Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 01:59:14 vasta tsitaadiga

Ei no tore, kui kaardi suurus absoluutselt ei mõjuta mängu performance'it. See on siiski vaid pool minu argumendist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 02:03:08 vasta tsitaadiga

Teisele poolele, et suurema ja huvitavama kaardi loomine rohkem aega ja raha nõuab keegi vastu ei vaidlegi. icon_wink.gif
IV võiks ilmselt vabalt terve linna mitu korda üksteise kõrvale kopeerida ilma, et see jõudlust mõjutaks. Suvalisel ajahetkel renderdatakse/talletatakse mällu ainult väike osa sellest. Kaugemal olev asendatakse millegi vähemdetailsega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 04.11.2011 08:49:03 vasta tsitaadiga

Ei tea mille üle siin vinguda on, päris kobe mäng võib sellest tulla ma arvan, ilus linn ja kõik. icon_biggrin.gif Jään ootama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 16:17:38 vasta tsitaadiga

Loodan ,et jälle see "Yo dawg" gänsta sitt ei ole mis San Andreas oli.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.11.2011 16:34:34 vasta tsitaadiga

sa trailerit üldse vaatasid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:27:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
1: The game world is absolutely massive and will push both xbox and PS3 to the very limit in terms of what it has accomplished. Yes, the main city is simply Los Santos however is it AT LEAST 4 times bigger than Liberty City in GTA 4 and that is just Los Santos. The surrounding country side, beaches, etc are massive. For instance, we saw the main character ( an African/American, early 30's) travel by car from the center of Los Santos into the wildnerness and it took over 15 minutes. The views were incredible from farmhouses with cattle, huge wind farms, an oil refinery which appeared to be living and breathing with nearly 100 NPCs working on machinery, operating vehicles, lifting and loaded, etc, unlike the gas works in GTA 4 which seemed to only house a few NPC at a time. The forests are more beautiful than those in RDR and featured people camping, young NPC drinking and dancing around campfires, people riding dirt bikes and jumping over logs, streams, etc. The water effects, forna, plants, trees all looked beautiful.

2: The shooting mechanics have been greatly improved with animations for diving, climbing, rolling and crawling all added for better realism. The re-loading animations for new ammo also look cooler, less static.

3: There is much more climbable elements in the world such as ladders, overhand climbing, etc.

4: There are animals in the game from dogs to cattle but at this time it is not confirmed if you will be able to harm the animals. Rockstar were able to get away with it in RDR as it was a true depiction of the world in which the game was set. Allowing dogs/cattle to die in a game sent in current times may cause headaches with PETA. Its unclear if Rockstar were joking here.

5: There are planes to pilot and they can be crashed into buildings if you choose to do so....

6: Rockstar have included many, many more interior locations such as a shopping mall, college campus, police station, a huge hospital and there is also a vast underground sewer network which one mission later in the game involves a jet ski chase that culminates in a Fugitive-esque waterfall jump ( there are nods to the ridiculous but awesome Ballad Of Gay Tony missions)

7: The city is full of NPCs jogging, weight-lifting, hitting on women, being chased on foot by cops, shopping, washing cars, fixing fences, moving home, filling up their cars, etc.

REAL JUICY INFO:

1: Cars can be upgraded/repaired and it has been considered to have a car have fuel forcing the player to fill her up.

2: The dating aspect of the game is gone. You still have a cell-phone but only people you will meet in the game will call you to ask you to do a mission or to ask you to do something else before the mission.

3: Weapons include the usual arsenal you'd aspect but the flamethrowers, remote mines, laxer trip mines and claymores are included. It is possible now to pick up random objects in a street/buidling to use as a weapon. There is also a museam where it is possible to steal old age swords, axes, etc.

4: it is possible to rupture a fuel line and if you shot at the trail of gasoline it will lead straight back to the car blowing it up.

5: mini games such as bowling, darts, etc have all gone. You can play basketball, weight train, arm wrestle, gamble and cage fight, enter triatholons, water races, cannoing, ab-saling, rock climbing, base jumping, ski diving. More to be confirmed.

6: Character customisation is back but only in terms of clothing, body weight, etc. The player you start off which, much like CJ, can't be altered by race, age, height, etc.

7: Rockstar said burglary missions may return but only as part of missions and not on neigbourhood houses.

8: No children NPC at all. Ever.

9: There is now an ability to grab people and use as sheilds or in "hostage" situations.

10: The cops are much, much, much more realistic. If you kill somebody when you know there are no cops around you will not run the risk of a one star as often as you would in GTA4. The cops will use smoke and tear gas, dogs, riot gear and rams to knock down the doors of buildings you are hiding in.

11: You can enter some buildings and lock doors, push objects in the way to barricade.

12: You become better at things as the game progresses. If you only ride motorbikes then you will increase your skills, same as individual weapons.

13: Certain weapons can be customisable and some even home-made.

14: One mission involves breaking out a very familiar GTA icon from a previous game...

15: Torrential rain fall and sunshine and even tremors will appear in the game. "


Mängus on ikka kõvasti uuendusi. thumbs_up.gif
Võimsaid uuendusi.


viimati muutis SinineSiil 04.11.2011 18:29:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 04.11.2011 18:28:59 vasta tsitaadiga

SinineSiil, Awesome beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2011 18:30:24 vasta tsitaadiga

Tsitaat kust?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:33:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tsitaat kust?

Playstation magazine UK

Ma küll ei tea kuidas nad seda infot nii kiiresti said.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.11.2011 18:35:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tsitaat kust?

http://www.gtaforums.com/index.php?s=42c15c5fa7ea6ec21c43a760c9d1c8b2&showtopic=490646&st=1200&#entry1060829454

tsitaat:
Hi all, I am new to this forum and what I am writing here is not to spam/troll, etc. I work for a Playstation magazine in the UK ( I will not be disclosing any further details....) and a select few of our team have seen via video links with Rockstar in Scotland 30 minutes of in-game footage. I have not, personally, been privy to this unfortunately but I will relay to you what I have heard so far and I promise you that none of this is BS but that is down to the lot of you fans to judge.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:39:15 vasta tsitaadiga

Miks peab Playstation magazine töötaja kasutaja tegema, et ainult seda postitada?
Hakkasin kahtlema. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:40:05 vasta tsitaadiga

Et enda isikut mitte avaldada samal ajal räigelt NDA'd rikkudes?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:40:56 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
tsitaat:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängus on ikka kõvasti uuendusi. thumbs_up.gif
Võimsaid uuendusi.


Oh wow, kui see nüüd tõsi on, siis väga-väga viis! icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 04.11.2011 18:41:05 vasta tsitaadiga

Märgin ka teema ära, kindlasti jään ootama, ja ostan originaali icon_cool.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:48:01 vasta tsitaadiga

Suht skeptiliselt peaks suhtuma sellistesse kuulujuttudesse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.11.2011 18:49:09 vasta tsitaadiga

holy son of a gun
@ LightsabeR, ära ole nii pessimistlik !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:51:21 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
holy son of a gun
@ LightsabeR, ära ole nii pessimistlik !

Ma olen realistlik lihtsalt.

Muidugi võib kogu see jutt tõsi olla, kuid vähemalt sama tõenäoline on see, et mingi suvaline vend lihtsalt mõtles kogus selle jutu välja.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.11.2011 18:53:08 vasta tsitaadiga

ma pigem elan lootuses kui ahastuses
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 19:11:37 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
ma pigem elan lootuses kui ahastuses

Et siis see, et ma mingeid suvalisi foorumi postitusi, mis on mingi suvalise anonüümse isiku poolt tehtud, tõepähe ei võta, tähendab, et ma elan ahastuses?

Pigem soovitaks sinul mitte lootusi liiga kõrgeks ajada ja riskida sellega, et hiljem pead pettuma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.11.2011 19:29:58 vasta tsitaadiga

Nagunii fake. icon_rolleyes.gif
Miks peaks keegi mainima seda, et ta töötab Playstation magazines ja riskima oma töökohaga?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.11.2011 19:41:26 vasta tsitaadiga

ma räägingi, pigem ootan selle aja lootuses ja siis hiljem näen et rockstar ei suutnud seda teha ja kirun neid, kui mõtlen terve selle aja, et tuleb jama ja lõpuks pole nkn enam midagi teha, suurt vahet ju ei ole icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 19:52:50 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
ma räägingi, pigem ootan selle aja lootuses ja siis hiljem näen et rockstar ei suutnud seda teha ja kirun neid, kui mõtlen terve selle aja, et tuleb jama ja lõpuks pole nkn enam midagi teha, suurt vahet ju ei ole icon_wink.gif

Ei no kuidas soovid. Mina elan pigem terve selle aja nii, et ei loo endale mingeid pettekujutelmi sellest, milline see mäng olema hakkab, vaid toetun vaid ametlikule infole. Siis ei pea hiljem pettuma.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 19:54:56 vasta tsitaadiga

See punkt jäi arusaamatuks:
14: One mission involves breaking out a very familiar GTA icon from a previous game...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.11.2011 20:02:45 vasta tsitaadiga

haha, ei ma ei viitsi sinuga vaielda arvamuste suhtes, sest see on igalühel erinev. sina ela nii kuidas tahad, mina elan nii kuidas tahan, ok ? icon_wink.gif
sina arva, et nad ei lisa neid asju, mina loodan, et lisavad, teeme nii ? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 20:30:57 vasta tsitaadiga



Pole viga. Näeb välja hiiglaslik.
Edit: Siiski pole täiesti kindel, et on õige.
Keegi kes nimetas end R* töötajaks levitas seda.
Ütles veel, et kahe päeva pärast läheb töölt ära. Niimoodi saab kergelt teada, et kes lekitas.


viimati muutis SinineSiil 04.11.2011 20:34:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 04.11.2011 20:31:36 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
See punkt jäi arusaamatuks:
14: One mission involves breaking out a very familiar GTA icon from a previous game...


Peaks tähendama, et pead päästma(aitama põgeneda) kellegi, kes on tuntud varasemast GTA seeriast. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2011 22:44:41 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Miks peab Playstation magazine töötaja kasutaja tegema, et ainult seda postitada?
Hakkasin kahtlema. icon_neutral.gif



see kõik on liiga häea, et olla tõsi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nikeatz
HV kasutaja
nikeatz

liitunud: 22.02.2005




sõnum 04.11.2011 22:56:12 vasta tsitaadiga

See pikk tsitaat inglise keeles on vaga tore, kuid see, et see sisaldab nii palju kirjavigu, paneb mind juba kahtlema selle oiguses.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 23:57:23 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
See punkt jäi arusaamatuks:
14: One mission involves breaking out a very familiar GTA icon from a previous game...


Icon all mõeldakse ilmselt kas varasema GTA peategelast või mõnde muud tähtsa rolliga tegelast varasemast mängust. Nii sain mina aru.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 00:05:18 vasta tsitaadiga

nikeatz kirjutas:
See pikk tsitaat inglise keeles on väga tore, kuid see, et see sisaldab nii palju kirjavigu, paneb mind juba kahtlema selle õiguses.

/fixed

Lauseehitus on ka kehv. Sõna "see" kordub liiga palju.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuid kirjavead on küll viimane asi, mis peaks kahtlust tekitama. Väga palju on neid, kel pole kombeks foorumites postitades õigekirjale eriti palju rõhku panna.

Pigem peaks kahtlust tekitama asjaolu, et selle teksti autoril pole mingit tõestus materjali. Igaüks oleks võinud traileri põhjal taolise jutu valmis kirjutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 00:14:39 vasta tsitaadiga

Kuidas traileri põhjal? Tekstis oli palju rohkem infot kui traileris.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 01:14:51 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Kuidas traileri põhjal? Tekstis oli palju rohkem infot kui traileris.

Mis siin arusaamatut on? Trailer põhjal on palju lihtsam mingeid asju juurde mõelda. Kui see tüüp oleks enne traileri välja tulekut selle infoga lagedale tulnud, oleks asi usutav, kuid pärast traileri välja tulekut võib igaüks taolise jutu välja mõelda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 01:37:46 vasta tsitaadiga

Päris hea thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


LightsabeR kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Kuidas traileri põhjal? Tekstis oli palju rohkem infot kui traileris.

Mis siin arusaamatut on? Trailer põhjal on palju lihtsam mingeid asju juurde mõelda. Kui see tüüp oleks enne traileri välja tulekut selle infoga lagedale tulnud, oleks asi usutav, kuid pärast traileri välja tulekut võib igaüks taolise jutu välja mõelda.

Võimalik. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2011 01:40:03 vasta tsitaadiga

yhesõnaga -infot pole, spekulatsioone liiga pallju, mölisemine käib, ennustamine, ootused..........6 kuud teema lukku oleks norm thumbs_up.gif
spekulatsioonid, muud ei midagi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 05.11.2011 01:43:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
yhesõnaga -infot pole, spekulatsioone liiga pallju, mölisemine käib, ennustamine, ootused..........6 kuud teema lukku oleks norm thumbs_up.gif
spekulatsioonid, muud ei midagi icon_rolleyes.gif

keegi ei keela sul järgmised 6 kuud siit teemast ju eemale hoida, ma küll põnevusega loen uut infi mis netti lekib
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 01:54:41 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib spekuleerida...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nikeatz
HV kasutaja
nikeatz

liitunud: 22.02.2005




sõnum 05.11.2011 02:03:47 vasta tsitaadiga

tra ilmselgelt puuduvad mul tapitahed, kui ma nii kirjutan

monkeybusiness
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 05.11.2011 02:04:52 vasta tsitaadiga

Mulle ka!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 03:06:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
yhesõnaga -infot pole, spekulatsioone liiga pallju, mölisemine käib, ennustamine, ootused..........6 kuud teema lukku oleks norm thumbs_up.gif
spekulatsioonid, muud ei midagi icon_rolleyes.gif

Sest kuue kuu jooksul ei tule raudselt üldse uut infot? Ja nagu juba öeldi, kui ei meeldi spekuleerida, siis võib ju lihtsalt teemast kõrvale hoida.
nikeatz kirjutas:
Tura, ilmselgelt puuduvad mul tapitahed, kui ma nii kirjutan.

monkey business

/fixed

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis LightsabeR 05.11.2011 08:06:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 05.11.2011 03:20:18 vasta tsitaadiga

haha räige pedagoog meil siin ikka, rahune maha mees icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nikeatz
HV kasutaja
nikeatz

liitunud: 22.02.2005




sõnum 05.11.2011 04:22:42 vasta tsitaadiga

... paris hull vend ikka
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 05.11.2011 04:36:55 vasta tsitaadiga

mulle on jäänud mulje, et keskmine eestlane ei mõista sellist nohiklikku ja ebavajalikku asja nagu trollimine vms..
võiks ikka täiskasvanulikult käituda, kas sa ei arva ? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 04:48:59 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
haha räige pedagoog meil siin ikka, rahune maha mees icon_biggrin.gif

Täiesti rahulik olen ja lihtsalt heast südamest abistan kaasmaalast.
nikeatz kirjutas:
Paris hull vend ikka.

/fixed

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 05:08:45 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Sest kuue kuu jooksul ei tule raudselt üldse uut infot? Ja nagu juba öeldi, kui ei meeldi spekuleerida, siis võib ju lihtsalt teemast kõrvale hoida.

/fixed
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 08:21:15 vasta tsitaadiga

Lahedad võrdlus pildid SA vs GTAV: http://imgur.com/a/yk77n

EstBeast kirjutas:
LightsabeR kirjutas:

Sest kuue kuu jooksul ei tule raudselt üldse uut infot? Ja nagu juba öeldi, kui ei meeldi spekuleerida, siis võib ju lihtsalt teemast kõrvale hoida.

/fixed
Spoiler Spoiler Spoiler

Eip. Kõik on õige. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.11.2011 11:07:34 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja teemat risustama hakata thumbs_down.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evro
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2011




sõnum 05.11.2011 11:27:24 vasta tsitaadiga

huvitav kas nad big foodi ka metsa panevad hulkuma nagu san andreases panid icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 12:19:20 vasta tsitaadiga

evro kirjutas:
huvitav kas nad big foodi ka metsa panevad hulkuma nagu san andreases panid icon_cool.gif

sa mõtled valujevit w
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 13:36:58 vasta tsitaadiga

evro kirjutas:
huvitav kas nad big foodi ka metsa panevad hulkuma nagu san andreases panid icon_cool.gif

http://gta.wikia.com/index.php?title=Los_Santos_Police_Department&image=GTAV_Cop_Side-jpg
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 05.11.2011 21:28:11 vasta tsitaadiga

http://www.guardian.co.uk/technology/gamesblog/2011/nov/04/gta-5-details-confirmed

ja

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.