Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 14:23:54 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
keegi mulle mingi õpetuse leiab (screenshotidega oleks eriti hea) ruuteri portide suunamise kohta? Miskipärast on seaded jälle paigast ära (kuskilt lugesin, et midagi tuleks ära muuta, et elioni enda tüübid ei saaks enam ruuterisse sisse). Ma ise pole midagi näppinud- lihtsalt läks paigast ära.

EDIT: Sain nüüd asja korda, aga siiski on küsimus. Miks mul hüperkiire nett (100 mega) annab juhtmeotsas arvutisse VAID 3.56Mbps? Digiboksi ei kasuta ja üks arvuti on wifi võrgus. On see normaalne?
Ütleks, et päris masendav tulemus:
Spoiler Spoiler Spoiler

tee ruuterile restart, viga on tavaliselt seal, kui ei aita, siis kurda elionile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 15:15:13 Elion ja sennu klapid, nüüd ja kohe vasta tsitaadiga

Ma tean, et see on vale koht, aga ärge näkku lööge palun! Elionis on igavese posu juppide lõppmüük ja üks paremaid diile, mida ma selles poes näinud oleks, on Sennheiser HD515 klapid 34 euri eest. Minu paar on juba teel siiapoole ja kraami on alles ilmselt loetud ühikud. Kes ees, see sees.

https://pood.elion.ee/productInfo/63/korvaklapid-sennheiser-hd515/SHD515
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 07.11.2011 15:43:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka ära. Aitäh! Loodan, et võrreldes mu praeguste hd 202 II klappidega on vahet natuke tunda ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.11.2011 15:57:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vabandame, antud toode kõrvaklapid Sennheiser HD515 on ajutiselt otsas. Toodet ei lisatud ostukorvi.



Vist jäin ilma icon_neutral.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 15:59:19 vasta tsitaadiga

Jahm, tänud teatamast.
Algul mõtlesin osta jõuludeks HD 202 II aga kui saab 1.5k EEK klapib 500EEK eest siis miks mitte thumbs_up.gif
Ise võtsin Sennheiser HD215 (35€). (Eelistan suletud klappe)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 16:05:28 vasta tsitaadiga



Ja siit küsimus. Mis x pidi saab smartpostiga elioni poest kaupa tellida? Just tellisin klapid ja valikus vaid kuller või esindus. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.11.2011 16:12:16 vasta tsitaadiga

Sain veel napilt tellitud ja lubasin poodi järgi minna. 'Tea kas on juba otsas kui peale tööd sinna minna või ehk ikka reserveeritakse ära.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 07.11.2011 16:13:50 vasta tsitaadiga

Helistati mulle ja öeldi, et tegu on demotoodetega ja isegi karpi pole. Loobusin.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 16:27:18 vasta tsitaadiga

M@rten kirjutas:
Helistati mulle ja öeldi, et tegu on demotoodetega ja isegi karpi pole. Loobusin.
Hmm, selline info võiks ikka juures olla icon_rolleyes.gif
Tea kas HD 215 sama teema. icon_rolleyes.gif

Iseenesest võiks selle "demo" kh võtta kui täisgarantii ikka saab.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 07.11.2011 16:28:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
M@rten kirjutas:
Helistati mulle ja öeldi, et tegu on demotoodetega ja isegi karpi pole. Loobusin.
Hmm, selline info võiks ikka juures olla icon_rolleyes.gif
Tea kas HD 215 sama teema. icon_rolleyes.gif

Iseenesest võiks selle "demo" kh võtta kui täisgarantii ikka saab.


Ütles, et hd 215-ga on sama lugu, seega lasin raha tagasi kanda. Garantii kohta ei küsinud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 17:48:13 vasta tsitaadiga

jah mulle kh helistati, ütles et garantii on ikka 2 aastat kenasti.

Pidid töökorras olema ja väljanägemiselt kh korras. Mina igaljuhul võtsin ära. Mul veel väike linn kh ja palju siin ikka käiakse kuulamas neid.
2 aastat piisavalt aega et kui peaks miskit otsad andma.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.11.2011 09:47:49 vasta tsitaadiga

Mida tähendab selline logi: FIREWALL rule : Protocol: TCP Src ip: 90.191.XX.XX Src port: 52210 Dst ip: 192.168.X.XX Dst port: 113 Chain: forward_host_service Rule Id: 2 Action: accept

XX asemel on ka numbrid, aga igaks juhuks kõike ei avalda.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 10:01:49 vasta tsitaadiga

Kas sul port 113 on suunatud? Kui logis selline rida, siis tundub justkui märgitaks maha, et src aadressilt tulnud päring suunati edasi sisevõrku dst aadressile pordile 113.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.11.2011 10:32:54 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Kas sul port 113 on suunatud? Kui logis selline rida, siis tundub justkui märgitaks maha, et src aadressilt tulnud päring suunati edasi sisevõrku dst aadressile pordile 113.

kui ma saaks nüüd maakeeli miski seletuse, oleks asi lihtsam icon_biggrin.gif
Ruuteri pordid on avatud ja torrentis ma kasutan 113 porti. Ruuteris ma (vähemalt üritasin) määrata torrentprogele 113 pordi.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 10:45:37 vasta tsitaadiga

No maakeeli see tähendabki minu arvates seda, et ruuter märkis logisse maha, et sinu seadistatud suunamist pordile 113 nüüd kasutati sellise aadressi poolt (märgitud src IP) ja suunati sisevõrku sinu masinale (märgitud dst IP).

Muide, kui sul on avatud pordid tellitud, siis miks kasutad port 113 torrenti jaoks? Port 113 oli vanasti see port, mis suletud portide korral ainukesena avatud oli. Avatud portide korral soovitaksin valida ikka mõni viiekohaline port torrenti jaoks (32191 vms suvaline). Pordid alla 1024 on enamasti reserveeritud konkreetsete teenuste jaoks ja saastasikutamiseks ning muidu eksperimenteerimiseks neid kasutada ei soovitata. Intelligentsemates operatsioonisüsteemides ka ei lasta ilma admini õigusteta neid üldse kasutada.

Torrenti seadistamisel võid ka muide märkida torrentikliendi sättungites, et kasutataks UPnP-d - sellisel juhul ei pea ruuteris ise midagi surema, torrent tellib ruuteri käest üle UPnP ise pordi suunamise automaatselt. Jutt kehtib muidugi eeldusel, et me räägime Elioni antud Thomsoni ruuteritest.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 13:06:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jah mulle kh helistati, ütles et garantii on ikka 2 aastat kenasti.

Pidid töökorras olema ja väljanägemiselt kh korras. Mina igaljuhul võtsin ära. Mul veel väike linn kh ja palju siin ikka käiakse kuulamas neid.
2 aastat piisavalt aega et kui peaks miskit otsad andma.

Mina sain kätte. Ple ei mingeid kulumisjälgi ega midagi. thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 21:54:32 Re: Elion ja sennu klapid, nüüd ja kohe vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma tean, et see on vale koht, aga ärge näkku lööge palun! Elionis on igavese posu juppide lõppmüük ja üks paremaid diile, mida ma selles poes näinud oleks, on Sennheiser HD515 klapid 34 euri eest. Minu paar on juba teel siiapoole ja kraami on alles ilmselt loetud ühikud. Kes ees, see sees.

https://pood.elion.ee/productInfo/63/korvaklapid-sennheiser-hd515/SHD515

Ma seda posti ei vaadanud sel päval kui sa postitasid icon_lol.gif .Alles täna nägin aga 7-dal tellisin ka ise 515 ära icon_eek.gif (kokkusattumus).Asi on juba DPD laos ootamas ja ülehomme koos paari teise asjaga toob kuller ära thumbs_up.gif .Ostsingi need edasimüümiseks, seega sõltuvalt kulleri saabumisajast lähevad Reede-Laupäev ka HV-sse müüki avamata pakendis thumbs_up.gif

Mart352-le siis teine võimalus icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 23:31:38 Re: Elion ja sennu klapid, nüüd ja kohe vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ostsingi need edasimüümiseks, seega sõltuvalt kulleri saabumisajast lähevad Reede-Laupäev ka HV-sse müüki avamata pakendis thumbs_up.gif
Pidid ju ilma pakendi ja muu jamata olema mis originaalis kaasas on... icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 23:48:52 vasta tsitaadiga

Kulleripakki avamata vast? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 18:51:34 Re: Elion ja sennu klapid, nüüd ja kohe vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ostsingi need edasimüümiseks, seega sõltuvalt kulleri saabumisajast lähevad Reede-Laupäev ka HV-sse müüki avamata pakendis thumbs_up.gif
Pidid ju ilma pakendi ja muu jamata olema mis originaalis kaasas on... icon_rolleyes.gif

Võin kinnitada, et 100% retail pakend koos muu kamaga icon_cool.gif
Ega siis elion karbist välja ei hakka kiskuma, et odavamalt müüa icon_eek.gif

Täna enam ei viitsi aga homme panen müüki thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 19:03:04 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi küll, et seepärast vaid ongi hea hinnaga et need on need viimased mis stendil väljas olid icon_rolleyes.gif Ning karp ja muu kama puudu.

Aga põhimõtteliselt - klapid korras ja töötavad ning täiesti pohh see karp ja muu kama sellise hinna juures.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.11.2011 20:02:26 vasta tsitaadiga

Elionist helistati täna, pakuti mingit "imehead" paketti, ütlesin, et kui hdmi olemas on boxil siis võib prooviks võtta, lubas tagasi helistada kui on järgi küsinud selle, ei helistanud, neil siis polegi hdmiga boxi icon_biggrin.gif ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:04:40 vasta tsitaadiga

on ikka
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:34:01 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Elionist helistati täna, pakuti mingit "imehead" paketti, ütlesin, et kui hdmi olemas on boxil siis võib prooviks võtta, lubas tagasi helistada kui on järgi küsinud selle, ei helistanud, neil siis polegi hdmiga boxi icon_biggrin.gif ?

neil enam ei ole hdmi-ta bokse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.11.2011 21:33:11 vasta tsitaadiga

No selge, ehk siis ei jõudnud tagasi helistada vms..
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 10:34:17 Re: Elion ja sennu klapid, nüüd ja kohe vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Ostsingi need edasimüümiseks, seega sõltuvalt kulleri saabumisajast lähevad Reede-Laupäev ka HV-sse müüki avamata pakendis thumbs_up.gif
Pidid ju ilma pakendi ja muu jamata olema mis originaalis kaasas on... icon_rolleyes.gif

Võin kinnitada, et 100% retail pakend koos muu kamaga icon_cool.gif
Ega siis elion karbist välja ei hakka kiskuma, et odavamalt müüa icon_eek.gif

Täna enam ei viitsi aga homme panen müüki thumbs_up.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6756273#6756273

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 21.11.2011 22:19:55 vasta tsitaadiga

Mis elioni e-teeninduses see volitatud isik endast kujutab? Ühesõnaga saaksin ma kellelegi teisele anda volitused? See isik saab siis teha tehinguid? (Lepingud, järlemaks jne)
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.11.2011 00:29:18 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Mis elioni e-teeninduses see volitatud isik endast kujutab? Ühesõnaga saaksin ma kellelegi teisele anda volitused? See isik saab siis teha tehinguid? (Lepingud, järlemaks jne)
lepingud, kõnede eristused, teenuseid tellida jne. järelmaksu saab ainult notariaalse volitusega icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.11.2011 11:05:51 vasta tsitaadiga

Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 11:21:11 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?


Jah saab küll, ostad ära ja aadressi kohapeal saad panna ka teise inimese nime kui tahad.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 21:12:24 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?

DPD toob ära.Neil pole vahet kas vastu võtab see kes arve peal kirjas või teine pereliige thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.11.2011 21:16:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?

DPD toob ära.Neil pole vahet kas vastu võtab see kes arve peal kirjas või teine pereliige thumbs_up.gif


ELS oli. icon_smile.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 22:47:25 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?

DPD toob ära.Neil pole vahet kas vastu võtab see kes arve peal kirjas või teine pereliige thumbs_up.gif


ELS oli. icon_smile.gif

Minul oli DPD.Ei tea millest see sõltub.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.11.2011 19:25:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
destiny12 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Asi selles, et oleks vaja võtta üks vidin järelmaksuga, kuid ise ma ei asu kodus kuhu kaup peaks liikuma. Kuidas toimima peaks? Kas keegi teine saab vastu võtta?

DPD toob ära.Neil pole vahet kas vastu võtab see kes arve peal kirjas või teine pereliige thumbs_up.gif


ELS oli. icon_smile.gif

Minul oli DPD.Ei tea millest see sõltub.

Sellest, kust pakk tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.12.2011 23:18:38 vasta tsitaadiga

miks SyFy saatekava vale on?
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2011 13:11:18 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
miks SyFy saatekava vale on?


Sest edastaja ei ole oiget kava ilmselt andnud. Kava.ee-s samuti vale.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 27.12.2011 17:46:26 vasta tsitaadiga

Tere, tahaks oma koju teist digiboksi osta, küsimus siis siuke, kui palju see digiboks internetti kiirust alla võtab ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2011 17:51:55 vasta tsitaadiga

Tellides teise vaatajakoha (mis on tasuta) ei tohiks mitte midagi muutuda.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 11:58:18 vasta tsitaadiga

Kelle peale elionis röökima peab et ping (mängudes) paremaks läheks. Olgu see 1mb või 12mb , ikka sama. Teistel (mitte elioni kliendid) on ping parem oma wifi ja 2-3mb neti ühendustega. Ajuvaba.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 11:58:45 vasta tsitaadiga

Aah, ja mis sul pingiks on?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 12:05:09 vasta tsitaadiga

Vanasti sai supporti saata kirja, et "Error Control" maha võetaks. Ping paranes märgatavalt. Samas mingi perioodi peale läks EC jälle imekombel peale tagasi ja pidi jälle meelde tuletama seda.

Tänapäeval enam seda maha ei võeta kuna siis pidavat telepilt "ruudutama" hakkama tihedamini. Samas kui vaid netti kasutada, siis poleks nagu probleemi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 14:35:40 vasta tsitaadiga

Vahur, stabiilselt 100, vahet pole kui kiire nett või mis arvuti olen kodus kasutanud, server asub saksas. Teisel eestlastel kes seal käivad on ping nii 40-70. Isegi naabri poole aeglasem wifi on parem icon_mad.gif Üles alla laadimised on korras aga online mängude puhul on asi kehva.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 14:39:40 vasta tsitaadiga

hmm, kui ma veel DSL otsas istusin, oli mul küll ping saksa serveritesse 60-70 icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 14:42:52 vasta tsitaadiga

Varem oli jah saksa serveritesse steady 50 ping, aga minulgi sinna 100 kanti läinud. Nüüd sain uue ruuteri, aga selleks ajaks oli see saksa server maha juba võetud, kus käisin ja nüüd polegi testinud. Hollandi serverites on küll ping täitsa OK.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.12.2011 15:04:19 vasta tsitaadiga

krt loll on ikka loll olla...
Miks Elion seda kuskil ei teavita, et nende digibboxidele on oma soft kirjutatud ja kuiu osta televiisor, millele on sisse ehitatud digiboks, siis kasu pole sellest mitte essugi ja Elioni digibox peab ikkagi tilbendama icon_evil.gif Ma olen ikka päris pissed off...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 15:06:51 vasta tsitaadiga

dvb-c/t on iptv on nagunii vähe erinevad asjad icon_rolleyes.gif Vaevalt et sul IPTV box vusserile sisse on topitud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.12.2011 15:25:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
dvb-c/t on iptv on nagunii vähe erinevad asjad icon_rolleyes.gif Vaevalt et sul IPTV box vusserile sisse on topitud

no see läheb juba tavakasutaja jaoks ilmselgelt liiga keeruliseks. Minu (ja ka paljude teiste klientide jaoks) on digibox digibox ja nii on...
Ma igaks juhuks küsin ka tarbijakaitselt järgi, kas selline info ei peaks nagu veidi rohkem teemaks olema, et ostes digiboxiga teleka, ei vabane te teisest digiboxist... thumbs_down.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2011 15:29:46 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
dvb-c/t on iptv on nagunii vähe erinevad asjad icon_rolleyes.gif Vaevalt et sul IPTV box vusserile sisse on topitud

no see läheb juba tavakasutaja jaoks ilmselgelt liiga keeruliseks. Minu (ja ka paljude teiste klientide jaoks) on digibox digibox ja nii on...
Ma igaks juhuks küsin ka tarbijakaitselt järgi, kas selline info ei peaks nagu veidi rohkem teemaks olema, et ostes digiboxiga teleka, ei vabane te teisest digiboxist... thumbs_down.gif

Aga kas keegi väitis sulle, et saad teleka sisese digiboksiga elioni digi tvd vaadata? Tarbijakaitse sind küll siin ei aita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.12.2011 15:38:33 vasta tsitaadiga

nu ennast veel lollimaks ei ole mõtet ka tegema hakata icon_lol.gif

kui sati hangid, siis paned ka suvalise antenni taha, mis neil vahet

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.12.2011 15:38:56 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
dvb-c/t on iptv on nagunii vähe erinevad asjad icon_rolleyes.gif Vaevalt et sul IPTV box vusserile sisse on topitud

no see läheb juba tavakasutaja jaoks ilmselgelt liiga keeruliseks. Minu (ja ka paljude teiste klientide jaoks) on digibox digibox ja nii on...
Ma igaks juhuks küsin ka tarbijakaitselt järgi, kas selline info ei peaks nagu veidi rohkem teemaks olema, et ostes digiboxiga teleka, ei vabane te teisest digiboxist... thumbs_down.gif

Aga kas keegi väitis sulle, et saad teleka sisese digiboksiga elioni digi tvd vaadata? Tarbijakaitse sind küll siin ei aita.

Einoh, minul pole sest suurt hullu midagi, kuigi oelks ju võinud üks "karp" vähem olla, kuid siiski- kui lähed poest ostad mobiiltelefoni, siis sa ju eeldad, et sellega saab helistada? Aga kui see on ainult sms-imiseks?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.