Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 751, 752, 753 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.10.2011 11:52:54 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
A.S. kirjutas:
Huvitav, minule näiteks see Starman ei ole nõus üldse mingit netti pakkuma, isegi 12Mbps mitte, Elion seevastu pakub.

Mulle pakkus Starman liitumistasuks tagasihoidlikud 400€, igati ilus lõpp üle 10 aastasele kliendisuhtele.


Ise liitusin Elioniga alles hiljuti ja summa oli isegi suurem, küsimus ongi valikuvabaduses, kas üldse pole netti, mobiilinternett (mis aga ei kõlba muuks, kui arvete maksmiseks,kuid oled ka sellega rahul,kuna valikut pole) või tuulutad sajalisi ja saad miski asisema piiranguteta interneti.

OK, aastaid oli ka sajaks´ jagatud WiFi, kuid see oli ka rohkem arvete maksmiseks, kiirust ja mahtu see ei kannatanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2011 12:40:20 vasta tsitaadiga

Jagan jägaja arvamust. Lihtsalt see paljukiidetud Starman ei ulatu Eesti perifeeriasse. Mõte võib küll hea olla, kuid reaalsuses ei paku kaabli kaudu minu asulas keegi teine netti peale Elioni. Igasugused mobiilsed internetid võib põlema panna, mul huvisid rohkem, kui ainult maksude maksmine.

Lihtsalt jannp, küsimus ongi selles, et kui mul oleks mingi valikuvõimalus kiiremale netile sama raha eest, kas ma tõesti jääksin Elioni orjama? Oluline on muidugi seal juures pakutav telepilt samamoodi.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 31.10.2011 12:50:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
sukelduja kirjutas:
A.S. kirjutas:
Huvitav, minule näiteks see Starman ei ole nõus üldse mingit netti pakkuma, isegi 12Mbps mitte, Elion seevastu pakub.

Mulle pakkus Starman liitumistasuks tagasihoidlikud 400€, igati ilus lõpp üle 10 aastasele kliendisuhtele.


Ise liitusin Elioniga alles hiljuti ja summa oli isegi suurem, küsimus ongi valikuvabaduses, kas üldse pole netti, mobiilinternett (mis aga ei kõlba muuks, kui arvete maksmiseks,kuid oled ka sellega rahul,kuna valikut pole) või tuulutad sajalisi ja saad miski asisema piiranguteta interneti.

OK, aastaid oli ka sajaks´ jagatud WiFi, kuid see oli ka rohkem arvete maksmiseks, kiirust ja mahtu see ei kannatanud.


Ise loobusin ammu jagatud internetist lihtsalt üleviskas kodukord ööse peale 00:00 võis ainult allalaadida asju selline passimine mõjub vaimselt. Oma nett ja mured murtud. Tee mis tahad igakell. Ennem maksan rohkem kui peaks mingit jagatud asja kasutama.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 31.10.2011 12:52:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 31.10.2011 12:51:26 vasta tsitaadiga

Minu väide ei olnudki absoluutne ning oli arvestatud puhtalt sellega, et minu kodukandis on olemas kõik teenusepakkujad. Kes aru ei saanud, siis soovitan Elionil oma valgusrullid kiiremini majades voolama panna, sest nendel kellel on valikuvõimalus, hakkavad valima parima hinna ja kvaliteediga teenust. Täna on selleks veel Elion, kuid arvestades, mb ja hinna suhet, siis ma poleks nii kindel enam selles.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 31.10.2011 13:01:46 vasta tsitaadiga

jannp kirjutas:
Minu väide ei olnudki absoluutne ning oli arvestatud puhtalt sellega, et minu kodukandis on olemas kõik teenusepakkujad. Kes aru ei saanud, siis soovitan Elionil oma valgusrullid kiiremini majades voolama panna, sest nendel kellel on valikuvõimalus, hakkavad valima parima hinna ja kvaliteediga teenust. Täna on selleks veel Elion, kuid arvestades, mb ja hinna suhet, siis ma poleks nii kindel enam selles.
Võrdlusmomendi puhul ei tasu unustada, et lisaks interneti kiirusele on palju muid parameetreid ning toetavaid teenuseid. Näiteks lauatelefon muutus mu jaoks märksa huvitavamaks peale telefon nutiTV's väljatulemist. Samuti olen aeg-ajalt telekat hakanud vaatama peale salvestusteenuse turuletulemist. KordusTV'ga sama lugu. Videolaenutus on samuti väga mugav. Jah, muidugi pole ükski neist teenustest täiuslik kuid kui vaadata, kuidas kõik vaikselt edasi areneb, olen optimistlik.

Muide - täna on veel viimane võimalus tellida salvestusteenust ning kordusTV'd - saab 31 päeva tasuta testida.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2011 15:23:39 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
HA kirjutas:
tegelikult on üsna kõvasti panustatud...
Põlvas ja Võrus on vist mõni üksik maja, kus Elioni 100Mbit ühendust pole...Tartus/Tallinnas ma täpselt ei tea

Põlvas on ikka päris palju maju kus Elion oma 100Mbit ühendust ei paku. Kaasaarvatud minu maja. icon_evil.gif
Aga nad endiselt topivad põlvas ju optikat sisse.
Alles jäid jaama 24c uksel silma teated et mingi x firma tuleb optikat paigaldama.
Ja julgelt võib öelda, et 90% kortermajades on optika sees põlvas. Eramajadega on jah vähe sandimad lood.

Vabriku uulits on vist ainuke kus ple mitte üheski majas optikat sees icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimN
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 01.11.2011 11:02:32 vasta tsitaadiga

Mure järgmine, et võtsin tasuta slaavi paketi proovida. Nüüd kaunis kuu aega mõõdas, aga küsiks, et peab ta ise ära tühistama, kui enam ei soovi? Minu arust peaks ta ise pakkuma võimalust, et kas soovid jätkata või mitte(naised saunas rääkisid)?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.11.2011 11:18:06 vasta tsitaadiga

SiimN kirjutas:
Mure järgmine, et võtsin tasuta slaavi paketi proovida. Nüüd kaunis kuu aega mõõdas, aga küsiks, et peab ta ise ära tühistama, kui enam ei soovi? Minu arust peaks ta ise pakkuma võimalust, et kas soovid jätkata või mitte(naised saunas rääkisid)?


Slaavi pakett nüüd küll vist ei tuleta sulle meelde, et prooviaeg möödas. Ainuke kampaania mis seda tegi on Salvestamine ja KordusTV. Slaavi paketi pead ikka ise ära lõpetama siis kui soovid, AGA minuarust see kamapaania on kuni 30.11 , niiet saad veel kuu aega tasuta vaadata.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2011 12:25:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
PCman kirjutas:
HA kirjutas:
tegelikult on üsna kõvasti panustatud...
Põlvas ja Võrus on vist mõni üksik maja, kus Elioni 100Mbit ühendust pole...Tartus/Tallinnas ma täpselt ei tea

Põlvas on ikka päris palju maju kus Elion oma 100Mbit ühendust ei paku. Kaasaarvatud minu maja. icon_evil.gif
Aga nad endiselt topivad põlvas ju optikat sisse.
Alles jäid jaama 24c uksel silma teated et mingi x firma tuleb optikat paigaldama.
Ja julgelt võib öelda, et 90% kortermajades on optika sees põlvas. Eramajadega on jah vähe sandimad lood.

Vabriku uulits on vist ainuke kus ple mitte üheski majas optikat sees icon_rolleyes.gif

Vabriku tänaval jah hetkel pole midagi sees - kõrval Lao tänaval aga juba on.

Nüüd käingi vahetpidamata ühistu esimehele ja elionile närvidele, et asi hakkaks liikuma...

ot:
Mäletan kui tahtsin asutusele kiiremat netti saada - 100/50 eest taheti 11 000 krooni saada.... Ilmselt upload oli see mis hinna nii üles ajas...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 01.11.2011 12:36:54 vasta tsitaadiga

Võtsin salvestamise tasuta siis kui kampaania hakkas aga nüüd eile ekodust lõpetan tellimuse aga ikka laseb salvestada , samas ekodus ei näita et tellitud oleks , väga kahtlane
tegin mõlemale digiboxile refresh ja ka ruuteri resa aga ikka nii...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.11.2011 12:55:38 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Võtsin salvestamise tasuta siis kui kampaania hakkas aga nüüd eile ekodust lõpetan tellimuse aga ikka laseb salvestada , samas ekodus ei näita et tellitud oleks , väga kahtlane
tegin mõlemale digiboxile refresh ja ka ruuteri resa aga ikka nii...


Need kes tellisid oktoobri kuu jooksul Salvestamise või KordusTV, need said kampaania raames tasuta proovikuu, ehk siis 31 päeva möödudes lõpeb see ise automaatselt ära. Ta ei näita sul, et oleks tellitud kuna ta polegi sul tasulise teenusena tellitud, vaid on kampaania pakkumine mis lõpeb 31 päeva möödudes, seepärast sa saadki ikka veel Salvestamist kasutada, kuna sul arvatavasti pole 31p läbi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.11.2011 14:57:12 vasta tsitaadiga

Aga mina saan tasuta HD kanaleid vahtida juba aasta aega... icon_cool.gif
+ mingid lambi saksa teemapaketid ka lahti keeratud mida ma nagunii ei vaata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 01.11.2011 17:05:16 vasta tsitaadiga

see optikasse investeerimine oleks pidanud toimuma mitu-mitu aastat tagasi juba (mis aastast alates hakkas Rootsis jms riikides toimuma korralik 100mbit konkurents? ehk mil 100mbit kodudes oli ülitavaline nähtus, meanwhile in estonia olid pea kõigil kasutajates alla 10mbit ühendused, endal oli sel ajal starmani 4mbit)
hetkel oleks mõistlik arendada/uurida 100mbit läbi õhu variante
aga no kui tähtis on ainult kasum ja tarbijate heaolu ei koti pmst kedagi siis pole ka midagi imestada.. hea et nüüdki see 100mbit võrgu rajamine ette võeti:D
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 01.11.2011 18:16:46 vasta tsitaadiga

... läbi õhu 100Mbit/s edastamine on üsna võimalik, ainult et siis peab mast seisma iga 2km taga. Linnas muidugi pole nii hull, aga väljaspool linna on seda üsna võimatu igalepoole rajada, ja siis jälle leidub rahvas kes viriseb et siin ja siin pole. Pealegi ka selle ehitamine ei juhtuks ju kohe. Pealegi see on mobiilsete netipakkujate arengumaa ning seda nad ka arendavad.

viimati muutis Clover 01.11.2011 18:40:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 01.11.2011 18:20:49 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Võtsin salvestamise tasuta siis kui kampaania hakkas aga nüüd eile ekodust lõpetan tellimuse aga ikka laseb salvestada , samas ekodus ei näita et tellitud oleks , väga kahtlane
tegin mõlemale digiboxile refresh ja ka ruuteri resa aga ikka nii...


Need kes tellisid oktoobri kuu jooksul Salvestamise või KordusTV, need said kampaania raames tasuta proovikuu, ehk siis 31 päeva möödudes lõpeb see ise automaatselt ära. Ta ei näita sul, et oleks tellitud kuna ta polegi sul tasulise teenusena tellitud, vaid on kampaania pakkumine mis lõpeb 31 päeva möödudes, seepärast sa saadki ikka veel Salvestamist kasutada, kuna sul arvatavasti pole 31p läbi.

tänud selgitamise eest thumbs_up.gif
tundub et saan siis veel pool kuud salvestada icon_cool.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 01.11.2011 18:52:09 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
see optikasse investeerimine oleks pidanud toimuma mitu-mitu aastat tagasi juba (mis aastast alates hakkas Rootsis jms riikides toimuma korralik 100mbit konkurents? ehk mil 100mbit kodudes oli ülitavaline nähtus, meanwhile in estonia olid pea kõigil kasutajates alla 10mbit ühendused, endal oli sel ajal starmani 4mbit)
hetkel oleks mõistlik arendada/uurida 100mbit läbi õhu variante
aga no kui tähtis on ainult kasum ja tarbijate heaolu ei koti pmst kedagi siis pole ka midagi imestada.. hea et nüüdki see 100mbit võrgu rajamine ette võeti:D
Optikasse on investeeritud juba ammu-ammu, vaskvõrku ei ehitata juba pikka aega. Ning kui Rootsiga võrrelda - see pilt on laiem, vaata kasvõi poehindu, palka, sotsiaalhüvesid jne.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guud
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2009




sõnum 02.11.2011 00:11:50 vasta tsitaadiga

Raudselt see teema siit juba läbi käinud, aga ei viitsi otsida.
Kas 2 Amino digiboksi on võimalik kuidagi läbi wifi tööle panna?
Kunagi elionis müüdi mingeid Rucus junne, aga võeti müügist maha, liiga junnid olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 02.11.2011 10:02:45 vasta tsitaadiga

guud kirjutas:
Raudselt see teema siit juba läbi käinud, aga ei viitsi otsida.
Kas 2 Amino digiboksi on võimalik kuidagi läbi wifi tööle panna?
Kunagi elionis müüdi mingeid Rucus junne, aga võeti müügist maha, liiga junnid olid.
https://pood.elion.ee/productInfo/48/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020 - elektrivõrguadapteri komplekt Comtrend PG-9020
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 10:13:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
infoman123 kirjutas:
see optikasse investeerimine oleks pidanud toimuma mitu-mitu aastat tagasi juba (mis aastast alates hakkas Rootsis jms riikides toimuma korralik 100mbit konkurents? ehk mil 100mbit kodudes oli ülitavaline nähtus, meanwhile in estonia olid pea kõigil kasutajates alla 10mbit ühendused, endal oli sel ajal starmani 4mbit)
hetkel oleks mõistlik arendada/uurida 100mbit läbi õhu variante
aga no kui tähtis on ainult kasum ja tarbijate heaolu ei koti pmst kedagi siis pole ka midagi imestada.. hea et nüüdki see 100mbit võrgu rajamine ette võeti:D
Optikasse on investeeritud juba ammu-ammu, vaskvõrku ei ehitata juba pikka aega. Ning kui Rootsiga võrrelda - see pilt on laiem, vaata kasvõi poehindu, palka, sotsiaalhüvesid jne.
2007. aastal ehitatud maja (ehk neli aastat tagasi) ja majja tuleb vaskkaabel. Optika sõlm on ehitatud 3 maja eemale.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 02.11.2011 10:17:56 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
2007. aastal ehitatud maja (ehk neli aastat tagasi) ja majja tuleb vaskkaabel. Optika sõlm on ehitatud 3 maja eemale.
Ma ei tea, mis on antud juhul "maja" aga kui on kortermaja - igal reeglil on erandid ning igasse väiksesse kortermajasse ei tule loomulikult optika. Kõige taustal peab siiski meelde pidama, et tegu on äriga ning igal liigutusel peab olema taga taustal (pika-ajaline) kasumlikkus.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.11.2011 11:58:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
guud kirjutas:
Raudselt see teema siit juba läbi käinud, aga ei viitsi otsida.
Kas 2 Amino digiboksi on võimalik kuidagi läbi wifi tööle panna?
Kunagi elionis müüdi mingeid Rucus junne, aga võeti müügist maha, liiga junnid olid.
https://pood.elion.ee/productInfo/48/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020 - elektrivõrguadapteri komplekt Comtrend PG-9020


Endal sai see seadeldis kuu aega tagasi kasutusele võetud ja julgen soovitada, toimib nii nagu peab!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 12:15:47 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Mark0 kirjutas:
guud kirjutas:
Raudselt see teema siit juba läbi käinud, aga ei viitsi otsida.
Kas 2 Amino digiboksi on võimalik kuidagi läbi wifi tööle panna?
Kunagi elionis müüdi mingeid Rucus junne, aga võeti müügist maha, liiga junnid olid.
https://pood.elion.ee/productInfo/48/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020 - elektrivõrguadapteri komplekt Comtrend PG-9020


Endal sai see seadeldis kuu aega tagasi kasutusele võetud ja julgen soovitada, toimib nii nagu peab!

+1
Juba aasta tiksub ja pole kordagi probleeme olnud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 14:59:37 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
[VaHuR] kirjutas:
2007. aastal ehitatud maja (ehk neli aastat tagasi) ja majja tuleb vaskkaabel. Optika sõlm on ehitatud 3 maja eemale.
Ma ei tea, mis on antud juhul "maja" aga kui on kortermaja - igal reeglil on erandid ning igasse väiksesse kortermajasse ei tule loomulikult optika. Kõige taustal peab siiski meelde pidama, et tegu on äriga ning igal liigutusel peab olema taga taustal (pika-ajaline) kasumlikkus.
Kortermaja ~40 korteriga. Muidugi nüüd juba ~80% korteritest Starmani kliendid, sest ta pakub majas kordades kiiremat internetti kui 12/1 Mbit/s. Terve tänav on optikata, väljaarvatud kõige esimene kortermaja mis kohe sõlme kõrval, kõikides majades on ~30+ korterit.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 02.11.2011 16:40:56 vasta tsitaadiga

ja samas akadeemia teel olevad ühiselamud on kenasti optikaga varsutatud (valdav osa elanikest on kas parmud või inimesed kellel 25€ puhtalt neti-le maksta käib üle jõu)
et mis kasumlikkust nad siis sealt otsivad, ei tea
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 16:51:04 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
ja samas akadeemia teel olevad ühiselamud on kenasti optikaga varsutatud (valdav osa elanikest on kas parmud või inimesed kellel 25€ puhtalt neti-le maksta käib üle jõu)
et mis kasumlikkust nad siis sealt otsivad, ei tea


Majas on rohkelt kortereid, sellest vb ka kasumlikkus, isegi kui parmud ja muidu penskarid välja jätta:D
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 751, 752, 753 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.