Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wilddog
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2004




sõnum 09.11.2011 20:07:13 vasta tsitaadiga

Alustuseks:

Plaadil:
Little Big Planet (1 ja 2)
Mod Nation Racers
Wipeout
Army Of two

DL:
Pixel Junk seeria
Worms
Wipeout (Fury/HD)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 10.11.2011 01:25:28 vasta tsitaadiga

killzone 3 on split screenis võimalik algusest lõpuni läbi mängida, spordimängud on mitmekesi okei. Castle Crashersit võid ka proovida.
ühe neiuga mängisin pixeljunk monstersi algusest lõpuni läbi (kõik levelid rainbow peale :P)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilms
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 01:38:56 vasta tsitaadiga

kahekesi mängimiseks
Call Of Duty: Modern Warfare 2 (tõenäoliselt on 3 sama äge)
Army of two .. nii hea ei ole.

Kui sul on move olemas, siis kaks tõelist peo sisutajat on
Start the party
DanceStar party
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:08:48 vasta tsitaadiga

Kas X360 pulti ei ole kuidagi võimalik PS3 taha ühendada? PS3 pult ikka täielik saast X360 kõrval :/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:37:34 vasta tsitaadiga

Kui pult tundub käte vahel tiba väike soovitan omale osta Echantment kiti:
http://ps3.planet.ee/viewtopic.php?f=26&t=2143&p=27198&hilit=Enchantment#p27198
Minu jaoks tegi see puldi tunduvalt suuremaks ning mugavamaks.

Kuid on olemas ka seade mis lubab Xboxi puldiga ps3 vabalt mängida, ei tule kohe nimi meelde.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:45:54 vasta tsitaadiga

Ei ole väike, sitt on lihtsalt - tagumised nupud ja L3/R3 nupud on palju lutsumad, L3/R3 annab eriti hästi UFC-s tunda nt. kus peab sitaks nendega möllama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rutinerad
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2011




sõnum 12.11.2011 21:03:36 vasta tsitaadiga

Codecci kirjutas:
Ei ole väike, sitt on lihtsalt - tagumised nupud ja L3/R3 nupud on palju lutsumad, L3/R3 annab eriti hästi UFC-s tunda nt. kus peab sitaks nendega möllama.


http://www.amazon.co.uk/PowerA-Pro-Elite-Wireless-Controller/dp/B003V4AK8E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1321120908&sr=8-1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 00:38:10 vasta tsitaadiga

Mängi natuke, küll ära harjud, alguses ongi selline reaktsioon kui konsooli vahetada, pole neil nuppudel häda midagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 11:33:36 vasta tsitaadiga

Codecci kirjutas:
Ei ole väike, sitt on lihtsalt - tagumised nupud ja L3/R3 nupud on palju lutsumad, L3/R3 annab eriti hästi UFC-s tunda nt. kus peab sitaks nendega möllama.


Ma arvasin täpselt sama, kuid paari kuuga ära harjunud. icon_biggrin.gif Ei tundugi nii hull enam. Kui nüüd võrrelda, siis X360 pult jah parem.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 14.11.2011 18:27:32 vasta tsitaadiga

Kui suur on slimide failure rate? Suht olematu vast? Endal see 4 aastane 60gb paksuke annab vist otsad.. 2 korda YLOD olnud ja 1 korra blu ray drive piixus, nüüd on blinking red light mis küll kaob ära mõneks ajaks kui lasta natuke seista kuid siiski on häiriv..
Paljuga muidu selle maha saaks müüa? Varujuppideks või kui keegi oskab fixida vms?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 19:26:14 vasta tsitaadiga

Ega sul muud varianti nagunii vist pole kui slim asemele osta, fati ju kuskilt ei saa ja seda remontida vist ei ole enam mõtet?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 14.11.2011 19:34:42 vasta tsitaadiga

Eip, pole mõtet enam. Praegu kuidagi vaevu elab aga tuli hiljuti parandusest (kus ta käis 2x suht järjest ehk parandus süüdi pole)
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 20:52:35 vasta tsitaadiga

NekoRobin, Platoon lappis mul punase tule ära täitsa. Viimased nädalad on masin olnud vaiksem kui eales.
Fati saab eBayst, see mis sealt tuleb on muidugi vahel kahtlane.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 14.11.2011 20:57:11 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, maksin juba circa 40 euri parandusele ja mis mõttega ma seda jälle teen? Varsti juba slimi raha nendest parandustest koos icon_lol.gif
Aga keegi ei oska öelda, palju punase tulukesega ps3 eest saaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 22:47:15 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
killzone 3 on split screenis võimalik algusest lõpuni läbi mängida, spordimängud on mitmekesi okei. Castle Crashersit võid ka proovida.
ühe neiuga mängisin pixeljunk monstersi algusest lõpuni läbi (kõik levelid rainbow peale icon_razz.gif)


Jah, neiudele läheb pixeljunk monsters peale. icon_wink.gif Me oleme kohe-kohe lõpetamas icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinto
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 23:11:27 vasta tsitaadiga

Tere,

Olen värske PS3 Slim´i omanik ning oleks natuke abi tarvis.
Kas keegi hea inimene kirjutaks siia lühidalt, kuidas esmane seadistamine käib? Karbist ma kahjuks eestikeelset ega ka ingliskeelset manuali ei leidnud:(
Kas piisab sellest, kui ma panen ta telekale taha ja edasine läheb lihtsalt, stiilis "siililegi selge"icon_biggrin.gif
Kuidas teha live konto jne. Kodune neti kiirus on mul muidugi häbiväärselt väike, 1mb/s läbi telefoni hotspoti. Seda tänu sellele, et maja on värskelt renoveeritud ja mitte ühegi teenuse pakkuja juhet majja ei tule.
Sellise kiirusega jääb ilmselgelt lives mängimine ära, kuid ma loodan, et see ei saa takistuseks seadistamisel. Seni kuni saan mõistliku neti mängin singel playeris.

Igasugune info teretulnud
Tervitades
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 23:16:52 vasta tsitaadiga

martinto kirjutas:
Tere,

Olen värske PS3 Slim´i omanik ning oleks natuke abi tarvis.
Kas keegi hea inimene kirjutaks siia lühidalt, kuidas esmane seadistamine käib? Karbist ma kahjuks eestikeelset ega ka ingliskeelset manuali ei leidnud:(
Kas piisab sellest, kui ma panen ta telekale taha ja edasine läheb lihtsalt, stiilis "siililegi selge"icon_biggrin.gif
Kuidas teha live konto jne. Kodune neti kiirus on mul muidugi häbiväärselt väike, 1mb/s läbi telefoni hotspoti. Seda tänu sellele, et maja on värskelt renoveeritud ja mitte ühegi teenuse pakkuja juhet majja ei tule.
Sellise kiirusega jääb ilmselgelt lives mängimine ära, kuid ma loodan, et see ei saa takistuseks seadistamisel. Seni kuni saan mõistliku neti mängin singel playeris.

Igasugune info teretulnud
Tervitades


Ühenda ära ja loe ekraanilt icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 14.11.2011 23:38:15 vasta tsitaadiga

Kui sul HD ready/Full HD telekas hangi kindlasti HDMI, annab väga palju juurde. Kui ei siis component (umb sellised : http://www.my-batteries.net/images/game-accessories/Hd-Hdtv-Component-Av-Cable-For-Sony-Ps3.jpg ) kuna PS3ga kaasas olev composite (rahvakeeli compositt) on päris jube (see 3 värviline).
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinto
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 00:03:26 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Kui sul HD ready/Full HD telekas hangi kindlasti HDMI, annab väga palju juurde. Kui ei siis component (umb sellised : http://www.my-batteries.net/images/game-accessories/Hd-Hdtv-Component-Av-Cable-For-Sony-Ps3.jpg ) kuna PS3ga kaasas olev composite (rahvakeeli compositt) on päris jube (see 3 värviline).


HD ready/Full HD telekat mul ei ole, kuid on ostu nimekirjas.
Nüüd tuleb väga loll küsimus, mille poolest on teie poolt välja toodud kaabel parem, kui see, mis kaasas on? Talupojamõistus ütleb, et välimuse järgi peaagu täpselt samad, ainukese vahega, et teie poolt välja toodud kaablil on 5 otsa. Nii imelik ja nõme, kui see ka pole, on mu telekale võimalik taha ühendada ainult scart kaabel icon_redface.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 00:31:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nii imelik ja nõme, kui see ka pole, on mu telekale võimalik taha ühendada ainult scart kaabel

Siis pead paraku kaasas olnud composite kaabliga leppima - component ja Hdmi-ga pole midagi teha...
Eestikeelne kasutusjuhend:
https://pood.elion.ee/productFile/12129/Kasutusjuhend_Sony_PlayStation_3_mangukonsoolile_EST.pdf
Põhjalikum (inglise keelne):
http://us.playstation.com/support/manuals/ps3/index.htm

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goleteral
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2009




sõnum 15.11.2011 08:08:49 vasta tsitaadiga

Kui kaua teil läks aega harjumiseks stickidega aimisega? Olen ise pea ~8a PC FPS mänge mänginud(Enamasti multiplayereid võrgus ja mõndasi ja päris kõrgel tasemel - nation cup jne), ostsin hiljuti PS3'e ning BF3' kõrvale ja kohe väga harjumatu. Peamine asi mis häirib on stickide tunnetus, lähivõitluses overaimin tugevalt(Over correcting või kuidas seda kutsutakse) ning tundub nagu nendel puldi stickidel oleks väga ränk accerlation peal..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.11.2011 08:56:31 vasta tsitaadiga

Goleteral kirjutas:
Kui kaua teil läks aega harjumiseks stickidega aimisega? Olen ise pea ~8a PC FPS mänge mänginud(Enamasti multiplayereid võrgus ja mõndasi ja päris kõrgel tasemel - nation cup jne), ostsin hiljuti PS3'e ning BF3' kõrvale ja kohe väga harjumatu. Peamine asi mis häirib on stickide tunnetus, lähivõitluses overaimin tugevalt(Over correcting või kuidas seda kutsutakse) ning tundub nagu nendel puldi stickidel oleks väga ränk accerlation peal..

Enne kui puldi tunnetus käes ei maksa MP mängudest palju loota -mõjub K/D ratiole laastavalt icon_smile.gif
Proovi SP missioonides puldi tunnetus kätte saada, see tuleb üsna ruttu. Tee BF3'e vähene SP läbi ja selleks ajaks peaks käpas olema. Usun, et see shokk on kõigil uutel konsoolimeestel üle elatud ja läbi põetud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 09:42:48 vasta tsitaadiga

Kusagil 2h-3h järjestikku mängimist ja peaks juba täiesti käppas olema. Kui mina PC konsooli vastu vahetasin siis arvasin, et FPS-e pole üldse võimalik konsoolil mängida, siis võtsin ennast kokku ja mängisin kusagil paar tundi jutti ja selleks ajaks oli asi juba väga käppas, nüüd mängin PC peal ka enamasti puldiga, kuna nuppude asetus parem ja mugavus on kõvasti suurem.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codecci
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 17:58:58 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Kusagil 2h-3h järjestikku mängimist ja peaks juba täiesti käppas olema. Kui mina PC konsooli vastu vahetasin siis arvasin, et FPS-e pole üldse võimalik konsoolil mängida, siis võtsin ennast kokku ja mängisin kusagil paar tundi jutti ja selleks ajaks oli asi juba väga käppas, nüüd mängin PC peal ka enamasti puldiga, kuna nuppude asetus parem ja mugavus on kõvasti suurem.

Wow, ma siiamaani arvan, et FPS-e pole võimalik konsooliga mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.11.2011 18:46:30 vasta tsitaadiga

Mul poleka probleemi mängida konsoolil FPSse, mugavam ka.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 18:57:27 vasta tsitaadiga

Muide hiire ja klaveriga saab kah pelada ps3, aga suht pointless ju. Oleks võinud siis PC peale jääda.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 20:20:09 vasta tsitaadiga

Neid mänge, kus klaverit ja hiirt kasutada saab on vist suhteliselt vähe?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 15.11.2011 21:31:54 vasta tsitaadiga

vale on mõelda nii, et hiirelt klaviatuurilt üleminnes puldile teie konkurentsivõime väheneb kuidagi vms. konsoolidel mängides on alati vastasteks ka puldiga inimesed ja kõik on võrdne.
eks konsoolidel on kerge aim-assist ka alati peal jms.
mingeid hulle 180kraadi rocketjumpe puldiga muidugi ei tee.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 19:47:50 vasta tsitaadiga

on ikka küll kui osad neid hiireadaptereid kasutavad. tehakse 360 ja headshot nagu naksti
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 20:25:52 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2011/11/16/playstation-network-scheduled-maintenance-6/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 02:41:51 vasta tsitaadiga

visalik kirjutas:
on ikka küll kui osad neid hiireadaptereid kasutavad. tehakse 360 ja headshot nagu naksti

Mis nad sellest 360'st teevad icon_smile.gif?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 17.11.2011 10:01:56 vasta tsitaadiga

visalik kirjutas:
on ikka küll kui osad neid hiireadaptereid kasutavad. tehakse 360 ja headshot nagu naksti

need adapterid on crap ja ei tööta nii nagu arvad. sama "hästi" tehakse ka puldiga 360 kraadi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 21:08:36 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
lukustatud savegamed ei lähe üle teise konslooli backupiga. Ainult siis kui ostad teise konsooli ja paned nad omavahel juhtmega kokku ja teed data transferi (vist). Siis vist sai üle kanda uude konsooli. Teine variant on võtta playstation pluss mingi kuuks ajaks ja siis sinna saab ka lukustatud file backuppida.


Nagu aru saan, siis lukustatud saved on pigem erand, kui reegel?

Kuidas üldse kõige targem oleks talitada konsooli vahetades? Kas need DLC'd, mis on mul vanas konsoolis ja mis on gameshare teel tulnud... kui teen data transferi, siis need tulevad uude konsooli üle, isegi siis kui pole paroole alles? Ja vanasse konsooli neid siis enam ei jää?

Ja veel: mis vahe on CECH-3004A ja CECH-2504A vahel? Mõlemad 160GB Slimid
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 12:31:24 vasta tsitaadiga

niih... oma ps3'd (ylod + praegune) üle veebilehe deaktiveeritud icon_smile.gif
logida sisse https://account.sonyentertainmentnetwork.com pealt.
account - media and devices - game - deactivate all (korra 6 kuu jooksul saab teha).

õhtul veel vaid vaja praegune ps3 uuesti aktiveerida.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 13:24:07 vasta tsitaadiga

Nojah, normaalne, mul on kolm süsteemi seal nimekirjas. Miks nad ei või garantiis neid deaktiveerida? Olen kaks korda seadme garantiisse viind, ehk siis kui viis korda viid oled oma asjadest ilma selle süsteemita lihtsalt ilma?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.11.2011 13:31:42 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Nojah, normaalne, mul on kolm süsteemi seal nimekirjas. Miks nad ei või garantiis neid deaktiveerida? Olen kaks korda seadme garantiisse viind, ehk siis kui viis korda viid oled oma asjadest ilma selle süsteemita lihtsalt ilma?

garantiis deaktiveerimiseks pead neile oma parooli ka vist andma? eitea kas nad sellega hakkama saakski :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 13:35:15 vasta tsitaadiga

No garantiisse viid siis jäävad kõik asjad alles, auto log in jne. Mul viskas pildi eest ära ja puudus isegi võimalus midagi ära kustutada. Eesti teeninduselt seda ei ootagi, aga sony ise võiks ju seda teha?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 16:16:04 vasta tsitaadiga

Ega keegi tea kas Vidzone ka meile kunagi nähtavaks tehakse? Mitte midagi ei tööta meil...absurd...
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 22:53:53 vasta tsitaadiga

Vidzone oli see muusikavideode programm jah? Seda vaata läbi suvalise UK või US proxy ja töötab ilusti.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 02:40:02 vasta tsitaadiga

normaalselt töötava tasuta UK või US proxy aadressi paluks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 10:31:38 vasta tsitaadiga

Kui huvi siis otsi ikka ise omale sellist asja. Google on alati abiks sel puhul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 11:34:11 vasta tsitaadiga

Tundub, et digitaalsed ostud hakkavad nüüdsest olema piiratud kahe seadmega. http://www.shacknews.com/article/71160/psn-drm-change-in-effect-now-remote-deactivation-detailed
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 19.11.2011 18:41:18 vasta tsitaadiga

Deaktiveerisin siis ka oma kontodelt seadmed. Loodetavasti saab vanad ostud ikka viiel konsoolil tagasi aktiveerida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 20.11.2011 14:49:17 vasta tsitaadiga

whats wrong with ps3 network guys? icon_biggrin.gif ma ei saa millegi pärast enam sisse logida :/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 15:03:32 vasta tsitaadiga

PlayStation®Network Offline
_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 20.11.2011 15:14:58 vasta tsitaadiga

HHE kirjutas:
PlayStation®Network Offline

Sama siin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 15:24:08 vasta tsitaadiga

Ma saan praegu probleemivabalt BF3 libistada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 15:25:44 vasta tsitaadiga

HHE kirjutas:
PlayStation®Network Offline


kodukal on kirjas "PlayStation®Network Partially available"

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 20:12:19 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
HHE kirjutas:
PlayStation®Network Offline


kodukal on kirjas "PlayStation®Network Partially available"


No siis oli offline kui mina postitasin!

_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 20.11.2011 23:31:53 vasta tsitaadiga

PSN on arvatavasti maas sellepärast,et kätte hakkab jõudma jõuluaeg ja seega muudetakse PlayStation Home väljanägemist jõuludeemaliseks nagu igal aastal.Häid varajasi pühi !! icon_biggrin.gif
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.