Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 243, 244, 245  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 17:43:25 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2011/11/10/overclock-your-msi-motherboard-using-your-iphone-ipad-or-touch/
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:02:38 vasta tsitaadiga

Ühe jaoks uudis teise jaoks juba käidud rada thumbs_up.gif
Asus RE3 oli vist esimene kes võimaldas seda.
Mugav on küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2011 20:29:55 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ühe jaoks uudis teise jaoks juba käidud rada thumbs_up.gif
Mul ei hakanud see ei Asuse ega ka MSI peal tööle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 00:08:02 vasta tsitaadiga

Peak oma mobo ka proovima kas hakkab tööle siis polegi teist arvutit vaja kellamiseks icon_biggrin.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 04:27:21 vasta tsitaadiga

Kas lähiajal mingit üritust pole plaanis korraldada? Oleks täitsa huvi asja vastu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 18:20:14 vasta tsitaadiga

Homme ülehomme, lähen tasin vanaraua välja, ning vaata mis saab.
Võipolla väike grill ka veel kõrvale icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 19:43:21 vasta tsitaadiga

dohc-48v12,

ära unusta siis mõni beer_yum.gif kah kõrvale võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:33:25 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
dohc-48v12,

ära unusta siis mõni beer_yum.gif kah kõrvale võtta icon_biggrin.gif


Ei paku beer_yum.gif pinget.
Las sellega tegelevad kodanikud kelle huvi, tahtmist, resurse ning tervist icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:34:58 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, kött sellise jutuga!!
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:43:01 vasta tsitaadiga

Elu on õlu, õlu on tervis!

Braien, kobi msn-i icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:55:14 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
metallika kirjutas:
dohc-48v12,

ära unusta siis mõni beer_yum.gif kah kõrvale võtta icon_biggrin.gif


Ei paku beer_yum.gif pinget.
Las sellega tegelevad kodanikud kelle huvi, tahtmist, resurse ning tervist icon_biggrin.gif
thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:22:18 vasta tsitaadiga

Juttumehed võiks ka midagi ikka teha icon_biggrin.gif
Mina siis tegin hommikul GTX460-ga 5 WR ära nagu nipsti icon_cool.gif
http://hwbot.org/team/team_estonia/#Submissions
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:35:34 vasta tsitaadiga

Niiiiice kaido, kaart läks headesse kätesse vähemalt , ma siin pool hommikut oma GTX570-ga kakelnud , jätkan tegevust ^^
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 17:16:16 vasta tsitaadiga

Drizzle, Täpselt nii ja veel tõusin ka veidi üles poole icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 12.11.2011 20:15:31 vasta tsitaadiga

Ma kah tasakesi paugutanud eile täna midagi suurt pole aga midagi ikka thumbs_up.gif
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 21:06:35 vasta tsitaadiga

paco kirjutas:
Ma kah tasakesi paugutanud eile täna midagi suurt pole aga midagi ikka thumbs_up.gif

Ega kohe ja korraga ei tule midagi,selleks on vaja ikka omajägu vaeva näha.
Mudugi saab ju teste käest küsida nõu.
LIsaks veel väikse võrdlus tabeli kui keegi head uut SB mobo ostma hakkab.
http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=28076
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.11.2011 21:52:12 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
paco kirjutas:
Ma kah tasakesi paugutanud eile täna midagi suurt pole aga midagi ikka thumbs_up.gif

Ega kohe ja korraga ei tule midagi,selleks on vaja ikka omajägu vaeva näha.
Mudugi saab ju teste käest küsida nõu.
LIsaks veel väikse võrdlus tabeli kui keegi head uut SB mobo ostma hakkab.
http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=28076
See nüüd küll hea võrdlus polnud icon_razz.gif
Skoor nendel kelladel peaks olema 7-8K kõrgem.
näiteks: http://hwbot.org/submission/2192168_mortisboy_3dmark2001_se_geforce_gtx_580_131015_marks (ei ole kõige parem näide, ei viitsi otsida)
Aga 3d01-s on oskus süsteemi häälestada a ja o, head raud ei anna automaatselt head skoori.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 22:01:15 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
kaidtor kirjutas:
paco kirjutas:
Ma kah tasakesi paugutanud eile täna midagi suurt pole aga midagi ikka thumbs_up.gif

Ega kohe ja korraga ei tule midagi,selleks on vaja ikka omajägu vaeva näha.
Mudugi saab ju teste käest küsida nõu.
LIsaks veel väikse võrdlus tabeli kui keegi head uut SB mobo ostma hakkab.
http://hwbot.org/forum/showthread.php?t=28076
See nüüd küll hea võrdlus polnud icon_razz.gif
Skoor nendel kelladel peaks olema 7-8K kõrgem.
näiteks: http://hwbot.org/submission/2192168_mortisboy_3dmark2001_se_geforce_gtx_580_131015_marks (ei ole kõige parem näide, ei viitsi otsida)
Aga 3d01-s on oskus süsteemi häälestada a ja o, head raud ei anna automaatselt head skoori.

Ega ma seda silmas ei pidanudki icon_wink.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 23:30:03 vasta tsitaadiga

Kas 3Dmark skoorid olenevad monitori resost ka?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.11.2011 23:31:49 vasta tsitaadiga

3dmark jooksutab ennast kindla resoga. Sellepärast ei pea sina muretsema icon_smile.gif
Kui sul just mingi 800x600 max pole

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 01:39:45 vasta tsitaadiga

no , juba see annab juurde kui paned desktopi reso samaks mis antud margil mida lased icon_wink.gif
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.11.2011 02:37:11 vasta tsitaadiga

räägitakse, et juurde annab ka kuvari väljalülitamine
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 10:19:20 vasta tsitaadiga

Räägitakse, et aitab videokaardi eemaldamine.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 17:27:07 vasta tsitaadiga

Ning veel väga head skoori saab ilma elektita icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2011 18:04:09 vasta tsitaadiga

Tegelt saab küll madalama resoga rohkem skoori (peab siis restartima kohe madalama reso peal) - samuti saab rohkem skoori kui monitor välja lülitada (kuna videokaart saab aru, et väljundit ei ole küljes ja reaalselt pilti välja andma ei pea)
Mõlema puhul küll skoori suurenemine minimaalne aga siiski.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 20:46:50 vasta tsitaadiga

kaidtor, kas kondevahetusest oli kasu?
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 21:19:50 vasta tsitaadiga

DonNiger, Kahjuks ei muutunud midagi eks läheb gaasi vahetuseks.
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 21:44:53 vasta tsitaadiga

kui tuttav sul mingi külmatehnik, siis võiks lekketesti ka ära teha - tal kindlasti spets aine olemas, millega seda teha.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 22:10:10 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
kui tuttav sul mingi külmatehnik, siis võiks lekketesti ka ära teha - tal kindlasti spets aine olemas, millega seda teha.


Sellega ei ole mingit probleemi õnneks ainult mina pean selleks mingi aja leidma icon_smile.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 19.11.2011 20:37:15 vasta tsitaadiga

Hey sutsu hädas wprimega ei õnnestu kuidagi korralike tulemusi saada. Mida peaks dimmima et saada mõistlikumasid tulemusi
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 20:38:33 vasta tsitaadiga

paco, tuumade arv ikka õige valitud?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 19.11.2011 21:36:20 vasta tsitaadiga

hetkel tl-50 prosega häda icon_biggrin.gificon_biggrin.gif nüüd mõistsin tänud ei teadnud
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 21:47:36 vasta tsitaadiga

Ehk keegi teab kust saab osta ROG Xpander?
http://www.asus.com/Motherboards/Accessories/ROG_Xpander/#overview
See ju peaks ka Maximus IV Extreme peale istum ka

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2011 03:54:49 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
Ehk keegi teab kust saab osta ROG Xpander?
http://www.asus.com/Motherboards/Accessories/ROG_Xpander/#overview
See ju peaks ka Maximus IV Extreme peale istum ka

Lugesin natuke asuse foorumit ja seal olid nagu vähe vastandlikud väited selle kohta:
1) Asuse rep. ütles, et peab olema Rampage kuna selle jaoks on vaja special bios - Samas mingi suvaline kirjutas, et sobib ka Maximus
2) igalpool kirjas, et jookseb 16x x4 aga foorumis Asuse rep. ütles, et jookseb 8x x4
Tundub, et see pigem lihtsalt kaart millega saab panna 4x 2 slotist kaarti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2011 15:07:54 vasta tsitaadiga

krt hwbot-s jälle uus süsteem punnide arvutamisel, Eesti tiim kukkus 20-le kohale ja vaatamata tulemuste lisamisele kukub üldskoor iga tunniga icon_neutral.gif
kaidtor muidugi on hullumoodi paugutanud viimasel ajal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 16:06:28 vasta tsitaadiga

Jaan, No jah nii ta on aga üllatus peaks veel täna tulema kui kõik hästi läheb icon_cool.gif
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 17:37:19 vasta tsitaadiga

Kui juba punktidest juttu tuli, siis kas Jaan või keegi kes teab, seletaksite, mida täpselt tähendavad TPP ja UP punktid ja kuidas nendest moodustub "Contribution"? Ei saanud ülevaadet mitte kuidagi HWbotis sobrades.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 18:38:21 vasta tsitaadiga

lolloom, Kui aus olla siis ei saa minagi päris täpselt aru sellest icon_rolleyes.gif
Aga see selleks sain siis jälle kätte oma lemmiku ATI5850-i icon_biggrin.gif ja hetkel on seis siis sellega selline aga kindlalt lähi ajal parandan veel tulemusi kuna kaart külmus lihtsalt läbi icon_sad.gif
Kaks WR-i ikkagi icon_smile.gif

Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.11.2011 18:55:53 vasta tsitaadiga

Päris head numbrid:
http://kingpincooling.com/forum/showthread.php?t=1499
3960X testis siis, kahjuks alla 6GHz jäävad kiirused...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 22:00:23 vasta tsitaadiga

Lisaks eelmisele küsimusele küsiks, kas kellelgi oleks laenata toru 5870 peale?
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2011 13:37:17 vasta tsitaadiga

lolloom, mul G80 tehtud toru mis peaks sobima.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 17:59:06 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Lisaks eelmisele küsimusele küsiks, kas kellelgi oleks laenata toru 5870 peale?


Kui tagasi saadad, siis postiga saaks saata ühe icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 18:22:28 vasta tsitaadiga

Ei olnud küll plaanis, aga hea küll icon_biggrin.gif

Estnx kirjutas:


Kui tagasi saadad


Vaja läheks detsembri lõpus, oli plaanis väike jõulu-OC ette võtta.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 21:12:04 vasta tsitaadiga

sai jälle veits mässatud vanakooliga...

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 14:54:04 vasta tsitaadiga

Drizzle, beer_yum.gif thumbs_up.gif
Tegime Jaaniga tööd veidi ja tulemused on sellised siis on veel arengu ruumi icon_smile.gif
http://hwbot.org/submission/2226791_kaidtor_3dmark2001_se_geforce_gtx_580_137391_marks
http://hwbot.org/submission/2226790_kaidtor_aquamark_geforce_gtx_580_452782_marks

Eks lähi ajal proovime veel koos midagi ilusamat välja võluda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2011 23:26:47 vasta tsitaadiga

kellel huvi siis Tigmal pidi olema hea hinnaga kolm i7 980X protsessorit pakkuda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 00:45:34 vasta tsitaadiga

Huvi pärast - mis üldse 980X-i "hea hind" endast kujutab? : D
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2011 02:06:47 vasta tsitaadiga

ei tea - seda pead uurima Tigmast icon_smile.gif
midagi 20-30% turuhinnast soodsam pidi olema aga mis ta turuhind hetkel üldse on...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 02:13:48 vasta tsitaadiga

Turu hind on nii ajuvaba, et ma ei kujuta ette, kes üldse neid prosesid veel ostab. Hind peaks olema maksimum 2600K+30€, et üleüldse mõtlema hakkaks.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 15:21:48 vasta tsitaadiga

Kristoferr, +30? minuarust peaks ikka -30€ olema sest s1366 on vanaraud ju...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 243, 244, 245  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.