavalt võtta, lasen nad alati kodu tagasi juba paadist , omapärased elukad ...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 09:49:07 vasta tsitaadiga

Norrakatest kaas-kalastajad ta ikka Myoxocephalus scorpius'eks nimetasid. Nolgus ja merikurat omavahel "sugulased" ei ole...

Mõlemad peaks meie vetes tegelikult võõrliigid olema, niiet siinse fauna kaitseks peaks nad maha nottima icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 09:52:06 vasta tsitaadiga

meie veed? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2012 10:28:34 vasta tsitaadiga

Hiid, jah, Eesti vetes ka neid kalu aeg-ajalt kohatud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 19:34:17 vasta tsitaadiga

mis te talvel unna otsa panete? püütud ahvena? poest ostetud surnud räime/kiluga ka tuleb?

Plaan see nv minna teist aastat, eelmine aasta nelja korra peale sain 2 väikest ahvenajunni landiga. Tirgu ja sääsevastsetega jamamiseks külma käes pole mul oskusi ega viitsimist, kuigi tuleks vist veel proovida.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.01.2012 20:37:10 vasta tsitaadiga

Särge,ahvenat mis tuleb august thumbs_up.gif Samas mul töö juures akvaariumis tiigist püütud kogred,ise kasutan neid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:39:22 vasta tsitaadiga

mihkel90 kirjutas:
mis te talvel unna otsa panete? püütud ahvena? poest ostetud surnud räime/kiluga ka tuleb?

Plaan see nv minna teist aastat, eelmine aasta nelja korra peale sain 2 väikest ahvenajunni landiga. Tirgu ja sääsevastsetega jamamiseks külma käes pole mul oskusi ega viitsimist, kuigi tuleks vist veel proovida.


Pane mis tahad, kui kala on ja kalal kõht tühi siis võtab kõike, isegi poest ostetud räime/kilu (mitte vürtsikilu icon_lol.gif )
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:43:29 vasta tsitaadiga

Räime tomatis ikka võtab icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:46:31 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Räime tomatis ikka võtab icon_lol.gif ?

Seda võtab kalamees terava joogi peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.01.2012 20:53:05 vasta tsitaadiga

No havi naljalt surnud sööta ei võta icon_rolleyes.gif Raipesööjast lutsuga võib trehvata icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:55:18 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No havi naljalt surnud sööta ei võta icon_rolleyes.gif Raipesööjast lutsuga võib trehvata icon_lol.gif

Võtab ja kuidas veel, sööt tuleb õieti konksu otsa lükata, et ta ikka horisontaalselt vees oleks ja sellise koha peal kus kala seda ka näeb, üldiselt mingi 20cm põhjast kõrgemal icon_smile.gif Tean mitut venda, kes püüavad hunniku sööta ja panevad koju sügavkülma, siis kui kalale minek on hea kohe võtta icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 20:57:28 vasta tsitaadiga

Kunagi vaatasin mingi briti kalamehe seeriat, kus ta ainult surnuga püüdiski(neil elussöödaga püük keelatud vist), vähemalt pildis tundus et sai ikka väga korralikult hauge. Samas muidugi püüks toimus sügisel vaba veega.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.01.2012 21:23:40 vasta tsitaadiga

Siiski võimalus KORDADES suurem kui kalake unna otsas rapsib ja liigutab icon_wink.gif Nägemine pole just tugevaim külg havil,vibratsiooni tunnetamine mida saak teeb on aga küll thumbs_up.gif
Sama hästi võiks lante undade otsa pista ja loota parimat icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 21:37:59 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Siiski võimalus KORDADES suurem kui kalake unna otsas rapsib ja liigutab icon_wink.gif Nägemine pole just tugevaim külg havil,vibratsiooni tunnetamine mida saak teeb on aga küll thumbs_up.gif
Sama hästi võiks lante undade otsa pista ja loota parimat icon_lol.gif

Ma olen isegi surnud kalaga püüdnud, oli 3 elussööta sees, 2tk elasid, 1 oli surnud, ööläbi olid sees, hommikuks oli haug just surnud viidika alla kugistanud.
Ega nägemine ja vibra tunnetamine ainukesed meeled pole, ei tasu haistmist unustada.
Lanti ja surnud kala küll ära võrdle. Ei ütleks, et surnud ja elusal kalal kordades vahe on, loeb väga palju kogemus sellel alal icon_wink.gif
Proovi ise järgi saad teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.01.2012 21:57:01 vasta tsitaadiga

Ei hakka aega raiskama sellega,jätkan püüdmist elusaga mis ka peaaegu alati edukas thumbs_up.gif
Seega jään endiselt asja juurde,et ega asi õige pole icon_lol.gif googledades nüüd muidugi tuleb välja,et mõni "kalamees" kasutab suisa landina kalaraibet icon_lol.gif Ainuus "mõistlik" tegevus oleks ehk tõesti donka rakendusega kuskil jões kus asi liiguks thumbs_up.gif Teine kindlalt mõistlik on üritada selle surnud kalaga/kala tükiga koha või lutsu,ehk isegi angerjat tabada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 13:42:57 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe parima kalastusmängu ja seda Androidi peal! icon_eek.gif
Fishing Kings HD

Meenutab natuke "Rapala Pro Fishingut"
Mäng ise on päris pikk, palju challenge-id. Varustust saab täiustada. Erinevad püügikohad ja miski üle 30 kalaliigi!

Marketis seda pole, kellel huvi peab googeldama icon_rolleyes.gif

Trailer:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 14:59:00 vasta tsitaadiga

eales ei saa virtuaalset kalapüüki võrrelda tegelikusega icon_exclaim.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2012 15:06:07 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
eales ei saa virtuaalset kalapüüki võrrelda tegelikusega icon_exclaim.gif

+1 icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.01.2012 19:17:24 vasta tsitaadiga

Aga ajaviiteks suht pull neid mängida thumbs_up.gif
E: Homsest siis Peipsile minek jala lubatud kaart. link
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.