Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 20.11.2011 22:53:52 vasta tsitaadiga

Vot mis juhtub kui ise filmi ilmutada icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
19 more rolls to go...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 00:59:16 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Värve ja kontrasti korrigeeritud, ...

Minu hinnangul liiga ekstreemselt. Mu ekraanil on orava käpad ikka väga oranž-punased. Kadreeritud on hästi kuid mingil põhjusel on detaili puudu. Näib tohutu kropi moodi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 01:05:38 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Vot mis juhtub kui ise filmi ilmutada icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
19 more rolls to go...

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 01:27:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 21.11.2011 02:29:53 vasta tsitaadiga

Playboyj,
Filigraanselt esilejoonistuvad pisimadki kehareljeefid!
Väga efektselt mõjuv!
Tabatud hetk on ülihea, must taust on hea.
Põranda mingid jooned tibake häirivad, ka vasakult oleks võinud natuke rohkem croppida (objekt pildil tsentrisse ajada).
Aga üldiselt muidu, selline väga hea mõnus puhas ja üliselge, lausa nagu 3D foto, mustvalge foto võlu!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 11:47:33 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad ka mustvalged fotod, kuid ma Kiivika pildist nii vaimustunud ei oleks.
Sed ajahetke ei pidanud väga tabama, tal on üks koht (näete, isegi teibiga märgitud) kus seista ja passib igas asendis piisavalt kaua, et pildile jääda.
See on hoolikalt planeeritud ja harjutatud asend.
Ning kehareljeefid tulevad sellepärast hästi esile, et tal on kehareljeefid, mitte õllekõht ja 2 rinnakarva icon_wink.gif
5 palli süsteemis annan pildile 3+, sest halb pilt ei ole ju.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 22.11.2011 22:22:12 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
Mulle meeldivad ka mustvalged fotod, kuid ma Kiivika pildist nii vaimustunud ei oleks.
Sed ajahetke ei pidanud väga tabama, tal on üks koht (näete, isegi teibiga märgitud) kus seista ja passib igas asendis piisavalt kaua, et pildile jääda.
See on hoolikalt planeeritud ja harjutatud asend.
Ning kehareljeefid tulevad sellepärast hästi esile, et tal on kehareljeefid, mitte õllekõht ja 2 rinnakarva icon_wink.gif
5 palli süsteemis annan pildile 3+, sest halb pilt ei ole ju.

Sel juhul tekib küsimus, et mis viib su antud hinde niipalju alla?
Kuidas oleks sinu arvates pidanud selle pildi veel paremaks tegema, veel paremini tegema?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 00:20:11 vasta tsitaadiga

Playboyj kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

minu jaoks ebaterav pilt, varjab muskleid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.11.2011 00:20:57 vasta tsitaadiga

Nagu näha siis välk on ainuõige valik siin, joonistab detailid välja ja eraldab subjekti ilusti. Mina oleksin natuke rohkem ruumi jätnud igalt poolt, praegu nagu pressiks ta ennast raamist välja. Veits liiga groteskne minu maitse jaoks, aga muidu täitsa pilt. 4/5
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 00:57:36 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Piip kirjutas:
Mulle meeldivad ka mustvalged fotod, kuid ma Kiivika pildist nii vaimustunud ei oleks.
Sed ajahetke ei pidanud väga tabama, tal on üks koht (näete, isegi teibiga märgitud) kus seista ja passib igas asendis piisavalt kaua, et pildile jääda.
See on hoolikalt planeeritud ja harjutatud asend.
Ning kehareljeefid tulevad sellepärast hästi esile, et tal on kehareljeefid, mitte õllekõht ja 2 rinnakarva icon_wink.gif
5 palli süsteemis annan pildile 3+, sest halb pilt ei ole ju.

Sel juhul tekib küsimus, et mis viib su antud hinde niipalju alla?
Kuidas oleks sinu arvates pidanud selle pildi veel paremaks tegema, veel paremini tegema?
Heledamad kohad on IMHO üle põlenud, aga see võib olla ka liigsest beebiõlist, mis iga välgulaksu 100x võimendab. icon_razz.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 11:33:03 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Sel juhul tekib küsimus, et mis viib su antud hinde niipalju alla?
Kuidas oleks sinu arvates pidanud selle pildi veel paremaks tegema, veel paremini tegema?

Oletame, et on valge paber ja paberil on must täpp. Ma võin seda iga nurga alt pildistada, misiganes kaamera või kvaliteediga, ikka on must täpp keset valget paberit. Ehk siis see pole see stseen lihtsalt. Ainult teravust ja pildi puhtust ei arvestata hindamisel ju. Sisu ikka ka.
Võin ju keerulisemalt ka hinnata - Kvaliteet 5, Sisu 2, kokku 3+ icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 13:35:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See pakkus mulle lihtsalt natuke nalja...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 09:12:02 vasta tsitaadiga

Ooo, GAG-i hoov? Väiksena käisin seal koolis, ronisime vahetundidel mööda seina sinna parempoolsesse auku, kõvemad mehed said täitsa üles välja.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 14:47:22 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt jah.

Spoiler Spoiler Spoiler

Pakkus samuti nalja. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 24.11.2011 21:10:36 vasta tsitaadiga

Andykas, lahedalt on see pilt sul untsu läinud thumbs_up.gif

Tänaselt jalutuskäigult:
http://martinifotod.planet.ee/index.php?showimage=96
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 23:28:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

E:
Where's my Cabarette?
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Allu1 26.11.2011 23:54:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 23:34:38 vasta tsitaadiga

Sinitihane
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 00:44:03 vasta tsitaadiga

ot:
Mark0, ei müünudki 300mm F4L IS maha?
Mäletan et oleks sul selline kuulutus eestifotos üleval olnud.


Allu1, esimene on üsna abstraktselt huvitav. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 13:44:32 vasta tsitaadiga

Heineken, kui sa juba EXIFit vaatad siis vaata pilditegemise kuupäeva ka. :)

***

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 15:44:19 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

suuremaid pilte on neist anda?
tunduv väga huvitav
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 29.11.2011 18:10:49 vasta tsitaadiga

Pilt eilsest
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 29.11.2011 20:05:26 vasta tsitaadiga

Tegin ka eilsest tormist mõned pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 29.11.2011 23:50:14 vasta tsitaadiga

Sults, teine annab isegi mässulisust edasi thumbs_up.gif
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 30.11.2011 19:16:01 vasta tsitaadiga

http://martinifotod.planet.ee/index.php?showimage=97
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.11.2011 19:31:13 vasta tsitaadiga

ot:
Metsloomad vaatavad sedasi kõrvad laiali otse kaamerasse ainult hetk enne minema jooksmist kui nad kaamerameest märganud on. Märksa parem oleks olnud ta loomulikus olekus peale saada icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 30.11.2011 20:02:34 vasta tsitaadiga

Märksa parem "olek", ehk siis? Kits söömas või kits jalutamas? icon_smile.gif See noor sokk oli üsna uudishimulik ning jalutas mulle algul vastu, ilmselt tekkis mingi uudishimu, et mis asi see plõksib seal. Tükk aega vahtisime tõtt ning ühel hetkel, kui ta liikus sellise koha peale, et tuul lõhna temani viis, siis oli tõesti minek. Iseenesest kahju, et nii läks. Oleks tahtnud sedasi eemalduda, et loomad poleks mind tähele pannud. Ehk õnnestub järgmine kord paremini.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.11.2011 20:34:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ot:
Metsloomad vaatavad sedasi kõrvad laiali otse kaamerasse ainult hetk enne minema jooksmist kui nad kaamerameest märganud on. Märksa parem oleks olnud ta loomulikus olekus peale saada icon_razz1.gif

Sa ilmselgelt ei tunne metsloomi. Sa vaata martin504 lehelt teist pilti ka, see sokk vahib seal sama põllu peal kuid teises kohas sama moodi vastu. Tegelikult on metsloomad väga uudishimulikud ja tulevad huvi korral isegi inimest märgates üsna lähedale.
Tõestuseks väike osa piltidest (kokku tegin üle 140 kaadri), mis pildistatud suhteliselt lühikese, 105mm toruga lihtsalt keset metsaheinamaad madala rohu sees istudes (polnud kuhugi varjuda). Alguses oli see sokk võibolla pisut kaugemal kui martin504 pildistatud sokk, kuid lõpuks ta tuli ikka päris ligi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit:
Ahjaa, vahepealsed pildid on teistes poosides, rohtu söömas, pikutamas, niisama jalutamas...
Vaatasin veel exifist järgi ja märgin ära, et siin toodud esimese ja viimase foto vahel on ajaline vahe 40 minutit.


viimati muutis Sults 01.12.2011 12:45:28, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.11.2011 20:37:43 vasta tsitaadiga

Kle kes su dial up serveri tagant viitsib oodata, et neid pilte näha...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.11.2011 21:07:01 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kle kes su dial up serveri tagant viitsib oodata, et neid pilte näha...

Dialup just ei ole, aga kui korraga tuleb vaatama suurem hulk huvilisi, siis lööb otsa umbe küll.
Aga neil, kel kiire on, ei ole kohustust vaadata.

Edit: Praeguseks on pilte vaadanud u 30 inimest, kellest minu serveri statistika järgi lahkus lehelt enne piltide lõpuni vaatamist 5 külastajat.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 00:45:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 01.12.2011 00:54:22 vasta tsitaadiga

Heineken,
Su päikeseloojangujärgsed värvipildid on alati väga head ja sügavad, ka nüüd see.
Nende viimaste mustvalgete kohta on vastakad arvamused, kuidagi nagu fookus pole alati seal kus ootaks,
elektrirongipilt tundub ka nagu proportsioonidest väljas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 01:26:24 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
elektrirongipilt tundub ka nagu proportsioonidest väljas.

Lainurga moonutus. icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 03.12.2011 09:21:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 03.12.2011 12:44:01 vasta tsitaadiga

aCe, väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 12:59:29 vasta tsitaadiga

aCe, tõepoolest thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 20:46:55 vasta tsitaadiga

Samuti nõustun. Äärmiselt meeldiv pilt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 03.12.2011 21:43:35 vasta tsitaadiga

See vignette, värvide tonaalsus ja käsitsi blurritud teravussügavus ei ole eriti meelt mööda.
Natuke vinti üle keeratud minu jaoks. Tüdruk ja tuvid räägiksid lugu juba iseenesest, ilma neid niimoodi rõhutamatta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 03.12.2011 22:30:40 vasta tsitaadiga

Kunstilises mõttes on pilt väga hea, kui tee mis tahad, seda vaadates lähevad mul silmad kõõrdi. Või on siis minu silm selline mis ei suuda sellist tervavustamislahendust kuidagi fokuseerida. Just selle pildi puhul. Muidu analoogse järsu teravussügavusega teised pildid ei tekita sellist kaaslust. Võib-olla siinkohal mängib pildi perspektiiv lisarolli?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 00:17:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.12.2011 18:33:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guud
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2009




sõnum 05.12.2011 00:02:48 vasta tsitaadiga

väike samm paremale ja oleks 5+ olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 00:28:23 vasta tsitaadiga

Andykas, See koer või kass oleks võinud ka peale jääda ja võttenurk oleks võinud ka vast madalam olla aga filmi eest 4+ beer_yum.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 05.12.2011 11:39:48 vasta tsitaadiga

Kadreering jäi jah natuke lombakas parallaksi tõttu. Tegelikult oli see mul üldsegi testifilm mida proovisin 2-3 stopi võrra pushida. Liiga teraline jäi, järgmine kord tean juba.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 00:23:13 vasta tsitaadiga

aCe, mul pole sellel brauseril EXIF'i junni. Mis obje ja ava?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.12.2011 00:55:55 vasta tsitaadiga

Ardo, paistab, et Live Writer on osa EXIF-ist ära söönud - ava küll f/4, kuid tol ajal kasutasin hoopis sellist head pildimasinat nagu Canon S2 IS. Ning WAV, Andykas - olen teiepoolse kriitikaga täitsa päri - tilt-shiftiga katsetades sai tõesti vinti veidi üle keeratud, aga kui aus olla, siis oli see teatud määral ka eesmärgiks. icon_smile.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 01:21:27 vasta tsitaadiga

Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4. icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.12.2011 01:37:59 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4. icon_razz.gif


I wish. icon_razz.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 07.12.2011 15:24:06 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4. icon_razz.gif

Päris tilt shiftiga oleks vasakul olnud post olnud kas täielikult fookuses või täielikult fookusest väljas. icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 08.12.2011 10:17:24 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Ardo kirjutas:
Ahjaa, seega on efekt järeltöötlusest. Ma arvasin, et 85mm F1,4. icon_razz.gif

Päris tilt shiftiga oleks vasakul olnud post olnud kas täielikult fookuses või täielikult fookusest väljas. icon_wink.gif

Ei oleks nii! Oled ikka päris TS objektiivi proovinud?
Päris TS objektiivile on omane just selline avaarvust sõltuva laiusega teravam ala, kus objektid on teravad sõltumata nende kaugusest, ja sellest teravast alast mõlemale poole järjest udusemaks minevad alad, kus kõik objektid on udused, sõltumata nende kaugusest.

Päris TS objektiiviga oleks saanud selle vasakpoolse posti tervenisti teravaks kas:
1. mitte kasutades tilti, ehks siis kasutades seda toru otse, nagu tavalist objektiivi.
2. kadreerides selliselt, et kogu post mahuks teravasse alasse, vajadusel ava kinnimale keerates, et teravat ala laiendada.
3. keerates teravustamistasandit objektiivi 90 kraadi võrra pööramisega ja seades terava ala posti kohale.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 08.12.2011 10:20:30 vasta tsitaadiga

Sults, Lensbaby adapterit olen proovinud aga ju siis mäletasin valesti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.