Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 20:51:18 [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited vasta tsitaadiga

Alafoorum siis arutamaks Eesti serverites toimuva, HV-laste lahingute üle siin- ja sealpool piiri jm kohta mis vb ei peaks Battlefield 3 originaalteemat täitma.

Tippige mulle kui soovite mingit spets infot esimesele postitusele, ala serverid, kontaktisikud jm. Hea meelega panen siia ESIMESSE posti üles... icon_cool.gif

Aegajalt uuendan esimest posti ka erinevate õpetuste, trikkide, fixide jm säärasega mis aitab inimestel saavutada paremat BF3 elamust icon_cool.gif Ka neid võite soovitada, kui midagi head leiate.

Sisukord:
    HV mängijate statistika,
    Eesti kommuun, platoonid, serverid, suhtlus
    Origin/battlelogi kasutajad
    Õpetused ja näpunäited


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Battlefield 3 HV kasutajate mängu statistika üldtabel(kasutajad lisatud eraldi).
http://bf3stats.com/leaderboard/0FD4hTvtsD

Battlefieldi Eesti Kommuun LINK MAAS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Platoonid:
Eesti Leegion: http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976978607/
HV Platoon http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
HV platoon/MUMBLE http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391300743651/

Serverid:
Whiskey Tango Foxtrot :: Estonia http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/b768cf4a-07da-4e0a-87cf-8a82d78b4c83/wtf-estonia/


Suhtlus:

Mumble server omanik kirja [JOPE] 195.250.189.111 port 64738
http://mumble.sourceforge.net/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Õpetused, näpunäited:

Weapons Guide:
relvade ülevaatlik tabel https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=false&gid=8
Väga detailne relvade ja lisade võrdlus: http://symthic.com/bf3-weapon-charts#00010000ncnn00-00

How to fly JETS - http://www.ign.com/videos/2011/11/02/battlefield-3-how-to-fly-jets?objectid=82318
How to fly Helicopters - http://www.ign.com/videos/2011/11/02/battlefield-3-how-to-fly-helicopters

Realmwares tools
tsitaat:

We released three tools - BF3 Settings Editor, BF3 Borderless, Battlelog Standalone.

http://bf3.realmware.co.uk/
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1452391-realmwares-bf3-tools-bf3-settings-editor-bf3-borderless-battlelog-standalone.html


Nvidia Battlefield 3 Tweak guide:
http://www.geforce.com/Optimize/Guides/battlefield-3-tweak-guide

Tweaks and fixes:

http://sonsofvalour.forumotion.co.nz/t687-battlefield-3-tweaks-and-fixes

Näide:
tsitaat:
BF3 PC Lockup / Freeze - with looping audio:

Cause: BF3 bug with onboard (motherboard) audio.

Fix: Install a separate soundcard & use that. Disable onboard audio in BIOS.
*Note users on EA UK forums have had success with Creative X-FI cards. (No game freezes)



Paljudel töötav fix "battlefield has stopped working" probleemi vastu icon_exclaim.gif
kasutaja01 kirjutas:
Ei tea kas juhus või tõesti aitas, aga peale selle tegemist pole enam bf3 exe stopped working crashi tulnud.


Arun: Try deleting your Offline Cache file in the following way.
Arun: 1. In Origin, click the settings gear next to your username on the upper right side
Arun: 2. Select Settings from the dropdown
Arun: 3. Click on the ‘Browse Game Installers’ button. A window will appear with folders in it.
Arun: 4. Shut down Origin
Arun: 5. Then in the window, double click on the folder with your email address.
Arun: 6. Delete the file called ‘OfflineCache’
Arun: 7. Launch Origin again


Veel õpetusi ja soovitusi neile kellel crashidega ja üldiselt stabiilsusega probleeme:

http://www.tce-squad.com/ftopict-1054.html
http://sonsofvalour.forumotion.co.nz/t687-battlefield-3-tweaks-and-fixes
http://www.flanknshank.com/index.php?topic=340.0
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624756852310/
Mõndades saitides võivad küsimused/lahendused korduda.

Ru>US
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html


viimati muutis Killerwave 21.01.2013 09:05:40, muudetud 91 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 20:51:26 vasta tsitaadiga

jälgin
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 20:52:47 vasta tsitaadiga

Battlelog: PPriit
Mängu pole veel saanud, kuna origin ei viitsi ära oma süsteemi parandada icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 25.10.2011 20:57:14 vasta tsitaadiga

Jälgin. Võite lisada: Kersonn

viimati muutis Jack Vegas 30.05.2012 12:45:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.10.2011 21:02:25 vasta tsitaadiga

Märk maha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:27:40 vasta tsitaadiga

märk maaaaaaaaaaaha icon_wink.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 21:44:23 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin - KrisVr

Võib lisada kes tahab mängida! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 22:24:28 vasta tsitaadiga

Origini kasutaja siis Pommitaja. Lisage, kui soovite mõnikord koos mängida icon_wink.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2011 22:34:54 vasta tsitaadiga

Origin/Battlelog: Rav3nwood
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 26.10.2011 11:32:59 vasta tsitaadiga

Keegi co-opi jaoks võitluskaaslast vajab? Oleks nõus hädast välja aitama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feerer
HV kasutaja
Feerer

liitunud: 01.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 13:43:26 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Feerer
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 13:58:31 vasta tsitaadiga

Jack Vegas kirjutas:
Keegi co-opi jaoks võitluskaaslast vajab? Oleks nõus hädast välja aitama.

Ma usun et järgmine nädal kuluks keegi marjaks ehk ära küll icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 15:26:05 vasta tsitaadiga

hea töö, jälgin
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Whiskey
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 17:29:44 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin LihaPudi
(paberitega arenemisvõimeline noob)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 26.10.2011 17:32:01 vasta tsitaadiga

Origin: Battlefield3Origin
Battlelog: AlphaGram
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 26.10.2011 17:35:39 vasta tsitaadiga

Battlelog: Vaikemees
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 17:39:07 vasta tsitaadiga

Battlelog: Kuuliprits
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 17:55:00 vasta tsitaadiga

Battlelog: kilpa911
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 18:26:16 vasta tsitaadiga

,,,,,,,, icon_eek.gif ,,,,,,,,,,,
BF3-s olen......
panin pildi kuna nime väljakirjutades tuleb PIIX icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 26.10.2011 19:05:50 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Ruksy
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 19:13:27 vasta tsitaadiga

Ei leia seda HinnaVaatluse serverit üles millegi pärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 19:17:56 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Vintario
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 19:32:10 vasta tsitaadiga

Battlelog on EvilKatarn mõistagi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 19:33:39 vasta tsitaadiga

Battlelog : ESTpatrick
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 26.10.2011 19:42:19 vasta tsitaadiga

Battlelog: TheScentEST
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 20:00:54 vasta tsitaadiga

BF3: Amachie.

Visake esimesse posti vestluskanalid ka.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 26.10.2011 20:19:52 vasta tsitaadiga

Battlelog: HellZBulleT
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 20:35:55 vasta tsitaadiga

Battlelogis ja Originis Amphor. Näete mind kunagi mängimas, sisi teadke, et mängin kehvasti, sest mängin profiilis oleva läpaka peal, kus pole see just kõige parem icon_biggrin.gif
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 21:47:04 vasta tsitaadiga

mehaanik
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 26.10.2011 23:56:54 vasta tsitaadiga

battlelog jahipuuk
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 00:45:27 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
BF3: Amachie.

Visake esimesse posti vestluskanalid ka.

Ehk jagad neid? ja paned ehk PMi!
palun ande ka Eesti serverid siia, ka viimane seisukord, ehk see pragune FINLAND eesti server ei ole töökorras enam?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corona16
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 00:54:21 vasta tsitaadiga

Origin/Battlelog rommi999
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 01:08:45 vasta tsitaadiga

Mumble server 195.250.189.111 port 64738
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 01:25:50 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Relakas
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2011 01:46:02 vasta tsitaadiga

KrisRhazta
http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/ HV platoon

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391300743651/ HV platoon

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkeltt
HV vaatleja
mihkeltt

liitunud: 06.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 02:43:59 vasta tsitaadiga

Battlelog: mihkeltt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 27.10.2011 02:47:43 vasta tsitaadiga

Battlelog: Scuall-EsT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 27.10.2011 07:21:41 vasta tsitaadiga

Battlelog: Neimlessraisk
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udupea
HV vaatleja
udupea

liitunud: 14.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 09:18:02 vasta tsitaadiga

udupea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 17:18:43 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Kiissel
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 27.10.2011 18:18:24 vasta tsitaadiga

Battlelog: Kadjakas
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 27.10.2011 18:54:48 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Ruslu
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.10.2011 07:02:00 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: rottruudi8
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 28.10.2011 22:36:23 vasta tsitaadiga

joker813
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 22:54:02 vasta tsitaadiga

MrtkEST
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.10.2011 22:57:51 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin - Caarel123
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 28.10.2011 23:01:35 vasta tsitaadiga

bf3: ch3m1c
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 23:04:31 vasta tsitaadiga

bf3: m6mmikiisu
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 23:13:35 vasta tsitaadiga

Battlelog/Origin: Mothafus
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauno98
HV kasutaja
tauno98

liitunud: 14.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 23:15:55 vasta tsitaadiga

tauno_killer
_________________
WUBWUBWUBWUB
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.