Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 13:19:47 vasta tsitaadiga

flake, kindel et puudub? icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.10.2011 13:23:44 vasta tsitaadiga

N9-l on olemas. Kindlasti on sellel ka.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 13:26:13 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
N9-l on olemas. Kindlasti on sellel ka.
Seni pole näinud ühtki kirjutist kus oleks kaamerat mainitud. Küll olen mitmes kohas näinud väiteid, et seda ei eksisteeri.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.10.2011 13:28:34 vasta tsitaadiga

Väga huvitav. Gsmarena.com ütleb ka, et pole. Väga veider ikka. Nüüd on ju MS ja Skype ka ühes paadis ja ma ei saagi Skype videokõnet teha winphonega. Müstika.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 13:36:10 vasta tsitaadiga

Vlad Savov ütles spetsiaalselt et ei ole.
tsitaat:
Also strangely absent is the front-facing camera, which was found on the bottom right corner of the N9

Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c0ld
HV vaatleja
c0ld

liitunud: 28.03.2005




sõnum 26.10.2011 13:54:03 vasta tsitaadiga

Praegu ei ole vaja veel. Plaan on selline, et ostad uue telefoni siis kasutad 3 kuud ja siis tuleb Skype native app välja ja koos sellega 8 uut telefoni ja seda ei laiendata vanade telefonide peale, et siis saaksid jälle uue osta €500-ga. Seejärel skype-i toega telefonid ei toeta jälle midagi uut mis tulemas on, et sa peaksid pärast selle telefoni ostmist jälle uue ostma.

Fantastiline uudis icon_biggrin.gif: http://forte.delfi.ee/news/digi/nokia-esitles-kauaoodatud-windowsi-nutifone-millega-tahetakse-voita-12-protsendiline-turuosa.d?id=60526647

_________________
Classified my ass, it's a fuckin' secret and you know it...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 14:09:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Hetkel tegeleme toote lokaliseerimisega ja tõenäoliselt jõuavad täielikult lokaliseeritud Nokia Windows Phone´id Eesti müügilettidele 2012. aasta teises pooles," ütles Mihkelson.
lolwut?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 14:15:32 vasta tsitaadiga

Eesti ikka backwater country icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 14:16:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tsitaat:
"Hetkel tegeleme toote lokaliseerimisega ja tõenäoliselt jõuavad täielikult lokaliseeritud Nokia Windows Phone´id Eesti müügilettidele 2012. aasta teises pooles," ütles Mihkelson.
lolwut?


Lokaliseeritud mudelit. Võõrkeelsed saad ilmselt kohe varsti
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.10.2011 17:26:00 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
taxpayer kirjutas:
Nonii, HTC Titan tellitud ja hakkab varsti metsas seeni panoraamvõttega pildistama ning samal ajal karudele netti jagama.
Sellest tulenevalt, ~1 nädala pärast pakkuda väga heas korra HTC Mozart(HV müük).


Mis hinnaga ja kust sa tellisid?

http://www.amazon.co.uk/HTC-TITAN-Free-Windows-Smartphone/dp/B005JC48OI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1319638529&sr=8-1

Samas, ebays on kõige odavam variant ka ~506€ +transa

Iseenesest on ka Kännukas Titan ja Radar müügil.
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/2/

ebayst jõudis Titani cover varem kohale, võrreldes Mozardiga on ikka paras luts icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.10.2011 18:28:26 vasta tsitaadiga

nokia uudis hetkel tundub suht pettumus. lumia 710 ei oma isegi nokia mapsi. tuleb aint loota et tuuakse uusi mudeleid juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 18:53:17 vasta tsitaadiga

Mind huvitab eelkõige Titan, Lumia ja Focus S. Valik kaldub Focus S'i suunas ilmselt.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 19:46:58 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
lumia 710 ei oma isegi nokia mapsi.


See on nüüd küll vale.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.10.2011 21:30:55 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
deathdog kirjutas:
lumia 710 ei oma isegi nokia mapsi.


See on nüüd küll vale.


Eks see paistab siis kui müüki jõuab aga nokia uk lehel spetse vaadates ei olnud seal nokia mapsi 710 aga 800 oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2011 22:07:43 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
its2cold kirjutas:
deathdog kirjutas:
lumia 710 ei oma isegi nokia mapsi.


See on nüüd küll vale.


Eks see paistab siis kui müüki jõuab aga nokia uk lehel spetse vaadates ei olnud seal nokia mapsi 710 aga 800 oli.
nokia maps on nokia telefonidel tasuta olnud juba pikka aega
nokia maps oleks nokia winpho telefonidele suur turueelis icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 22:39:28 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
tsitaat:
"Hetkel tegeleme toote lokaliseerimisega ja tõenäoliselt jõuavad täielikult lokaliseeritud Nokia Windows Phone´id Eesti müügilettidele 2012. aasta teises pooles," ütles Mihkelson.
lolwut?


Lokaliseeritud mudelit. Võõrkeelsed saad ilmselt kohe varsti

Ei jõua. Maades kus on Nokia N9 lanseeritud jäävad Windowsphonest ilma kuni järgmise aasta teise pooleni.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 22:50:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Maades kus on Nokia N9 lanseeritud jäävad Windowsphonest ilma kuni järgmise aasta teise pooleni.
Nad kohe mitte kuidagi ei taha näha neid aparaate võistlemas omavahel ega lasta rahval rahakotiga hääletada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 10:25:00 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ei jõua. Maades kus on Nokia N9 lanseeritud jäävad Windowsphonest ilma kuni järgmise aasta teise pooleni.


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif for real?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 10:31:46 vasta tsitaadiga

Oota mis, et kasutada WP opsüssteemiga telefoni wifi allikana, siis peab sideoperaator seda lubama.... ja kui pistan selle sama SIM kaardi oma Android telefoni, siis toimib asi probleemideta... seletage mulle see lahti, palun. APN on ju sama, SIM on sama, leping on SAMA... aga operaator ei luba WP telefonil tetheringi aktiveerida?



This is a big cup full of BS...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.10.2011 10:59:36 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
d3t kirjutas:
Ei jõua. Maades kus on Nokia N9 lanseeritud jäävad Windowsphonest ilma kuni järgmise aasta teise pooleni.


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif for real?
Yeah, ning vastupidi sama lugu. Nokia lihtsalt ei taha, et need kaks telefoni oleks korraga samal turul müügis. Ei saa ju kuidagi näidata kuidas meego mis "polnud valmis" ja "millel pole ekosüsteemi" featurivaese WP7 maatasa tambib icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 27.10.2011 12:11:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 11:27:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
its2cold kirjutas:
d3t kirjutas:
Ei jõua. Maades kus on Nokia N9 lanseeritud jäävad Windowsphonest ilma kuni järgmise aasta teise pooleni.


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif for real?
Yeah, ning vastupidi sama lugu. Nokia lihtsalt ei taha, et need kaks telefoni oleks korraga samal turul müügis. Ei saa ju kuidagi näidata kuidas meego mis "polnud valmis" ja "millel pole ekosüsteemi" featurivaese WP7 maatasa tabib icon_lol.gif

Tegemist on pigem sellega, et neil on vaja toodetud N9 riistvara laarist kiiresti lahti saada.

carlking, Microsoft on väga sarnane Applele sellesmõttes, et nende telefonid järgivad igasusugseid reglementatsioone ega aja operaatoritel harja punaseks erinevalt Androidist.

Aga lisaks väikese intervju mis annab ehk veidi aimu Nokia osas

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 11:45:17 vasta tsitaadiga

Operaatoritele poetakse, kliendist on aga suva. Tase thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.10.2011 11:47:23 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tegemist on pigem sellega, et neil on vaja toodetud N9 riistvara laarist kiiresti lahti saada.
Kui neil sellega nii kiire oli siis mis hea pärast nad seda ainult mingites kõrvalistes riikides müüvad?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2011 12:02:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
d3t kirjutas:
Tegemist on pigem sellega, et neil on vaja toodetud N9 riistvara laarist kiiresti lahti saada.
Kui neil sellega nii kiire oli siis mis hea pärast nad seda ainult mingites kõrvalistes riikides müüvad?

võimalik, et mingi punkt ms-nokia diilis nõuab wp7 mudeli võimalikult kiiret turuletoomist ja muidugi suurematele jahimaadele
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:18:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

carlking, Microsoft on väga sarnane Applele sellesmõttes, et nende telefonid järgivad igasusugseid reglementatsioone ega aja operaatoritel harja punaseks erinevalt Androidist.
Kas on Eestis kehtiv seadus, mis keelab telefonist teha wifi AP? Mulle tundub, et ei, seega on WP7 loogika arusaamatu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:23:45 vasta tsitaadiga

Mind pigem huvitab, et kuidas see tehniliselt on realiseeritud... kas siis teenusepakkuja keelab telefoni menüüs midagi ära vms... sellel ei saa ju ometi vahet teha kas ühendust kasutab telefon või arvuti või mingi kolmas asi... andmed liiguvad ikka ühtemoodi ja läbi sama APN'i...



Kvaliteedi märk Windows Phone...my ass

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:43:43 vasta tsitaadiga

carlking, tehniliselt on operaatori poolt lihtsalt telefoni ostes märkinud, et ei ära tee seda featuret kättesaadavaks kliendile.
Mark0, operaatorite otsustada on see.
Ho Ho, sest, et kusagil peab ju müüma seda jama. Oma nime täis tegema ikka ei läheks ju suurele turule nagu nt. Saksamaa...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 27.10.2011 12:44:30 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mind pigem huvitab, et kuidas see tehniliselt on realiseeritud... kas siis teenusepakkuja keelab telefoni menüüs midagi ära vms... sellel ei saa ju ometi vahet teha kas ühendust kasutab telefon või arvuti või mingi kolmas asi... andmed liiguvad ikka ühtemoodi ja läbi sama APN'i...
Kvaliteedi märk Windows Phone...my ass


ma küsisin ka seda siin mõni leht tagasi, et millise mehanismiga see keelamine käib ja vastust ei saanudki. Keegi eestist telefoni ostnu võiks oma operaatorile ametliku päringu esitada. Jama on muidugi selles, et kuna keegi sihukest mitme puudega telefoni ei taha, siis ametlikult on WP7 telefone müügis nii väike valik ja operaatorid ei hooli vist eriti.

tsitaat:
carlking, tehniliselt on operaatori poolt lihtsalt telefoni ostes märkinud, et ei ära tee seda featuret kättesaadavaks kliendile.


Minu telefon pole Eestist ostetud, kuidas EMT omale märkis, et ära tee seda featuuri kättesaadavaks? Mis huvi on operaatoril ruineerida teenust, mille eest ma talle maksan? Või on asi hoopis niipidi, et WP7 ei luba tetheringi kasutada enne, kui operaator selle telefoniga mingil erilisel viisil suheldes kättesaadavaks teeb?


viimati muutis netmaster 27.10.2011 12:50:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:46:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tehniliselt on operaatori poolt lihtsalt telefoni ostes märkinud, et ei ära tee seda featuret kättesaadavaks kliendile.

et siis muudetud soft vms?

operaatori võrku kasutatakse ju samamoodi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.10.2011 12:48:36 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

tehniliselt on operaatori poolt lihtsalt telefoni ostes märkinud, et ei ära tee seda featuret kättesaadavaks kliendile.

operaatori võrku kasutatakse ju samamoodi


see maht, mis liigub läbi telefoni nt läptopi jaoks on vähe suurem kui see, mis telefonis ainult on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:52:12 vasta tsitaadiga

no, kas siis operaator hakkab iga mobiilse interneti lepingu teinud kliendi trafficut analüüsima?

ma võin telefoniga samamoodi mitmesajamegaseid faile laadida...dropboxist näiteks...seega vaadatakse operaatori poolt, et ma hoopis kasutan tetheringi ning keelavad ühenduse ära... ei usu

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 27.10.2011 12:54:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
see maht, mis liigub läbi telefoni nt läptopi jaoks on vähe suurem kui see, mis telefonis ainult on.


kui mul on piiratud mahuga pakett, mis töötab igas pulgas, laseb mul tetheringi teha igas Androi- ja Symbianiga telefonis, siis mis huvi on operaatoril mind peedistada WP7 telefoniga?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:55:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:



kui mul on piiratud mahuga pakett, mis töötab igas pulgas, laseb mul tetheringi teha igas Androifiga telefonis, siis mis huvi on operaatoril mind peedistada WP7 telefoniga?

mis huvi on ennast peedistada WP7 telefoniga icon_lol.gif


mind lihtsalt huvitab, et kuidas toimib see tetheringi blokeerimine... lihtsalt öelda, et "operaator keelab/otsustab/teebmistahab" vastus mind ei ammenda... icon_rolleyes.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 27.10.2011 13:02:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 27.10.2011 13:00:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mis huvi on ennast peedistada WP7 telefoniga


tööandja küsis minu käest, kas ma olen nõus sellise telefoniga ja kuna tal oli suur ja selge ekraan, ning täiesti talutav browser, siis ma olin päri ja sain telefoni tasuta. Oleks ma teadnud, et see WP7 sihuke ikaldus on, poleks ma teda ka ilma rahata võtnud, ostnud poleks ma teda nagunii.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.10.2011 13:00:56 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Oma nime täis tegema ikka ei läheks ju suurele turule nagu nt. Saksamaa...
Teevad ju seal oma kohitsetud wp vidinatega icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 16:39:21 vasta tsitaadiga

tetheringi blokeerimine töötab väga lihtsalt icon_biggrin.gif
op süsteemis lihtsalt ei ole kohta, kus seda aktiveerida. MS seda ei toetanud ning tootjad ei lisanud.

Nüüd tuli Mango koos tetheringi toetusega, aga tootjad ei ole kohustatud seda lisama. Kui mingi firma seda teeb siis koostöös operaatoriga (ametlikult toetatud maades.)

Nüüd uutel (Mango) telefonidel peaks tootjatel vaikimisi tetheringi valik olema (müügiargument ikkagi) aga operaatorid (jällegi toetatud maades) võivad keelata selle (op süsteemis peidetekse lihtsalt jälle valik ära)

Niisugune mulje on jäänud vähemalt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2011 21:33:59 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 22:00:18 vasta tsitaadiga

link :: Productivity Future Vision (2011)

Ei ole tingimata WP7 maailma minev aga sobib siia hästi. Microsofti nägemus, kuidas tulevikus puutetundlik elu me ümber käib.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 18:43:38 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

mind lihtsalt huvitab, et kuidas toimib see tetheringi blokeerimine... lihtsalt öelda, et "operaator keelab/otsustab/teebmistahab" vastus mind ei ammenda... icon_rolleyes.gif


Uurisin oma tööandja EMT kliendihaldurilt seda neti "jagamise" asja. Tema tegi suured silmad ja väitis, et EMT seda küll kuidagi ei blokeeri ega keela. Uuris veel oma mingitelt tehnikutelt kah ja need väitsid, et kui mõne tootja uuendusega tuleb siis saad ja kui ei tule siis ei saa -EMT siin küll kuidagi midagi lubada või keelata ei saa.

Kuskilt netist mingi aeg tagasi nägin mingit nimekirja telefonidest (Kus ka minu Trophy sees) mis on wifi tetheringi "ootejärjekorras. Ehk siis minu puhul on asi ilmselt HTC taga kinni.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 20:59:20 vasta tsitaadiga

Samsungi telefonidele peaks nüüd kohe kohe tulema firmware update mis lubab wifi jagamise. Mobiil-ID toe kohta ei oska kommenteerida.

Ise uue HTC Trophy omanik ja Mobiil-ID töötab siin nagu kuluda. Üleüldse on meeldiv tagasi inimeste seas olla (vahepealene aeg Androidi seltsis oli kohutav)

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 29.10.2011 07:18:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tähele pannud kas mõne wp7 telefonil ka fm saatja küljes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 13:54:16 vasta tsitaadiga

deathdog, hetkel pole tähendanud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 29.10.2011 15:11:30 vasta tsitaadiga

Telefonidega on seis ikka väga nutune või tahan liiga palju. Ja mida rohkem ma kasutan seda rohkem tahan. Ootused olid seoses nokia ja wp7 ikka kõrgeks aetud ja see mis hetkel välja käidi on lahja. räägitakse küll et tuleb 8-10 nokia wp7 telefoni aga enne jõuab iphone 6 meile müüki kui nokia esimene wp telefon. varsti tundub see Belle juba ahvatev. Aga vaadates telefoni tootjate askeldamisi siis pole imestada miks see iphone hästi müüb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 17:29:39 vasta tsitaadiga

deathdog, praegu on ju kaks WP7 telefoni müüki jõudmas, juba MVC ajal jälle järgmised 2 telefoni.

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.10.2011 11:17:56 vasta tsitaadiga

http://www.wpcentral.com/htc-mozart-india-receives-update-internet-sharing
http://blogs.technet.com/b/aviraj/archive/2011/10/21/htc-update-for-windows-phone.aspx?ocid=aff-n-in-loc--aa
HTC Mozart tethering uuendust saamas..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 07:57:34 vasta tsitaadiga

Sain endale ka lõpuks ühe Windows Phonega telefoni ja esmamuljed on väga thumbs_up.gif . Millegipärast hüpnotiseerib see mind rohkem, kui Android.

Kas keegi siin olijatest Navigoni navigeerimistarkvara ka kasutab?
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 09:06:05 vasta tsitaadiga

Kiire küss - kas keegi veel on tähendanud, et kui kalendri notification on ees siis äratuskell ei tööta?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 10:03:52 vasta tsitaadiga

DayDream kirjutas:
Sain endale ka lõpuks ühe Windows Phonega telefoni ja esmamuljed on väga thumbs_up.gif . Millegipärast hüpnotiseerib see mind rohkem, kui Android.

Kas keegi siin olijatest Navigoni navigeerimistarkvara ka kasutab?
On kasutust ette tulnud küll, häirib see lollakas hoiatustekst mis iga kord programmi käivitades ette tuleb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 10:45:27 vasta tsitaadiga

On kellelgi lahendust sellisele probleemile - vahel kaob muusikapleieri heli täiesti ära, kuigi settingutes on maksimumi peal, ja pleieril käivad sekundid tühja. Aitab ainult taaskäivitamine, aga sedasi on nagu veidi nadi majandada.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 11:33:40 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Ise uue HTC Trophy omanik ja Mobiil-ID töötab siin nagu kuluda.


Mis imega sa selle endal tööle said? Või töötabki see ainult UUTE telefonidega? (Mul vana trophy Mango updatega)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.