|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
27.10.2011 16:41:38
|
|
|
| 2.3.4 vist mõlemal
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.10.2011 16:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
2.3.4 vist mõlemal
|
Kõikidel selleaasta Xperiatel on sama ja arendus toimib kõigile võrdselt
Saab üks update loetud tundide/päevade jooksul saavad kõik.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
27.10.2011 16:57:09
|
|
|
Kas neil mingi uuem ei pidanud tulema või ajan millegagi segi.
Kuskilt nagu oleks lugenud aga võib olla eksin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.10.2011 17:02:44
|
|
|
vaana, 4 tuleb neil vist uuel aastal kõikidele selle aasta mudelitele.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
27.10.2011 17:07:53
|
|
|
| softis kirjutas: |
| vaana, 4 tuleb neil vist uuel aastal kõikidele selle aasta mudelitele. |
Tänud, seda just mõtlesingi
oli vist android 4.0 ice cream aga meenus nagu oleks see oktoobris pidand tulema ja kas ta ka
ilma S-ita Arc-ile tuleb?
Nimelt tuli hea pakkumine sellele Arc-le
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
27.10.2011 17:14:51
|
|
|
| POZ kirjutas: |
Ahjaa CB4, kas tellitud kestad juba käes? |
Jep, kuid osad asjad olid katki. Varsti peaks uuesti saabuma, siis vaatan mida maha ärin Kuigi tean ka praegu millise alles jätan.
Kell soovi, siis PS. Viskan pildid vms.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.10.2011 17:48:59
|
|
|
vaana, Kulla kasutaja kui on öeldud, et kõikidele selle aasta Xp föönidele ja korduvalt siis räägi kuidas sa tuled jälle sellise küsimusega lagedale.
| tsitaat: |
oli vist android 4.0 ice cream aga meenus nagu oleks see oktoobris pidand tulema ja kas ta ka
ilma S-ita Arc-ile tuleb?
|
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
27.10.2011 18:08:06
|
|
|
| Kulla vänt, ära erutu nii lihtsalt! Vahel võib jääda mõni lausejupp kahe silmavahele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
27.10.2011 19:38:59
|
|
|
| Arc s-i galerii on facebooki syncist igast fb pilte täis. Kuidas neist lahti saan?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.10.2011 19:45:04
|
|
|
Ma ei erutu, pigem imestan, kui vähe viitsitakse teemaga tutvuda enne postitamist
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.10.2011 21:11:45
|
|
|
| ViljarV kirjutas: |
| Arc s-i galerii on facebooki syncist igast fb pilte täis. Kuidas neist lahti saan? |
Kui sul on Facebook ja seal sõpru, kes igast loosimistes osalevad ja nendesse kutsuvad, siis synci kalender ära ja üllatu!
Mul oli omast idiootsusest ükskord aasta otsa 24/7 Get Free iPhone ükskord
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erno
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2008
|
29.10.2011 12:24:16
|
|
|
| Android sisaldab niipalju asju, et iOS to Android on suhteliselt põnev. Telefoniga siiamaani rahul. Väga kiire aparaat, suur ekraan. Tahaks ainult kilet peale osta ja keegi teab, kust normaalset vutlarit soetada saaks? Mis sobiks Arc S-ile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
29.10.2011 12:34:06
|
|
|
| Erno kirjutas: |
| Android sisaldab niipalju asju, et iOS to Android on suhteliselt põnev. Telefoniga siiamaani rahul. Väga kiire aparaat, suur ekraan. Tahaks ainult kilet peale osta ja keegi teab, kust normaalset vutlarit soetada saaks? Mis sobiks Arc S-ile. |
täpselt sama arvamus ja sama küsimus ka
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.10.2011 18:27:38
|
|
|
Räägin küll aiaaugust, aga kuna telefon ei oleks nagunii alati vutlaris, siis soovitan seda kaitsekilevärki: Zagg Arc skin shield
Endal on ja väga väga hea. Maximum Coverage variandi võtsin. Suht kohe peale telefoni ostu, kuna telefoni enda kile oli jama.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
30.10.2011 16:58:27
|
|
|
| kellegi kaudu tellida ka saab vms??
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
31.10.2011 16:10:07
|
|
|
[VaHuR] tegeleb Zagg kauba Eestisse smuugeldamisega
Tema kaudu sain ise ka.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
01.11.2011 20:21:27
|
|
|
kas ARC-le paremat akut ka on?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
02.11.2011 02:15:05
|
|
|
ega see väga hästi ei pea küll kui aus olla ,aga selline küsimus,et ml näitab task killerites ja telefoni enda mälukastuses ka ,et kasutusel ~250mb/355MB-st , esiteks kuidagi palju kasutab mälu ,või peabki niipalju olema , ja teiseks peaks arc Sil olema 512 rammi nagu ma välja olen lugend ,mitte 355 ?
| tsitaat: |
| Sai siis see MX player tõmmatud , ilmnes kohe ka probleem,nimelt näiteks topgear 720p-d vaadata, siis mxplayeris H/W kvaliteedina vaadates on nagu õrn lagg sees, mida tegelt pane väga tähelegi aga pikapeale hakkab häirima küll vaadates , S/W ehk kehvema kvaliteedi peal seda probleemi ple , pilt jookseb väga sujuvalt , ja kui galerii alt enda tehtud 720p videosi vaadata on ka kõik superhea , kas võib viga olla programmis endas , äkki mingi tasuline jookseks paremini ( mis kõige parem tasuline vid.player on ? ) |
EDIT : ise küsin,ise vastan:D sai tõmmatud diceplayer trial versioon ja sellega jooksutas 720p-d täiesti puhtalt , tuleb vist full tirida
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.11.2011 10:24:44
|
|
|
Seda on küll miljon korda siin arutatud, aga ütlen siis veel: osa RAMi on reserveeritud graafika ja süsteemi tarbeks.
Ühelgi telefonil ei näidata RAMi hulka nii palju kui on telefonis füüsiliselt, vaid nii palju kui on kasutajale kätte saadav.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.11.2011 12:42:12
|
|
|
| Viimasest suuremast updatest hakkas aku oluliselt paremini pidama.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erno
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2008
|
02.11.2011 13:52:39
|
|
|
Milline see update välja näeb? Või kuidas see updatemine toimub.
+ keegi teab kust vutlarit soetada telefonile?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.11.2011 14:11:12
|
|
|
| See, mis septembris tuli. Ma ei teagi täpselt, kas see oli telefoni update, või Android 2.3.4. Arvan, et viimane. Jutt siis ARC'ist, mitte S variandist.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajeekarate
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2006
|
02.11.2011 16:35:15
|
|
|
Ma ostsin Arc S-ile vutlari Kristiine keskusest EMT-poe tagant. Noname vutlar oli 9 eurot ja ekraanikaitse 6 eurot + mõned sendid. Ei midagi erilist aga töötab, telefon on kaitstud.
_________________ www.dynamodesign.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
07.11.2011 17:00:38
|
|
|
| Kas keegi seda isendit (Arc S) vööl kah kannab, et kas on võimalik? Elisa soodushind peibutab, aga on ikka lai telefon...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
07.11.2011 22:16:00
|
|
|
| Pole ta nii lai midagi. Kolleeg kannab ka 4,3" Desire hd-d vööl.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
07.11.2011 23:57:17
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 03:44:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
08.11.2011 01:12:14
|
|
|
tühistaks oma küsimuse... ostsin Ray ära. Miks vööl? Kus siis veel, kui suvel näiteks labidaga kraavi kaevad või katusel ronid...
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.11.2011 01:50:50
|
|
|
| WaHur kirjutas: |
tühistaks oma küsimuse... ostsin Ray ära. Miks vööl? Kus siis veel, kui suvel näiteks labidaga kraavi kaevad või katusel ronid...  |
Kuskil särgi all kompsus ja BT HF kõrvas
Miskite rokaste kätega hakkad veel jaurama.
Lisakulu igasugu nilbetele kottidele või ümbristele. BS
ca 15-20m vaba raadiust...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
10.11.2011 14:12:56
|
|
|
Mul ripub rihma küljes mingi odav tavaline Golla kott
Vöö variant endale ei sobi ja põue ka ei taha panna, kuna koguaeg vaja näppida seda . Igas seisus näppudega, kuna korralik Zagg kile peal .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
10.11.2011 20:34:09
|
|
|
| Saan aru, et keegi ei taha uhket ekraani ja muidu vinget telefoni ära kriipida - ma ka ei taha - aga minu arust on need vutlarid ikka eriti nõmedad. Kui nii väga kartakse telefoni kriimustada, et ilma kotikeseta ei kõlba telefoni taskugi panna, siis pole mõtet sellist telefoni osta. Tellisin Zaggi kile ära, usun et asjalikum kui mingi kiibitu vutlar.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
10.11.2011 21:34:18
|
|
|
selline probleem siis ,et brauserit avades on pilt koguaeg külili asendis ja kuidagi sellest asendist ära ei lähe ka , lülitasin ka telefoni välja ja proovisin aga ikka sama jama
nagu alati,google aitas välja tuli history ära kustutada kõik ja töötas jälle
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erno
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2008
|
11.11.2011 15:09:45
|
|
|
Äratusega mõnikord fun hommikuti. Hakkab äratama aga maha ei saa võtta . Kõik hääled asjad ning äratus kinni ja ei aita, ikka laulab edasi. Force shutdowni, siis saab jagu. Plaan täna või lähimate päevade jooksul telefon ära ka rootida. Seda default jampsi jagub ikka hoolega. Keegi teab, kas cyanogeni saab peale lasta arc S-ile ? Arcile on õpetus olemas aga kas see ka Arc S kohta kehtib ..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
11.11.2011 19:03:35
|
|
|
Mul hakkas eile kuular ragisema/krõmisema. Ei tea kas läheb garantii alla? s keegi selle ülemise praoga ka on pöördunud kuhugi?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
12.11.2011 20:55:32
|
|
|
tuligi telefonile uus android ära 4.0.... midagi uuendusega.
E: midagi küll ei muutunud
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.11.2011 22:28:54
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
tuligi telefonile uus android ära 4.0.... midagi uuendusega.
E: midagi küll ei muutunud  |
kui täpne olla, siis tegu ei ole siiski ju uue android 4.0 ice creamiga.
kui enne oli tarkvara 4.0.1.... siis nüüd on 4.0.2.A.0.42
väikesed uuendused seoses facebooki, video x16 zoom ja midagi oli veel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erno
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2008
|
13.11.2011 14:00:36
|
|
|
| Keegi arc s rootimisega sina peal?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
14.11.2011 11:51:34
|
|
|
| Olen põhimõtteliselt selles Arc S-is pettunud . Telefon pole nädalat isegi vana ning ekraan on juba korpuse küljest lahti . Ma ei kujuta ise kuidas see saab nii ollagi . Telefon seisnud, vaid pisut surfanud netis ja siis paar pilti klõpsanud. Telefon rändab tagasi Elisasse ning garantiise koheselt .
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
14.11.2011 15:30:46
|
|
|
Miks see kõlab kahtlaselt selle järgi et mitte ekraan ise pole lahti vaid ekraani peal olev invisibleshield.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
15.11.2011 00:29:32
|
|
|
Ma olen aru saanud, et päris paljud ei teagi, et ostes on Arc S-il väga täpselt paigutatud kile peal, nii et pole nähagi. Olen inimesi näinud, kellel on selle kile peale veel jäetud veel mingi kile, mis karbist välja võttes peal oli Aga see pole seal kleebitud ja siis õhumullid on tal all ja näeb igati inetu välja.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
15.11.2011 11:01:55
|
|
|
| See ei ole minu kahjuks kile. Kile on ekraani peal küll, aga kui tagurpidi keerata telefon, siis alt nuppude juurest vajub ekraan välja ning näed tühja osa korpusest :S Pidin täna garantiisse viima, kuid unustasin telefoni koju . Eks homme viib siis !
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
15.11.2011 17:55:48
|
|
|
| ViljarV kirjutas: |
Ma olen aru saanud, et päris paljud ei teagi, et ostes on Arc S-il väga täpselt paigutatud kile peal, nii et pole nähagi. Olen inimesi näinud, kellel on selle kile peale veel jäetud veel mingi kile, mis karbist välja võttes peal oli Aga see pole seal kleebitud ja siis õhumullid on tal all ja näeb igati inetu välja. |
Kas võib ka Rayl samamoodi olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViljarV
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
15.11.2011 21:20:20
|
|
|
| qrime kirjutas: |
| ViljarV kirjutas: |
Ma olen aru saanud, et päris paljud ei teagi, et ostes on Arc S-il väga täpselt paigutatud kile peal, nii et pole nähagi. Olen inimesi näinud, kellel on selle kile peale veel jäetud veel mingi kile, mis karbist välja võttes peal oli Aga see pole seal kleebitud ja siis õhumullid on tal all ja näeb igati inetu välja. |
Kas võib ka Rayl samamoodi olla? |
Usun küll, ka uus Xperia seeriast, minu teada neil kõigil.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thoppers
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2008
|
16.11.2011 19:13:12
|
|
|
| keegi oskab soovitada mõnda head silikooni arcile ja kas see on väga kohmakas?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
16.11.2011 22:30:43
|
|
|
| thoppers kirjutas: |
| keegi oskab soovitada mõnda head silikooni arcile ja kas see on väga kohmakas? |
Mul pakkuda valge ja must. Aga jah, kohmakas on küll.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
POZ
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
16.11.2011 22:55:50
|
|
|
Minu telefonil on ka nüüd silikon kest ümber tänu CB4`le ning ei ütleks, et väga kohmakas on. Istub väga ilusti kätte ning mahub ka vutlarisse ja mis peamine, et ei libise enam lihtsalt vutlarist välja.
_________________ Audi, VW, Seat ja Skoda sõiduautode varuosad, remont ja hooldustööd Tallinnas (ka peale tööaega)
Inimeste (kuni 7) ja kaupade (kuni 5m3) transport väljaspool tööaega ning nädalavahetustel.
51-52-492 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.11.2011 07:51:33
|
|
|
POZ, Sinu oma pole päris klassikaline silikon kest! Aga jah, see ei ole kohmakas, kuid samas on väga turvaline.
Need mis mul pakkuda on, on 2x paksemast materjalist
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004

|
17.11.2011 09:47:07
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
POZ, Sinu oma pole päris klassikaline silikon kest! Aga jah, see ei ole kohmakas, kuid samas on väga turvaline.
Need mis mul pakkuda on, on 2x paksemast materjalist  |
milline siis POZ il on see kest ? endal on paar ohtlikku olukorda olnud kus peaaegu oleks näpu vahelt libisenud ja mööda betooni põrutanud. ennetaks selliseid kahjustusi pigem korraliku silikooniga vms. need kaitsekiled hoiavad ainult kriimustuste eest millest ma suurt ei hooli
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
18.11.2011 09:32:50
|
|
|
1) ARC S vs. RAY - on neil peale füüsilise suuruse ka mingit sisulist vahet?
Suuruse poolest meeldiks RAY- samas ei olnud eile võimalik ARC S proovida rohkem kui käes hoida- pilti ette ei saanud kuna aku oli tühjaks näpitud.
Praegu kasutusel E52 ja suuruse poolest oleks RAY just paras- kuigi kirjad RAY ekraanil olid ikka suht pisikesed.
2) Oskab keegi öelda- kas otseses päikesevalguses on ekraan kasutatav (RAY, ARC S) või mitte- eelmine "puutekast" seetõttu loobusingi - polnud lihtsalt võimalik väljas kasutada.
3) Aku vastupidavus tavakasutusel- ARC S justkui spetsi järgi gramm parem kui RAY- samas 1,4GHz ei peaks justkui seda soodustama?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|