Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 379, 380, 381  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.11.2011 00:51:37 vasta tsitaadiga

see peaks olema lihtsalt see, et sellisele mailiserverile ei pääseta ligi. ehk on paroolid vms valed.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 17.11.2011 03:07:46 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
see peaks olema lihtsalt see, et sellisele mailiserverile ei pääseta ligi. ehk on paroolid vms valed.


Jah, sai korda, tuli välja, et lisaks Kõule oli arvutil ka Tele2 netipulk järgi. Aga kuna netipulgaga oligi internet kiirem, siis seadetes outgoing mail serveri update ja asi korras.

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.11.2011 17:17:33 vasta tsitaadiga



Selline tulemus siis Lääne-Virumaal, Laekvere vallas. Suvisel ajal oli tunduvalt kiirem, aga nüüd külmade ilmadega on kvaliteet alla igasugust arvestust. Ruuteriga Kõu on muidu. Mida saaks teha kiiruse parandamiseks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 27.11.2011 17:23:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida saaks teha kiiruse parandamiseks?



loobu Kõust icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 27.11.2011 22:06:14 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
tsitaat:

Mida saaks teha kiiruse parandamiseks?



loobu Kõust icon_biggrin.gif

Toetan seda soovitust, kuna ka mina loobusin ning ei kahetse.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2011 22:44:57 vasta tsitaadiga

Keegi kõu vertex seadet ei taha osta? Lepingust vaba, järekat pole. Kõik korras aga pole seda enam vaja. kui kellelgi huvi siis ps
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002




sõnum 29.11.2011 22:34:48 vasta tsitaadiga

Viimased kaks kuud on olnud küllalt idiootsed. Hommikupoolikul tuleb suundantenn keerata Jõgeva saatja peale ja õhtupoolikul Kantküla saatja poole. Ja siis pole ka garanteeritud ükski kiirus. Õnneks Ubuntu iso't sain tõmmata 1,5Mbit/s kui mul oli selleks vajadus. Samas, paari päeva pärast oli vaja väikest Linuxi distrot ja kui ma otsustasin SliTaz'e kasuks, siis no võta näpust, üle 20KB/s kiirust ei õnnestunudki saada. Katkes ja jonnis koguaeg.
Sel hetkel tuli mulle meelde, et hiljaaegu on mingi ime läbi tekkinud siia maakohta Tele2 3G levi. Kasutan Smart kõnekaarti ja kuna nett on tasuta, mõtlesin, et mis siis ikka. Tegin telefonist 3G ruuteri ja ülla-ülla. DL kiirus oli 5Mbit/s.
Mitte mingisugust tahtmist ei ole enam KÕU teenuse eest plekkida. icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2011 22:38:13 vasta tsitaadiga

Mul oli ka KÕU, kuid see on selline analoog, et jube. Huvitav, millal see kinni pannakse?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002




sõnum 29.11.2011 22:50:17 vasta tsitaadiga

Kui klienditugi ja -teenindus selline on nagu praegu, siis üsna varsti. Iga kord kui ma olen helistanud probleemiga, et nett on JÄLLE ära kukkunud ja olen seletanud, et FW on uuesti igaksjuhuks ruuterile peale pandud ja kõikvõimalikud reseti võimalused on ära proovitud, hakatakse mind juhendama kuidas admin paneeli sisse logida ja reseti ikkagi teha. Cmon. Ei aita see seletamine, et kõik on tehtud, pean ikka ära kuulama ja sammud kaasa tegema ja siis hämatakse midagi, et "me teeme siitpoolt ka restardi teie seadmele". Kasu pole tavaliselt ikka midagi, tuleb istuda ja oodata lihtsalt kuni tagasi tuleb.

Rääkimata sellest poliitikast, et seadmed on koguaeg klientide vahel taaskasutuses ja kui ühe kliendi kätte peaks vigane seade sattuma, siis pole see nende mure ja konkreetne klient on ise ära lõhkunud seadme. icon_mad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 30.11.2011 18:57:31 vasta tsitaadiga

ehk enne ei panda kinni kui limiidid mobiilsetel kaovad või see 2015 aastaks jõudev estwin projekt töös on.



ma siis vist õnnejunn et probleeme pole..täna oli muidugi jaamas rike mingi aeg...siis kasutas teist masti ja oli tõesti aeglane.
aga mul enamjaolt kogu aeg sellised kiirused 300KB/s tuleb ludinal alla. ei saa kurta.
suundantenn on lihtsalt kapi otsas ja mastist 9KM

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 18:59:10 vasta tsitaadiga

xpander, täitsa ime! icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.11.2011 19:01:14 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
xpander, täitsa ime! icon_eek.gif

Tal mingi maagia, isegi mina ei saanud Tallinnas, peamasti peal parima seadme ja väliantenniga mingit rahuldavat tulemust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 19:05:32 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
ehk enne ei panda kinni kui limiidid mobiilsetel kaovad või see 2015 aastaks jõudev estwin projekt töös on.



ma siis vist õnnejunn et probleeme pole..täna oli muidugi jaamas rike mingi aeg...siis kasutas teist masti ja oli tõesti aeglane.
aga mul enamjaolt kogu aeg sellised kiirused 300KB/s tuleb ludinal alla. ei saa kurta.
suundantenn on lihtsalt kapi otsas ja mastist 9KM



estwini peale ära eriti looda, see kel pole täna kaablit ei saa ka seda aastal 2015 olema.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 30.11.2011 19:17:35 vasta tsitaadiga

RCC, kurb aga nii tahaks kaablit:)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 19:18:49 vasta tsitaadiga

RCC, jah, kui kaablit jaamast koju praegu ei tule, siis tuleb see oma rahast kinni maksta. Isegi, kui jaam jääb 1,5 km raadiusesse, on kaabli paigaldamine päris kallis.

Aga võibolla saab odavamalt, kui ise vedada, aga ei kujuta ette, kuidas taolist asja ajada. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 19:42:38 vasta tsitaadiga

lepkai kas sa tahad seda minu kaablit, mis mul profiilis on? 1 200 000 iopsi ja üks terabait sekundis puhtalt!, no kes seda ei tahaks icon_razz.gif, kaabli paigaldamine EI OLE kallis, kallis on; kooskõlastamiste kooskõlastamiste kooskõlastamine, kus iga väike mutrike kujutab ette et on napoleon ja tahab aga oma nutsu. fiibri meeter oli vanasti 5 krooni, nüüd ehk veelgi odavam. muudkui kaeva.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2011 20:01:18 vasta tsitaadiga

Ei taha uskuda jah, et sikutad oma kaablijupi putka juurde ning ütled, et ühendage ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 01.12.2011 02:08:27 vasta tsitaadiga

kaablit muidugi ei tule aga sõlpunkitdesse tuuakse ja edasi saab juba kas mimo või muu sellisega. praegu ei ole ju mastide vahel mingeid kaableid minu teada vaid repeaterite vms jagatakese pea mastidest edasi
nagu aru saanud siis on elion, elisa ja tele2 ning emt käpa sellele alla pannud ja on huvitatud nendest punktidest edasi majandama.
hetkel juba siin lähedusel maantee äärt mööda veetakse asja ca 3KM mul maanteeni

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realmadrid
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2011




sõnum 13.12.2011 21:04:25 vasta tsitaadiga

Kui on huvi või kõsimusi elisa mint interneti kohta, kirjuta meilile. realmadrid179@hot.ee
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2011 21:16:27 vasta tsitaadiga

realmadrid kirjutas:
Kui on huvi või kõsimusi elisa mint interneti kohta, kirjuta meilile. realmadrid179@hot.ee

Me oleme juba 4x aru saanud, et oled abivalmis. Sellest peaks piisama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2011 21:17:25 vasta tsitaadiga

realmadrid töötab elisas?
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
totulotu
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2011




sõnum 13.12.2011 23:32:34 vasta tsitaadiga

To realmadrid.
Mul praegu Kõu, aga paari päeva pärast saab tähtajaline leping läbi. Ise pärit Tartumaalt ja sõbrad kiidavad just Minti. Pole just väga suur netihuviline, aga käis ikka pinda küll, kui netipanka pidi 3 korda sisse logima, enne kui ma sain lõpuks oma ülekande ära teha icon_lol.gif . Mõtlesin, et kui enne sai iga kuu 19 euri välja käia, siis mis see elisa strongi 12.72 siis ära ei oleks. Vaatasin netist ka elisa soodustusi, et praegu selline kampaania, et märtsini nett hinnaga 1 euro kuus. Samas sõbrale tehti pakkumine telefoni teel ja tema sai sama kampaania, aga kuni aprillini. Mõtlesin, et imelik minna esindusse ja küsida sealt, kuidas asjad nii on. Ise tahaks ka just seda pikemat soodusust icon_biggrin.gif .Kõigest 1 kuu pikem, aga praegusel ajal asi seegi. Ma siis mõtlesin, et realmadrid, äkki sina oskad öelda, kuidas saada mint nii, et oleks pikem soodustus. Võib-olla on see täitsa loll küsimus, ma ju ei tea. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 13.12.2011 23:41:12 vasta tsitaadiga

totulotu kirjutas:
To realmadrid.
Mul praegu Kõu, aga paari päeva pärast saab tähtajaline leping läbi. Ise pärit Tartumaalt ja sõbrad kiidavad just Minti. Pole just väga suur netihuviline, aga käis ikka pinda küll, kui netipanka pidi 3 korda sisse logima, enne kui ma sain lõpuks oma ülekande ära teha icon_lol.gif . Mõtlesin, et kui enne sai iga kuu 19 euri välja käia, siis mis see elisa strongi 12.72 siis ära ei oleks. Vaatasin netist ka elisa soodustusi, et praegu selline kampaania, et märtsini nett hinnaga 1 euro kuus. Samas sõbrale tehti pakkumine telefoni teel ja tema sai sama kampaania, aga kuni aprillini. Mõtlesin, et imelik minna esindusse ja küsida sealt, kuidas asjad nii on. Ise tahaks ka just seda pikemat soodusust icon_biggrin.gif .Kõigest 1 kuu pikem, aga praegusel ajal asi seegi. Ma siis mõtlesin, et realmadrid, äkki sina oskad öelda, kuidas saada mint nii, et oleks pikem soodustus. Võib-olla on see täitsa loll küsimus, ma ju ei tea. icon_smile.gif

Enne kui hakkad kindlat valikut tegema, peaksid sa ära proovima kõigi kolme pakkuja lahendused, kuna igal operaatoril on erinev levi ja kiirus sinu juures.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realmadrid
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2011




sõnum 14.12.2011 00:08:10 vasta tsitaadiga

totulotu,
Ei ole loll küsimus icon_lol.gif . Tegelikult ongi nii, et telemüügis pakutakse soodsamaid lahendusi kui esinduses. Kui sul on sügavam huvi asja vastu, siis kirjuta mulle see meili ja võin sulle täpsemalt seletada icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2011 01:09:36 vasta tsitaadiga

realmadrid, su reklaam hakkab närvidele käima. icon_evil.gif Ära järgmine kord säärast asja kirjuta "Kui sul on sügavam huvi asja vastu, siis kirjuta mulle". Siin on piisavalt arukad ja kogenud inimesed, kes omavad ka reaalset praktikat, kus ja kuidas Mint levib.

Nagu hendrik32 ütles, et proovida tasub kõiki. Täpsustan, et EMT-l on mahupiirang suhteliselt madal ja mul üks tuttav, kes torrenteid ei kasuta, kuid lapsed tal videosid ikka vaatavad, siis ta teatas, et ühel kuul juhtus nii, et mingi nädal enne järgmist kuud sai maht täis ja kiirust automaatselt piirati. Loomulikult ei ole mina tema juures käinud ja veendunud, et lapsed tal torrenteid kasutanud pole. Seega jätaksin EMT nimekirjas viimaseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 379, 380, 381  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.