Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 16:14:24 vasta tsitaadiga

Türgi reisi asi oli ikka Epic. Ja hetkel see 6000 euri "loosimine" - ca 10 000 kutset on hetkel õhus e vastamata, seega inimesed lähevad ikkkkka veel kaasa. Pole sõnu!
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 16:16:01 vasta tsitaadiga

http://www.facebook.com/event.php?eid=126072740821409
See minu arust palju hullem
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 16:24:13 vasta tsitaadiga

See iphone jagamine - seal kusjuures ka kaks korda lugedes ei tule tekstist otse välja, et iphonesid ei anta välja reaalselt see (minumeelest) veidi nalja ja fake vahepeal. Dream On naljad tulevad teksti läbi lugedes ikka üheselt välja suht. icon_cool.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 19.08.2011 18:58:17 vasta tsitaadiga

Nojaa, aga kui naiivne peab olema, et arvata et "Facebook giving 1000000 free Apple iPhone. Go Grab NOW !!!" lehelt sulle mingi iPhone antakse? icon_neutral.gif
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 20:22:55 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Nojaa, aga kui naiivne peab olema, et arvata et "Facebook giving 1000000 free Apple iPhone. Go Grab NOW !!!" lehelt sulle mingi iPhone antakse? icon_neutral.gif

EMT hindadega 637 000 000€ antakse tasuta ära icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 20:32:28 vasta tsitaadiga

See on ju lumme kusta summa. Mina küll osalen ja jagan igal sellisel üritusel. Olekski neid loositavaid asju vaja, miks ma peaks nende eest maksma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 19.08.2011 20:59:52 vasta tsitaadiga

Seda Dream On lehte võiks isegi jälgimishuvist laikida, aga äkki pärast peetakse ka mind üheks samasuguseks debiilikuks.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 10:45:09 vasta tsitaadiga

fb ongi juba prügikastiks muutunud. iga päev genereeritakse uut sitta. lisaks mingid sõprade totakad postitused ala kui oled mind näinud vajuta "like" + mingid jaburad valikvastustega küsimused. täielik idiootsus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:22:38 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
fb ongi juba prügikastiks muutunud. iga päev genereeritakse uut sitta. lisaks mingid sõprade totakad postitused ala kui oled mind näinud vajuta "like" + mingid jaburad valikvastustega küsimused. täielik idiootsus.


see on elustiil, mis sa kobised icon_idea.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:44:20 vasta tsitaadiga

See on liigsöömisest tingitud kõhukinnisus, mis ei lase muud moodi kogu peeru välja lasta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.08.2011 11:53:47 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
fb ongi juba prügikastiks muutunud. iga päev genereeritakse uut sitta. lisaks mingid sõprade totakad postitused ala kui oled mind näinud vajuta "like" + mingid jaburad valikvastustega küsimused. täielik idiootsus.


See on ju sinu enda otsustada, keda oma sõbralisti lubad. Nii nagu reaalses elus ei lähe sa välja inimestega, kes sulle ei meeldi, nii ei pea ka sotsiaalmeedias suhtlema rahvaga, kes sulle vastumeelsed on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 26.08.2011 14:06:13 vasta tsitaadiga

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=210165949038578&set=pu.201457633242743&type=1&theater
Hea tekst on pildi all. icon_biggrin.gif

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 14:11:13 vasta tsitaadiga

Bluebull, aitab küll sellest eks icon_exclaim.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 18:10:54 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe huvitava lehe, kus saab oma asukohta kindlaks teha icon_biggrin.gif Vb on ka siin juba olnud...
http://www.darnay.com/iec/features/locator/index.html

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jimbeam
HV kasutaja
jimbeam

liitunud: 30.12.2009




sõnum 11.09.2011 20:40:51 vasta tsitaadiga

Kusjuures suht täpselt määras icon_biggrin.gif
_________________
O:Latitude D420 korraliku aku
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 12:03:37 vasta tsitaadiga

Seda küll. icon_cool.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 13:42:39 vasta tsitaadiga

Mul ei määranud. Läksin kööki ja näitas ikka, et olen arvuti ees.

BS icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 20:07:41 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/21516681 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
öölane
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004




sõnum 27.09.2011 21:32:39 vasta tsitaadiga

Jänkid...

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20110904163523AAwwcP5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2011 22:40:21 vasta tsitaadiga

öölane, nii tahaks uskuda, et selliseid inimesi on USA-s icon_lol.gif kahjuks aga ilmselt mingi trollija niisama icon_razz.gif See lihtsalt ei saa tõsi olla.
Inimene, kes nii loll on lihtsalt ei oskaks netti kasutada, veelvähem sellist x saiti üles leida kuhu oma küsimus toppida.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 28.09.2011 17:09:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
öölane, nii tahaks uskuda, et selliseid inimesi on USA-s icon_lol.gif kahjuks aga ilmselt mingi trollija niisama icon_razz.gif See lihtsalt ei saa tõsi olla.
Inimene, kes nii loll on lihtsalt ei oskaks netti kasutada, veelvähem sellist x saiti üles leida kuhu oma küsimus toppida.


Ei imestaks.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 30.09.2011 13:12:03 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
öölane, nii tahaks uskuda, et selliseid inimesi on USA-s icon_lol.gif kahjuks aga ilmselt mingi trollija niisama icon_razz.gif See lihtsalt ei saa tõsi olla.
Inimene, kes nii loll on lihtsalt ei oskaks netti kasutada, veelvähem sellist x saiti üles leida kuhu oma küsimus toppida.


Ei imestaks.

OT: pole elus vist niipalju naernud kunagiii icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 16:17:39 vasta tsitaadiga

Leidsin veel ühe naljaka tracking lehe icon_biggrin.gif
http://tichi.atw.hu/english/index.html

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:23:56 vasta tsitaadiga

http://www.adequacy.org/stories/2001.12.2.42056.2147.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:52:53 vasta tsitaadiga

Küsimused vaatasin üle...ma täielik häkker vist icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 08:18:12 vasta tsitaadiga

http://www.lolanbob.ee/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 21:17:51 vasta tsitaadiga

otsige pildilt üles kass

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/309325_2045132374296_1423991871_31801808_1463078427_n.jpg
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 21:18:53 vasta tsitaadiga


Leitud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 23:23:00 vasta tsitaadiga

Miks te sellest vanast pildist igale poole postitate?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 00:48:35 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Miks te sellest vanast pildist igale poole postitate?
Sest mina pole seda vana pilti näinud varem.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.10.2011 10:54:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Unustage ära intetud “pannid” või “poola silgurestid”…
icon_lol.gif icon_lol.gif

alliks: SIIN

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 11:28:31 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
tsitaat:
Unustage ära intetud “pannid” või “poola silgurestid”…
icon_lol.gif icon_lol.gif

alliks: SIIN

rakveres ma tean paari tyypi kes tegelevad sellega, aga sellist asja näen küll esimest korda icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 08.10.2011 19:56:55 vasta tsitaadiga

seal mingi 1 typo per lause ju
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 20:35:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
tsitaat:
Unustage ära intetud “pannid” või “poola silgurestid”…
icon_lol.gif icon_lol.gif

alliks: SIIN

rakveres ma tean paari tyypi kes tegelevad sellega, aga sellist asja näen küll esimest korda icon_biggrin.gif


icon_lol.gif hakkavad vist kortereid röövima

tsitaat:
TELESTAR OTSIB RAKVERE KESKLINNAS KORRUSMAJA, KUS REALISEERIDA ENNEOLEMATU PILOOTPROJEKT! – KORTERIÜHISTU ESIMEHED VÕTKE ÜHENDUST!!!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 23:24:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
tsitaat:
Unustage ära intetud “pannid” või “poola silgurestid”…
icon_lol.gif icon_lol.gif

alliks: SIIN

rakveres ma tean paari tyypi kes tegelevad sellega, aga sellist asja näen küll esimest korda icon_biggrin.gif


icon_lol.gif hakkavad vist kortereid röövima

tsitaat:
TELESTAR OTSIB RAKVERE KESKLINNAS KORRUSMAJA, KUS REALISEERIDA ENNEOLEMATU PILOOTPROJEKT! – KORTERIÜHISTU ESIMEHED VÕTKE ÜHENDUST!!!



tsitaat:
...Riigikogus on menetluses seaduseelnõu mille jõustamine hiljemalt 2012 a. sügisest, kaotab odava televisiooni korterelamutes!!! VAATA SIIT!!! Paaieurone telepilt on muutumas ajalooks....


Tükaega kulus enne, kui aru sain, mis öelda taheti icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 01:33:47 vasta tsitaadiga

Eii tea kas õige koht, kui ei ole, siis soovitage õiget kohta.
http://thedailywtf.com/Articles/The-Killing-Job.aspx
tsitaat:
The Killing Job

This is the second of two stories from the "Pitch a WTF" panel at PenguiCon. It's presented anonymously, only because my notes were caught in a horrific game of "keep away" perpetrated by reprogrammed assembly line robots I forgot to write down the submitter's email address. So if you're the submitter and would like me to 1984 your name back into the story, drop me a line.

Of all the things the lab's new printer could do, printing Bob's document didn't seem to be one of them. The printer sat in the hallway, hooked up to an old PC that was the de facto print server. Bob logged on, and pulled up the print queue. His print job sat patiently beneath the only other job.

The other job had been running for almost an hour, but was only a few bytes long. It hadn't even started printing yet. Something must have just gotten stuck in the wrong place or something. He killed the job, and two things happened simultaneously -- his report printed, and an angry, annoyed grunt emanated from the offices down the hall.

Someone Bob didn't know rounded the corner, following the grunt like a disgruntled Doppler effect. He wore a suit that was, at best, a concession to the lab's dress code. The rumpled jacket had seen an iron probably as many times as the crooked tie had seen a proper half-Windsor. He pushed past Bob, hunched over the print server's keyboard, and glared at the screen.

"Did you kill my job?"

Bob shuffled back to reclaim his personal space-- which was promptly re-invaded. "Yes, I needed--"

"Don't!" he batted at the paper in Bob's hand. "Is that a results report for funding?"

Bob held the document to his chest. "No, it's--"

"Then it isn't important!"

Bob wanted to hold up his hands, to say 'whoa there'-- but there was barely enough space between the two of them for his document, let alone hand gestures. "It's just that it had been in the queue for--"

"Don't talk to me about print queues. I've programmed more queues than you've ever used. So don't screw with my jobs."

The young man stomped away, muttering. Bob just stood there, unsure if he should go back to his desk, or to HR. After all, it was the deadline for funding applications-- a stressful time for everyone. He'd heard of worse things happening.

The print queue flashed a job-- the same tiny job from the same tiny user. And like before, it just sat there, jammed. Bob shrugged. He had his document-- it wasn't his problem now.

Until the next day...

#

Of all the things the line of people in the hallway was, being a straight and orderly line wasn't one of them.

"Excuse me. Pardon me." Bob weaved his way through the crowded hall. Had the head researcher sprung for doughnuts again? Those were always a good stress relief around this time. But Bob's visions of a healthy dose of a trans-saturated glucose were quickly dashed.

Everyone was gathered around the printer.

"What's the problem?" Bob asked a power-skirt at the head of the line.

"I don't know," she said. "I tapped the paper, shook the toner-- I even turned it off and on. Nothing's printing!"

"Did you check the queue?"

She visibly flinched at the "q"-word. "No," she said quietly. "We aren't supposed to." She slunk a step back from the PC.

There was a note taped to the monitor. The message in twenty-eight point font warned

Do Not Kill Job

Bob hesitated at the keyboard, struggling with the natural instinct to obey signs in labs. But there were people waiting...

He sighed, and logged on to the PC. Sure enough, a job of only a few bytes by yes-indeed-that-guy was holding up the queue. Nothing was printing. It was just stuck at "processing...". He glanced around the corner, but that particular desk was empty.

Dare he?

"He'll realize his job was stillborn, and resubmit it. I'm doing him a favor," Bob justified aloud to himself, and hit 'delete'. Documents poured forth, but the hands that collected them were apprehensive. Not a thank you to be heard. Bob shrugged-- he had his own numbers to worry about. Surely this would just sort itself out. It wasn't his problem now.

Until the next day...

#

Of all the things the problem that wasn't his was, being not his problem wasn't one of them.

The wall of people gathered around the printer just stood there, shoulders slumped, unmoving. But as he rounded the corner, they all looked up at him. All at once.

"Seriously?" he said as hopeful eyes turned to him. He pushed his way through, heading towards the print server. Taped to the chassis was a sign that screamed in 48 point bold font

DO NOT KILL JOB UNTIL FRIDAY!

Two things struck Bob as odd. First, was that Friday was two days away; and second, that the note was taped to the chassis because that's all what was left of the PC. The keyboard, mouse and monitor were gone.

Up until that moment, it may not have been Bob's problem. But now he made it so.

Bob stormed towards that one desk, where that one guy sat-- right next to the missing peripherals.

"Your print job," Bob stated. "Kill it."

"No," the guy said, not even looking up from his monitor. "My funding depends on my numbers being run."

"And everyone else's numbers depend on being able to print! Including my own!"

"You all can make do with the old dot matrix like you used to. My numbers are far more important."

"I don't care how important you think your numbers are, there's no way you need to print for two days straight!"

"Print?" the guy scoffed. "I don't need to print anything. My numbers are too massive for this piece of crap PC to crunch. I need the printer's extra CPU and RAM power."

"What are you talking about?" Bob exploded, "The print server is patently worse that everyone's PC, yours included!"

"You fool!" He swiveled towards Bob. "You don't understand at all. That job is a piece of PostScript code. The print server isn't running my numbers. The PRINTER is! It's far more powerful than you can imagine!"

Bob stepped back like he'd been slapped with Schrödinger's Stupid-- unable to determine if the idea was good or not unless he thought about it. And despite himself, he couldn't help but think about it-- about the print job that wasn't a print job. No, it was still a job that ran through a print server. A fully configurable print server.

Bob scrounged up some extra peripherals, logged on, and made a change to the print queue manager. Now the job was the problem of a priority rule set to "low", and a virtual printer.

He scribbled an addendum to the sign taped to the print server, which now read

DO NOT KILL JOB UNTIL FRIDAY
(or try to use the printer as your personal mainframe)

And of all the things that sign was, being read wasn't one of them because as long as the documents flowed-- no one had a problem.

And if a certain someone did have a problem, Bob would be more than happy to have a conversation about how of all the things shared resources were-- being shared was most certainly one of them.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 13:31:41 vasta tsitaadiga

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/255/e/b/bat_cat_by_neoslashott-d49iof2.swf[/url]
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 13:34:30 vasta tsitaadiga

http://tudiludi.byethost15.com/
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 14:05:29 vasta tsitaadiga

siinkohal pole patt tuletada meelde legendaarset jurandi kodulehte
http://hot.ee/j/jurand/index2.html
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:11:40 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
siinkohal pole patt tuletada meelde legendaarset jurandi kodulehte
http://hot.ee/j/jurand/index2.html
Meie kohaliku kasutaja koduleht
http://www.hot.ee/t/trainspotting/

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 15:21:54 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Meie kohaliku kasutaja koduleht
http://www.hot.ee/t/trainspotting/


ot:
Seda lehte uuendati: 16 Jun 03 icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 20:46:57 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki, et TPB on omale vinge domeeni hankinud.
http://www.thepiratebay.ee/

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:48:04 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Anti kirjutas:
siinkohal pole patt tuletada meelde legendaarset jurandi kodulehte
http://hot.ee/j/jurand/index2.html
Meie kohaliku kasutaja koduleht
http://www.hot.ee/t/trainspotting/


tõe ja ajaloo huvides olgu ära märgitud, et jurand on ka HinnaVaatluse kasvandik. Juhul kui tõesti mõni ei peaks teadma.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=23381

olid ajad...

edit:

gan3b kirjutas:
Ei teadnudki, et TPB on omale vinge domeeni hankinud.
http://www.thepiratebay.ee/


kui selle domeeni omanikku guugeldada (Aleksei Sivtsev), siis see pole ainus, mis tema nimel on.
Selle mehe stiilinäide:
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/miks-wikipediaee-viib-sekstutvuse-saidile.d?id=58145616
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 30.10.2011 12:40:30 vasta tsitaadiga

otsisin oma filmiprojektorile uut pirni (vanus pole veel küll päris sama, mis elioni reklaamis "sheeri kama" icon_smile.gif
PHILIPSI lehel on on sobiv olemas
kui vajad rohkem infot, vajuta MORE nuppu.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 09:45:43 vasta tsitaadiga

WaHur, kuradima hea icon_lol.gif thumbs_up.gif
edit: hiir kaalub 9 kg.
http://faun.ee/input-devices-mouse-canyon-x-ray-wireless-24ghz-optical-1000dpi3-btn-blackgreen
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 21:33:55 vasta tsitaadiga

http://userecho.com/about/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 23:35:14 vasta tsitaadiga

vbl on juba olnud, ma vähemalt ei ole märganud ja otsing ka andnud tulemust.

kirjutage google otsingusse "do a barrel roll"

edit: võib ka proovida "tilt"

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 03.11.2011 23:38:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 23:36:55 vasta tsitaadiga

See on küllalt uus asi, et siin ei saagi see varem postitatud olla.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 03.11.2011 23:41:05 vasta tsitaadiga

namstoop, ja edasi?

E: Operaga ei tööta, Firefoxiga nägin ka asjad ära.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.11.2011 00:47:02 vasta tsitaadiga

Kirjutaks sinna FORMAT C, tea mis juhtub? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.