Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 19:50:26 vasta tsitaadiga

rein001 kirjutas:
uus Facebook on Google+ . icon_wink.gif


Ei ole (let the numbers do the talking).

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2011 19:52:27 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
(let the numbers do the talking).
Facebook 0->20M sisuliselt tühja koha peale: ~2a
G+ 0->20M FB'ga konkureerides: ~3 nädalat

icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 20:10:37 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ArQ kirjutas:
(let the numbers do the talking).
Facebook 0->20M sisuliselt tühja koha peale: ~2a
G+ 0->20M FB'ga konkureerides: ~3 nädalat

icon_smile.gif


Jaaaa ... aga FB 800 miljonit (väidetavalt aktiivset kasutajat) on siiski pähkel, mida n.ö. üle võtta. Mul on ka ports tuttavaid Google+ keskkonnas esindatud, aga mitte midagi ei toimu - vaikus! Kaldun arvama, et suuresti see sedasi ongi. Esmane uudishimu, et ohhhh ... mis see Google+ nüüd on ja tagasi Facebooki. Muidu iseenesest oleks ma väga rõõmus kui kõik sajaga ümber koliksid, aga praegu on vast vara rõõmustada.

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: lisaks arvesta netikasutajate arvu (vähemalt) kahekordistumisega FB algusest G+ alguseni.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2011 20:13:38 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Mul on ka ports tuttavaid Google+ keskkonnas esindatud, aga mitte midagi ei toimu - vaikus! Kaldun arvama, et suuresti see sedasi ongi.
Selles saad küll ainult oma sõpru süüdistada icon_smile.gif
Mul on G+ ringides kokku vähem G+ kasutatavat rahvast kui FBs "sõpru" kuid endiselt on G+'s kordades rohkem sisukat infot. FB on puhas läbula kuhu kord mõnekümne posti vahele mõni terake satub. Rääkimata sellest, kuidas G+'s on palju rahvast keda FB's polegi üldse ning veel enam on selliseid, kes g+ kaudu jagavad märksa detailsemat infot kuna too keskkond lihtsalt sobib paremini selle edastamiseks.

Tegelt tahakski teada palju g+'il hetkel kasutajaid on. Miski nädal-paar on juba regamine avatud olnud ning külastatavuse arv oli väidetavalt kasvanud ~20x.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 20:19:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ArQ kirjutas:
Mul on ka ports tuttavaid Google+ keskkonnas esindatud, aga mitte midagi ei toimu - vaikus! Kaldun arvama, et suuresti see sedasi ongi.
Selles saad küll ainult oma sõpru süüdistada icon_smile.gif
Mul on G+ ringides kokku vähem G+ kasutatavat rahvast kui FBs "sõpru" kuid endiselt on G+'s kordades rohkem sisukat infot. FB on puhas läbula kuhu kord mõnekümne posti vahele mõni terake satub. Rääkimata sellest, kuidas G+'s on palju rahvast keda FB's polegi üldse ning veel enam on selliseid, kes g+ kaudu jagavad märksa detailsemat infot kuna too keskkond lihtsalt sobib paremini selle edastamiseks.

Tegelt tahakski teada palju g+'il hetkel kasutajaid on. Miski nädal-paar on juba regamine avatud olnud ning külastatavuse arv oli väidetavalt kasvanud ~20x.


Ma usun, et sa oled pigem erand kui reegel. Paljudele ei ole rohkem detaile ja sisukas info üldsegi oluline, peaasi et virtuaalseid lambaid kasvatada saaks või kassipilte üles toppida. Ma olen siiralt rõõmus, et FB nüüd oma totakate uuendustega maha sai ja privaatsuspoliitika täiesti mutta ajas andes seeläbi guuglile mõnusa eelise kasutusmugavuse ja privaatsusseadete läbipaistvuse poolest.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2011 20:34:14 vasta tsitaadiga

Ära nukrutse, ka g+ toetab mänge ning kui API korralikult valmis saab siis näeb tõenäoliselt jupp maad vingemat kraami kui FB's. Vahepeal oli endalgi mõte, et võiks miski vana-hea battlenova tradersi laadset sinna teha, minekut oleks kindlasti icon_biggrin.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 20:40:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ära nukrutse, ka g+ toetab mänge ning kui API korralikult valmis saab siis näeb tõenäoliselt jupp maad vingemat kraami kui FB's. Vahepeal oli endalgi mõte, et võiks miski vana-hea battlenova tradersi laadset sinna teha, minekut oleks kindlasti icon_biggrin.gif


Jep, peaks FB-sse mingi kolimismängu tegema, et alustad mööbli kolimisega ja lõpuks kolid G plussi, sest muidu leveleid juurde ei saa. Lisaks peaks boonusena pakkuma 10 tasuta sõpra. Asi lahendatud.
Huvitav kas G+ vs FB teemat ei ole veel eraldi (ei viitsi otsida).

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 21:04:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ArQ kirjutas:
(let the numbers do the talking).
Facebook 0->20M sisuliselt tühja koha peale: ~2a
G+ 0->20M FB'ga konkureerides: ~3 nädalat

icon_smile.gif

Ja paljudel neist eelnevalt mingi Google teenusega seotud konto puudus? Google ei alustanud nullist, seega selline võrdlus ei näita mitte midagi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2011 21:22:22 vasta tsitaadiga

Nullist alustasid nad suhtluskeskkonna mõistes kuna alguses oli see ju päris tühi koht. Oleks veel aru saanud kui nad oleks üritanud orkutist üle kantida rahvast kuid midagi säärast ei juhtunud. Konto omamine muude teenuste kasutamiseks ei oma imho mingit tähtsust asja juures.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 21:33:49 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 21:42:30 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests


Oled proovinud?

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.09.2011 22:16:53 vasta tsitaadiga

Saatmiskulud vist peab ise kinni maksma?
Direktiivi number vist ka oleneb riigiti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 22:36:42 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests


Oled proovinud?
Mina mitte ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 29.09.2011 00:10:39 vasta tsitaadiga

http://europe-v-facebook.org/EN/Get_your_Data_/get_your_data_.html

Siin asjast vähe täpsemalt kirjutatud.
Ise ei viitsi küll sellega tegeleda. Pole mingit tundlikku informatsiooni ka netti lükanud.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.09.2011 07:53:04 vasta tsitaadiga

Näidisfaili ka vaatasite?
Päris julm. Isegi vestlused on olemas kõik.

Jutukamatele tuleb vist BR plaadil info lõpuks icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2011 09:04:34 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Päris julm. Isegi vestlused on olemas kõik.
Mis seal imelikku on? Google on gtalk'i vestlusi juba aegade algusest säilitanud ning sul on kõigele ligipääs läbi gmaili icon_smile.gif
Ennast huvitaks kas fb-google ka videochat'e viitsivad salvestada.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 29.09.2011 14:08:50 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Näidisfaili ka vaatasite?
Päris julm. Isegi vestlused on olemas kõik.

Jutukamatele tuleb vist BR plaadil info lõpuks icon_razz.gif


Tekib küsimus, et kui ma kellegi dokumendist koopia teen, vormi ära täidan ja neile saadan ..... mis siis saab? Mingi dokumendi koopia ei saa ju olla isikutuvastamiseks sobilik vahend. See oleks nagu epic turvarisk.

Edit: okei, lugesin, et FB konto nimi ja sünnipäev peavad samad olema. Kuid ikkagi annab siin seda asja kuskilt otsast ilmselt surkida.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 15:50:50 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests

Saatsin ära. Eks näeb siis.


edit:
Facebook's privacy lie: Aussie exposes 'tracking' as new patent uncovered
http://www.smh.com.au/technology/technology-news/facebooks-privacy-lie-aussie-exposes-tracking-as-new-patent-uncovered-20111004-1l61i.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:27:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ArQ kirjutas:
(let the numbers do the talking).
Facebook 0->20M sisuliselt tühja koha peale: ~2a
G+ 0->20M FB'ga konkureerides: ~3 nädalat

icon_smile.gif


Ei ole võrreldav. Esimesed 2a oli FB üldse võrdlemisi piiratud kommuun. Esialgu üldse vaid ülikooliõpilastele, siis mõnedele firmadele ja keskkoolidele kes esitasid soovi, et sinna saada. Alles 2a pärast launchi läks FB avalikuks kõigile. Lisaks tol ajal ei olnud sellised võrgustikud niivõrd levinud ja inimesed ei osanud tahta seda. (eriti just usast väljaspool olev maailm) Praegu aga kõik teavad mis "see" selline on ja otsivad teistest portaalidest uuendusi. Samuti ei ole võrreldav inimeste interneti ligipääs aastal 2004 ja aastal 2011. (see vahe ei ole küll meeletu, aga on olemas) icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:55:54 vasta tsitaadiga

No kurja, ma ple veel kordagi seda G+ külastanud icon_biggrin.gif
Mis see domeen ka olla võiks?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:01:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests

Saatsin ära. Eks näeb siis.


edit:
Facebook's privacy lie: Aussie exposes 'tracking' as new patent uncovered
http://www.smh.com.au/technology/technology-news/facebooks-privacy-lie-aussie-exposes-tracking-as-new-patent-uncovered-20111004-1l61i.html




Ghostery + BetterPrivacy teeb vist töö ära?
Ghostery on aga marketing-ettevõtte omand, seega... khm?
+ network.http.sendRefererHeader;0

Üldiselt võib panna FF'i käsitsi küpsiste lubamist küsima.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:29:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No kurja, ma ple veel kordagi seda G+ külastanud icon_biggrin.gif
Mis see domeen ka olla võiks?

plus.google.com
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 05:11:51 vasta tsitaadiga

http://youropenbook.org
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 17:21:05 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab "vana facebooki" ka kasutada.
Nad toppisid osa infot nüüd sinna üles paremale nurka ja osa jäi suurelt keskele nagu vanasti.
Ei saa mina krt aru selle uuenduse mõttest, äärmiselt ebamugav.
Kas kuidagi saaks selle kasti sealt ülevalt paremalt nurgalt ära kaotada ja panna uuendused ilmuma läbisegi keskele nagu vanasti?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 09.10.2011 03:31:52 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas kuidagi saab "vana facebooki" ka kasutada.
Nad toppisid osa infot nüüd sinna üles paremale nurka ja osa jäi suurelt keskele nagu vanasti.
Ei saa mina krt aru selle uuenduse mõttest, äärmiselt ebamugav.
Kas kuidagi saaks selle kasti sealt ülevalt paremalt nurgalt ära kaotada ja panna uuendused ilmuma läbisegi keskele nagu vanasti?

Chrome jaoks leidsin ühe plugina: Facebook Classic https://chrome.google.com/webstore/detail/ffdodpcdalagnkbkojidmmcehlnhniad?hl=en-US
Täitsa töötab, sain sellest jamast lahti. Ei muuda küll täiesti endiseks, kuid need "Top storyd" on kadunud, samuti paremas nurgas olnud kraam.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WipeOut
HV kasutaja
WipeOut

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.10.2011 03:50:05 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas kuidagi saab "vana facebooki" ka kasutada.
Nad toppisid osa infot nüüd sinna üles paremale nurka ja osa jäi suurelt keskele nagu vanasti.
Ei saa mina krt aru selle uuenduse mõttest, äärmiselt ebamugav.
Kas kuidagi saaks selle kasti sealt ülevalt paremalt nurgalt ära kaotada ja panna uuendused ilmuma läbisegi keskele nagu vanasti?


Nii peaks saama, et muudad keele eesti keeleks, see ka muidugi ajutine, sest ei lähe vast kaua kui teevad ka seal muudatused.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 13:54:46 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas kuidagi saab "vana facebooki" ka kasutada.

Üks lihtne häkk on niisugune, et lisad kõik kontaktid ühte gruppi ja siis vaatadki selle grupi postitusi.
Niimoodi ei näe küll seda, kui su sõber kellegi teise staatust kommenteerib aga enamus kraami on siiski kronoloogilises järjekorras nähtav.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 13:58:46 vasta tsitaadiga

ei ole veet uut kujundust ....õnneks, vist
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 04.11.2011 10:31:56 vasta tsitaadiga

Mul just üks mure, et inimene soovib uut facebooki disaini. Ei leia googeldades ka midagi selle kohta. Miks osadel on uus, osadel vana?

Keegi teab, kuidas saada?

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2011 10:51:00 vasta tsitaadiga

Inglise keelega on uus, eesti keelsega vana.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 08.11.2011 13:02:18 vasta tsitaadiga

Jah, see toimib, aga huvitav, miks siis mul on uus facebook Eestikeelsena?
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 14:43:46 vasta tsitaadiga

milline see uus ja milline vana on icon_redface.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 15:57:33 vasta tsitaadiga

Mul on vist vana, aga tahaks uut :/
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.11.2011 16:06:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
milline see uus ja milline vana on icon_redface.gif


Uus on see kus avatariga pilt paremal pool on, vanal seda polnud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 17:36:14 vasta tsitaadiga

Väike küsimus tekkis..

Avastasin praegu käimas mingi loosi - https://www.facebook.com/event.php?eid=271278122908973 - LOOSIME SULLE JA SINU KUUELE SÕBRALE LUKSUSLIKU NÄDALA!!!

Küsimus selline, et kas keegi kontrollib ka neid loose ja asju? Ega vist mitte ju? Tundub nagu jälle mingi mõttetu pettus.. Aga milleks?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 19:53:08 vasta tsitaadiga

*faceapalm*
Kogu see "kampaania" ongi ju kirjutatud väga sarkastilise alatooniga.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 23:13:22 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Väike küsimus tekkis..

Avastasin praegu käimas mingi loosi - https://www.facebook.com/event.php?eid=271278122908973 - LOOSIME SULLE JA SINU KUUELE SÕBRALE LUKSUSLIKU NÄDALA!!!

Küsimus selline, et kas keegi kontrollib ka neid loose ja asju? Ega vist mitte ju? Tundub nagu jälle mingi mõttetu pettus.. Aga milleks?



Sellised jagamised tunduvad küll vähe imelikud icon_lol.gif


Edit;
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.11.2011 10:55:31 vasta tsitaadiga

Halloo, feissbuugi kasutajad, kellel pole kümnetes FB sõpru!
Mitu frendi peab olema, et FB-sse sisse logides iga jummala kord ei topiks ette "add people you know"?
Vahel tuleb n korda klõpsida FB logol enne, kui see "add people" eest kaob.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.11.2011 12:05:39 vasta tsitaadiga

See arv on mingi lollakas.
Mul on 352 kontakti (2/3 on nimekirjas,mille uuendusi mulle ei kuvata ja kes minu infot ei näe) ja mul ikka vhael tuleb tekst et aeg uusi sõpru otsida thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2011 12:08:35 vasta tsitaadiga

Mul 45 "sõpra" ning too teade istub paremas nurgas suht-koht iga teise-kolmanda lehe laadimise ajal. Pealehe keskel pole seda vist kordagi näinud peale esimeste inimeste lisamist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 14.11.2011 09:58:53 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Väike küsimus tekkis..

Avastasin praegu käimas mingi loosi - https://www.facebook.com/event.php?eid=271278122908973 - LOOSIME SULLE JA SINU KUUELE SÕBRALE LUKSUSLIKU NÄDALA!!!

Küsimus selline, et kas keegi kontrollib ka neid loose ja asju? Ega vist mitte ju? Tundub nagu jälle mingi mõttetu pettus.. Aga milleks?


See oli kaval trolling. Vaata sedasama kampaaniat nüüd: https://www.facebook.com/event.php?eid=271278122908973

terv Jaak
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 18:16:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
http://www.upload.ee/image/1693999/1317229827552.jpg

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=data_requests

Saatsin ära. Eks näeb siis.

Mis sellest saanud on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 18:03:22 vasta tsitaadiga

Iinimesed ei jaga feisbookis ikka matsu lahti. icon_lol.gif Iga pilt mis vähegi mingit vidinat sisaldab pekstakse massiliselt "jagatud", mis sest et tegu vaid pildiga.
Üks hea näide tänasest http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150979427850083&set=a.10150162046615083.421932.10150127187605083&type=1&theater

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 18:06:47 vasta tsitaadiga

salatoimik, arvutikeskus riputas ka oma facebook lehele reklaami üles, polnud kümme minutitki möödunud juba, kui keegi oli jagatud alla toppinud icon_lol.gif http://www.facebook.com/arvutikeskus/posts/142528059184325
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.11.2011 01:27:44 vasta tsitaadiga

John Erm ütleb Erm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 03:22:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Iinimesed ei jaga feisbookis ikka matsu lahti. icon_lol.gif Iga pilt mis vähegi mingit vidinat sisaldab pekstakse massiliselt "jagatud", mis sest et tegu vaid pildiga.
Üks hea näide tänasest http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150979427850083&set=a.10150162046615083.421932.10150127187605083&type=1&theater


irw, naersin samamoodi seda icon_lol.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 17:54:49 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
Kuulge!

/kustutatud lingid/

Pange neile like kui viitsite!

Aitäh

HV Foorumites ebaausat konkurentsi ei tolereerita.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2011 08:17:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
germo123 kirjutas:
Kuulge!

/kustutatud lingid/

Pange neile like kui viitsite!

Aitäh

HV Foorumites ebaausat konkurentsi ei tolereerita.


Väljaarvatud siis kui vanad HV kalad seda paluvad. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2011 11:18:06 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Betamax kirjutas:
germo123 kirjutas:
Kuulge!

/kustutatud lingid/

Pange neile like kui viitsite!

Aitäh

HV Foorumites ebaausat konkurentsi ei tolereerita.


Väljaarvatud siis kui vanad HV kalad seda paluvad. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Tead sa midagi, mida ma ei tea? Antud juhul erandeid ei tehta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2011 19:01:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
germo123 kirjutas:
Kuulge!

/kustutatud lingid/

Pange neile like kui viitsite!

Aitäh

HV Foorumites ebaausat konkurentsi ei tolereerita.

ot:
thumbs_up.gif , ma saan aru, kui "pereringis" midagi laigitakse, aga see siin oli liig tõesti...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.