Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2011 00:12:42 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
....elavhõbeda baasil


Vast ikka hõbeda baasil, elavhõbe on väga mürgine.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 16:01:06 vasta tsitaadiga

Korduvalt nämmutatud teema, ma tean, aga kui ma ostan e-bay kaudu vanema Xbox 360 originaal 120Gb ketta ja topin ta Slimmi ketta korpusesse siis midagi enam eraldi teha ei ole vaja? Töötab ilusasti ja on ka backwards compatible originaalse xboxi mängude osas? Ei julge neid 250Gb hiinakaid osta kuna enamusel ei ole kolmandat partitsiooni peal vanema xboxi mängude jaoks. Aga just BC ongi põhjus miks oma 4Gb variandile ketast juurde tahaks.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 16:02:22 vasta tsitaadiga

peaks töötama küll jah.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 18:21:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Dude ., ei vehiks selle ehitusfööniga väga, võid kergesti väiksemad komponendid pealt minema puhuda.

Mis mõttes puhuda? Nagu lihtsalt sulatada või otseses mõttes ära puhuda? Ega see nii võimas ei tohiks olla. icon_biggrin.gif

Igaljuhul tundub parem lahendus, kui lihtsalt ahju toppida ja Internetist jääb selline mulje, et X-Clampide vahetus vms ise eriti ei aita midagi. Pigem tuleb reflow teha.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 18:31:57 vasta tsitaadiga

x-clampid aitavad 95% tõneäosusega. Vähemalt mingil perioodil.

Mul viskask punased, peale x-clampe töötas vist 3-4 kuud, peale midagi tegin föönitriki (lihtsalt tuimalt lasin fööniga gpu-cpu piirkonnad üle - töötas veel kuu aega. Siis tegin veellkord proovi fööniga - sain veel kuu aega otsa ja pärast enam föönitrikist tolku polnud ja läks konsool varuosadeks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 20:58:09 vasta tsitaadiga

Sain xboxile pildi ette, klampide asemele poldid.

Dude ., võimsama fööniga võib sõnaotses mõttes pindmontaazi detailid ära puhuda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 01:28:54 vasta tsitaadiga

Kõige mõttekam on lasta reball teha.
Siis võid pmts kindel olla,et enam maha ei sure.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 15:12:40 vasta tsitaadiga

Alvaaro, kes, kus ja kui palju?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2011 14:45:07 vasta tsitaadiga

Pole kunagi uurinud, aga nüüd oleks vaja teada. Kas mõni teadjam mees oskab öelda seda, kas xbxox360 mängude saved jäävad alles ja töötavad hiljem, kui mäng maha uninstallida ja kas savesi saab tavalisele mälupulgale kopeerida ja hiljem neid tagasi xbox peale panna? On väga oluline, kuna vaja ME1 & 2 maha võtta ruumipuuduse tõttu ja neid savesi on väga vaja säilitada, et nad hiljem seoses 3 osa tulekuga alles hoida, et eelmiste arendatud karakteriga edasi minna.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 15:49:56 vasta tsitaadiga

Mängu kettale install ja savegamed peaksid olema üksteisest sõltumatud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.11.2011 16:20:18 vasta tsitaadiga

Saved ja mängud on jah eraldi. Mul polnud tükk aega Shadow Complexi mängu ja nüüd mõtlesin uuesti mängida ja jätkan sealt kust pooleli, sest save olemas.

Ainult siis on jama, kui Xbox rikki läheb ja saved ära kaotad, mul nii juhtus ja kaotasin pea 100 mängu saved. Nüüd vaikselt mõned olen tagasi teinud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 17:34:36 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ainult siis on jama, kui Xbox rikki läheb ja saved ära kaotad, mul nii juhtus ja kaotasin pea 100 mängu saved. Nüüd vaikselt mõned olen tagasi teinud.

"Jesus saves! The rest of us better make backups."
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2011 17:58:47 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Flacko kirjutas:
Ainult siis on jama, kui Xbox rikki läheb ja saved ära kaotad, mul nii juhtus ja kaotasin pea 100 mängu saved. Nüüd vaikselt mõned olen tagasi teinud.

"Jesus saves! The rest of us better make backups."


kas tavalisele usb pulgale saab kopeerida faile ja siis hiljem xbox peale backupida? vanasti nagu ei saanud, siis pidi mingi spets xbox usb pulk olema

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 18:04:19 vasta tsitaadiga

Meshboy28, nüüd saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 18:50:15 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Meshboy28, nüüd saab icon_wink.gif

Just, ehk oli see millalgi 2010. aastal kui selline funktsioon mingi update'iga tuli...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 09.11.2011 21:20:53 vasta tsitaadiga

Tere.
Ei ole väga aktiivne jälgija ja vb on kahesilma vahele jäänud ja otsing kah midagi ei andund aga küsimus.
Kas xobxsile on mõni korralik rool nii 600 euro kandis.
Ledisin ühe rooli aga sellel puudub force feedback.
Spoiler Spoiler Spoiler
Ja sellest on kole kahju.Aga selle hind on jällegi minumeelest täiesti normaalne.
Äkki oskate soovitada veel roole mis ühilduks xbox 360 nega.
Hind võiks jääda nii 60 euro kanti[/spoiler]
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 21:24:48 vasta tsitaadiga

TiQKapp, uuri Fanateci roole thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 09.11.2011 22:18:55 vasta tsitaadiga

Aga mõni eestipood kus neid müüakse.Ja mis hinnaklassi jäävad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:27:24 vasta tsitaadiga

Fanateci hinnaklass on umbes 150-300 euri
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:47:39 vasta tsitaadiga

Tervist, olen tänasest õnnelik xboxi omanik ning tekkisid mõned küsimused:

Kui ma mängu HDDle installin siis ideepoolest pole plaati enam vaja? Laenan sõbralt mängu lasen endale kettale ja mängin rõõmsalt ?
Asun saksamaal, kust oleks asjalik mänge osta?
Saan ma õigesti aru, et kõiki mänge ei saa live-st osta?

Otsing ei andnud kiirelt vastuseid ja 1000+ lk-d läbi lapata ei viitsi.
Aitäh teile!

Igasugused soovitused jms on ka oodatud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:49:42 vasta tsitaadiga

Kui installid HDDle siis plaat peab ikkagi sees olemaa. Lihtsalt laadimisajad on lühemad ja konsool on vaiksem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 09.11.2011 23:15:14 vasta tsitaadiga

No põhimõtteliselt ma mingit erilist kvaliteeti taga ei ajagi nii madala hinnaklassiga.Pea asi et ei laguneks ära peale paari päeva mängimist.Mingi eriline mängur kah ei ole lihtsalt paari head mängu mida mängida ajaviiteks.
Forcefeedback võiks olla ikkagi natukenegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 10.11.2011 12:45:03 vasta tsitaadiga

TiQKapp kirjutas:
No põhimõtteliselt ma mingit erilist kvaliteeti taga ei ajagi nii madala hinnaklassiga.Pea asi et ei laguneks ära peale paari päeva mängimist.Mingi eriline mängur kah ei ole lihtsalt paari head mängu mida mängida ajaviiteks.
Forcefeedback võiks olla ikkagi natukenegi.


Xboxi ametlik rool oleks sel juhul hea valik, kuid on viimasel ajal üsna defitsiitseks muutunud. Soovitan enda kogemusest turgu jälgida, tasub ära.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 10.11.2011 18:19:16 vasta tsitaadiga

Jah.Mis mõttes turge? Soov.ee, jne sellised kohad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 10.11.2011 20:52:51 vasta tsitaadiga

TiQKapp kirjutas:
Jah.Mis mõttes turge? Soov.ee, jne sellised kohad?


Just nii. Eesti Xboxi foorumis pakub hetkel näiteks ka seda uuemat rooli.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 13:20:16 vasta tsitaadiga

Need, kes ennast Update Preview'sse registreerisid saavad nüüd eilsest ööst saati uuenduse kätte.

Minu arust hea uuendus. Kõik tundub kiiremini kättesaadav ja muidugi Cloud Saves thumbs_up.gif. Games menüüd laeb endiselt kaua.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 11.11.2011 17:22:51 vasta tsitaadiga

Kas juba kõvakettal olevad saved saab online'i üles lükata?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 11.11.2011 17:26:11 vasta tsitaadiga

See uuem rool ei tundu minujaoks väga aktraktiivne ma arvan et ei ole vägahea hoida koguaeg käsi õhus, see teeb samavälja et võta kask 1.5 liitrist veepudelit kätte ja siruta käed kõrvale välja kaua jõuad hoida?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:08:03 vasta tsitaadiga

Sai mõned postid ära kustutatud, need kelle postid kadunud on, neile tuletaksin meelde ..

Olaf kirjutas:
Lisa 1.

Selles nurgas ostu ja müügi teemasid ei tehta.
Ostmine ja müümine läheb siiski siia foorumisse.

Igasugused äriteemalised postitused lähevad momentaanselt ilma põhjenduseta kustutamisele icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 02:37:47 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Need, kes ennast Update Preview'sse registreerisid saavad nüüd eilsest ööst saati uuenduse kätte.

Millal lihtsurelikele uus Dash lahti rullub?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 13:08:24 vasta tsitaadiga

Ilmselt kuu lõpupoole, nagu ikka.

Hea on ka see, et nüüd esimese asjana Xbox käima pannes on valik kohe Play Game peal. Ei mingit Xbox Spotlight löga enam.
Pilvesalvestusi saab kõvakettale üle kanda ja ka vastupidi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 13:37:35 vasta tsitaadiga

Tegelikult on tore, et Preview Program'i maha magasin...

Saab kummastki Kinect integratsioonist kenakese ülevaate.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 14:19:51 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Ilmselt kuu lõpupoole, nagu ikka.

Hea on ka see, et nüüd esimese asjana Xbox käima pannes on valik kohe Play Game peal. Ei mingit Xbox Spotlight löga enam.
Pilvesalvestusi saab kõvakettale üle kanda ja ka vastupidi.
Spotlighti sai ju varem ka "kinni keerata".
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.11.2011 22:30:27 vasta tsitaadiga

Kas slim mudelile annab suvalises suuruses ketta juurde panna?
Mul läpakal jäi üle 320GB-ne ketas icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 15.11.2011 23:34:35 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas slim mudelile annab suvalises suuruses ketta juurde panna?
Mul läpakal jäi üle 320GB-ne ketas icon_rolleyes.gif

Kui RGH
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 07:46:28 vasta tsitaadiga

nah, mis see RGH tähendab? Olen aru saanud, et saab toppida sinna ise sisse Western Digital toodangut ja vist ei tohiks probleeme esineda.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.11.2011 18:53:03 vasta tsitaadiga

Reset glitch hack
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.11.2011 01:25:50 vasta tsitaadiga

Postitan siia, loodan et pole hiljaks jäänud :C


http://majornelson.com/2011/11/22/xbox-live-fan-appreciation-sale/

Ise krahmasin Super Meat Boy ja Pinball FX2 Marvel packi mõlemad 400msp eest.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 23.11.2011 02:49:33 vasta tsitaadiga

dashboard update tuleb 6 detsember
http://www.theverge.com/2011/11/22/2579946/xbox-live-update-coming-on-december-6th
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 03:05:14 vasta tsitaadiga

Free Gold Weekend 24-27. november
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:22:31 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Free Gold Weekend 24-27. november

Uus dae.bin ja vaja ju võimalikult palju pirajajd õigesse meelitada icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 15:15:11 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
j2mm kirjutas:
Free Gold Weekend 24-27. november

Uus dae.bin ja vaja ju võimalikult palju pirajajd õigesse meelitada icon_lol.gif

MS ikka laveerib kavalalt küll. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 23.11.2011 18:05:54 vasta tsitaadiga

Pühadeks lihtsalt ruum puhtamaks, kõik rahul icon_cool.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 19:30:15 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Free Gold Weekend 24-27. november

Open only to Free (Silver) members in the 50 United States or Washington, D.C. eusa_wall.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 19:37:27 vasta tsitaadiga

Electrical kirjutas:
j2mm kirjutas:
Free Gold Weekend 24-27. november

Open only to Free (Silver) members in the 50 United States or Washington, D.C. eusa_wall.gif


NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!
Lootsin just et saan achievemente teha ilma Goldi ostmata. Ei osta Goldi, sest pole veel mänge mille jaoks oleks MP vaja.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.11.2011 19:48:24 vasta tsitaadiga

Umm minul on küll see free gold töötanud alati kui ma silver olen olnud, kuna mul USA account. amuti mu sugulasel ka USA acc ja mõlemad saime koos mängida lives kui see free weekend kunagi oli.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 20:08:23 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Umm minul on küll see free gold töötanud alati kui ma silver olen olnud, kuna mul USA account. amuti mu sugulasel ka USA acc ja mõlemad saime koos mängida lives kui see free weekend kunagi oli.

Selles ongi asi, et kui sul on USA konto, siis see asi kehtib.
Soome/UK jne konto omanikud peavad suu puhtaks pühkima icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 20:31:50 vasta tsitaadiga

Oi see kuld maksab ikka nii palju küll eksole.
Ma võin siis ühele vaesekesele ühe 48h koodi anda. icon_wink.gif
Kes mulle esimesena ps saadab.

Edit:Ära antud.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 20:32:23 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Oi see kuld maksab ikka nii palju küll eksole.
Ma võin siis ühele vaesekesele ühe 48h koodi anda. icon_wink.gif
Kes mulle esimesena ps saadab.

Ega ei maksa jah palju, aga kui ma satun kooli tõttu nädala jooksul 1-2 päevaks koju, siis enamus kullast läheb lihtsalt raisku.
Kindlasti tuleb neid Free Gold Weekende tulevikus veelgi, nii et ei tasu pead norgu lasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 11:50:30 vasta tsitaadiga

kas see wireless rool on asjalik asi? http://www.verkkokauppa.com/fi/product/45901/dddtf/Microsoft-Wireless-Speed-Wheel-Xbox-360-peliohjain
forzaga vist oli kaasas, poes nägin?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.