Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:38:33 Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 vasta tsitaadiga


Tegu on esimese Nokia ja Microsofti koostöös sündinud nutitelefoniga, mis on varustatud Windows Phone Mango operatsioonisüsteemiga.


Link

E24.ee andmetel hakkab Nokia Lumia 800 hakkab maksma umbes 420 eurot, ning kõigepealt jõuavad Lumia 800 nutitelefonid müügile kuues Europa riigis: Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Hollandis, Itaalias ja Hispaanias. Nimetatud riikides tuleb Lumia 800 müügile novembris. Sarnaselt N9'le pakutakse telefoni kolmes toonis: must, sinine ja roosa.
(http://www.e24.ee/611382/nokia-lumia-800-hakkab-maksma-umbes-420-eurot/)

Telefoni andmed: http://www.nokia.co.uk/gb-en/products/phone/lumia800/specifications/
"In Action" videod: http://www.nokia.co.uk/gb-en/products/phone/lumia800/use/


viimati muutis GinPenGuin 27.10.2011 17:31:29, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 16:46:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sarnaselt N9'le pakutakse telefoni kolmes toonis: must, sinine ja roosa.
Erinevalt N9'st puudub tol telefonil front-facing kaamera skype ja muude videokõnede jaoks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 26.10.2011 16:56:21 vasta tsitaadiga

http://www.iltasanomat.fi/digi/nokian-moka-uuden-puhelimen-nimi-lumia-on-espanjaksi-prostituoitu/art-1288423571306.html

Olen kaua oodanud ja raha kõrvale pannud. Tehnilisi oskusi kommenteerin pärast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:58:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tsitaat:
Sarnaselt N9'le pakutakse telefoni kolmes toonis: must, sinine ja roosa.
Erinevalt N9'st puudub tol telefonil front-facing kaamera skype ja muude videokõnede jaoks.

Videokõnedele on blokk peale pandud jah!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 17:01:09 vasta tsitaadiga

Front Facing kaamera puudumine on turnoff jah. Lisaks 512MB RAMi, võrreldes Samsung Focus S'i ja HTC Titani 1GB'ga. + ekraan on "ainult" 3,7 tolli ja AMOLED. Samas ma olen kindel et üleüldine experience on siiski hea.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 17:06:59 vasta tsitaadiga

Hm, reso on ka nats vilets 800x480. N9(50)'l on täpselt 2/3 720p'st ehk 854x480. Kas tõesti on seal teine ekraan ja reso kasutuses? Filmide vaatamine ei saa just kõige parem olema siis.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 20:47:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Hm, reso on ka nats vilets 800x480. N9(50)'l on täpselt 2/3 720p'st ehk 854x480. Kas tõesti on seal teine ekraan ja reso kasutuses? Filmide vaatamine ei saa just kõige parem olema siis.


Ma ei te kui palju sina vaatad filme telefonist aga minul on selleks televiisor icon_smile.gif

Eelkõige peaks miinuseks jällegi vananenud riistvara ja hetkel veel toores OS.
Plussiks siis viisakas välimus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 20:50:48 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Ma ei te kui palju sina vaatad filme telefonist aga minul on selleks televiisor
Aeg-ajalt kui sai fotokaga timelapsesid käidud tegemas sai ikka päris mitu seriaali ja filmi ära vaadatud nende tundide jooksul mil fotokat valvama pidin ja 4" ekraani pealt ilma mustade äärteta oli igati normaalne vaadata. Kaetud vaateväli polnud oluliselt väiksem sellest, mida kodus 22" monitori peal asju vaadates on icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 26.10.2011 22:15:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Hm, reso on ka nats vilets 800x480. N9(50)'l on täpselt 2/3 720p'st ehk 854x480. Kas tõesti on seal teine ekraan ja reso kasutuses?


Asi ilmselt selles, et ekraan ise on 0,2 tolli väiksem, ehk tegelikkuses on ta lihtsalt veidi lühem, võrreldes N9'ga ja põhjuseks see, et mahutada alla windowsi puutenupud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.10.2011 22:33:34 vasta tsitaadiga

esimesed on rauselt vigased mis kaotavad hinnast ylikiirelt 3/4.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2011 14:38:59 Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 vasta tsitaadiga

link :: E24


Nokia juht Stephen Elop tutvustas täna ennelõunal Londonis toimuval Nokia World üritusel ettevõtte uut nutitelefoni Lumia 800. Tegu on esimese Nokia ja Microsofti koostöös sündinud nutitelefoniga, mis on varustatud Windows Phone Mango operatsioonisüsteemiga.

«See on meie esimene telefon, mis ehitatud Windows Phone platvormile. Lumia on esimene tõeline Windows Phone-telefon,» tutvustas Elop, lisades, et uue telefoniga soovib Nokia kasutajaid üllatada iga külje pealt.

Vaata ka Nokia kodulehte: http://www.nokia.co.uk/gb-en/products/phone/lumia800/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:44:53 vasta tsitaadiga

Välimuselt mulle väga meeldib.... hind kindlasti nii meeldiv ei ole/tule.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:48:00 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Välimuselt mulle väga meeldib.... hind kindlasti nii meeldiv ei ole/tule.

Ei istu mulle värvilised moblad kohe yldse
hind tuleb vist suht kirves, samas, et jalg uksest sisse pressida, ei tohiks nad eriti räiget hinda väänata.
Pakun max 500-550€

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:48:44 vasta tsitaadiga

Hind tuleb 420€ ja valikus on sinine, roosa ja must.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:51:53 vasta tsitaadiga

Tõlgituna: Nokia Prostituut 800 icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 27.10.2011 14:53:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:52:36 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Hind tuleb 420€ ja valikus on sinine, roosa ja must.
420€ + maksud, ehk siis ca 510€ + kohaliku operaatori kasum.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:56:08 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
IceUul kirjutas:
Hind tuleb 420€ ja valikus on sinine, roosa ja must.
420€ + maksud, ehk siis ca 510€ + kohaliku operaatori kasum.

et siis ikkagi 600€ eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2011 14:57:31 vasta tsitaadiga

Kui on avalikustatud EUR hind, siis peaks see reeglina sisaldama juba kõiki makse. icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:11:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, mulle just värvilised meeldivadki, miks peab kõik olema must ja valge
Mine korra mobla poodi ja vaata mis värv seal selgelt domineerib.... must. Hetkel mul valge galaxy ja ühtegi musta/halli junni enam näha ei taha.

Nokia peaks praegu just hinnaga lööma. Turg on androidi (ka odavat) silmini täis ja tulla mingi meegoga, sellise hinnaga laineid lööma.... ei tule hästi välja.
Norm oleks, kui hind jääks sinna 200-250 euro kanti ja oleks ostjad kõvasti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:11:40 vasta tsitaadiga

Antud telefoni operatsioonisüsteemiks on siiski Windows Phone 7.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antile
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2008




sõnum 27.10.2011 15:32:09 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Antud telefoni operatsioonisüsteemiks on siiski Windows Phone 7.


Windows Phone 7.5 Mango siiski.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:34:21 vasta tsitaadiga

antile kirjutas:
maatriks kirjutas:
Antud telefoni operatsioonisüsteemiks on siiski Windows Phone 7.


Windows Phone 7.5 Mango siiski.
Pigem tahtsin sellele tähelepanu juhtida, et tegemist ei ole Meegoga, konkreetne versiooninumber ei ole oluline.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.10.2011 15:34:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui on avalikustatud EUR hind, siis peaks see reeglina sisaldama juba kõiki makse. icon_rolleyes.gif


üldjuhul PEAKS olema jah nii, et kui on eurodes, siis juba maksudega, kui dollarites, siis tulevad käibemaksud jms veel otsa
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:01:18 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
antile kirjutas:
maatriks kirjutas:
Antud telefoni operatsioonisüsteemiks on siiski Windows Phone 7.


Windows Phone 7.5 Mango siiski.
Pigem tahtsin sellele tähelepanu juhtida, et tegemist ei ole Meegoga, konkreetne versiooninumber ei ole oluline.

Kus siin uudises vastupidist on väidetud? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:28:16 vasta tsitaadiga

võtas-uxu rääkis midagi Meegost.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2011 16:36:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tõlgituna: Nokia Prostituut 800 icon_biggrin.gif

Huvitav kas vastavatel turgudel lastakse toode välja teise nimega? icon_biggrin.gif
Või saab populaarseks vastava sihtgrupi seas icon_razz1.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.10.2011 17:01:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tõlgituna: Nokia Prostituut 800 icon_biggrin.gif

Huvitav kas vastavatel turgudel lastakse toode välja teise nimega? icon_biggrin.gif
Või saab populaarseks vastava sihtgrupi seas icon_razz1.gif


eks vist tehakse nagu "ei-liigu" autodega, tolles riigis müüakse teise nime all kuid kes seda teab, võibolla kasutatakse turunduses ära icon_biggrin.gif Enamus keeltes on lumina -> luminofoorne arusaadav icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 17:41:09 vasta tsitaadiga

Üks video telefoniga toimetamisest (Hands-ON):

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja nagu näha, siis suuremas osas suurus ja disain nagu N9'l!
Muidu paistab, et masin on kiire (pildistamine, sirvimine) või kuidas teile tundub?

Tehniliste andmete leht siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 18:20:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tõlgituna: Nokia Prostituut 800 icon_biggrin.gif

Huvitav kas vastavatel turgudel lastakse toode välja teise nimega? icon_biggrin.gif
Või saab populaarseks vastava sihtgrupi seas icon_razz1.gif

Hispaania keelt kõneleb 300-400 miljonit inimest. Prostituute peaks nende seas päris palju olema icon_smile.gif
Tegelikult BS sest Mitsu Pajerosid (onaniste hisp keeles) oli hispaanias liikumas näha, samamoodi WV Golfe (mille üle heidetakse samamoodi nalja- Golf(a) on tõlkes lõdva tütarlaps). Neid näiteid on muidugi palju rohkem, esimesed mis mälusopist meenusid. Mingi osa jätab ostmata, mingi osa ostab jusnimelt nime pärast ja mingil osal on nimest pohh.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 22:24:52 vasta tsitaadiga

Imelik, et vingutakse mingite kaamerate ja resode kallal icon_rolleyes.gif Minuarust iga mobiilise seadme kõige olulisem osa on tema mobiilsus. Hetkel ei ole ühtegi droid ega ios telefoni mida saaks nimetada mobiiltelefoniks, enamus ikka seinapistikus või sigaretisüütajas thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 23:09:44 vasta tsitaadiga

Minuarust see reso läheb üldse võidu kihutamiseks. Kui võrrelda monitoride, mis siis veel telekatest rääkida, pikslite arvuga ruuttolli kohta, on mobiilidel resod ikkagi superbid. Suurem reso üldisel kasutamisel ei muuda niikuinii muud, kui seda, et pead netis surfates rohkem sisse suumima. Kui ma panen oma Desire 800x480 AMOLED ekraani mõne rüperaali ekraani või arvuti monitoriga kõrvuti... ei saa võrreldagi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 23:15:04 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Imelik, et vingutakse mingite kaamerate ja resode kallal icon_rolleyes.gif Minuarust iga mobiilise seadme kõige olulisem osa on tema mobiilsus. Hetkel ei ole ühtegi droid ega ios telefoni mida saaks nimetada mobiiltelefoniks, enamus ikka seinapistikus või sigaretisüütajas thumbs_down.gif


Ma ei tea kah milles nagu mure, endal viimased 2 aastat olnud Nokia 5530 XpressMusic telefon, resodest ja kaamera kvaliteedist pole vist mõtet rääkidagi, aga telefoniga üldiselt rahul! Ilus, käepärane, kerge, hea heliga, helisamiseks hea telefon...
Ja kui ma plaanin praeguse telefoni justnimelt Nokia Lumia 800 vastu vahetada, siis just sellel eesmärgil, et telefon lihtsalt kiiremini liiguks erinevate toimingute vahel (olgu see siis kas office, helistamine, sõnumite saatmine või lihtsalt piltide vaatamine jne). Front-Face kaamera ja ekraani reso ei mängi erilist rolli, peaasi et telefon välimuselt meeldiks ja jääks käepärasesse mõõtu icon_smile.gif !
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.10.2011 23:15:14 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Suurem reso üldisel kasutamisel ei muuda niikuinii muud, kui seda, et pead netis surfates rohkem sisse suumima
Võibolla siis jah kui su mobla DPI vale on.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 00:02:08 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 800 UK's EELMÜÜGIS HINNAGA £440 :
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_800_now_available_on_preorder_in_uk_440_pounds-news-3313.php

Nagu jutust lugeda, võib telefoni Pre-Orderit teha Nokia.co.uk kodulehel (sealne müük toimub läbi "The Carphone Warehouse'i" ja "Phones4U" ja tegemist on sis võrgulukuga telefonidega).

Võrguvaba telefoni saab ette tellida siit:
http://www.clove.co.uk/nokia-lumia-800-black

Ah ja veel uudiseid, BENCHMARKS!!!
Siin siis võrreldud Nokia Lumia 800't ja Lumia 710't mõningate telefonidega, vaadake ise järgi, nendega võrreldes pole tegemist nö. "lahja" telefoniga icon_smile.gif :
http://blog.gsmarena.com/nokia-world-2011-nokia-800-and-710-web-benchmarks-are-out-turn-as-good-as-youd-expect/

Ja siisn võrdlus HTC Titan'iga (http://wmpoweruser.com/nokia-800-benchmarked-against-htc-titan/):
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 13:39:15 vasta tsitaadiga

Lihtsalt hunnik numbreid icon_smile.gif !

Pisu asjalikumat vaatamist inimestele, kes kasutavad telefoni fotoka asemel (Telefoniga tehtud pildid):
http://blog.gsmarena.com/we-take-the-nokia-lumia-800-8-megapixel-camera-for-a-spin-return-impressed/

Veel üks "Hands On" video, mis on minu arvates päris asjalik:

Link


Ja nagu näha on ebay.co.uk's ettetellimiseks väljas Nokia Lumia 800 (hinnaks siis £419.99-£479.99):
http://www.ebay.co.uk/sch/Mobile-Smart-Phones-/9355/i.html?LH_ItemCondition=11&_nkw=nokia+lumia+800&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 28.10.2011 13:40:58 vasta tsitaadiga

Te mehed ikka teate, et Nokia Lumia 800 ega ükski muu Windows Phone mudel Nokialt ei tule Baltikumi ega ka Soome ennem järgmise aasta teist poolt? Hetkel lähevad Nokia WP telefonid turgudele kus on tugi ja keel olemas.
Nokia seni pühendub Baltikumis ja Soomes täielikult oma lipulaevale Nokia N9-le.

Ja veel väike turn-off 410€ on hind ILMA maksuteta. Kust kurat te üldse võtate ,et kui hind on eurodes, siis on kohe maksud sisse arvestatud???

Üks hea võrdlus Lumia vs N9: http://blog.gsmarena.com/siblings-of-different-kin-the-nokia-lumia-800-vs-nokia-n9-table/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 13:43:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
pkwild618 kirjutas:
Suurem reso üldisel kasutamisel ei muuda niikuinii muud, kui seda, et pead netis surfates rohkem sisse suumima
Võibolla siis jah kui su mobla DPI vale on.


Milleks siis sulle suurem reso? Minuarust ainuke asi, et see on naljanumber. Minuarust täiesti kasutu mingi überresodeni ajamine. Jõudu võtab ka rohkem ära. Et pilt oleks detailsem? Sellise DPI juures on imo pilt juba piisavalt detailne ja kodukino või arvutiga ei hakka mobiilid niikuinii konkureerima oma ekraani suuruse tõttu. On ka videoprillid, aga nendel on oma ekraanid.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2011 13:53:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja veel väike turn-off 410€ on hind ILMA maksuteta. Kust kurat te üldse võtate ,et kui hind on eurodes, siis on kohe maksud sisse arvestatud???



SurfData kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kui on avalikustatud EUR hind, siis peaks see reeglina sisaldama juba kõiki makse. icon_rolleyes.gif


üldjuhul PEAKS olema jah nii, et kui on eurodes, siis juba maksudega, kui dollarites, siis tulevad käibemaksud jms veel otsa


Empiirilised andmed näitavad seda, et kui usas on hind näiteks 100$, siis Euroopas sama asi 100€ (sisaldab kõiki makse + kursivahe)
Kui see 410€ on ilma maksudeta, siis erand lihtsalt kinnitab reeglit icon_cool.gif

USA-s siseselt ei ole netist tellides makse, küll aga Euroopas igatmoodi ostes tulevad maksud peale.
Seega pole mõtet teatada Euroopas maksudeta hinnast, kui maksud anyway tulevad peale.

http://www.e24.ee/611382/nokia-lumia-800-hakkab-maksma-umbes-420-eurot/
tsitaat:
Nokia juhatuse esimehe Stephen Elopi sõnul hakkab Nokia esimene Windows Phone operatsioonisüsteemiga nutitelefon Lumia 800 edasimüüjate juures maksma ca 420 eurot.


Selle järgi lõpptarbijale see maksabki koos kõikide maksudega ja edasimüüja kasumiga 420€ icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 13:53:35 vasta tsitaadiga

Ise ootaks, et Nokia toosk tagasi N8 12mpxlise kaamera icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.10.2011 18:25:05 vasta tsitaadiga

Ehhr kirjutas:
Üks hea võrdlus Lumia vs N9: http://blog.gsmarena.com/siblings-of-different-kin-the-nokia-lumia-800-vs-nokia-n9-table/
Suts eksitav tabel. Afaik A8 peaks per-takt kõvasti võimekam olema kui too Adreno seega tolle koha pealt värviti vale tulp roheliseks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.10.2011 20:20:42 vasta tsitaadiga

see telefon sarnaneb välimise disaini poolest N9-ga ju icon_rolleyes.gif Kui hind tuleb väiksem nagu te siin mainite 420€ siis on see ju suht normaalne võrreldes N9 hinnaga mis on mingi 600€ vist ... ja hinnavahe tulenebe sellest et mõlemal on erinevad op süsteemid peal jah ? ma seda asja nii hästi ei jaga et kummal siis see kiire ja parem see op süsteem on ? icon_smile.gif suht ilus telefon muidu.selline mõnus peenike,mis mulle telefonide juures just meeldib et hea taskus kanda pole mingi kobakas icon_smile.gif

Millal see meile siis ka müüki jõuab ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.10.2011 20:41:27 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kui hind tuleb väiksem nagu te siin mainite 420€ siis on see ju suht normaalne võrreldes N9 hinnaga mis on mingi 600€ vist ... ja hinnavahe tulenebe sellest et mõlemal on erinevad op süsteemid peal jah ?
n9'l suurem ekraan, 2x rohkem ram'i, kergem, 64G valik ja igasugu makse arvesse võttes on hinnavahe kõvasti väiksem icon_smile.gif

Nokia ei lase WP7.5 ja Meego põhiseid telefone samaaegselt turule enne järgmise aasta teist poolaastat. Ehk siis Eestist sa seda poest niisama lihtsalt ei leia.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.10.2011 20:49:41 vasta tsitaadiga

Miks poest niisama lihtsalt ei leia ? Kui alles järgmise aasta teise pooles,siis miks nii kaua peab ootama icon_neutral.gif Selleks ajaks on juba N9 hind langenud ja teistel telefoni tootjatel võimsamad ja paremad telefonid juba välja kui Nokia oma üllitise kavatseb müüki paisata icon_razz.gif

kolasin netis ja uurisin infot selle telefoni kohta siis lugesin siit:http://blog.photopoint.ee/nokia-esimesed-windows-phone-nutitelefonid-on-siin-lumia-710-ja-lumia-800/ sellist asja et:
tsitaat:
Saadavuse kohta Eestis kirjutab Nokia Eesti müügijuht Toomas Mihkelson järgmist:

“Nokia Windows Phone`id tulevad müügile turgudel, kus on olemas tarkvara, keele ja rakenduste ostmise tugi, täna see puudub nii Baltikumis kui ka Soomes. Hetkel tegeleme toote lokaliseerimisega ja tõenäoliselt jõuavad täielikult lokaliseeritud Nokia Windows Phone´id Eesti müügilettidele 2012. aasta teises pooles.“



sry aga ma ei saa aru mis tugi ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.10.2011 20:51:20 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt loll vabandus neil, nad ei taha et n9 ja uued WP telefonid korraga müügis oleks. On ju vaja vältida, et "vana ja surnud" platform Meego näol ei hakkaks nende "uue ja vingega" konkureerima.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 22:34:07 vasta tsitaadiga

Erk kollane on päris lõbusa värviga mobla:P
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GL555
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2011




sõnum 31.10.2011 12:14:37 vasta tsitaadiga

Kui ma näiteks Saksamaalt ostan endale Lumiat 800, kas on siis mingeid takistuse seda Eestis kasutada? Inglise keel peaks ju ikka olema ja kui hiljem tuleb Eestile kohandatud tarkvara, siis saab seda ju upgradida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 12:20:18 vasta tsitaadiga

Kui võrgulukku või mõnda muud operaatoripiirangut peal pole, siis on kõik OK.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 15:52:02 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Front Facing kaamera puudumine on turnoff jah. Lisaks 512MB RAMi, võrreldes Samsung Focus S'i ja HTC Titani 1GB'ga. + ekraan on "ainult" 3,7 tolli ja AMOLED. Samas ma olen kindel et üleüldine experience on siiski hea.

ffcamera on ehk turnoff aga samas palju sa teda ikka kasutad? Rääkides RAM'idest ja DualCore protsessoritest ja jumal teab millest muust siis me ilmselt ei näe veel enne järgmist aastat seda sõda. Kui üldse hakktataksegi nt. dualcore protsessoreid pakkuma WP7 telefonides siis seda puhtalt marketing põhjustel. Sest erinevalt Androidist haldab Windows Phone resursse ikka oluliselt paremini. Vajadust kui sellist nüüd kahetuumalise protsessori ja kõrgemate taktsageduste järgi praktiliselt pole. Ka RAM'ist 512mb on praegu rohkem kui küll, tõsi 1gb ramm annaks võimaluse mitmete 3D mängu vahel praktiliselt hetkega vahetada aga küsimus on rohkem selles et kas seda ka vaja on?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 31.10.2011 16:49:56 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
... Sest erinevalt Androidist haldab Windows Phone resursse ikka oluliselt paremini...


Mõni viide ka ehk sellele või lahmid niisama?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 17:11:34 vasta tsitaadiga

inc, võta suvaline kahetuumaline Android ja võta suvaline odav Windows Phone. Nüüd vaata kuidas Android on pea kaks korda aeglasem kõiges.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.